Mijn kwartierstaat

Gerhardus Jager

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Albert Jager 05 dec. 1938 Hendriktje Aadahl 09 mei 1940

Partners

Partners Geboortedatum Kinderen
Sjanet Woering 26 apr. 1963 Jeroen Arjan Jager
Wouter Stefan Jager

Persoonsgebeurtenissen

Soort gebeurtenis Datum Plaats Omschrijving
Geboorte 10 jul. 1962 Groningen, NL

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Partners
Sjanet Woering Partner of vrouw Roden, Drenthe, NL 26 apr. 1963
Kinderen
Jeroen Arjan Jager zoon Groningen, NL 20 dec. 1988
Wouter Stefan Jager zoon 28 mrt. 1991
Ouders
Albert Jager vader Groningen, NL 05 dec. 1938
Hendriktje Aadahl moeder Bedum, Groningen, NL 09 mei 1940
Grootouders
Aaltje Jantienna Wolda grootmoeder Oldekerk, Groningen, NL 06 apr. 1905
Gerhardus Jager grootvader Hoogezand, Groningen, NL 17 mei 1906
Ivo Johan Aadahl grootvader Nieuw en Sint Joosland, Zeeland, NL 07 mrt. 1912 Bedum, Groningen, NL 20 jan. 1990
Janna van den Berg grootmoeder 14 okt. 1916 Bedum, Groningen, NL 08 apr. 1993
Overgrootouders
Jantje de Vries overgrootmoeder
Nn overgrootvader
Tjerk Wolda overgrootvader
Albert Jager overgrootvader Nieuw Scheemda, Groningen, NL 23 apr. 1875 Kiel, Groningen, NL 10 feb. 1915
Jantje Leininga overgrootmoeder Haren, Groningen, NL ABT 1875
Jan van den Berg overgrootvader Bedum, Groningen, NL 21 jul. 1875
Hendriktje de Boer overgrootmoeder Wierum, Groningen, NL 14 jun. 1877
Wilhelmina Johanna Gilde overgrootmoeder Goes, Zeeland, NL 27 aug. 1891 Rotterdam, Zuid-Holland, NL 02 sep. 1930
Kolbjørn Berntsen Aadahl overgrootvader Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 20 jun. 1897 Gulf Station, USA 07 apr. 1923
Betovergrootouders
Hillechiena Kemker betovergrootmoeder
Klaas Leininga betovergrootvader
Klaas de Boer betovergrootvader Leegkerk, Groningen, NL 18 feb. 1845 Oostum, Groningen, NL 31 aug. 1892
Jan Geerts Jager betovergrootvader Wagenborgen, Groningen, NL 01 nov. 1845 Nieuwolda, Groningen, NL 07 jul. 1912
Adriaan Gilde betovergrootvader Middelburg, Zeeland, NL 29 dec. 1846 Vlissingen, Zeeland, NL 03 apr. 1919
Antje van der Zaag betovergrootmoeder Niezijl, Groningen, NL 11 jul. 1847 Bedum, Groningen, NL 15 feb. 1932
Henderikus van den Berg betovergrootvader Warffum, Groningen, NL 03 sep. 1850 Rottum, Groningen, NL 31 mrt. 1886
Klaassien Steernberg betovergrootmoeder Nieuw Scheemda, Groningen, NL 14 jan. 1851 Veendam, Groningen, NL 21 sep. 1940
Sara Jacomina Louwerse betovergrootmoeder Oostkapelle, Zeeland, NL 09 jul. 1853 Vlissingen, Zeeland, NL 08 dec. 1924
Martje Post betovergrootmoeder Bedum, Groningen, NL 18 mrt. 1854 Bedum, Groningen, NL 17 mei 1879
Jonetta Johannesdatter betovergrootmoeder Frosta, Nord-Trøndelag, NO 02 jul. 1859 Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 1936
Bernt Sakariassen Aadahl betovergrootvader Frosta, Nord-Trøndelag, NO 08 sep. 1861 Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 30 dec. 1916
Oudouders
Adam Jans Post oudvader
Albert Lourens Steernberg oudvader
Dina Jans Klatter oudmoeder
Maria Hindriks Schreuder oudmoeder
Antheunis Louwerse oudvader Oostkapelle, Zeeland, NL 12 mei 1805 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 24 jun. 1896
Gouke Jochums van der Zaag oudvader Augustinusga, Friesland, NL ABT 1807 Niezijl, Groningen, NL 09 nov. 1898
Geert Jacobs Jager oudvader Farmsum, Groningen, NL 16 nov. 1810 Wagenborgen, Groningen, NL 07 mei 1869
Jan Klaassens de Boer oudvader Leegkerk, Groningen, NL ABT 1813 Leegkerk, Groningen, NL 22 feb. 1855
Hilje Jans Groenewold oudmoeder Heveskes, Groningen, NL 21 jan. 1814 Wagenborgen, Groningen, NL 02 sep. 1899
Hinderkien Jans Witwert oudmoeder Sappemeer, Groningen, NL ABT 1814
Pieter Gilde oudvader Middelburg, Zeeland, NL 20 aug. 1814
Willemina Johanna Zeegers oudmoeder Gapinge, Zeeland, NL 22 jan. 1815
Sijmentje (Sijmke) Jans oudmoeder Feerwerd, Groningen, NL ABT 1816 Warffum, Groningen, NL 08 sep. 1863
Roelfke Tunnis Brandsema oudmoeder ABT 1818 Niezijl, Groningen, NL 01 okt. 1858
Johanna de Voogd oudmoeder Domburg, Zeeland, NL ABT 1822 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 31 jan. 1884
Jan Hendrikus van den Berg oudvader Tinallinge, Groningen, NL 08 okt. 1822 Warffum, Groningen, NL 06 feb. 1885
Sakarias Markussen Aadal oudvader Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1823 Frosta, Nord-Trøndelag, NO
Ane Margrethe Andersdatter oudmoeder Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1825 Frosta, Nord-Trøndelag, NO
Oudgrootouders
Adriaan Zeegers oudgrootvader
Janke Pieters oudgrootmoeder
Johanna Berk oudgrootmoeder
Klaas Klaassens de Boer oudgrootvader
Knelske Jans van der Wal oudgrootmoeder
Nn oudgrootvader
Antheunis Louwerse oudgrootvader Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1768 Oostkapelle, Zeeland, NL 25 sep. 1857
Sara Jacomina Geldof oudgrootmoeder Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1768 Oostkapelle, Zeeland, NL 10 dec. 1849
Jacob Geerts Jager oudgrootvader Nieuwolda, Groningen, NL 20 nov. 1781 Farmsum, Groningen, NL 31 okt. 1858
Jan Gilde oudgrootvader Sint Laurens, Zeeland, NL 27 feb. 1787
Annechien Kornelius Zomerman oudgrootmoeder Wagenborgen, Groningen, NL 12 nov. 1787 Wagenborgen, Groningen, NL 21 nov. 1810
Janna van Weijk oudgrootmoeder Middelburg, Zeeland, NL 30 jul. 1788
Marcus Svendsen oudgrootvader Leksvika, NO ABT 1790 ABT 1865
Beret Pedersdatter oudgrootmoeder Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1791 Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1865
Henderikus (Hendriks) van den Berg oudgrootvader Tinallinge, Groningen, NL ABT 1795 Tinallinge, Groningen, NL 04 aug. 1845
Hendrikje Jans oudgrootmoeder Ezinge, Groningen, NL ABT 1800
Oudovergrootouders
Berit Olsdatter oudovergrootmoeder
Elizabet Harms oudovergrootmoeder
Hendrik van den Berg oudovergrootvader
Jan Hendriks oudovergrootvader
Peder Ravloaunet oudovergrootvader
Sijpke Jans oudovergrootmoeder
Geert Tjapkes Jager oudovergrootvader Westerlee, Groningen, NL 28 mei 1747 Nieuwolda, Groningen, NL 07 mei 1801
Hindertjen Nn oudovergrootmoeder Nieuwolda, Groningen, NL 23 aug. 1756 Nieuwolda, Groningen, NL 26 mei 1828
Johanna Andriesse oudovergrootmoeder Sint Laurens, Zeeland, NL ABT 1760 Sint Laurens, Zeeland, NL 18 mrt. 1795
Pieter Gilde oudovergrootvader Serooskerke, Zeeland, NL 25 dec. 1761 Serooskerke, Zeeland, NL 09 jan. 1810
Svend Markusen oudovergrootvader Leksvika, NO ABT 1764 Leksvika, NO ABT 1797
Ingeborg Andersdatter oudovergrootmoeder Leksvika, NO ABT 1767 Leksvika, NO 04 nov. 1861
Oudbetovergrootouders
Marit Olsdatter oudbetovergrootmoeder Stadsbygd, NO ABT 1722
Markus Andersen oudbetovergrootvader Leksvika, NO ABT 1728
Janna Meils oudbetovergrootmoeder Serooskerke, Zeeland, NL 04 dec. 1735
Marit Kristoffersdatter oudbetovergrootmoeder Leksvika, NO ABT 1739
Pieter Gilde oudbetovergrootvader Serooskerke, Zeeland, NL ABT 1739 Serooskerke, Zeeland, NL 02 aug. 1773
Anders Pedersen oudbetovergrootvader Leksvika, NO ABT 1740 Leksvika, NO 16 nov. 1774
Verre voorouders
Janna Cornelisse de Keysers 7th great grandmother Serooskerke, Zeeland, NL 09 dec. 1774
Nn 8th great grandmother
Markus Gulliksen 8th great grandfather ABT 1650
Mali Johnsdatter 8th great grandmother Rissa, NO ABT 1655
Anders Markusen 7th great grandfather Leksvika, NO ABT 1682 Leksvika, NO ABT 1742
Cornelis Gilde 8th great grandfather ABT 1690
Kirsten Arntsdatter 7th great grandmother ABT 1696 Leksvika, NO ABT 1743
Pieter Gilde 7th great grandfather ABT 1715 Vrouwenpolder, Zeeland, NL BEF 26 mei 1753
Ooms en tantes
Wilhelmina Johanna Aadahl tante Bedum, Groningen, NL 10 jan. 1938
Jantje Jager tante Groningen, NL 12 jun. 1943 CA 24 apr. 1990
Ivo Johan Aadahl oom Bedum, Groningen, NL 24 apr. 1944
Klazina Jantje Jager tante Groningen, NL 01 apr. 1946
Jan Aadahl oom Bedum, Groningen, NL 27 jun. 1946
Roelfke Aadahl tante Bedum, Groningen, NL 05 feb. 1954
Grootooms en -tantes
Hendriktje van den Berg groottante
Jan van den Berg grootoom
Klaas van den Berg grootoom
Kornelis van den Berg grootoom
Lutske van den Berg groottante
Roelfke van den Berg groottante
Antje van den Berg groottante Oostum, Groningen, NL 26 mrt. 1897
Henrikus van den Berg grootoom Bedum, Groningen, NL 27 jan. 1899
Klaassiena Jager groottante Scheemda, Groningen, NL ABT 1900
Klasina van den Berg groottante Middelstum, Groningen, NL 07 jan. 1901 01 okt. 1983
Gouke van den Berg grootoom Warffum, Groningen, NL 02 nov. 1902 Bedum, Groningen, NL 26 aug. 1903
Gouke van den Berg grootoom Bedum, Groningen, NL 30 mrt. 1904
Martje van den Berg groottante Bedum, Groningen, NL 14 nov. 1905
Alexander Gilde grootoom Vlissingen, Zeeland, NL 24 mrt. 1914 Vlissingen, Zeeland, NL 24 jul. 1914
Klaas van den Berg grootoom Bedum, Groningen, NL 24 mei 1918 Bedum, Groningen, NL 29 mei 1918
Overgrootooms en -tantes
Hilje Jager overgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 06 okt. 1873 Zuidlaren, Drenthe, NL 28 okt. 1946
Gouke de Boer overgrootoom Wierum, Groningen, NL 20 aug. 1875
Geert Jacob Jager overgrootoom Nieuw Scheemda, Groningen, NL 08 jul. 1877
Alberdina Jager overgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 08 jan. 1879
Roelfke de Boer overgroottante Oostum, Groningen, NL 26 mrt. 1879 Bedum, Groningen, NL 04 feb. 1929
Annechien Jager overgroottante Oosterdiep, Groningen, NL 20 mei 1880
Kornelske van den Berg overgroottante Bedum, Groningen, NL 09 feb. 1881 Groningen, NL 24 mei 1911
Jan de Boer overgrootoom Oostum, Groningen, NL 29 sep. 1882
Trienje Jager overgroottante 't Waar, Groningen, NL 03 nov. 1882
Søren Johan Berntsen Aadahl overgrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 12 feb. 1883 Melhus, Sør-Trøndelag, NO 02 apr. 1890
Nn van den Berg overgroottante Toornwerd, Groningen, NL 04 apr. 1884 Toornwerd, Groningen, NL 04 apr. 1884
Pieternella Bakker overgroottante Veere, Zeeland, NL 18 jun. 1884 Veere, Zeeland, NL 01 aug. 1884
Biefke Jager overgroottante Nieuw Scheemda, Groningen, NL 20 jan. 1885
Lutske de Boer overgroottante Oostum, Groningen, NL 19 nov. 1885
Borghild Berntsdatter Aadahl overgroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO 16 mrt. 1886 Frosta, Nord-Trøndelag, NO 18 aug. 1887
Nn van den Berg overgrootoom Rottum, Groningen, NL 22 mrt. 1886 Rottum, Groningen, NL 22 mrt. 1886
Jakobina Jager overgroottante Musselkanaal, Groningen, NL 01 aug. 1887 Veendam, Groningen, NL 15 feb. 1941
Jan de Boer overgrootoom Oostum, Groningen, NL 26 sep. 1888
Olav Bjarne Berntsen Aadahl overgrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 02 okt. 1888 Melhus, Sør-Trøndelag, NO 16 apr. 1890
Arne Margido Berntsen Aadahl overgrootoom Melhus, Sør-Trøndelag, NO 08 jun. 1891
Jantina Jager overgroottante Scheemda, Groningen, NL ABT 1891
Harm Jan Jager overgrootoom 't Waar, Groningen, NL 17 jan. 1893 Groningen, NL 11 feb. 1926
Hildur Berntsdatter Aadahl overgroottante Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 20 jul. 1901
Hjørdis Berntsdatter Aadahl overgroottante Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 11 mei 1905 Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 28 sep. 1994
Betovergrootooms en -tantes
Lutske van der Zaag betovergrootoom Niehove, Groningen, NL 25 nov. 1834 Niezijl, Groningen, NL 01 mei 1917
Jan Gilde betovergrootoom Gapinge, Zeeland, NL 04 dec. 1834 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 jun. 1906
Johanna Wilhelmina Gilde betovergroottante Gapinge, Zeeland, NL 11 dec. 1835
Antheunis Louwerse betovergrootoom Oostkapelle, Zeeland, NL 02 sep. 1836 Oostkapelle, Zeeland, NL 02 sep. 1836
Maatje Louwerse betovergroottante Oostkapelle, Zeeland, NL 02 sep. 1836 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 23 okt. 1913
Trijntje van der Zaag betovergroottante Oldehove, Groningen, NL 29 nov. 1836 Niezijl, Groningen, NL 29 jul. 1870
Annechien Geerts Jager betovergroottante Wagenborgen, Groningen, NL 04 jun. 1838 Groningen, NL 24 sep. 1914
Leuntje Gilde betovergroottante Serooskerke, Zeeland, NL 21 aug. 1838 Middelburg, Zeeland, NL 12 okt. 1867
Johanna Louwerse betovergroottante Oostkapelle, Zeeland, NL 12 nov. 1838 Oostkapelle, Zeeland, NL 28 jun. 1840
Hiltje van der Zaag betovergroottante Niezijl, Groningen, NL 16 nov. 1839 Niezijl, Groningen, NL 21 jan. 1840
Adriana Gilde betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL ABT 1841 Middelburg, Zeeland, NL 23 jan. 1922
Jan de Boer betovergrootoom Dorkwerd, Groningen, NL 09 apr. 1842
Maatje Gilde betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL 29 mei 1843
Antheunis Louwerse betovergrootoom Oostkapelle, Zeeland, NL 20 jan. 1844 Middelburg, Zeeland, NL 18 feb. 1919
Nn de Boer betovergrootoom Leegkerk, Groningen, NL 24 feb. 1844
Janneke Jans betovergroottante Warffum, Groningen, NL 11 mrt. 1844 Usquert, Groningen, NL 23 okt. 1911
Jochem van der Zaag betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 11 mrt. 1844 Niezijl, Groningen, NL 14 okt. 1847
Willemina Johanna Gilde betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL 29 dec. 1844 Middelburg, Zeeland, NL 27 mei 1921
Janna Gilde betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL 06 jan. 1846
Tunnis Zaag betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 15 feb. 1846 Niezijl, Groningen, NL 14 mei 1847
Knelske de Boer betovergroottante Leegkerk, Groningen, NL 04 apr. 1847 Leegkerk, Groningen, NL 19 aug. 1847
Jacob Geerts Jager betovergrootoom Wagenborgen, Groningen, NL 12 jan. 1849 Wagenborgen, Groningen, NL 23 mrt. 1849
Jochum Zaag betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 11 feb. 1849 Groningen, NL 29 jan. 1870
Kornelis de Boer betovergrootoom Leegkerk, Groningen, NL 26 feb. 1849 Hoogkerk, Groningen, NL 20 aug. 1905
Magnus Sakariassen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 07 nov. 1849 ABT 1927
Albert Gilde betovergrootoom Middelburg, Zeeland, NL 05 jan. 1850
Tunnis van der Zaag betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 21 feb. 1850 Kommerzijl, Groningen, NL 13 dec. 1926
Jacob Geerts Jager betovergrootoom Wagenborgen, Groningen, NL 12 mei 1850 Wagenborgen, Groningen, NL 07 mei 1882
Neeltje Gilde betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL 18 jan. 1851
Nn de Boer betovergrootoom Wierum, Groningen, NL 06 jan. 1853 Wierum, Groningen, NL 06 jan. 1853
Anton Sakariassen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 22 jan. 1853 Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1927
Nn Jager betovergrootoom Wagenborgen, Groningen, NL 03 mei 1853 Wagenborgen, Groningen, NL 03 mei 1853
Willem de Boer betovergrootoom Leegkerk, Groningen, NL 21 nov. 1854 Hoogkerk, Groningen, NL 23 nov. 1854
Geertje Louwerse betovergroottante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1855
Anne van der Zaag betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 10 jun. 1856 Niezijl, Groningen, NL 20 apr. 1863
Harm Geerts Jager betovergrootoom Wagenborgen, Groningen, NL 18 aug. 1856
Jacobus Louwerse betovergrootoom Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1861 Oostkapelle, Zeeland, NL 14 sep. 1868
Johanna Louwerse betovergroottante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1864 Oostkapelle, Zeeland, NL 22 apr. 1867
Geertje Louwerse betovergroottante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1866 Serooskerke, Zeeland, NL 24 jul. 1932
Kristine Sakariasdatter Aadal betovergroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO 17 aug. 1870
Oudooms en -tantes
Nn Jager oudoom Wagenborgen, Groningen, NL Wagenborgen, Groningen, NL 16 jan. 1807
Maatje Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1796 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 19 mei 1882
Adriana Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1798 Oostkapelle, Zeeland, NL 27 dec. 1871
Jurgen? Jager oudoom Wagenborgen, Groningen, NL 13 feb. 1806 Wagenborgen, Groningen, NL 15 feb. 1806
Kornelius Jacobs Jager oudoom Wagenborgen, Groningen, NL 07 apr. 1807 Wagenborgen, Groningen, NL 01 nov. 1858
Louris Louwerse oudoom Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1808
Jacobus Louwerse oudoom Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1814 Oostkapelle, Zeeland, NL 12 mei 1819
Fenje Jacobs Jager oudtante Farmsum, Groningen, NL 30 dec. 1815 Farmsum, Groningen, NL 05 nov. 1897
Klaas de Boer oudoom ABT 1816 Leens, Groningen, NL 08 mei 1856
Leuntje Gilde oudtante ABT 1816 Arnemuiden, Zeeland, NL 22 jul. 1816
Hindriktje Jacobs Jager oudtante Farmsum, Groningen, NL 18 jun. 1817 Farmsum, Groningen, NL 26 feb. 1874
Leuntje Gilde oudtante Arnemuiden, Zeeland, NL ABT 1818
Aaltje Jacobs Jager oudtante 13 okt. 1820 Farmsum, Groningen, NL 03 feb. 1847
Elijzabeth van den Berg oudtante Tinallinge, Groningen, NL 10 mei 1821 Onderdendam, Groningen, NL 31 jan. 1876
Albert Gilde oudoom Arnemuiden, Zeeland, NL ABT 1821
Cornelia Jacobs Jager oudtante Farmsum, Groningen, NL 30 okt. 1821 Farmsum, Groningen, NL 24 jun. 1851
Harm Jacobs Jager oudoom 28 okt. 1823 Siddeburen, Groningen, NL 06 mrt. 1880
Johanna Maria Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL ABT 1824
Hendrik van den Berg oudoom Tinallinge, Groningen, NL 06 jul. 1824 Tinallinge, Groningen, NL 21 dec. 1864
Beret Marta Marcusdatter Småland Hogstadsve oudtante Frosta, Nord-Trøndelag, NO 01 feb. 1825 Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1900
Siepke van den Berg oudtante Tinallinge, Groningen, NL 06 mei 1826
Fokke Jacobs Jager oudtante Geefsweer, Groningen, NL 07 aug. 1826 Geefsweer, Groningen, NL 13 okt. 1826
Fokke Jacobs Jager oudtante Geefsweer, Groningen, NL 07 jun. 1828 Geefsweer, Groningen, NL 13 sep. 1828
Laurens Gilde oudoom Middelburg, Zeeland, NL 19 jun. 1828 Middelburg, Zeeland, NL 30 mrt. 1840
Johannes van den Berg oudoom Tinallinge, Groningen, NL 05 mrt. 1829 Onderdendam, Groningen, NL 08 jan. 1911
Geertje Jacobs Jager oudtante Farmsum, Groningen, NL 30 jul. 1829 Farmsum, Groningen, NL 09 nov. 1903
Jantje van den Berg oudtante Tinallinge, Groningen, NL 13 mei 1831 Tinallinge, Groningen, NL 19 jul. 1849
Jantje Jacobs Jager oudtante Geefsweer, Groningen, NL 06 jan. 1832 Geefsweer, Groningen, NL 13 jun. 1832
Grietje van den Berg oudtante Tinallinge, Groningen, NL 01 mei 1833
Jantje Jacobs Jager oudtante 20 sep. 1833 Delfzijl, Groningen, NL 13 jul. 1855
Harmannus van den Berg oudoom Tinallinge, Groningen, NL 20 mei 1835
Germt van den Berg oudoom Tinallinge, Groningen, NL 06 mei 1837
Hendrikje van den Berg oudtante Tinallinge, Groningen, NL 03 mei 1841
Jacobus Johannes Louwerse oudoom Gapinge, Zeeland, NL ABT juli 1859 Gapinge, Zeeland, NL 04 aug. 1859
Oudgrootooms en -tantes
Jacob Geerts Jager oudgrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 25 jun. 1776 Nieuwolda, Groningen, NL 13 sep. 1776
Jacob Geerts Jager oudgrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 10 okt. 1777 Nieuwolda, Groningen, NL 24 okt. 1777
Jacob Geerts Jager oudgrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 06 feb. 1779 Nieuwolda, Groningen, NL 10 mrt. 1780
Jantje Geerts Jager oudgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 01 feb. 1780 Nieuwolda, Groningen, NL 08 dec. 1807
Andreas Pedersen oudgrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1783 ABT 1872
Tjapko Geerts Jager oudgrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 05 mrt. 1784 Nieuwolda, Groningen, NL 09 dec. 1816
Harm Geerts Jager oudgrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 19 sep. 1785 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 02 jan. 1857
Pieter Gilde oudgrootoom Koudekerke, Zeeland, NL 01 jan. 1786
Geertje Geerts Jager oudgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 16 sep. 1787 Veendam, Groningen, NL 12 jul. 1865
Aaltjen Geerts Jager oudgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 03 mrt. 1790 BEF 1793
Hendrikje Hendriks van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL ABT 1791
Aaltje Geerts Jager oudgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 02 sep. 1793 BEF 1798
Eefke Geerts Jager oudgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 13 aug. 1795
Marta Andrea Svendsdatter oudgroottante Leksvika, NO ABT 1796
Aaltje Geerts Jager oudgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 11 feb. 1798 Nieuwolda, Groningen, NL 17 apr. 1847
Oudovergrootooms en -tantes
Pieternella Gilde oudovergroottante Serooskerke, Zeeland, NL 09 jan. 1763
Pieternella Gilde oudovergroottante Serooskerke, Zeeland, NL 09 jun. 1765
Johanna Gilde oudovergroottante Serooskerke, Zeeland, NL 17 aug. 1766
Melis Gilde oudovergrootoom Serooskerke, Zeeland, NL 17 jan. 1768
Janna Gilde oudovergroottante Serooskerke, Zeeland, NL 05 feb. 1769
Pieternella Gilde oudovergroottante Serooskerke, Zeeland, NL 18 mrt. 1770
Cornelis Gilde oudovergrootoom Serooskerke, Zeeland, NL 23 jun. 1771
Aangehuwde ooms en tantes
Jan Poppe Jager oom (aangehuwd) Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Verre aangetrouwde ooms en tantes
Grietje Jans Smit oudgroottante (aangehuwd)
Ekko Hindriks Kleinhuizen oudgrootoom (aangehuwd) Nieuwolda, Groningen, NL 04 mrt. 1774 Nieuwolda, Groningen, NL 03 okt. 1834
Pieter Poppes Bakker oudgrootoom (aangehuwd) Veendam, Groningen, NL 19 jan. 1776 Veendam, Groningen, NL 02 apr. 1844
Trientje Gerrits Kruizinga oudgroottante (aangehuwd) Veendam, Groningen, NL 16 mei 1787 Nieuwolda, Groningen, NL 09 mei 1832
Hillechien Jans Smit oudgroottante (aangehuwd) Nieuwolda, Groningen, NL 19 jul. 1792 Wagenborgen, Groningen, NL 27 okt. 1874
Hinderikus Hindriks Mulder oudgrootoom (aangehuwd) Eexta, Gemeente Oldambt, Groningen, NL 21 apr. 1794 Nieuwolda, Groningen, NL 21 okt. 1858
Anje Eilerts Eeksterhof oudtante (aangehuwd) Veendam, Groningen, NL ABT september 1807
Trijntje Upkes Vleeschhouwer oudtante (aangehuwd) Woldendorp, Groningen, NL 15 feb. 1809 Wagenborgen, Groningen, NL 07 apr. 1839
Hendrik Heeres oudoom (aangehuwd) Zuidbroek, Groningen, NL 30 jun. 1813
Frikke Willems Scheltens oudoom (aangehuwd) Farmsum, Groningen, NL 23 sep. 1815
Berend Eling Kruger oudoom (aangehuwd) Farmsum, Groningen, NL 22 jun. 1817 05 jul. 1887
Geert Johan van der Borgh oudoom (aangehuwd) Noordbroek, Groningen, NL 25 mrt. 1819 ABT 1897
Luitje Arends van der Borgh oudoom (aangehuwd) Hoogezand, Groningen, NL 24 jul. 1824 Farmsum, Groningen, NL 17 okt. 1898
Anneus Reinders betovergrootoom (aangehuwd) Appingedam, Groningen, NL 25 sep. 1824
Luie Schuitema oudoom (aangehuwd) Delfzijl, Groningen, NL 19 feb. 1830
Martje Scheltes oudtante (aangehuwd) Wagenborgen, Groningen, NL 15 feb. 1839 AFT 1900
Anje Weemhof betovergroottante (aangehuwd) Wagenborgen, Groningen, NL ABT 1858
Remko Biel overgrootoom (aangehuwd) Winschoten, Groningen, NL ABT 1877
Tammo Huisinga overgrootoom (aangehuwd) Nieuwe Pekela, Groningen, NL ABT 1879
Korenlius van Ijren overgrootoom (aangehuwd) Winschoten, Groningen, NL ABT 1883
Aaldrik Woltjes overgrootoom (aangehuwd) Veendam, Groningen, NL ABT 1884
Geert Weits overgrootoom (aangehuwd) Sappemeer, Groningen, NL ABT 1889
Allert Schreuder grootoom (aangehuwd) Thesinge, Groningen, NL 05 sep. 1896 23 jun. 1981
Fokko Hendrik Koster grootoom (aangehuwd) Zuidbroek, Groningen, NL ABT 1901
Volle neven en nichten
Johan Aadahl volle neef
Jeannette Johanna Jager volle nicht Groningen, NL 08 nov. 1960
Theo Jan Jager volle neef Enschede, Overijssel, NL 03 nov. 1963
Wilhelmina Johanna Aadahl volle nicht ABT 1973
Ivonne Groenewold volle nicht ABT 1975
Albert Groenewold volle neef 19 jan. 1978
Jan Bijlholt volle neef 27 jun. 1978
Jantina Groenewold volle nicht 05 nov. 1980
Verre neven en nichten
Jan van Dellen neef 2e graad
Klasiena van Dellen nicht 2e graad
Per Emil Ytterdal neef 3e graad NO ABT 1975
Ørjan Utne neef 3e graad NO ABT 1977
Eirin Utne nicht 3e graad NO ABT 1979
Irene Beatrice Ytterdal nicht 3e graad NO 25 jun. 1985
Kristiane Heimstad nicht 3e graad NO ABT 1992
Edvin Heimstad neef 3e graad NO ABT 1994
Andere verwanten
Aafke van den Berg achtertante
Anne de Boer grootoom 2e graad
Anne Medema achteroom
Anneke de Boer tante 3e graad
Annie Wierenga achtertante
Antje van den Berg achtertante
Be Medema achtertante
Cor van den Berg achteroom
Elizabeth Hendriks achtertante
Fenny van den Berg achtertante
Frouktje van den Berg achtertante
Geert Jan van Dellen achteroom
Gerrie Boer achtertante
Gouke de Boer grootoom 2e graad
Gouke van den Berg achteroom
Harm van den Berg achteroom
Hendrik de Boer grootoom 2e graad Perth, AU
Hendrik van den Berg achteroom
Hendriktje Hendriks achtertante
Hennie Boer achtertante
Hennie Medema achtertante
Hennie van den Berg achtertante
Hennie van den Berg achtertante
Hennie van den Berg achtertante
Hennie van den Berg achtertante
Hennie van den Berg achtertante
Jacob van den Berg achteroom
Jan Boer achteroom
Jan Inge Berntsen oom 3e graad
Jan van den Berg achteroom
Jan van den Berg achteroom
Jan van den Berg achteroom
Jan van den Berg achteroom
Jan Wierenga achteroom
Jans de Boer grootoom 2e graad
Jans Medema achteroom
Jans Schreuder achteroom
Jantje Schreuder achtertante
Jantje van den Berg achtertante
Jemke van den Berg achteroom
Jitske van den Berg achtertante
Kari Johansen groottante 2e graad
Leo de Boer oom 3e graad
Marta van den Berg achtertante
Nn groottante 2e graad
Nn Boer achteroom
Nn Boer achteroom
Nn Nilsen betovergroottante
Nn van Dellen achteroom
Nn van Dellen achteroom
Nn van Dellen achteroom
Nn van Dellen achteroom
Nn van Dellen achteroom
Nn van Dellen achtertante
Nn van Dellen achtertante
Nn van Dellen achtertante
Nn van Dellen achtertante
Nn van Dellen achtertante
Nn van Dellen achtertante
Nn van den Berg achteroom
Riek Boer achtertante
Rieks Medema achteroom
Riekus van den Berg achteroom
Rienkje van den Berg achteroom
Rika van den Berg achtertante
Sietse van den Berg achteroom
Turid Grøndal tante 3e graad
Geert Tjapkes Jager betovergrootoom Veendam, Groningen, NL 21 aug. 1813 Veendam, Groningen, NL 15 mrt. 1815
Hindrikje Tjapkes Jager overgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 17 sep. 1815 Midwolda, Groningen, NL 16 mrt. 1910
Tjapko Geerts Tjapkes Jager betovergrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 19 mei 1817 Midwolda, Groningen, NL 13 aug. 1876
Hendrik van den Berg betovergrootoom Tinallinge, Groningen, NL 27 okt. 1817 Tinallinge, Groningen, NL 01 jan. 1818
Jan Harms Jager betovergrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 23 jul. 1822 Termunterzijl, Groningen, NL 12 mrt. 1908
Hindrikje Harms Jager overgroottante Nieuwolda, Groningen, NL 04 feb. 1825 Oterdum, Groningen, NL 26 feb. 1860
Geert Harms Jager betovergrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 07 mrt. 1826 Nieuwolda, Groningen, NL 10 mrt. 1826
Geert Harms Jager betovergrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 23 okt. 1828 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 27 feb. 1833
Egbert Harms Jager betovergrootoom Nieuw Scheemda, Groningen, NL 07 nov. 1831 Oterdum, Groningen, NL 13 mei 1863
Annechien Kornelis Jager betovergroottante Wagenborgen, Groningen, NL 24 nov. 1831 Wagenborgen, Groningen, NL 26 dec. 1831
Bouwina Kornelis Jager betovergroottante Wagenborgen, Groningen, NL 08 jul. 1833 Farmsum, Groningen, NL 01 mrt. 1920
Geert Harms Jager betovergrootoom Nieuw Scheemda, Groningen, NL 24 okt. 1835 Groningen, NL 18 mrt. 1909
Annegien Kornelis Jager betovergroottante Wagenborgen, Groningen, NL 04 jan. 1836 Nieuwolda, Groningen, NL 21 jun. 1865
Jaaptje Kornelius Jager betovergroottante Wagenborgen, Groningen, NL 02 aug. 1842 Wagenborgen, Groningen, NL 04 aug. 1842
Jantje Tjapkes Jager oudtante 3e graad Midwolda, Groningen, NL 13 mrt. 1845 Eexta, Gemeente Oldambt, Groningen, NL 25 dec. 1914
Mortinus Nilsen Tutterøen betovergrootoom 04 jul. 1846 ABT 1921
Hillechien Jans Jager oudtante 3e graad Lalleweer, Groningen, NL 21 aug. 1847 Groningen, NL 12 okt. 1915
Tjapko Tjapkes Jager oudtante 3e graad Midwolda, Groningen, NL 01 mei 1848 Hellum, Groningen, NL 25 mei 1932
Trijntje Haverkamp oudtante 3e graad Borgsweer, Groningen, NL 08 mrt. 1850
Talje Jans Jager oudtante 3e graad Lalleweer, Groningen, NL 10 nov. 1850 Bellingwolde, Groningen, NL 22 aug. 1935
Albert Tjapkes Jager oudtante 3e graad Midwolda, Groningen, NL 28 jan. 1851 Winschoten, Groningen, NL 06 dec. 1933
Harmanna Jans Jager oudtante 3e graad Nieuwolda, Groningen, NL 15 jan. 1853 Farmsum, Groningen, NL 19 jul. 1920
Geert Tjapkes Jager oudtante 3e graad Midwolda, Groningen, NL 05 apr. 1854 Midwolda, Groningen, NL 09 mrt. 1855
Ebeltje Jans Jager oudtante 3e graad Lalleweer, Groningen, NL 19 aug. 1855 Lalleweer, Groningen, NL 03 mei 1860
Trijntje Tjapkes Jager oudtante 3e graad Midwolda, Groningen, NL 05 feb. 1856 Hellum, Groningen, NL 30 dec. 1941
Ole Andreas Nilsen betovergrootoom ABT 1857
Hindrikje Jans Jager oudtante 3e graad Lalleweer, Groningen, NL 25 jul. 1857 Delfzijl, Groningen, NL 27 jun. 1930
Sarina Jager oudtante 3e graad Oterdum, Groningen, NL 24 feb. 1858 Oterdum, Groningen, NL 11 okt. 1860
Maria Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 05 dec. 1858 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 10 jan. 1859
Geert Tjapkes Jager oudtante 3e graad Midwolda, Groningen, NL 17 jun. 1859 Midwolda, Groningen, NL 07 nov. 1924
Harm Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 14 jan. 1860 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 20 jan. 1860
Hindrikje Jager oudtante 3e graad Oterdum, Groningen, NL 26 apr. 1860 Groningen, NL 08 sep. 1935
Johannes Nilsen betovergrootoom ABT 1860
Harm Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 25 mrt. 1861 Wagenborgen, Groningen, NL 08 nov. 1927
Ebeltje Jager oudtante 3e graad Lalleweer, Groningen, NL 22 mei 1861 Lalleweer, Groningen, NL 05 mei 1862
Harm Jans Jager oudtante 3e graad Lalleweer, Groningen, NL 22 mei 1861 Lalleweer, Groningen, NL 10 sep. 1861
Hindrikje Tjapkes Jager oudtante 3e graad Midwolda, Groningen, NL 05 jan. 1863 Winschoten, Groningen, NL 01 feb. 1949
Harm Jager oudtante 3e graad Oterdum, Groningen, NL 18 mrt. 1863
Ebeltje Jans Jager oudtante 3e graad Lalleweer, Groningen, NL 22 okt. 1863
Maria Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 11 dec. 1863 Groningen, NL 20 mrt. 1955
Nn Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 02 apr. 1864 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 02 apr. 1864
Harm Jans Jager oudtante 3e graad Lalleweer, Groningen, NL 10 feb. 1865 Lalleweer, Groningen, NL 22 sep. 1865
Johannes Verhage betovergrootoom Middelburg, Zeeland, NL 03 aug. 1866 Middelburg, Zeeland, NL 25 jul. 1956
Hillechien Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 15 mrt. 1867 't Zandt, Groningen, NL 19 nov. 1955
Evert Jager betovergrootoom Wagenborgen, Groningen, NL 13 jun. 1867 Siddeburen, Groningen, NL 24 dec. 1930
Egbert Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 13 mei 1868 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 30 jul. 1868
Jakob Jager betovergrootoom Siddeburen, Groningen, NL ABT 1869 Siddeburen, Groningen, NL 23 aug. 1871
Marinus Gilde betovergrootoom Middelburg, Zeeland, NL ABT 1869
Egbert Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 18 sep. 1869 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 31 okt. 1869
Nn Louwerse betovergrootoom Veere, Zeeland, NL 24 aug. 1870 Veere, Zeeland, NL 24 aug. 1870
Egbert Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 02 feb. 1871 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 20 apr. 1871
Elizabeth Jager betovergroottante Tjuchem, Groningen, NL 28 mei 1872 Opwierde, Groningen, NL 08 jun. 1946
Maatje Gilde overgroottante Middelburg, Zeeland, NL ABT 1872
Wilhelmina Johanna Verhage overgroottante Middelburg, Zeeland, NL 10 dec. 1872
Egbert Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 21 dec. 1872 Wagenborgen, Groningen, NL 23 jan. 1912
Nn Jager betovergrootoom 4e graad Slochteren, Groningen, NL 18 dec. 1873
Wilhelmina Johanna Gilde overgroottante Middelburg, Zeeland, NL 23 mei 1874 Vlissingen, Zeeland, NL 16 aug. 1887
Maatje Meulmeester overgroottante Arnemuiden, Zeeland, NL 17 sep. 1874 Middelburg, Zeeland, NL 26 feb. 1949
Jan Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 05 jan. 1875 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 30 aug. 1875
Nella Mortinusdatter overgroottante 4e graad Frosta, Nord-Trøndelag, NO 17 feb. 1875 Levanger, NO 07 mei 1943
Aafke Jager betovergroottante 4e graad Slochteren, Groningen, NL 03 mrt. 1875 Slochteren, Groningen, NL 28 mei 1876
Pieter Meulmeester betovergrootoom Arnemuiden, Zeeland, NL ABT september 1875 Arnemuiden, Zeeland, NL 16 sep. 1875
Albert Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 16 mrt. 1876 Groningen, NL 03 feb. 1921
Nn Jager betovergroottante 4e graad Slochteren, Groningen, NL 22 feb. 1877
Aafke Jager oudtante 3e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 04 jun. 1878 05 mei 1967
Heero Alberts Jager betovergrootoom 4e graad Winschoten, Groningen, NL 16 sep. 1879
Tjapko Alberts Jager betovergrootoom 4e graad Winschoten, Groningen, NL 09 jan. 1881 Winschoten, Groningen, NL 06 jul. 1881
Aaffien Jager betovergroottante 4e graad Hellum, Groningen, NL 23 okt. 1881 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 okt. 1917
Trientje Jager betovergroottante 4e graad Hellum, Groningen, NL 06 dec. 1882 Thornleigh, AU 19 jul. 1976
Tjapko Jager betovergrootoom 4e graad Hellum, Groningen, NL 07 mrt. 1884 Zuidbroek, Groningen, NL 12 okt. 1971
Geert Jakob Jager betovergrootoom Termunten, Groningen, NL 19 jul. 1884
Magda Aadal overgroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1885
Frouke Tjapkes Jager betovergroottante 4e graad Hellum, Groningen, NL 16 apr. 1886 Hellum, Groningen, NL 10 mrt. 1940
Harm Jager betovergrootoom Termunten, Groningen, NL 05 jun. 1886
Åsta Antonsdatter Aadal overgroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1890
Ir. Egbert Harm Jager betovergrootoom 4e graad Buitenpost, Friesland, NL 29 mrt. 1891 Utrecht, Utrecht, NL 06 feb. 1975
Jakob Harmannus Jager betovergrootoom 4e graad Hellum, Groningen, NL 07 jun. 1891 Leermens, Groningen, NL 19 nov. 1974
Alf Antonsen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 19 nov. 1893
Wolter Jager betovergrootoom Termunten, Groningen, NL 08 mrt. 1895
Trygve Antonsen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 23 jun. 1897 USA
Jenny Agate Mariusdatter groottante 4e graad Levanger, NO 23 mrt. 1899 ABT 1936
Reidar Antonsen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 29 okt. 1899
Hilje Aafiena Jager betovergroottante 4e graad Wagenborgen, Groningen, NL 25 mrt. 1902 Noordbergum, Friesland, NL 17 nov. 1998
Geert Harm Jager betovergrootoom 4e graad Wagenborgen, Groningen, NL 19 jul. 1903
Nn Jager betovergrootoom 4e graad Wagenborgen, Groningen, NL 27 jan. 1908 Wagenborgen, Groningen, NL 27 jan. 1908
Jelle de Vries grootoom 2e graad ABT 1911 Groningen, NL 01 jul. 1918
Herman Jan Jager grootoom 3e graad Groningen, NL 29 mei 1912 Groningen, NL 20 mrt. 1976
Geert Harm Jager betovergrootoom 4e graad Scheemda, Groningen, NL 15 nov. 1913
Johanna Kundina Jager groottante 5e graad Hellum, Groningen, NL 29 mrt. 1915 Kropswolde, Groningen, NL 29 mei 1962
Harm Nicolaas Jager betovergrootoom 4e graad Scheemda, Groningen, NL 19 jun. 1915 Scheemda, Groningen, NL 27 jun. 1982
Hilje Jacoba Jager betovergroottante 4e graad Groningen, NL 12 nov. 1916 Groningen, NL 27 mrt. 1943
Kundina Geesiena Jager groottante 5e graad Hellum, Groningen, NL 01 mei 1917 Hellum, Groningen, NL 20 jun. 1996
Tjapko Jager grootoom 5e graad Hellum, Groningen, NL 23 jul. 1919
Tonnis Jager grootoom 5e graad Stootshorn, Groningen, NL 23 feb. 1920 Zuidlaren, Drenthe, NL 28 okt. 2001
Geessien Jager groottante 5e graad Hellum, Groningen, NL 23 mei 1920
Jacoba Egberdina Jager betovergroottante 4e graad Scheemda, Groningen, NL 11 jun. 1920
Roelfina Kornelia Jager groottante 5e graad Hellum, Groningen, NL 01 jul. 1922
Reinder Aafko Jager grootoom 5e graad Zuidbroek, Groningen, NL 24 jun. 1925
Egbert Jager grootoom 5e graad Wagenborgen, Groningen, NL 29 jan. 1928
Tjapko Jakob Jager grootoom 5e graad Hellum, Groningen, NL 12 jan. 1929
Aaltje Jager groottante 5e graad Wagenborgen, Groningen, NL 22 mei 1929
Liv Lerfald groottante 2e graad Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO ABT 1930
Roelina Jager groottante 5e graad Wagenborgen, Groningen, NL 02 jun. 1932
Edith Lillian Segtnan Tante 5e graad Levanger, NO 26 dec. 1933 Levanger, NO 21 sep. 1955
Henderikus Klaas van Dellen achteroom Stitswerd, Groningen, NL ABT juni 1942 Stitswerd, Groningen, NL 04 jul. 1942
Roelof Kornelis van Dellen achteroom Kantens, Groningen, NL ABT februari 1946 Kantens, Groningen, NL 23 mei 1946
Nomkéa Jantina Jager groottante 5e graad Nieuwolda, Groningen, NL 20 jan. 1948
Albert Aeilko Jager grootoom 5e graad Finsterwolde, Groningen, NL 25 mei 1950
Eli Heimstad tante 3e graad Narvik, Nordland, NO ABT 1954
Odd O. Heimstad oom 3e graad Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO ABT 1957
Trond Heimstad oom 3e graad Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO ABT 1962
Achterneven en -nichten
Nienke Cleveringa achternicht Delfzijl, Groningen, NL 05 sep. 1989
Saskia Aadahl achternicht Groningen, NL 25 okt. 2002
Jordy Homan achterneef Groningen, NL 20 dec. 2004
Levie Aadahl achterneef Groningen, NL 12 aug. 2005
Achterachterneven en -nichten
Dieuwertje Cleveringa achter-achternicht 01 apr. 2020