Mijn genealogie

Geert Roelfs

Persondiagram

Foreldre

Far Fødselsdato Mor Fødselsdato
???

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Fødsel BEF 1741
Vielse 20 jul. 1738 Tinallinge
Vielse 24 okt. 1751 Tinallinge
Død Y

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Partner
Henderika Jans Frieling Hustru Rasquert BEF 1741
Barn
Hinderina Geerts Frieling Datter
Theophiles Geerts Frielink Sønn Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Trijnje Roelfs Datter Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Roelf Geerts Sønn Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Joest Geerts Sønn Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Datter Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Sønn Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Geertjen Roelfs Datter Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Maria Roelfs Datter Tinallinge 06 sep. 1750
Jan Geerts Frieling Sønn Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Albert Geerts Sønn Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Datter Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Foreldre
??? Far
Barnebarn
Catrina Maria Theophiles Frielink Barnebarn (k)
Freerk Theophiles Frieling Barnebarn (m)
Michiel Michiels Barnebarn (m) Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Barnebarn (m) Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Roelfs Zuidema Barnebarn (m) Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Maria Cornelis Mulder Barnebarn (k) Baflo 1771
Gaaje Geerts Barnebarn (m) Warffum 12 jan. 1772
Trienje Michiels Barnebarn (k) Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Harmtje Roelfs Zuidema Barnebarn (k) Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Barnebarn (k) Warffum 12 feb. 1775
Geert Frieling Barnebarn (m) Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Emme Roelfs Zuidema Barnebarn (m) Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Anje Cornelis Mulder Barnebarn (k) Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Kornelis Jans Frieling Barnebarn (m) Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Wobbenius Rienewerf Barnebarn (m) Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Barnebarn (k) Leens 05 aug. 1781
Hindrika Frieling Barnebarn (k) Ulrum 13 jan. 1782
Hinderijka Rienewerf Barnebarn (k) Ulrum 27 mei 1783
Johannes Jans Frieling Barnebarn (m) Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Geert Geerts Barnebarn (m) Leens 22 aug. 1784
Henderika Alberts Frieling Barnebarn (k) Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Barnebarn (m) Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Barnebarn (k) Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Tonnis Geerts Barnebarn (m) Leens 29 apr. 1787
Arijs Geerts Barnebarn (m) Eenrum 23 sep. 1787
Tonnis Theophilus Frieling Barnebarn (m) Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Jan Frieling Barnebarn (m) Ulrum 19 jul. 1789
Maria Joesten Venhuis Barnebarn (k) Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Barnebarn (k) Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Barnebarn (k) Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Albert Jans Frieling Barnebarn (m) Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Wobbenius Rienewerf Barnebarn (m) Ulrum 09 mrt. 1792
Henderica Theophilus Frielink Barnebarn (k) Ulrum 1792
Gepke Frieling Barnebarn (k) Ulrum 31 aug. 1794
Geert Andries Rienewerf Barnebarn (m) Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Gepke Jans Frieling Barnebarn (k) Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Geert Frielink Barnebarn (m) Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Jan Theofilus Frielink Barnebarn (m) Zuurdijk 13 mei 1805
Oldebarn
Aaltje Geerts Zuidema Oldebarn (k)
Aaltje Sijtses De Vries Oldebarn (k)
Anna Ekkes Frielink Oldebarn (k)
Anna Klimp Oldebarn (k)
Geert Reints Wierenga Oldebarn (m)
Geertje Zuidema Oldebarn (k)
Hendrik Frieling Oldebarn (m)
Hike Onnes Vennema Frieling Oldebarn (k)
Jan Frieling Oldebarn (m)
Roelf Geerts Zuidema Oldebarn (m)
Menne Jacobs Noordwier Oldebarn (m) Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Aaltje Noordwier Oldebarn (k) Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Cornelis Jacobs Noordwier Oldebarn (m) Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Claas Mennes Noordwier Oldebarn (m) Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Migchiel Noordwier Oldebarn (m) Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Oldebarn (k) Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Oldebarn (m) Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Oldebarn (m) Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Oldebarn (m) Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Oldebarn (k) Warffum 1810
Hietje Zuidema Oldebarn (k) Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Aries Sierts Huizinga Oldebarn (m) Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Gerrit Zuidema Oldebarn (m) Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Willem Alderts Wolthuis Oldebarn (m) Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Oldebarn (k) Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Martha Kornelis Frieling Oldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Anna Sijtzes De Vries Oldebarn (k) Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Oldebarn (m) Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Oldebarn (k) Eenrum 1813
Catarina Noordwier Oldebarn (k) Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Oldebarn (m) Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Aaltje Roelfs Mulder Oldebarn (k) Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Oldebarn (k) Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Albert Nikolaas Sijtsma Oldebarn (m) Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Hinderina Aaldring Oldebarn (k) Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Gaje Emmes Zuidema Oldebarn (m) Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Jantje Roelfs Mulder Oldebarn (k) Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Oldebarn (k) Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Oldebarn (k) Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Jacob Kornelis Frieling Oldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Michiel Sijtzes De Vries Oldebarn (m) Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Oldebarn (k) Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Oldebarn (k) Baflo 30 nov. 1817
Kornelis Roelfs Mulder Oldebarn (m) Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Oldebarn (k) Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Oldebarn (k) Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Oldebarn (k) Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Oldebarn (k) Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Oldebarn (m) Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Hindrika Frieling Oldebarn (k) Ulrum 19 nov. 1820
Henderika Alberts Frieling Oldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Jakoba Mulder Oldebarn (k) Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Oldebarn (k) Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Oldebarn (m) Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Beerent Alberts Frieling Oldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Oldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Hinderina Aaldring Oldebarn (k) Groningen 12 okt. 1823
Jakob Mulder Oldebarn (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Oldebarn (k) Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Geertje Aaldring Oldebarn (k) Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Lammechien Kornelis Frieling Oldebarn (k) Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Jan Aaldring Oldebarn (m) Groningen 15 nov. 1827
Itje Frieling Oldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Ijzebrand Geerts Muller Oldebarn (m) Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Jan Pieters Kuiper Oldebarn (m) Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Jan Frieling Oldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Hendericus Frieling Oldebarn (m) Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Oldebarn (m) Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Jannes Frieling Oldebarn (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Oldebarn (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Berendje Frieling Oldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Klaas Pieters Kuiper Oldebarn (m) Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Freerk Mulder Oldebarn (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Harmtje Frieling Oldebarn (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
(Stillbirth) Kuiper Oldebarn (k) Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Oldebarn (k) Usquert 29 sep. 1834
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Oldebarn (k) Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Teophilus Frieling Oldebarn (k) Eenrum 30 aug. 1835
Martje Kuiper Oldebarn (k) Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Tonnis Frieling Oldebarn (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Marten Frieling Oldebarn (m) Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
(Stillbirth) Kuiper Oldebarn (m) Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Tippoldebarn
Catharina Maria Wierenga Tippoldebarn (k)
Egbert Wiersema Tippoldebarn (m)
Eltje Hoving Tippoldebarn (k)
Geertruida Zuidema Tippoldebarn (k)
Hidde Teissenga Tippoldebarn (m)
Klaas Van Huis Tippoldebarn (m)
Martje Tiessinga Tippoldebarn (k)
Reinder Wierenga Tippoldebarn (m)
Trientje Mulder Tippoldebarn (k)
Trijntje Mennes Noordwier Tippoldebarn (k) Niezijl 1827
Jan Noordwier Tippoldebarn (m) Niezijl 1830
Jannes Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Jacob Noordwier Tippoldebarn (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Harmtje Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Maria Noordwier Tippoldebarn (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Tippoldebarn (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Tippoldebarn (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Tippoldebarn (m) Eenrum 29 aug. 1836
Mechiel Heethuis Tippoldebarn (m) Usquert 1837
Tonnis Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Tippoldebarn (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Tippoldebarn (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Tippoldebarn (k) Baflo 1839
Johanna Margaretha Scholte Tippoldebarn (k) Eenrum 1839
(Stillbirth) Huizinga Tippoldebarn (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Anna Zuidema Tippoldebarn (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Hinderika Baarveld Tippoldebarn (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Tippoldebarn (m) Eenrum 08 nov. 1840
Ietje Ritzema Tippoldebarn (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Tippoldebarn (m) Baflo 1841
Heere Huisman Tippoldebarn (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Kornelis Scholte Tippoldebarn (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Aaltje Frieling Tippoldebarn (k) Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Antje Zuidema Tippoldebarn (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Albert Ritzema Tippoldebarn (m) Eenrum 1844
Martje Ritzema Tippoldebarn (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Tippoldebarn (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Geertruida Scholte Tippoldebarn (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
(Stillbirth) Smit Tippoldebarn (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Siert Freerks Huisman Tippoldebarn (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Aafke Jans Warners Tippoldebarn (k) Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Tippoldebarn (k) Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Trijntje Jans Ploeg Tippoldebarn (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Tippoldebarn (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Derk Zuidema Tippoldebarn (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Sebe Reinder Zuidema Tippoldebarn (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Albertje Warners Tippoldebarn (k) Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Kornelis Jakobs Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Tippoldebarn (m) Ulrum 21 feb. 1849
Kornelis Zuidema Tippoldebarn (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Trijntje Ploeg Tippoldebarn (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Tippoldebarn (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Johannes Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 21 dec. 1849
Geert Aaldring Tippoldebarn (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Tippoldebarn (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Tippoldebarn (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Derktje Ritzema Tippoldebarn (k) Eenrum 1851
Klaas Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Tetje Warners Tippoldebarn (k) Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Grietje Bosman Tippoldebarn (k) Groningen 1852
Martje Zuidema Tippoldebarn (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Kornelis Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 16 feb. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Tippoldebarn (k) Baflo 04 mrt. 1853
Tiemen Zuidema Tippoldebarn (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Trijntje Zuidema Tippoldebarn (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Pieter Drolinga Tippoldebarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Antje Zuidema Tippoldebarn (k) Warffum 22 mei 1854
Elizabet Willemina Ploeg Tippoldebarn (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Roelf Scholte Tippoldebarn (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Emme Zuidema Tippoldebarn (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Tippoldebarn (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Itje Warners Tippoldebarn (k) Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Anje Zuidema Tippoldebarn (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
Garmt Huizinga Tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
(Stillbirth) Huisman Tippoldebarn (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Tippoldebarn (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Trijntje Zuidema Tippoldebarn (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Trijntje Mulder Tippoldebarn (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Aagtje Te Bos Tippoldebarn (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Hindrik Zuidema Tippoldebarn (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Jan Gerhardus Ploeg Tippoldebarn (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Simentje Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Jantje Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Andries Zuiderhoek Tippoldebarn (m) Groningen 1862
Jantje Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jantje (Jennie) Warners Tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Gepke Bogema Tippoldebarn (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Geertruida Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Antje Zuidema Tippoldebarn (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Trientje Bogema Tippoldebarn (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Eke Frieling Tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Aaltje Frieling Tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Geertje Zuiderhoek Tippoldebarn (k) Groningen 1867
Derk Bogema Tippoldebarn (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Jurremina Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Albert Frieling Tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Jurrien Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Menno Frieling Tippoldebarn (m) Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Aaltje Bogema Tippoldebarn (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Jurjen Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Pieterke Bogema Tippoldebarn (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Marten Frieling Tippoldebarn (m) Kloosterburen 03 jan. 1873
Freerk Bogema Tippoldebarn (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Evert Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Aaltje Frieling Tippoldebarn (k) Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Theophilus Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 20 mei 1876
Anje Bogema Tippoldebarn (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Henderika Frieling Tippoldebarn (k) Kloosterburen 25 okt. 1877
Albert Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Kornelis Bogema Tippoldebarn (m) Usquert 21 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Gepke Bogema Tippoldebarn (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Henderikus Bogema Tippoldebarn (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Meindert Jan Frieling Tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Tonna Frieling Tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Hilje Ritzema Tippoldebarn (k) Eenrum 1948
Tipp-tippoldebarn
Albertus Bogema Tipp-tippoldebarn (m)
Biefke Doornbos Tipp-tippoldebarn (k)
Christine (Stientje) Stavenger Tipp-tippoldebarn (k)
Duurke Doornbos Tipp-tippoldebarn (k)
Egbert Wiersema Tipp-tippoldebarn (m)
Eltje Van Dijk Tipp-tippoldebarn (k)
Henderikus Bogema Tipp-tippoldebarn (m)
Henderikus Bogema Tipp-tippoldebarn (m)
Henderikus Wieringa Tipp-tippoldebarn (m)
Geertje De Groot Tipp-tippoldebarn (k) Feerwerd 1851
Menne De Groot Tipp-tippoldebarn (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Tipp-tippoldebarn (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Menne Noordwier Tipp-tippoldebarn (m) Middelstum 1858
Jakob De Groot Tipp-tippoldebarn (m) Feerwerd 1859
Simentje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Tipp-tippoldebarn (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Tipp-tippoldebarn (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Tipp-tippoldebarn (k) Ezinge 1864
Geertruida Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Tipp-tippoldebarn (m) Termunterzijl 1865
Arijs Huizinga Tipp-tippoldebarn (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Tipp-tippoldebarn (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Peter Lubertus Stavenger Tipp-tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
Tjaart Huizinga Tipp-tippoldebarn (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Tipp-tippoldebarn (k) Termunten 1867
Jurremina Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Tipp-tippoldebarn (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Tipp-tippoldebarn (k) Pieterburen 1869
John Stavenger Tipp-tippoldebarn (m) Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Gaije Van Dijken Tipp-tippoldebarn (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Christine (Stientje) Stavenger Tipp-tippoldebarn (k) Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Elizabeth Huizinga Tipp-tippoldebarn (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Tipp-tippoldebarn (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1872
Geert De Weerd Tipp-tippoldebarn (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Evert Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1874
Neeltje Huizinga Tipp-tippoldebarn (k) Wierhuizen 1875
Hendrika "Rickie" Stavenger Tipp-tippoldebarn (k) 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Klaas Tempel Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Tipp-tippoldebarn (k) Middelstum 1876
Grietje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Trientje Bulthuis Tipp-tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Grietje Tempel Tipp-tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Tipp-tippoldebarn (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Tipp-tippoldebarn (m) Termunterzijl 1877
Albert Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Itje Huizinga Tipp-tippoldebarn (k) Ulrum 13 jun. 1878
Derk Ritzema Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Tipp-tippoldebarn (k) Middelstum 1878
Jan Bulthuis Tipp-tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Arijna Klazina Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Tipp-tippoldebarn (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Tipp-tippoldebarn (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Ale Huizinga Tipp-tippoldebarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Gerrit Heidema Tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 08 aug. 1880
Maike "Mary" Stavenger Tipp-tippoldebarn (k) 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Marchien Folkers Tipp-tippoldebarn (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Jetske Huizinga Tipp-tippoldebarn (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Hendrik Heidema Tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Tipp-tippoldebarn (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Klaas Jan Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 11 mrt. 1883
Johannes Wilhelmus De Vries Tipp-tippoldebarn (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Tipp-tippoldebarn (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Tipp-tippoldebarn (m) Usquert 22 sep. 1883
Albert Stavenger Tipp-tippoldebarn (m) 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Reinder Zeef Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Tipp-tippoldebarn (m) Loppersum 14 apr. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Tipp-tippoldebarn (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Harke Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Tipp-tippoldebarn (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Joseph Fisher Tipp-tippoldebarn (m) 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Tipp-tippoldebarn (k) Groningen 07 mei 1887
Gaiko Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Gerrit Heidema Tipp-tippoldebarn (m) Usquert 16 jul. 1887
Joseph Fisher Tipp-tippoldebarn (m) Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
Martje Heidema Tipp-tippoldebarn (k) Usquert 17 nov. 1888
John Fisher Tipp-tippoldebarn (m) Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Petrus Jan Wijk Tipp-tippoldebarn (m) Winsum 1890
Antje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Geertruida Martha Maria Scholte Tipp-tippoldebarn (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Katy Fisher Tipp-tippoldebarn (k) Illinois 1891
Ernst Jakobus Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Catharina Frederika Vennema Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1892
Roy Fisher Tipp-tippoldebarn (m) 1892
Meindert Jan Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Anko Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Hattie Fisher Tipp-tippoldebarn (k) Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Janke De Boer Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 23 feb. 1894
Johanna Harmanna Maria Scholte Tipp-tippoldebarn (k) Groningen 15 okt. 1894
Biefko Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Henritta (Henduereka) Fisher Tipp-tippoldebarn (k) Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Meindert Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Tipp-tippoldebarn (m) Groningen 23 jun. 1897
Biefke Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Alice Fisher Tipp-tippoldebarn (k) Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Kornelia Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Tipp-tippoldebarn (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Seike Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Slochteren 1902
Effie Fisher Tipp-tippoldebarn (k) Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Jannes Tonnis Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 30 apr. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Bedum 1906
Martje Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Usquert 10 okt. 1908
Jannes Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Henderika Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Usquert 07 feb. 1910
Klaas Bogema Tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Antje Henderika Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Nieuwolda 1911
Derk Bogema Tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Tipp-tipp-tippoldebarn
Bonne Van De Dijk Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Booije Harm Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Folkert Dijkstra Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Harm Dijkstra Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Jakob Arkema Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Jan Dijkstra Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Tjaart Dijkstra Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Petrus Jan Wijk Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Winsum 1890
Catharina Frederika Vennema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1892
Grace Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois, USA 22 nov. 1893 08 okt. 1992
Louis Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Illinois 1895 1993
Labertus "Louis" Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Chicago, Illinois 14 jul. 1896 Berrien, Michigan 20 feb. 1977
Nicholas Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Sioux Center, Iowa 24 sep. 1896 Luverne, Rock, Minnesota 05 sep. 1964
Effie Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 25 jan. 1899 20 sep. 1973
Maria De Weerd Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Ezinge 22 apr. 1900
Effie Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 jun. 1901 02 okt. 1977
Jakob Albertus Dekker Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Onderdendam 1901
Edward Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Illinois 23 aug. 1901 1994
Seike Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Slochteren 1902
Jannes Tonnis Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Antje De Weerd Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Ezinge 27 feb. 1904
John Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Chicago, IL 07 mrt. 1904 27 dec. 1956
Jannes Tonnes Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 30 apr. 1904
Geertje Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 17 mei 1904 Groningen 15 apr. 1971
Peter Klei Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 jan. 1905 20 jun. 1969
Walter Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Illinois 20 jul. 1905 Chicago, Illinois 17 apr. 1992
Johannes Hendricus Josephus Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 22 jan. 1906 Doorwerth, Gelderland 31 dec. 1992
Hendrik Harmannus Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Bedum 1906
Willemtje Woltil Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Obergum 1906
Grietje Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 03 dec. 1907 Groningen 13 aug. 1996
Jeanette Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (k) 08 aug. 1908 16 jun. 1996
Jannes Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Marie Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 02 jul. 1909 Naples, FL 17 jan. 1998
Renne Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 28 aug. 1909 Groningen 21 jan. 1982
Lawrence Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 jul. 1910 01 jun. 1968
Edna Klei Tipp-tipp-tippoldebarn (k) 21 dec. 1910
Jacob Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Dolton, Illinois 27 apr. 1911 South Holland, Illinois 14 jul. 1999
Antje Henderika Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Nieuwolda 1911
Elroy Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 jan. 1912 25 okt. 2000
Christina Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 09 mei 1912 2005
John Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 31 jul. 1912 St. Louis Co., Minnesota 04 jan. 1992
Hermanus Hendrikus Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 29 nov. 1912 Zuidlaren, Drenthe 27 aug. 1997
Alice Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 mrt. 1913 25 okt. 2003
Louise Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (k) 07 dec. 1913 12 jun. 1937
Melvin Haas Tipp-tipp-tippoldebarn (m) JAN 1915 AUG 1915
Ethel Woldman (Roth) Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 16 okt. 1915 27 mei 2005
Ruth Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Chicago, Illinois, USA 01 nov. 1915
Aalida Geertruida Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oldekerk 1916
Marion Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (k) 31 okt. 1917 08 jan. 1990
Donald Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 aug. 1919 08 okt. 1973
Audrey Van Dommelen Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 1926
James Van Dommelen Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 1935
Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn
Amy Bolt Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Arend Brookman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Elizabeth Dijkstra Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Henk Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Marga Brookman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Wilma Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k)
John Orrin Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 19 mei 1921 17 feb. 1996
Lois Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 dec. 1921 1994
Mildred Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 10 mrt. 1922
Clarence Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Family farm, Steen, Minnesota 11 mrt. 1923 Pipestone, Minnesota 04 nov. 1997
Evelyn Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 12 jun. 1924
Robert Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 jun. 1924
Doris Minnie Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 12 jan. 1925 22 dec. 2003
Charles Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 jan. 1925
Miriam Grace Bond Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 15 okt. 1925
Marvin Elroy Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 14 dec. 1926 25 okt. 1975
Doris Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 09 jun. 1927
Alice Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oak Park, IL 16 okt. 1927 Bradenton, Florida 14 jun. 2007
Dorothy Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 dec. 1927
Phyllis Klei Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 dec. 1927
Mentje Dijkstra Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 1928 Groningen 15 nov. 1930
Dorothy Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 aug. 1928
Evelyn Carol Bond Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 29 mrt. 1929 Mesa, AZ 25 dec. 2013
John Albert Jr. Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oak Park, IL 16 okt. 1929 26 dec. 2001
Edward Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 nov. 1929
Evelyn Miedema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 sep. 1930
Leroy Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 19 okt. 1930 07 jun. 2018
Vernon Nicholas Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 31 dec. 1930 05 aug. 2007
Okkiena Smit Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 29 jun. 1931
Joan Alberta Bond Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 29 sep. 1931 Gainesville, FL 10 jun. 2012
John Jr. Miedema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 08 nov. 1931 Ocala, Marion, Florida, United States of America 02 jan. 2004
Ruth Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 feb. 1932
Joseph Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 05 apr. 1932
Marlene Ida Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Beaver Creek, Minnesota 08 okt. 1932 Sioux Falls, South Dakota 27 feb. 2008
Harold Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 25 dec. 1933
June Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 jun. 1934
Charlene Miedema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 aug. 1934
Lawrence Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 dec. 1934
Eleanor Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 aug. 1935
Donna Mae Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 09 mei 1936
Marchien Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 17 feb. 1937
William Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 feb. 1937
Barbara Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 26 jul. 1937
Robert Scholtens Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 30 aug. 1937
Barbara Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 16 nov. 1937
Hendrik Marchienus Smit Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 01 feb. 1938
Judy Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 jun. 1938
George Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 jul. 1938
Lavera Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 08 nov. 1938
Elaine Miedema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 29 jan. 1939
Marilyn Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 24 feb. 1939
Grietje Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 23 mrt. 1940
John Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 05 apr. 1940
Muriel Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 28 apr. 1940
Thomas Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 mei 1940
William Scholtens Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 11 feb. 1941
Barbara Louise Bolt Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 14 feb. 1941
Roy Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 29 apr. 1941
Howard Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 26 okt. 1941
Shirley Mae Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 12 dec. 1941
Loretta Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 26 dec. 1941
Dianne Elaine Bolt Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 nov. 1942
Joy Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 01 dec. 1942
Beverly C. Roth Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 08 jun. 1943
Richard Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 12 jun. 1943
Karen Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 01 jul. 1943
Joanne Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 09 aug. 1943
Harold Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 23 sep. 1943
Elaine J. Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 nov. 1943
Lenore Scholtens Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 29 jan. 1944
Philipus Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 19 mei 1944
Glenn Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 nov. 1944
David Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 nov. 1944
Joan Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 jul. 1945
William Allen Roth Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 12 aug. 1945
Helen Jean Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 16 nov. 1945
Lois Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 28 jun. 1948
Arlene Marie Roth Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 25 jan. 1949
Linda Lou Miedema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 14 sep. 1950
Kathy Earline Orvis Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 03 dec. 1950
Carol Christine Orvis Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 dec. 1951
Deborah Sue Orvis Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 10 jan. 1953
Nancy Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 jan. 1953
Gary G. Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 17 feb. 1953
John Iii Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 10 mrt. 1954
Richard Earl Orvis Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 19 jun. 1954
Judy Kay Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 04 aug. 1955
Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn
Thomas Iii Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 08 jan. 1944
James Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 jul. 1946
Warren Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 okt. 1947
James Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Chicago, IL 05 sep. 1949
James Richard Munk Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oak Park, IL 11 nov. 1949 Downers Grove, Illinois 23 apr. 1994
Wayne Forsberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 feb. 1950
Scott Arthur Siegfort Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 mei 1950
Cheryl Cleveringa Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 19 feb. 1951
Ruthann Munk Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 07 mei 1952
Suzanne Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 25 nov. 1952 05 jun. 1953
Sharon Leann Siegfort Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 23 dec. 1952
Carol Jean Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 dec. 1953
Kenneth Forsberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 mei 1954
Stephen Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 11 jun. 1954 04 okt. 1994
Roger Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 nov. 1954
Robert A. Cleveringa Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 31 dec. 1954
James Allan Van Der Ploeg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 26 mei 1955
Randall William Siegfort Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 27 sep. 1955
Karen Sue Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Chicago, IL 15 dec. 1955
Thomas Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 jan. 1956 14 feb. 2000
Larry Thomas Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 apr. 1956
Debra Lynn Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 jun. 1956
Dale Edward Van Der Ploeg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 01 jul. 1956
Gail Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 06 okt. 1956
Harry Van Der Ploeg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 17 okt. 1956
Ray Jr. White Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 jan. 1957
Harold Jr. Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 12 mrt. 1957
Dale White Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 18 aug. 1957
Patricia Ridderhoff Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 03 jan. 1958
Richard Miller Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 apr. 1958
Susan Joyce Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 25 apr. 1958
Kathy Ann Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oak Park, IL 12 aug. 1958
John Jr. Munk Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 09 nov. 1958
Barbara Jean Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 nov. 1958
Nancy Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 31 dec. 1958
Leanne Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 05 jan. 1959
Mitchell Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 14 jun. 1959
Robert John Van Der Ploeg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 13 sep. 1959
Michael Ridderhoff Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 nov. 1959
Carol Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 feb. 1960
Bruce Forsberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 10 mei 1960
Kristine Margaret Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 29 jun. 1960
David Engelhardt Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 07 jul. 1960
Peter Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 aug. 1960
Betty Jean Munk Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oak Park, IL 06 mei 1961
Daniel Ridderhoff Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 01 sep. 1961
Elaine Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 okt. 1961
Lawrence Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 25 jan. 1962
John Charles Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 feb. 1962
Richard Tobin Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 13 mrt. 1962
Carol Jean Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 18 mei 1962
Patricia Ann Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 31 jul. 1962
John Jr. Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 aug. 1962
Jack Tobin Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 05 apr. 1963
Steven Engelhardt Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 apr. 1963 29 apr. 1998
Joanne Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 jul. 1963
Lynette Forsberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 dec. 1963
Robert Jr. Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 apr. 1964
Mary Tobin Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 05 mei 1964
Sharon Ann Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 24 jul. 1964
Heidi Stavenger Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 19 aug. 1964
Karyl Jean Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 sep. 1964
Leo Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 08 dec. 1964
David Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 jan. 1965
William Jr. Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 27 jan. 1965
Kathleen Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 07 aug. 1965
Richard Jr. Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 apr. 1966
Julie Elaine Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 mei 1966
Janet Lynn Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 23 mei 1966
Dawn Marie Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 28 jun. 1966
Christine Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 10 okt. 1966
Suzanne Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 26 feb. 1967
Donna Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 30 aug. 1967
Joseph Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 feb. 1968
Jenifer Lee Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 06 jun. 1968
John Tobin Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 13 jan. 1969
Michelle Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 14 feb. 1969
Eric Mook Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 jul. 1969
Robert Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 13 jan. 1970
Laura Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 24 jul. 1970
Tracy Lyn Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 09 feb. 1971
Stacey Lynn Hamilton Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oconomowoc, WI 31 mei 1971
Janice Lynn Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 12 jul. 1971
James Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 08 mrt. 1972
Julie Winkle Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 14 jul. 1972
Jason Mook Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 nov. 1972
Sarah L. Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 mrt. 1973
Carrie Ann Maurer Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 dec. 1974
Alison Marie Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 jan. 1975
Raymond Micheal Gleason Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 29 mei 1975
Jeffrey Winkle Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 okt. 1975
Benjamin Allen Roth Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 07 mei 1976
James Edward Maurer Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 11 nov. 1977
Travis Elliott Withrow Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 02 mei 1980
Randall F. Maurer Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 aug. 1981
Christopher Colley Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 15 mei 1983
Jeremy Brandon Orvis Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 17 jul. 1990
Megan Michael Orvis Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 26 sep. 1991
Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn
Sierra Tyne Korn Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Gainesville, FL 15 okt. 2002
Jenna Shea Korn Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Gainesville, FL 09 jun. 2006
Svigerforeldre
?? ?? Svigerfar
?? ?? Svigermor
Svigerbarn
Andries Rienewerf Svigersønn Oldehove 07 apr. 1826
Cornellis Michiels Svigersønn
Itje Cornellis Svigerdatter
Matje Arijs Svigerdatter Rasquert
Sijmenje Tonnis Kapinga Svigerdatter
Idje Gajes Svigerdatter 1746 Warffum 21 mei 1809
Martje(N) Kornelis Svigerdatter Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Barnebarns partnere
Aaffien Riepma Tippoldebarns partner (k)
Aagtje Van Huis Tippoldebarns partner (k)
Aaltje Driesen Tipp-tippoldebarns partner (k)
Aaltje Masson Tipp-tippoldebarns partner (k)
Abel De Weerd Tippoldebarns partner (m)
Alberdina Lasthuis Tipp-tippoldebarns partner (k)
Albertus Andreas Zieseniss Tipp-tippoldebarns partner (m)
Aldert De Jager Tipp-tippoldebarns partner (m)
Alje Jacob Krol Tipp-tippoldebarns partner (m)
Anje Krol Tipp-tippoldebarns partner (k)
Anna Immel Tippoldebarns partner (k)
Anna Jantina Buiskool Tipp-tippoldebarns partner (k)
Anna Maria Kappelhof Tipp-tippoldebarns partner (k)
Annechien Bolhuis Tippoldebarns partner (k)
Annechien Bolhuis Tipp-tippoldebarns partner (k)
Antje Gerrits Wiersum Barnebarns partner (k)
Baiske Jans Bruins Oldebarns partner (k)
Berent Haijes Harkema Barnebarns partner (m)
Clarence D. Orvis Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Clazina Catharina Beekman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Clazina Catharina Beekman Tipp-tippoldebarns partner (k)
Derk Boukema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Derk Boukema Tippoldebarns partner (m)
Derk Jacobs Ritzema Oldebarns partner (m)
Derk Stol Tipp-tippoldebarns partner (m)
Derk Stol Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Derk Wolthuis Tipp-tippoldebarns partner (m)
Derkolina Doornbos Tipp-tippoldebarns partner (k)
Derktje Melles Barnebarns partner (k)
Diewerke Raangs Tippoldebarns partner (k)
Eelje Schut Oldebarns partner (k)
Egbert Rot Tipp-tippoldebarns partner (m)
Elizabeth Gajes Sikkema Oldebarns partner (k)
Elizabeth Jager Tippoldebarns partner (k)
Eltje Izebrands Borgman Barnebarns partner (k)
Ernst Jacobus Leuring Tippoldebarns partner (m)
Ethel Kuhl Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Evert Pell Tippoldebarns partner (m)
Frances Jean Jones Tipp-tippoldebarns partner (k)
Freerk Doornbos Tippoldebarns partner (m)
Freerk Wiersum Tippoldebarns partner (m)
Freerk Wiersum Oldebarns partner (m)
Geertje Bolhuis Tippoldebarns partner (k)
Geertje Bolhuis Tipp-tippoldebarns partner (k)
Geertje Zuidema Oldebarns partner (k)
Geessien Knotnerus Tippoldebarns partner (k)
Geessien Knotnerus Tipp-tippoldebarns partner (k)
Georg Waltherus Padberg Tipp-tippoldebarns partner (m)
Gerrit Arkema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Gerrit Jans Siersema Oldebarns partner (m)
Gerrit Meijer Tippoldebarns partner (m)
Grietje Damminga Tippoldebarns partner (k)
Grietje Fokelina Feringa Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Grietje Gezina Addinga Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Grietje Gezina Addinga Tipp-tippoldebarns partner (k)
Grietje Schol Tipp-tippoldebarns partner (k)
Hank Bolt Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Harm Bosman Oldebarns partner (m)
Heika Suk Tippoldebarns partner (k)
Heine Wieringa Tippoldebarns partner (m)
Heinrich Joseph Georg Schroder Tipp-tippoldebarns partner (m)
Henderika Westerhuis Oldebarns partner (k)
Henderina Jacoba Nienoord Tippoldebarns partner (k)
Henderina Jacoba Nienoord Tipp-tippoldebarns partner (k)
Hendricus Kooi Tipp-tippoldebarns partner (m)
Hendrik Boerhave Tipp-tippoldebarns partner (m)
Hendrik Boerhave Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Hendrik Stoffer Vogelzang Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Hendrikje Klaveringa Tippoldebarns partner (k)
Hendriktje Folgers Tippoldebarns partner (k) Warffum 09 dec. 1957
Henrikus Wijninga Tippoldebarns partner (m)
Hidde Hindrikus Venema Tippoldebarns partner (m)
Hillebrand Brink Tippoldebarns partner (m)
Hindrik Klaassens Van Huis Oldebarns partner (m)
Hindrik Weg Tippoldebarns partner (m)
Hindrikje Van Der Molen Tippoldebarns partner (k)
Hindriktje Huizinga Tippoldebarns partner (k)
Hiscolina Pettinga Oldebarns partner (k) Groningen 23 jun. 1929
Hiscolina Pettinga Tippoldebarns partner (k) Groningen 23 jun. 1929
Jacob Dirks Hogenwerf Oldebarns partner (m)
Jacob Jacobs De Groot Tippoldebarns partner (m)
Jacob Jans Noordwier Barnebarns partner (m)
Jacob Van Dijken Tippoldebarns partner (m) Groningen 16 jun. 1909
Jacoba Harmina Roos Tipp-tippoldebarns partner (k)
Jacoba Hillechien Haverkamp Tipp-tippoldebarns partner (k)
Jacobus Voos Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jakob Dekker Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jakob Dost Tippoldebarns partner (m)
Jakob Gerrits Heethuis Oldebarns partner (m)
Jakob Kamminga Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jakob Visscher Tippoldebarns partner (m)
Jan Gerrits Dobbinga Oldebarns partner (m)
Jan Harmannus Hoving Oldebarns partner (m)
Jan Heidema Tippoldebarns partner (m)
Jan Jacobs Dijkema Oldebarns partner (m)
Jan Jans Ploeg Oldebarns partner (m)
Jan Roelof Roelfs Oldebarns partner (m)
Jan Sinningh Kamphuis Oldebarns partner (m)
Jan Tijmens Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Venema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Wijma Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Zuiderhoek Oldebarns partner (m)
Janke Leekstra Tipp-tippoldebarns partner (k)
Janna Zuidhof Tipp-tippoldebarns partner (k)
Jantje Gerrits Bennema Barnebarns partner (k)
Jantje Jacobs Doornbos Tippoldebarns partner (k)
Jantje Molberze Tippoldebarns partner (k)
Jantje Oosterhuis Tipp-tippoldebarns partner (k)
Jetske Aardsma Tippoldebarns partner (k)
Johanna Bosveld Tippoldebarns partner (k)
Johannes Dijkstra Tipp-tippoldebarns partner (m)
Johannes Hoeksema Tippoldebarns partner (m)
Johannes Rienks Tipp-tippoldebarns partner (m)
Johannes Rienks Tippoldebarns partner (m)
Jozephus Hinderikus Johannes Folkers Tippoldebarns partner (m)
Katie Baker Tipp-tippoldebarns partner (k)
Klaaske Rietema Oldebarns partner (k)
Kornelis Pastoor Tipp-tippoldebarns partner (m)
Kornelis Venhuizen Tipp-tippoldebarns partner (m)
Kornelis Vennema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Kornelis Vennema Tippoldebarns partner (m)
Kornelis Zeef Tippoldebarns partner (m)
Lammegien Hendriks Noordhuis Barnebarns partner (k)
Lammina Doornbos Tippoldebarns partner (k)
Lammina Doornbos Tipp-tippoldebarns partner (k)
Lavera Keill Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 1990
Lena Bleker Tipp-tippoldebarns partner (k)
Lubertus Stavenger Tippoldebarns partner (m)
Luitje Van Der Meulen Tippoldebarns partner (m)
Luitje Van Der Meulen Oldebarns partner (m)
Luktje Sirks Tipp-tippoldebarns partner (k)
Maria Beekhuis Tipp-tippoldebarns partner (k)
Marten Bulthuis Tippoldebarns partner (m)
Marten Dijkstra Tipp-tippoldebarns partner (m)
Martje Oosta Tippoldebarns partner (k)
Melle Huizinga Tipp-tippoldebarns partner (m)
Melle Huizinga Tippoldebarns partner (m)
Menne Drolinga Oldebarns partner (m)
Menno Rennekes Koning Oldebarns partner (m)
Michiel Alles Van Der Veen Oldebarns partner (m)
Miechiel Mijlanus Oldebarns partner (m)
Neeltje Stuit Tippoldebarns partner (k)
Nela Brands Tippoldebarns partner (k)
Peterus Wijk Tipp-tippoldebarns partner (m)
Peterus Wijk Tippoldebarns partner (m)
Petrus Paulus Walthaus Tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Hajes De Boer Oldebarns partner (m)
Pieter Jakob Huisman Tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Jakob Huisman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Jans Kuiper Barnebarns partner (m)
Pieter Kuipers Tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Kuizinga Tippoldebarns partner (m)
Pieter Roelfs Van Assen Barnebarns partner (m)
Pieter Van De Dijk Tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Visscher Tippoldebarns partner (m)
Rena Walsma Tipp-tippoldebarns partner (k)
Roelf Harm Wilkens Tipp-tippoldebarns partner (m)
Roelf Jan Rosemann Tipp-tippoldebarns partner (m)
Roelfien Medendorp Tippoldebarns partner (k)
Roelfien Toxopeus Tipp-tippoldebarns partner (k)
Scheltje Scheltens Tippoldebarns partner (k)
Seike Mulder Oldebarns partner (k) Eenrum 11 mei 1893
Seike Mulder Tippoldebarns partner (k) Eenrum 11 mei 1893
Siemon Boter Tippoldebarns partner (m)
Siemon Holwerda Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Siert Jan Smit Tipp-tippoldebarns partner (m)
Siert Jan Smit Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Sjouwke Stuit Tippoldebarns partner (k)
Theresa Coley Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Thomas Jr. Mulder Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Tibina Harmina Jansingh Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Tibina Harmina Jansingh Tipp-tippoldebarns partner (k)
Trientje Hofman Tipp-tippoldebarns partner (k)
Trientje Schutter Oldebarns partner (k)
Trientje Wiersum Barnebarns partner (k)
Trientje Wigbolts Groeneveld Barnebarns partner (k)
Trijntje Jans Noorda Oldebarns partner (k)
Trijntje Klaartje Wiersum Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Trijntje Klaartje Wiersum Tipp-tippoldebarns partner (k)
Trijntje Mulder Oldebarns partner (k)
Trijntje Van Der Luit Tipp-tippoldebarns partner (k)
Willem Jacob Stollinga Tippoldebarns partner (m)
Willem Zuidhof Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Derks Mulder Barnebarns partner (m) Nieuw Scheemda 1760 Baflo 02 jul. 1846
Jannes Alberts Hasecamp Barnebarns partner (m) Eenrum 19 dec. 1766
Trientje Jakobs Pesman Barnebarns partner (k) Thesinge, Ten Boer 1781 Thesinge, Ten Boer 03 okt. 1854
Siert Derks Huizinga Barnebarns partner (m) Saaxumhuizen, Baflo 1782 Saaxumhuizen, Baflo 11 jun. 1820
Evert Jans Aaldring Barnebarns partner (m) Noorddijk 1787 Groningen 26 sep. 1833
Tonnis Theophilus Frieling Oldebarns partner (m) Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Aldert Onnes Wolthuis Barnebarns partner (m) Leens 1789 Leens 03 jul. 1843
Nicolaas Jakobs Sijtsma Barnebarns partner (m) 1791 Baflo 05 jun. 1825
Jantjen Tonnis Poppema Barnebarns partner (k) Zuidhorn 1796 Noordhorn, Zuidhorn 28 apr. 1861
Aaltjen Berents Neut Barnebarns partner (k) Vierhuizen 19 okt. 1800 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1857
Joannes Bernardus Scholte Oldebarns partner (m) Wehe, Leens 1803 Den Hoorn, Leens 01 sep. 1859
Anje Jannes Hazekamp Barnebarns partner (k) Warffum 1810
Freerk Heeres Huisman Oldebarns partner (m) Baflo 1810 Eenrum 27 mrt. 1904
Jan Jannes Warners Oldebarns partner (m) Niekerk, De Marne, Groningen, Netherlands 27 sep. 1810 Vierhuizen, Ulrum, Groningen 05 jun. 1869
Luitje Garmts Baarveld Oldebarns partner (m) Eenrum 1812
Elizabeth Folkerts Haan Oldebarns partner (k) Stitswerd 1813
Aaldrik Geerts Smit Oldebarns partner (m) Obergum, Winsum 1815
Elselina Sebes Siertsema Oldebarns partner (k) Stedum 1819 Stedum 27 jan. 1849
Grietje Pool Oldebarns partner (k) Baflo 1819 Warffum 26 jan. 1891
Diewerke Van Der Laan Oldebarns partner (k) Winsum 1821 Tinallinge, Baflo 08 aug. 1881
Diewerke Van Der Laan Tippoldebarns partner (k) Winsum 1821 Tinallinge, Baflo 08 aug. 1881
Jakob Mulder Oldebarns partner (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieter Alberts Berghuis Oldebarns partner (m) Baflo 1824 Baflo 28 sep. 1908
Derk Huizinga Oldebarns partner (m) Pieterburen, Groningen, NL 1826
Jakob Boer Oldebarns partner (m) Warfhuizen 1826
Nanje Smit Oldebarns partner (k) Jukwerd 1830
Klaas Te Bos Oldebarns partner (m) Loppersum 06 sep. 1830 Wirdum, Loppersum 27 nov. 1899
Anna Tiemens Post Oldebarns partner (k) Stedum 1831 Stedum 15 dec. 1910
Wilhelmus Joannes De Vries Tippoldebarns partner (m) Groningen 1831 Groningen 13 jun. 1912
Hindrikje Cornelis Banninga Tippoldebarns partner (k) Uithuizen 10 apr. 1834 Uithuizen 10 nov. 1857
Itje Hofman Tippoldebarns partner (k) Leens 1837
Itje Hofman Tipp-tippoldebarns partner (k) Leens 1837
Henderikus Bogema Oldebarns partner (m) Warffum 1839 Uithuizen 12 nov. 1919
Jacob Lammert Heller Tippoldebarns partner (m) Maarslag, Leens 11 mrt. 1843 Eenrum 07 aug. 1905
Lubertus Stavenger Tippoldebarns partner (m) Hornhuizen, Groningen, Netherlands 24 mei 1843 Muskegon, Muskegon, Michigan, United States 30 apr. 1928
Andries Mients De Boer Tippoldebarns partner (m) Bergum, Tietjeksteradeel 1845 Breede 02 mrt. 1916
Geertje Oudman Tippoldebarns partner (k) Stitswerd 1845
Geert Pieters Tempel Tippoldebarns partner (m) Warffum 1849 Tinallinge, Baflo 28 nov. 1878
Teuna Hermanna Postema Tippoldebarns partner (k) Vierhuizen 1850
Margaretha Wilhelmina Kijft Oldebarns partner (k) Baflo 1852
Trijntje Tempel Tippoldebarns partner (k) Warffum 1852 Warffum 16 okt. 1923
Heijo Braam Tippoldebarns partner (m) Godlinze, Bierum 1853 Godlinze, Bierum 07 feb. 1933
Pieter Van Dijk Tippoldebarns partner (m) Loppersum 1861
Elizabeth Anna Rottinghuis Tippoldebarns partner (k) Appingedam 1862 Groningen 23 jan. 1939
Aaltje Klein Tippoldebarns partner (k) Uithuizen 1863 Tjamsweer, Appingedam 31 dec. 1939
Jan Van Der Veen Tipp-tippoldebarns partner (m) Obergum, Winsum 05 jan. 1868 Obergum, Winsum 07 jan. 1951
Gerrett Woldman Tipp-tippoldebarns partner (m) Illinois 24 nov. 1870 Illinois 09 okt. 1940
Albert Klei Tipp-tippoldebarns partner (m) 16 apr. 1873 21 nov. 1950
Minnie Valentine Tipp-tippoldebarns partner (k) Chicago, Illinois 26 mei 1874 Rock Co., Minnesota 18 feb. 1943
Jantje Wegter Tipp-tippoldebarns partner (k) Oostum, Ezinge 12 nov. 1874 Ezinge 02 jan. 1962
Hendrik Stavinga Tipp-tippoldebarns partner (m) Bedum, Groningen 19 feb. 1879 Groningen 06 okt. 1948
Maria Groenwold Tipp-tippoldebarns partner (k) Baflo 1881
Anna Cook Tipp-tippoldebarns partner (k) 1886 1950
Jennie Felt Tipp-tippoldebarns partner (k) 05 aug. 1886 09 jun. 1926
Frouwina Catriena Molenhouse Tipp-tippoldebarns partner (k) Pieterburen, Eenrum 18 mrt. 1888
Trientje Knoop Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Feerwerd, Ezinge 1888
Anthony Haas Tipp-tippoldebarns partner (m) 1890 1977
Richard Van Dommelen Tipp-tippoldebarns partner (m) 1892 1953
Eleanor Bartlett Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 24 sep. 1892 08 aug. 1977
Egbert Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 10 feb. 1893
Albert Bond Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Illinois 1893 1956
Eike Staghouwer Tipp-tippoldebarns partner (k) Groningen 1893
Helena Maria Elisabeth Masker Tipp-tippoldebarns partner (k) 1894
Jan Achterhof Tipp-tippoldebarns partner (m) Usquert 22 aug. 1897
Ida Sleiter Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Steen, Rock Co., Minnesota 08 jun. 1898 10 apr. 1977
Pieter Werkema Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Houwerzijl, Ulrum 24 aug. 1900
Joseph Smith Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 24 feb. 1902 12 okt. 1966
John Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Chicago, Illinois, USA 26 feb. 1902 Chicago, Illinois, USA 06 feb. 1983
Hendrick Smit Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Groningen 11 apr. 1903
Margaret Kieft Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Chicago, IL 24 apr. 1903 07 okt. 1963
Jan Jacob Aikema Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Pieterburen, Eenrum 13 jan. 1904
William Scholtens Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 25 mrt. 1904
Mildred Robinson Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 20 mrt. 1905 23 feb. 1952
Jantje Van Wijk Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Houwerzijl, Ulrum 28 mei 1905
John Miedema Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Chicago, Cook, Illinois 12 aug. 1905 Naples, Florida 01 nov. 1990
Evelyn Rothweiler Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 11 jun. 1906 1987
Jan De Graaf Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Obergum, Winsum 1906
Elizabeth Margaretha Zandt Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Baflo 1907
Elizabeth Margaretha Zandt Tipp-tippoldebarns partner (k) Baflo 1907
Grietje Kwant Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Haren, Groningen 19 mei 1909
Annie Johanna Van Der Tuuk Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Tinallinge, Baflo 1909
Lambertus Jan Smit Tipp-tippoldebarns partner (m) Uithuizen 1909
Nicholas Roth Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 27 nov. 1909 Hinsdale, Illinois 16 apr. 1978
Talena Bulthuis Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 14 apr. 1911 24 feb. 2005
Minnie Torrenga Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 10 nov. 1913 JAN 1984
Henry Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 12 sep. 1914
Vivian Lindquist Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Minnesota 26 okt. 1916 St. Louis County, Minnesota 26 dec. 1996
Janna Bartelds Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Groningen 13 apr. 1919
Geziena Martini Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Aduard 1920
Hermina (Eikelenboom) Oakhill Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 24 dec. 1920
Mary M. Sullivan Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 11 nov. 1922 19 mrt. 1959
Ray Homer White Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 28 dec. 1922
Floyd Forsberg Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 15 jul. 1925
Robert George Hamilton Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Illinois 01 aug. 1925 Gainesville, FL 06 aug. 2007
Theodore Ruiter Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 07 jul. 1926
John Munk Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Chicago, IL 12 jul. 1926 28 feb. 2000
Betty Barlow Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 19 mrt. 1927
George Engelhardt Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Chicago 30 mei 1928 Coatesville, Indiana 02 nov. 2010
Burton Pheatt Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 23 dec. 1928
Theresa Hoeksema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 03 mrt. 1929
Arthur Burt Columbo Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 04 mrt. 1929
Anna Engledon Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 20 jul. 1929 09 okt. 1995
Richard Cleveringa Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 11 mrt. 1930
Ervin Miller Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 10 aug. 1933
Marilyn Higby Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 18 nov. 1933 04 aug. 1991
Barbara Wallenberg Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 23 jan. 1934
Nancy Strong Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 27 mei 1934
Clarence Robey Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) ABT 1934
James H. Price Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 04 okt. 1934
Martin Ridderhoff Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 10 dec. 1934 28 okt. 1990
Phyllis Bandstra Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 24 nov. 1936
Marie Rauch Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 22 jan. 1937
Rosemary Guertler Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 27 jan. 1939
Rich Tobin Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 26 aug. 1940
Diane Blecha Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 07 mei 1941
Peter Winkle Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 20 jul. 1941
Alice Oostendorp Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 24 sep. 1941
Myrna Tazelaar Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) ABT 1942
Theodore R. Price Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 05 sep. 1942
Carolyn Drenth Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 16 feb. 1943
Neil De Boer Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 21 sep. 1943
Ralph B. Wyeth Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 28 jun. 1945
Raymond L. Gleason Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 16 jan. 1946
Gary Mook Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 13 apr. 1946
Larry Eugene Withrow Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 14 jun. 1949
Susan Amanda Newman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 27 jul. 1949
Richard J. Maurer Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 04 mrt. 1952
Patricia M. Maddiex Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 27 nov. 1955
Robert Andrew Korn Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Middlesex Co., NJ 28 nov. 1963