Mijn genealogie

Gepke Frieling

Persondiagram

Foreldre

Far Fødselsdato Mor Fødselsdato
Jan Geerts Frieling 15 okt. 1752 Martje(N) Kornelis 14 mrt. 1756

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Fødsel 31 aug. 1794 Ulrum
Dåp 31 aug. 1794 Ulrum, Groningen, NL
Død Y

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Søsken
Geert Frieling Bror Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Kornelis Jans Frieling Bror Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Hindrika Frieling Søster Ulrum 13 jan. 1782
Johannes Jans Frieling Bror Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Jan Frieling Bror Ulrum 19 jul. 1789
Albert Jans Frieling Bror Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Gepke Jans Frieling Søster Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Foreldre
Jan Geerts Frieling Far Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Martje(N) Kornelis Mor Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Besteforeldre
Gepke Allerts Van Der Klei Bestemor
Kornelis Jans Bestefar
Geert Roelfs Bestefar BEF 1741
Henderika Jans Frieling Bestemor Rasquert BEF 1741
Oldeforeldre
?? ?? Oldemor
?? ?? Oldefar
??? Oldefar
Svigerbrødre og svigersøstre
Lammegien Hendriks Noordhuis Svigerinne
Pieter Jans Kuiper Svoger
Aaltjen Berents Neut Svigerinne Vierhuizen 19 okt. 1800 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1857
Nevøer og nieser
Martha Kornelis Frieling Niese Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Jacob Kornelis Frieling Nevø Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Hindrika Frieling Niese Ulrum 19 nov. 1820
Henderika Alberts Frieling Niese Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Beerent Alberts Frieling Nevø Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Nevø Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Lammechien Kornelis Frieling Niese Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Itje Frieling Niese Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Jan Pieters Kuiper Nevø Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Jan Frieling Nevø Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Hendericus Frieling Nevø Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Nevø Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Berendje Frieling Niese Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Klaas Pieters Kuiper Nevø Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
(Stillbirth) Kuiper Niese Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Niese Usquert 29 sep. 1834
Martje Kuiper Niese Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Marten Frieling Nevø Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
(Stillbirth) Kuiper Nevø Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Barnebarn av søsken
Johanna Margaretha Scholte Barnebarn av søsken (k) Eenrum 1839
Kornelis Scholte Barnebarn av søsken (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Aaltje Frieling Barnebarn av søsken (k) Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Geertruida Scholte Barnebarn av søsken (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
Aafke Jans Warners Barnebarn av søsken (k) Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Barnebarn av søsken (k) Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Albertje Warners Barnebarn av søsken (k) Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Kornelis Jakobs Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Barnebarn av søsken (m) Ulrum 21 feb. 1849
Johannes Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 21 dec. 1849
Klaas Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Tetje Warners Barnebarn av søsken (k) Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Kornelis Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 16 feb. 1853
Pieter Drolinga Barnebarn av søsken (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Roelf Scholte Barnebarn av søsken (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Itje Warners Barnebarn av søsken (k) Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Garmt Huizinga Barnebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
Jantje (Jennie) Warners Barnebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Gepke Bogema Barnebarn av søsken (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Trientje Bogema Barnebarn av søsken (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Aaltje Frieling Barnebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Derk Bogema Barnebarn av søsken (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Albert Frieling Barnebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Menno Frieling Barnebarn av søsken (m) Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Aaltje Bogema Barnebarn av søsken (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Pieterke Bogema Barnebarn av søsken (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Marten Frieling Barnebarn av søsken (m) Kloosterburen 03 jan. 1873
Freerk Bogema Barnebarn av søsken (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Aaltje Frieling Barnebarn av søsken (k) Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Anje Bogema Barnebarn av søsken (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Henderika Frieling Barnebarn av søsken (k) Kloosterburen 25 okt. 1877
Kornelis Bogema Barnebarn av søsken (m) Usquert 21 jan. 1879
Gepke Bogema Barnebarn av søsken (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Henderikus Bogema Barnebarn av søsken (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Oldebarn av søsken
Albertus Bogema Oldebarn av søsken (m)
Christine (Stientje) Stavenger Oldebarn av søsken (k)
Henderikus Bogema Oldebarn av søsken (m)
Henderikus Bogema Oldebarn av søsken (m)
Henderikus Wieringa Oldebarn av søsken (m)
Peter Lubertus Stavenger Oldebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
John Stavenger Oldebarn av søsken (m) Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Christine (Stientje) Stavenger Oldebarn av søsken (k) Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Hendrika "Rickie" Stavenger Oldebarn av søsken (k) 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Trientje Bulthuis Oldebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Itje Huizinga Oldebarn av søsken (k) Ulrum 13 jun. 1878
Jan Bulthuis Oldebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Ale Huizinga Oldebarn av søsken (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Maike "Mary" Stavenger Oldebarn av søsken (k) 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Jetske Huizinga Oldebarn av søsken (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Johannes Wilhelmus De Vries Oldebarn av søsken (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Albert Stavenger Oldebarn av søsken (m) 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Oldebarn av søsken (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Joseph Fisher Oldebarn av søsken (m) 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Oldebarn av søsken (k) Groningen 07 mei 1887
Joseph Fisher Oldebarn av søsken (m) Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
John Fisher Oldebarn av søsken (m) Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Geertruida Martha Maria Scholte Oldebarn av søsken (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Katy Fisher Oldebarn av søsken (k) Illinois 1891
Roy Fisher Oldebarn av søsken (m) 1892
Hattie Fisher Oldebarn av søsken (k) Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Johanna Harmanna Maria Scholte Oldebarn av søsken (k) Groningen 15 okt. 1894
Henritta (Henduereka) Fisher Oldebarn av søsken (k) Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Oldebarn av søsken (m) Groningen 23 jun. 1897
Alice Fisher Oldebarn av søsken (k) Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Kornelia Bogema Oldebarn av søsken (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Oldebarn av søsken (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Effie Fisher Oldebarn av søsken (k) Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Martje Bogema Oldebarn av søsken (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Oldebarn av søsken (k) Usquert 10 okt. 1908
Henderika Bogema Oldebarn av søsken (k) Usquert 07 feb. 1910
Klaas Bogema Oldebarn av søsken (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Derk Bogema Oldebarn av søsken (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Oldebarn av søsken (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Oldebarn av søsken (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Tippoldebarn av søsken
Grace Woldman Tippoldebarn av søsken (k) Illinois, USA 22 nov. 1893 08 okt. 1992
Louis Woldman Tippoldebarn av søsken (m) Illinois 1895 1993
Labertus "Louis" Stavenger Tippoldebarn av søsken (m) Chicago, Illinois 14 jul. 1896 Berrien, Michigan 20 feb. 1977
Nicholas Stavenger Tippoldebarn av søsken (m) Sioux Center, Iowa 24 sep. 1896 Luverne, Rock, Minnesota 05 sep. 1964
Effie Woldman Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 25 jan. 1899 20 sep. 1973
Effie Stavenger Tippoldebarn av søsken (k) 15 jun. 1901 02 okt. 1977
Edward Woldman Tippoldebarn av søsken (m) Illinois 23 aug. 1901 1994
John Woldman Tippoldebarn av søsken (m) Chicago, IL 07 mrt. 1904 27 dec. 1956
Peter Klei Tippoldebarn av søsken (m) 24 jan. 1905 20 jun. 1969
Walter Woldman Tippoldebarn av søsken (m) Illinois 20 jul. 1905 Chicago, Illinois 17 apr. 1992
Jeanette Stavenger Tippoldebarn av søsken (k) 08 aug. 1908 16 jun. 1996
Marie Woldman Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 02 jul. 1909 Naples, FL 17 jan. 1998
Lawrence Stavenger Tippoldebarn av søsken (m) 04 jul. 1910 01 jun. 1968
Edna Klei Tippoldebarn av søsken (k) 21 dec. 1910
Jacob Fisher Tippoldebarn av søsken (m) Dolton, Illinois 27 apr. 1911 South Holland, Illinois 14 jul. 1999
Elroy Stavenger Tippoldebarn av søsken (m) 06 jan. 1912 25 okt. 2000
Christina Woldman Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 09 mei 1912 2005
John Stavenger Tippoldebarn av søsken (m) 31 jul. 1912 St. Louis Co., Minnesota 04 jan. 1992
Alice Fisher Tippoldebarn av søsken (k) 11 mrt. 1913 25 okt. 2003
Louise Stavenger Tippoldebarn av søsken (k) 07 dec. 1913 12 jun. 1937
Melvin Haas Tippoldebarn av søsken (m) JAN 1915 AUG 1915
Ethel Woldman (Roth) Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 16 okt. 1915 27 mei 2005
Ruth Stavenger Tippoldebarn av søsken (k) Chicago, Illinois, USA 01 nov. 1915
Marion Stavenger Tippoldebarn av søsken (k) 31 okt. 1917 08 jan. 1990
Donald Stavenger Tippoldebarn av søsken (m) 22 aug. 1919 08 okt. 1973
Audrey Van Dommelen Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 1926
James Van Dommelen Tippoldebarn av søsken (m) 1935
Tipp-tippoldebarn av søsken
Amy Bolt Tipp-tippoldebarn av søsken (k)
John Orrin Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 19 mei 1921 17 feb. 1996
Lois Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 dec. 1921 1994
Mildred Van De Streek Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 10 mrt. 1922
Clarence Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Family farm, Steen, Minnesota 11 mrt. 1923 Pipestone, Minnesota 04 nov. 1997
Evelyn Van De Streek Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 12 jun. 1924
Robert Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 20 jun. 1924
Doris Minnie Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 12 jan. 1925 22 dec. 2003
Charles Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 21 jan. 1925
Miriam Grace Bond Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 15 okt. 1925
Marvin Elroy Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 14 dec. 1926 25 okt. 1975
Doris Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 09 jun. 1927
Alice Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Oak Park, IL 16 okt. 1927 Bradenton, Florida 14 jun. 2007
Dorothy Van De Streek Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 11 dec. 1927
Phyllis Klei Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 27 dec. 1927
Dorothy Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 aug. 1928
Evelyn Carol Bond Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 29 mrt. 1929 Mesa, AZ 25 dec. 2013
John Albert Jr. Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Oak Park, IL 16 okt. 1929 26 dec. 2001
Edward Van De Streek Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 04 nov. 1929
Evelyn Miedema Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 sep. 1930
Leroy Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 19 okt. 1930 07 jun. 2018
Vernon Nicholas Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 31 dec. 1930 05 aug. 2007
Joan Alberta Bond Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 29 sep. 1931 Gainesville, FL 10 jun. 2012
John Jr. Miedema Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 08 nov. 1931 Ocala, Marion, Florida, United States of America 02 jan. 2004
Ruth Van De Streek Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 20 feb. 1932
Joseph Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 05 apr. 1932
Marlene Ida Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Beaver Creek, Minnesota 08 okt. 1932 Sioux Falls, South Dakota 27 feb. 2008
Harold Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 25 dec. 1933
June Van De Streek Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 jun. 1934
Charlene Miedema Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 27 aug. 1934
Lawrence Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 04 dec. 1934
Eleanor Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 27 aug. 1935
Donna Mae Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 09 mei 1936
William Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 21 feb. 1937
Barbara Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 26 jul. 1937
Robert Scholtens Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 30 aug. 1937
Barbara Van De Streek Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 16 nov. 1937
Judy Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 15 jun. 1938
George Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 03 jul. 1938
Lavera Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 08 nov. 1938
Elaine Miedema Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 29 jan. 1939
Marilyn Dryfhout Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 24 feb. 1939
John Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 05 apr. 1940
Muriel Van De Streek Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 28 apr. 1940
Thomas Dryfhout Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 22 mei 1940
William Scholtens Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 11 feb. 1941
Barbara Louise Bolt Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 14 feb. 1941
Roy Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 29 apr. 1941
Howard Dryfhout Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 26 okt. 1941
Shirley Mae Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 12 dec. 1941
Loretta Dryfhout Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 26 dec. 1941
Dianne Elaine Bolt Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 20 nov. 1942
Joy Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 01 dec. 1942
Beverly C. Roth Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 08 jun. 1943
Richard Smith Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 12 jun. 1943
Karen Dryfhout Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 01 jul. 1943
Joanne Dryfhout Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 09 aug. 1943
Harold Van De Streek Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 23 sep. 1943
Elaine J. Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 15 nov. 1943
Lenore Scholtens Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 29 jan. 1944
Glenn Dryfhout Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 22 nov. 1944
David Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 24 nov. 1944
Joan Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 15 jul. 1945
William Allen Roth Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 12 aug. 1945
Helen Jean Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 16 nov. 1945
Lois Dryfhout Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 28 jun. 1948
Arlene Marie Roth Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 25 jan. 1949
Linda Lou Miedema Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 14 sep. 1950
Kathy Earline Orvis Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 03 dec. 1950
Carol Christine Orvis Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 15 dec. 1951
Deborah Sue Orvis Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 10 jan. 1953
Nancy Dryfhout Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 20 jan. 1953
Gary G. Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 17 feb. 1953
John Iii Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 10 mrt. 1954
Richard Earl Orvis Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 19 jun. 1954
Judy Kay Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 04 aug. 1955
Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken
Thomas Iii Mulder Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 08 jan. 1944
James Mulder Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 06 jul. 1946
Warren Mulder Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 04 okt. 1947
James Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) Chicago, IL 05 sep. 1949
James Richard Munk Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) Oak Park, IL 11 nov. 1949 Downers Grove, Illinois 23 apr. 1994
Wayne Forsberg Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 04 feb. 1950
Scott Arthur Siegfort Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 21 mei 1950
Cheryl Cleveringa Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 19 feb. 1951
Ruthann Munk Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 07 mei 1952
Suzanne Lee Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 25 nov. 1952 05 jun. 1953
Sharon Leann Siegfort Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 23 dec. 1952
Carol Jean Ruiter Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 11 dec. 1953
Kenneth Forsberg Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 06 mei 1954
Stephen Lee Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 11 jun. 1954 04 okt. 1994
Roger Ruiter Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 03 nov. 1954
Robert A. Cleveringa Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 31 dec. 1954
James Allan Van Der Ploeg Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 26 mei 1955
Randall William Siegfort Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 27 sep. 1955
Karen Sue Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Chicago, IL 15 dec. 1955
Thomas Lee Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 03 jan. 1956 14 feb. 2000
Larry Thomas Ruiter Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 20 apr. 1956
Debra Lynn Miedema Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 11 jun. 1956
Dale Edward Van Der Ploeg Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 01 jul. 1956
Gail Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 06 okt. 1956
Harry Van Der Ploeg Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 17 okt. 1956
Ray Jr. White Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 21 jan. 1957
Harold Jr. Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 12 mrt. 1957
Dale White Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 18 aug. 1957
Patricia Ridderhoff Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 03 jan. 1958
Richard Miller Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 24 apr. 1958
Susan Joyce Miedema Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 25 apr. 1958
Kathy Ann Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Oak Park, IL 12 aug. 1958
John Jr. Munk Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 09 nov. 1958
Barbara Jean Ruiter Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 11 nov. 1958
Nancy Lee Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 31 dec. 1958
Leanne Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 05 jan. 1959
Mitchell Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 14 jun. 1959
Robert John Van Der Ploeg Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 13 sep. 1959
Michael Ridderhoff Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 24 nov. 1959
Carol Mulder Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 27 feb. 1960
Bruce Forsberg Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 10 mei 1960
Kristine Margaret Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 29 jun. 1960
David Engelhardt Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 07 jul. 1960
Peter Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 03 aug. 1960
Betty Jean Munk Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Oak Park, IL 06 mei 1961
Daniel Ridderhoff Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 01 sep. 1961
Elaine Mulder Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 okt. 1961
Lawrence Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 25 jan. 1962
John Charles Miedema Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 20 feb. 1962
Richard Tobin Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 13 mrt. 1962
Carol Jean Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 18 mei 1962
Patricia Ann Ruiter Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 31 jul. 1962
John Jr. Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 04 aug. 1962
Jack Tobin Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 05 apr. 1963
Steven Engelhardt Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 22 apr. 1963 29 apr. 1998
Joanne Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 20 jul. 1963
Lynette Forsberg Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 11 dec. 1963
Robert Jr. Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 21 apr. 1964
Mary Tobin Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 05 mei 1964
Sharon Ann Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 24 jul. 1964
Heidi Stavenger Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 19 aug. 1964
Karyl Jean Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 sep. 1964
Leo Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 08 dec. 1964
David Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 22 jan. 1965
William Jr. Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 27 jan. 1965
Kathleen Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 07 aug. 1965
Richard Jr. Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 20 apr. 1966
Julie Elaine Price Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 20 mei 1966
Janet Lynn Ruiter Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 23 mei 1966
Dawn Marie Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 28 jun. 1966
Christine Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 10 okt. 1966
Suzanne Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 26 feb. 1967
Donna Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 30 aug. 1967
Joseph Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 06 feb. 1968
Jenifer Lee Price Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 06 jun. 1968
John Tobin Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 13 jan. 1969
Michelle Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 14 feb. 1969
Eric Mook Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 24 jul. 1969
Robert Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 13 jan. 1970
Laura Lee Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 24 jul. 1970
Tracy Lyn Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 09 feb. 1971
Stacey Lynn Hamilton Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Oconomowoc, WI 31 mei 1971
Janice Lynn Price Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 12 jul. 1971
James Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 08 mrt. 1972
Julie Winkle Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 14 jul. 1972
Jason Mook Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 03 nov. 1972
Sarah L. Price Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 20 mrt. 1973
Carrie Ann Maurer Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 27 dec. 1974
Alison Marie Price Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 11 jan. 1975
Raymond Micheal Gleason Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 29 mei 1975
Jeffrey Winkle Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 20 okt. 1975
Benjamin Allen Roth Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 07 mei 1976
James Edward Maurer Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 11 nov. 1977
Travis Elliott Withrow Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 02 mei 1980
Randall F. Maurer Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 06 aug. 1981
Christopher Colley Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 15 mei 1983
Jeremy Brandon Orvis Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 17 jul. 1990
Megan Michael Orvis Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 26 sep. 1991
Onkler og tanter
Allert Cornellis Onkel
Hinderina Geerts Frieling Tante
Theophiles Geerts Frielink Onkel Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Trijnje Roelfs Tante Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Roelf Geerts Onkel Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Joest Geerts Onkel Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Tante Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Onkel Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Ebel Ebels Onkel Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Tante Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Derktjen Derks Tante Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Maria Roelfs Tante Tinallinge 06 sep. 1750
Albert Geerts Onkel Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Tante Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Inngiftede onkler og tanter
Andries Rienewerf Inngiftet onkel Oldehove 07 apr. 1826
Cornellis Michiels Inngiftet onkel
Itje Cornellis Inngiftet tante
Matje Arijs Inngiftet tante Rasquert
Sijmenje Tonnis Kapinga Inngiftet tante
Idje Gajes Inngiftet tante 1746 Warffum 21 mei 1809
Thomas Freerks Kijft Inngiftet onkel Rasquert 05 mrt. 1752
Søskenbarn
Catrina Maria Theophiles Frielink Kusine
Freerk Theophiles Frieling Fetter
Michiel Michiels Fetter Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Fetter Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Roelfs Zuidema Fetter Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Maria Cornelis Mulder Kusine Baflo 1771
Gaaje Geerts Fetter Warffum 12 jan. 1772
Trienje Michiels Kusine Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Harmtje Roelfs Zuidema Kusine Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Kusine Warffum 12 feb. 1775
Emme Roelfs Zuidema Fetter Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Anje Cornelis Mulder Kusine Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Freerk Thomas Kijft Fetter Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Wobbenius Rienewerf Fetter Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Kusine Leens 05 aug. 1781
Hindrikje Thomas Kijft Kusine Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Jantjen Freerks Kusine Baflo 09 mrt. 1783
Hinderijka Rienewerf Kusine Ulrum 27 mei 1783
Derks Thomas Kijft Fetter 1784
Geert Geerts Fetter Leens 22 aug. 1784
Henderika Alberts Frieling Kusine Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Fetter Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Kusine Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Dietjen Thomas Kijft Kusine Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Tonnis Geerts Fetter Leens 29 apr. 1787
Arijs Geerts Fetter Eenrum 23 sep. 1787
Jan Freerks Fetter Baflo 27 aug. 1788
Tonnis Theophilus Frieling Fetter Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Maria Joesten Venhuis Kusine Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Kusine Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Kusine Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Jan Thomas Kijft Fetter Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Wobbenius Rienewerf Fetter Ulrum 09 mrt. 1792
Henderica Theophilus Frielink Kusine Ulrum 1792
Eibelje Thomas Kijft Kusine Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Geert Andries Rienewerf Fetter Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Geert Frielink Fetter Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Jan Theofilus Frielink Fetter Zuurdijk 13 mei 1805
Barn av søskenbarn
Aaltje Geerts Zuidema Datter av søskenbarn
Aaltje Sijtses De Vries Datter av søskenbarn
Anna Ekkes Frielink Datter av søskenbarn
Anna Klimp Datter av søskenbarn
Derkje Derks Kijft Datter av søskenbarn
Geert Reints Wierenga Sønn av søskenbarn
Geertje Zuidema Datter av søskenbarn
Hendrik Frieling Sønn av søskenbarn
Hike Onnes Vennema Frieling Datter av søskenbarn
Jan Frieling Sønn av søskenbarn
Roelf Geerts Zuidema Sønn av søskenbarn
Menne Jacobs Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Aaltje Noordwier Datter av søskenbarn Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Cornelis Jacobs Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Claas Mennes Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Migchiel Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Datter av søskenbarn Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Sønn av søskenbarn Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Sønn av søskenbarn Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Datter av søskenbarn Warffum 1810
Hietje Zuidema Datter av søskenbarn Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Aries Sierts Huizinga Sønn av søskenbarn Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Derkje Thomas Kijft Datter av søskenbarn Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Gerrit Zuidema Sønn av søskenbarn Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Willem Alderts Wolthuis Sønn av søskenbarn Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Anna Sijtzes De Vries Datter av søskenbarn Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Sønn av søskenbarn Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Datter av søskenbarn Eenrum 1813
Catarina Noordwier Datter av søskenbarn Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Sønn av søskenbarn Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Jan Freerks Kijft Sønn av søskenbarn Onderwierum, Bedum 08 dec. 1813
Aaltje Roelfs Mulder Datter av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Datter av søskenbarn Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Maijke Derks Kijft Datter av søskenbarn Rasquert 22 nov. 1814
Albert Nikolaas Sijtsma Sønn av søskenbarn Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Thomas Freerks Kijft Sønn av søskenbarn Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Hinderina Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Gaje Emmes Zuidema Sønn av søskenbarn Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Jantje Roelfs Mulder Datter av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Datter av søskenbarn Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Michiel Sijtzes De Vries Sønn av søskenbarn Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Datter av søskenbarn Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Datter av søskenbarn Baflo 30 nov. 1817
Thomas Jans Kijft Sønn av søskenbarn Baflo 04 mrt. 1818
Eibeltje Derks Kijft Datter av søskenbarn Rasquert, Baflo 1818
Kornelis Roelfs Mulder Sønn av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Datter av søskenbarn Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Datter av søskenbarn Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Datter av søskenbarn Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Datter av søskenbarn Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Sønn av søskenbarn Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Jantje Kijft Datter av søskenbarn Rasquert 1820
Anje Freerks Kijft Datter av søskenbarn Onderdendam 1821
Jakoba Mulder Datter av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Sønn av søskenbarn Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Hinderina Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 12 okt. 1823
Jakob Mulder Sønn av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Datter av søskenbarn Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Derk Freerks Kijft Sønn av søskenbarn Zuidwolde 1824
Geertje Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Janna Leonarda Kijft Datter av søskenbarn Baflo 27 jan. 1825
Jan Aaldring Sønn av søskenbarn Groningen 15 nov. 1827
Ijzebrand Geerts Muller Sønn av søskenbarn Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Jannes Frieling Sønn av søskenbarn Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Datter av søskenbarn Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Freerk Mulder Sønn av søskenbarn Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Harmtje Frieling Datter av søskenbarn Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Datter av søskenbarn Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Teophilus Frieling Datter av søskenbarn Eenrum 30 aug. 1835
Tonnis Frieling Sønn av søskenbarn Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Barnebarn av søskenbarn
Catharina Maria Wierenga Barnebarn av søskenbarn (k)
Egbert Wiersema Barnebarn av søskenbarn (m)
Eltje Hoving Barnebarn av søskenbarn (k)
Geertruida Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k)
Hidde Teissenga Barnebarn av søskenbarn (m)
Klaas Van Huis Barnebarn av søskenbarn (m)
Martje Tiessinga Barnebarn av søskenbarn (k)
Reinder Wierenga Barnebarn av søskenbarn (m)
Trientje Mulder Barnebarn av søskenbarn (k)
Trijntje Mennes Noordwier Barnebarn av søskenbarn (k) Niezijl 1827
Jan Noordwier Barnebarn av søskenbarn (m) Niezijl 1830
Jannes Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Jacob Noordwier Barnebarn av søskenbarn (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Harmtje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Maria Noordwier Barnebarn av søskenbarn (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Barnebarn av søskenbarn (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 29 aug. 1836
Kornelis Tinga Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 29 dec. 1836
Mechiel Heethuis Barnebarn av søskenbarn (m) Usquert 1837
Tonnis Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Barnebarn av søskenbarn (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1839
(Stillbirth) Huizinga Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Anna Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Hinderika Baarveld Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 08 nov. 1840
Derk Rustema Barnebarn av søskenbarn (m) Baflo 1841
Ietje Ritzema Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Barnebarn av søskenbarn (m) Baflo 1841
Heere Huisman Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Antje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Albert Ritzema Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 1844
Derk Hoek Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 1844
Martje Ritzema Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
(Stillbirth) Smit Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Rentje Kijft Barnebarn av søskenbarn (m) Baflo 1845
Siert Freerks Huisman Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Freerk Jans Kijft Barnebarn av søskenbarn (m) Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Maike Rustema Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1846
Anje Rustema Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1847
Kornelis Hoek Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 1847
Trijntje Jans Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Arendina Kijft Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1848
Derk Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Freerk Kijft Barnebarn av søskenbarn (m) Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Sebe Reinder Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Kornelis Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Trijntje Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Geert Aaldring Barnebarn av søskenbarn (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Allerdina Kijft Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1851
Derktje Ritzema Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1851
Grietje Bosman Barnebarn av søskenbarn (k) Groningen 1852
Margaretha Wilhelmina Kijft Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1852
Martje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Trijntje Elizabet Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 04 mrt. 1853
Tiemen Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Trijntje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Antje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Warffum 22 mei 1854
Derk Hoogheem Barnebarn av søskenbarn (m) Westernieland, Eenrum 1854
Harmannus Kijft Barnebarn av søskenbarn (m) Rasquert, Baflo 1854
Freerk Achterhof Barnebarn av søskenbarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Elizabet Willemina Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Emme Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Anje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
(Stillbirth) Huisman Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Janna Kijft Barnebarn av søskenbarn (k) Rasquert 1857
Trijntje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Trijntje Mulder Barnebarn av søskenbarn (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Aagtje Te Bos Barnebarn av søskenbarn (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Hindrik Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Jan Gerhardus Ploeg Barnebarn av søskenbarn (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Simentje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Freerk Hoogheem Barnebarn av søskenbarn (m) Westernieland 1860
Jantje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Andries Zuiderhoek Barnebarn av søskenbarn (m) Groningen 1862
Jantje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Geertruida Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Antje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Henderika Hoogheem Barnebarn av søskenbarn (k) Westernieland 1866
Eke Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Geertje Zuiderhoek Barnebarn av søskenbarn (k) Groningen 1867
Jurremina Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Jurjen Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Evert Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Theophilus Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 20 mei 1876
Albert Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
(Stillbirth) Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Meindert Jan Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Tonna Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Hilje Ritzema Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1948
Oldebarn av søskenbarn
Biefke Doornbos Oldebarn av søskenbarn (k)
Duurke Doornbos Oldebarn av søskenbarn (k)
Egbert Wiersema Oldebarn av søskenbarn (m)
Eltje Van Dijk Oldebarn av søskenbarn (k)
Jantje Rustema Oldebarn av søskenbarn (k)
Roelf Rustema Oldebarn av søskenbarn (m)
Sietze Rustema Oldebarn av søskenbarn (m)
Geertje De Groot Oldebarn av søskenbarn (k) Feerwerd 1851
Menne De Groot Oldebarn av søskenbarn (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Oldebarn av søskenbarn (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Menne Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Middelstum 1858
Jakob De Groot Oldebarn av søskenbarn (m) Feerwerd 1859
Simentje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Oldebarn av søskenbarn (k) Ezinge 1864
Geertruida Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Termunterzijl 1865
Arijs Huizinga Oldebarn av søskenbarn (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Oldebarn av søskenbarn (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Tjaart Huizinga Oldebarn av søskenbarn (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Oldebarn av søskenbarn (k) Termunten 1867
Jurremina Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Oldebarn av søskenbarn (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Pieterburen 1869
Gaije Van Dijken Oldebarn av søskenbarn (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Elizabeth Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Oldebarn av søskenbarn (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1872
Geert De Weerd Oldebarn av søskenbarn (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Jan Klamer Oldebarn av søskenbarn (m) Oldehove 1873
Evert Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Oldebarn av søskenbarn (k) Baflo 1874
Neeltje Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Wierhuizen 1875
Klaas Tempel Oldebarn av søskenbarn (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Oldebarn av søskenbarn (k) Middelstum 1876
Grietje Zuidema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Grietje Tempel Oldebarn av søskenbarn (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Termunterzijl 1877
Albert Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Derk Ritzema Oldebarn av søskenbarn (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Middelstum 1878
Thomas Kuipers Oldebarn av søskenbarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Oldebarn av søskenbarn (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Arijna Klazina Zuidema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Oldebarn av søskenbarn (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Oldebarn av søskenbarn (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Gerrit Heidema Oldebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Warffum 08 aug. 1880
Bouwina Kijft Oldebarn av søskenbarn (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Marchien Folkers Oldebarn av søskenbarn (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Hendrik Heidema Oldebarn av søskenbarn (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Oldebarn av søskenbarn (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Klaas Jan Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Warffum 11 mrt. 1883
Anna Kuizenga Oldebarn av søskenbarn (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Oldebarn av søskenbarn (m) Usquert 22 sep. 1883
Reinder Zeef Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Oldebarn av søskenbarn (m) Loppersum 14 apr. 1885
Johannes Kijft Oldebarn av søskenbarn (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Harke Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Oldebarn av søskenbarn (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Tetje Kuipers Oldebarn av søskenbarn (k) Hornhuizen 1886
Johanna Kijft Oldebarn av søskenbarn (k) Waarden 27 dec. 1886
Gaiko Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Bouwinus Kuipers Oldebarn av søskenbarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Gerrit Heidema Oldebarn av søskenbarn (m) Usquert 16 jul. 1887
Anje Hoogheem Oldebarn av søskenbarn (k) Westernieland, Eenrum 1888
Martje Heidema Oldebarn av søskenbarn (k) Usquert 17 nov. 1888
Thomas Kijft Oldebarn av søskenbarn (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Petrus Jan Wijk Oldebarn av søskenbarn (m) Winsum 1890
Antje Zuidema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Ernst Jakobus Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Catharina Frederika Vennema Oldebarn av søskenbarn (k) Baflo 1892
Meindert Jan Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Siepko Teerling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Oldebarn av søskenbarn (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Anko Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Janke De Boer Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 23 feb. 1894
Biefko Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Tetje Hoogheem Oldebarn av søskenbarn (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Oldebarn av søskenbarn (m) Wehe 1898
Biefke Zuidema Oldebarn av søskenbarn (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Frederik Teerling Oldebarn av søskenbarn (m) Westernieland 1902
Seike Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Slochteren 1902
Jannes Tonnis Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 30 apr. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Bedum 1906
Jannes Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Antje Henderika Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Nieuwolda 1911

Notater

http://allegroningers.nl/personen/weergave/akte/layout/default/id/c4fece25-620f-59a2-6939-d9d69735eb36/trefwoord/plaats_s/Ulrum/q/persoon_achternaam_t_0/gee*/q/persoon_voornaam_t_0/jan/q/persoon_rol_s_0/0/q/persoon_voornaam_t_1/mar*/q/persoon_rol_s_1/0/q/periode/1750~1820