Mijn genealogie

Freerk Roelfs

Persondiagram

Foreldre

Far Fødselsdato Mor Fødselsdato
Geert Roelfs BEF 1741 Henderika Jans Frieling BEF 1741

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Fødsel 11 jun. 1747 Baflo, Rasquert
Død Y

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Søsken
Hinderina Geerts Frieling Søster
Theophiles Geerts Frielink Bror Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Trijnje Roelfs Søster Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Roelf Geerts Bror Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Joest Geerts Bror Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Søster Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Ebel Ebels Halvbror Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Søster Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Derktjen Derks Halvsøster Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Maria Roelfs Søster Tinallinge 06 sep. 1750
Jan Geerts Frieling Bror Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Albert Geerts Bror Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Søster Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Foreldre
Geert Roelfs Far BEF 1741
Henderika Jans Frieling Mor Rasquert BEF 1741
Besteforeldre
?? ?? Bestemor
?? ?? Bestefar
??? Bestefar
Svigerbrødre og svigersøstre
Andries Rienewerf Svoger Oldehove 07 apr. 1826
Cornellis Michiels Svoger
Itje Cornellis Svigerinne
Matje Arijs Svigerinne Rasquert
Sijmenje Tonnis Kapinga Svigerinne
Idje Gajes Svigerinne 1746 Warffum 21 mei 1809
Thomas Freerks Kijft Svoger Rasquert 05 mrt. 1752
Martje(N) Kornelis Svigerinne Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Nevøer og nieser
Catrina Maria Theophiles Frielink Niese
Freerk Theophiles Frieling Nevø
Michiel Michiels Nevø Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Nevø Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Roelfs Zuidema Nevø Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Maria Cornelis Mulder Niese Baflo 1771
Gaaje Geerts Nevø Warffum 12 jan. 1772
Trienje Michiels Niese Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Harmtje Roelfs Zuidema Niese Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Niese Warffum 12 feb. 1775
Geert Frieling Nevø Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Emme Roelfs Zuidema Nevø Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Anje Cornelis Mulder Niese Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Kornelis Jans Frieling Nevø Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Freerk Thomas Kijft Nevø Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Wobbenius Rienewerf Nevø Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Niese Leens 05 aug. 1781
Hindrikje Thomas Kijft Niese Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Hindrika Frieling Niese Ulrum 13 jan. 1782
Jantjen Freerks Niese Baflo 09 mrt. 1783
Hinderijka Rienewerf Niese Ulrum 27 mei 1783
Johannes Jans Frieling Nevø Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Derks Thomas Kijft Nevø 1784
Geert Geerts Nevø Leens 22 aug. 1784
Henderika Alberts Frieling Niese Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Nevø Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Niese Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Dietjen Thomas Kijft Niese Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Tonnis Geerts Nevø Leens 29 apr. 1787
Arijs Geerts Nevø Eenrum 23 sep. 1787
Jan Freerks Nevø Baflo 27 aug. 1788
Tonnis Theophilus Frieling Nevø Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Jan Frieling Nevø Ulrum 19 jul. 1789
Maria Joesten Venhuis Niese Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Niese Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Niese Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Jan Thomas Kijft Nevø Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Albert Jans Frieling Nevø Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Wobbenius Rienewerf Nevø Ulrum 09 mrt. 1792
Henderica Theophilus Frielink Niese Ulrum 1792
Eibelje Thomas Kijft Niese Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Gepke Frieling Niese Ulrum 31 aug. 1794
Geert Andries Rienewerf Nevø Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Gepke Jans Frieling Niese Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Geert Frielink Nevø Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Jan Theofilus Frielink Nevø Zuurdijk 13 mei 1805
Barnebarn av søsken
Aaltje Geerts Zuidema Barnebarn av søsken (k)
Aaltje Sijtses De Vries Barnebarn av søsken (k)
Anna Ekkes Frielink Barnebarn av søsken (k)
Anna Klimp Barnebarn av søsken (k)
Derkje Derks Kijft Barnebarn av søsken (k)
Geert Reints Wierenga Barnebarn av søsken (m)
Geertje Zuidema Barnebarn av søsken (k)
Hendrik Frieling Barnebarn av søsken (m)
Hike Onnes Vennema Frieling Barnebarn av søsken (k)
Jan Frieling Barnebarn av søsken (m)
Roelf Geerts Zuidema Barnebarn av søsken (m)
Menne Jacobs Noordwier Barnebarn av søsken (m) Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Aaltje Noordwier Barnebarn av søsken (k) Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Cornelis Jacobs Noordwier Barnebarn av søsken (m) Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Claas Mennes Noordwier Barnebarn av søsken (m) Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Migchiel Noordwier Barnebarn av søsken (m) Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Barnebarn av søsken (k) Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Barnebarn av søsken (m) Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Barnebarn av søsken (m) Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Barnebarn av søsken (m) Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Barnebarn av søsken (k) Warffum 1810
Hietje Zuidema Barnebarn av søsken (k) Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Aries Sierts Huizinga Barnebarn av søsken (m) Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Derkje Thomas Kijft Barnebarn av søsken (k) Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Gerrit Zuidema Barnebarn av søsken (m) Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Willem Alderts Wolthuis Barnebarn av søsken (m) Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Barnebarn av søsken (k) Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Martha Kornelis Frieling Barnebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Anna Sijtzes De Vries Barnebarn av søsken (k) Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Barnebarn av søsken (m) Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Barnebarn av søsken (k) Eenrum 1813
Catarina Noordwier Barnebarn av søsken (k) Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Barnebarn av søsken (m) Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Jan Freerks Kijft Barnebarn av søsken (m) Onderwierum, Bedum 08 dec. 1813
Aaltje Roelfs Mulder Barnebarn av søsken (k) Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Barnebarn av søsken (k) Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Maijke Derks Kijft Barnebarn av søsken (k) Rasquert 22 nov. 1814
Albert Nikolaas Sijtsma Barnebarn av søsken (m) Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Thomas Freerks Kijft Barnebarn av søsken (m) Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Hinderina Aaldring Barnebarn av søsken (k) Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Gaje Emmes Zuidema Barnebarn av søsken (m) Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Jantje Roelfs Mulder Barnebarn av søsken (k) Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Barnebarn av søsken (k) Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Barnebarn av søsken (k) Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Jacob Kornelis Frieling Barnebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Michiel Sijtzes De Vries Barnebarn av søsken (m) Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Barnebarn av søsken (k) Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Barnebarn av søsken (k) Baflo 30 nov. 1817
Thomas Jans Kijft Barnebarn av søsken (m) Baflo 04 mrt. 1818
Eibeltje Derks Kijft Barnebarn av søsken (k) Rasquert, Baflo 1818
Kornelis Roelfs Mulder Barnebarn av søsken (m) Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Barnebarn av søsken (k) Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Barnebarn av søsken (k) Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Barnebarn av søsken (k) Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Barnebarn av søsken (k) Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Barnebarn av søsken (m) Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Jantje Kijft Barnebarn av søsken (k) Rasquert 1820
Hindrika Frieling Barnebarn av søsken (k) Ulrum 19 nov. 1820
Henderika Alberts Frieling Barnebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Anje Freerks Kijft Barnebarn av søsken (k) Onderdendam 1821
Jakoba Mulder Barnebarn av søsken (k) Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Barnebarn av søsken (k) Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Barnebarn av søsken (m) Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Beerent Alberts Frieling Barnebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Barnebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Hinderina Aaldring Barnebarn av søsken (k) Groningen 12 okt. 1823
Jakob Mulder Barnebarn av søsken (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Barnebarn av søsken (k) Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Derk Freerks Kijft Barnebarn av søsken (m) Zuidwolde 1824
Geertje Aaldring Barnebarn av søsken (k) Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Janna Leonarda Kijft Barnebarn av søsken (k) Baflo 27 jan. 1825
Lammechien Kornelis Frieling Barnebarn av søsken (k) Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Jan Aaldring Barnebarn av søsken (m) Groningen 15 nov. 1827
Itje Frieling Barnebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Ijzebrand Geerts Muller Barnebarn av søsken (m) Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Jan Pieters Kuiper Barnebarn av søsken (m) Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Jan Frieling Barnebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Hendericus Frieling Barnebarn av søsken (m) Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Barnebarn av søsken (m) Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Jannes Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Berendje Frieling Barnebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Klaas Pieters Kuiper Barnebarn av søsken (m) Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Freerk Mulder Barnebarn av søsken (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Harmtje Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
(Stillbirth) Kuiper Barnebarn av søsken (k) Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Barnebarn av søsken (k) Usquert 29 sep. 1834
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Barnebarn av søsken (k) Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Teophilus Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 30 aug. 1835
Martje Kuiper Barnebarn av søsken (k) Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Tonnis Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Marten Frieling Barnebarn av søsken (m) Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
(Stillbirth) Kuiper Barnebarn av søsken (m) Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Oldebarn av søsken
Catharina Maria Wierenga Oldebarn av søsken (k)
Egbert Wiersema Oldebarn av søsken (m)
Eltje Hoving Oldebarn av søsken (k)
Geertruida Zuidema Oldebarn av søsken (k)
Hidde Teissenga Oldebarn av søsken (m)
Klaas Van Huis Oldebarn av søsken (m)
Martje Tiessinga Oldebarn av søsken (k)
Reinder Wierenga Oldebarn av søsken (m)
Trientje Mulder Oldebarn av søsken (k)
Trijntje Mennes Noordwier Oldebarn av søsken (k) Niezijl 1827
Jan Noordwier Oldebarn av søsken (m) Niezijl 1830
Jannes Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Jacob Noordwier Oldebarn av søsken (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Harmtje Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Maria Noordwier Oldebarn av søsken (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Oldebarn av søsken (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Oldebarn av søsken (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Oldebarn av søsken (m) Eenrum 29 aug. 1836
Kornelis Tinga Oldebarn av søsken (m) Warffum 29 dec. 1836
Mechiel Heethuis Oldebarn av søsken (m) Usquert 1837
Tonnis Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Oldebarn av søsken (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Oldebarn av søsken (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Oldebarn av søsken (k) Baflo 1839
Johanna Margaretha Scholte Oldebarn av søsken (k) Eenrum 1839
(Stillbirth) Huizinga Oldebarn av søsken (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Anna Zuidema Oldebarn av søsken (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Hinderika Baarveld Oldebarn av søsken (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Oldebarn av søsken (m) Eenrum 08 nov. 1840
Derk Rustema Oldebarn av søsken (m) Baflo 1841
Ietje Ritzema Oldebarn av søsken (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Oldebarn av søsken (m) Baflo 1841
Heere Huisman Oldebarn av søsken (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Kornelis Scholte Oldebarn av søsken (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Aaltje Frieling Oldebarn av søsken (k) Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Antje Zuidema Oldebarn av søsken (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Albert Ritzema Oldebarn av søsken (m) Eenrum 1844
Derk Hoek Oldebarn av søsken (m) Warffum 1844
Martje Ritzema Oldebarn av søsken (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Oldebarn av søsken (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Geertruida Scholte Oldebarn av søsken (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
(Stillbirth) Smit Oldebarn av søsken (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Rentje Kijft Oldebarn av søsken (m) Baflo 1845
Siert Freerks Huisman Oldebarn av søsken (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Freerk Jans Kijft Oldebarn av søsken (m) Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Maike Rustema Oldebarn av søsken (k) Baflo 1846
Aafke Jans Warners Oldebarn av søsken (k) Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Oldebarn av søsken (k) Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Anje Rustema Oldebarn av søsken (k) Baflo 1847
Kornelis Hoek Oldebarn av søsken (m) Warffum 1847
Trijntje Jans Ploeg Oldebarn av søsken (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Oldebarn av søsken (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Arendina Kijft Oldebarn av søsken (k) Baflo 1848
Derk Zuidema Oldebarn av søsken (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Freerk Kijft Oldebarn av søsken (m) Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Sebe Reinder Zuidema Oldebarn av søsken (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Albertje Warners Oldebarn av søsken (k) Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Kornelis Jakobs Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Oldebarn av søsken (m) Ulrum 21 feb. 1849
Kornelis Zuidema Oldebarn av søsken (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Trijntje Ploeg Oldebarn av søsken (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Oldebarn av søsken (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Johannes Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 21 dec. 1849
Geert Aaldring Oldebarn av søsken (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Oldebarn av søsken (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Oldebarn av søsken (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Allerdina Kijft Oldebarn av søsken (k) Baflo 1851
Derktje Ritzema Oldebarn av søsken (k) Eenrum 1851
Klaas Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Tetje Warners Oldebarn av søsken (k) Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Grietje Bosman Oldebarn av søsken (k) Groningen 1852
Margaretha Wilhelmina Kijft Oldebarn av søsken (k) Baflo 1852
Martje Zuidema Oldebarn av søsken (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Kornelis Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 16 feb. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Oldebarn av søsken (k) Baflo 04 mrt. 1853
Tiemen Zuidema Oldebarn av søsken (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Trijntje Zuidema Oldebarn av søsken (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Pieter Drolinga Oldebarn av søsken (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Antje Zuidema Oldebarn av søsken (k) Warffum 22 mei 1854
Derk Hoogheem Oldebarn av søsken (m) Westernieland, Eenrum 1854
Harmannus Kijft Oldebarn av søsken (m) Rasquert, Baflo 1854
Freerk Achterhof Oldebarn av søsken (m) Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Elizabet Willemina Ploeg Oldebarn av søsken (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Roelf Scholte Oldebarn av søsken (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Emme Zuidema Oldebarn av søsken (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Oldebarn av søsken (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Itje Warners Oldebarn av søsken (k) Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Anje Zuidema Oldebarn av søsken (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
Garmt Huizinga Oldebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
(Stillbirth) Huisman Oldebarn av søsken (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Oldebarn av søsken (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Janna Kijft Oldebarn av søsken (k) Rasquert 1857
Trijntje Zuidema Oldebarn av søsken (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Trijntje Mulder Oldebarn av søsken (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Aagtje Te Bos Oldebarn av søsken (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Hindrik Zuidema Oldebarn av søsken (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Jan Gerhardus Ploeg Oldebarn av søsken (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Simentje Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Freerk Hoogheem Oldebarn av søsken (m) Westernieland 1860
Jantje Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Oldebarn av søsken (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Andries Zuiderhoek Oldebarn av søsken (m) Groningen 1862
Jantje Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jantje (Jennie) Warners Oldebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Gepke Bogema Oldebarn av søsken (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Geertruida Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Antje Zuidema Oldebarn av søsken (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Trientje Bogema Oldebarn av søsken (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Henderika Hoogheem Oldebarn av søsken (k) Westernieland 1866
Eke Frieling Oldebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Aaltje Frieling Oldebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Geertje Zuiderhoek Oldebarn av søsken (k) Groningen 1867
Derk Bogema Oldebarn av søsken (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Jurremina Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Albert Frieling Oldebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Jurrien Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Menno Frieling Oldebarn av søsken (m) Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Aaltje Bogema Oldebarn av søsken (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Jurjen Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Pieterke Bogema Oldebarn av søsken (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Marten Frieling Oldebarn av søsken (m) Kloosterburen 03 jan. 1873
Freerk Bogema Oldebarn av søsken (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Evert Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Aaltje Frieling Oldebarn av søsken (k) Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Theophilus Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 20 mei 1876
Anje Bogema Oldebarn av søsken (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Henderika Frieling Oldebarn av søsken (k) Kloosterburen 25 okt. 1877
Albert Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Kornelis Bogema Oldebarn av søsken (m) Usquert 21 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Gepke Bogema Oldebarn av søsken (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Henderikus Bogema Oldebarn av søsken (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Meindert Jan Frieling Oldebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Tonna Frieling Oldebarn av søsken (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Oldebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Hilje Ritzema Oldebarn av søsken (k) Eenrum 1948
Tippoldebarn av søsken
Albertus Bogema Tippoldebarn av søsken (m)
Biefke Doornbos Tippoldebarn av søsken (k)
Christine (Stientje) Stavenger Tippoldebarn av søsken (k)
Duurke Doornbos Tippoldebarn av søsken (k)
Egbert Wiersema Tippoldebarn av søsken (m)
Eltje Van Dijk Tippoldebarn av søsken (k)
Henderikus Bogema Tippoldebarn av søsken (m)
Henderikus Bogema Tippoldebarn av søsken (m)
Henderikus Wieringa Tippoldebarn av søsken (m)
Jantje Rustema Tippoldebarn av søsken (k)
Roelf Rustema Tippoldebarn av søsken (m)
Sietze Rustema Tippoldebarn av søsken (m)
Geertje De Groot Tippoldebarn av søsken (k) Feerwerd 1851
Menne De Groot Tippoldebarn av søsken (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Tippoldebarn av søsken (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Menne Noordwier Tippoldebarn av søsken (m) Middelstum 1858
Jakob De Groot Tippoldebarn av søsken (m) Feerwerd 1859
Simentje Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Tippoldebarn av søsken (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Tippoldebarn av søsken (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Tippoldebarn av søsken (k) Ezinge 1864
Geertruida Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Tippoldebarn av søsken (m) Termunterzijl 1865
Arijs Huizinga Tippoldebarn av søsken (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Tippoldebarn av søsken (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Peter Lubertus Stavenger Tippoldebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
Tjaart Huizinga Tippoldebarn av søsken (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Tippoldebarn av søsken (k) Termunten 1867
Jurremina Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Tippoldebarn av søsken (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Tippoldebarn av søsken (k) Pieterburen 1869
John Stavenger Tippoldebarn av søsken (m) Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Gaije Van Dijken Tippoldebarn av søsken (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Christine (Stientje) Stavenger Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Elizabeth Huizinga Tippoldebarn av søsken (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Tippoldebarn av søsken (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 1872
Geert De Weerd Tippoldebarn av søsken (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Jan Klamer Tippoldebarn av søsken (m) Oldehove 1873
Evert Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Tippoldebarn av søsken (k) Baflo 1874
Neeltje Huizinga Tippoldebarn av søsken (k) Wierhuizen 1875
Hendrika "Rickie" Stavenger Tippoldebarn av søsken (k) 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Klaas Tempel Tippoldebarn av søsken (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Tippoldebarn av søsken (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Tippoldebarn av søsken (k) Middelstum 1876
Grietje Zuidema Tippoldebarn av søsken (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Trientje Bulthuis Tippoldebarn av søsken (k) Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Grietje Tempel Tippoldebarn av søsken (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Tippoldebarn av søsken (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Tippoldebarn av søsken (m) Termunterzijl 1877
Albert Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Itje Huizinga Tippoldebarn av søsken (k) Ulrum 13 jun. 1878
Derk Ritzema Tippoldebarn av søsken (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Tippoldebarn av søsken (k) Middelstum 1878
Thomas Kuipers Tippoldebarn av søsken (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Tippoldebarn av søsken (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Jan Bulthuis Tippoldebarn av søsken (m) Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Arijna Klazina Zuidema Tippoldebarn av søsken (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Tippoldebarn av søsken (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Tippoldebarn av søsken (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Ale Huizinga Tippoldebarn av søsken (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Gerrit Heidema Tippoldebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Tippoldebarn av søsken (m) Warffum 08 aug. 1880
Bouwina Kijft Tippoldebarn av søsken (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Maike "Mary" Stavenger Tippoldebarn av søsken (k) 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Marchien Folkers Tippoldebarn av søsken (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Jetske Huizinga Tippoldebarn av søsken (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Hendrik Heidema Tippoldebarn av søsken (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Tippoldebarn av søsken (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Klaas Jan Zuidema Tippoldebarn av søsken (m) Warffum 11 mrt. 1883
Johannes Wilhelmus De Vries Tippoldebarn av søsken (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Tippoldebarn av søsken (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Tippoldebarn av søsken (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Tippoldebarn av søsken (m) Usquert 22 sep. 1883
Albert Stavenger Tippoldebarn av søsken (m) 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Reinder Zeef Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Tippoldebarn av søsken (m) Loppersum 14 apr. 1885
Johannes Kijft Tippoldebarn av søsken (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Tippoldebarn av søsken (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Harke Zuidema Tippoldebarn av søsken (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Tippoldebarn av søsken (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Tetje Kuipers Tippoldebarn av søsken (k) Hornhuizen 1886
Joseph Fisher Tippoldebarn av søsken (m) 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Johanna Kijft Tippoldebarn av søsken (k) Waarden 27 dec. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Tippoldebarn av søsken (k) Groningen 07 mei 1887
Gaiko Zuidema Tippoldebarn av søsken (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Bouwinus Kuipers Tippoldebarn av søsken (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Gerrit Heidema Tippoldebarn av søsken (m) Usquert 16 jul. 1887
Joseph Fisher Tippoldebarn av søsken (m) Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
Anje Hoogheem Tippoldebarn av søsken (k) Westernieland, Eenrum 1888
Martje Heidema Tippoldebarn av søsken (k) Usquert 17 nov. 1888
John Fisher Tippoldebarn av søsken (m) Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Thomas Kijft Tippoldebarn av søsken (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Petrus Jan Wijk Tippoldebarn av søsken (m) Winsum 1890
Antje Zuidema Tippoldebarn av søsken (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Tippoldebarn av søsken (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Geertruida Martha Maria Scholte Tippoldebarn av søsken (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Katy Fisher Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 1891
Ernst Jakobus Zuidema Tippoldebarn av søsken (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Catharina Frederika Vennema Tippoldebarn av søsken (k) Baflo 1892
Roy Fisher Tippoldebarn av søsken (m) 1892
Meindert Jan Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Siepko Teerling Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Tippoldebarn av søsken (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Anko Zuidema Tippoldebarn av søsken (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Hattie Fisher Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Janke De Boer Tippoldebarn av søsken (k) Warffum 23 feb. 1894
Johanna Harmanna Maria Scholte Tippoldebarn av søsken (k) Groningen 15 okt. 1894
Biefko Zuidema Tippoldebarn av søsken (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Henritta (Henduereka) Fisher Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Meindert Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Tippoldebarn av søsken (m) Groningen 23 jun. 1897
Tetje Hoogheem Tippoldebarn av søsken (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Tippoldebarn av søsken (m) Wehe 1898
Biefke Zuidema Tippoldebarn av søsken (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Alice Fisher Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Kornelia Bogema Tippoldebarn av søsken (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Tippoldebarn av søsken (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Frederik Teerling Tippoldebarn av søsken (m) Westernieland 1902
Seike Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Slochteren 1902
Effie Fisher Tippoldebarn av søsken (k) Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Jannes Tonnis Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 30 apr. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Bedum 1906
Martje Bogema Tippoldebarn av søsken (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Tippoldebarn av søsken (k) Usquert 10 okt. 1908
Jannes Frieling Tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Henderika Bogema Tippoldebarn av søsken (k) Usquert 07 feb. 1910
Klaas Bogema Tippoldebarn av søsken (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Antje Henderika Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Tippoldebarn av søsken (k) Nieuwolda 1911
Derk Bogema Tippoldebarn av søsken (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Tippoldebarn av søsken (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Tippoldebarn av søsken (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Tipp-tippoldebarn av søsken
Bonne Van De Dijk Tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Booije Harm Huizinga Tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Derk Wiebe Rustema Tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Folkert Dijkstra Tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Harm Dijkstra Tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Jakob Arkema Tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Jan Dijkstra Tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Pieter Lijnema Tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Tjaart Dijkstra Tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Petrus Jan Wijk Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Winsum 1890
Catharina Frederika Vennema Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Baflo 1892
Grace Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois, USA 22 nov. 1893 08 okt. 1992
Louis Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Illinois 1895 1993
Labertus "Louis" Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Chicago, Illinois 14 jul. 1896 Berrien, Michigan 20 feb. 1977
Nicholas Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Sioux Center, Iowa 24 sep. 1896 Luverne, Rock, Minnesota 05 sep. 1964
Effie Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 25 jan. 1899 20 sep. 1973
Maria De Weerd Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Ezinge 22 apr. 1900
Effie Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 15 jun. 1901 02 okt. 1977
Jakob Albertus Dekker Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Onderdendam 1901
Edward Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Illinois 23 aug. 1901 1994
Seike Frieling Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Slochteren 1902
Jannes Tonnis Frieling Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Antje De Weerd Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Ezinge 27 feb. 1904
John Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Chicago, IL 07 mrt. 1904 27 dec. 1956
Jannes Tonnes Frieling Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 30 apr. 1904
Geertje Stavinga Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Groningen 17 mei 1904 Groningen 15 apr. 1971
Peter Klei Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 24 jan. 1905 20 jun. 1969
Walter Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Illinois 20 jul. 1905 Chicago, Illinois 17 apr. 1992
Johannes Hendricus Josephus Stavinga Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Groningen 22 jan. 1906 Doorwerth, Gelderland 31 dec. 1992
Hendrik Harmannus Frieling Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Bedum 1906
Willemtje Woltil Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Obergum 1906
Grietje Stavinga Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Groningen 03 dec. 1907 Groningen 13 aug. 1996
Jakob Hendrik Bouwsma Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Toornwerd, Middelstum 1908
Jeanette Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 08 aug. 1908 16 jun. 1996
Jannes Frieling Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Marie Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 02 jul. 1909 Naples, FL 17 jan. 1998
Renne Stavinga Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Groningen 28 aug. 1909 Groningen 21 jan. 1982
Freerk Wouda Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Pieterzijl, Grijpskerk 02 nov. 1909
Lawrence Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 04 jul. 1910 01 jun. 1968
Edna Klei Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 21 dec. 1910
Jacob Fisher Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Dolton, Illinois 27 apr. 1911 South Holland, Illinois 14 jul. 1999
Antje Henderika Frieling Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Nieuwolda 1911
Siebe Hielke Wouda Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Pieterzijl, Grijpskerk 16 jul. 1911
Elroy Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 06 jan. 1912 25 okt. 2000
Christina Woldman Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 09 mei 1912 2005
John Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 31 jul. 1912 St. Louis Co., Minnesota 04 jan. 1992
Hermanus Hendrikus Stavinga Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Groningen 29 nov. 1912 Zuidlaren, Drenthe 27 aug. 1997
Alice Fisher Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 11 mrt. 1913 25 okt. 2003
Riemke Wouda Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Pieterzijl, Grijpskerk 1913 Pieterzijl, Grijpskerk 03 apr. 1914
Louise Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 07 dec. 1913 12 jun. 1937
Melvin Haas Tipp-tippoldebarn av søsken (m) JAN 1915 AUG 1915
Ethel Woldman (Roth) Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 16 okt. 1915 27 mei 2005
Ruth Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Chicago, Illinois, USA 01 nov. 1915
Aalida Geertruida Zuidema Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Oldekerk 1916
Hijlke Wouda Tipp-tippoldebarn av søsken (m) Pieterzijl, Grijpskerk 02 jan. 1917 Pieterzijl, Grijpskerk 15 jan. 1917
Marion Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (k) 31 okt. 1917 08 jan. 1990
Donald Stavenger Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 22 aug. 1919 08 okt. 1973
Dietje Teerling Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Nes, Ameland 1920
Audrey Van Dommelen Tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 1926
James Van Dommelen Tipp-tippoldebarn av søsken (m) 1935
Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken
Amy Bolt Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k)
Arend Brookman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Derkje Lijnema Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k)
Elizabeth Dijkstra Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k)
Henk Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m)
Marga Brookman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k)
Wilma Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k)
John Orrin Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 19 mei 1921 17 feb. 1996
Lois Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 dec. 1921 1994
Mildred Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 10 mrt. 1922
Clarence Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) Family farm, Steen, Minnesota 11 mrt. 1923 Pipestone, Minnesota 04 nov. 1997
Evelyn Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 12 jun. 1924
Robert Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 20 jun. 1924
Doris Minnie Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 12 jan. 1925 22 dec. 2003
Charles Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 21 jan. 1925
Miriam Grace Bond Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 15 okt. 1925
Marvin Elroy Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 14 dec. 1926 25 okt. 1975
Doris Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 09 jun. 1927
Alice Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Oak Park, IL 16 okt. 1927 Bradenton, Florida 14 jun. 2007
Dorothy Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 11 dec. 1927
Phyllis Klei Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 27 dec. 1927
Mentje Dijkstra Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 1928 Groningen 15 nov. 1930
Dorothy Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 aug. 1928
Evelyn Carol Bond Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 29 mrt. 1929 Mesa, AZ 25 dec. 2013
John Albert Jr. Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) Oak Park, IL 16 okt. 1929 26 dec. 2001
Edward Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 04 nov. 1929
Evelyn Miedema Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 sep. 1930
Leroy Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 19 okt. 1930 07 jun. 2018
Vernon Nicholas Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 31 dec. 1930 05 aug. 2007
Okkiena Smit Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Groningen 29 jun. 1931
Joan Alberta Bond Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Illinois 29 sep. 1931 Gainesville, FL 10 jun. 2012
John Jr. Miedema Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 08 nov. 1931 Ocala, Marion, Florida, United States of America 02 jan. 2004
Ruth Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 20 feb. 1932
Joseph Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 05 apr. 1932
Marlene Ida Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Beaver Creek, Minnesota 08 okt. 1932 Sioux Falls, South Dakota 27 feb. 2008
Harold Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 25 dec. 1933
June Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 22 jun. 1934
Charlene Miedema Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 27 aug. 1934
Lawrence Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 04 dec. 1934
Eleanor Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 27 aug. 1935
Donna Mae Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 09 mei 1936
Marchien Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Groningen 17 feb. 1937
William Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 21 feb. 1937
Barbara Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 26 jul. 1937
Robert Scholtens Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 30 aug. 1937
Barbara Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 16 nov. 1937
Hendrik Marchienus Smit Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) Groningen 01 feb. 1938
Judy Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 15 jun. 1938
George Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 03 jul. 1938
Lavera Woldman Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 08 nov. 1938
Elaine Miedema Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 29 jan. 1939
Marilyn Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 24 feb. 1939
Grietje Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) Groningen 23 mrt. 1940
John Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 05 apr. 1940
Muriel Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 28 apr. 1940
Thomas Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 22 mei 1940
William Scholtens Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 11 feb. 1941
Barbara Louise Bolt Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 14 feb. 1941
Roy Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 29 apr. 1941
Howard Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 26 okt. 1941
Shirley Mae Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 12 dec. 1941
Loretta Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 26 dec. 1941
Dianne Elaine Bolt Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 20 nov. 1942
Joy Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 01 dec. 1942
Beverly C. Roth Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 08 jun. 1943
Richard Smith Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 12 jun. 1943
Karen Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 01 jul. 1943
Joanne Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 09 aug. 1943
Harold Van De Streek Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 23 sep. 1943
Elaine J. Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 15 nov. 1943
Lenore Scholtens Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 29 jan. 1944
Philipus Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) Groningen 19 mei 1944
Glenn Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 22 nov. 1944
David Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 24 nov. 1944
Joan Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 15 jul. 1945
William Allen Roth Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 12 aug. 1945
Helen Jean Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 16 nov. 1945
Lois Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 28 jun. 1948
Arlene Marie Roth Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 25 jan. 1949
Linda Lou Miedema Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 14 sep. 1950
Kathy Earline Orvis Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 03 dec. 1950
Carol Christine Orvis Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 15 dec. 1951
Deborah Sue Orvis Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 10 jan. 1953
Nancy Dryfhout Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 20 jan. 1953
Gary G. Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 17 feb. 1953
John Iii Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 10 mrt. 1954
Richard Earl Orvis Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (m) 19 jun. 1954
Judy Kay Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn av søsken (k) 04 aug. 1955

Notater

http://allegroningers.nl/personen/weergave/akte/layout/default/id/7378e1bb-7ab6-d20b-39e7-880d0a8be9a0/facet_xml/personen/objecttype/personen/trefwoord/plaats_s/Baflo en Raskwerd/q/persoon_achternaam_t_0/roel*/q/persoon_voornaam_t_0/ge*r*t/q/persoon_rol_s_0/0/q/persoon_rol_s_1/0/q/periode/1680~1780