Mijn genealogie

Seike Frieling

Persondiagram

Foreldre

Far Fødselsdato Mor Fødselsdato
Theophilus Frieling 20 mei 1876 Geessien Knotnerus

Partnere

Partner Fødselsdato Barn
Pieter Jakob Huisman

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Fødsel 1902 Slochteren
Vielse 12 okt. 1922 Onstwedde
Død Y

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Partner
Pieter Jakob Huisman Ektemann
Foreldre
Geessien Knotnerus Mor
Theophilus Frieling Far Eenrum 20 mei 1876
Besteforeldre
Seike Mulder Bestemor Eenrum 11 mei 1893
Jannes Frieling Bestefar Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Oldeforeldre
Tonnis Theophilus Frieling Oldefar Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Anje Jannes Hazekamp Oldemor Warffum 1810
Tippoldeforeldre
Sijmenje Tonnis Kapinga Tippoldemor
Theophiles Geerts Frielink Tippoldefar Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Jannes Alberts Hasecamp Tippoldefar Eenrum 19 dec. 1766
Harmtje Roelfs Zuidema Tippoldemor Warffum 12 feb. 1775
Tipp-tippoldeforeldre
Geert Roelfs Tipp-tippoldefar BEF 1741
Henderika Jans Frieling Tipp-tippoldemor Rasquert BEF 1741
Roelf Geerts Tipp-tippoldefar Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Idje Gajes Tipp-tippoldemor 1746 Warffum 21 mei 1809
Tipp-tipp-tippoldeforeldre
?? ?? Tipp-tipp-tippoldefar
?? ?? Tipp-tipp-tippoldemor
??? Tipp-tipp-tippoldefar
Geert Roelfs Tipp-tipp-tippoldefar BEF 1741
Henderika Jans Frieling Tipp-tipp-tippoldemor Rasquert BEF 1741
Tipp-tipp-tipp-tippoldeforeldre
?? ?? Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
?? ?? Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
??? Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Onkler og tanter
Simentje Frieling Tante Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Jantje Frieling Tante Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Jantje Frieling Tante Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Onkel Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Geertruida Frieling Tante Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Anje Frieling Tante Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Tante Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Jurremina Frieling Tante Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Onkel Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Jurjen Frieling Onkel Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Evert Frieling Onkel Eenrum 11 mrt. 1874
Albert Frieling Onkel Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
(Stillbirth) Frieling Tante Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Søsken av besteforeldre
Sibentje Frieling Søster av besteforelder Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Harmtje Frieling Søster av besteforelder Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Teophilus Frieling Søster av besteforelder Eenrum 30 aug. 1835
Tonnis Frieling Bror av besteforelder Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Ietje Ritzema Søster av besteforelder Eenrum 1841
Albert Ritzema Bror av besteforelder Eenrum 1844
Martje Ritzema Søster av besteforelder Eenrum 1844
Derktje Ritzema Søster av besteforelder Eenrum 1851
Hilje Ritzema Søster av besteforelder Eenrum 1948
Søsken av oldeforeldre
Catrina Maria Theophiles Frielink Søster av oldeforelder
Freerk Theophiles Frieling Bror av oldeforelder
Geert Geerts Bror av oldeforelder Leens 22 aug. 1784
Tonnis Geerts Bror av oldeforelder Leens 29 apr. 1787
Henderica Theophilus Frielink Søster av oldeforelder Ulrum 1792
Geert Frielink Bror av oldeforelder Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Jan Theofilus Frielink Bror av oldeforelder Zuurdijk 13 mei 1805
Iedje Jannes Hasecamp Søster av oldeforelder Eenrum 1813
Søsken av tippoldeforeldre
Hinderina Geerts Frieling Søster av tippoldeforelder
Trijnje Roelfs Søster av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Roelf Geerts Bror av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Joest Geerts Bror av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Søster av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Bror av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Ebel Ebels Bror av tippoldeforelder Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Søster av tippoldeforelder Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Derktjen Derks Søster av tippoldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Maria Roelfs Søster av tippoldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750
Jan Geerts Frieling Bror av tippoldeforelder Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Albert Geerts Bror av tippoldeforelder Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Søster av tippoldeforelder Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Geert Roelfs Zuidema Bror av tippoldeforelder Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Gaaje Geerts Bror av tippoldeforelder Warffum 12 jan. 1772
Maria Geerts Søster av tippoldeforelder Warffum 12 feb. 1775
Emme Roelfs Zuidema Bror av tippoldeforelder Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Søsken av tipp-tippoldeforeldre
Hinderina Geerts Frieling Søster av tipp-tippoldeforelder
Theophiles Geerts Frielink Bror av tipp-tippoldeforelder Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Trijnje Roelfs Søster av tipp-tippoldeforelder Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Joest Geerts Bror av tipp-tippoldeforelder Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Søster av tipp-tippoldeforelder Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Bror av tipp-tippoldeforelder Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Ebel Ebels Bror av tipp-tippoldeforelder Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Søster av tipp-tippoldeforelder Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Derktjen Derks Søster av tipp-tippoldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Maria Roelfs Søster av tipp-tippoldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750
Jan Geerts Frieling Bror av tipp-tippoldeforelder Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Albert Geerts Bror av tipp-tippoldeforelder Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Søster av tipp-tippoldeforelder Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Inngiftede onkler og tanter
Annechien Bolhuis Inngiftet tante
Geertje Bolhuis Inngiftet tante
Johannes Rienks Inngiftet onkel
Lammina Doornbos Inngiftet tante
Melle Huizinga Inngiftet onkel
Peterus Wijk Inngiftet onkel
Fjerne inngiftede onkler og tanter
Andries Rienewerf Partner til tipp-tippoldeforelders søsken (m) Oldehove 07 apr. 1826
Andries Rienewerf Partner til tippoldeforelders søsken (m) Oldehove 07 apr. 1826
Antje Gerrits Wiersum Partner til tippoldeforelders søsken (k)
Cornellis Michiels Partner til tipp-tippoldeforelders søsken (m)
Cornellis Michiels Partner til tippoldeforelders søsken (m)
Derktje Melles Partner til tippoldeforelders søsken (k)
Freerk Wiersum Partner til besteforelders søsken (m)
Gerrit Meijer Partner til besteforelders søsken (m)
Hiscolina Pettinga Partner til besteforelders søsken (k) Groningen 23 jun. 1929
Itje Cornellis Partner til tippoldeforelders søsken (k)
Itje Cornellis Partner til tipp-tippoldeforelders søsken (k)
Jantje Gerrits Bennema Partner til oldeforelders søsken (k)
Johannes Hoeksema Partner til besteforelders søsken (m)
Luitje Van Der Meulen Partner til besteforelders søsken (m)
Matje Arijs Partner til tippoldeforelders søsken (k) Rasquert
Matje Arijs Partner til tipp-tippoldeforelders søsken (k) Rasquert
Menno Rennekes Koning Partner til oldeforelders søsken (m)
Nela Brands Partner til besteforelders søsken (k)
Pieter Kuizinga Partner til besteforelders søsken (m)
Siemon Boter Partner til besteforelders søsken (m)
Sijmenje Tonnis Kapinga Partner til tipp-tippoldeforelders søsken (k)
Trientje Wiersum Partner til oldeforelders søsken (k)
Trientje Wigbolts Groeneveld Partner til oldeforelders søsken (k)
Idje Gajes Partner til tippoldeforelders søsken (k) 1746 Warffum 21 mei 1809
Thomas Freerks Kijft Partner til tipp-tippoldeforelders søsken (m) Rasquert 05 mrt. 1752
Thomas Freerks Kijft Partner til tippoldeforelders søsken (m) Rasquert 05 mrt. 1752
Martje(N) Kornelis Partner til tippoldeforelders søsken (k) Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Martje(N) Kornelis Partner til tipp-tippoldeforelders søsken (k) Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Diewerke Van Der Laan Partner til besteforelders søsken (k) Winsum 1821 Tinallinge, Baflo 08 aug. 1881
Søskenbarn
Petrus Jan Wijk Fetter Winsum 1890
Jannes Tonnis Frieling Fetter Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Fetter Eenrum 30 apr. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Fetter Bedum 1906
Jannes Frieling Fetter Eenrum 07 mrt. 1909
Antje Henderika Frieling Kusine Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Kusine Nieuwolda 1911
Fjerne søskenbarn
Albertus Bogema Femmenning (m)
Biefke Doornbos Femmenning (k)
Booije Harm Huizinga Femmenning (m)
Christine (Stientje) Stavenger Femmenning (k)
Duurke Doornbos Femmenning (k)
Egbert Wiersema Femmenning (m)
Eltje Van Dijk Firmenning (k)
Henderikus Bogema Femmenning (m)
Henderikus Bogema Femmenning (m)
Henderikus Wieringa Femmenning (m)
Jantje Rustema Femmenning (k)
Roelf Rustema Femmenning (m)
Sietze Rustema Femmenning (m)
Geertje De Groot Femmenning (k) Feerwerd 1851
Menne De Groot Femmenning (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Femmenning (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Menne Noordwier Femmenning (m) Middelstum 1858
Jakob De Groot Femmenning (m) Feerwerd 1859
Simentje Frieling Femmenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Femmenning (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Femmenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Femmenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Femmenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Femmenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Femmenning (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Femmenning (k) Ezinge 1864
Geertruida Frieling Femmenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Femmenning (m) Termunterzijl 1865
Arijs Huizinga Femmenning (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Femmenning (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Femmenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Femmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Femmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Peter Lubertus Stavenger Femmenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
Tjaart Huizinga Femmenning (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Femmenning (k) Termunten 1867
Jurremina Frieling Femmenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Femmenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Femmenning (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Femmenning (k) Pieterburen 1869
John Stavenger Femmenning (m) Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Gaije Van Dijken Femmenning (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Femmenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Christine (Stientje) Stavenger Femmenning (k) Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Elizabeth Huizinga Femmenning (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Femmenning (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Femmenning (k) Eenrum 1872
Geert De Weerd Femmenning (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Jan Klamer Femmenning (m) Oldehove 1873
Evert Frieling Femmenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Femmenning (k) Baflo 1874
Neeltje Huizinga Femmenning (k) Wierhuizen 1875
Hendrika "Rickie" Stavenger Femmenning (k) 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Klaas Tempel Femmenning (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Femmenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Femmenning (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Femmenning (k) Middelstum 1876
Grietje Zuidema Femmenning (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Trientje Bulthuis Femmenning (k) Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Grietje Tempel Femmenning (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Femmenning (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Femmenning (m) Termunterzijl 1877
Albert Frieling Femmenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Itje Huizinga Femmenning (k) Ulrum 13 jun. 1878
Derk Ritzema Femmenning (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Femmenning (k) Middelstum 1878
Thomas Kuipers Femmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Femmenning (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Jan Bulthuis Femmenning (m) Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Arijna Klazina Zuidema Femmenning (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Femmenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Femmenning (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Femmenning (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Ale Huizinga Femmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Gerrit Heidema Femmenning (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Femmenning (m) Warffum 08 aug. 1880
Bouwina Kijft Femmenning (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Maike "Mary" Stavenger Femmenning (k) 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Marchien Folkers Femmenning (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Jetske Huizinga Femmenning (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Hendrik Heidema Femmenning (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Femmenning (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Klaas Jan Zuidema Femmenning (m) Warffum 11 mrt. 1883
Johannes Wilhelmus De Vries Femmenning (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Femmenning (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Femmenning (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Femmenning (m) Usquert 22 sep. 1883
Albert Stavenger Femmenning (m) 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Reinder Zeef Femmenning (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Firmenning (m) Loppersum 14 apr. 1885
Johannes Kijft Femmenning (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Femmenning (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Harke Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Femmenning (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Tetje Kuipers Femmenning (k) Hornhuizen 1886
Joseph Fisher Femmenning (m) 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Johanna Kijft Femmenning (k) Waarden 27 dec. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Femmenning (k) Groningen 07 mei 1887
Gaiko Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Bouwinus Kuipers Femmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Gerrit Heidema Femmenning (m) Usquert 16 jul. 1887
Joseph Fisher Femmenning (m) Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
Anje Hoogheem Femmenning (k) Westernieland, Eenrum 1888
Martje Heidema Femmenning (k) Usquert 17 nov. 1888
John Fisher Femmenning (m) Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Thomas Kijft Femmenning (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Antje Zuidema Femmenning (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Geertruida Martha Maria Scholte Femmenning (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Katy Fisher Femmenning (k) Illinois 1891
Ernst Jakobus Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Catharina Frederika Vennema Tremenning (k) Baflo 1892
Roy Fisher Femmenning (m) 1892
Meindert Jan Frieling Femmenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Siepko Teerling Femmenning (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Femmenning (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Anko Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Hattie Fisher Femmenning (k) Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Janke De Boer Femmenning (k) Warffum 23 feb. 1894
Johanna Harmanna Maria Scholte Femmenning (k) Groningen 15 okt. 1894
Biefko Zuidema Femmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Femmenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Henritta (Henduereka) Fisher Femmenning (k) Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Meindert Frieling Femmenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Femmenning (m) Groningen 23 jun. 1897
Tetje Hoogheem Femmenning (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Femmenning (m) Wehe 1898
Biefke Zuidema Femmenning (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Alice Fisher Femmenning (k) Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Kornelia Bogema Femmenning (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Femmenning (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Jakob Albertus Dekker Tremenning (m) Onderdendam 1901
Frederik Teerling Femmenning (m) Westernieland 1902
Effie Fisher Femmenning (k) Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Martje Bogema Femmenning (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Femmenning (k) Usquert 10 okt. 1908
Henderika Bogema Femmenning (k) Usquert 07 feb. 1910
Klaas Bogema Femmenning (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Derk Bogema Femmenning (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Femmenning (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Aalida Geertruida Zuidema Femmenning (k) Oldekerk 1916
Hendrikje Bogema Femmenning (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Andre slektninger
Aaltje Geerts Zuidema Oldeforelders kusine
Aaltje Geerts Zuidema Besteforelders tremenning (k)
Aaltje Sijtses De Vries Oldeforelders tremenning (k)
Aaltje Sijtses De Vries Besteforelders tremenning (k)
Albertus Bogema Forelders femmening (m)
Anna Ekkes Frielink Oldeforelders tremenning (k)
Anna Ekkes Frielink Besteforelders kusine
Anna Klimp Oldeforelders tremenning (k)
Anna Klimp Besteforelders kusine
Biefke Doornbos Forelders femmening (k)
Catharina Maria Wierenga Forelders firmenning (k)
Catharina Maria Wierenga Besteforelders firmenning (k)
Catrina Maria Theophiles Frielink Tippoldeforelders kusine
Christine (Stientje) Stavenger Forelders femmening (k)
Derkje Derks Kijft Oldeforelders tremenning (k)
Derkje Derks Kijft Besteforelders tremenning (k)
Duurke Doornbos Forelders firmenning (k)
Egbert Wiersema Besteforelders firmenning (m)
Egbert Wiersema Forelders fetter
Eltje Hoving Forelders firmenning (k)
Eltje Hoving Besteforelders firmenning (k)
Eltje Van Dijk Forelders femmening (k)
Freerk Theophiles Frieling Tippoldeforelders fetter
Geert Reints Wierenga Oldeforelders tremenning (m)
Geert Reints Wierenga Besteforelders tremenning (m)
Geertje Zuidema Oldeforelders kusine
Geertje Zuidema Besteforelders tremenning (k)
Geertruida Zuidema Forelders firmenning (k)
Geertruida Zuidema Besteforelders tremenning (k)
Henderikus Bogema Forelders femmening (m)
Henderikus Bogema Forelders femmening (m)
Henderikus Wieringa Forelders femmening (m)
Hendrik Frieling Besteforelders fetter
Hendrik Frieling Oldeforelders tremenning (m)
Hidde Teissenga Forelders tremenning (m)
Hidde Teissenga Besteforelders firmenning (m)
Hike Onnes Vennema Frieling Oldeforelders tremenning (k)
Hike Onnes Vennema Frieling Besteforelders tremenning (k)
Jan Frieling Besteforelders fetter
Jan Frieling Oldeforelders tremenning (m)
Jantje Rustema Forelders femmening (k)
Klaas Van Huis Forelders firmenning (m)
Klaas Van Huis Besteforelders firmenning (m)
Martje Tiessinga Besteforelders firmenning (k)
Martje Tiessinga Forelders tremenning (k)
Reinder Wierenga Forelders firmenning (m)
Reinder Wierenga Besteforelders firmenning (m)
Roelf Geerts Zuidema Oldeforelders fetter
Roelf Geerts Zuidema Besteforelders tremenning (m)
Roelf Rustema Forelders femmening (m)
Sietze Rustema Forelders femmening (m)
Trientje Mulder Forelders firmenning (k)
Trientje Mulder Besteforelders firmenning (k)
Michiel Michiels Oldeforelders fetter Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Michiel Michiels Tippoldeforelders fetter Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Oldeforelders fetter Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Cornelis Muller Tippoldeforelders fetter Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Roelfs Zuidema Oldeforelders fetter Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Maria Cornelis Mulder Oldeforelders kusine Baflo 1771
Maria Cornelis Mulder Tippoldeforelders kusine Baflo 1771
Gaaje Geerts Oldeforelders fetter Warffum 12 jan. 1772
Trienje Michiels Oldeforelders kusine Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Trienje Michiels Tippoldeforelders kusine Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Harmtje Roelfs Zuidema Oldeforelders kusine Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Oldeforelders kusine Warffum 12 feb. 1775
Geert Frieling Oldeforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Geert Frieling Tippoldeforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Emme Roelfs Zuidema Oldeforelders fetter Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Anje Cornelis Mulder Oldeforelders kusine Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Anje Cornelis Mulder Tippoldeforelders kusine Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Kornelis Jans Frieling Oldeforelders fetter Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Kornelis Jans Frieling Tippoldeforelders fetter Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Freerk Thomas Kijft Oldeforelders fetter Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Freerk Thomas Kijft Tippoldeforelders fetter Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Wobbenius Rienewerf Oldeforelders fetter Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Wobbenius Rienewerf Tippoldeforelders fetter Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Oldeforelders kusine Leens 05 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Tippoldeforelders kusine Leens 05 aug. 1781
Hindrikje Thomas Kijft Oldeforelders kusine Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Hindrikje Thomas Kijft Tippoldeforelders kusine Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Hindrika Frieling Oldeforelders kusine Ulrum 13 jan. 1782
Hindrika Frieling Tippoldeforelders kusine Ulrum 13 jan. 1782
Jantjen Freerks Oldeforelders kusine Baflo 09 mrt. 1783
Jantjen Freerks Tippoldeforelders kusine Baflo 09 mrt. 1783
Hinderijka Rienewerf Oldeforelders kusine Ulrum 27 mei 1783
Hinderijka Rienewerf Tippoldeforelders kusine Ulrum 27 mei 1783
Johannes Jans Frieling Oldeforelders fetter Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Johannes Jans Frieling Tippoldeforelders fetter Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Derks Thomas Kijft Oldeforelders fetter 1784
Derks Thomas Kijft Tippoldeforelders fetter 1784
Geert Geerts Tippoldeforelders fetter Leens 22 aug. 1784
Henderika Alberts Frieling Oldeforelders kusine Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Henderika Alberts Frieling Tippoldeforelders kusine Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Oldeforelders fetter Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Roelf Cornelis Mulder Tippoldeforelders fetter Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Oldeforelders kusine Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Geertien Rienewerf Tippoldeforelders kusine Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Dietjen Thomas Kijft Oldeforelders kusine Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Dietjen Thomas Kijft Tippoldeforelders kusine Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Tonnis Geerts Tippoldeforelders fetter Leens 29 apr. 1787
Arijs Geerts Oldeforelders fetter Eenrum 23 sep. 1787
Arijs Geerts Tippoldeforelders fetter Eenrum 23 sep. 1787
Jan Freerks Oldeforelders fetter Baflo 27 aug. 1788
Jan Freerks Tippoldeforelders fetter Baflo 27 aug. 1788
Tonnis Theophilus Frieling Tippoldeforelders fetter Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Jan Frieling Oldeforelders fetter Ulrum 19 jul. 1789
Jan Frieling Tippoldeforelders fetter Ulrum 19 jul. 1789
Maria Joesten Venhuis Oldeforelders kusine Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Maria Joesten Venhuis Tippoldeforelders kusine Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Oldeforelders kusine Ulrum 06 dec. 1789
Willemtje Rienewerf Tippoldeforelders kusine Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Oldeforelders kusine Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Grietje Alberts Frijlink Tippoldeforelders kusine Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Jan Thomas Kijft Oldeforelders fetter Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Jan Thomas Kijft Tippoldeforelders fetter Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Albert Jans Frieling Oldeforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Albert Jans Frieling Tippoldeforelders fetter Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Wobbenius Rienewerf Oldeforelders fetter Ulrum 09 mrt. 1792
Wobbenius Rienewerf Tippoldeforelders fetter Ulrum 09 mrt. 1792
Henderica Theophilus Frielink Tippoldeforelders kusine Ulrum 1792
Eibelje Thomas Kijft Oldeforelders kusine Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Eibelje Thomas Kijft Tippoldeforelders kusine Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Gepke Frieling Oldeforelders kusine Ulrum 31 aug. 1794
Gepke Frieling Tippoldeforelders kusine Ulrum 31 aug. 1794
Menne Jacobs Noordwier Oldeforelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Menne Jacobs Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Geert Andries Rienewerf Oldeforelders fetter Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Geert Andries Rienewerf Tippoldeforelders fetter Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Aaltje Noordwier Oldeforelders tremenning (k) Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Aaltje Noordwier Besteforelders tremenning (k) Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Gepke Jans Frieling Oldeforelders kusine Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Gepke Jans Frieling Tippoldeforelders kusine Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Cornelis Jacobs Noordwier Oldeforelders tremenning (m) Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Cornelis Jacobs Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Geert Frielink Tippoldeforelders fetter Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Claas Mennes Noordwier Oldeforelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Claas Mennes Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Jan Theofilus Frielink Tippoldeforelders fetter Zuurdijk 13 mei 1805
Migchiel Noordwier Oldeforelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Migchiel Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Oldeforelders tremenning (k) Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Martje Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (k) Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Oldeforelders tremenning (m) Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Derk Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (m) Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Oldeforelders tremenning (m) Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Kornelis Sietses De Vries Besteforelders tremenning (m) Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Oldeforelders tremenning (m) Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Allert Noordwier Besteforelders tremenning (m) Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Besteforelders tremenning (k) Warffum 1810
Hietje Zuidema Oldeforelders kusine Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Hietje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Aries Sierts Huizinga Oldeforelders tremenning (m) Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Aries Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (m) Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Derkje Thomas Kijft Oldeforelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Derkje Thomas Kijft Besteforelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Gerrit Zuidema Oldeforelders fetter Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Gerrit Zuidema Besteforelders tremenning (m) Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Willem Alderts Wolthuis Oldeforelders tremenning (m) Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Willem Alderts Wolthuis Besteforelders tremenning (m) Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Oldeforelders tremenning (k) Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Marchien Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Martha Kornelis Frieling Oldeforelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Martha Kornelis Frieling Besteforelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Anna Sijtzes De Vries Oldeforelders tremenning (k) Baflo 13 mrt. 1813
Anna Sijtzes De Vries Besteforelders tremenning (k) Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Oldeforelders tremenning (m) Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Jacob Nicolaas Sijtsma Besteforelders tremenning (m) Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Besteforelders tremenning (k) Eenrum 1813
Catarina Noordwier Oldeforelders tremenning (k) Baflo 01 okt. 1813
Catarina Noordwier Besteforelders tremenning (k) Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Oldeforelders tremenning (m) Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Jan Aaldring Besteforelders tremenning (m) Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Jan Freerks Kijft Oldeforelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 08 dec. 1813
Jan Freerks Kijft Besteforelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 08 dec. 1813
Aaltje Roelfs Mulder Oldeforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Aaltje Roelfs Mulder Besteforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Oldeforelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Grietje Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Maijke Derks Kijft Oldeforelders tremenning (k) Rasquert 22 nov. 1814
Maijke Derks Kijft Besteforelders tremenning (k) Rasquert 22 nov. 1814
Albert Nikolaas Sijtsma Oldeforelders tremenning (m) Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Albert Nikolaas Sijtsma Besteforelders tremenning (m) Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Thomas Freerks Kijft Oldeforelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Thomas Freerks Kijft Besteforelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Hinderina Aaldring Oldeforelders tremenning (k) Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Hinderina Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Gaje Emmes Zuidema Oldeforelders fetter Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Gaje Emmes Zuidema Besteforelders tremenning (m) Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Jantje Roelfs Mulder Oldeforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Jantje Roelfs Mulder Besteforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Oldeforelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Geertruid Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Oldeforelders tremenning (k) Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Trientje Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Jacob Kornelis Frieling Oldeforelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Jacob Kornelis Frieling Besteforelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Michiel Sijtzes De Vries Oldeforelders tremenning (m) Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Michiel Sijtzes De Vries Besteforelders tremenning (m) Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Oldeforelders tremenning (k) Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Elizabeth Sijtsma Besteforelders tremenning (k) Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Oldeforelders tremenning (k) Baflo 30 nov. 1817
Trijntje Jacobs Noordwier Besteforelders tremenning (k) Baflo 30 nov. 1817
Thomas Jans Kijft Oldeforelders tremenning (m) Baflo 04 mrt. 1818
Thomas Jans Kijft Besteforelders tremenning (m) Baflo 04 mrt. 1818
Eibeltje Derks Kijft Oldeforelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 1818
Eibeltje Derks Kijft Besteforelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 1818
Kornelis Roelfs Mulder Oldeforelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Kornelis Roelfs Mulder Besteforelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Oldeforelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Bouwina Sierts Huizinga Besteforelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Oldeforelders tremenning (k) Oldehove 02 okt. 1819
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Besteforelders tremenning (k) Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Oldeforelders tremenning (k) Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Aaltje Geerts Mulder Besteforelders tremenning (k) Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Oldeforelders tremenning (k) Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Martjen Nicolaas Sijtsma Besteforelders tremenning (k) Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Oldeforelders tremenning (m) Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Andries Aaldring Besteforelders tremenning (m) Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Jantje Kijft Oldeforelders tremenning (k) Rasquert 1820
Jantje Kijft Besteforelders tremenning (k) Rasquert 1820
Hindrika Frieling Oldeforelders tremenning (k) Ulrum 19 nov. 1820
Hindrika Frieling Besteforelders tremenning (k) Ulrum 19 nov. 1820
Henderika Alberts Frieling Oldeforelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Henderika Alberts Frieling Besteforelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Anje Freerks Kijft Oldeforelders tremenning (k) Onderdendam 1821
Anje Freerks Kijft Besteforelders tremenning (k) Onderdendam 1821
Jakoba Mulder Oldeforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Jakoba Mulder Besteforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Oldeforelders tremenning (k) Groningen 17 mrt. 1822
Marchien Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Oldeforelders tremenning (m) Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Ijzebrand Geerts Muller Besteforelders tremenning (m) Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Beerent Alberts Frieling Oldeforelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Beerent Alberts Frieling Besteforelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Oldeforelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Berent Frieling Besteforelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Hinderina Aaldring Oldeforelders tremenning (k) Groningen 12 okt. 1823
Hinderina Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 12 okt. 1823
Jakob Mulder Oldeforelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Jakob Mulder Besteforelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Oldeforelders tremenning (k) Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Pieterke Geerts Rienewerf Besteforelders tremenning (k) Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Derk Freerks Kijft Oldeforelders tremenning (m) Zuidwolde 1824
Derk Freerks Kijft Besteforelders tremenning (m) Zuidwolde 1824
Geertje Aaldring Oldeforelders tremenning (k) Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Geertje Aaldring Besteforelders tremenning (k) Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Janna Leonarda Kijft Oldeforelders tremenning (k) Baflo 27 jan. 1825
Janna Leonarda Kijft Besteforelders tremenning (k) Baflo 27 jan. 1825
Lammechien Kornelis Frieling Oldeforelders tremenning (k) Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Lammechien Kornelis Frieling Besteforelders tremenning (k) Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Trijntje Mennes Noordwier Forelders firmenning (k) Niezijl 1827
Trijntje Mennes Noordwier Besteforelders firmenning (k) Niezijl 1827
Jan Aaldring Oldeforelders tremenning (m) Groningen 15 nov. 1827
Jan Aaldring Besteforelders tremenning (m) Groningen 15 nov. 1827
Itje Frieling Oldeforelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Itje Frieling Besteforelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Ijzebrand Geerts Muller Oldeforelders tremenning (m) Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Ijzebrand Geerts Muller Besteforelders tremenning (m) Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Jan Pieters Kuiper Oldeforelders tremenning (m) Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Jan Pieters Kuiper Besteforelders tremenning (m) Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Jan Frieling Oldeforelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Jan Frieling Besteforelders tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Jan Noordwier Forelders firmenning (m) Niezijl 1830
Jan Noordwier Besteforelders firmenning (m) Niezijl 1830
Hendericus Frieling Oldeforelders tremenning (m) Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Hendericus Frieling Besteforelders tremenning (m) Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Oldeforelders tremenning (m) Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Jan Pieters Kuiper Besteforelders tremenning (m) Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Jannes Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Jannes Frieling Oldeforelders tremenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Sibentje Frieling Oldeforelders tremenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Berendje Frieling Oldeforelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Berendje Frieling Besteforelders tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Jacob Noordwier Forelders firmenning (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Jacob Noordwier Besteforelders firmenning (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Klaas Pieters Kuiper Oldeforelders tremenning (m) Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Klaas Pieters Kuiper Besteforelders tremenning (m) Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Freerk Mulder Oldeforelders tremenning (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Freerk Mulder Besteforelders tremenning (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Harmtje Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Harmtje Frieling Oldeforelders tremenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
(Stillbirth) Kuiper Oldeforelders tremenning (k) Usquert 29 sep. 1834
(Stillbirth) Kuiper Besteforelders tremenning (k) Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Oldeforelders tremenning (k) Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Besteforelders tremenning (k) Usquert 29 sep. 1834
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Oldeforelders tremenning (k) Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Besteforelders kusine Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Maria Noordwier Forelders firmenning (k) Grijpskerk 1835
Maria Noordwier Besteforelders firmenning (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Forelders firmenning (m) Eenrum 12 jul. 1835
Siert Huizinga Besteforelders firmenning (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Forelders firmenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Teophilus Frieling Oldeforelders tremenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Forelders firmenning (k) Kantens 1836
Jantje Heethuis Besteforelders firmenning (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Forelders firmenning (m) Eenrum 29 aug. 1836
Folkert Huizinga Besteforelders firmenning (m) Eenrum 29 aug. 1836
Kornelis Tinga Forelders firmenning (m) Warffum 29 dec. 1836
Kornelis Tinga Besteforelders firmenning (m) Warffum 29 dec. 1836
Mechiel Heethuis Forelders firmenning (m) Usquert 1837
Mechiel Heethuis Besteforelders firmenning (m) Usquert 1837
Martje Kuiper Oldeforelders tremenning (k) Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Martje Kuiper Besteforelders tremenning (k) Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Tonnis Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Tonnis Frieling Oldeforelders tremenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Forelders firmenning (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Garmt Baarveld Besteforelders firmenning (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Forelders firmenning (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Aldert Noordwier Besteforelders firmenning (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Forelders firmenning (k) Baflo 1839
Anje De Vries Besteforelders firmenning (k) Baflo 1839
Johanna Margaretha Scholte Forelders firmenning (k) Eenrum 1839
Johanna Margaretha Scholte Besteforelders firmenning (k) Eenrum 1839
(Stillbirth) Huizinga Forelders firmenning (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
(Stillbirth) Huizinga Besteforelders firmenning (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Marten Frieling Oldeforelders tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
Marten Frieling Besteforelders tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
Anna Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Anna Zuidema Besteforelders tremenning (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Hinderika Baarveld Forelders firmenning (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Hinderika Baarveld Besteforelders firmenning (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Forelders firmenning (m) Eenrum 08 nov. 1840
Derk Huizinga Besteforelders firmenning (m) Eenrum 08 nov. 1840
(Stillbirth) Kuiper Oldeforelders tremenning (m) Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
(Stillbirth) Kuiper Besteforelders tremenning (m) Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Derk Rustema Forelders firmenning (m) Baflo 1841
Derk Rustema Besteforelders firmenning (m) Baflo 1841
Ietje Ritzema Forelders firmenning (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Forelders firmenning (m) Baflo 1841
Jakob De Vries Besteforelders firmenning (m) Baflo 1841
Heere Huisman Forelders firmenning (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Heere Huisman Besteforelders firmenning (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Kornelis Scholte Forelders firmenning (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Kornelis Scholte Besteforelders firmenning (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Aaltje Frieling Forelders firmenning (k) Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Aaltje Frieling Besteforelders firmenning (k) Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Antje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Antje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Albert Ritzema Forelders firmenning (m) Eenrum 1844
Derk Hoek Forelders firmenning (m) Warffum 1844
Derk Hoek Besteforelders firmenning (m) Warffum 1844
Martje Ritzema Forelders firmenning (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Forelders firmenning (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Barberdiena Baarveld Besteforelders firmenning (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Geertruida Scholte Forelders firmenning (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
Geertruida Scholte Besteforelders firmenning (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
(Stillbirth) Smit Forelders firmenning (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
(Stillbirth) Smit Besteforelders firmenning (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Rentje Kijft Forelders firmenning (m) Baflo 1845
Rentje Kijft Besteforelders firmenning (m) Baflo 1845
Siert Freerks Huisman Forelders firmenning (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Siert Freerks Huisman Besteforelders firmenning (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Freerk Jans Kijft Forelders firmenning (m) Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Freerk Jans Kijft Besteforelders firmenning (m) Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Maike Rustema Forelders firmenning (k) Baflo 1846
Maike Rustema Besteforelders firmenning (k) Baflo 1846
Aafke Jans Warners Forelders firmenning (k) Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Jans Warners Besteforelders firmenning (k) Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Forelders firmenning (k) Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Aafke Warners Besteforelders firmenning (k) Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Anje Rustema Forelders firmenning (k) Baflo 1847
Anje Rustema Besteforelders firmenning (k) Baflo 1847
Kornelis Hoek Forelders firmenning (m) Warffum 1847
Kornelis Hoek Besteforelders firmenning (m) Warffum 1847
Trijntje Jans Ploeg Forelders firmenning (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Trijntje Jans Ploeg Besteforelders firmenning (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Forelders firmenning (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Luidje Pieters Berghuis Besteforelders firmenning (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Arendina Kijft Forelders firmenning (k) Baflo 1848
Arendina Kijft Besteforelders firmenning (k) Baflo 1848
Derk Zuidema Forelders firmenning (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Derk Zuidema Besteforelders tremenning (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Freerk Kijft Forelders firmenning (m) Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Freerk Kijft Besteforelders firmenning (m) Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Sebe Reinder Zuidema Forelders firmenning (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Sebe Reinder Zuidema Besteforelders tremenning (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Albertje Warners Forelders firmenning (k) Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Albertje Warners Besteforelders firmenning (k) Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Kornelis Jakobs Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Kornelis Jakobs Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Forelders firmenning (m) Ulrum 21 feb. 1849
Johannes Scholte Besteforelders firmenning (m) Ulrum 21 feb. 1849
Kornelis Zuidema Forelders firmenning (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Kornelis Zuidema Besteforelders tremenning (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Trijntje Ploeg Forelders firmenning (k) Baflo 05 sep. 1849
Trijntje Ploeg Besteforelders firmenning (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Forelders firmenning (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Henderika Huisman Besteforelders firmenning (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Johannes Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 21 dec. 1849
Johannes Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 21 dec. 1849
Geert Aaldring Forelders firmenning (m) Groningen 1850
Geert Aaldring Besteforelders firmenning (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Forelders firmenning (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
(Stillbirth) Baarveld Besteforelders firmenning (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Forelders firmenning (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Geertruida Douwina Ploeg Besteforelders firmenning (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Allerdina Kijft Forelders firmenning (k) Baflo 1851
Allerdina Kijft Besteforelders firmenning (k) Baflo 1851
Derktje Ritzema Forelders firmenning (k) Eenrum 1851
Geertje De Groot Forelders femmening (k) Feerwerd 1851
Klaas Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Klaas Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Kornelis Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Tetje Warners Forelders firmenning (k) Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Tetje Warners Besteforelders firmenning (k) Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Grietje Bosman Forelders firmenning (k) Groningen 1852
Grietje Bosman Besteforelders firmenning (k) Groningen 1852
Margaretha Wilhelmina Kijft Forelders firmenning (k) Baflo 1852
Margaretha Wilhelmina Kijft Besteforelders firmenning (k) Baflo 1852
Martje Zuidema Forelders firmenning (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Martje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Kornelis Frieling Forelders firmenning (m) Eenrum 16 feb. 1853
Kornelis Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 16 feb. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Forelders firmenning (k) Baflo 04 mrt. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Besteforelders firmenning (k) Baflo 04 mrt. 1853
Tiemen Zuidema Forelders firmenning (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Tiemen Zuidema Besteforelders tremenning (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Trijntje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Trijntje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Pieter Drolinga Forelders firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Pieter Drolinga Besteforelders firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Antje Zuidema Forelders firmenning (k) Warffum 22 mei 1854
Antje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Warffum 22 mei 1854
Derk Hoogheem Forelders firmenning (m) Westernieland, Eenrum 1854
Derk Hoogheem Besteforelders firmenning (m) Westernieland, Eenrum 1854
Harmannus Kijft Forelders firmenning (m) Rasquert, Baflo 1854
Harmannus Kijft Besteforelders firmenning (m) Rasquert, Baflo 1854
Freerk Achterhof Forelders firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Freerk Achterhof Besteforelders firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Elizabet Willemina Ploeg Forelders firmenning (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Elizabet Willemina Ploeg Besteforelders firmenning (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Roelf Scholte Forelders firmenning (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Roelf Scholte Besteforelders firmenning (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Emme Zuidema Forelders firmenning (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Emme Zuidema Besteforelders tremenning (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Trijntje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Menne De Groot Forelders femmening (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Forelders femmening (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Itje Warners Forelders firmenning (k) Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Itje Warners Besteforelders firmenning (k) Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Anje Zuidema Forelders firmenning (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
Anje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
Garmt Huizinga Forelders firmenning (m) Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
Garmt Huizinga Besteforelders firmenning (m) Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
(Stillbirth) Huisman Forelders firmenning (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
(Stillbirth) Huisman Besteforelders firmenning (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Forelders firmenning (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Geertruida Catharina Ploeg Besteforelders firmenning (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Janna Kijft Forelders firmenning (k) Rasquert 1857
Janna Kijft Besteforelders firmenning (k) Rasquert 1857
Trijntje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Trijntje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Menne Noordwier Forelders femmening (m) Middelstum 1858
Trijntje Mulder Forelders firmenning (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Trijntje Mulder Besteforelders firmenning (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Trijntje Mulder Besteforelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Aagtje Te Bos Besteforelders firmenning (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Aagtje Te Bos Forelders tremenning (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Jakob De Groot Forelders femmening (m) Feerwerd 1859
Hindrik Zuidema Forelders firmenning (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Hindrik Zuidema Besteforelders tremenning (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Jan Gerhardus Ploeg Forelders firmenning (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Jan Gerhardus Ploeg Besteforelders firmenning (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Simentje Frieling Besteforelders firmenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Freerk Hoogheem Forelders firmenning (m) Westernieland 1860
Freerk Hoogheem Besteforelders firmenning (m) Westernieland 1860
Johannes Noordwier Forelders femmening (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Besteforelders firmenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Besteforelders firmenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Tonna Frieling Forelders kusine Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Andries Zuiderhoek Forelders firmenning (m) Groningen 1862
Andries Zuiderhoek Besteforelders firmenning (m) Groningen 1862
Jantje Frieling Besteforelders firmenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Forelders femmening (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Forelders femmening (k) Ezinge 1864
Jantje (Jennie) Warners Forelders firmenning (k) Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Jantje (Jennie) Warners Besteforelders firmenning (k) Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Gepke Bogema Forelders firmenning (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Gepke Bogema Besteforelders firmenning (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Geertruida Frieling Besteforelders firmenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Forelders femmening (m) Termunterzijl 1865
Antje Zuidema Forelders firmenning (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Antje Zuidema Besteforelders tremenning (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Trientje Bogema Forelders firmenning (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Trientje Bogema Besteforelders firmenning (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Arijs Huizinga Forelders femmening (m) Pieterburen 1866
Henderika Hoogheem Forelders firmenning (k) Westernieland 1866
Henderika Hoogheem Besteforelders firmenning (k) Westernieland 1866
Hilje De Weerd Forelders femmening (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Besteforelders firmenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Eke Frieling Forelders fetter Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Besteforelders firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Besteforelders firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Aaltje Frieling Forelders firmenning (k) Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Aaltje Frieling Besteforelders firmenning (k) Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Peter Lubertus Stavenger Forelders femmening (m) Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
Geertje Zuiderhoek Forelders firmenning (k) Groningen 1867
Geertje Zuiderhoek Besteforelders firmenning (k) Groningen 1867
Tjaart Huizinga Forelders femmening (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Forelders femmening (k) Termunten 1867
Derk Bogema Forelders firmenning (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Derk Bogema Besteforelders firmenning (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Jurremina Frieling Besteforelders firmenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Albert Frieling Forelders firmenning (m) Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Albert Frieling Besteforelders firmenning (m) Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Jurrien Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Forelders firmenning (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Forelders femmening (k) Pieterburen 1869
John Stavenger Forelders femmening (m) Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Menno Frieling Forelders firmenning (m) Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Menno Frieling Besteforelders firmenning (m) Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Aaltje Bogema Forelders firmenning (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Aaltje Bogema Besteforelders firmenning (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Gaije Van Dijken Forelders firmenning (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Christine (Stientje) Stavenger Forelders femmening (k) Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Pieterke Bogema Forelders firmenning (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Pieterke Bogema Besteforelders firmenning (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Elizabeth Huizinga Forelders femmening (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Forelders femmening (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Forelders femmening (k) Eenrum 1872
Marten Frieling Forelders firmenning (m) Kloosterburen 03 jan. 1873
Marten Frieling Besteforelders firmenning (m) Kloosterburen 03 jan. 1873
Geert De Weerd Forelders femmening (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Jan Klamer Forelders femmening (m) Oldehove 1873
Freerk Bogema Forelders firmenning (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Freerk Bogema Besteforelders firmenning (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Evert Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Forelders kusine Baflo 1874
Aaltje Frieling Forelders firmenning (k) Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Aaltje Frieling Besteforelders firmenning (k) Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Neeltje Huizinga Forelders femmening (k) Wierhuizen 1875
Hendrika "Rickie" Stavenger Forelders femmening (k) 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Klaas Tempel Forelders firmenning (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Forelders kusine Warffum 1876
Trientje Noordwier Forelders femmening (k) Middelstum 1876
Anje Bogema Forelders firmenning (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Anje Bogema Besteforelders firmenning (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Grietje Zuidema Forelders firmenning (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Trientje Bulthuis Forelders femmening (k) Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Grietje Tempel Forelders firmenning (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Forelders femmening (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Forelders femmening (m) Termunterzijl 1877
Henderika Frieling Forelders firmenning (k) Kloosterburen 25 okt. 1877
Henderika Frieling Besteforelders firmenning (k) Kloosterburen 25 okt. 1877
Albert Frieling Besteforelders firmenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Itje Huizinga Forelders femmening (k) Ulrum 13 jun. 1878
Derk Ritzema Forelders fetter Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Forelders femmening (k) Middelstum 1878
Thomas Kuipers Forelders femmening (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Forelders femmening (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Jan Bulthuis Forelders femmening (m) Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Kornelis Bogema Forelders firmenning (m) Usquert 21 jan. 1879
Kornelis Bogema Besteforelders firmenning (m) Usquert 21 jan. 1879
Arijna Klazina Zuidema Forelders firmenning (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Besteforelders firmenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Forelders femmening (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Forelders firmenning (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Ale Huizinga Forelders femmening (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Gepke Bogema Forelders firmenning (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Gepke Bogema Besteforelders firmenning (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Gerrit Heidema Forelders firmenning (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Forelders firmenning (m) Warffum 08 aug. 1880
Bouwina Kijft Forelders femmening (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Maike "Mary" Stavenger Forelders femmening (k) 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Marchien Folkers Forelders femmening (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Jetske Huizinga Forelders femmening (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Hendrik Heidema Forelders firmenning (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Forelders firmenning (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Henderikus Bogema Forelders firmenning (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Henderikus Bogema Besteforelders firmenning (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Klaas Jan Zuidema Forelders firmenning (m) Warffum 11 mrt. 1883
Johannes Wilhelmus De Vries Forelders femmening (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Forelders kusine Baflo 1883
Sietje Huizinga Forelders femmening (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Forelders firmenning (m) Usquert 22 sep. 1883
Albert Stavenger Forelders femmening (m) 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Reinder Zeef Forelders femmening (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Forelders femmening (m) Loppersum 14 apr. 1885
Johannes Kijft Forelders femmening (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Forelders femmening (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Harke Zuidema Forelders firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Forelders firmenning (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Tetje Kuipers Forelders femmening (k) Hornhuizen 1886
Joseph Fisher Forelders femmening (m) 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Johanna Kijft Forelders femmening (k) Waarden 27 dec. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Forelders femmening (k) Groningen 07 mei 1887
Gaiko Zuidema Forelders firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Bouwinus Kuipers Forelders femmening (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Gerrit Heidema Forelders firmenning (m) Usquert 16 jul. 1887
Joseph Fisher Forelders femmening (m) Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
Anje Hoogheem Forelders femmening (k) Westernieland, Eenrum 1888
Martje Heidema Forelders firmenning (k) Usquert 17 nov. 1888
John Fisher Forelders femmening (m) Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Thomas Kijft Forelders femmening (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Petrus Jan Wijk Forelders femmening (m) Winsum 1890
Antje Zuidema Forelders firmenning (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Forelders firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Geertruida Martha Maria Scholte Forelders femmening (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Katy Fisher Forelders femmening (k) Illinois 1891
Ernst Jakobus Zuidema Forelders firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Catharina Frederika Vennema Forelders femmening (k) Baflo 1892
Roy Fisher Forelders femmening (m) 1892
Meindert Jan Frieling Besteforelders firmenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Meindert Jan Frieling Forelders fetter Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Siepko Teerling Forelders femmening (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Forelders femmening (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Anko Zuidema Forelders firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Hattie Fisher Forelders femmening (k) Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Janke De Boer Forelders firmenning (k) Warffum 23 feb. 1894
Johanna Harmanna Maria Scholte Forelders femmening (k) Groningen 15 okt. 1894
Biefko Zuidema Forelders firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Besteforelders firmenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Tonna Frieling Forelders kusine Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Henritta (Henduereka) Fisher Forelders femmening (k) Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Meindert Frieling Besteforelders firmenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Meindert Frieling Forelders fetter Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Forelders femmening (m) Groningen 23 jun. 1897
Tetje Hoogheem Forelders femmening (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Forelders femmening (m) Wehe 1898
Biefke Zuidema Forelders firmenning (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Alice Fisher Forelders femmening (k) Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Kornelia Bogema Forelders femmening (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Forelders femmening (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Frederik Teerling Forelders femmening (m) Westernieland 1902
Effie Fisher Forelders femmening (k) Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Jannes Tonnis Frieling Forelders femmening (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Forelders femmening (m) Eenrum 30 apr. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Forelders femmening (m) Bedum 1906
Willemtje Woltil Barn av firmenning (k) Obergum 1906
Martje Bogema Forelders femmening (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Forelders femmening (k) Usquert 10 okt. 1908
Jannes Frieling Forelders femmening (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Henderika Bogema Forelders femmening (k) Usquert 07 feb. 1910
Klaas Bogema Forelders femmening (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Antje Henderika Frieling Forelders femmening (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Forelders femmening (k) Nieuwolda 1911
Derk Bogema Forelders femmening (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Forelders femmening (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Forelders femmening (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Hilje Ritzema Forelders firmenning (k) Eenrum 1948