Mijn genealogie

Henderica Theophilus Frielink

Persondiagram

Foreldre

Far Fødselsdato Mor Fødselsdato
Theophiles Geerts Frielink Sijmenje Tonnis Kapinga

Partnere

Partner Fødselsdato Barn
Ekke Johannes Frielink Anna Ekkes Frielink

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Fødsel 1792 Ulrum
Død Y

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Partner
Ekke Johannes Frielink Partner eller ektemann
Søsken
Catrina Maria Theophiles Frielink Søster
Freerk Theophiles Frieling Bror
Geert Geerts Bror Leens 22 aug. 1784
Tonnis Geerts Bror Leens 29 apr. 1787
Tonnis Theophilus Frieling Bror Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Geert Frielink Bror Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Jan Theofilus Frielink Bror Zuurdijk 13 mei 1805
Barn
Anna Ekkes Frielink Datter
Foreldre
Sijmenje Tonnis Kapinga Mor
Theophiles Geerts Frielink Far Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Barnebarn
Hidde Teissenga Barnebarn (m)
Martje Tiessinga Barnebarn (k)
Oldebarn
Eltje Van Dijk Oldebarn (k)
Tippoldebarn
Willemtje Woltil Tippoldebarn (k) Obergum 1906
Besteforeldre
Geert Roelfs Bestefar BEF 1741
Henderika Jans Frieling Bestemor Rasquert BEF 1741
Oldeforeldre
?? ?? Oldemor
?? ?? Oldefar
??? Oldefar
Svigerbrødre og svigersøstre
Jantje Gerrits Bennema Svigerinne
Trientje Wiersum Svigerinne
Trientje Wigbolts Groeneveld Svigerinne
Anje Jannes Hazekamp Svigerinne Warffum 1810
Nevøer og nieser
Anna Klimp Niese
Hendrik Frieling Nevø
Jan Frieling Nevø
Jannes Frieling Nevø Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Niese Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Harmtje Frieling Niese Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Niese Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Teophilus Frieling Niese Eenrum 30 aug. 1835
Tonnis Frieling Nevø Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Barnebarn av søsken
Egbert Wiersema Barnebarn av søsken (m)
Aagtje Te Bos Barnebarn av søsken (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Simentje Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Jantje Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Barnebarn av søsken (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Geertruida Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Eke Frieling Barnebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Jurremina Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Jurjen Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Evert Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Theophilus Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 20 mei 1876
Albert Frieling Barnebarn av søsken (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
(Stillbirth) Frieling Barnebarn av søsken (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Meindert Jan Frieling Barnebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Tonna Frieling Barnebarn av søsken (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Barnebarn av søsken (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Oldebarn av søsken
Klaas Van Dijk Oldebarn av søsken (m) Loppersum 14 apr. 1885
Petrus Jan Wijk Oldebarn av søsken (m) Winsum 1890
Catharina Frederika Vennema Oldebarn av søsken (k) Baflo 1892
Seike Frieling Oldebarn av søsken (k) Slochteren 1902
Jannes Tonnis Frieling Oldebarn av søsken (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 30 apr. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Oldebarn av søsken (m) Bedum 1906
Jannes Frieling Oldebarn av søsken (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Antje Henderika Frieling Oldebarn av søsken (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Oldebarn av søsken (k) Nieuwolda 1911
Onkler og tanter
Hinderina Geerts Frieling Tante
Trijnje Roelfs Tante Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Roelf Geerts Onkel Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Joest Geerts Onkel Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Tante Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Onkel Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Ebel Ebels Onkel Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Tante Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Derktjen Derks Tante Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Maria Roelfs Tante Tinallinge 06 sep. 1750
Jan Geerts Frieling Onkel Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Albert Geerts Onkel Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Tante Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Inngiftede onkler og tanter
Andries Rienewerf Inngiftet onkel Oldehove 07 apr. 1826
Cornellis Michiels Inngiftet onkel
Itje Cornellis Inngiftet tante
Matje Arijs Inngiftet tante Rasquert
Idje Gajes Inngiftet tante 1746 Warffum 21 mei 1809
Thomas Freerks Kijft Inngiftet onkel Rasquert 05 mrt. 1752
Martje(N) Kornelis Inngiftet tante Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Søskenbarn
Michiel Michiels Fetter Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Fetter Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Roelfs Zuidema Fetter Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Maria Cornelis Mulder Kusine Baflo 1771
Gaaje Geerts Fetter Warffum 12 jan. 1772
Trienje Michiels Kusine Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Harmtje Roelfs Zuidema Kusine Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Kusine Warffum 12 feb. 1775
Geert Frieling Fetter Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Emme Roelfs Zuidema Fetter Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Anje Cornelis Mulder Kusine Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Kornelis Jans Frieling Fetter Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Freerk Thomas Kijft Fetter Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Wobbenius Rienewerf Fetter Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Kusine Leens 05 aug. 1781
Hindrikje Thomas Kijft Kusine Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Hindrika Frieling Kusine Ulrum 13 jan. 1782
Jantjen Freerks Kusine Baflo 09 mrt. 1783
Hinderijka Rienewerf Kusine Ulrum 27 mei 1783
Johannes Jans Frieling Fetter Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Derks Thomas Kijft Fetter 1784
Henderika Alberts Frieling Kusine Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Fetter Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Kusine Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Dietjen Thomas Kijft Kusine Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Arijs Geerts Fetter Eenrum 23 sep. 1787
Jan Freerks Fetter Baflo 27 aug. 1788
Jan Frieling Fetter Ulrum 19 jul. 1789
Maria Joesten Venhuis Kusine Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Kusine Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Kusine Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Jan Thomas Kijft Fetter Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Albert Jans Frieling Fetter Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Wobbenius Rienewerf Fetter Ulrum 09 mrt. 1792
Eibelje Thomas Kijft Kusine Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Gepke Frieling Kusine Ulrum 31 aug. 1794
Geert Andries Rienewerf Fetter Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Gepke Jans Frieling Kusine Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Barn av søskenbarn
Aaltje Geerts Zuidema Datter av søskenbarn
Aaltje Sijtses De Vries Datter av søskenbarn
Derkje Derks Kijft Datter av søskenbarn
Geert Reints Wierenga Sønn av søskenbarn
Geertje Zuidema Datter av søskenbarn
Hike Onnes Vennema Frieling Datter av søskenbarn
Roelf Geerts Zuidema Sønn av søskenbarn
Menne Jacobs Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Aaltje Noordwier Datter av søskenbarn Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Cornelis Jacobs Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Claas Mennes Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Migchiel Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Datter av søskenbarn Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Sønn av søskenbarn Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Sønn av søskenbarn Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Sønn av søskenbarn Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Datter av søskenbarn Warffum 1810
Hietje Zuidema Datter av søskenbarn Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Aries Sierts Huizinga Sønn av søskenbarn Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Derkje Thomas Kijft Datter av søskenbarn Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Gerrit Zuidema Sønn av søskenbarn Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Willem Alderts Wolthuis Sønn av søskenbarn Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Martha Kornelis Frieling Datter av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Anna Sijtzes De Vries Datter av søskenbarn Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Sønn av søskenbarn Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Datter av søskenbarn Eenrum 1813
Catarina Noordwier Datter av søskenbarn Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Sønn av søskenbarn Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Jan Freerks Kijft Sønn av søskenbarn Onderwierum, Bedum 08 dec. 1813
Aaltje Roelfs Mulder Datter av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Datter av søskenbarn Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Maijke Derks Kijft Datter av søskenbarn Rasquert 22 nov. 1814
Albert Nikolaas Sijtsma Sønn av søskenbarn Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Thomas Freerks Kijft Sønn av søskenbarn Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Hinderina Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Gaje Emmes Zuidema Sønn av søskenbarn Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Jantje Roelfs Mulder Datter av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Datter av søskenbarn Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Jacob Kornelis Frieling Sønn av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Michiel Sijtzes De Vries Sønn av søskenbarn Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Datter av søskenbarn Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Datter av søskenbarn Baflo 30 nov. 1817
Thomas Jans Kijft Sønn av søskenbarn Baflo 04 mrt. 1818
Eibeltje Derks Kijft Datter av søskenbarn Rasquert, Baflo 1818
Kornelis Roelfs Mulder Sønn av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Datter av søskenbarn Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Datter av søskenbarn Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Datter av søskenbarn Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Datter av søskenbarn Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Sønn av søskenbarn Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Jantje Kijft Datter av søskenbarn Rasquert 1820
Hindrika Frieling Datter av søskenbarn Ulrum 19 nov. 1820
Henderika Alberts Frieling Datter av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Anje Freerks Kijft Datter av søskenbarn Onderdendam 1821
Jakoba Mulder Datter av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Sønn av søskenbarn Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Beerent Alberts Frieling Sønn av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Sønn av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Hinderina Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 12 okt. 1823
Jakob Mulder Sønn av søskenbarn Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Datter av søskenbarn Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Derk Freerks Kijft Sønn av søskenbarn Zuidwolde 1824
Geertje Aaldring Datter av søskenbarn Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Janna Leonarda Kijft Datter av søskenbarn Baflo 27 jan. 1825
Lammechien Kornelis Frieling Datter av søskenbarn Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Jan Aaldring Sønn av søskenbarn Groningen 15 nov. 1827
Itje Frieling Datter av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Ijzebrand Geerts Muller Sønn av søskenbarn Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Jan Pieters Kuiper Sønn av søskenbarn Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Jan Frieling Sønn av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Hendericus Frieling Sønn av søskenbarn Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Sønn av søskenbarn Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Berendje Frieling Datter av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Klaas Pieters Kuiper Sønn av søskenbarn Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Freerk Mulder Sønn av søskenbarn Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
(Stillbirth) Kuiper Datter av søskenbarn Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Datter av søskenbarn Usquert 29 sep. 1834
Martje Kuiper Datter av søskenbarn Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Marten Frieling Sønn av søskenbarn Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
(Stillbirth) Kuiper Sønn av søskenbarn Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Barnebarn av søskenbarn
Catharina Maria Wierenga Barnebarn av søskenbarn (k)
Eltje Hoving Barnebarn av søskenbarn (k)
Geertruida Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k)
Klaas Van Huis Barnebarn av søskenbarn (m)
Reinder Wierenga Barnebarn av søskenbarn (m)
Trientje Mulder Barnebarn av søskenbarn (k)
Trijntje Mennes Noordwier Barnebarn av søskenbarn (k) Niezijl 1827
Jan Noordwier Barnebarn av søskenbarn (m) Niezijl 1830
Jannes Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Jacob Noordwier Barnebarn av søskenbarn (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Harmtje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Maria Noordwier Barnebarn av søskenbarn (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Barnebarn av søskenbarn (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 29 aug. 1836
Kornelis Tinga Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 29 dec. 1836
Mechiel Heethuis Barnebarn av søskenbarn (m) Usquert 1837
Tonnis Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Barnebarn av søskenbarn (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1839
Johanna Margaretha Scholte Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1839
(Stillbirth) Huizinga Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Anna Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Hinderika Baarveld Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 08 nov. 1840
Derk Rustema Barnebarn av søskenbarn (m) Baflo 1841
Ietje Ritzema Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Barnebarn av søskenbarn (m) Baflo 1841
Heere Huisman Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Kornelis Scholte Barnebarn av søskenbarn (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Aaltje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Antje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Albert Ritzema Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 1844
Derk Hoek Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 1844
Martje Ritzema Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Geertruida Scholte Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
(Stillbirth) Smit Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Rentje Kijft Barnebarn av søskenbarn (m) Baflo 1845
Siert Freerks Huisman Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Freerk Jans Kijft Barnebarn av søskenbarn (m) Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Maike Rustema Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1846
Aafke Jans Warners Barnebarn av søskenbarn (k) Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Barnebarn av søskenbarn (k) Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Anje Rustema Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1847
Kornelis Hoek Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 1847
Trijntje Jans Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Arendina Kijft Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1848
Derk Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Freerk Kijft Barnebarn av søskenbarn (m) Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Sebe Reinder Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Albertje Warners Barnebarn av søskenbarn (k) Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Kornelis Jakobs Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Barnebarn av søskenbarn (m) Ulrum 21 feb. 1849
Kornelis Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Trijntje Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Johannes Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 21 dec. 1849
Geert Aaldring Barnebarn av søskenbarn (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Allerdina Kijft Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1851
Derktje Ritzema Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1851
Klaas Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Tetje Warners Barnebarn av søskenbarn (k) Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Grietje Bosman Barnebarn av søskenbarn (k) Groningen 1852
Margaretha Wilhelmina Kijft Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 1852
Martje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Kornelis Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 16 feb. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Baflo 04 mrt. 1853
Tiemen Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Trijntje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Pieter Drolinga Barnebarn av søskenbarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Antje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Warffum 22 mei 1854
Derk Hoogheem Barnebarn av søskenbarn (m) Westernieland, Eenrum 1854
Harmannus Kijft Barnebarn av søskenbarn (m) Rasquert, Baflo 1854
Freerk Achterhof Barnebarn av søskenbarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Elizabet Willemina Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Roelf Scholte Barnebarn av søskenbarn (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Emme Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Itje Warners Barnebarn av søskenbarn (k) Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Anje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
Garmt Huizinga Barnebarn av søskenbarn (m) Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
(Stillbirth) Huisman Barnebarn av søskenbarn (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Barnebarn av søskenbarn (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Janna Kijft Barnebarn av søskenbarn (k) Rasquert 1857
Trijntje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Trijntje Mulder Barnebarn av søskenbarn (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Hindrik Zuidema Barnebarn av søskenbarn (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Jan Gerhardus Ploeg Barnebarn av søskenbarn (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Freerk Hoogheem Barnebarn av søskenbarn (m) Westernieland 1860
Andries Zuiderhoek Barnebarn av søskenbarn (m) Groningen 1862
Jantje (Jennie) Warners Barnebarn av søskenbarn (k) Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Gepke Bogema Barnebarn av søskenbarn (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Antje Zuidema Barnebarn av søskenbarn (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Trientje Bogema Barnebarn av søskenbarn (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Henderika Hoogheem Barnebarn av søskenbarn (k) Westernieland 1866
Aaltje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Geertje Zuiderhoek Barnebarn av søskenbarn (k) Groningen 1867
Derk Bogema Barnebarn av søskenbarn (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Albert Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Menno Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Aaltje Bogema Barnebarn av søskenbarn (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Pieterke Bogema Barnebarn av søskenbarn (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Marten Frieling Barnebarn av søskenbarn (m) Kloosterburen 03 jan. 1873
Freerk Bogema Barnebarn av søskenbarn (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Aaltje Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Anje Bogema Barnebarn av søskenbarn (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Henderika Frieling Barnebarn av søskenbarn (k) Kloosterburen 25 okt. 1877
Kornelis Bogema Barnebarn av søskenbarn (m) Usquert 21 jan. 1879
Gepke Bogema Barnebarn av søskenbarn (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Henderikus Bogema Barnebarn av søskenbarn (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Hilje Ritzema Barnebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1948
Oldebarn av søskenbarn
Albertus Bogema Oldebarn av søskenbarn (m)
Biefke Doornbos Oldebarn av søskenbarn (k)
Christine (Stientje) Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k)
Duurke Doornbos Oldebarn av søskenbarn (k)
Egbert Wiersema Oldebarn av søskenbarn (m)
Henderikus Bogema Oldebarn av søskenbarn (m)
Henderikus Bogema Oldebarn av søskenbarn (m)
Henderikus Wieringa Oldebarn av søskenbarn (m)
Jantje Rustema Oldebarn av søskenbarn (k)
Roelf Rustema Oldebarn av søskenbarn (m)
Sietze Rustema Oldebarn av søskenbarn (m)
Geertje De Groot Oldebarn av søskenbarn (k) Feerwerd 1851
Menne De Groot Oldebarn av søskenbarn (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Oldebarn av søskenbarn (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Menne Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Middelstum 1858
Jakob De Groot Oldebarn av søskenbarn (m) Feerwerd 1859
Simentje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Oldebarn av søskenbarn (k) Ezinge 1864
Geertruida Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Termunterzijl 1865
Arijs Huizinga Oldebarn av søskenbarn (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Oldebarn av søskenbarn (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Peter Lubertus Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
Tjaart Huizinga Oldebarn av søskenbarn (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Oldebarn av søskenbarn (k) Termunten 1867
Jurremina Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Oldebarn av søskenbarn (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Pieterburen 1869
John Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Gaije Van Dijken Oldebarn av søskenbarn (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Christine (Stientje) Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Elizabeth Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Oldebarn av søskenbarn (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 1872
Geert De Weerd Oldebarn av søskenbarn (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Jan Klamer Oldebarn av søskenbarn (m) Oldehove 1873
Evert Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Oldebarn av søskenbarn (k) Baflo 1874
Neeltje Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Wierhuizen 1875
Hendrika "Rickie" Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Klaas Tempel Oldebarn av søskenbarn (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Oldebarn av søskenbarn (k) Middelstum 1876
Grietje Zuidema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Trientje Bulthuis Oldebarn av søskenbarn (k) Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Grietje Tempel Oldebarn av søskenbarn (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Oldebarn av søskenbarn (m) Termunterzijl 1877
Albert Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Itje Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Ulrum 13 jun. 1878
Derk Ritzema Oldebarn av søskenbarn (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Middelstum 1878
Thomas Kuipers Oldebarn av søskenbarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Oldebarn av søskenbarn (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Jan Bulthuis Oldebarn av søskenbarn (m) Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Arijna Klazina Zuidema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Oldebarn av søskenbarn (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Oldebarn av søskenbarn (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Ale Huizinga Oldebarn av søskenbarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Gerrit Heidema Oldebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Warffum 08 aug. 1880
Bouwina Kijft Oldebarn av søskenbarn (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Maike "Mary" Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Marchien Folkers Oldebarn av søskenbarn (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Jetske Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Hendrik Heidema Oldebarn av søskenbarn (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Oldebarn av søskenbarn (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Klaas Jan Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Warffum 11 mrt. 1883
Johannes Wilhelmus De Vries Oldebarn av søskenbarn (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Oldebarn av søskenbarn (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Oldebarn av søskenbarn (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Oldebarn av søskenbarn (m) Usquert 22 sep. 1883
Albert Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Reinder Zeef Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 1884
Johannes Kijft Oldebarn av søskenbarn (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Oldebarn av søskenbarn (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Harke Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Oldebarn av søskenbarn (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Tetje Kuipers Oldebarn av søskenbarn (k) Hornhuizen 1886
Joseph Fisher Oldebarn av søskenbarn (m) 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Johanna Kijft Oldebarn av søskenbarn (k) Waarden 27 dec. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Oldebarn av søskenbarn (k) Groningen 07 mei 1887
Gaiko Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Bouwinus Kuipers Oldebarn av søskenbarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Gerrit Heidema Oldebarn av søskenbarn (m) Usquert 16 jul. 1887
Joseph Fisher Oldebarn av søskenbarn (m) Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
Anje Hoogheem Oldebarn av søskenbarn (k) Westernieland, Eenrum 1888
Martje Heidema Oldebarn av søskenbarn (k) Usquert 17 nov. 1888
John Fisher Oldebarn av søskenbarn (m) Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Thomas Kijft Oldebarn av søskenbarn (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Antje Zuidema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Geertruida Martha Maria Scholte Oldebarn av søskenbarn (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Katy Fisher Oldebarn av søskenbarn (k) Illinois 1891
Ernst Jakobus Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Roy Fisher Oldebarn av søskenbarn (m) 1892
Meindert Jan Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Siepko Teerling Oldebarn av søskenbarn (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Oldebarn av søskenbarn (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Anko Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Hattie Fisher Oldebarn av søskenbarn (k) Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Janke De Boer Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 23 feb. 1894
Johanna Harmanna Maria Scholte Oldebarn av søskenbarn (k) Groningen 15 okt. 1894
Biefko Zuidema Oldebarn av søskenbarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Oldebarn av søskenbarn (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Henritta (Henduereka) Fisher Oldebarn av søskenbarn (k) Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Meindert Frieling Oldebarn av søskenbarn (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Oldebarn av søskenbarn (m) Groningen 23 jun. 1897
Tetje Hoogheem Oldebarn av søskenbarn (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Oldebarn av søskenbarn (m) Wehe 1898
Biefke Zuidema Oldebarn av søskenbarn (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Alice Fisher Oldebarn av søskenbarn (k) Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Kornelia Bogema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Oldebarn av søskenbarn (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Frederik Teerling Oldebarn av søskenbarn (m) Westernieland 1902
Effie Fisher Oldebarn av søskenbarn (k) Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Martje Bogema Oldebarn av søskenbarn (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Oldebarn av søskenbarn (k) Usquert 10 okt. 1908
Henderika Bogema Oldebarn av søskenbarn (k) Usquert 07 feb. 1910
Klaas Bogema Oldebarn av søskenbarn (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Derk Bogema Oldebarn av søskenbarn (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Oldebarn av søskenbarn (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Oldebarn av søskenbarn (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Barnebarns partnere
Geertje Oudman Barnebarns partner (k) Stitswerd 1845
Jan Jacob Aikema Tippoldebarns partner (m) Pieterburen, Eenrum 13 jan. 1904