Mijn kwartierstaat

Neeltje (Nel) Slootweg

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Jacobus Slootweg 12 aug. 1926 Tetje Toonstra 05 dec. 1928

Partners

Partners Geboortedatum Kinderen
Jan Aadahl 27 jun. 1946

Persoonsgebeurtenissen

Soort gebeurtenis Datum Plaats Omschrijving
Geboorte 13 dec. 1956

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Partners
Jan Aadahl Partner of echtgenoot Bedum, Groningen, NL 27 jun. 1946
Broers en zusters
Zwaantje (Ans) Slootweg zuster 11 mei 1951
Johannes (Hans) Slootweg broer 03 okt. 1952
Reinder Slootweg broer 06 aug. 1954
Ouders
Jacobus Slootweg vader Sassenheim, Zuid-Holland, NL 12 aug. 1926 04 sep. 1981
Tetje Toonstra moeder Ulrum, Groningen, NL 05 dec. 1928 07 nov. 1985
Grootouders
Zwaantje Stulp grootmoeder Wehe den Hoorn, Groningen, NL ABT 1889 Sauwerd, Groningen, NL 21 jun. 1943
Reinder Toonstra grootvader Grijpskerk, Groningen, NL 31 jul. 1892
Johannes Slootweg grootvader 24 sep. 1900 13 jan. 1967
Neeltje Wisse grootmoeder Wissenkerke, Zeeland, NL 15 sep. 1901 02 aug. 1990
Overgrootouders
Anje Wiegers overgrootmoeder
Jannes Stulp overgrootvader
Sijbrigje Zandstra overgrootmoeder Kollumerland, Friesland, NL ABT 1860 Ulrum, Groningen, NL 25 sep. 1926
Eelke Toonstra overgrootvader Kollum, Friesland, NL 30 jan. 1863 Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1946
Jakob Wisse overgrootvader 30 mrt. 1877 27 mei 1967
Johanna Minderhoud overgrootmoeder 03 okt. 1878 16 okt. 1933
Betovergrootouders
Antje Johannes Visser betovergrootmoeder
Cornelis Wisse betovergrootvader
Jacob Minderhoud betovergrootvader
Jakob Jans Stulp betovergrootvader
Jan Wiegers betovergrootvader
Lientje Looise betovergrootmoeder
Neeltje de Korte betovergrootmoeder
Sjoerd Minzes Zandstra betovergrootvader
Trientje Zielema betovergrootmoeder
Zwaantje Pieters Kits betovergrootmoeder
Reinder Toonstra betovergrootvader Driesum, Friesland, NL 01 mei 1837 Kollum, Friesland, NL 10 feb. 1924
Jitske Visser betovergrootmoeder Oudwoude, Friesland, NL ABT 1838
Oudouders
Catharina van Hove oudmoeder
Jacob Looise oudvader
Jan Sjoerds Visser oudvader
Johanna Dekker oudmoeder
Klaais Wisse oudvader
Romkje Slotendijk oudmoeder
Eelke Gerbens Toonstra oudvader Kollum, Friesland, NL ABT 1799 Dantumadeel, Friesland, NL 25 mei 1861
Uilkje Reinders Dijkstra oudmoeder Ferwerd, Friesland, NL ABT 1806
Oudgrootouders
Catharina Albartus Leurs oudgrootmoeder
Cornelis Dekker oudgrootvader
Leuntje Wisse oudgrootmoeder
Reinder Ates Dijkstra oudgrootvader
Trijntje Pieters Rosema oudgrootmoeder
Gerben Eelkes Toonstra oudgrootvader Dantumadeel, Friesland, NL ABT 1778 Dantumadeel, Friesland, NL 30 sep. 1826
Samuel Janse Wisse oudgrootvader Domburg, Zeeland, NL 21 sep. 1787 Domburg, Zeeland, NL 05 jun. 1864
Elizabeth Maljaars oudgrootmoeder Biggekerke, Zeeland, NL 19 feb. 1794 Domburg, Zeeland, NL 16 nov. 1864
Oudovergrootouders
Elizabeth Houterman oudovergrootmoeder
Pietronella Antheunisse Wouterman oudovergrootmoeder
Piter Janse Maljaars oudovergrootvader
Jan Samuelse Wisse oudovergrootvader ABT 1751 Aagtekerke, Zeeland, NL 08 aug. 1829
Neven en nichten
Jan Jacob Beltman neef 06 jul. 1973
Mariska Slootweg nicht 05 dec. 1974
Wilco Beltman neef 18 feb. 1975
Bennie Beltman neef 24 apr. 1978
Jurriaan Slootweg neef 18 aug. 1978
Ooms en tantes
Cornelis Slootweg oom
Johanna Slootweg tante 24 jun. 1928
Antje Toonstra tante Wehe den Hoorn, Groningen, NL ABT 1929 Wehe den Hoorn, Groningen, NL 22 sep. 1929
Jacob Slootweg oom 22 dec. 1929
Elisabeth Slootweg tante 12 mrt. 1933
Johannes Slootweg oom 12 okt. 1935
Willem Slootweg oom 21 aug. 1943
Grootooms en -tantes
Jakob Stulp grootoom Leens, Groningen, NL ABT 1885
Antje Toonstra groottante Kollumerland, Friesland, NL 30 jul. 1885 Ulrum, Groningen, NL 01 apr. 1924
Jitske Toonstra groottante Burum, Friesland, NL 31 jul. 1886
Trientje Stulp groottante Wehe den Hoorn, Groningen, NL ABT 1887
Sjoerd Toonstra grootoom Kollumerland, Friesland, NL 28 okt. 1887
Sjoerd Toonstra grootoom Kollumerland, Friesland, NL 27 jan. 1889
Romkje Toonstra groottante Kollumerland, Friesland, NL 02 feb. 1890 Grijpskerk, Groningen, NL 28 nov. 1891
Geertje Toonstra groottante Burum, Friesland, NL 24 jan. 1891 Grijpskerk, Groningen, NL 04 dec. 1891
Jan Stulp grootoom Wehe den Hoorn, Groningen, NL ABT 1892
Tetje Stulp groottante Wehe den Hoorn, Groningen, NL ABT 1893 Wehe den Hoorn, Groningen, NL 30 dec. 1895
Geertje Toonstra groottante Ruigzand, Groningen, NL 17 jul. 1893 Oldehove, Groningen, NL 23 jul. 1893
Jan Toonstra grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1895
Geertje Toonstra groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 dec. 1895 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 09 jul. 1896
Pieter Stulp grootoom Wehe den Hoorn, Groningen, NL ABT 1896 Leens, Groningen, NL 18 apr. 1905
Geertje Toonstra groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 19 apr. 1897 Mensingeweer, Groningen, NL 01 dec. 1928
Marten Toonstra grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 21 jun. 1899 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 jun. 1900
Cornelis Wisse grootoom 14 okt. 1900 23 feb. 1966
Maarten Toonstra grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1901
Jacob Wisse grootoom 12 jan. 1903 23 okt. 1903
Jacob Wisse grootoom 15 dec. 1903 17 jun. 1990
Lein Wisse grootoom 22 feb. 1906
Jacobus Wisse grootoom 25 mrt. 1910
Klaais Wisse grootoom 04 jan. 1913 24 jul. 1960
Jacoba Wisse groottante 28 apr. 1914
Johanna Wisse groottante 19 mei 1923
Overgrootooms en -tantes
Catharina Wisse overgroottante
Janna Wisse overgroottante
Johanna Wisse overgroottante Groningen, NL 08 feb. 1904
Klaais Wisse overgrootoom Grijpskerke, Zeeland, NL
Leuntje Wisse overgroottante
Romkje Toonstra overgroottante Kollum, Friesland, NL 31 jan. 1862
Jan Toonstra overgrootoom Kollum, Friesland, NL 04 nov. 1865
Uilkje Toonstra overgroottante Kollum, Friesland, NL 03 feb. 1869
Marten Toonstra overgrootoom Kollum, Friesland, NL 10 mei 1872
Maria Catharina Toonstra overgroottante Kollum, Friesland, NL 28 feb. 1875
Gerben Toonstra overgrootoom Kollum, Friesland, NL 25 mei 1878
Jeltje Toonstra overgroottante Kollum, Friesland, NL 21 jun. 1881
Betovergrootooms en -tantes
Elizabeth Wisse betovergroottante Meliskerke, Zeeland, NL
Jan Wisse betovergrootoom
Leuntje Wisse betovergroottante Meliskerke, Zeeland, NL
Martina Wisse betovergroottante
Pieternella Wisse betovergroottante Meliskerke, Zeeland, NL
Willem Wisse betovergrootoom Meliskerke, Zeeland, NL
Ype Toonstra betovergrootoom Dantumadeel, Friesland, NL 28 mei 1819
Trijntje Eelkes Toonstra betovergroottante Driesum, Friesland, NL 13 aug. 1824 Dantumadeel, Friesland, NL 22 apr. 1898
Maria Catharina Toonstra betovergroottante ABT 1832 Dantumadeel, Friesland, NL 02 aug. 1900
Gerben Eelkes Toonstra betovergrootoom Dantumadeel, Friesland, NL 10 apr. 1835 Dantumadeel, Friesland, NL 06 apr. 1912
Ype Toonstra betovergrootoom Dantumadeel, Friesland, NL 08 jan. 1840
Ypkje Toonstra betovergroottante Driesum, Friesland, NL 27 jan. 1843 Grootegast, Groningen, NL 04 dec. 1914
Ype Toonstra betovergrootoom Dantumadeel, Friesland, NL 15 feb. 1846
Samuel Wisse betovergrootoom Aagtekerke, Zeeland, NL ABT 1849 Aagtekerke, Zeeland, NL 19 feb. 1851
Oudooms en -tantes
Antheunis Wisse oudoom
Antje Gerbens Toonstra oudtante
Elisabeth Wisse oudtante
Jan Wisse oudoom
Leuntje Wisse oudtante
Pieter Wisse oudoom Grijpskerke, Zeeland, NL 12 mei 1897
Pieter Gerbens Toonstra oudoom Wouterswoude, Friesland, NL ABT 1805
Wouter Toonstra oudoom Dantumadeel, Friesland, NL 08 jul. 1817
Jacobus Wisse oudoom ABT 1829 Aagtekerke, Zeeland, NL 26 dec. 1920
Pieternella Wisse oudtante ABT 1832 Domburg, Zeeland, NL 09 okt. 1836
Oudgrootooms en -tantes
Maria Wisse oudgroottante Domburg, Zeeland, NL 12 nov. 1792
Volle neven en nichten
Arie Gerardus Hoekstra volle neef 27 okt. 1957
Maria Elisabeth Jenneke Slootweg volle nicht 01 apr. 1959
Neeltje Slootweg volle nicht 03 sep. 1961
Johannes Slootweg volle neef 08 okt. 1963
Yvonne Slootweg volle nicht 03 aug. 1964
Maria Cornelia Slootweg volle nicht 18 sep. 1965
Hendrik Slootweg volle neef 16 okt. 1966
Berendina Johanna Clementina Hoekstra volle nicht 17 jul. 1967
Johannes Slootweg volle neef 20 mei 1968
Pieter Jan Hoekstra volle neef 09 jul. 1969
Ingrid Slootweg volle nicht 02 dec. 1969
Elizabeth Slootweg volle nicht 17 jun. 1972
Johannes Hoekstra volle neef 27 mei 1973
Verre neven en nichten
Tineke van der Kuijl nicht 2e graad 24 mrt. 1948
Jaap van der Kuijl neef 2e graad 11 mei 1949
Piet van der Kuijl neef 2e graad 12 jul. 1950
Cornelia Elizabeth de Kraker nicht 2e graad 24 nov. 1951
Corrie van der Kuijl nicht 2e graad 12 dec. 1952
Cornelis de Kraker neef 2e graad 23 apr. 1954
Jan Johannes Johannes neef 2e graad 10 mei 1954
Willem Jacob van Bodegraven neef 2e graad 08 sep. 1955
Hans van der Kuijl neef 2e graad 25 apr. 1956
Leonardus Johannes neef 2e graad 15 jun. 1956
Cornelia Guurtje van Bodegraven nicht 2e graad 23 feb. 1958
George Martin Klingenberg neef 2e graad 07 mei 1958
Ingrid van der Woude nicht 2e graad 26 apr. 1959
Roger Cornelis Klingenberg neef 2e graad 16 dec. 1959
Netty Yolanda de Kraker nicht 2e graad 18 dec. 1959 07 mei 1963
Maurits Elzinga neef 2e graad 24 aug. 1960
Jaqueline Linda Klingenberg nicht 2e graad 01 jan. 1961
Gerard van der Kuijl neef 2e graad 16 jul. 1962
Bernard John Klingenberg neef 2e graad 26 okt. 1962
Piet Kraak neef 2e graad 16 dec. 1962
Bruce Wisse neef 2e graad Melbourne, AU 14 jan. 1963
Thea Cornelia Elzinga nicht 2e graad 27 jan. 1963
Klaasjan Kuperus neef 2e graad 25 apr. 1963
John William van Drunen neef 2e graad 22 jun. 1963
Frans van der Woude neef 2e graad 07 aug. 1963
Robert Jan de Kraker neef 2e graad 08 jan. 1964
Christina Kraak nicht 2e graad 09 jan. 1964
Sandra van der Kuijl nicht 2e graad 24 jan. 1965
Willem Peter Wisse neef 2e graad 10 feb. 1965 01 mei 1986
Tjitske Annemarie Kuperus nicht 2e graad 30 apr. 1965
Rodney Wisse neef 2e graad Melbourne, AU 02 mei 1965
David Richard Klingenberg neef 2e graad 28 mei 1965
Jacqueline Christina van Drunen nicht 2e graad 08 mrt. 1966
Annemiek Wisse nicht 2e graad 25 apr. 1966
Michael John Mark neef 2e graad 21 sep. 1966
Johan Kuperus neef 2e graad 06 dec. 1966
Jacobus Kraak neef 2e graad 06 mrt. 1967
Eric Wisse neef 2e graad 12 apr. 1967
Yvonne Wisse nicht 2e graad 06 okt. 1967
Sharon Wisse nicht 2e graad Melbourne, AU 19 jun. 1968
Gerda van Drunen nicht 2e graad 01 okt. 1968
Johanna Jacoba Elzinga nicht 2e graad 21 nov. 1968
Ria Wisse nicht 2e graad 20 mrt. 1969
Klaais Johannes Wisse neef 2e graad 29 mei 1969
Erik Paul de Kraker neef 2e graad 17 jun. 1969
Angela Miranda Wisse nicht 2e graad 18 sep. 1969
Gerrit Mantel neef 2e graad 29 mrt. 1970
Brenda Christine Klingenberg nicht 2e graad 29 apr. 1970
Christina Mantel nicht 2e graad 06 okt. 1971
Jacobus Cornelis van Drunen neef 2e graad 14 dec. 1971
Wendy Wisse nicht 2e graad 09 feb. 1972
Raymond Garry Mark neef 2e graad 10 mrt. 1972
Léoniek Wisse nicht 2e graad 10 okt. 1972
Hans Wisse neef 2e graad 12 nov. 1972
Robert van der Schaap neef 2e graad 13 jan. 1973
Jeffrey Allen Mark neef 2e graad 09 mei 1973
Nico Leijen neef 2e graad 10 aug. 1973
Dennis Jerome van Bruggen neef 2e graad 22 jan. 1974
Eddy Wisse neef 2e graad 11 jul. 1974
Jessica Wisse nicht 2e graad 21 nov. 1974
Anja Wisse nicht 2e graad 12 feb. 1975
Jacobus Eduard Mantel neef 2e graad 27 feb. 1975
Marco Wisse neef 2e graad 28 mrt. 1975
Rob Wisse neef 2e graad 19 mrt. 1976
Lisa Kareen van Bruggen nicht 2e graad 27 mrt. 1976
Geertje Henrika Marika Wisse nicht 2e graad 07 aug. 1976
Ronals James Klingenberg neef 2e graad 21 dec. 1976
Petronella Paulina Mantel nicht 2e graad 08 jun. 1977
Gonny Leijen nicht 2e graad 19 dec. 1978
Marjolein Wisse nicht 2e graad 10 jun. 1979
José Wisse nicht 2e graad 01 aug. 1979
Angela Leijen nicht 2e graad 03 okt. 1981
Ryan Douglas Game neef 2e graad 04 dec. 1981
Angelique Wisse nicht 2e graad 15 feb. 1982
Wesley George van Bruggen neef 2e graad 25 aug. 1983
Kevin Christopher Game neef 2e graad 17 mrt. 1984
Rebecca Amy van Bruggen nicht 2e graad 27 mei 1985
Lynsey Kerryn Game nicht 2e graad 21 okt. 1986
Lynette Elaine van Bruggen nicht 2e graad 18 jan. 1987
Achterneven en -nichten
Dennis Leon van der Heiden achterneef 19 mrt. 1985
Petra Hoekstra achternicht 20 jun. 1985
Lisette Daniëlle van der Heiden achternicht 25 nov. 1986
Eline Moniek van der Heiden achternicht 02 jul. 1988
Richard Blokker achterneef 22 okt. 1988
Ralph Slootweg achterneef 08 mei 1989
Lukas Hoekstra achterneef 18 sep. 1989
Robbin van Duijn achterneef 06 nov. 1989
Daphne Slootweg achternicht 02 jul. 1990
Esther van Duijn achternicht 10 feb. 1991
Esther Hoekstra achternicht 15 mrt. 1991
Sandra Nicole van der Heiden achternicht 22 okt. 1991
Sharon Elisabeth Jahanna Blokker achternicht 24 dec. 1991
Andere verwanten
Jacoba Wisse achtertante
Gerben Pieters Toonstra betovergrootoom Dantumadeel, Friesland, NL 08 apr. 1839 Dantumadeel, Friesland, NL 17 dec. 1919
Uilkje Toonstra overgroottante Dantumadeel, Friesland, NL 19 aug. 1863 Dantumadeel, Friesland, NL 22 feb. 1922
Berber Toonstra overgroottante Dantumadeel, Friesland, NL 12 nov. 1864
Eelke Toonstra betovergrootoom Driesum, Friesland, NL 14 mei 1868
Tietje Toonstra overgroottante Dantumadeel, Friesland, NL 04 okt. 1870
Sytske Toonstra overgroottante 4e graad Dantumadeel, Friesland, NL 30 jul. 1872
Nn Toonstra overgroottante Dantumadeel, Friesland, NL 22 jan. 1873 Dantumadeel, Friesland, NL 22 jan. 1873
Aaltje Toonstra overgroottante 4e graad Dantumadeel, Friesland, NL 21 sep. 1873
Berber Toonstra overgroottante Dantumadeel, Friesland, NL 17 jul. 1874 Dantumadeel, Friesland, NL 23 jul. 1874
Jitske Toonstra overgroottante 4e graad Dantumadeel, Friesland, NL 14 okt. 1877
Gerben Toonstra grootoom 3e graad Dantumadeel, Friesland, NL 15 nov. 1895 Dantumadeel, Friesland, NL 29 jun. 1896
Gerben Toonstra grootoom 3e graad Dantumadeel, Friesland, NL 28 jan. 1897
Lieuwke Toonstra groottante 3e graad Dantumadeel, Friesland, NL 23 aug. 1898
Klaas Toonstra grootoom 3e graad Dantumadeel, Friesland, NL 15 sep. 1901 Dantumadeel, Friesland, NL 01 nov. 1902
Lutske van der Schaaf groottante 4e graad Dantumadeel, Friesland, NL 02 mrt. 1902
Gerrit Groen achteroom Ulrum, Groningen, NL ABT 1922 Ulrum, Groningen, NL 06 jun. 1923
Johanna Wisse achtertante 18 dec. 1926
Sanderdina Wisse achtertante 31 aug. 1929
Johanna Wisse achtertante 26 sep. 1929
Cornelis Wisse achteroom 09 feb. 1931 01 aug. 1955
Neeltje Wisse achtertante 07 mrt. 1932
Jacob Wisse achteroom 16 nov. 1932 05 aug. 1976
Boukje Wisse achtertante 23 dec. 1932
Francina Wisse achtertante 03 mei 1934
Jacob Wisse achteroom 30 jan. 1935
Gerlof Wisse achteroom 05 aug. 1936
Trijntje Koning achtertante 02 mrt. 1938
Jacob Wisse achteroom 24 sep. 1938
Johanna Wisse achtertante 22 jun. 1939
Johanna Wisse achtertante 25 jun. 1939
Wiepke Wisse achteroom 04 aug. 1940
Geertje Wisse achtertante 21 mrt. 1941
Johanna Wisse achtertante 13 nov. 1943 11 jan. 1993
Klaas Wisse achteroom 04 apr. 1945
Jisko van Bruggen achteroom 17 jun. 1945
Cornelis Hilbert Wisse achteroom 15 feb. 1946
Jacoba Hendrika Wisse achtertante 25 apr. 1946
Cornelis Wisse achteroom 29 mrt. 1947
Hennie Wisse achtertante 30 jul. 1947
Johanna van Bruggen achtertante 04 aug. 1947
Jacob Wisse achteroom 22 feb. 1950
George John van Bruggen achteroom 14 jan. 1955
Suzanna Wisse achtertante 28 apr. 1956
Nancy Jaqueline van Bruggen achtertante 20 aug. 1957
Brenda Johanna Cornelia Johannes achternicht 3e graad 21 mei 1973
Sander van der Kuijl achterneef 3e graad 31 jul. 1974
Bianca Robben achternicht 3e graad 04 jan. 1975
Jolein Suzan Johannes achternicht 3e graad 08 mrt. 1976
Guido Robben achterneef 3e graad 06 apr. 1977
Mariska van der Kuijl achternicht 3e graad 18 mei 1977
Irmon Jurjan Krol achterneef 3e graad 25 mei 1977
Jasper Jeroen de Kraker achterneef 3e graad 15 mei 1978
Dennis van der Kuijl achterneef 3e graad 18 sep. 1978
Martijn Rutger de Kraker achterneef 3e graad 25 okt. 1979
Bastiaan van der Kuijl achterneef 3e graad 02 jul. 1980
Manon Gejory Krol achternicht 3e graad 19 mrt. 1981
Stephan van der Kuijl achterneef 3e graad 04 jun. 1982
Matthew Cornelis Klingenberg achterneef 3e graad 10 jun. 1982
Raymon Maurits Elzinga achterneef 3e graad 25 okt. 1982
Rebecca Joy Klingenberg achternicht 3e graad 23 mei 1983
Richard John Klingenberg achterneef 3e graad 21 okt. 1983
Francina Catharina Moggre achternicht 3e graad 06 okt. 1984
Yvette van Bodegraven achternicht 3e graad 03 dec. 1984
Marca Jean Reinink achternicht 3e graad 04 apr. 1985 11 apr. 1987
Patrick Marijn Elzinga achterneef 3e graad 25 apr. 1985
Renaye Wisse achterneef 3e graad Melbourne, AU 21 mei 1985
Nathan Scott Klingenberg achterneef 3e graad 07 jun. 1985
Michaël van der Kuijl achterneef 3e graad 20 aug. 1985
Brandon John Klingenberg achterneef 3e graad 14 okt. 1985
Adriaan Willem Moggre achterneef 3e graad 04 jun. 1986
Thomas James Klingenberg achterneef 3e graad 01 jul. 1986
Marleen Jane Johannes achternicht 3e graad 05 aug. 1986
Gerben Eykelenboom achterneef 3e graad 09 mrt. 1987
Danny Hoelandt achterneef 3e graad 09 mei 1987
Charline Joy Reinink achternicht 3e graad 13 nov. 1987
Ilonka van Bodegraven achternicht 3e graad 09 jan. 1988
Amanda Nicole Klingenberg achternicht 3e graad 22 apr. 1988
Linsday van der Kuijl achternicht 3e graad 23 jul. 1988
Benny Kraak achterneef 3e graad 21 aug. 1988
Steven Aron Klingenberg achterneef 3e graad 11 mrt. 1989
Bethany Joy Klingenberg achternicht 3e graad 14 jul. 1989
Eric John Reinink achterneef 3e graad 30 jul. 1989
Kirsten Hoelandt achternicht 3e graad 02 nov. 1989
Jackson Wisse achterneef 3e graad Melbourne, AU 13 mrt. 1990
Rene van der Woude achterneef 3e graad 14 mrt. 1990
Stefan van der Woude achterneef 3e graad 14 mrt. 1990
Sandra Eykelenboom achternicht 3e graad 04 mei 1990
Michael John Klingenberg achterneef 3e graad 23 aug. 1990
Noëlle van der Ploeg achternicht 3e graad 19 nov. 1990
Brian Daniel Klingenberg achterneef 3e graad 02 dec. 1990
David Jerold Reinink achterneef 3e graad 11 dec. 1990
Jannemieke Kroese achternicht 3e graad 24 jan. 1991
Kristian van Bodegraven achterneef 3e graad 24 apr. 1991
Joyce Kuipers achternicht 3e graad 30 mei 1991
Manon Kraak achternicht 3e graad 17 okt. 1991
Niels Kraak achterneef 3e graad 11 mrt. 1992
Simon van der Kuijl achterneef 3e graad 02 jun. 1992
Jelmar van der Ploeg achterneef 3e graad 30 jul. 1992
Ashleigh Olive achternicht 3e graad Melbourne, AU 08 aug. 1992
Tara Jolene Reinink achternicht 3e graad 19 aug. 1992
Darrel Joal Klingenberg achterneef 3e graad 17 okt. 1992
Justin Roland Mark achterneef 3e graad 05 nov. 1992
Kas Kuperus achterneef 3e graad 02 jan. 1993