Mijn genealogie

Jan Freerks Kijft

Persondiagram

Foreldre

Far Fødselsdato Mor Fødselsdato
Freerk Thomas Kijft 15 jan. 1780 Grietje Allerts Grashuis

Partnere

Partner Fødselsdato Barn
Trinje Martens Meijer Freerk Jans Kijft

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Fødsel 08 dec. 1813 Onderwierum, Bedum
Vielse 17 mei 1845 Ulrum
Død Y

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Partner
Trinje Martens Meijer Hustru
Søsken
Derkje Thomas Kijft Søster Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Thomas Freerks Kijft Bror Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Anje Freerks Kijft Søster Onderdendam 1821
Derk Freerks Kijft Bror Zuidwolde 1824
Barn
Freerk Jans Kijft Sønn Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Foreldre
Grietje Allerts Grashuis Mor
Freerk Thomas Kijft Far Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Besteforeldre
Derktjen Derks Bestemor Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Thomas Freerks Kijft Bestefar Rasquert 05 mrt. 1752
Oldeforeldre
Derk (Cremer) Ebels Oldefar
Henderika Jans Frieling Oldemor Rasquert BEF 1741
Tippoldeforeldre
?? ?? Tippoldemor
?? ?? Tippoldefar
Svigerbrødre og svigersøstre
Anje Reiziger Svigerinne
Antje Siersema Svigerinne
Bouwina Rentjes Vos Svigerinne
Folkert Hoogheem Svoger
Grietje Tjesses Haan Svigerinne
Garmt Luurts Achterhof Svoger Hornhuizen, Kloosterburen 25 nov. 1824 Hornhuizen, Kloosterburen 17 apr. 1856
Nevøer og nieser
Rentje Kijft Nevø Baflo 1845
Arendina Kijft Niese Baflo 1848
Freerk Kijft Nevø Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Allerdina Kijft Niese Baflo 1851
Derk Hoogheem Nevø Westernieland, Eenrum 1854
Harmannus Kijft Nevø Rasquert, Baflo 1854
Freerk Achterhof Nevø Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Janna Kijft Niese Rasquert 1857
Freerk Hoogheem Nevø Westernieland 1860
Henderika Hoogheem Niese Westernieland 1866
Barnebarn av søsken
Jan Klamer Barnebarn av søsken (m) Oldehove 1873
Thomas Kuipers Barnebarn av søsken (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Barnebarn av søsken (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Bouwina Kijft Barnebarn av søsken (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Johannes Kijft Barnebarn av søsken (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Tetje Kuipers Barnebarn av søsken (k) Hornhuizen 1886
Johanna Kijft Barnebarn av søsken (k) Waarden 27 dec. 1886
Bouwinus Kuipers Barnebarn av søsken (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Anje Hoogheem Barnebarn av søsken (k) Westernieland, Eenrum 1888
Thomas Kijft Barnebarn av søsken (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Siepko Teerling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Barnebarn av søsken (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Tetje Hoogheem Barnebarn av søsken (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Barnebarn av søsken (m) Wehe 1898
Frederik Teerling Barnebarn av søsken (m) Westernieland 1902
Oldebarn av søsken
Jakob Hendrik Bouwsma Oldebarn av søsken (m) Toornwerd, Middelstum 1908
Freerk Wouda Oldebarn av søsken (m) Pieterzijl, Grijpskerk 02 nov. 1909
Siebe Hielke Wouda Oldebarn av søsken (m) Pieterzijl, Grijpskerk 16 jul. 1911
Riemke Wouda Oldebarn av søsken (k) Pieterzijl, Grijpskerk 1913 Pieterzijl, Grijpskerk 03 apr. 1914
Hijlke Wouda Oldebarn av søsken (m) Pieterzijl, Grijpskerk 02 jan. 1917 Pieterzijl, Grijpskerk 15 jan. 1917
Dietje Teerling Oldebarn av søsken (k) Nes, Ameland 1920
Onkler og tanter
Hindrikje Thomas Kijft Tante Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Jantjen Freerks Tante Baflo 09 mrt. 1783
Derks Thomas Kijft Onkel 1784
Dietjen Thomas Kijft Tante Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Jan Freerks Onkel Baflo 27 aug. 1788
Jan Thomas Kijft Onkel Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Eibelje Thomas Kijft Tante Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Søsken av besteforeldre
Hinderina Geerts Frieling Søster av besteforelder
Theophiles Geerts Frielink Bror av besteforelder Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Trijnje Roelfs Søster av besteforelder Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Roelf Geerts Bror av besteforelder Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Joest Geerts Bror av besteforelder Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Søster av besteforelder Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Bror av besteforelder Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Ebel Ebels Bror av besteforelder Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Søster av besteforelder Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Maria Roelfs Søster av besteforelder Tinallinge 06 sep. 1750
Jan Geerts Frieling Bror av besteforelder Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Albert Geerts Bror av besteforelder Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Søster av besteforelder Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Inngiftede onkler og tanter
Anje Jans Pier Inngiftet tante
Margaretha Wilhelmina Tapper Inngiftet tante
Fjerne inngiftede onkler og tanter
Andries Rienewerf Partner til besteforelders søsken (m) Oldehove 07 apr. 1826
Cornellis Michiels Partner til besteforelders søsken (m)
Itje Cornellis Partner til besteforelders søsken (k)
Matje Arijs Partner til besteforelders søsken (k) Rasquert
Sijmenje Tonnis Kapinga Partner til besteforelders søsken (k)
Idje Gajes Partner til besteforelders søsken (k) 1746 Warffum 21 mei 1809
Martje(N) Kornelis Partner til besteforelders søsken (k) Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Søskenbarn
Derkje Derks Kijft Kusine
Maijke Derks Kijft Kusine Rasquert 22 nov. 1814
Thomas Jans Kijft Fetter Baflo 04 mrt. 1818
Eibeltje Derks Kijft Kusine Rasquert, Baflo 1818
Jantje Kijft Kusine Rasquert 1820
Janna Leonarda Kijft Kusine Baflo 27 jan. 1825
Fjerne søskenbarn
Aaltje Geerts Zuidema Tremenning (k)
Aaltje Sijtses De Vries Tremenning (k)
Anna Ekkes Frielink Tremenning (k)
Anna Klimp Tremenning (k)
Geert Reints Wierenga Tremenning (m)
Geertje Zuidema Tremenning (k)
Hendrik Frieling Tremenning (m)
Hike Onnes Vennema Frieling Tremenning (k)
Jan Frieling Tremenning (m)
Roelf Geerts Zuidema Tremenning (m)
Menne Jacobs Noordwier Tremenning (m) Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Aaltje Noordwier Tremenning (k) Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Cornelis Jacobs Noordwier Tremenning (m) Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Claas Mennes Noordwier Tremenning (m) Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Migchiel Noordwier Tremenning (m) Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Tremenning (k) Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Tremenning (m) Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Tremenning (m) Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Tremenning (m) Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Tremenning (k) Warffum 1810
Hietje Zuidema Tremenning (k) Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Aries Sierts Huizinga Tremenning (m) Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Gerrit Zuidema Tremenning (m) Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Willem Alderts Wolthuis Tremenning (m) Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Tremenning (k) Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Martha Kornelis Frieling Tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Anna Sijtzes De Vries Tremenning (k) Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Tremenning (m) Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Tremenning (k) Eenrum 1813
Catarina Noordwier Tremenning (k) Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Tremenning (m) Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Aaltje Roelfs Mulder Tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Albert Nikolaas Sijtsma Tremenning (m) Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Hinderina Aaldring Tremenning (k) Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Gaje Emmes Zuidema Tremenning (m) Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Jantje Roelfs Mulder Tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Tremenning (k) Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Jacob Kornelis Frieling Tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Michiel Sijtzes De Vries Tremenning (m) Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Tremenning (k) Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Tremenning (k) Baflo 30 nov. 1817
Kornelis Roelfs Mulder Tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Tremenning (k) Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Tremenning (k) Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Tremenning (k) Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Tremenning (m) Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Hindrika Frieling Tremenning (k) Ulrum 19 nov. 1820
Henderika Alberts Frieling Tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Jakoba Mulder Tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Tremenning (k) Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Tremenning (m) Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Beerent Alberts Frieling Tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Hinderina Aaldring Tremenning (k) Groningen 12 okt. 1823
Jakob Mulder Tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Tremenning (k) Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Geertje Aaldring Tremenning (k) Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Lammechien Kornelis Frieling Tremenning (k) Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Jan Aaldring Tremenning (m) Groningen 15 nov. 1827
Itje Frieling Tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Ijzebrand Geerts Muller Tremenning (m) Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Jan Pieters Kuiper Tremenning (m) Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Jan Frieling Tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Hendericus Frieling Tremenning (m) Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Tremenning (m) Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Jannes Frieling Tremenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Tremenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Berendje Frieling Tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Klaas Pieters Kuiper Tremenning (m) Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Freerk Mulder Tremenning (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Harmtje Frieling Tremenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
(Stillbirth) Kuiper Tremenning (k) Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Tremenning (k) Usquert 29 sep. 1834
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Tremenning (k) Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Teophilus Frieling Tremenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Martje Kuiper Tremenning (k) Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Tonnis Frieling Tremenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Marten Frieling Tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
(Stillbirth) Kuiper Tremenning (m) Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Barn av søskenbarn
Kornelis Tinga Sønn av søskenbarn Warffum 29 dec. 1836
Derk Rustema Sønn av søskenbarn Baflo 1841
Derk Hoek Sønn av søskenbarn Warffum 1844
Maike Rustema Datter av søskenbarn Baflo 1846
Anje Rustema Datter av søskenbarn Baflo 1847
Kornelis Hoek Sønn av søskenbarn Warffum 1847
Margaretha Wilhelmina Kijft Datter av søskenbarn Baflo 1852
Barnebarn av søskenbarn
Jantje Rustema Barnebarn av søskenbarn (k)
Roelf Rustema Barnebarn av søskenbarn (m)
Sietze Rustema Barnebarn av søskenbarn (m)
Oldebarn av søskenbarn
Derk Wiebe Rustema Oldebarn av søskenbarn (m)
Pieter Lijnema Oldebarn av søskenbarn (m)
Andre slektninger
Albertus Bogema Barnebarn av tremenning (m)
Biefke Doornbos Barnebarn av tremenning (k)
Catharina Maria Wierenga Barn av tremenning (k)
Catrina Maria Theophiles Frielink Forelders kusine
Christine (Stientje) Stavenger Barnebarn av tremenning (k)
Duurke Doornbos Barnebarn av tremenning (k)
Egbert Wiersema Barn av tremenning (m)
Egbert Wiersema Barnebarn av tremenning (m)
Eltje Hoving Barn av tremenning (k)
Eltje Van Dijk Barnebarn av tremenning (k)
Freerk Theophiles Frieling Forelders fetter
Geertruida Zuidema Barn av tremenning (k)
Henderikus Bogema Barnebarn av tremenning (m)
Henderikus Bogema Barnebarn av tremenning (m)
Henderikus Wieringa Barnebarn av tremenning (m)
Hidde Teissenga Barn av tremenning (m)
Klaas Van Huis Barn av tremenning (m)
Martje Tiessinga Barn av tremenning (k)
Reinder Wierenga Barn av tremenning (m)
Trientje Mulder Barn av tremenning (k)
Michiel Michiels Forelders fetter Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Forelders fetter Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Roelfs Zuidema Forelders fetter Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Maria Cornelis Mulder Forelders kusine Baflo 1771
Gaaje Geerts Forelders fetter Warffum 12 jan. 1772
Trienje Michiels Forelders kusine Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Harmtje Roelfs Zuidema Forelders kusine Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Forelders kusine Warffum 12 feb. 1775
Geert Frieling Forelders fetter Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Emme Roelfs Zuidema Forelders fetter Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Anje Cornelis Mulder Forelders kusine Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Kornelis Jans Frieling Forelders fetter Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Wobbenius Rienewerf Forelders fetter Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Forelders kusine Leens 05 aug. 1781
Hindrika Frieling Forelders kusine Ulrum 13 jan. 1782
Hinderijka Rienewerf Forelders kusine Ulrum 27 mei 1783
Johannes Jans Frieling Forelders fetter Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Geert Geerts Forelders fetter Leens 22 aug. 1784
Henderika Alberts Frieling Forelders kusine Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Forelders fetter Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Forelders kusine Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Tonnis Geerts Forelders fetter Leens 29 apr. 1787
Arijs Geerts Forelders fetter Eenrum 23 sep. 1787
Tonnis Theophilus Frieling Forelders fetter Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Jan Frieling Forelders fetter Ulrum 19 jul. 1789
Maria Joesten Venhuis Forelders kusine Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Forelders kusine Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Forelders kusine Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Albert Jans Frieling Forelders fetter Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Wobbenius Rienewerf Forelders fetter Ulrum 09 mrt. 1792
Henderica Theophilus Frielink Forelders kusine Ulrum 1792
Gepke Frieling Forelders kusine Ulrum 31 aug. 1794
Geert Andries Rienewerf Forelders fetter Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Gepke Jans Frieling Forelders kusine Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Geert Frielink Forelders fetter Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Jan Theofilus Frielink Forelders fetter Zuurdijk 13 mei 1805
Trijntje Mennes Noordwier Barn av tremenning (k) Niezijl 1827
Jan Noordwier Barn av tremenning (m) Niezijl 1830
Jannes Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Jacob Noordwier Barn av tremenning (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Harmtje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Maria Noordwier Barn av tremenning (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Barn av tremenning (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Barn av tremenning (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Barn av tremenning (m) Eenrum 29 aug. 1836
Mechiel Heethuis Barn av tremenning (m) Usquert 1837
Tonnis Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Barn av tremenning (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Barn av tremenning (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Barn av tremenning (k) Baflo 1839
Johanna Margaretha Scholte Barn av tremenning (k) Eenrum 1839
(Stillbirth) Huizinga Barn av tremenning (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Anna Zuidema Barn av tremenning (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Hinderika Baarveld Barn av tremenning (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Barn av tremenning (m) Eenrum 08 nov. 1840
Ietje Ritzema Barn av tremenning (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Barn av tremenning (m) Baflo 1841
Heere Huisman Barn av tremenning (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Kornelis Scholte Barn av tremenning (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Aaltje Frieling Barn av tremenning (k) Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Antje Zuidema Barn av tremenning (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Albert Ritzema Barn av tremenning (m) Eenrum 1844
Martje Ritzema Barn av tremenning (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Barn av tremenning (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Geertruida Scholte Barn av tremenning (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
(Stillbirth) Smit Barn av tremenning (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Siert Freerks Huisman Barn av tremenning (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Aafke Jans Warners Barn av tremenning (k) Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Barn av tremenning (k) Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Trijntje Jans Ploeg Barn av tremenning (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Barn av tremenning (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Derk Zuidema Barn av tremenning (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Sebe Reinder Zuidema Barn av tremenning (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Albertje Warners Barn av tremenning (k) Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Kornelis Jakobs Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Barn av tremenning (m) Ulrum 21 feb. 1849
Kornelis Zuidema Barn av tremenning (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Trijntje Ploeg Barn av tremenning (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Barn av tremenning (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Johannes Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 21 dec. 1849
Geert Aaldring Barn av tremenning (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Barn av tremenning (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Barn av tremenning (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Derktje Ritzema Barn av tremenning (k) Eenrum 1851
Geertje De Groot Barnebarn av tremenning (k) Feerwerd 1851
Klaas Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Tetje Warners Barn av tremenning (k) Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Grietje Bosman Barn av tremenning (k) Groningen 1852
Martje Zuidema Barn av tremenning (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Kornelis Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 16 feb. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Barn av tremenning (k) Baflo 04 mrt. 1853
Tiemen Zuidema Barn av tremenning (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Trijntje Zuidema Barn av tremenning (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Pieter Drolinga Barn av tremenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Antje Zuidema Barn av tremenning (k) Warffum 22 mei 1854
Elizabet Willemina Ploeg Barn av tremenning (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Roelf Scholte Barn av tremenning (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Emme Zuidema Barn av tremenning (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Barn av tremenning (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Menne De Groot Barnebarn av tremenning (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Barnebarn av tremenning (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Itje Warners Barn av tremenning (k) Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Anje Zuidema Barn av tremenning (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
Garmt Huizinga Barn av tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
(Stillbirth) Huisman Barn av tremenning (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Barn av tremenning (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Trijntje Zuidema Barn av tremenning (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Menne Noordwier Barnebarn av tremenning (m) Middelstum 1858
Trijntje Mulder Barn av tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Aagtje Te Bos Barn av tremenning (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Jakob De Groot Barnebarn av tremenning (m) Feerwerd 1859
Hindrik Zuidema Barn av tremenning (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Jan Gerhardus Ploeg Barn av tremenning (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Simentje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Simentje Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Barnebarn av tremenning (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Jantje Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Barn av tremenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Tonna Frieling Barnebarn av tremenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Andries Zuiderhoek Barn av tremenning (m) Groningen 1862
Jantje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Jantje Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Tonnis Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Barnebarn av tremenning (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Barnebarn av tremenning (k) Ezinge 1864
Jantje (Jennie) Warners Barn av tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Gepke Bogema Barn av tremenning (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Geertruida Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Geertruida Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Barnebarn av tremenning (m) Termunterzijl 1865
Antje Zuidema Barn av tremenning (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Trientje Bogema Barn av tremenning (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Arijs Huizinga Barnebarn av tremenning (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Barnebarn av tremenning (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Barn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Eke Frieling Barnebarn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Anje Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Harmentje Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Aaltje Frieling Barn av tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Peter Lubertus Stavenger Barnebarn av tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
Geertje Zuiderhoek Barn av tremenning (k) Groningen 1867
Tjaart Huizinga Barnebarn av tremenning (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Barnebarn av tremenning (k) Termunten 1867
Derk Bogema Barn av tremenning (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Jurremina Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurremina Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Albert Frieling Barn av tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Jurrien Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Jurrien Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Barnebarn av tremenning (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Barnebarn av tremenning (k) Pieterburen 1869
John Stavenger Barnebarn av tremenning (m) Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Menno Frieling Barn av tremenning (m) Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Aaltje Bogema Barn av tremenning (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Gaije Van Dijken Barnebarn av tremenning (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Jurjen Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Christine (Stientje) Stavenger Barnebarn av tremenning (k) Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Pieterke Bogema Barn av tremenning (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Elizabeth Huizinga Barnebarn av tremenning (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Barnebarn av tremenning (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 1872
Marten Frieling Barn av tremenning (m) Kloosterburen 03 jan. 1873
Geert De Weerd Barnebarn av tremenning (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Freerk Bogema Barn av tremenning (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Evert Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Evert Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Barnebarn av tremenning (k) Baflo 1874
Aaltje Frieling Barn av tremenning (k) Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Neeltje Huizinga Barnebarn av tremenning (k) Wierhuizen 1875
Hendrika "Rickie" Stavenger Barnebarn av tremenning (k) 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Klaas Tempel Barnebarn av tremenning (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Theophilus Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Barnebarn av tremenning (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Barnebarn av tremenning (k) Middelstum 1876
Anje Bogema Barn av tremenning (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Grietje Zuidema Barnebarn av tremenning (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Trientje Bulthuis Barnebarn av tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Grietje Tempel Barnebarn av tremenning (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Barnebarn av tremenning (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Barnebarn av tremenning (m) Termunterzijl 1877
Henderika Frieling Barn av tremenning (k) Kloosterburen 25 okt. 1877
Albert Frieling Barn av tremenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Albert Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Itje Huizinga Barnebarn av tremenning (k) Ulrum 13 jun. 1878
Derk Ritzema Barnebarn av tremenning (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Barnebarn av tremenning (k) Middelstum 1878
Jan Bulthuis Barnebarn av tremenning (m) Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Kornelis Bogema Barn av tremenning (m) Usquert 21 jan. 1879
Arijna Klazina Zuidema Barnebarn av tremenning (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Barn av tremenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
(Stillbirth) Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Barnebarn av tremenning (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Barnebarn av tremenning (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Ale Huizinga Barnebarn av tremenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Gepke Bogema Barn av tremenning (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Gerrit Heidema Barnebarn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Barnebarn av tremenning (m) Warffum 08 aug. 1880
Maike "Mary" Stavenger Barnebarn av tremenning (k) 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Marchien Folkers Barnebarn av tremenning (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Jetske Huizinga Barnebarn av tremenning (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Hendrik Heidema Barnebarn av tremenning (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Barnebarn av tremenning (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Henderikus Bogema Barn av tremenning (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Klaas Jan Zuidema Barnebarn av tremenning (m) Warffum 11 mrt. 1883
Johannes Wilhelmus De Vries Barnebarn av tremenning (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Barnebarn av tremenning (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Barnebarn av tremenning (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Barnebarn av tremenning (m) Usquert 22 sep. 1883
Albert Stavenger Barnebarn av tremenning (m) 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Reinder Zeef Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Barnebarn av tremenning (m) Loppersum 14 apr. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Barnebarn av tremenning (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Harke Zuidema Barnebarn av tremenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Barnebarn av tremenning (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Joseph Fisher Barnebarn av tremenning (m) 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Barnebarn av tremenning (k) Groningen 07 mei 1887
Gaiko Zuidema Barnebarn av tremenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Gerrit Heidema Barnebarn av tremenning (m) Usquert 16 jul. 1887
Joseph Fisher Barnebarn av tremenning (m) Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
Martje Heidema Barnebarn av tremenning (k) Usquert 17 nov. 1888
John Fisher Barnebarn av tremenning (m) Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Petrus Jan Wijk Barnebarn av tremenning (m) Winsum 1890
Antje Zuidema Barnebarn av tremenning (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Barnebarn av tremenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Geertruida Martha Maria Scholte Barnebarn av tremenning (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Katy Fisher Barnebarn av tremenning (k) Illinois 1891
Ernst Jakobus Zuidema Barnebarn av tremenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Catharina Frederika Vennema Barnebarn av tremenning (k) Baflo 1892
Roy Fisher Barnebarn av tremenning (m) 1892
Meindert Jan Frieling Barn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Meindert Jan Frieling Barnebarn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Anko Zuidema Barnebarn av tremenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Hattie Fisher Barnebarn av tremenning (k) Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Janke De Boer Barnebarn av tremenning (k) Warffum 23 feb. 1894
Johanna Harmanna Maria Scholte Barnebarn av tremenning (k) Groningen 15 okt. 1894
Biefko Zuidema Barnebarn av tremenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Barn av tremenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Tonna Frieling Barnebarn av tremenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Henritta (Henduereka) Fisher Barnebarn av tremenning (k) Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Meindert Frieling Barn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Meindert Frieling Barnebarn av tremenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Barnebarn av tremenning (m) Groningen 23 jun. 1897
Biefke Zuidema Barnebarn av tremenning (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Alice Fisher Barnebarn av tremenning (k) Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Kornelia Bogema Barnebarn av tremenning (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Barnebarn av tremenning (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Seike Frieling Barnebarn av tremenning (k) Slochteren 1902
Effie Fisher Barnebarn av tremenning (k) Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Jannes Tonnis Frieling Barnebarn av tremenning (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 30 apr. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Barnebarn av tremenning (m) Bedum 1906
Martje Bogema Barnebarn av tremenning (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Barnebarn av tremenning (k) Usquert 10 okt. 1908
Jannes Frieling Barnebarn av tremenning (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Henderika Bogema Barnebarn av tremenning (k) Usquert 07 feb. 1910
Klaas Bogema Barnebarn av tremenning (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Antje Henderika Frieling Barnebarn av tremenning (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Barnebarn av tremenning (k) Nieuwolda 1911
Derk Bogema Barnebarn av tremenning (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Barnebarn av tremenning (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Barnebarn av tremenning (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Hilje Ritzema Barn av tremenning (k) Eenrum 1948

Notater

http://allegroningers.nl/personen/weergave/akte/layout/default/id/14a7d1db-721e-17d2-451f-67bcbf3cdf48/q/persoon_achternaam_t_0/ki*/q/persoon_voornaam_t_0/fr*/q/persoon_rol_s_0/0/q/persoon_achternaam_t_1/al*/q/persoon_voornaam_t_1/gr*/q/persoon_rol_s_1/0