Mijn genealogie

?? ??

Persondiagram

Partnere

Partner Fødselsdato Barn
?? ?? Henderika Jans Frieling

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Død Y

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Partner
?? ?? Partner eller ektemann
Barn
Henderika Jans Frieling Datter Rasquert BEF 1741
Barnebarn
Hinderina Geerts Frieling Barnebarn (k)
Theophiles Geerts Frielink Barnebarn (m) Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Trijnje Roelfs Barnebarn (k) Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Roelf Geerts Barnebarn (m) Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Joest Geerts Barnebarn (m) Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Barnebarn (k) Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Barnebarn (m) Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Ebel Ebels Barnebarn (m) Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Barnebarn (k) Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Derktjen Derks Barnebarn (k) Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Maria Roelfs Barnebarn (k) Tinallinge 06 sep. 1750
Jan Geerts Frieling Barnebarn (m) Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Albert Geerts Barnebarn (m) Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Barnebarn (k) Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Oldebarn
Catrina Maria Theophiles Frielink Oldebarn (k)
Freerk Theophiles Frieling Oldebarn (m)
Michiel Michiels Oldebarn (m) Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Oldebarn (m) Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Roelfs Zuidema Oldebarn (m) Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Maria Cornelis Mulder Oldebarn (k) Baflo 1771
Gaaje Geerts Oldebarn (m) Warffum 12 jan. 1772
Trienje Michiels Oldebarn (k) Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Harmtje Roelfs Zuidema Oldebarn (k) Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Oldebarn (k) Warffum 12 feb. 1775
Geert Frieling Oldebarn (m) Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Emme Roelfs Zuidema Oldebarn (m) Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Anje Cornelis Mulder Oldebarn (k) Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Kornelis Jans Frieling Oldebarn (m) Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Freerk Thomas Kijft Oldebarn (m) Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Wobbenius Rienewerf Oldebarn (m) Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Oldebarn (k) Leens 05 aug. 1781
Hindrikje Thomas Kijft Oldebarn (k) Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Hindrika Frieling Oldebarn (k) Ulrum 13 jan. 1782
Jantjen Freerks Oldebarn (k) Baflo 09 mrt. 1783
Hinderijka Rienewerf Oldebarn (k) Ulrum 27 mei 1783
Johannes Jans Frieling Oldebarn (m) Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Derks Thomas Kijft Oldebarn (m) 1784
Geert Geerts Oldebarn (m) Leens 22 aug. 1784
Henderika Alberts Frieling Oldebarn (k) Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Oldebarn (m) Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Oldebarn (k) Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Dietjen Thomas Kijft Oldebarn (k) Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Tonnis Geerts Oldebarn (m) Leens 29 apr. 1787
Arijs Geerts Oldebarn (m) Eenrum 23 sep. 1787
Jan Freerks Oldebarn (m) Baflo 27 aug. 1788
Tonnis Theophilus Frieling Oldebarn (m) Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Jan Frieling Oldebarn (m) Ulrum 19 jul. 1789
Maria Joesten Venhuis Oldebarn (k) Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Oldebarn (k) Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Oldebarn (k) Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Jan Thomas Kijft Oldebarn (m) Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Albert Jans Frieling Oldebarn (m) Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Wobbenius Rienewerf Oldebarn (m) Ulrum 09 mrt. 1792
Henderica Theophilus Frielink Oldebarn (k) Ulrum 1792
Eibelje Thomas Kijft Oldebarn (k) Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Gepke Frieling Oldebarn (k) Ulrum 31 aug. 1794
Geert Andries Rienewerf Oldebarn (m) Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Gepke Jans Frieling Oldebarn (k) Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Geert Frielink Oldebarn (m) Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Jan Theofilus Frielink Oldebarn (m) Zuurdijk 13 mei 1805
Tippoldebarn
Aaltje Geerts Zuidema Tippoldebarn (k)
Aaltje Sijtses De Vries Tippoldebarn (k)
Anna Ekkes Frielink Tippoldebarn (k)
Anna Klimp Tippoldebarn (k)
Derkje Derks Kijft Tippoldebarn (k)
Geert Reints Wierenga Tippoldebarn (m)
Geertje Zuidema Tippoldebarn (k)
Hendrik Frieling Tippoldebarn (m)
Hike Onnes Vennema Frieling Tippoldebarn (k)
Jan Frieling Tippoldebarn (m)
Roelf Geerts Zuidema Tippoldebarn (m)
Menne Jacobs Noordwier Tippoldebarn (m) Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Aaltje Noordwier Tippoldebarn (k) Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Cornelis Jacobs Noordwier Tippoldebarn (m) Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Claas Mennes Noordwier Tippoldebarn (m) Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Migchiel Noordwier Tippoldebarn (m) Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Tippoldebarn (k) Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Tippoldebarn (m) Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Tippoldebarn (m) Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Tippoldebarn (m) Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Tippoldebarn (k) Warffum 1810
Hietje Zuidema Tippoldebarn (k) Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Aries Sierts Huizinga Tippoldebarn (m) Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Derkje Thomas Kijft Tippoldebarn (k) Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Gerrit Zuidema Tippoldebarn (m) Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Willem Alderts Wolthuis Tippoldebarn (m) Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Tippoldebarn (k) Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Martha Kornelis Frieling Tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Anna Sijtzes De Vries Tippoldebarn (k) Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Tippoldebarn (m) Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Tippoldebarn (k) Eenrum 1813
Catarina Noordwier Tippoldebarn (k) Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Tippoldebarn (m) Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Jan Freerks Kijft Tippoldebarn (m) Onderwierum, Bedum 08 dec. 1813
Aaltje Roelfs Mulder Tippoldebarn (k) Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Tippoldebarn (k) Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Maijke Derks Kijft Tippoldebarn (k) Rasquert 22 nov. 1814
Albert Nikolaas Sijtsma Tippoldebarn (m) Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Thomas Freerks Kijft Tippoldebarn (m) Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Hinderina Aaldring Tippoldebarn (k) Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Gaje Emmes Zuidema Tippoldebarn (m) Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Jantje Roelfs Mulder Tippoldebarn (k) Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Tippoldebarn (k) Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Tippoldebarn (k) Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Jacob Kornelis Frieling Tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Michiel Sijtzes De Vries Tippoldebarn (m) Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Tippoldebarn (k) Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Tippoldebarn (k) Baflo 30 nov. 1817
Thomas Jans Kijft Tippoldebarn (m) Baflo 04 mrt. 1818
Eibeltje Derks Kijft Tippoldebarn (k) Rasquert, Baflo 1818
Kornelis Roelfs Mulder Tippoldebarn (m) Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Tippoldebarn (k) Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Tippoldebarn (k) Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Tippoldebarn (k) Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Tippoldebarn (k) Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Tippoldebarn (m) Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Jantje Kijft Tippoldebarn (k) Rasquert 1820
Hindrika Frieling Tippoldebarn (k) Ulrum 19 nov. 1820
Henderika Alberts Frieling Tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Anje Freerks Kijft Tippoldebarn (k) Onderdendam 1821
Jakoba Mulder Tippoldebarn (k) Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Tippoldebarn (k) Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Tippoldebarn (m) Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Beerent Alberts Frieling Tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Hinderina Aaldring Tippoldebarn (k) Groningen 12 okt. 1823
Jakob Mulder Tippoldebarn (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Tippoldebarn (k) Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Derk Freerks Kijft Tippoldebarn (m) Zuidwolde 1824
Geertje Aaldring Tippoldebarn (k) Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Janna Leonarda Kijft Tippoldebarn (k) Baflo 27 jan. 1825
Lammechien Kornelis Frieling Tippoldebarn (k) Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Jan Aaldring Tippoldebarn (m) Groningen 15 nov. 1827
Itje Frieling Tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Ijzebrand Geerts Muller Tippoldebarn (m) Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Jan Pieters Kuiper Tippoldebarn (m) Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Jan Frieling Tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Hendericus Frieling Tippoldebarn (m) Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Tippoldebarn (m) Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Jannes Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Berendje Frieling Tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Klaas Pieters Kuiper Tippoldebarn (m) Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Freerk Mulder Tippoldebarn (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Harmtje Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
(Stillbirth) Kuiper Tippoldebarn (k) Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Tippoldebarn (k) Usquert 29 sep. 1834
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Tippoldebarn (k) Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Teophilus Frieling Tippoldebarn (k) Eenrum 30 aug. 1835
Martje Kuiper Tippoldebarn (k) Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Tonnis Frieling Tippoldebarn (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Marten Frieling Tippoldebarn (m) Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
(Stillbirth) Kuiper Tippoldebarn (m) Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Tipp-tippoldebarn
Catharina Maria Wierenga Tipp-tippoldebarn (k)
Egbert Wiersema Tipp-tippoldebarn (m)
Eltje Hoving Tipp-tippoldebarn (k)
Geertruida Zuidema Tipp-tippoldebarn (k)
Hidde Teissenga Tipp-tippoldebarn (m)
Klaas Van Huis Tipp-tippoldebarn (m)
Martje Tiessinga Tipp-tippoldebarn (k)
Reinder Wierenga Tipp-tippoldebarn (m)
Trientje Mulder Tipp-tippoldebarn (k)
Trijntje Mennes Noordwier Tipp-tippoldebarn (k) Niezijl 1827
Jan Noordwier Tipp-tippoldebarn (m) Niezijl 1830
Jannes Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Jacob Noordwier Tipp-tippoldebarn (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Harmtje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Maria Noordwier Tipp-tippoldebarn (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Tipp-tippoldebarn (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 29 aug. 1836
Kornelis Tinga Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 29 dec. 1836
Mechiel Heethuis Tipp-tippoldebarn (m) Usquert 1837
Tonnis Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Tipp-tippoldebarn (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1839
Johanna Margaretha Scholte Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1839
(Stillbirth) Huizinga Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Anna Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Hinderika Baarveld Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 08 nov. 1840
Derk Rustema Tipp-tippoldebarn (m) Baflo 1841
Ietje Ritzema Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Tipp-tippoldebarn (m) Baflo 1841
Heere Huisman Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Kornelis Scholte Tipp-tippoldebarn (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Aaltje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Antje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Albert Ritzema Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 1844
Derk Hoek Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 1844
Martje Ritzema Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Geertruida Scholte Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
(Stillbirth) Smit Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Rentje Kijft Tipp-tippoldebarn (m) Baflo 1845
Siert Freerks Huisman Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Freerk Jans Kijft Tipp-tippoldebarn (m) Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Maike Rustema Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1846
Aafke Jans Warners Tipp-tippoldebarn (k) Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Tipp-tippoldebarn (k) Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Anje Rustema Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1847
Kornelis Hoek Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 1847
Trijntje Jans Ploeg Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Arendina Kijft Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1848
Derk Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Freerk Kijft Tipp-tippoldebarn (m) Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Sebe Reinder Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Albertje Warners Tipp-tippoldebarn (k) Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Kornelis Jakobs Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Tipp-tippoldebarn (m) Ulrum 21 feb. 1849
Kornelis Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Trijntje Ploeg Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Johannes Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 21 dec. 1849
Geert Aaldring Tipp-tippoldebarn (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Allerdina Kijft Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1851
Derktje Ritzema Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1851
Klaas Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Tetje Warners Tipp-tippoldebarn (k) Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Grietje Bosman Tipp-tippoldebarn (k) Groningen 1852
Margaretha Wilhelmina Kijft Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1852
Martje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Kornelis Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 16 feb. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Tipp-tippoldebarn (k) Baflo 04 mrt. 1853
Tiemen Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Trijntje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Pieter Drolinga Tipp-tippoldebarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Antje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 22 mei 1854
Derk Hoogheem Tipp-tippoldebarn (m) Westernieland, Eenrum 1854
Harmannus Kijft Tipp-tippoldebarn (m) Rasquert, Baflo 1854
Freerk Achterhof Tipp-tippoldebarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Elizabet Willemina Ploeg Tipp-tippoldebarn (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Roelf Scholte Tipp-tippoldebarn (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Emme Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Itje Warners Tipp-tippoldebarn (k) Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Anje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
Garmt Huizinga Tipp-tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
(Stillbirth) Huisman Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Tipp-tippoldebarn (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Janna Kijft Tipp-tippoldebarn (k) Rasquert 1857
Trijntje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Trijntje Mulder Tipp-tippoldebarn (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Aagtje Te Bos Tipp-tippoldebarn (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Hindrik Zuidema Tipp-tippoldebarn (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Jan Gerhardus Ploeg Tipp-tippoldebarn (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Simentje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Freerk Hoogheem Tipp-tippoldebarn (m) Westernieland 1860
Jantje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Andries Zuiderhoek Tipp-tippoldebarn (m) Groningen 1862
Jantje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jantje (Jennie) Warners Tipp-tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Gepke Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Geertruida Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Antje Zuidema Tipp-tippoldebarn (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Trientje Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Henderika Hoogheem Tipp-tippoldebarn (k) Westernieland 1866
Eke Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Aaltje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Geertje Zuiderhoek Tipp-tippoldebarn (k) Groningen 1867
Derk Bogema Tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Jurremina Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Albert Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 26 mrt. 1868 Wehe, Leens 02 jun. 1878
Jurrien Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Menno Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Aaltje Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Jurjen Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Pieterke Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Marten Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Kloosterburen 03 jan. 1873
Freerk Bogema Tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Evert Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Aaltje Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Theophilus Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 20 mei 1876
Anje Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Henderika Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Kloosterburen 25 okt. 1877
Albert Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Kornelis Bogema Tipp-tippoldebarn (m) Usquert 21 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Gepke Bogema Tipp-tippoldebarn (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Henderikus Bogema Tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Meindert Jan Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Tonna Frieling Tipp-tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Hilje Ritzema Tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1948
Tipp-tipp-tippoldebarn
Albertus Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Biefke Doornbos Tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Christine (Stientje) Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Duurke Doornbos Tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Egbert Wiersema Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Eltje Van Dijk Tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Henderikus Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Henderikus Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Henderikus Wieringa Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Jantje Rustema Tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Roelf Rustema Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Sietze Rustema Tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Geertje De Groot Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Feerwerd 1851
Menne De Groot Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Menne Noordwier Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Middelstum 1858
Jakob De Groot Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Feerwerd 1859
Simentje Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Ezinge 1864
Geertruida Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Termunterzijl 1865
Arijs Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Peter Lubertus Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
Tjaart Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Termunten 1867
Jurremina Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Tipp-tipp-tippoldebarn (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Pieterburen 1869
John Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Gaije Van Dijken Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Christine (Stientje) Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Elizabeth Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1872
Geert De Weerd Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Jan Klamer Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oldehove 1873
Evert Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1874
Neeltje Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Wierhuizen 1875
Hendrika "Rickie" Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (k) 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Klaas Tempel Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Middelstum 1876
Grietje Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Trientje Bulthuis Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Grietje Tempel Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Termunterzijl 1877
Albert Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Itje Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Ulrum 13 jun. 1878
Derk Ritzema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Middelstum 1878
Thomas Kuipers Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Jan Bulthuis Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Arijna Klazina Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Ale Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Gerrit Heidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Warffum 08 aug. 1880
Bouwina Kijft Tipp-tipp-tippoldebarn (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Maike "Mary" Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (k) 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Marchien Folkers Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Jetske Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Hendrik Heidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Klaas Jan Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Warffum 11 mrt. 1883
Johannes Wilhelmus De Vries Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Usquert 22 sep. 1883
Albert Stavenger Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Reinder Zeef Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Loppersum 14 apr. 1885
Johannes Kijft Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Harke Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Tetje Kuipers Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Hornhuizen 1886
Joseph Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Johanna Kijft Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Waarden 27 dec. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 07 mei 1887
Gaiko Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Bouwinus Kuipers Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Gerrit Heidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Usquert 16 jul. 1887
Joseph Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
Anje Hoogheem Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Westernieland, Eenrum 1888
Martje Heidema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Usquert 17 nov. 1888
John Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Thomas Kijft Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Petrus Jan Wijk Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Winsum 1890
Antje Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Geertruida Martha Maria Scholte Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Katy Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 1891
Ernst Jakobus Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Catharina Frederika Vennema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1892
Roy Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (m) 1892
Meindert Jan Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Siepko Teerling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Anko Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Hattie Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Janke De Boer Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Warffum 23 feb. 1894
Johanna Harmanna Maria Scholte Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 15 okt. 1894
Biefko Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Henritta (Henduereka) Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Meindert Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 23 jun. 1897
Tetje Hoogheem Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Wehe 1898
Biefke Zuidema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Alice Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Kornelia Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Frederik Teerling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Westernieland 1902
Seike Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Slochteren 1902
Effie Fisher Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Jannes Tonnis Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 30 apr. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Bedum 1906
Martje Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Usquert 10 okt. 1908
Jannes Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Henderika Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Usquert 07 feb. 1910
Klaas Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Antje Henderika Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Nieuwolda 1911
Derk Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Tipp-tipp-tippoldebarn (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn
Bonne Van De Dijk Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Booije Harm Huizinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Derk Wiebe Rustema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Folkert Dijkstra Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Harm Dijkstra Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Jakob Arkema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Jan Dijkstra Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Pieter Lijnema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Tjaart Dijkstra Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Petrus Jan Wijk Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Winsum 1890
Catharina Frederika Vennema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Baflo 1892
Grace Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois, USA 22 nov. 1893 08 okt. 1992
Louis Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Illinois 1895 1993
Labertus "Louis" Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Chicago, Illinois 14 jul. 1896 Berrien, Michigan 20 feb. 1977
Nicholas Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Sioux Center, Iowa 24 sep. 1896 Luverne, Rock, Minnesota 05 sep. 1964
Effie Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 25 jan. 1899 20 sep. 1973
Maria De Weerd Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Ezinge 22 apr. 1900
Effie Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 jun. 1901 02 okt. 1977
Jakob Albertus Dekker Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Onderdendam 1901
Edward Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Illinois 23 aug. 1901 1994
Seike Frieling Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Slochteren 1902
Jannes Tonnis Frieling Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Antje De Weerd Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Ezinge 27 feb. 1904
John Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Chicago, IL 07 mrt. 1904 27 dec. 1956
Jannes Tonnes Frieling Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 30 apr. 1904
Geertje Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 17 mei 1904 Groningen 15 apr. 1971
Peter Klei Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 jan. 1905 20 jun. 1969
Walter Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Illinois 20 jul. 1905 Chicago, Illinois 17 apr. 1992
Johannes Hendricus Josephus Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 22 jan. 1906 Doorwerth, Gelderland 31 dec. 1992
Hendrik Harmannus Frieling Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Bedum 1906
Willemtje Woltil Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Obergum 1906
Grietje Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 03 dec. 1907 Groningen 13 aug. 1996
Jakob Hendrik Bouwsma Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Toornwerd, Middelstum 1908
Jeanette Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 08 aug. 1908 16 jun. 1996
Jannes Frieling Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Marie Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 02 jul. 1909 Naples, FL 17 jan. 1998
Renne Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 28 aug. 1909 Groningen 21 jan. 1982
Freerk Wouda Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Pieterzijl, Grijpskerk 02 nov. 1909
Lawrence Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 jul. 1910 01 jun. 1968
Edna Klei Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 21 dec. 1910
Jacob Fisher Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Dolton, Illinois 27 apr. 1911 South Holland, Illinois 14 jul. 1999
Antje Henderika Frieling Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Nieuwolda 1911
Siebe Hielke Wouda Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Pieterzijl, Grijpskerk 16 jul. 1911
Elroy Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 jan. 1912 25 okt. 2000
Christina Woldman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 09 mei 1912 2005
John Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 31 jul. 1912 St. Louis Co., Minnesota 04 jan. 1992
Hermanus Hendrikus Stavinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 29 nov. 1912 Zuidlaren, Drenthe 27 aug. 1997
Alice Fisher Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 mrt. 1913 25 okt. 2003
Riemke Wouda Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Pieterzijl, Grijpskerk 1913 Pieterzijl, Grijpskerk 03 apr. 1914
Louise Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 07 dec. 1913 12 jun. 1937
Melvin Haas Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) JAN 1915 AUG 1915
Ethel Woldman (Roth) Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 16 okt. 1915 27 mei 2005
Ruth Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Chicago, Illinois, USA 01 nov. 1915
Aalida Geertruida Zuidema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oldekerk 1916
Hijlke Wouda Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Pieterzijl, Grijpskerk 02 jan. 1917 Pieterzijl, Grijpskerk 15 jan. 1917
Marion Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 31 okt. 1917 08 jan. 1990
Donald Stavenger Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 aug. 1919 08 okt. 1973
Dietje Teerling Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Nes, Ameland 1920
Audrey Van Dommelen Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 1926
James Van Dommelen Tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 1935
Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn
Amy Bolt Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Arend Brookman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Derkje Lijnema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Elizabeth Dijkstra Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Henk Stavinga Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m)
Marga Brookman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k)
Wilma Stavinga Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k)
John Orrin Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 19 mei 1921 17 feb. 1996
Lois Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 dec. 1921 1994
Mildred Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 10 mrt. 1922
Clarence Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Family farm, Steen, Minnesota 11 mrt. 1923 Pipestone, Minnesota 04 nov. 1997
Evelyn Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 12 jun. 1924
Robert Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 jun. 1924
Doris Minnie Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 12 jan. 1925 22 dec. 2003
Charles Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 jan. 1925
Miriam Grace Bond Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 15 okt. 1925
Marvin Elroy Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 14 dec. 1926 25 okt. 1975
Doris Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 09 jun. 1927
Alice Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oak Park, IL 16 okt. 1927 Bradenton, Florida 14 jun. 2007
Dorothy Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 dec. 1927
Phyllis Klei Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 dec. 1927
Mentje Dijkstra Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 1928 Groningen 15 nov. 1930
Dorothy Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 aug. 1928
Evelyn Carol Bond Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 29 mrt. 1929 Mesa, AZ 25 dec. 2013
John Albert Jr. Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oak Park, IL 16 okt. 1929 26 dec. 2001
Edward Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 nov. 1929
Evelyn Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 sep. 1930
Leroy Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 19 okt. 1930 07 jun. 2018
Vernon Nicholas Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 31 dec. 1930 05 aug. 2007
Okkiena Smit Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 29 jun. 1931
Joan Alberta Bond Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Illinois 29 sep. 1931 Gainesville, FL 10 jun. 2012
John Jr. Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 08 nov. 1931 Ocala, Marion, Florida, United States of America 02 jan. 2004
Ruth Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 feb. 1932
Joseph Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 05 apr. 1932
Marlene Ida Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Beaver Creek, Minnesota 08 okt. 1932 Sioux Falls, South Dakota 27 feb. 2008
Harold Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 25 dec. 1933
June Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 jun. 1934
Charlene Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 aug. 1934
Lawrence Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 dec. 1934
Eleanor Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 aug. 1935
Donna Mae Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 09 mei 1936
Marchien Stavinga Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 17 feb. 1937
William Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 feb. 1937
Barbara Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 26 jul. 1937
Robert Scholtens Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 30 aug. 1937
Barbara Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 16 nov. 1937
Hendrik Marchienus Smit Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 01 feb. 1938
Judy Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 jun. 1938
George Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 jul. 1938
Lavera Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 08 nov. 1938
Elaine Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 29 jan. 1939
Marilyn Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 24 feb. 1939
Grietje Stavinga Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Groningen 23 mrt. 1940
John Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 05 apr. 1940
Muriel Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 28 apr. 1940
Thomas Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 mei 1940
William Scholtens Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 11 feb. 1941
Barbara Louise Bolt Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 14 feb. 1941
Roy Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 29 apr. 1941
Howard Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 26 okt. 1941
Shirley Mae Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 12 dec. 1941
Loretta Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 26 dec. 1941
Dianne Elaine Bolt Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 nov. 1942
Joy Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 01 dec. 1942
Beverly C. Roth Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 08 jun. 1943
Richard Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 12 jun. 1943
Karen Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 01 jul. 1943
Joanne Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 09 aug. 1943
Harold Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 23 sep. 1943
Elaine J. Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 nov. 1943
Lenore Scholtens Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 29 jan. 1944
Philipus Stavinga Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Groningen 19 mei 1944
Glenn Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 nov. 1944
David Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 nov. 1944
Joan Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 jul. 1945
William Allen Roth Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 12 aug. 1945
Helen Jean Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 16 nov. 1945
Lois Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 28 jun. 1948
Arlene Marie Roth Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 25 jan. 1949
Linda Lou Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 14 sep. 1950
Kathy Earline Orvis Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 03 dec. 1950
Carol Christine Orvis Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 15 dec. 1951
Deborah Sue Orvis Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 10 jan. 1953
Nancy Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 jan. 1953
Gary G. Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 17 feb. 1953
John Iii Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 10 mrt. 1954
Richard Earl Orvis Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 19 jun. 1954
Judy Kay Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 04 aug. 1955
Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn
Thomas Iii Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 08 jan. 1944
James Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 jul. 1946
Warren Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 okt. 1947
James Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Chicago, IL 05 sep. 1949
James Richard Munk Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) Oak Park, IL 11 nov. 1949 Downers Grove, Illinois 23 apr. 1994
Wayne Forsberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 feb. 1950
Scott Arthur Siegfort Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 mei 1950
Cheryl Cleveringa Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 19 feb. 1951
Ruthann Munk Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 07 mei 1952
Suzanne Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 25 nov. 1952 05 jun. 1953
Sharon Leann Siegfort Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 23 dec. 1952
Carol Jean Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 dec. 1953
Kenneth Forsberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 mei 1954
Stephen Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 11 jun. 1954 04 okt. 1994
Roger Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 nov. 1954
Robert A. Cleveringa Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 31 dec. 1954
James Allan Van Der Ploeg Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 26 mei 1955
Randall William Siegfort Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 27 sep. 1955
Karen Sue Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Chicago, IL 15 dec. 1955
Thomas Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 jan. 1956 14 feb. 2000
Larry Thomas Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 apr. 1956
Debra Lynn Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 jun. 1956
Dale Edward Van Der Ploeg Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 01 jul. 1956
Gail Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 06 okt. 1956
Harry Van Der Ploeg Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 17 okt. 1956
Ray Jr. White Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 jan. 1957
Harold Jr. Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 12 mrt. 1957
Dale White Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 18 aug. 1957
Patricia Ridderhoff Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 03 jan. 1958
Richard Miller Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 apr. 1958
Susan Joyce Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 25 apr. 1958
Kathy Ann Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oak Park, IL 12 aug. 1958
John Jr. Munk Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 09 nov. 1958
Barbara Jean Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 nov. 1958
Nancy Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 31 dec. 1958
Leanne Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 05 jan. 1959
Mitchell Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 14 jun. 1959
Robert John Van Der Ploeg Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 13 sep. 1959
Michael Ridderhoff Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 nov. 1959
Carol Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 feb. 1960
Bruce Forsberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 10 mei 1960
Kristine Margaret Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 29 jun. 1960
David Engelhardt Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 07 jul. 1960
Peter Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 aug. 1960
Betty Jean Munk Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oak Park, IL 06 mei 1961
Daniel Ridderhoff Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 01 sep. 1961
Elaine Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 okt. 1961
Lawrence Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 25 jan. 1962
John Charles Miedema Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 feb. 1962
Richard Tobin Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 13 mrt. 1962
Carol Jean Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 18 mei 1962
Patricia Ann Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 31 jul. 1962
John Jr. Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 04 aug. 1962
Jack Tobin Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 05 apr. 1963
Steven Engelhardt Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 apr. 1963 29 apr. 1998
Joanne Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 jul. 1963
Lynette Forsberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 dec. 1963
Robert Jr. Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 21 apr. 1964
Mary Tobin Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 05 mei 1964
Sharon Ann Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 24 jul. 1964
Heidi Stavenger Stavenger Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 19 aug. 1964
Karyl Jean Woldman Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 22 sep. 1964
Leo Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 08 dec. 1964
David Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 22 jan. 1965
William Jr. Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 27 jan. 1965
Kathleen Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 07 aug. 1965
Richard Jr. Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 apr. 1966
Julie Elaine Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 mei 1966
Janet Lynn Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 23 mei 1966
Dawn Marie Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 28 jun. 1966
Christine Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 10 okt. 1966
Suzanne Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 26 feb. 1967
Donna Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 30 aug. 1967
Joseph Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 feb. 1968
Jenifer Lee Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 06 jun. 1968
John Tobin Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 13 jan. 1969
Michelle Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 14 feb. 1969
Eric Mook Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 24 jul. 1969
Robert Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 13 jan. 1970
Laura Lee Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 24 jul. 1970
Tracy Lyn Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 09 feb. 1971
Stacey Lynn Hamilton Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) Oconomowoc, WI 31 mei 1971
Janice Lynn Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 12 jul. 1971
James Smith Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 08 mrt. 1972
Julie Winkle Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 14 jul. 1972
Jason Mook Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 03 nov. 1972
Sarah L. Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 20 mrt. 1973
Carrie Ann Maurer Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 27 dec. 1974
Alison Marie Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 11 jan. 1975
Raymond Micheal Gleason Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 29 mei 1975
Jeffrey Winkle Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 20 okt. 1975
Benjamin Allen Roth Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 07 mei 1976
James Edward Maurer Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 11 nov. 1977
Travis Elliott Withrow Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 02 mei 1980
Randall F. Maurer Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 06 aug. 1981
Christopher Colley Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 15 mei 1983
Jeremy Brandon Orvis Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (m) 17 jul. 1990
Megan Michael Orvis Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarn (k) 26 sep. 1991
Fjerne etterkommere
Sierra Tyne Korn 8th granddaughter Gainesville, FL 15 okt. 2002
Jenna Shea Korn 8th granddaughter Gainesville, FL 09 jun. 2006
Svigerbarn
Derk (Cremer) Ebels Svigersønn
Geert Roelfs Svigersønn BEF 1741
Barnebarns partnere
Aaffien Riepma Tipp-tippoldebarns partner (k)
Aagtje Van Huis Tipp-tippoldebarns partner (k)
Aaltje Driesen Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Aaltje Kuiper Tipp-tippoldebarns partner (k)
Aaltje Masson Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Abel De Weerd Tipp-tippoldebarns partner (m)
Abel Kornelis Tinga Tippoldebarns partner (m)
Alberdina Lasthuis Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Albertus Andreas Zieseniss Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Aldert De Jager Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Alje Jacob Krol Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Andries Rienewerf Barnebarns partner (m) Oldehove 07 apr. 1826
Anje Frederika Dubois Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Anje Jans Pier Oldebarns partner (k)
Anje Krol Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Anje Reiziger Tippoldebarns partner (k)
Anna Immel Tipp-tippoldebarns partner (k)
Anna Jantina Buiskool Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Anna Maria Kappelhof Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Annechien Bolhuis Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Annechien Bolhuis Tipp-tippoldebarns partner (k)
Antje Gerrits Wiersum Oldebarns partner (k)
Antje Siersema Tippoldebarns partner (k)
Arendje Pieters Voerma Tippoldebarns partner (k)
Baiske Jans Bruins Tippoldebarns partner (k)
Berent Haijes Harkema Oldebarns partner (m)
Bouwina Rentjes Vos Tippoldebarns partner (k)
Bouwke Dekker Tipp-tippoldebarns partner (k)
Catharina Broeils Tipp-tippoldebarns partner (k)
Clarence D. Orvis Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Clazina Catharina Beekman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Clazina Catharina Beekman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Cornellis Michiels Barnebarns partner (m)
Derk Boukema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Derk Boukema Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Derk Jacobs Ritzema Tippoldebarns partner (m)
Derk Stol Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Derk Stol Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Derk Wolthuis Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Derkje Rietema Tipp-tippoldebarns partner (k)
Derkolina Doornbos Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Derktje Melles Oldebarns partner (k)
Dietje Werkman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Diewerke Raangs Tipp-tippoldebarns partner (k)
Eelje Schut Tippoldebarns partner (k)
Egbert Rot Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Eleutherius Halsema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Elizabeth Gajes Sikkema Tippoldebarns partner (k)
Elizabeth Jager Tipp-tippoldebarns partner (k)
Eltje Izebrands Borgman Oldebarns partner (k)
Ernst Jacobus Leuring Tipp-tippoldebarns partner (m)
Ethel Kuhl Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Evert Pell Tipp-tippoldebarns partner (m)
Folkert Hoogheem Tippoldebarns partner (m)
Frances Jean Jones Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Freerk Doornbos Tipp-tippoldebarns partner (m)
Freerk Wiersum Tipp-tippoldebarns partner (m)
Freerk Wiersum Tippoldebarns partner (m)
Geertje Akkerman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Geertje Bolhuis Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Geertje Bolhuis Tipp-tippoldebarns partner (k)
Geertje Van Olst Tipp-tippoldebarns partner (k)
Geertje Zuidema Tippoldebarns partner (k)
Geessien Knotnerus Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Geessien Knotnerus Tipp-tippoldebarns partner (k)
Georg Waltherus Padberg Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Gerard De Kort Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Gerrit Arkema Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Gerrit Jans Siersema Tippoldebarns partner (m)
Gerrit Meijer Tipp-tippoldebarns partner (m)
Grietje Allerts Grashuis Oldebarns partner (k)
Grietje Damminga Tipp-tippoldebarns partner (k)
Grietje Fokelina Feringa Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Grietje Gezina Addinga Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Grietje Gezina Addinga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Grietje Schol Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Grietje Tjesses Haan Tippoldebarns partner (k)
Hank Bolt Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Harm Bosman Tippoldebarns partner (m)
Harm Teerling Tipp-tippoldebarns partner (m)
Harmannus Wiechers Tipp-tippoldebarns partner (m)
Heika Suk Tipp-tippoldebarns partner (k)
Heine Wieringa Tipp-tippoldebarns partner (m)
Heinrich Joseph Georg Schroder Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Henderika Westerhuis Tippoldebarns partner (k)
Henderina Jacoba Nienoord Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Henderina Jacoba Nienoord Tipp-tippoldebarns partner (k)
Hendricus Kooi Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Hendrik Boerhave Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Hendrik Boerhave Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Hendrik Stoffer Vogelzang Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Hendrikje Klaveringa Tipp-tippoldebarns partner (k)
Hendriktje Folgers Tipp-tippoldebarns partner (k) Warffum 09 dec. 1957
Henrikus Wijninga Tipp-tippoldebarns partner (m)
Hidde Hindrikus Venema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Hillebrand Brink Tipp-tippoldebarns partner (m)
Hillegonda Bulthuis Tipp-tippoldebarns partner (k)
Hindrik Klaassens Van Huis Tippoldebarns partner (m)
Hindrik Weg Tipp-tippoldebarns partner (m)
Hindrikje Van Der Molen Tipp-tippoldebarns partner (k)
Hindriktje Huizinga Tipp-tippoldebarns partner (k)
Hiscolina Pettinga Tippoldebarns partner (k) Groningen 23 jun. 1929
Hiscolina Pettinga Tipp-tippoldebarns partner (k) Groningen 23 jun. 1929
Hotze Ellens Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Ienje Jantje Buiter Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Itje Cornellis Barnebarns partner (k)
Jacob Dirks Hogenwerf Tippoldebarns partner (m)
Jacob Jacobs De Groot Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jacob Jans Noordwier Oldebarns partner (m)
Jacob Van Dijken Tipp-tippoldebarns partner (m) Groningen 16 jun. 1909
Jacoba Harmina Roos Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Jacoba Hillechien Haverkamp Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Jacobus Voos Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Jakob Dekker Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Jakob Dost Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jakob Gerrits Heethuis Tippoldebarns partner (m)
Jakob Kamminga Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Jakob Kuipers Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jakob Visscher Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Boersma Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Gerrits Dobbinga Tippoldebarns partner (m)
Jan Harmannus Hoving Tippoldebarns partner (m)
Jan Heidema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Jacobs Dijkema Tippoldebarns partner (m)
Jan Jans Ploeg Tippoldebarns partner (m)
Jan Roelof Roelfs Tippoldebarns partner (m)
Jan Sinningh Kamphuis Tippoldebarns partner (m)
Jan Tijmens Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Venema Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Wijma Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Jan Zuiderhoek Tippoldebarns partner (m)
Janke Leekstra Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Janna Zuidhof Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Jantje Gerrits Bennema Oldebarns partner (k)
Jantje Jacobs Doornbos Tipp-tippoldebarns partner (k)
Jantje Molberze Tipp-tippoldebarns partner (k)
Jantje Oosterhuis Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Jetske Aardsma Tipp-tippoldebarns partner (k)
Johanna Bosveld Tipp-tippoldebarns partner (k)
Johannes Dijkstra Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Johannes Hoeksema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Johannes Rienks Tipp-tippoldebarns partner (m)
Johannes Rienks Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Jozephus Hinderikus Johannes Folkers Tipp-tippoldebarns partner (m)
Katie Baker Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Klaas Bolhuis Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Klaaske Rietema Tippoldebarns partner (k)
Kornelis Pastoor Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Kornelis Venhuizen Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Kornelis Vennema Tipp-tippoldebarns partner (m)
Kornelis Vennema Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Kornelis Zeef Tipp-tippoldebarns partner (m)
Lammegien Hendriks Noordhuis Oldebarns partner (k)
Lammina Doornbos Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Lammina Doornbos Tipp-tippoldebarns partner (k)
Lavera Keill Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 1990
Lena Bleker Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Lubertus Stavenger Tipp-tippoldebarns partner (m)
Luitje Van Der Meulen Tipp-tippoldebarns partner (m)
Luitje Van Der Meulen Tippoldebarns partner (m)
Luktje Sirks Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Margaretha Wilhelmina Tapper Oldebarns partner (k)
Maria Ammeraal Tipp-tippoldebarns partner (k)
Maria Beekhuis Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Marten Bulthuis Tipp-tippoldebarns partner (m)
Marten Dijkstra Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Martje Oosta Tipp-tippoldebarns partner (k)
Matje Arijs Barnebarns partner (k) Rasquert
Melle Huizinga Tipp-tippoldebarns partner (m)
Melle Huizinga Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Menne Drolinga Tippoldebarns partner (m)
Menno Rennekes Koning Tippoldebarns partner (m)
Michiel Alles Van Der Veen Tippoldebarns partner (m)
Miechiel Mijlanus Tippoldebarns partner (m)
Neeltje Stuit Tipp-tippoldebarns partner (k)
Nela Brands Tipp-tippoldebarns partner (k)
Peterus Wijk Tipp-tippoldebarns partner (m)
Peterus Wijk Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Petrus Paulus Walthaus Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Hajes De Boer Tippoldebarns partner (m)
Pieter Jakob Huisman Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Jakob Huisman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Jans Kuiper Oldebarns partner (m)
Pieter Jans Zijlstra Tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Jans Zijlstra Tippoldebarns partner (m)
Pieter Kuipers Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Kuizinga Tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Roelfs Van Assen Oldebarns partner (m)
Pieter Van De Dijk Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Pieter Visscher Tipp-tippoldebarns partner (m)
Reina Dijkstra Tipp-tippoldebarns partner (k)
Remmelt Hendrik Bouwsma Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Rena Walsma Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Roelf Harm Wilkens Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Roelf Jan Rosemann Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Roelfien Medendorp Tipp-tippoldebarns partner (k)
Roelfien Toxopeus Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Scheltje Scheltens Tipp-tippoldebarns partner (k)
Seike Mulder Tippoldebarns partner (k) Eenrum 11 mei 1893
Seike Mulder Tipp-tippoldebarns partner (k) Eenrum 11 mei 1893
Siemon Boter Tipp-tippoldebarns partner (m)
Siemon Holwerda Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Siert Jan Smit Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Siert Jan Smit Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Sijmenje Tonnis Kapinga Barnebarns partner (k)
Sijtske Stiksma Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Sijtze Gerrits Rustema Tippoldebarns partner (m)
Sikke Neinhuis Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Sjouwke Stuit Tipp-tippoldebarns partner (k)
Tamme Klamer Tipp-tippoldebarns partner (m)
Theresa Coley Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Thomas Jr. Mulder Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Tibina Harmina Jansingh Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Tibina Harmina Jansingh Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Trientje Hofman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Trientje Schutter Tippoldebarns partner (k)
Trientje Wiersum Oldebarns partner (k)
Trientje Wigbolts Groeneveld Oldebarns partner (k)
Trijntje Jans Noorda Tippoldebarns partner (k)
Trijntje Klaartje Wiersum Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Trijntje Klaartje Wiersum Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Trijntje Mulder Tippoldebarns partner (k)
Trijntje Van Der Luit Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k)
Trinje Martens Meijer Tippoldebarns partner (k)
Ulfert Luitjes Wiersum Tippoldebarns partner (m)
Wibke Claassen Oldebarns partner (k)
Willem Derks Kornelis Hoek Tippoldebarns partner (m)
Willem Jacob Stollinga Tipp-tippoldebarns partner (m)
Willem Zuidhof Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m)
Idje Gajes Barnebarns partner (k) 1746 Warffum 21 mei 1809
Thomas Freerks Kijft Barnebarns partner (m) Rasquert 05 mrt. 1752
Martje(N) Kornelis Barnebarns partner (k) Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Jan Derks Mulder Oldebarns partner (m) Nieuw Scheemda 1760 Baflo 02 jul. 1846
Jannes Alberts Hasecamp Oldebarns partner (m) Eenrum 19 dec. 1766
Trientje Jakobs Pesman Oldebarns partner (k) Thesinge, Ten Boer 1781 Thesinge, Ten Boer 03 okt. 1854
Siert Derks Huizinga Oldebarns partner (m) Saaxumhuizen, Baflo 1782 Saaxumhuizen, Baflo 11 jun. 1820
Evert Jans Aaldring Oldebarns partner (m) Noorddijk 1787 Groningen 26 sep. 1833
Tonnis Theophilus Frieling Tippoldebarns partner (m) Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Aldert Onnes Wolthuis Oldebarns partner (m) Leens 1789 Leens 03 jul. 1843
Nicolaas Jakobs Sijtsma Oldebarns partner (m) 1791 Baflo 05 jun. 1825
Jantjen Tonnis Poppema Oldebarns partner (k) Zuidhorn 1796 Noordhorn, Zuidhorn 28 apr. 1861
Aaltjen Berents Neut Oldebarns partner (k) Vierhuizen 19 okt. 1800 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1857
Joannes Bernardus Scholte Tippoldebarns partner (m) Wehe, Leens 1803 Den Hoorn, Leens 01 sep. 1859
Anje Jannes Hazekamp Oldebarns partner (k) Warffum 1810
Freerk Heeres Huisman Tippoldebarns partner (m) Baflo 1810 Eenrum 27 mrt. 1904
Jan Jannes Warners Tippoldebarns partner (m) Niekerk, De Marne, Groningen, Netherlands 27 sep. 1810 Vierhuizen, Ulrum, Groningen 05 jun. 1869
Luitje Garmts Baarveld Tippoldebarns partner (m) Eenrum 1812
Elizabeth Folkerts Haan Tippoldebarns partner (k) Stitswerd 1813
Aaldrik Geerts Smit Tippoldebarns partner (m) Obergum, Winsum 1815
Elselina Sebes Siertsema Tippoldebarns partner (k) Stedum 1819 Stedum 27 jan. 1849
Grietje Pool Tippoldebarns partner (k) Baflo 1819 Warffum 26 jan. 1891
Diewerke Van Der Laan Tippoldebarns partner (k) Winsum 1821 Tinallinge, Baflo 08 aug. 1881
Diewerke Van Der Laan Tipp-tippoldebarns partner (k) Winsum 1821 Tinallinge, Baflo 08 aug. 1881
Jakob Mulder Tippoldebarns partner (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieter Alberts Berghuis Tippoldebarns partner (m) Baflo 1824 Baflo 28 sep. 1908
Garmt Luurts Achterhof Tippoldebarns partner (m) Hornhuizen, Kloosterburen 25 nov. 1824 Hornhuizen, Kloosterburen 17 apr. 1856
Derk Huizinga Tippoldebarns partner (m) Pieterburen, Groningen, NL 1826
Jakob Boer Tippoldebarns partner (m) Warfhuizen 1826
Nanje Smit Tippoldebarns partner (k) Jukwerd 1830
Klaas Te Bos Tippoldebarns partner (m) Loppersum 06 sep. 1830 Wirdum, Loppersum 27 nov. 1899
Anna Tiemens Post Tippoldebarns partner (k) Stedum 1831 Stedum 15 dec. 1910
Wilhelmus Joannes De Vries Tipp-tippoldebarns partner (m) Groningen 1831 Groningen 13 jun. 1912
Freerk Mulder Tipp-tippoldebarns partner (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Hindrikje Cornelis Banninga Tipp-tippoldebarns partner (k) Uithuizen 10 apr. 1834 Uithuizen 10 nov. 1857
Itje Hofman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Leens 1837
Itje Hofman Tipp-tippoldebarns partner (k) Leens 1837
Henderikus Bogema Tippoldebarns partner (m) Warffum 1839 Uithuizen 12 nov. 1919
Jacob Lammert Heller Tipp-tippoldebarns partner (m) Maarslag, Leens 11 mrt. 1843 Eenrum 07 aug. 1905
Lubertus Stavenger Tipp-tippoldebarns partner (m) Hornhuizen, Groningen, Netherlands 24 mei 1843 Muskegon, Muskegon, Michigan, United States 30 apr. 1928
Andries Mients De Boer Tipp-tippoldebarns partner (m) Bergum, Tietjeksteradeel 1845 Breede 02 mrt. 1916
Geertje Oudman Tipp-tippoldebarns partner (k) Stitswerd 1845
Geert Pieters Tempel Tipp-tippoldebarns partner (m) Warffum 1849 Tinallinge, Baflo 28 nov. 1878
Teuna Hermanna Postema Tipp-tippoldebarns partner (k) Vierhuizen 1850
Margaretha Wilhelmina Kijft Tippoldebarns partner (k) Baflo 1852
Trijntje Tempel Tipp-tippoldebarns partner (k) Warffum 1852 Warffum 16 okt. 1923
Heijo Braam Tipp-tippoldebarns partner (m) Godlinze, Bierum 1853 Godlinze, Bierum 07 feb. 1933
Remke Frik Tipp-tippoldebarns partner (k) Ulrum 18 sep. 1853 Pieterzijl, Grijpskerk 29 sep. 1946
Pieter Van Dijk Tipp-tippoldebarns partner (m) Loppersum 1861
Elizabeth Anna Rottinghuis Tipp-tippoldebarns partner (k) Appingedam 1862 Groningen 23 jan. 1939
Aaltje Klein Tipp-tippoldebarns partner (k) Uithuizen 1863 Tjamsweer, Appingedam 31 dec. 1939
Jan Van Der Veen Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Obergum, Winsum 05 jan. 1868 Obergum, Winsum 07 jan. 1951
Gerrett Woldman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Illinois 24 nov. 1870 Illinois 09 okt. 1940
Albert Klei Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 16 apr. 1873 21 nov. 1950
Minnie Valentine Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Chicago, Illinois 26 mei 1874 Rock Co., Minnesota 18 feb. 1943
Jantje Wegter Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Oostum, Ezinge 12 nov. 1874 Ezinge 02 jan. 1962
Hendrik Stavinga Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Bedum, Groningen 19 feb. 1879 Groningen 06 okt. 1948
Anje Abbring Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Leens 1880
Geert Wouda Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Twijzel 1880 Pieterzijl, Grijpskerk 10 mrt. 1946
Maria Groenwold Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Baflo 1881
Anna Cook Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 1886 1950
Jennie Felt Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 05 aug. 1886 09 jun. 1926
Frouwina Catriena Molenhouse Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Pieterburen, Eenrum 18 mrt. 1888
Trientje Knoop Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Feerwerd, Ezinge 1888
Anthony Haas Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 1890 1977
Hilje Visser Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Eenrum 1891
Richard Van Dommelen Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 1892 1953
Eleanor Bartlett Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 24 sep. 1892 08 aug. 1977
Egbert Van De Streek Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 10 feb. 1893
Albert Bond Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Illinois 1893 1956
Eike Staghouwer Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Groningen 1893
Antje Bijman Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Wehe, Leens 1894
Helena Maria Elisabeth Masker Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 1894
Jan Achterhof Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Usquert 22 aug. 1897
Ida Sleiter Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Steen, Rock Co., Minnesota 08 jun. 1898 10 apr. 1977
Pieter Werkema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Houwerzijl, Ulrum 24 aug. 1900
Joseph Smith Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 24 feb. 1902 12 okt. 1966
John Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Chicago, Illinois, USA 26 feb. 1902 Chicago, Illinois, USA 06 feb. 1983
Hendrick Smit Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Groningen 11 apr. 1903
Margaret Kieft Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Chicago, IL 24 apr. 1903 07 okt. 1963
Jan Jacob Aikema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Pieterburen, Eenrum 13 jan. 1904
William Scholtens Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 25 mrt. 1904
Mildred Robinson Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 20 mrt. 1905 23 feb. 1952
Jantje Van Wijk Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Houwerzijl, Ulrum 28 mei 1905
John Miedema Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Chicago, Cook, Illinois 12 aug. 1905 Naples, Florida 01 nov. 1990
Evelyn Rothweiler Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 11 jun. 1906 1987
Jan De Graaf Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Obergum, Winsum 1906
Elizabeth Margaretha Zandt Tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Baflo 1907
Elizabeth Margaretha Zandt Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Baflo 1907
Grietje Kwant Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Haren, Groningen 19 mei 1909
Annie Johanna Van Der Tuuk Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Tinallinge, Baflo 1909
Lambertus Jan Smit Tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Uithuizen 1909
Nicholas Roth Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 27 nov. 1909 Hinsdale, Illinois 16 apr. 1978
Talena Bulthuis Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 14 apr. 1911 24 feb. 2005
Geertje Blom Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Kollumerland 1911
Geerte Pikstra Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Oldekerk 1912
Minnie Torrenga Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 10 nov. 1913 JAN 1984
Henry Dryfhout Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 12 sep. 1914
Vivian Lindquist Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Minnesota 26 okt. 1916 St. Louis County, Minnesota 26 dec. 1996
Janna Bartelds Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Groningen 13 apr. 1919
Eme Dekker Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Baflo 1920
Geziena Martini Tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) Aduard 1920
Hermina (Eikelenboom) Oakhill Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 24 dec. 1920
Mary M. Sullivan Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 11 nov. 1922 19 mrt. 1959
Ray Homer White Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 28 dec. 1922
Floyd Forsberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 15 jul. 1925
Robert George Hamilton Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Illinois 01 aug. 1925 Gainesville, FL 06 aug. 2007
Theodore Ruiter Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 07 jul. 1926
John Munk Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Chicago, IL 12 jul. 1926 28 feb. 2000
Betty Barlow Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 19 mrt. 1927
George Engelhardt Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Chicago 30 mei 1928 Coatesville, Indiana 02 nov. 2010
Burton Pheatt Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 23 dec. 1928
Theresa Hoeksema Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 03 mrt. 1929
Arthur Burt Columbo Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 04 mrt. 1929
Anna Engledon Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 20 jul. 1929 09 okt. 1995
Richard Cleveringa Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 11 mrt. 1930
Ervin Miller Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 10 aug. 1933
Marilyn Higby Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 18 nov. 1933 04 aug. 1991
Barbara Wallenberg Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 23 jan. 1934
Nancy Strong Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 27 mei 1934
Clarence Robey Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) ABT 1934
James H. Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 04 okt. 1934
Martin Ridderhoff Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 10 dec. 1934 28 okt. 1990
Phyllis Bandstra Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 24 nov. 1936
Marie Rauch Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 22 jan. 1937
Rosemary Guertler Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 27 jan. 1939
Rich Tobin Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 26 aug. 1940
Diane Blecha Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 07 mei 1941
Peter Winkle Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 20 jul. 1941
Alice Oostendorp Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 24 sep. 1941
Myrna Tazelaar Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) ABT 1942
Theodore R. Price Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 05 sep. 1942
Carolyn Drenth Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 16 feb. 1943
Neil De Boer Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 21 sep. 1943
Ralph B. Wyeth Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 28 jun. 1945
Raymond L. Gleason Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 16 jan. 1946
Gary Mook Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 13 apr. 1946
Larry Eugene Withrow Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 14 jun. 1949
Susan Amanda Newman Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 27 jul. 1949
Richard J. Maurer Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) 04 mrt. 1952
Patricia M. Maddiex Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (k) 27 nov. 1955
Robert Andrew Korn Tipp-tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldebarns partner (m) Middlesex Co., NJ 28 nov. 1963