Mijn genealogie

Trijntje Zuidema

Persondiagram

Foreldre

Far Fødselsdato Mor Fødselsdato
Gaje Emmes Zuidema 31 dec. 1815 Anna Tiemens Post 1831

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Fødsel 16 okt. 1853 Stedum
Død 21 dec. 1853 Stedum

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Søsken
Anna Zuidema Halvsøster Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Antje Zuidema Halvsøster Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Sebe Reinder Zuidema Halvbror Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Tiemen Zuidema Bror Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Emme Zuidema Bror Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Søster Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Trijntje Zuidema Søster Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Antje Zuidema Søster Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Foreldre
Gaje Emmes Zuidema Far Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Anna Tiemens Post Mor Stedum 1831 Stedum 15 dec. 1910
Besteforeldre
Antje Gerrits Wiersum Bestemor
Emme Roelfs Zuidema Bestefar Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Oldeforeldre
Roelf Geerts Oldefar Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Idje Gajes Oldemor 1746 Warffum 21 mei 1809
Tippoldeforeldre
Geert Roelfs Tippoldefar BEF 1741
Henderika Jans Frieling Tippoldemor Rasquert BEF 1741
Tipp-tippoldeforeldre
?? ?? Tipp-tippoldefar
?? ?? Tipp-tippoldemor
??? Tipp-tippoldefar
Svigerbrødre og svigersøstre
Ernst Jacobus Leuring Svoger
Jacob Van Dijken Svoger Groningen 16 jun. 1909
Heijo Braam Svoger Godlinze, Bierum 1853 Godlinze, Bierum 07 feb. 1933
Aaltje Klein Svigerinne Uithuizen 1863 Tjamsweer, Appingedam 31 dec. 1939
Nevøer og nieser
Anna Van Dijken Niese 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Gaije Van Dijken Nevø 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Gaje Braam Nevø Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Gaiko Braam Nevø Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Harke Zuidema Nevø Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Gaiko Zuidema Nevø Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Ernst Jakobus Zuidema Nevø Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Ernst Jakobus Zuidema Nevø Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Anko Zuidema Nevø Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Biefko Zuidema Nevø Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Biefke Zuidema Niese Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Barnebarn av søsken
Aalida Geertruida Zuidema Barnebarn av søsken (k) Oldekerk 1916
Onkler og tanter
Hietje Zuidema Tante Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Gerrit Zuidema Onkel Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Søsken av besteforeldre
Geert Roelfs Zuidema Bror av besteforelder Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Gaaje Geerts Bror av besteforelder Warffum 12 jan. 1772
Harmtje Roelfs Zuidema Søster av besteforelder Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Søster av besteforelder Warffum 12 feb. 1775
Søsken av oldeforeldre
Hinderina Geerts Frieling Søster av oldeforelder
Theophiles Geerts Frielink Bror av oldeforelder Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Trijnje Roelfs Søster av oldeforelder Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Joest Geerts Bror av oldeforelder Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Søster av oldeforelder Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Bror av oldeforelder Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Ebel Ebels Bror av oldeforelder Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Søster av oldeforelder Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Derktjen Derks Søster av oldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Maria Roelfs Søster av oldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750
Jan Geerts Frieling Bror av oldeforelder Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Albert Geerts Bror av oldeforelder Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Søster av oldeforelder Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Inngiftede onkler og tanter
Grietje Pool Inngiftet tante Baflo 1819 Warffum 26 jan. 1891
Fjerne inngiftede onkler og tanter
Andries Rienewerf Partner til oldeforelders søsken (m) Oldehove 07 apr. 1826
Cornellis Michiels Partner til oldeforelders søsken (m)
Derktje Melles Partner til besteforelders søsken (k)
Itje Cornellis Partner til oldeforelders søsken (k)
Matje Arijs Partner til oldeforelders søsken (k) Rasquert
Sijmenje Tonnis Kapinga Partner til oldeforelders søsken (k)
Thomas Freerks Kijft Partner til oldeforelders søsken (m) Rasquert 05 mrt. 1752
Martje(N) Kornelis Partner til oldeforelders søsken (k) Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Jannes Alberts Hasecamp Partner til besteforelders søsken (m) Eenrum 19 dec. 1766
Søskenbarn
Derk Zuidema Fetter Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Kornelis Zuidema Fetter Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Martje Zuidema Kusine Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Antje Zuidema Kusine Warffum 22 mei 1854
Anje Zuidema Kusine Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
Hindrik Zuidema Fetter Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Fjerne søskenbarn
Catharina Maria Wierenga Firmenning (k)
Egbert Wiersema Firmenning (m)
Eltje Hoving Firmenning (k)
Geertruida Zuidema Tremenning (k)
Hidde Teissenga Firmenning (m)
Klaas Van Huis Firmenning (m)
Martje Tiessinga Firmenning (k)
Reinder Wierenga Firmenning (m)
Trientje Mulder Firmenning (k)
Trijntje Mennes Noordwier Firmenning (k) Niezijl 1827
Jan Noordwier Firmenning (m) Niezijl 1830
Jannes Frieling Tremenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Tremenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Jacob Noordwier Firmenning (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Harmtje Frieling Tremenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Maria Noordwier Firmenning (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Firmenning (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Tremenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Firmenning (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Firmenning (m) Eenrum 29 aug. 1836
Kornelis Tinga Firmenning (m) Warffum 29 dec. 1836
Mechiel Heethuis Firmenning (m) Usquert 1837
Tonnis Frieling Tremenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Firmenning (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Firmenning (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Firmenning (k) Baflo 1839
Johanna Margaretha Scholte Firmenning (k) Eenrum 1839
(Stillbirth) Huizinga Firmenning (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Hinderika Baarveld Firmenning (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Firmenning (m) Eenrum 08 nov. 1840
Derk Rustema Firmenning (m) Baflo 1841
Ietje Ritzema Tremenning (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Firmenning (m) Baflo 1841
Heere Huisman Firmenning (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Kornelis Scholte Firmenning (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Aaltje Frieling Firmenning (k) Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Albert Ritzema Tremenning (m) Eenrum 1844
Derk Hoek Firmenning (m) Warffum 1844
Martje Ritzema Tremenning (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Firmenning (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Geertruida Scholte Firmenning (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
(Stillbirth) Smit Firmenning (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Rentje Kijft Firmenning (m) Baflo 1845
Siert Freerks Huisman Firmenning (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Freerk Jans Kijft Firmenning (m) Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Maike Rustema Firmenning (k) Baflo 1846
Aafke Jans Warners Firmenning (k) Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Firmenning (k) Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Anje Rustema Firmenning (k) Baflo 1847
Kornelis Hoek Firmenning (m) Warffum 1847
Trijntje Jans Ploeg Firmenning (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Firmenning (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Arendina Kijft Firmenning (k) Baflo 1848
Freerk Kijft Firmenning (m) Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Albertje Warners Firmenning (k) Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Kornelis Jakobs Frieling Firmenning (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Firmenning (m) Ulrum 21 feb. 1849
Trijntje Ploeg Firmenning (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Firmenning (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Johannes Frieling Firmenning (m) Eenrum 21 dec. 1849
Geert Aaldring Firmenning (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Firmenning (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Firmenning (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Allerdina Kijft Firmenning (k) Baflo 1851
Derktje Ritzema Tremenning (k) Eenrum 1851
Klaas Frieling Firmenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Firmenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Tetje Warners Firmenning (k) Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Grietje Bosman Firmenning (k) Groningen 1852
Margaretha Wilhelmina Kijft Firmenning (k) Baflo 1852
Kornelis Frieling Firmenning (m) Eenrum 16 feb. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Firmenning (k) Baflo 04 mrt. 1853
Pieter Drolinga Firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Derk Hoogheem Firmenning (m) Westernieland, Eenrum 1854
Harmannus Kijft Firmenning (m) Rasquert, Baflo 1854
Freerk Achterhof Firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Elizabet Willemina Ploeg Firmenning (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Roelf Scholte Firmenning (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Itje Warners Firmenning (k) Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Garmt Huizinga Firmenning (m) Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
(Stillbirth) Huisman Firmenning (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Firmenning (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Janna Kijft Firmenning (k) Rasquert 1857
Trijntje Mulder Tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Trijntje Mulder Firmenning (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Aagtje Te Bos Firmenning (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Jan Gerhardus Ploeg Firmenning (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Simentje Frieling Firmenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Freerk Hoogheem Firmenning (m) Westernieland 1860
Jantje Frieling Firmenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Firmenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Andries Zuiderhoek Firmenning (m) Groningen 1862
Jantje Frieling Firmenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Firmenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jantje (Jennie) Warners Firmenning (k) Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Gepke Bogema Firmenning (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Geertruida Frieling Firmenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Trientje Bogema Firmenning (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Henderika Hoogheem Firmenning (k) Westernieland 1866
Eke Frieling Firmenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Aaltje Frieling Firmenning (k) Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Geertje Zuiderhoek Firmenning (k) Groningen 1867
Derk Bogema Firmenning (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Jurremina Frieling Firmenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Albert Frieling Firmenning (m) Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Jurrien Frieling Firmenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Menno Frieling Firmenning (m) Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Aaltje Bogema Firmenning (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Jurjen Frieling Firmenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Pieterke Bogema Firmenning (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Marten Frieling Firmenning (m) Kloosterburen 03 jan. 1873
Freerk Bogema Firmenning (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Evert Frieling Firmenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Aaltje Frieling Firmenning (k) Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Theophilus Frieling Firmenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Anje Bogema Firmenning (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Henderika Frieling Firmenning (k) Kloosterburen 25 okt. 1877
Albert Frieling Firmenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Kornelis Bogema Firmenning (m) Usquert 21 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Firmenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Gepke Bogema Firmenning (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Henderikus Bogema Firmenning (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Meindert Jan Frieling Firmenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Tonna Frieling Firmenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Firmenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Hilje Ritzema Tremenning (k) Eenrum 1948
Barn av søskenbarn
Klaas Tempel Sønn av søskenbarn Warffum 05 feb. 1876
Grietje Zuidema Datter av søskenbarn Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Grietje Tempel Datter av søskenbarn Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Arijna Klazina Zuidema Datter av søskenbarn Warffum 26 jan. 1879
Gerrit Heidema Sønn av søskenbarn Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Sønn av søskenbarn Warffum 08 aug. 1880
Hendrik Heidema Sønn av søskenbarn Uithuizen 11 mrt. 1882
Klaas Jan Zuidema Sønn av søskenbarn Warffum 11 mrt. 1883
Antonie Heidema Sønn av søskenbarn Usquert 22 sep. 1883
Antje Heidema Datter av søskenbarn Uithuizen 08 jun. 1886
Gerrit Heidema Sønn av søskenbarn Usquert 16 jul. 1887
Martje Heidema Datter av søskenbarn Usquert 17 nov. 1888
Antje Zuidema Datter av søskenbarn Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Janke De Boer Datter av søskenbarn Warffum 23 feb. 1894
Andre slektninger
Aaltje Geerts Zuidema Forelders kusine
Aaltje Sijtses De Vries Forelders tremenning (k)
Albertus Bogema Barn av firmenning (m)
Anna Ekkes Frielink Forelders tremenning (k)
Anna Klimp Forelders tremenning (k)
Biefke Doornbos Barn av firmenning (k)
Booije Harm Huizinga Barnebarn av tremenning (m)
Catrina Maria Theophiles Frielink Besteforelders kusine
Christine (Stientje) Stavenger Barn av firmenning (k)
Derkje Derks Kijft Forelders tremenning (k)
Duurke Doornbos Barn av tremenning (k)
Egbert Wiersema Barn av tremenning (m)
Eltje Van Dijk Barn av firmenning (k)
Freerk Theophiles Frieling Besteforelders fetter
Geert Reints Wierenga Forelders tremenning (m)
Geertje Zuidema Forelders kusine
Henderikus Bogema Barn av firmenning (m)
Henderikus Bogema Barn av firmenning (m)
Henderikus Wieringa Barn av firmenning (m)
Hendrik Frieling Forelders tremenning (m)
Hike Onnes Vennema Frieling Forelders tremenning (k)
Jan Frieling Forelders tremenning (m)
Jantje Rustema Barn av firmenning (k)
Roelf Geerts Zuidema Forelders fetter
Roelf Rustema Barn av firmenning (m)
Sietze Rustema Barn av firmenning (m)
Michiel Michiels Besteforelders fetter Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Besteforelders fetter Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Maria Cornelis Mulder Besteforelders kusine Baflo 1771
Trienje Michiels Besteforelders kusine Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Geert Frieling Besteforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Anje Cornelis Mulder Besteforelders kusine Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Kornelis Jans Frieling Besteforelders fetter Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Freerk Thomas Kijft Besteforelders fetter Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Wobbenius Rienewerf Besteforelders fetter Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Besteforelders kusine Leens 05 aug. 1781
Hindrikje Thomas Kijft Besteforelders kusine Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Hindrika Frieling Besteforelders kusine Ulrum 13 jan. 1782
Jantjen Freerks Besteforelders kusine Baflo 09 mrt. 1783
Hinderijka Rienewerf Besteforelders kusine Ulrum 27 mei 1783
Johannes Jans Frieling Besteforelders fetter Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Derks Thomas Kijft Besteforelders fetter 1784
Geert Geerts Besteforelders fetter Leens 22 aug. 1784
Henderika Alberts Frieling Besteforelders kusine Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Besteforelders fetter Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Besteforelders kusine Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Dietjen Thomas Kijft Besteforelders kusine Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Tonnis Geerts Besteforelders fetter Leens 29 apr. 1787
Arijs Geerts Besteforelders fetter Eenrum 23 sep. 1787
Jan Freerks Besteforelders fetter Baflo 27 aug. 1788
Tonnis Theophilus Frieling Besteforelders fetter Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Jan Frieling Besteforelders fetter Ulrum 19 jul. 1789
Maria Joesten Venhuis Besteforelders kusine Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Besteforelders kusine Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Besteforelders kusine Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Jan Thomas Kijft Besteforelders fetter Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Albert Jans Frieling Besteforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Wobbenius Rienewerf Besteforelders fetter Ulrum 09 mrt. 1792
Henderica Theophilus Frielink Besteforelders kusine Ulrum 1792
Eibelje Thomas Kijft Besteforelders kusine Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Gepke Frieling Besteforelders kusine Ulrum 31 aug. 1794
Menne Jacobs Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Geert Andries Rienewerf Besteforelders fetter Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Aaltje Noordwier Forelders tremenning (k) Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Gepke Jans Frieling Besteforelders kusine Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Cornelis Jacobs Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Geert Frielink Besteforelders fetter Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Claas Mennes Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Jan Theofilus Frielink Besteforelders fetter Zuurdijk 13 mei 1805
Migchiel Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Forelders tremenning (k) Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Forelders tremenning (m) Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Forelders tremenning (m) Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Forelders kusine Warffum 1810
Aries Sierts Huizinga Forelders tremenning (m) Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Derkje Thomas Kijft Forelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Willem Alderts Wolthuis Forelders tremenning (m) Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Martha Kornelis Frieling Forelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Anna Sijtzes De Vries Forelders tremenning (k) Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Forelders tremenning (m) Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Forelders kusine Eenrum 1813
Catarina Noordwier Forelders tremenning (k) Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Forelders tremenning (m) Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Jan Freerks Kijft Forelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 08 dec. 1813
Aaltje Roelfs Mulder Forelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Forelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Maijke Derks Kijft Forelders tremenning (k) Rasquert 22 nov. 1814
Albert Nikolaas Sijtsma Forelders tremenning (m) Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Thomas Freerks Kijft Forelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Hinderina Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Jantje Roelfs Mulder Forelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Forelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Jacob Kornelis Frieling Forelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Michiel Sijtzes De Vries Forelders tremenning (m) Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Forelders tremenning (k) Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Forelders tremenning (k) Baflo 30 nov. 1817
Thomas Jans Kijft Forelders tremenning (m) Baflo 04 mrt. 1818
Eibeltje Derks Kijft Forelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 1818
Kornelis Roelfs Mulder Forelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Forelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Forelders tremenning (k) Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Forelders tremenning (k) Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Forelders tremenning (k) Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Forelders tremenning (m) Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Jantje Kijft Forelders tremenning (k) Rasquert 1820
Hindrika Frieling Forelders tremenning (k) Ulrum 19 nov. 1820
Henderika Alberts Frieling Forelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Anje Freerks Kijft Forelders tremenning (k) Onderdendam 1821
Jakoba Mulder Forelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Forelders tremenning (m) Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Beerent Alberts Frieling Forelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Forelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Hinderina Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 12 okt. 1823
Jakob Mulder Forelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Forelders tremenning (k) Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Derk Freerks Kijft Forelders tremenning (m) Zuidwolde 1824
Geertje Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Janna Leonarda Kijft Forelders tremenning (k) Baflo 27 jan. 1825
Lammechien Kornelis Frieling Forelders tremenning (k) Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Jan Aaldring Forelders tremenning (m) Groningen 15 nov. 1827
Itje Frieling Forelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Ijzebrand Geerts Muller Forelders tremenning (m) Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Jan Pieters Kuiper Forelders tremenning (m) Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Jan Frieling Forelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Hendericus Frieling Forelders tremenning (m) Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Forelders tremenning (m) Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Jannes Frieling Forelders tremenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Forelders tremenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Berendje Frieling Forelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Klaas Pieters Kuiper Forelders tremenning (m) Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Freerk Mulder Forelders tremenning (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Harmtje Frieling Forelders tremenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
(Stillbirth) Kuiper Forelders tremenning (k) Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Forelders tremenning (k) Usquert 29 sep. 1834
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Forelders tremenning (k) Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Teophilus Frieling Forelders tremenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Martje Kuiper Forelders tremenning (k) Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Tonnis Frieling Forelders tremenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Marten Frieling Forelders tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
(Stillbirth) Kuiper Forelders tremenning (m) Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Geertje De Groot Barn av firmenning (k) Feerwerd 1851
Menne De Groot Barn av firmenning (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Barn av firmenning (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Menne Noordwier Barn av firmenning (m) Middelstum 1858
Jakob De Groot Barn av firmenning (m) Feerwerd 1859
Simentje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Barn av firmenning (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Barn av tremenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Barn av firmenning (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Barn av firmenning (k) Ezinge 1864
Geertruida Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Barn av firmenning (m) Termunterzijl 1865
Arijs Huizinga Barn av firmenning (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Barn av firmenning (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Barn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Peter Lubertus Stavenger Barn av firmenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
Tjaart Huizinga Barn av firmenning (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Barn av firmenning (k) Termunten 1867
Jurremina Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Pieterke Huizinga Barn av firmenning (k) Pieterburen 1869
John Stavenger Barn av firmenning (m) Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Jurjen Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Christine (Stientje) Stavenger Barn av firmenning (k) Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Elizabeth Huizinga Barn av firmenning (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Barn av firmenning (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Barn av firmenning (k) Eenrum 1872
Geert De Weerd Barn av firmenning (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Jan Klamer Barn av firmenning (m) Oldehove 1873
Evert Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Barn av tremenning (k) Baflo 1874
Neeltje Huizinga Barn av firmenning (k) Wierhuizen 1875
Hendrika "Rickie" Stavenger Barn av firmenning (k) 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Theophilus Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Barn av tremenning (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Barn av firmenning (k) Middelstum 1876
Trientje Bulthuis Barn av firmenning (k) Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Foske Huizinga Barn av firmenning (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Barn av firmenning (m) Termunterzijl 1877
Albert Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Itje Huizinga Barn av firmenning (k) Ulrum 13 jun. 1878
Derk Ritzema Barn av tremenning (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Barn av firmenning (k) Middelstum 1878
Thomas Kuipers Barn av firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Barn av firmenning (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Jan Bulthuis Barn av firmenning (m) Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Barn av firmenning (m) Wierhuizen 1879
Ale Huizinga Barn av firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Bouwina Kijft Barn av firmenning (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Maike "Mary" Stavenger Barn av firmenning (k) 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Marchien Folkers Barn av firmenning (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Jetske Huizinga Barn av firmenning (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Johannes Wilhelmus De Vries Barn av firmenning (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Barn av tremenning (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Barn av firmenning (k) Wierhuizen 1883
Albert Stavenger Barn av firmenning (m) 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Reinder Zeef Barn av firmenning (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Barn av firmenning (m) Loppersum 14 apr. 1885
Johannes Kijft Barn av firmenning (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Barn av firmenning (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Tetje Kuipers Barn av firmenning (k) Hornhuizen 1886
Joseph Fisher Barn av firmenning (m) 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Johanna Kijft Barn av firmenning (k) Waarden 27 dec. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Barn av firmenning (k) Groningen 07 mei 1887
Bouwinus Kuipers Barn av firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Joseph Fisher Barn av firmenning (m) Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
Anje Hoogheem Barn av firmenning (k) Westernieland, Eenrum 1888
John Fisher Barn av firmenning (m) Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Thomas Kijft Barn av firmenning (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Petrus Jan Wijk Barn av firmenning (m) Winsum 1890
Petrus Jan Wijk Barnebarn av tremenning (m) Winsum 1890
Geertruida Martha Maria Scholte Barn av firmenning (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Katy Fisher Barn av firmenning (k) Illinois 1891
Catharina Frederika Vennema Barnebarn av tremenning (k) Baflo 1892
Catharina Frederika Vennema Barn av firmenning (k) Baflo 1892
Roy Fisher Barn av firmenning (m) 1892
Meindert Jan Frieling Barn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Siepko Teerling Barn av firmenning (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Barn av firmenning (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Hattie Fisher Barn av firmenning (k) Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Johanna Harmanna Maria Scholte Barn av firmenning (k) Groningen 15 okt. 1894
Tonna Frieling Barn av tremenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Henritta (Henduereka) Fisher Barn av firmenning (k) Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Meindert Frieling Barn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Barn av firmenning (m) Groningen 23 jun. 1897
Tetje Hoogheem Barn av firmenning (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Barn av firmenning (m) Wehe 1898
Alice Fisher Barn av firmenning (k) Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Kornelia Bogema Barn av firmenning (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Barn av firmenning (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Jakob Albertus Dekker Barnebarn av tremenning (m) Onderdendam 1901
Frederik Teerling Barn av firmenning (m) Westernieland 1902
Seike Frieling Barnebarn av tremenning (k) Slochteren 1902
Seike Frieling Barn av firmenning (k) Slochteren 1902
Effie Fisher Barn av firmenning (k) Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Jannes Tonnis Frieling Barn av firmenning (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnis Frieling Barnebarn av tremenning (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 30 apr. 1904
Jannes Tonnes Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 30 apr. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Barn av firmenning (m) Bedum 1906
Hendrik Harmannus Frieling Barnebarn av tremenning (m) Bedum 1906
Martje Bogema Barn av firmenning (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Barn av firmenning (k) Usquert 10 okt. 1908
Jannes Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Jannes Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Henderika Bogema Barn av firmenning (k) Usquert 07 feb. 1910
Klaas Bogema Barn av firmenning (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Antje Henderika Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 1911
Antje Henderika Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Barnebarn av tremenning (k) Nieuwolda 1911
Seike Antje Frieling Barn av firmenning (k) Nieuwolda 1911
Derk Bogema Barn av firmenning (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Barn av firmenning (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Barn av firmenning (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929

Notater

http://allegroningers.nl/personen/weergave/akte/layout/default/id/6774d84d-b84e-ee3c-ad2f-b11e8eea4ee8/q/persoon_achternaam_t_0/zuid*/q/persoon_voornaam_t_0/ga*/q/persoon_rol_s_0/0/q/persoon_achternaam_t_1/po*/q/persoon_voornaam_t_1/an*/q/persoon_rol_s_1/0
http://allegroningers.nl/personen/weergave/akte/layout/default/id/f529c157-ffbe-2f24-108d-518b28e76fb6/q/persoon_achternaam_t_0/zuid*/q/persoon_voornaam_t_0/ga*/q/persoon_rol_s_0/0/q/persoon_achternaam_t_1/po*/q/persoon_voornaam_t_1/an*/q/persoon_rol_s_1/0