Mijn genealogie

Albert Frieling

Persondiagram

Foreldre

Far Fødselsdato Mor Fødselsdato
Marten Frieling 27 jan. 1840 Klaaske Rietema

Personhendelser

Hendelsestype Dato Sted Beskrivelse
Fødsel 26 mrt. 1868 Vierhuizen, Ulrum
Død 02 jun. 1878 Wehe, Leens

Slektskapsrapport

Navn Type Fødested Fødselsdato Dødssted Dødsdato
Søsken
Aaltje Frieling Søster Vierhuizen, Ulrum 12 okt. 1866 Vierhuizen, Ulrum 29 okt. 1866
Menno Frieling Bror Maarslag, Leens 28 jul. 1870
Marten Frieling Bror Kloosterburen 03 jan. 1873
Aaltje Frieling Søster Kloosterburen 23 feb. 1875 Wehe, Leens 12 aug. 1878
Henderika Frieling Søster Kloosterburen 25 okt. 1877
Foreldre
Klaaske Rietema Mor
Marten Frieling Far Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
Besteforeldre
Albert Jans Frieling Bestefar Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1791 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Aaltjen Berents Neut Bestemor Vierhuizen 19 okt. 1800 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1857
Oldeforeldre
Itje Alderts Oldemor
Jan Geerts Frieling Oldefar Tinallinge 15 okt. 1752 Vierhuizen, Ulrum 14 mrt. 1824
Martje(N) Kornelis Oldemor Ulrum 14 mrt. 1756 Vierhuizen, Ulrum 15 aug. 1825
Berend Willems Neut Oldefar ABT 1763 Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1830
Tippoldeforeldre
Aeltien Freriks Tippoldemor
Allerd Lammerts Tippoldefar
Anje Doekes Tippoldemor
Gepke Allerts Van Der Klei Tippoldemor
Kornelis Jans Tippoldefar
Willem Alles Tippoldefar
Geert Roelfs Tippoldefar BEF 1741
Henderika Jans Frieling Tippoldemor Rasquert BEF 1741
Tipp-tippoldeforeldre
?? ?? Tipp-tippoldefar
?? ?? Tipp-tippoldemor
??? Tipp-tippoldefar
Alle Willems Tipp-tippoldefar
Altien Sijfkes Tipp-tippoldemor
Anje Jaspers Tipp-tippoldemor
Doke Berents Tipp-tippoldefar
Frerik Claasen Tipp-tippoldefar
Geertie Etes (Ittes) Tipp-tippoldemor
Itien Jacobs Tipp-tippoldemor
Lammert Hendricks Tipp-tippoldefar
Tipp-tipp-tippoldeforeldre
Berentie Alberts Tipp-tipp-tippoldefar
Ete Egberts Tipp-tipp-tippoldefar
Geertjen Reerts Tipp-tipp-tippoldemor
Hiltje Harmens Tipp-tipp-tippoldemor
Jacob Jans Tipp-tipp-tippoldefar
Jantjen Sijmens Tipp-tipp-tippoldemor
Klaas Aages Tipp-tipp-tippoldefar
Reenje Allerts Tipp-tipp-tippoldemor
Tipp-tipp-tipp-tippoldeforeldre
Aeltjen Jurjens Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Albert Heijne Grube (Groeve) Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Allert Peters Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Egbert Allerts Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Geertien Peters Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Jantien Dercks Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Luijckjen Derricks Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Marrechien Jans Tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Reert Jacobs Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Sijmen Claessen Tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldeforeldre
Aeffke Tonnis Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Derck Jacobs Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Geertien Drewes Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldemor
Jacob Reerts Tipp-tipp-tipp-tipp-tippoldefar
Fjerne forfedre
Drews Melies 7th great grandfather
Jacob Derx 7th great grandfather
Tonnis Jansen 7th great grandfather
Onkler og tanter
Henderika Alberts Frieling Tante Vierhuizen, Ulrum, Groningen 04 mei 1821
Beerent Alberts Frieling Onkel Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling Onkel Vierhuizen, Ulrum 24 nov. 1822 Vierhuizen, Ulrum 05 feb. 1823
Itje Frieling Tante Vierhuizen, Ulrum 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum 23 jul. 1858
Jan Frieling Onkel Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Berendje Frieling Tante Vierhuizen, Ulrum 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Søsken av besteforeldre
Geert Frieling Bror av besteforelder Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1775
Kornelis Jans Frieling Bror av besteforelder Ulrum 22 aug. 1779 Ulrum 30 nov. 1846
Hindrika Frieling Søster av besteforelder Ulrum 13 jan. 1782
Johannes Jans Frieling Bror av besteforelder Ulrum 11 apr. 1784 Vierhuizen, Ulrum 24 apr. 1831
Jan Frieling Bror av besteforelder Ulrum 19 jul. 1789
Willem Berents Neut Bror av besteforelder Ulrum, Groningen, NL ABT 1794 Ulrum, Groningen, NL 22 jan. 1833
Gepke Frieling Søster av besteforelder Ulrum 31 aug. 1794
Gepke Jans Frieling Søster av besteforelder Ulrum 25 dec. 1799 Usquert 16 feb. 1846
Lammert Berends Neut Bror av besteforelder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1804 Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1846
Søsken av oldeforeldre
Allert Cornellis Bror av oldeforelder
Hinderina Geerts Frieling Søster av oldeforelder
Theophiles Geerts Frielink Bror av oldeforelder Zuurdijk, Leens 08 dec. 1825
Trijnje Roelfs Søster av oldeforelder Baflo, Rasquert 13 dec. 1739
Roelf Geerts Bror av oldeforelder Baflo, Rasquert 13 aug. 1741
Joest Geerts Bror av oldeforelder Baflo, Rasquert 08 mrt. 1743
Aeltjen Geerts Søster av oldeforelder Baflo, Rasquert 01 aug. 1745 Baflo 25 okt. 1816
Freerk Roelfs Bror av oldeforelder Baflo, Rasquert 11 jun. 1747
Ebel Ebels Bror av oldeforelder Tinallinge 16 feb. 1749 Tinallinge 16 feb. 1749
Geertjen Roelfs Søster av oldeforelder Baflo, Rasquert 05 okt. 1749
Derktjen Derks Søster av oldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750 Rasquert, Baflo 22 nov. 1836
Maria Roelfs Søster av oldeforelder Tinallinge 06 sep. 1750
Albert Geerts Bror av oldeforelder Tinallinge 07 apr. 1754
Hinderina Geerts Søster av oldeforelder Tinallinge 22 okt. 1758 Oldehove 27 mrt. 1809
Inngiftede onkler og tanter
Jan Jannes Warners Inngiftet onkel Niekerk, De Marne, Groningen, Netherlands 27 sep. 1810 Vierhuizen, Ulrum, Groningen 05 jun. 1869
Derk Huizinga Inngiftet onkel Pieterburen, Groningen, NL 1826
Fjerne inngiftede onkler og tanter
Andries Rienewerf Partner til oldeforelders søsken (m) Oldehove 07 apr. 1826
Cornellis Michiels Partner til oldeforelders søsken (m)
Itje Cornellis Partner til oldeforelders søsken (k)
Lammegien Hendriks Noordhuis Partner til besteforelders søsken (k)
Matje Arijs Partner til oldeforelders søsken (k) Rasquert
Pieter Jans Kuiper Partner til besteforelders søsken (m)
Sijmenje Tonnis Kapinga Partner til oldeforelders søsken (k)
Idje Gajes Partner til oldeforelders søsken (k) 1746 Warffum 21 mei 1809
Thomas Freerks Kijft Partner til oldeforelders søsken (m) Rasquert 05 mrt. 1752
Søskenbarn
Aaltje Frieling Kusine Ulrum, Groningen 27 aug. 1842
Aafke Jans Warners Kusine Vliedorp, Ulrum, Netherlands 30 nov. 1846 17 jul. 1929
Aafke Warners Kusine Vliedorp, Ulrum 30 nov. 1846 Illinois 16 jul. 1928
Albertje Warners Kusine Ulrum, Groningen 24 jan. 1849 Chicago, Cook, Illinois, United States 09 okt. 1909
Tetje Warners Kusine Houwerzijl, Ulrum 23 jan. 1852
Itje Warners Kusine Ulrum, Groningen 10 mei 1856
Garmt Huizinga Fetter Vierhuizen, Ulrum 27 dec. 1856
Jantje (Jennie) Warners Kusine Vierhuizen, Ulrum 11 jul. 1864 26 jan. 1944
Fjerne søskenbarn
Catharina Maria Wierenga Firmenning (k)
Egbert Wiersema Firmenning (m)
Eltje Hoving Firmenning (k)
Geertruida Zuidema Firmenning (k)
Hidde Teissenga Firmenning (m)
Klaas Van Huis Firmenning (m)
Martje Tiessinga Firmenning (k)
Reinder Wierenga Firmenning (m)
Trientje Mulder Firmenning (k)
Trijntje Mennes Noordwier Firmenning (k) Niezijl 1827
Jan Noordwier Firmenning (m) Niezijl 1830
Jannes Frieling Firmenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Firmenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Jacob Noordwier Firmenning (m) Niezijl, Grijpskerk 1832
Harmtje Frieling Firmenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Maria Noordwier Firmenning (k) Grijpskerk 1835
Siert Huizinga Firmenning (m) Eenrum 12 jul. 1835
Teophilus Frieling Firmenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Jantje Heethuis Firmenning (k) Kantens 1836
Folkert Huizinga Firmenning (m) Eenrum 29 aug. 1836
Kornelis Tinga Firmenning (m) Warffum 29 dec. 1836
Mechiel Heethuis Firmenning (m) Usquert 1837
Tonnis Frieling Firmenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Garmt Baarveld Firmenning (m) Eenrum 31 mei 1838 Eenrum 03 dec. 1918
Aldert Noordwier Firmenning (m) Niezil, Grijpskerk 1838
Anje De Vries Firmenning (k) Baflo 1839
Johanna Margaretha Scholte Tremenning (k) Eenrum 1839
(Stillbirth) Huizinga Firmenning (k) Eenrum 18 sep. 1839 Eenrum 18 sep. 1839
Anna Zuidema Firmenning (k) Stedum 01 jul. 1840 't Zandt 15 jun. 1906
Hinderika Baarveld Firmenning (k) Eenrum 13 okt. 1840 Eenrum 01 dec. 1896
Derk Huizinga Firmenning (m) Eenrum 08 nov. 1840
Derk Rustema Firmenning (m) Baflo 1841
Ietje Ritzema Firmenning (k) Eenrum 1841
Jakob De Vries Firmenning (m) Baflo 1841
Heere Huisman Firmenning (m) Eenrum 14 jan. 1842 Baflo 21 nov. 1932
Kornelis Scholte Tremenning (m) Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1842
Antje Zuidema Firmenning (k) Stedum 21 mei 1843 Stedum 20 okt. 1850
Albert Ritzema Firmenning (m) Eenrum 1844
Derk Hoek Firmenning (m) Warffum 1844
Martje Ritzema Firmenning (k) Eenrum 1844
Barberdiena Baarveld Firmenning (k) Eenrum 12 okt. 1844 Eenrum 01 sep. 1904
Geertruida Scholte Tremenning (k) Eenrum 19 dec. 1844 Groningen 02 feb. 1922
(Stillbirth) Smit Firmenning (k) Eenrum 02 feb. 1845 Eenrum 02 feb. 1845
Rentje Kijft Firmenning (m) Baflo 1845
Siert Freerks Huisman Firmenning (m) Eenrum 26 sep. 1845 Eenrum 07 okt. 1845
Freerk Jans Kijft Firmenning (m) Den Andel, Baflo 08 mrt. 1846
Maike Rustema Firmenning (k) Baflo 1846
Anje Rustema Firmenning (k) Baflo 1847
Kornelis Hoek Firmenning (m) Warffum 1847
Trijntje Jans Ploeg Firmenning (k) Baflo 09 sep. 1847 Baflo 03 okt. 1847
Luidje Pieters Berghuis Firmenning (k) Baflo 04 feb. 1848 Baflo 24 sep. 1848
Arendina Kijft Firmenning (k) Baflo 1848
Derk Zuidema Firmenning (m) Warffum 1848 Warffum 23 jan. 1942
Freerk Kijft Firmenning (m) Baflo 1848 Pieterzijl, Grijpskerk 10 feb. 1928
Sebe Reinder Zuidema Firmenning (m) Stedum 17 jan. 1849 't Zandt 13 apr. 1882
Kornelis Jakobs Frieling Tremenning (m) Eenrum 01 feb. 1849 Eenrum 12 dec. 1849
Johannes Scholte Tremenning (m) Ulrum 21 feb. 1849
Kornelis Zuidema Firmenning (m) Warffum 1849 Warffum 08 jun. 1879
Trijntje Ploeg Firmenning (k) Baflo 05 sep. 1849
Henderika Huisman Firmenning (k) Eenrum 29 okt. 1849 Baflo 07 jan. 1937
Johannes Frieling Tremenning (m) Eenrum 21 dec. 1849
Geert Aaldring Firmenning (m) Groningen 1850
(Stillbirth) Baarveld Firmenning (m) Eenrum 19 apr. 1851 Eenrum 19 apr. 1851
Geertruida Douwina Ploeg Firmenning (k) Baflo 16 jun. 1851 Den Andel, Baflo 04 nov. 1854
Allerdina Kijft Firmenning (k) Baflo 1851
Derktje Ritzema Firmenning (k) Eenrum 1851
Klaas Frieling Tremenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 15 dec. 1851
Kornelis Frieling Tremenning (m) Eenrum 09 dec. 1851 Eenrum 18 dec. 1851
Grietje Bosman Firmenning (k) Groningen 1852
Margaretha Wilhelmina Kijft Firmenning (k) Baflo 1852
Martje Zuidema Firmenning (k) Warffum 11 feb. 1853 Groningen 05 mrt. 1910
Kornelis Frieling Tremenning (m) Eenrum 16 feb. 1853
Trijntje Elizabet Ploeg Firmenning (k) Baflo 04 mrt. 1853
Tiemen Zuidema Firmenning (m) Stedum 16 okt. 1853 Tjamsweer, Appingedam 19 okt. 1935
Trijntje Zuidema Firmenning (k) Stedum 16 okt. 1853 Stedum 21 dec. 1853
Pieter Drolinga Tremenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 21 mrt. 1854
Antje Zuidema Firmenning (k) Warffum 22 mei 1854
Derk Hoogheem Firmenning (m) Westernieland, Eenrum 1854
Harmannus Kijft Firmenning (m) Rasquert, Baflo 1854
Freerk Achterhof Firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 20 sep. 1854 Hornhuizen, Kloosterburen 05 mrt. 1855
Elizabet Willemina Ploeg Firmenning (k) Den Andel, Baflo 09 dec. 1854 Baflo 14 jan. 1869
Roelf Scholte Tremenning (m) Ulrum 20 dec. 1854 Groningen 18 apr. 1922
Emme Zuidema Firmenning (m) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 25 jan. 1856
Trijntje Zuidema Firmenning (k) Stedum 23 mrt. 1855 Stedum 27 mrt. 1855
Anje Zuidema Firmenning (k) Warffum 1856 Den Andel, Baflo 09 feb. 1922
(Stillbirth) Huisman Firmenning (m) Eenrum 17 apr. 1857 Eenrum 17 apr. 1857
Geertruida Catharina Ploeg Firmenning (k) Spijk, Bierum 03 mei 1857
Janna Kijft Firmenning (k) Rasquert 1857
Trijntje Zuidema Firmenning (k) Stedum 01 mrt. 1858 Godlinze, Bierum 23 jan. 1949
Trijntje Mulder Firmenning (k) Thesinge, Ten Boer 17 aug. 1858
Aagtje Te Bos Firmenning (k) Wirdum, Loppersum 17 mei 1859
Hindrik Zuidema Firmenning (m) Warffum 29 jul. 1859 Den Andel, Baflo 24 jan. 1949
Jan Gerhardus Ploeg Firmenning (m) Loppersum 03 mrt. 1860
Simentje Frieling Firmenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Freerk Hoogheem Firmenning (m) Westernieland 1860
Jantje Frieling Firmenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Firmenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Andries Zuiderhoek Firmenning (m) Groningen 1862
Jantje Frieling Firmenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Firmenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Gepke Bogema Tremenning (k) Usquert 22 dec. 1864 Uithuizen 26 nov. 1876
Geertruida Frieling Firmenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Antje Zuidema Firmenning (k) Stedum 27 apr. 1866 Stedum 26 mei 1929
Trientje Bogema Tremenning (k) Uithuizen 15 jun. 1866 Usquert 12 nov. 1888
Henderika Hoogheem Firmenning (k) Westernieland 1866
Eke Frieling Firmenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Geertje Zuiderhoek Firmenning (k) Groningen 1867
Derk Bogema Tremenning (m) Uithuizen 02 feb. 1868 Uithuizen 18 nov. 1956
Jurremina Frieling Firmenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Firmenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Aaltje Bogema Tremenning (k) Uithuizen 21 feb. 1871 Uithuizen 10 jan. 1951
Remke Neut Tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1871
Jurjen Frieling Firmenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Antje Neut Tremenning (k) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 nov. 1871 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 apr. 1872
Pieterke Bogema Tremenning (k) Uithuizen 04 apr. 1872 Usquert 18 feb. 1893
Margaretha Neut Tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1872
Lammert Neut Tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 13 mrt. 1873
Freerk Bogema Tremenning (m) Uithuizen 30 okt. 1873 Usquert 16 jun. 1956
Evert Frieling Firmenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Arien Neut Tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 15 nov. 1874 Farmsum, Groningen, NL 11 nov. 1927
Geertruida Neut Tremenning (k) Hornhuizen, Groningen, NL 03 jan. 1875 Groningen, NL 20 apr. 1929
Theophilus Frieling Firmenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Anje Bogema Tremenning (k) Uithuizen 12 sep. 1876 Groningen 22 sep. 1935
Lammert Jacob Neut Tremenning (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 jul. 1877 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1949
Albert Frieling Firmenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Kornelis Bogema Tremenning (m) Usquert 21 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Firmenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Gepke Bogema Tremenning (k) Usquert 23 jun. 1880 Usquert 17 feb. 1892
Jantje Neut Tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 04 dec. 1880 Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1887
Henderikus Bogema Tremenning (m) Uithuizen 01 dec. 1882 Groningen 29 jun. 1964
Hendrikje Neut Tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 30 nov. 1883 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1944
Itje Neut Tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 29 mei 1886 Houwerzijl, Groningen, NL 16 jan. 1893
Jan Neut Tremenning (m) Houwerzijl, Groningen, NL 21 okt. 1889
Meindert Jan Frieling Firmenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Tonna Frieling Firmenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Firmenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Hilje Ritzema Firmenning (k) Eenrum 1948
Barn av søskenbarn
Christine (Stientje) Stavenger Datter av søskenbarn
Peter Lubertus Stavenger Sønn av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum, Netherlands 09 dec. 1866 26 mrt. 1899
John Stavenger Sønn av søskenbarn Chicago, Illinois 31 dec. 1869 Pennington, Minnesota 14 apr. 1951
Christine (Stientje) Stavenger Datter av søskenbarn Illinois 29 aug. 1871 Illinois 16 mei 1942
Hendrika "Rickie" Stavenger Datter av søskenbarn 29 jan. 1876 Cicero, Illinois 30 nov. 1957
Trientje Bulthuis Datter av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum 03 apr. 1877
Itje Huizinga Datter av søskenbarn Ulrum 13 jun. 1878
Jan Bulthuis Sønn av søskenbarn Vierhuizen, Ulrum 11 jan. 1879
Ale Huizinga Sønn av søskenbarn Hornhuizen, Kloosterburen 10 feb. 1880
Maike "Mary" Stavenger Datter av søskenbarn 19 sep. 1880 28 aug. 1964
Jetske Huizinga Datter av søskenbarn Hornhuizen, Kloosterburen 07 feb. 1882
Albert Stavenger Sønn av søskenbarn 03 jan. 1884 Berwyn, Illinois 18 dec. 1955
Joseph Fisher Sønn av søskenbarn 10 jul. 1886 10 jul. 1886
Joseph Fisher Sønn av søskenbarn Illinois 14 sep. 1887 South Holland, Illinois 10 mrt. 1945
John Fisher Sønn av søskenbarn Illinois 03 jan. 1889 16 dec. 1956
Katy Fisher Datter av søskenbarn Illinois 1891
Roy Fisher Sønn av søskenbarn 1892
Hattie Fisher Datter av søskenbarn Illinois 11 feb. 1894 29 jun. 1917
Henritta (Henduereka) Fisher Datter av søskenbarn Illinois 08 aug. 1896 22 dec. 1957
Alice Fisher Datter av søskenbarn Illinois 18 jul. 1898 Dolton, Illinois 24 aug. 1966
Effie Fisher Datter av søskenbarn Illinois 13 apr. 1903 27 dec. 1946
Barnebarn av søskenbarn
Grace Woldman Barnebarn av søskenbarn (k) Illinois, USA 22 nov. 1893 08 okt. 1992
Louis Woldman Barnebarn av søskenbarn (m) Illinois 1895 1993
Labertus "Louis" Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) Chicago, Illinois 14 jul. 1896 Berrien, Michigan 20 feb. 1977
Nicholas Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) Sioux Center, Iowa 24 sep. 1896 Luverne, Rock, Minnesota 05 sep. 1964
Effie Woldman Barnebarn av søskenbarn (k) Illinois 25 jan. 1899 20 sep. 1973
Effie Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 15 jun. 1901 02 okt. 1977
Edward Woldman Barnebarn av søskenbarn (m) Illinois 23 aug. 1901 1994
John Woldman Barnebarn av søskenbarn (m) Chicago, IL 07 mrt. 1904 27 dec. 1956
Peter Klei Barnebarn av søskenbarn (m) 24 jan. 1905 20 jun. 1969
Walter Woldman Barnebarn av søskenbarn (m) Illinois 20 jul. 1905 Chicago, Illinois 17 apr. 1992
Jeanette Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 08 aug. 1908 16 jun. 1996
Marie Woldman Barnebarn av søskenbarn (k) Illinois 02 jul. 1909 Naples, FL 17 jan. 1998
Lawrence Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 04 jul. 1910 01 jun. 1968
Edna Klei Barnebarn av søskenbarn (k) 21 dec. 1910
Jacob Fisher Barnebarn av søskenbarn (m) Dolton, Illinois 27 apr. 1911 South Holland, Illinois 14 jul. 1999
Elroy Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 06 jan. 1912 25 okt. 2000
Christina Woldman Barnebarn av søskenbarn (k) Illinois 09 mei 1912 2005
John Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 31 jul. 1912 St. Louis Co., Minnesota 04 jan. 1992
Alice Fisher Barnebarn av søskenbarn (k) 11 mrt. 1913 25 okt. 2003
Louise Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 07 dec. 1913 12 jun. 1937
Melvin Haas Barnebarn av søskenbarn (m) JAN 1915 AUG 1915
Ethel Woldman (Roth) Barnebarn av søskenbarn (k) Illinois 16 okt. 1915 27 mei 2005
Ruth Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) Chicago, Illinois, USA 01 nov. 1915
Marion Stavenger Barnebarn av søskenbarn (k) 31 okt. 1917 08 jan. 1990
Donald Stavenger Barnebarn av søskenbarn (m) 22 aug. 1919 08 okt. 1973
Audrey Van Dommelen Barnebarn av søskenbarn (k) Illinois 1926
James Van Dommelen Barnebarn av søskenbarn (m) 1935
Oldebarn av søskenbarn
Amy Bolt Oldebarn av søskenbarn (k)
John Orrin Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 19 mei 1921 17 feb. 1996
Lois Woldman Oldebarn av søskenbarn (k) 22 dec. 1921 1994
Mildred Van De Streek Oldebarn av søskenbarn (k) 10 mrt. 1922
Clarence Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) Family farm, Steen, Minnesota 11 mrt. 1923 Pipestone, Minnesota 04 nov. 1997
Evelyn Van De Streek Oldebarn av søskenbarn (k) 12 jun. 1924
Robert Woldman Oldebarn av søskenbarn (m) 20 jun. 1924
Doris Minnie Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 12 jan. 1925 22 dec. 2003
Charles Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 21 jan. 1925
Miriam Grace Bond Oldebarn av søskenbarn (k) Illinois 15 okt. 1925
Marvin Elroy Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 14 dec. 1926 25 okt. 1975
Doris Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 09 jun. 1927
Alice Woldman Oldebarn av søskenbarn (k) Oak Park, IL 16 okt. 1927 Bradenton, Florida 14 jun. 2007
Dorothy Van De Streek Oldebarn av søskenbarn (k) 11 dec. 1927
Phyllis Klei Oldebarn av søskenbarn (k) 27 dec. 1927
Dorothy Woldman Oldebarn av søskenbarn (k) 22 aug. 1928
Evelyn Carol Bond Oldebarn av søskenbarn (k) Illinois 29 mrt. 1929 Mesa, AZ 25 dec. 2013
John Albert Jr. Woldman Oldebarn av søskenbarn (m) Oak Park, IL 16 okt. 1929 26 dec. 2001
Edward Van De Streek Oldebarn av søskenbarn (m) 04 nov. 1929
Evelyn Miedema Oldebarn av søskenbarn (k) 22 sep. 1930
Leroy Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 19 okt. 1930 07 jun. 2018
Vernon Nicholas Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 31 dec. 1930 05 aug. 2007
Joan Alberta Bond Oldebarn av søskenbarn (k) Illinois 29 sep. 1931 Gainesville, FL 10 jun. 2012
John Jr. Miedema Oldebarn av søskenbarn (m) 08 nov. 1931 Ocala, Marion, Florida, United States of America 02 jan. 2004
Ruth Van De Streek Oldebarn av søskenbarn (k) 20 feb. 1932
Joseph Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 05 apr. 1932
Marlene Ida Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) Beaver Creek, Minnesota 08 okt. 1932 Sioux Falls, South Dakota 27 feb. 2008
Harold Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 25 dec. 1933
June Van De Streek Oldebarn av søskenbarn (k) 22 jun. 1934
Charlene Miedema Oldebarn av søskenbarn (k) 27 aug. 1934
Lawrence Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 04 dec. 1934
Eleanor Smith Oldebarn av søskenbarn (k) 27 aug. 1935
Donna Mae Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 09 mei 1936
William Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 21 feb. 1937
Barbara Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 26 jul. 1937
Robert Scholtens Oldebarn av søskenbarn (m) 30 aug. 1937
Barbara Van De Streek Oldebarn av søskenbarn (k) 16 nov. 1937
Judy Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 15 jun. 1938
George Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 03 jul. 1938
Lavera Woldman Oldebarn av søskenbarn (k) 08 nov. 1938
Elaine Miedema Oldebarn av søskenbarn (k) 29 jan. 1939
Marilyn Dryfhout Oldebarn av søskenbarn (k) 24 feb. 1939
John Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 05 apr. 1940
Muriel Van De Streek Oldebarn av søskenbarn (k) 28 apr. 1940
Thomas Dryfhout Oldebarn av søskenbarn (m) 22 mei 1940
William Scholtens Oldebarn av søskenbarn (m) 11 feb. 1941
Barbara Louise Bolt Oldebarn av søskenbarn (k) 14 feb. 1941
Roy Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 29 apr. 1941
Howard Dryfhout Oldebarn av søskenbarn (m) 26 okt. 1941
Shirley Mae Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 12 dec. 1941
Loretta Dryfhout Oldebarn av søskenbarn (k) 26 dec. 1941
Dianne Elaine Bolt Oldebarn av søskenbarn (k) 20 nov. 1942
Joy Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 01 dec. 1942
Beverly C. Roth Oldebarn av søskenbarn (k) 08 jun. 1943
Richard Smith Oldebarn av søskenbarn (m) 12 jun. 1943
Karen Dryfhout Oldebarn av søskenbarn (k) 01 jul. 1943
Joanne Dryfhout Oldebarn av søskenbarn (k) 09 aug. 1943
Harold Van De Streek Oldebarn av søskenbarn (m) 23 sep. 1943
Elaine J. Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 15 nov. 1943
Lenore Scholtens Oldebarn av søskenbarn (k) 29 jan. 1944
Glenn Dryfhout Oldebarn av søskenbarn (m) 22 nov. 1944
David Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 24 nov. 1944
Joan Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 15 jul. 1945
William Allen Roth Oldebarn av søskenbarn (m) 12 aug. 1945
Helen Jean Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 16 nov. 1945
Lois Dryfhout Oldebarn av søskenbarn (k) 28 jun. 1948
Arlene Marie Roth Oldebarn av søskenbarn (k) 25 jan. 1949
Linda Lou Miedema Oldebarn av søskenbarn (k) 14 sep. 1950
Kathy Earline Orvis Oldebarn av søskenbarn (k) 03 dec. 1950
Carol Christine Orvis Oldebarn av søskenbarn (k) 15 dec. 1951
Deborah Sue Orvis Oldebarn av søskenbarn (k) 10 jan. 1953
Nancy Dryfhout Oldebarn av søskenbarn (k) 20 jan. 1953
Gary G. Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 17 feb. 1953
John Iii Stavenger Oldebarn av søskenbarn (m) 10 mrt. 1954
Richard Earl Orvis Oldebarn av søskenbarn (m) 19 jun. 1954
Judy Kay Stavenger Oldebarn av søskenbarn (k) 04 aug. 1955
Andre slektninger
Aaltje Geerts Zuidema Forelders tremenning (k)
Aaltje Sijtses De Vries Forelders tremenning (k)
Albertus Bogema Barn av tremenning (m)
Anna Ekkes Frielink Forelders tremenning (k)
Anna Klimp Forelders tremenning (k)
Biefke Doornbos Barn av firmenning (k)
Catrina Maria Theophiles Frielink Besteforelders kusine
Derkje Derks Kijft Forelders tremenning (k)
Duurke Doornbos Barn av firmenning (k)
Egbert Wiersema Barn av firmenning (m)
Eltje Van Dijk Barn av firmenning (k)
Freerk Theophiles Frieling Besteforelders fetter
Geert Reints Wierenga Forelders tremenning (m)
Geertje Zuidema Forelders tremenning (k)
Henderikus Bogema Barn av tremenning (m)
Henderikus Bogema Barn av tremenning (m)
Henderikus Wieringa Barn av tremenning (m)
Hendrik Frieling Forelders tremenning (m)
Hike Onnes Vennema Frieling Forelders tremenning (k)
Jan Frieling Forelders tremenning (m)
Jantje Rustema Barn av firmenning (k)
Roelf Geerts Zuidema Forelders tremenning (m)
Roelf Rustema Barn av firmenning (m)
Sietze Rustema Barn av firmenning (m)
Michiel Michiels Besteforelders fetter Baflo, Rasquert 20 dec. 1767
Geert Cornelis Muller Besteforelders fetter Baflo, Rasquert 21 jan. 1770 Baflo 30 apr. 1837
Geert Roelfs Zuidema Besteforelders fetter Warffum 24 mei 1770 Wierhuizen, Eenrum 17 jan. 1837
Maria Cornelis Mulder Besteforelders kusine Baflo 1771
Gaaje Geerts Besteforelders fetter Warffum 12 jan. 1772
Trienje Michiels Besteforelders kusine Baflo, Rasquert 12 mrt. 1774
Harmtje Roelfs Zuidema Besteforelders kusine Warffum 12 feb. 1775
Maria Geerts Besteforelders kusine Warffum 12 feb. 1775
Emme Roelfs Zuidema Besteforelders fetter Warffum 16 feb. 1777 Warffum 22 nov. 1829
Anje Cornelis Mulder Besteforelders kusine Baflo 1777 Baflo 20 feb. 1821
Freerk Thomas Kijft Besteforelders fetter Baflo 15 jan. 1780 Rasquert, Baflo 12 aug. 1832
Wobbenius Rienewerf Besteforelders fetter Ulrum 25 jul. 1781 Ulrum 04 aug. 1781
Anje Joosten Venhuis Besteforelders kusine Leens 05 aug. 1781
Hindrikje Thomas Kijft Besteforelders kusine Baflo 16 dec. 1781 Baflo 12 jan. 1848
Jantjen Freerks Besteforelders kusine Baflo 09 mrt. 1783
Hinderijka Rienewerf Besteforelders kusine Ulrum 27 mei 1783
Derks Thomas Kijft Besteforelders fetter 1784
Geert Geerts Besteforelders fetter Leens 22 aug. 1784
Henderika Alberts Frieling Besteforelders kusine Eenrum 1785 Eenrum 20 mei 1830
Roelf Cornelis Mulder Besteforelders fetter Baflo 1785 Thesinge, Ten Boer 24 mei 1854
Geertien Rienewerf Besteforelders kusine Ulrum 09 dec. 1785 Groningen 11 sep. 1849
Dietjen Thomas Kijft Besteforelders kusine Baflo 12 nov. 1786 Baflo 11 nov. 1826
Tonnis Geerts Besteforelders fetter Leens 29 apr. 1787
Arijs Geerts Besteforelders fetter Eenrum 23 sep. 1787
Jan Freerks Besteforelders fetter Baflo 27 aug. 1788
Tonnis Theophilus Frieling Besteforelders fetter Leens 01 feb. 1789 Eenrum 12 dec. 1837
Maria Joesten Venhuis Besteforelders kusine Leens 09 aug. 1789 Warfhuizen, Leens 15 nov. 1854
Willemtje Rienewerf Besteforelders kusine Ulrum 06 dec. 1789
Grietje Alberts Frijlink Besteforelders kusine Eenrum 16 jan. 1791 Baflo 23 jan. 1855
Jan Thomas Kijft Besteforelders fetter Baflo 14 nov. 1791 Baflo 19 dec. 1824
Wobbenius Rienewerf Besteforelders fetter Ulrum 09 mrt. 1792
Henderica Theophilus Frielink Besteforelders kusine Ulrum 1792
Eibelje Thomas Kijft Besteforelders kusine Baflo 30 mrt. 1794 Baflo 18 jun. 1816
Menne Jacobs Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 19 jun. 1796 Neizijl, Grijpskerk 25 jan. 1847
Geert Andries Rienewerf Besteforelders fetter Oldehove 05 aug. 1798 Westerhorn, Grijpskerk 19 jun. 1844
Aaltje Noordwier Forelders tremenning (k) Baflo, Rasquert 04 nov. 1798
Cornelis Jacobs Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo 1801 Groningen 26 sep. 1824
Geert Frielink Besteforelders fetter Zuurdijk, Leens 1801 Mensingeweer, Leens 03 mrt. 1880
Claas Mennes Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 11 sep. 1803 Thesinge, Ten Boer 06 sep. 1859
Jan Theofilus Frielink Besteforelders fetter Zuurdijk 13 mei 1805
Migchiel Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo, Rasquert 21 sep. 1806
Martje Sierts Huizinga Forelders tremenning (k) Saaxumhuizen 1807 Eenrum 04 apr. 1881
Derk Sierts Huizinga Forelders tremenning (m) Saaxumhuizen 17 jul. 1807 Saaxumhuizen, Baflo 11 mrt. 1817
Kornelis Sietses De Vries Forelders tremenning (m) Eenrum 1809 Uithuizen 10 jul. 1831
Allert Noordwier Forelders tremenning (m) Baflo 1810 Niezijl, Grijpskerk 25 jul. 1852
Anje Jannes Hazekamp Forelders tremenning (k) Warffum 1810
Hietje Zuidema Forelders tremenning (k) Warffum 16 sep. 1810 Warffum 12 jan. 1811
Aries Sierts Huizinga Forelders tremenning (m) Saaxumhuizen 1811 Eenrum 26 aug. 1847
Derkje Thomas Kijft Forelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 23 sep. 1811
Gerrit Zuidema Forelders tremenning (m) Warffum 09 dec. 1811 Warffum 14 sep. 1872
Willem Alderts Wolthuis Forelders tremenning (m) Leens 24 feb. 1812 Leens 04 jun. 1843
Marchien Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 1812 Groningen 23 sep. 1818
Martha Kornelis Frieling Forelders kusine Vierhuizen, Ulrum 22 nov. 1812 Den Hoorn, Leens 09 mrt. 1874
Anna Sijtzes De Vries Forelders tremenning (k) Baflo 13 mrt. 1813
Jacob Nicolaas Sijtsma Forelders tremenning (m) Winsum 06 mei 1813 Baflo 02 sep. 1880
Iedje Jannes Hasecamp Forelders tremenning (k) Eenrum 1813
Catarina Noordwier Forelders tremenning (k) Baflo 01 okt. 1813
Jan Aaldring Forelders tremenning (m) Groningen 26 okt. 1813 Groningen 04 okt. 1818
Jan Freerks Kijft Forelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 08 dec. 1813
Aaltje Roelfs Mulder Forelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 16 aug. 1814 Wittewierum, Ten Boer 17 okt. 1883
Grietje Sierts Huizinga Forelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 04 sep. 1814 Eenrum 07 jul. 1845
Maijke Derks Kijft Forelders tremenning (k) Rasquert 22 nov. 1814
Albert Nikolaas Sijtsma Forelders tremenning (m) Winsum 10 feb. 1815 Baflo 23 jan. 1855
Thomas Freerks Kijft Forelders tremenning (m) Onderwierum, Bedum 02 mrt. 1815
Hinderina Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 05 okt. 1815 Groningen 16 sep. 1818
Gaje Emmes Zuidema Forelders tremenning (m) Warffum 31 dec. 1815 Stedum 26 sep. 1886
Jantje Roelfs Mulder Forelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 13 jul. 1816 Wirdum, Loppersum 15 feb. 1890
Geertruid Sierts Huizinga Forelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 05 dec. 1816 Eenrum 22 sep. 1884
Trientje Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 06 feb. 1817 Groningen 01 okt. 1818
Jacob Kornelis Frieling Forelders fetter Vierhuizen, Ulrum 19 mrt. 1817
Michiel Sijtzes De Vries Forelders tremenning (m) Baflo 29 apr. 1817 Baflo, Rasquert 11 jan. 1885
Elizabeth Sijtsma Forelders tremenning (k) Winsum 19 mei 1817 Baflo 27 okt. 1884
Trijntje Jacobs Noordwier Forelders tremenning (k) Baflo 30 nov. 1817
Thomas Jans Kijft Forelders tremenning (m) Baflo 04 mrt. 1818
Eibeltje Derks Kijft Forelders tremenning (k) Rasquert, Baflo 1818
Kornelis Roelfs Mulder Forelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 aug. 1818 Thesinge, Ten Boer 02 mrt. 1874
Bouwina Sierts Huizinga Forelders tremenning (k) Saaxumhuizen, Baflo 18 jan. 1819 Baflo 19 mrt. 1903
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf Forelders tremenning (k) Oldehove 02 okt. 1819
Aaltje Geerts Mulder Forelders tremenning (k) Baflo 30 dec. 1819 Baflo 22 dec. 1875
Martjen Nicolaas Sijtsma Forelders tremenning (k) Winsum 16 feb. 1820 Baflo 21 dec. 1827
Andries Aaldring Forelders tremenning (m) Groningen 03 mei 1820 Groningen 01 nov. 1869
Jantje Kijft Forelders tremenning (k) Rasquert 1820
Hindrika Frieling Forelders kusine Ulrum 19 nov. 1820
Ietje Neut Forelders kusine Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1821 Houwerzijl, Groningen, NL 27 jan. 1872
Anje Freerks Kijft Forelders tremenning (k) Onderdendam 1821
Jakoba Mulder Forelders tremenning (k) Thesinge, Ten Boer 24 nov. 1821 Thesinge, Ten Boer 23 feb. 1822
Marchien Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 17 mrt. 1822
Ijzebrand Geerts Muller Forelders tremenning (m) Baflo 21 jun. 1822 Baflo 31 aug. 1824
Hinderina Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 12 okt. 1823
Nn Neut Forelders fetter Ulrum, Groningen, NL 22 feb. 1824 Ulrum, Groningen, NL 22 feb. 1824
Jakob Mulder Forelders tremenning (m) Thesinge, Ten Boer 09 mrt. 1824 Thesinge, Ten Boer 26 jul. 1893
Pieterke Geerts Rienewerf Forelders tremenning (k) Noordhorn, Zuidhorn 30 apr. 1824 Zuidhorn 01 sep. 1891
Derk Freerks Kijft Forelders tremenning (m) Zuidwolde 1824
Geertje Aaldring Forelders tremenning (k) Groningen 25 jan. 1825 Groningen 02 okt. 1877
Janna Leonarda Kijft Forelders tremenning (k) Baflo 27 jan. 1825
Lammechien Kornelis Frieling Forelders kusine Ulrum 12 mrt. 1825 Ulrum 15 aug. 1828
Geertruid Neut Forelders kusine Ulrum, Groningen, NL ABT 1827
Jan Aaldring Forelders tremenning (m) Groningen 15 nov. 1827
Ijzebrand Geerts Muller Forelders tremenning (m) Baflo 10 okt. 1828 Baflo 11 apr. 1830
Anje Neut Forelders kusine Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1829 Ulrum, Groningen, NL 25 jul. 1831
Jan Pieters Kuiper Forelders fetter Usquert 13 sep. 1829 Usquert 13 sep. 1829
Berend Lammerts Neut Forelders fetter Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 mei 1830 Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1830
Hendericus Frieling Forelders fetter Cierhuizen, Ulrum 28 jul. 1830
Jan Pieters Kuiper Forelders fetter Usquert 25 nov. 1830 Usquert 26 mei 1837
Berend Neut Forelders fetter Ulrum, Groningen, NL 19 feb. 1831 Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1845
Ietje Neut Forelders kusine Ulrum, Groningen, NL 19 aug. 1831
Jannes Frieling Forelders tremenning (m) Eenrum 22 aug. 1831 Eenrum 20 jan. 1898
Sibentje Frieling Forelders tremenning (k) Eenrum 22 sep. 1831 Wierhuizen, Eenrum 01 sep. 1859
Klaas Pieters Kuiper Forelders fetter Usquert 04 jun. 1833 Usquert 04 jun. 1833
Freerk Mulder Forelders tremenning (m) Baflo 16 jul. 1833 Baflo 20 dec. 1916
Harmtje Frieling Forelders tremenning (k) Eenrum 08 sep. 1833 Wierhuizen, Eenrum 06 mrt. 1862
Jelte Neut Forelders fetter Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1834 Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1853
(Stillbirth) Kuiper Forelders kusine Usquert 29 sep. 1834
Aaltje Kuiper Forelders kusine Usquert 29 sep. 1834
Harmina Carolina Bonifacia Frieling Forelders tremenning (k) Wirdum, Loppersum 1835 Wirdum, Loppersum 29 apr. 1860
Teophilus Frieling Forelders tremenning (k) Eenrum 30 aug. 1835
Aldert Neut Forelders fetter Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1837 Ulrum, Groningen, NL 09 okt. 1914
Martje Kuiper Forelders kusine Usquert 22 feb. 1838 Usquert 08 feb. 1900
Tonnis Frieling Forelders tremenning (m) Eenrum 02 mrt. 1838 Baflo 21 sep. 1903
Berend Neut Forelders fetter Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1840
Gerrit Neut Forelders fetter Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1840 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 apr. 1924
(Stillbirth) Kuiper Forelders fetter Usquert 22 mei 1841 Usquert 22 mei 1841
Pieter Neut Forelders fetter Ulrum, Groningen, NL 07 jun. 1843
Geertje De Groot Barn av firmenning (k) Feerwerd 1851
Menne De Groot Barn av firmenning (m) Feerwerd 1855
Antje Mechiels Heethuis Barn av firmenning (k) Uithuizen 08 feb. 1856 Uithuizen 27 okt. 1857
Menne Noordwier Barn av firmenning (m) Middelstum 1858
Jakob De Groot Barn av firmenning (m) Feerwerd 1859
Simentje Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 10 apr. 1860 Groningen 23 sep. 1923
Johannes Noordwier Barn av firmenning (m) Middelstum 1861
Jantje Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 21 aug. 1861 Eenrum 04 nov. 1861
Tonna Frieling Barn av firmenning (k) Tinallinge, Baflo 12 dec. 1861 Den Andel, Baflo 12 jun. 1893
Jantje Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 26 jan. 1863 Groningen 24 feb. 1917
Tonnis Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 21 feb. 1864 Pieterburen, Eenrum 18 jan. 1896
Jacobus Noordwier Barn av firmenning (m) Kantens 1864
Mentje De Weerd Barn av firmenning (k) Ezinge 1864
Geertruida Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 20 apr. 1865 Groningen 10 jan. 1953
Jaring Noordwier Barn av firmenning (m) Termunterzijl 1865
Arijs Huizinga Barn av firmenning (m) Pieterburen 1866
Hilje De Weerd Barn av firmenning (k) Feerwerd 1866
Eke Frieling Barn av firmenning (m) Tinallinge, Baflo 17 jul. 1866 Tinallinge, Baflo 21 sep. 1866
Anje Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 06 aug. 1958
Harmentje Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 18 jul. 1866 Uithuizermeeden 31 mei 1963
Tjaart Huizinga Barn av firmenning (m) Pieterburen 1867
Trientje Noordwier Barn av firmenning (k) Termunten 1867
Jurremina Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 17 feb. 1868 Eenrum 07 nov. 1877
Jurrien Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 09 mei 1869 Eenrum 14 mei 1869
Anna Van Dijken Barn av firmenning (k) 't Zandt 29 mei 1869 Spijk, Bierum 23 okt. 1946
Pieterke Huizinga Barn av firmenning (k) Pieterburen 1869
Gaije Van Dijken Barn av firmenning (m) 't Zandt 27 mrt. 1871 Groningen 22 mrt. 1944
Jurjen Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 16 apr. 1871 Eenrum 18 okt. 1958
Elizabeth Huizinga Barn av firmenning (k) Wierhuizen 1872
Geessien Noordwier Barn av firmenning (k) Termunten 1872
Lutgerdina Zeef Barn av firmenning (k) Eenrum 1872
Geert De Weerd Barn av firmenning (m) Feerwerd, Ezinge 1873 Ezinge 26 nov. 1934
Jan Klamer Barn av firmenning (m) Oldehove 1873
Evert Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 11 mrt. 1874
Trijntje Kuizenga Barn av firmenning (k) Baflo 1874
Neeltje Huizinga Barn av firmenning (k) Wierhuizen 1875
Klaas Tempel Barn av firmenning (m) Warffum 05 feb. 1876
Theophilus Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 20 mei 1876
Aaltje Ritzema Barn av firmenning (k) Warffum 1876
Trientje Noordwier Barn av firmenning (k) Middelstum 1876
Grietje Zuidema Barn av firmenning (k) Warffum 20 jan. 1877 Groningen 05 dec. 1956
Grietje Tempel Barn av firmenning (k) Tinallinge, Baflo 04 apr. 1877
Foske Huizinga Barn av firmenning (k) Pieterburen 1877
Menne Noordwier Barn av firmenning (m) Termunterzijl 1877
Albert Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 06 feb. 1878 Eenrum 23 dec. 1961
Derk Ritzema Barn av firmenning (m) Warffum 1878
Henderika Heiliena Huizinga Barn av firmenning (k) Middelstum 1878
Thomas Kuipers Barn av firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1878
Geertruida Kijft Barn av firmenning (k) Pieterzijl, Grijpskerk 05 dec. 1878
Arijna Klazina Zuidema Barn av firmenning (k) Warffum 26 jan. 1879
(Stillbirth) Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 07 jun. 1879 Eenrum 07 jun. 1879
Hendrik Huizinga Barn av firmenning (m) Wierhuizen 1879
Gaje Braam Barn av firmenning (m) Stedum 03 feb. 1880 Godlinze, Bierum 01 jun. 1880
Gerrit Heidema Barn av firmenning (m) Tinallinge, Baflo 04 aug. 1880 Usquert 27 nov. 1884
Gerrit Emme Zuidema Barn av firmenning (m) Warffum 08 aug. 1880
Bouwina Kijft Barn av firmenning (k) De Waard, Grijpskerk 17 aug. 1880 Groningen 18 aug. 1957
Marchien Folkers Barn av firmenning (k) Groningen 22 aug. 1881 Groningen ??? 19 okt. 1970
Hendrik Heidema Barn av firmenning (m) Uithuizen 11 mrt. 1882
Gaiko Braam Barn av firmenning (m) Godlinze, Bierum 22 okt. 1882
Klaas Jan Zuidema Barn av firmenning (m) Warffum 11 mrt. 1883
Johannes Wilhelmus De Vries Barn av tremenning (m) Groningen 22 jun. 1883 Groningen 07 feb. 1965
Anna Kuizenga Barn av firmenning (k) Baflo 1883
Sietje Huizinga Barn av firmenning (k) Wierhuizen 1883
Antonie Heidema Barn av firmenning (m) Usquert 22 sep. 1883
Reinder Zeef Barn av firmenning (m) Eenrum 1884
Klaas Van Dijk Barn av firmenning (m) Loppersum 14 apr. 1885
Johannes Kijft Barn av firmenning (m) Waarden 17 jun. 1885 De Waard, Grijpskerk 31 okt. 1885
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries Barn av tremenning (k) Groningen 07 nov. 1885 Groningen 09 dec. 1916
Harke Zuidema Barn av firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 19 mei 1886 Ten Boer 03 feb. 1961
Antje Heidema Barn av firmenning (k) Uithuizen 08 jun. 1886
Tetje Kuipers Barn av firmenning (k) Hornhuizen 1886
Johanna Kijft Barn av firmenning (k) Waarden 27 dec. 1886
Margaretha Geertruida Maria Scholte Barn av tremenning (k) Groningen 07 mei 1887
Gaiko Zuidema Barn av firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 28 jun. 1887
Bouwinus Kuipers Barn av firmenning (m) Hornhuizen, Kloosterburen 1887
Gerrit Heidema Barn av firmenning (m) Usquert 16 jul. 1887
Anje Hoogheem Barn av firmenning (k) Westernieland, Eenrum 1888
Martje Heidema Barn av firmenning (k) Usquert 17 nov. 1888
Thomas Kijft Barn av firmenning (m) Pieterzijl 28 mei 1890 Pieterzijl, Grijpskerk 05 aug. 1890
Petrus Jan Wijk Barn av firmenning (m) Winsum 1890
Antje Zuidema Barn av firmenning (k) Warffum 22 jul. 1890 Warffum 04 aug. 1890
Ernst Jakobus Zuidema Barn av firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 09 dec. 1890 Oosterwijtwerd, 't Zandt 16 feb. 1891
Lubbert Van Der Horn Barn av tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 01 mrt. 1891
Geertruida Martha Maria Scholte Barn av tremenning (k) Groningen 25 mei 1891 Groningen 23 aug. 1963
Ernst Jakobus Zuidema Barn av firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 23 apr. 1892 Groningen 29 apr. 1949
Catharina Frederika Vennema Barn av firmenning (k) Baflo 1892
Jantje Van Der Horn Barn av tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 26 dec. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Meindert Jan Frieling Barn av firmenning (m) Tinallinge, Baflo 07 jun. 1893 Tinallinge, Baflo 26 mei 1894
Siepko Teerling Barn av firmenning (m) Eenrum 1893
Grietje Kijft Barn av firmenning (k) Pieterzijl 06 aug. 1893
Anko Zuidema Barn av firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 12 nov. 1893 't Zandt 10 feb. 1894
Jantje Buwalda Barn av tremenning (k) Houwerzijl, Groningen, NL 24 dec. 1893
Jantje Van Der Horn Barn av tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1894
Janke De Boer Barn av firmenning (k) Warffum 23 feb. 1894
Johanna Harmanna Maria Scholte Barn av tremenning (k) Groningen 15 okt. 1894
Biefko Zuidema Barn av firmenning (m) Oosterwijtwerd, 't Zandt 27 dec. 1894 't Zandt 23 mrt. 1895
Tonna Frieling Barn av firmenning (k) Tinallinge, Baflo 09 mrt. 1895 Baflo 15 okt. 1901
Meindert Frieling Barn av firmenning (m) Tinallinge, Baflo 09 nov. 1896
Gaatske Van Der Horn Barn av tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1897
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte Barn av tremenning (m) Groningen 23 jun. 1897
Tetje Hoogheem Barn av firmenning (k) Wehe 1897
Folkert Hoogheem Barn av firmenning (m) Wehe 1898
Biefke Zuidema Barn av firmenning (k) Oosterwijtwerd, 't Zandt 02 jul. 1898
Nn Jager Barn av tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Kornelia Bogema Barn av tremenning (k) Warffum 1899
Johannes Bernardus Josephus Scholte Barn av tremenning (m) Groningen 22 feb. 1900 Lubeck, Duitsland 21 apr. 1945
Teeke Jager Barn av tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Alderdina Jager Barn av tremenning (k) Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Aldert Van Der Horn Barn av tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1901
Frederik Teerling Barn av firmenning (m) Westernieland 1902
Seike Frieling Barn av firmenning (k) Slochteren 1902
Jannes Tonnis Frieling Barn av firmenning (m) Pieterburen, Eenrum 18 apr. 1903
Jannes Tonnes Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 30 apr. 1904
Jan Van Der Horn Barn av tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 28 jun. 1904
Hendrik Harmannus Frieling Barn av firmenning (m) Bedum 1906
Martje Bogema Barn av tremenning (k) Warffum 02 aug. 1907
Hilje Bogema Barn av tremenning (k) Usquert 10 okt. 1908
Jannes Frieling Barn av firmenning (m) Eenrum 07 mrt. 1909
Henderika Bogema Barn av tremenning (k) Usquert 07 feb. 1910
Jantje Jager Barn av tremenning (k) Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Gerrit Van Der Horn Barn av tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1931
Klaas Bogema Barn av tremenning (m) Uithuizen 09 jun. 1911
Antje Henderika Frieling Barn av firmenning (k) Eenrum 1911
Seike Antje Frieling Barn av firmenning (k) Nieuwolda 1911
Derk Bogema Barn av tremenning (m) Uithuizen 27 dec. 1912 Groningen 20 okt. 1942
Henderikus Bogema Barn av tremenning (m) Uithuizen 20 apr. 1914
Hendrikje Bogema Barn av tremenning (k) Assen, Drenthe 1919 Warffum 14 okt. 1929
Maria Jager Barnebarn av tremenning (k) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Geertruida Lammechina Jager Barnebarn av tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Paulina Harmina Jager Barnebarn av tremenning (k) Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Johanna Anna Jager Barnebarn av tremenning (k) Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Jan Poppe Jager Barnebarn av tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936 Hoogezand, Groningen, NL 26 nov. 2021
Poppe Harmannus Jager Barnebarn av tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Poppe Harmannus Jager Barnebarn av tremenning (m) Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941

Notater

http://allegroningers.nl/personen/weergave/akte/layout/default/id/a5b65e3a-b73d-2714-d6a5-236afff23f49/q/persoon_achternaam_t_0/fri%2Aling/q/persoon_voornaam_t_0/ma%2Arte%2An/q/persoon_rol_s_0/0/q/persoon_achternaam_t_1/ri%2Atema/q/persoon_rol_s_1/0
http://allegroningers.nl/personen/weergave/akte/layout/default/id/0f2e62ae-f3b5-c91d-90c2-8b5d553eb232/q/persoon_achternaam_t_0/fri%2Aling/q/persoon_voornaam_t_0/ma%2Arte%2An/q/persoon_rol_s_0/0/q/persoon_achternaam_t_1/ri%2Atema/q/persoon_rol_s_1/0