Mijn genealogie

Katy Fisher

Persondiagram

Foreldre

Far Fødselsdato Mor Fødselsdato
Jakob Visscher Jantje (Jennie) Warners 11 jul. 1864

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Fødsel 1891 Illinois
Død Y

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Søsken
Joseph Fisher Bror 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Joseph Fisher Bror Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
John Fisher Bror Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Roy Fisher Bror 1892
Hattie Fisher Søster Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Henritta (Henduereka) Fisher Søster Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Alice Fisher Søster Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Effie Fisher Søster Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Foreldre
Jakob Visscher Far
Jantje (Jennie) Warners Mor Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Besteforeldre
Jan Jannes Warners Bestefar Niekerk, De Marne, Groningen, Netherlands 27 sep. 1810 Vierhuizen, Ulrum, Groningen 05 jun. 1869
Henderika Alberts Frieling Bestemor Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Oldeforeldre
Albert Jans Frieling Oldefar Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Aaltjen Berents Neut Oldemor Vierhuizen 19 okt. 1800 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1857
Tippoldeforeldre
Itje Alderts Tippoldemor
Jan Geerts Frieling Tippoldefar Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Martje(N) Kornelis Tippoldemor Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Berend Willems Neut Tippoldefar ABT 1763 Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1830
Tipp-tippoldeforeldre
Aeltien Freriks Tipp-tippoldemor
Allerd Lammerts Tipp-tippoldefar
Anje Doekes Tipp-tippoldemor
Gepke Allerts Van Der Klei Tipp-tippoldemor
Kornelis Jans Tipp-tippoldefar
Willem Alles Tipp-tippoldefar
Geert Roelfs Tipp-tippoldefar BEF 1741
Henderika Jans Frieling Tipp-tippoldemor Rasquert BEF 1741
Tipp-tipp-tippoldeforeldre
?? ?? Tipp-tipp-tippoldefar
?? ?? Tipp-tipp-tippoldemor
??? Tipp-tipp-tippoldefar
Alle Willems Tipp-tipp-tippoldefar
Altien Sijfkes Tipp-tipp-tippoldemor
Anje Jaspers Tipp-tipp-tippoldemor
Doke Berents Tipp-tipp-tippoldefar
Frerik Claasen Tipp-tipp-tippoldefar
Geertie Etes (Ittes) Tipp-tipp-tippoldemor
Itien Jacobs Tipp-tipp-tippoldemor
Lammert Hendricks Tipp-tipp-tippoldefar
Tipp-tipp-tipp-tippoldeforeldre
Berentie Alberts Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Ete Egberts Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Geertjen Reerts Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Hiltje Harmens Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Jacob Jans Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Jantjen Sijmens Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Klaas Aages Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Reenje Allerts Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldeforeldre
Aeltjen Jurjens Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Albert Heijne Grube (Groeve) Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Allert Peters Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Egbert Allerts Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Geertien Peters Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Jantien Dercks Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Luijckjen Derricks Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Marrechien Jans Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Reert Jacobs Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Sijmen Claessen Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Fjerne forfedre
Aeffke Tonnis 7th great grandmother
Derck Jacobs 7th great grandfather
Drews Melies 8th great grandfather
Geertien Drewes 7th great grandmother
Jacob Derx 8th great grandfather
Jacob Reerts 7th great grandfather
Tonnis Jansen 8th great grandfather
Svigerbrødre og svigersøstre
Frances Jean Jones Svigerinne
Anna Cook Svigerinne 1886 1950
Anthony Haas Svoger 1890 1977
Richard Van Dommelen Svoger 1892 1953
Nevøer og nieser
Jacob Fisher Nevø Dolton, Illinois 27 apr. 1911 South Holland, Illinois 14 jul. 1999
Alice Fisher Niese 11 mrt. 1913 25 okt. 2003
Melvin Haas Nevø JAN 1915 AUG 1915
Audrey Van Dommelen Niese Illinois 1926
James Van Dommelen Nevø 1935
Onkler og tanter
Aaltje Frieling Tante Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Aafke Jans Warners Tante Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Tante Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Albertje Warners Tante Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Tetje Warners Tante Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Itje Warners Tante Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Søsken av besteforeldre
Beerent Alberts Frieling Bror av besteforelder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Bror av besteforelder Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Itje Frieling Søster av besteforelder Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Jan Frieling Bror av besteforelder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Berendje Frieling Søster av besteforelder Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Marten Frieling Bror av besteforelder Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
Søsken av oldeforeldre
Geert Frieling Bror av oldeforelder Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Kornelis Jans Frieling Bror av oldeforelder Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Hindrika Frieling Søster av oldeforelder Ulrum 13 jan. 1782
Johannes Jans Frieling Bror av oldeforelder Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Jan Frieling Bror av oldeforelder Ulrum 19 jul. 1789
Willem Berents Neut Bror av oldeforelder Ulrum, Groningen, NL ABT 1794 Ulrum, Groningen, NL 22 jan. 1833
Gepke Frieling Søster av oldeforelder Ulrum 31 aug. 1794
Gepke Jans Frieling Søster av oldeforelder Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Lammert Berends Neut Bror av oldeforelder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1804 Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1846
Søsken av tippoldeforeldre
Allert Cornellis Bror av tippoldeforelder
Hinderina Geerts Frieling Søster av tippoldeforelder
Theophiles Geerts Frielink Bror av tippoldeforelder Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Trijnje Roelfs Søster av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Roelf Geerts Bror av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Joest Geerts Bror av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Søster av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Bror av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Ebel Ebels Bror av tippoldeforelder Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Søster av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Derktjen Derks Søster av tippoldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Maria Roelfs Søster av tippoldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750
Albert Geerts Bror av tippoldeforelder Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Søster av tippoldeforelder Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Inngiftede onkler og tanter
Lubertus Stavenger Inngiftet onkel
Marten Bulthuis Inngiftet onkel
Lubertus Stavenger Inngiftet onkel Hornhuizen, Groningen, Netherlands 24 mei 1843 Muskegon, Muskegon, Michigan, United States 30 apr. 1928
Fjerne inngiftede onkler og tanter
Andries Rienewerf Partner til tippoldeforelders søsken (m) Oldehove 07 apr. 1826
Cornellis Michiels Partner til tippoldeforelders søsken (m)
Itje Cornellis Partner til tippoldeforelders søsken (k)
Klaaske Rietema Partner til besteforelders søsken (k)
Lammegien Hendriks Noordhuis Partner til oldeforelders søsken (k)
Matje Arijs Partner til tippoldeforelders søsken (k) Rasquert
Pieter Jans Kuiper Partner til oldeforelders søsken (m)
Sijmenje Tonnis Kapinga Partner til tippoldeforelders søsken (k)
Idje Gajes Partner til tippoldeforelders søsken (k) 1746 Warffum 21 mei 1809
Thomas Freerks Kijft Partner til tippoldeforelders søsken (m) Rasquert 05 mrt. 1752
Derk Huizinga Partner til besteforelders søsken (m) Pieterburen, Groningen, NL 1826
Søskenbarn
Christine (Stientje) Stavenger Kusine
Peter Lubertus Stavenger Fetter Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
John Stavenger Fetter Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Christine (Stientje) Stavenger Kusine Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Hendrika "Rickie" Stavenger Kusine 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Trientje Bulthuis Kusine Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Jan Bulthuis Fetter Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Maike "Mary" Stavenger Kusine 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Albert Stavenger Fetter 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Fjerne søskenbarn
Albertus Bogema Firmenning (m)
Biefke Doornbos Femmenning (k)
Duurke Doornbos Femmenning (k)
Egbert Wiersema Femmenning (m)
Eltje Van Dijk Femmenning (k)
Henderikus Bogema Firmenning (m)
Henderikus Bogema Firmenning (m)
Henderikus Wieringa Firmenning (m)
Jantje Rustema Femmenning (k)
Roelf Rustema Femmenning (m)
Sietze Rustema Femmenning (m)
Geertje De Groot Femmenning (k) Feerwerd 1851
Menne De Groot Femmenning (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Femmenning (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Menne Noordwier Femmenning (m) Middelstum 1858
Jakob De Groot Femmenning (m) Feerwerd 1859
Simentje Frieling Femmenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Femmenning (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Femmenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Femmenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Femmenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Femmenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Femmenning (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Femmenning (k) Ezinge 1864
Geertruida Frieling Femmenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Femmenning (m) Termunterzijl 1865
Arijs Huizinga Femmenning (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Femmenning (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Femmenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Femmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Femmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Tjaart Huizinga Femmenning (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Femmenning (k) Termunten 1867
Jurremina Frieling Femmenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Femmenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Femmenning (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Femmenning (k) Pieterburen 1869
Gaije Van Dijken Femmenning (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Femmenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Elizabeth Huizinga Femmenning (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Femmenning (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Femmenning (k) Eenrum 1872
Geert De Weerd Femmenning (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Jan Klamer Femmenning (m) Oldehove 1873
Evert Frieling Femmenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Femmenning (k) Baflo 1874
Neeltje Huizinga Femmenning (k) Wierhuizen 1875
Klaas Tempel Femmenning (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Femmenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Femmenning (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Femmenning (k) Middelstum 1876
Grietje Zuidema Femmenning (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Grietje Tempel Femmenning (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Femmenning (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Femmenning (m) Termunterzijl 1877
Albert Frieling Femmenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Itje Huizinga Tremenning (k) Ulrum 13 jun. 1878
Derk Ritzema Femmenning (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Femmenning (k) Middelstum 1878
Thomas Kuipers Femmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Femmenning (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Arijna Klazina Zuidema Femmenning (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Femmenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Femmenning (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Femmenning (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Ale Huizinga Tremenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Gerrit Heidema Femmenning (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Femmenning (m) Warffum 08 aug. 1880
Bouwina Kijft Femmenning (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Marchien Folkers Femmenning (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Jetske Huizinga Tremenning (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Hendrik Heidema Femmenning (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Femmenning (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Klaas Jan Zuidema Femmenning (m) Warffum 11 mrt. 1883
Johannes Wilhelmus De Vries Firmenning (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Femmenning (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Femmenning (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Femmenning (m) Usquert 22 sep. 1883
Reinder Zeef Femmenning (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Femmenning (m) Loppersum 14 apr. 1885
Johannes Kijft Femmenning (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Firmenning (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Harke Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Femmenning (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Tetje Kuipers Femmenning (k) Hornhuizen 1886
Johanna Kijft Femmenning (k) Waarden 27 dec. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Firmenning (k) Groningen 07 mei 1887
Gaiko Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Bouwinus Kuipers Femmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Gerrit Heidema Femmenning (m) Usquert 16 jul. 1887
Anje Hoogheem Femmenning (k) Westernieland, Eenrum 1888
Martje Heidema Femmenning (k) Usquert 17 nov. 1888
Thomas Kijft Femmenning (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Petrus Jan Wijk Femmenning (m) Winsum 1890
Antje Zuidema Femmenning (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Lubbert Van Der Horn Firmenning (m) Ulrum, Groningen, NL 01 mrt. 1891
Geertruida Martha Maria Scholte Firmenning (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Ernst Jakobus Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Catharina Frederika Vennema Femmenning (k) Baflo 1892
Jantje Van Der Horn Firmenning (k) Ulrum, Groningen, NL 26 dec. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Meindert Jan Frieling Femmenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Siepko Teerling Femmenning (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Femmenning (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Anko Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Jantje Buwalda Firmenning (k) Houwerzijl, Groningen, NL 24 dec. 1893
Jantje Van Der Horn Firmenning (k) Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1894
Janke De Boer Femmenning (k) Warffum 23 feb. 1894
Johanna Harmanna Maria Scholte Firmenning (k) Groningen 15 okt. 1894
Biefko Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Femmenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Femmenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Gaatske Van Der Horn Firmenning (k) Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1897
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Firmenning (m) Groningen 23 jun. 1897
Tetje Hoogheem Femmenning (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Femmenning (m) Wehe 1898
Biefke Zuidema Femmenning (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Nn Jager Firmenning (m) Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Kornelia Bogema Firmenning (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Firmenning (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Teeke Jager Firmenning (m) Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Alderdina Jager Firmenning (k) Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Aldert Van Der Horn Firmenning (m) Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1901
Frederik Teerling Femmenning (m) Westernieland 1902
Seike Frieling Femmenning (k) Slochteren 1902
Jannes Tonnis Frieling Femmenning (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Femmenning (m) Eenrum 30 apr. 1904
Jan Van Der Horn Firmenning (m) Ulrum, Groningen, NL 28 jun. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Femmenning (m) Bedum 1906
Martje Bogema Firmenning (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Firmenning (k) Usquert 10 okt. 1908
Jannes Frieling Femmenning (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Henderika Bogema Firmenning (k) Usquert 07 feb. 1910
Jantje Jager Firmenning (k) Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Gerrit Van Der Horn Firmenning (m) Ulrum, Groningen, NL ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1931
Klaas Bogema Firmenning (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Antje Henderika Frieling Femmenning (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Femmenning (k) Nieuwolda 1911
Derk Bogema Firmenning (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Firmenning (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Firmenning (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Barn av søskenbarn
Grace Woldman Datter av søskenbarn Illinois, USA 22 nov. 1893 08 okt. 1992
Louis Woldman Sønn av søskenbarn Illinois 1895 1993
Labertus "Louis" Stavenger Sønn av søskenbarn Chicago, Illinois 14 jul. 1896 Berrien, Michigan 20 feb. 1977
Nicholas Stavenger Sønn av søskenbarn Sioux Center, Iowa 24 sep. 1896 Luverne, Rock, Minnesota 05 sep. 1964
Effie Woldman Datter av søskenbarn Illinois 25 jan. 1899 20 sep. 1973
Effie Stavenger Datter av søskenbarn 15 jun. 1901 02 okt. 1977
Edward Woldman Sønn av søskenbarn Illinois 23 aug. 1901 1994
John Woldman Sønn av søskenbarn Chicago, IL 07 mrt. 1904 27 dec. 1956
Peter Klei Sønn av søskenbarn 24 jan. 1905 20 jun. 1969
Walter Woldman Sønn av søskenbarn Illinois 20 jul. 1905 Chicago, Illinois 17 apr. 1992
Jeanette Stavenger Datter av søskenbarn 08 aug. 1908 16 jun. 1996
Marie Woldman Datter av søskenbarn Illinois 02 jul. 1909 Naples, FL 17 jan. 1998
Lawrence Stavenger Sønn av søskenbarn 04 jul. 1910 01 jun. 1968
Edna Klei Datter av søskenbarn 21 dec. 1910
Elroy Stavenger Sønn av søskenbarn 06 jan. 1912 25 okt. 2000
Christina Woldman Datter av søskenbarn Illinois 09 mei 1912 2005
John Stavenger Sønn av søskenbarn 31 jul. 1912 St. Louis Co., Minnesota 04 jan. 1992
Louise Stavenger Datter av søskenbarn 07 dec. 1913 12 jun. 1937
Ethel Woldman (Roth) Datter av søskenbarn Illinois 16 okt. 1915 27 mei 2005
Ruth Stavenger Datter av søskenbarn Chicago, Illinois, USA 01 nov. 1915
Marion Stavenger Datter av søskenbarn 31 okt. 1917 08 jan. 1990
Donald Stavenger Sønn av søskenbarn 22 aug. 1919 08 okt. 1973
Barnebarn av søskenbarn
Amy Bolt Barnebarn av søskenbarn (k)
John Orrin Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 19 mei 1921 17 feb. 1996
Lois Woldman Barnebarn av søskenbarn (k) 22 dec. 1921 1994
Mildred Van De Streek Barnebarn av søskenbarn (k) 10 mrt. 1922
Clarence Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) Family farm, Steen, Minnesota 11 mrt. 1923 Pipestone, Minnesota 04 nov. 1997
Evelyn Van De Streek Barnebarn av søskenbarn (k) 12 jun. 1924
Robert Woldman Barnebarn av søskenbarn (m) 20 jun. 1924
Doris Minnie Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 12 jan. 1925 22 dec. 2003
Charles Smith Barnebarn av søskenbarn (m) 21 jan. 1925
Miriam Grace Bond Barnebarn av søskenbarn (k) Illinois 15 okt. 1925
Marvin Elroy Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 14 dec. 1926 25 okt. 1975
Doris Smith Barnebarn av søskenbarn (k) 09 jun. 1927
Alice Woldman Barnebarn av søskenbarn (k) Oak Park, IL 16 okt. 1927 Bradenton, Florida 14 jun. 2007
Dorothy Van De Streek Barnebarn av søskenbarn (k) 11 dec. 1927
Phyllis Klei Barnebarn av søskenbarn (k) 27 dec. 1927
Dorothy Woldman Barnebarn av søskenbarn (k) 22 aug. 1928
Evelyn Carol Bond Barnebarn av søskenbarn (k) Illinois 29 mrt. 1929 Mesa, AZ 25 dec. 2013
John Albert Jr. Woldman Barnebarn av søskenbarn (m) Oak Park, IL 16 okt. 1929 26 dec. 2001
Edward Van De Streek Barnebarn av søskenbarn (m) 04 nov. 1929
Evelyn Miedema Barnebarn av søskenbarn (k) 22 sep. 1930
Leroy Smith Barnebarn av søskenbarn (m) 19 okt. 1930 07 jun. 2018
Vernon Nicholas Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 31 dec. 1930 05 aug. 2007
Joan Alberta Bond Barnebarn av søskenbarn (k) Illinois 29 sep. 1931 Gainesville, FL 10 jun. 2012
John Jr. Miedema Barnebarn av søskenbarn (m) 08 nov. 1931 Ocala, Marion, Florida, United States of America 02 jan. 2004
Ruth Van De Streek Barnebarn av søskenbarn (k) 20 feb. 1932
Joseph Smith Barnebarn av søskenbarn (m) 05 apr. 1932
Marlene Ida Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) Beaver Creek, Minnesota 08 okt. 1932 Sioux Falls, South Dakota 27 feb. 2008
Harold Smith Barnebarn av søskenbarn (m) 25 dec. 1933
June Van De Streek Barnebarn av søskenbarn (k) 22 jun. 1934
Charlene Miedema Barnebarn av søskenbarn (k) 27 aug. 1934
Lawrence Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 04 dec. 1934
Eleanor Smith Barnebarn av søskenbarn (k) 27 aug. 1935
Donna Mae Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 09 mei 1936
William Smith Barnebarn av søskenbarn (m) 21 feb. 1937
Barbara Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 26 jul. 1937
Robert Scholtens Barnebarn av søskenbarn (m) 30 aug. 1937
Barbara Van De Streek Barnebarn av søskenbarn (k) 16 nov. 1937
Judy Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 15 jun. 1938
George Smith Barnebarn av søskenbarn (m) 03 jul. 1938
Lavera Woldman Barnebarn av søskenbarn (k) 08 nov. 1938
Elaine Miedema Barnebarn av søskenbarn (k) 29 jan. 1939
Marilyn Dryfhout Barnebarn av søskenbarn (k) 24 feb. 1939
John Smith Barnebarn av søskenbarn (m) 05 apr. 1940
Muriel Van De Streek Barnebarn av søskenbarn (k) 28 apr. 1940
Thomas Dryfhout Barnebarn av søskenbarn (m) 22 mei 1940
William Scholtens Barnebarn av søskenbarn (m) 11 feb. 1941
Barbara Louise Bolt Barnebarn av søskenbarn (k) 14 feb. 1941
Roy Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 29 apr. 1941
Howard Dryfhout Barnebarn av søskenbarn (m) 26 okt. 1941
Shirley Mae Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 12 dec. 1941
Loretta Dryfhout Barnebarn av søskenbarn (k) 26 dec. 1941
Dianne Elaine Bolt Barnebarn av søskenbarn (k) 20 nov. 1942
Joy Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 01 dec. 1942
Beverly C. Roth Barnebarn av søskenbarn (k) 08 jun. 1943
Richard Smith Barnebarn av søskenbarn (m) 12 jun. 1943
Karen Dryfhout Barnebarn av søskenbarn (k) 01 jul. 1943
Joanne Dryfhout Barnebarn av søskenbarn (k) 09 aug. 1943
Harold Van De Streek Barnebarn av søskenbarn (m) 23 sep. 1943
Elaine J. Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 15 nov. 1943
Lenore Scholtens Barnebarn av søskenbarn (k) 29 jan. 1944
Glenn Dryfhout Barnebarn av søskenbarn (m) 22 nov. 1944
David Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 24 nov. 1944
Joan Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 15 jul. 1945
William Allen Roth Barnebarn av søskenbarn (m) 12 aug. 1945
Helen Jean Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 16 nov. 1945
Lois Dryfhout Barnebarn av søskenbarn (k) 28 jun. 1948
Arlene Marie Roth Barnebarn av søskenbarn (k) 25 jan. 1949
Linda Lou Miedema Barnebarn av søskenbarn (k) 14 sep. 1950
Kathy Earline Orvis Barnebarn av søskenbarn (k) 03 dec. 1950
Carol Christine Orvis Barnebarn av søskenbarn (k) 15 dec. 1951
Deborah Sue Orvis Barnebarn av søskenbarn (k) 10 jan. 1953
Nancy Dryfhout Barnebarn av søskenbarn (k) 20 jan. 1953
Gary G. Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 17 feb. 1953
John Iii Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 10 mrt. 1954
Richard Earl Orvis Barnebarn av søskenbarn (m) 19 jun. 1954
Judy Kay Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 04 aug. 1955
Oldebarn av søskenbarn
Thomas Iii Mulder Oldebarn av søskenbarn (m) 08 jan. 1944
James Mulder Oldebarn av søskenbarn (m) 06 jul. 1946
Warren Mulder Oldebarn av søskenbarn (m) 04 okt. 1947
James Smith Oldebarn av søskenbarn (m) Chicago, IL 05 sep. 1949
James Richard Munk Oldebarn av søskenbarn (m) Oak Park, IL 11 nov. 1949 Downers Grove, Illinois 23 apr. 1994
Wayne Forsberg Oldebarn av søskenbarn (m) 04 feb. 1950
Scott Arthur Siegfort Oldebarn av søskenbarn (m) 21 mei 1950
Cheryl Cleveringa Oldebarn av søskenbarn (k) 19 feb. 1951
Ruthann Munk Oldebarn av søskenbarn (k) 07 mei 1952
Suzanne Lee Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 25 nov. 1952 05 jun. 1953
Sharon Leann Siegfort Oldebarn av søskenbarn (k) 23 dec. 1952
Carol Jean Ruiter Oldebarn av søskenbarn (k) 11 dec. 1953
Kenneth Forsberg Oldebarn av søskenbarn (m) 06 mei 1954
Stephen Lee Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 11 jun. 1954 04 okt. 1994
Roger Ruiter Oldebarn av søskenbarn (m) 03 nov. 1954
Robert A. Cleveringa Oldebarn av søskenbarn (m) 31 dec. 1954
James Allan Van Der Ploeg Oldebarn av søskenbarn (m) 26 mei 1955
Randall William Siegfort Oldebarn av søskenbarn (m) 27 sep. 1955
Karen Sue Woldman Oldebarn av søskenbarn (k) Chicago, IL 15 dec. 1955
Thomas Lee Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 03 jan. 1956 14 feb. 2000
Larry Thomas Ruiter Oldebarn av søskenbarn (m) 20 apr. 1956
Debra Lynn Miedema Oldebarn av søskenbarn (k) 11 jun. 1956
Dale Edward Van Der Ploeg Oldebarn av søskenbarn (m) 01 jul. 1956
Gail Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 06 okt. 1956
Harry Van Der Ploeg Oldebarn av søskenbarn (m) 17 okt. 1956
Ray Jr. White Oldebarn av søskenbarn (m) 21 jan. 1957
Harold Jr. Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 12 mrt. 1957
Dale White Oldebarn av søskenbarn (m) 18 aug. 1957
Patricia Ridderhoff Oldebarn av søskenbarn (k) 03 jan. 1958
Richard Miller Oldebarn av søskenbarn (m) 24 apr. 1958
Susan Joyce Miedema Oldebarn av søskenbarn (k) 25 apr. 1958
Kathy Ann Woldman Oldebarn av søskenbarn (k) Oak Park, IL 12 aug. 1958
John Jr. Munk Oldebarn av søskenbarn (m) 09 nov. 1958
Barbara Jean Ruiter Oldebarn av søskenbarn (k) 11 nov. 1958
Nancy Lee Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 31 dec. 1958
Leanne Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 05 jan. 1959
Mitchell Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 14 jun. 1959
Robert John Van Der Ploeg Oldebarn av søskenbarn (m) 13 sep. 1959
Michael Ridderhoff Oldebarn av søskenbarn (m) 24 nov. 1959
Carol Mulder Oldebarn av søskenbarn (k) 27 feb. 1960
Bruce Forsberg Oldebarn av søskenbarn (m) 10 mei 1960
Kristine Margaret Woldman Oldebarn av søskenbarn (k) 29 jun. 1960
David Engelhardt Oldebarn av søskenbarn (m) 07 jul. 1960
Peter Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 03 aug. 1960
Betty Jean Munk Oldebarn av søskenbarn (k) Oak Park, IL 06 mei 1961
Daniel Ridderhoff Oldebarn av søskenbarn (m) 01 sep. 1961
Elaine Mulder Oldebarn av søskenbarn (k) 22 okt. 1961
Lawrence Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 25 jan. 1962
John Charles Miedema Oldebarn av søskenbarn (m) 20 feb. 1962
Richard Tobin Oldebarn av søskenbarn (m) 13 mrt. 1962
Carol Jean Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 18 mei 1962
Patricia Ann Ruiter Oldebarn av søskenbarn (k) 31 jul. 1962
John Jr. Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 04 aug. 1962
Jack Tobin Oldebarn av søskenbarn (m) 05 apr. 1963
Steven Engelhardt Oldebarn av søskenbarn (m) 22 apr. 1963 29 apr. 1998
Joanne Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 20 jul. 1963
Lynette Forsberg Oldebarn av søskenbarn (k) 11 dec. 1963
Robert Jr. Woldman Oldebarn av søskenbarn (m) 21 apr. 1964
Mary Tobin Oldebarn av søskenbarn (k) 05 mei 1964
Sharon Ann Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 24 jul. 1964
Heidi Stavenger Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 19 aug. 1964
Karyl Jean Woldman Oldebarn av søskenbarn (k) 22 sep. 1964
Leo Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 08 dec. 1964
David Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 22 jan. 1965
William Jr. Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 27 jan. 1965
Kathleen Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 07 aug. 1965
Richard Jr. Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 20 apr. 1966
Julie Elaine Price Oldebarn av søskenbarn (k) 20 mei 1966
Janet Lynn Ruiter Oldebarn av søskenbarn (k) 23 mei 1966
Dawn Marie Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 28 jun. 1966
Christine Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 10 okt. 1966
Suzanne Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 26 feb. 1967
Donna Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 30 aug. 1967
Joseph Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 06 feb. 1968
Jenifer Lee Price Oldebarn av søskenbarn (k) 06 jun. 1968
John Tobin Oldebarn av søskenbarn (m) 13 jan. 1969
Michelle Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 14 feb. 1969
Eric Mook Oldebarn av søskenbarn (m) 24 jul. 1969
Robert Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 13 jan. 1970
Laura Lee Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 24 jul. 1970
Tracy Lyn Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 09 feb. 1971
Stacey Lynn Hamilton Oldebarn av søskenbarn (k) Oconomowoc, WI 31 mei 1971
Janice Lynn Price Oldebarn av søskenbarn (k) 12 jul. 1971
James Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 08 mrt. 1972
Julie Winkle Oldebarn av søskenbarn (k) 14 jul. 1972
Jason Mook Oldebarn av søskenbarn (m) 03 nov. 1972
Sarah L. Price Oldebarn av søskenbarn (k) 20 mrt. 1973
Carrie Ann Maurer Oldebarn av søskenbarn (k) 27 dec. 1974
Alison Marie Price Oldebarn av søskenbarn (k) 11 jan. 1975
Raymond Micheal Gleason Oldebarn av søskenbarn (m) 29 mei 1975
Jeffrey Winkle Oldebarn av søskenbarn (m) 20 okt. 1975
Benjamin Allen Roth Oldebarn av søskenbarn (m) 07 mei 1976
James Edward Maurer Oldebarn av søskenbarn (m) 11 nov. 1977
Travis Elliott Withrow Oldebarn av søskenbarn (m) 02 mei 1980
Randall F. Maurer Oldebarn av søskenbarn (m) 06 aug. 1981
Christopher Colley Oldebarn av søskenbarn (m) 15 mei 1983
Jeremy Brandon Orvis Oldebarn av søskenbarn (m) 17 jul. 1990
Megan Michael Orvis Oldebarn av søskenbarn (k) 26 sep. 1991
Andre slektninger
Aaltje Geerts Zuidema Besteforelders tremenning (k)
Aaltje Sijtses De Vries Besteforelders tremenning (k)
Anna Ekkes Frielink Besteforelders tremenning (k)
Anna Klimp Besteforelders tremenning (k)
Catharina Maria Wierenga Forelders firmenning (k)
Catrina Maria Theophiles Frielink Oldeforelders kusine
Derkje Derks Kijft Besteforelders tremenning (k)
Egbert Wiersema Forelders firmenning (m)
Eltje Hoving Forelders firmenning (k)
Freerk Theophiles Frieling Oldeforelders fetter
Geert Reints Wierenga Besteforelders tremenning (m)
Geertje Zuidema Besteforelders tremenning (k)
Geertruida Zuidema Forelders firmenning (k)
Hendrik Frieling Besteforelders tremenning (m)
Hidde Teissenga Forelders firmenning (m)
Hike Onnes Vennema Frieling Besteforelders tremenning (k)
Jan Frieling Besteforelders tremenning (m)
Klaas Van Huis Forelders firmenning (m)
Martje Tiessinga Forelders firmenning (k)
Reinder Wierenga Forelders firmenning (m)
Roelf Geerts Zuidema Besteforelders tremenning (m)
Trientje Mulder Forelders firmenning (k)
Michiel Michiels Oldeforelders fetter Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Oldeforelders fetter Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Roelfs Zuidema Oldeforelders fetter Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Maria Cornelis Mulder Oldeforelders kusine Baflo 1771
Gaaje Geerts Oldeforelders fetter Warffum 12 jan. 1772
Trienje Michiels Oldeforelders kusine Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Harmtje Roelfs Zuidema Oldeforelders kusine Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Oldeforelders kusine Warffum 12 feb. 1775
Emme Roelfs Zuidema Oldeforelders fetter Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Anje Cornelis Mulder Oldeforelders kusine Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Freerk Thomas Kijft Oldeforelders fetter Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Wobbenius Rienewerf Oldeforelders fetter Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Oldeforelders kusine Leens 05 aug. 1781
Hindrikje Thomas Kijft Oldeforelders kusine Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Jantjen Freerks Oldeforelders kusine Baflo 09 mrt. 1783
Hinderijka Rienewerf Oldeforelders kusine Ulrum 27 mei 1783
Derks Thomas Kijft Oldeforelders fetter 1784
Geert Geerts Oldeforelders fetter Leens 22 aug. 1784
Henderika Alberts Frieling Oldeforelders kusine Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Oldeforelders fetter Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Oldeforelders kusine Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Dietjen Thomas Kijft Oldeforelders kusine Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Tonnis Geerts Oldeforelders fetter Leens 29 apr. 1787
Arijs Geerts Oldeforelders fetter Eenrum 23 sep. 1787
Jan Freerks Oldeforelders fetter Baflo 27 aug. 1788
Tonnis Theophilus Frieling Oldeforelders fetter Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Maria Joesten Venhuis Oldeforelders kusine Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Oldeforelders kusine Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Oldeforelders kusine Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Jan Thomas Kijft Oldeforelders fetter Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Wobbenius Rienewerf Oldeforelders fetter Ulrum 09 mrt. 1792
Henderica Theophilus Frielink Oldeforelders kusine Ulrum 1792
Eibelje Thomas Kijft Oldeforelders kusine Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Menne Jacobs Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Geert Andries Rienewerf Oldeforelders fetter Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Aaltje Noordwier Besteforelders tremenning (k) Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Cornelis Jacobs Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Geert Frielink Oldeforelders fetter Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Claas Mennes Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Jan Theofilus Frielink Oldeforelders fetter Zuurdijk 13 mei 1805
Migchiel Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (k) Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (m) Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Besteforelders tremenning (m) Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Besteforelders tremenning (k) Warffum 1810
Hietje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Aries Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (m) Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Derkje Thomas Kijft Besteforelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Gerrit Zuidema Besteforelders tremenning (m) Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Willem Alderts Wolthuis Besteforelders tremenning (m) Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Martha Kornelis Frieling Besteforelders kusine Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Anna Sijtzes De Vries Besteforelders tremenning (k) Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Besteforelders tremenning (m) Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Besteforelders tremenning (k) Eenrum 1813
Catarina Noordwier Besteforelders tremenning (k) Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Besteforelders tremenning (m) Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Jan Freerks Kijft Besteforelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 08 dec. 1813
Aaltje Roelfs Mulder Besteforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Maijke Derks Kijft Besteforelders tremenning (k) Rasquert 22 nov. 1814
Albert Nikolaas Sijtsma Besteforelders tremenning (m) Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Thomas Freerks Kijft Besteforelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Hinderina Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Gaje Emmes Zuidema Besteforelders tremenning (m) Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Jantje Roelfs Mulder Besteforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Jacob Kornelis Frieling Besteforelders fetter Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Michiel Sijtzes De Vries Besteforelders tremenning (m) Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Besteforelders tremenning (k) Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Besteforelders tremenning (k) Baflo 30 nov. 1817
Thomas Jans Kijft Besteforelders tremenning (m) Baflo 04 mrt. 1818
Eibeltje Derks Kijft Besteforelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 1818
Kornelis Roelfs Mulder Besteforelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Besteforelders tremenning (k) Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Besteforelders tremenning (k) Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Besteforelders tremenning (k) Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Besteforelders tremenning (m) Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Jantje Kijft Besteforelders tremenning (k) Rasquert 1820
Hindrika Frieling Besteforelders kusine Ulrum 19 nov. 1820
Ietje Neut Besteforelders kusine Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1821 Houwerzijl, Groningen, NL 27 jan. 1872
Anje Freerks Kijft Besteforelders tremenning (k) Onderdendam 1821
Jakoba Mulder Besteforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Besteforelders tremenning (m) Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Hinderina Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 12 okt. 1823
Nn Neut Besteforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 22 feb. 1824 Ulrum, Groningen, NL 22 feb. 1824
Jakob Mulder Besteforelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Besteforelders tremenning (k) Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Derk Freerks Kijft Besteforelders tremenning (m) Zuidwolde 1824
Geertje Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Janna Leonarda Kijft Besteforelders tremenning (k) Baflo 27 jan. 1825
Lammechien Kornelis Frieling Besteforelders kusine Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Geertruid Neut Besteforelders kusine Ulrum, Groningen, NL ABT 1827
Trijntje Mennes Noordwier Forelders firmenning (k) Niezijl 1827
Jan Aaldring Besteforelders tremenning (m) Groningen 15 nov. 1827
Ijzebrand Geerts Muller Besteforelders tremenning (m) Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Anje Neut Besteforelders kusine Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1829 Ulrum, Groningen, NL 25 jul. 1831
Jan Pieters Kuiper Besteforelders fetter Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Berend Lammerts Neut Besteforelders fetter Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 mei 1830 Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1830
Jan Noordwier Forelders firmenning (m) Niezijl 1830
Hendericus Frieling Besteforelders fetter Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Besteforelders fetter Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Berend Neut Besteforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 19 feb. 1831 Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1845
Ietje Neut Besteforelders kusine Ulrum, Groningen, NL 19 aug. 1831
Jannes Frieling Besteforelders tremenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Jannes Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Besteforelders tremenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Sibentje Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Jacob Noordwier Forelders firmenning (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Klaas Pieters Kuiper Besteforelders fetter Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Freerk Mulder Besteforelders tremenning (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Harmtje Frieling Besteforelders tremenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Harmtje Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Jelte Neut Besteforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1834 Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1853
(Stillbirth) Kuiper Besteforelders kusine Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Besteforelders kusine Usquert 29 sep. 1834
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Besteforelders tremenning (k) Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Maria Noordwier Forelders firmenning (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Forelders firmenning (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Besteforelders tremenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Teophilus Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Forelders firmenning (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Forelders firmenning (m) Eenrum 29 aug. 1836
Kornelis Tinga Forelders firmenning (m) Warffum 29 dec. 1836
Aldert Neut Besteforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1837 Ulrum, Groningen, NL 09 okt. 1914
Mechiel Heethuis Forelders firmenning (m) Usquert 1837
Martje Kuiper Besteforelders kusine Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Tonnis Frieling Besteforelders tremenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Tonnis Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Forelders firmenning (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Forelders firmenning (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Forelders firmenning (k) Baflo 1839
Johanna Margaretha Scholte Forelders tremenning (k) Eenrum 1839
(Stillbirth) Huizinga Forelders firmenning (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Anna Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Berend Neut Besteforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1840
Gerrit Neut Besteforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1840 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 apr. 1924
Hinderika Baarveld Forelders firmenning (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Forelders firmenning (m) Eenrum 08 nov. 1840
(Stillbirth) Kuiper Besteforelders fetter Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Derk Rustema Forelders firmenning (m) Baflo 1841
Ietje Ritzema Forelders firmenning (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Forelders firmenning (m) Baflo 1841
Heere Huisman Forelders firmenning (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Kornelis Scholte Forelders tremenning (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Antje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Pieter Neut Besteforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 07 jun. 1843
Albert Ritzema Forelders firmenning (m) Eenrum 1844
Derk Hoek Forelders firmenning (m) Warffum 1844
Martje Ritzema Forelders firmenning (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Forelders firmenning (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Geertruida Scholte Forelders tremenning (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
(Stillbirth) Smit Forelders firmenning (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Rentje Kijft Forelders firmenning (m) Baflo 1845
Siert Freerks Huisman Forelders firmenning (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Freerk Jans Kijft Forelders firmenning (m) Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Maike Rustema Forelders firmenning (k) Baflo 1846
Anje Rustema Forelders firmenning (k) Baflo 1847
Kornelis Hoek Forelders firmenning (m) Warffum 1847
Trijntje Jans Ploeg Forelders firmenning (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Forelders firmenning (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Arendina Kijft Forelders firmenning (k) Baflo 1848
Derk Zuidema Forelders firmenning (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Freerk Kijft Forelders firmenning (m) Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Sebe Reinder Zuidema Forelders firmenning (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Kornelis Jakobs Frieling Forelders tremenning (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Forelders tremenning (m) Ulrum 21 feb. 1849
Kornelis Zuidema Forelders firmenning (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Trijntje Ploeg Forelders firmenning (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Forelders firmenning (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Johannes Frieling Forelders tremenning (m) Eenrum 21 dec. 1849
Geert Aaldring Forelders firmenning (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Forelders firmenning (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Forelders firmenning (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Allerdina Kijft Forelders firmenning (k) Baflo 1851
Derktje Ritzema Forelders firmenning (k) Eenrum 1851
Klaas Frieling Forelders tremenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Forelders tremenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Grietje Bosman Forelders firmenning (k) Groningen 1852
Margaretha Wilhelmina Kijft Forelders firmenning (k) Baflo 1852
Martje Zuidema Forelders firmenning (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Kornelis Frieling Forelders tremenning (m) Eenrum 16 feb. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Forelders firmenning (k) Baflo 04 mrt. 1853
Tiemen Zuidema Forelders firmenning (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Trijntje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Pieter Drolinga Forelders tremenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Antje Zuidema Forelders firmenning (k) Warffum 22 mei 1854
Derk Hoogheem Forelders firmenning (m) Westernieland, Eenrum 1854
Harmannus Kijft Forelders firmenning (m) Rasquert, Baflo 1854
Freerk Achterhof Forelders firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Elizabet Willemina Ploeg Forelders firmenning (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Roelf Scholte Forelders tremenning (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Emme Zuidema Forelders firmenning (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Anje Zuidema Forelders firmenning (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
Garmt Huizinga Forelders fetter Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
(Stillbirth) Huisman Forelders firmenning (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Forelders firmenning (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Janna Kijft Forelders firmenning (k) Rasquert 1857
Trijntje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Trijntje Mulder Forelders firmenning (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Aagtje Te Bos Forelders firmenning (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Hindrik Zuidema Forelders firmenning (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Jan Gerhardus Ploeg Forelders firmenning (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Simentje Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Freerk Hoogheem Forelders firmenning (m) Westernieland 1860
Jantje Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Forelders firmenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Andries Zuiderhoek Forelders firmenning (m) Groningen 1862
Jantje Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Gepke Bogema Forelders tremenning (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Geertruida Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Antje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Trientje Bogema Forelders tremenning (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Henderika Hoogheem Forelders firmenning (k) Westernieland 1866
Eke Frieling Forelders firmenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Aaltje Frieling Forelders kusine Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Geertje Zuiderhoek Forelders firmenning (k) Groningen 1867
Derk Bogema Forelders tremenning (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Jurremina Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Albert Frieling Forelders fetter Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Jurrien Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Menno Frieling Forelders fetter Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Aaltje Bogema Forelders tremenning (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Remke Neut Forelders tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1871
Jurjen Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Antje Neut Forelders tremenning (k) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 nov. 1871 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 apr. 1872
Pieterke Bogema Forelders tremenning (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Margaretha Neut Forelders tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1872
Marten Frieling Forelders fetter Kloosterburen 03 jan. 1873
Lammert Neut Forelders tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 13 mrt. 1873
Freerk Bogema Forelders tremenning (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Evert Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Arien Neut Forelders tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 15 nov. 1874 Farmsum, Groningen, NL 11 nov. 1927
Geertruida Neut Forelders tremenning (k) Hornhuizen, Groningen, NL 03 jan. 1875 Groningen, NL 20 apr. 1929
Aaltje Frieling Forelders kusine Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Theophilus Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Anje Bogema Forelders tremenning (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Lammert Jacob Neut Forelders tremenning (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 jul. 1877 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1949
Henderika Frieling Forelders kusine Kloosterburen 25 okt. 1877
Albert Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Kornelis Bogema Forelders tremenning (m) Usquert 21 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Gepke Bogema Forelders tremenning (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Jantje Neut Forelders tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 04 dec. 1880 Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1887
Henderikus Bogema Forelders tremenning (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Hendrikje Neut Forelders tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 30 nov. 1883 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1944
Itje Neut Forelders tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 29 mei 1886 Houwerzijl, Groningen, NL 16 jan. 1893
Jan Neut Forelders tremenning (m) Houwerzijl, Groningen, NL 21 okt. 1889
Meindert Jan Frieling Forelders firmenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Tonna Frieling Forelders firmenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Forelders firmenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Maria Jager Barn av firmenning (k) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Geertruida Lammechina Jager Barn av firmenning (k) Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Paulina Harmina Jager Barn av firmenning (k) Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Johanna Anna Jager Barn av firmenning (k) Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Jan Poppe Jager Barn av firmenning (m) Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936 Hoogezand, Groningen, NL 26 nov. 2021
Poppe Harmannus Jager Barn av firmenning (m) Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Poppe Harmannus Jager Barn av firmenning (m) Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Hilje Ritzema Forelders firmenning (k) Eenrum 1948