Mijn kwartierstaat

Catharina Klasens Zijlstra

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Klaas Reinders Zijlstra Geessien Everts Frik

Persoonsgebeurtenissen

Soort gebeurtenis Datum Plaats Omschrijving
Geboorte 1820 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL
Huwelijk 18 feb. 1847 Ulrum, Groningen, NL

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Partners
Teeke Ipes Wagenveld Echtgenoot Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Kinderen
Nn Wagenveld zoon
Katharina (Klaassien) Wagenveld dochter Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Jantje Wagenveld dochter Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Reinder Wagenveld zoon Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Ouders
Geessien Everts Frik moeder
Klaas Reinders Zijlstra vader
Kleinkinderen
Arendina Jager kleindochter Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Jan Jager kleinzoon Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Katharina Jager kleindochter Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Meiske Jager kleindochter Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Jantje Jager kleindochter Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Aaltje Jager kleindochter Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Teekelina Jager kleindochter Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Grietje Jager kleindochter Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Achterkleinkinderen
Klazina Dijkstra achterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klaziena Siegers achterkleindochter Groningen, NL 23 feb. 1896
Willem Dijkstra achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Diena Siegers achterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Nn Jager achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Jacoba Siegers achterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Klaassien Barbara van Iperen achterkleindochter Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Teeke Jager achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Jacob Siegers achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Alderdina Jager achterkleindochter Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Hendrik Bolt achterkleinzoon Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Bastiaan van Iperen achterkleinzoon Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Teeke Siegers achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Klazina Bolt achterkleindochter Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Aaltje Romeling achterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Wilem Bolt achterkleinzoon Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Nn Bolt achterkleinzoon Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt achterkleinzoon Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Teeke Bolt achterkleinzoon Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Pieter Romeling achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Teeke Romeling achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Simon Bolt achterkleinzoon Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Jantje Jager achterkleindochter Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Trijntje Bolt achterkleindochter ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Berend Bolt achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Karel Bolt achterkleinzoon ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Alida Roelfina Bolt achterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Roelof Bolt achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Meiske Bolt achterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Jan Bolt achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Nn Bolt achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Pieter Bolt achterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Nn Bolt achterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Jantina Margaretha Bolt achterkleindochter Groningen, NL 06 apr. 1925
Achterachterkleinkinderen
Maria Jager achterachterkleindochter Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Geertruida Lammechina Jager achterachterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Paulina Harmina Jager achterachterkleindochter Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Johanna Anna Jager achterachterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Jan Poppe Jager achterachterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Poppe Harmannus Jager achterachterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Poppe Harmannus Jager achterachterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Leendert Bolt achterachterkleinzoon NL 27 feb. 1944
Willem Bolt achterachterkleinzoon NL 04 dec. 1946
Teekelina Bolt achterachterkleindochter 07 aug. 1948
Anneke Bolt achterachterkleindochter NL 16 sep. 1956
Achterachterachterkleinkinderen
Anita Jager achterachterachterkleindochter
Joke Jager achterachterachterkleindochter
Laura Kuijpers achterachterachterkleindochter
Ria Venhuizen achterachterachterkleindochter
Tiny Venhuizen achterachterachterkleindochter
Ria van der Wiel achterachterachterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1950
Sjouke van der Wiel achterachterachterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 14 nov. 1951
Thea Geertruida van der Wiel achterachterachterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1953 Groningen, NL 03 mrt. 2008
Maria (Marijke) Siegers achterachterachterkleindochter Adorp, Groningen, NL 15 jun. 1953
Hennie van der Wiel achterachterachterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1954
Paul van der Wiel achterachterachterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1955
Benny Siegers achterachterachterkleinzoon Groot Wetsinge, Groningen, NL 26 jun. 1956
NN van der Wiel achterachterachterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956 Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956
Wilma Margaretha van der Wiel achterachterachterkleindochter Ulrum, Groningen, NL 05 jun. 1958
Marian Gerda Wever achterachterachterkleindochter Groningen, NL 02 aug. 1959
Marcel Wever achterachterachterkleinzoon NL 03 mei 1960
Jeannette Johanna Jager achterachterachterkleindochter Groningen, NL 08 nov. 1960
Theo van der Wiel achterachterachterkleinzoon Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1963 Groningen, NL 28 jul. 1984
Theo Jan Jager achterachterachterkleinzoon Enschede, Overijssel, NL 03 nov. 1963
Andre Siegers achterachterachterkleinzoon 30 mrt. 1964
Peter Wever achterachterachterkleinzoon NL 31 mei 1964
Tonny Jager achterachterachterkleinzoon ABT 1968
Nathan Maurice Kuijpers achterachterachterkleinzoon Uden, Noord-Brabant, NL 16 sep. 1970
Bert-Jan Kuijpers achterachterachterkleinzoon Uden, Noord-Brabant, NL 14 apr. 1976
Achterachterachterachterkleinkinderen
Alex Siegers achterachterachterachterkleinzoon 28 november
Dewi Kuijpers achterachterachterachterkleindochter
Dick Cleveringa achterachterachterachterkleinzoon
Gea Cleveringa achterachterachterachterkleindochter
Ilonka Siegers achterachterachterachterkleindochter 11 januari
Kayleigh Siegers achterachterachterachterkleindochter 6 april
Klaas Cleveringa achterachterachterachterkleinzoon
Klaas van der Wiel achterachterachterachterkleinzoon
Michael de Bruin achterachterachterachterkleinzoon
Natascha de Bruin achterachterachterachterkleindochter
Zoe Kuijpers achterachterachterachterkleindochter
Sandra Helder achterachterachterachterkleindochter Groningen, NL 19 dec. 1975
Laura Helder achterachterachterachterkleindochter Haren, Groningen, NL 09 jan. 1979
Bianca Siegers achterachterachterachterkleindochter 19 mei 1984
Peter Wever achterachterachterachterkleinzoon Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1985
Daniel Siegers achterachterachterachterkleinzoon 08 aug. 1987
Lisanne Henderika Elzes achterachterachterachterkleindochter Baflo, Groningen, NL 29 dec. 1987
Nienke Cleveringa achterachterachterachterkleindochter Delfzijl, Groningen, NL 05 sep. 1989
Marthyn Theo Elzes achterachterachterachterkleinzoon Baflo, Groningen, NL 27 feb. 1990
Esther Wever achterachterachterachterkleindochter Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 29 nov. 1993
Ilona van der Wiel achterachterachterachterkleindochter Groningen, NL 08 feb. 1999
Max Wever achterachterachterachterkleinzoon Alkmaar, Noord-Holland, NL 03 mrt. 2002
Tom Wever achterachterachterachterkleinzoon Alkmaar, Noord-Holland, NL 03 mrt. 2002
Wesley van der Wiel achterachterachterachterkleinzoon Groningen, NL 11 mrt. 2007
Milan van der Wiel achterachterachterachterkleinzoon Groningen, NL 15 feb. 2010
Achterachterachterachterachterkleinkinderen
Dieuwertje Cleveringa achterachterachterachterachterkleindochter 01 apr. 2020
Schoonouders
Jantje Heines Bosveld schoonmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1844
Jantje Heines Bosveld schoonmoeder
Ijpe Teekes Wagenveld schoonvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld schoonvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Schoonzonen en schoondochters
Teeke Jager schoonzoon Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1845 Zuidlaren, Drenthe, NL 10 feb. 1927
Schoonbroers en -zusters
Heine Ipes Wagenveld schoonbroer Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld schoonbroer Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Knelske Ipes Wagenveld schoonzuster Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Wagenveld schoonzuster Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Aaltje Ipes Wagenveld schoonzuster Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Wagenveld schoonzuster Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Neven en nichten
Aaltje Pilon Aangehuwde nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Aafke Zwart Aangehuwde nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Iepe Pilon Aangehuwde neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Martje Pilon Aangehuwde nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Jantje Zwart Aangehuwde nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Jantje Pilon Aangehuwde nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Kornelis Zwart Aangehuwde neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Diewerke Pilon Aangehuwde nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Ipe Zwart Aangehuwde neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Jan Pilon Aangehuwde neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Aangehuwde grootouders
Aaltje Rensens Aangehuwde overgrootmoeder Groningen, NL
Heine Hindriks Bosveld schoongrootvader
Korneliske Pieters schoongrootmoeder
Meiske Jacobs Aangehuwde betovergrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Nanne Tekes Wagenveld Aangehuwde overgrootvader Munnekezijl, Gemeente Kollumerland en Nieuwkruisland, Friesland, NL
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) Aangehuwde oudgrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Rijke Hindriks Boijkema Aangehuwde oudgrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Jan Boijkema Aangehuwde oudvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1625 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1696
Courtjen Rijpkes Aangehuwde oudmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1630 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 dec. 1686
Rijpke Jans Boijkema Aangehuwde betovergrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1680 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1756
Liewe Ijpes Aangehuwde overgrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1716 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808
Grietje Rijpkes Boijkema Aangehuwde overgrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 dec. 1716 NL 1816
Teeke (Taeke) Nannes (Nannings) Wagenveld schoongrootvader Eibersburen, Groningen, NL ABT 1758 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 aug. 1828
Aaltje Lieuwes Beukema schoongrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1763 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 28 dec. 1823
Schoonkleinkinderen
Nanne Dijkstra schoon kleinzoon Wierum, Groningen, NL ABT 1865 Appingedam, Groningen, NL 29 jan. 1915
Leendert Bolt schoon kleinzoon Hornhuizen, Groningen, NL 16 jan. 1874 Groningen, NL 26 feb. 1938
Geertruida Neut schoon kleindochter Hornhuizen, Groningen, NL 03 jan. 1875 Groningen, NL 20 apr. 1929
Jacob Siegers schoon kleinzoon Kloosterburen, Groningen, NL 22 mei 1877
Pieter Romeling schoon kleinzoon Maartenshoek, Groningen, NL ABT 1880 Groningen, NL 01 sep. 1949
Julius de Boer Achterschoonkleinzoon Holwierde, Groningen, NL 06 aug. 1894
Cornelia Jacoba Bakker Achterschoonkleindochter Kruiningen, Zeeland, NL ABT 1898
Maria Koning Achterschoonkleindochter Sappemeer, Groningen, NL 12 dec. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 26 jan. 2000
Wilhelmina Johanna Aadahl Achter-achterschoonkleindochter Bedum, Groningen, NL 10 jan. 1938
Lambertus Kuijpers Achter-achterschoonkleinzoon Utrecht, Utrecht, NL 30 apr. 1947
Pieter Helder Achter-achter-achterschoonkleinzoon Haren, Groningen, NL 06 dec. 1951
Marsha Thiel Achter-achter-achterschoonkleindochter 08 mrt. 1973