Mijn kwartierstaat

Jeroen Arjan Jager

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Gerhardus Jager 10 jul. 1962 Sjanet Woering 26 apr. 1963

Persoonsgebeurtenissen

Soort gebeurtenis Datum Plaats Omschrijving
Geboorte 20 dec. 1988 Groningen, NL

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Broers en zusters
Wouter Stefan Jager broer 28 mrt. 1991
Ouders
Gerhardus Jager vader Groningen, NL 10 jul. 1962
Sjanet Woering moeder Roden, Drenthe, NL 26 apr. 1963
Grootouders
Albert Jager grootvader Groningen, NL 05 dec. 1938
Hendriktje Aadahl grootmoeder Bedum, Groningen, NL 09 mei 1940
Overgrootouders
Aaltje Jantienna Wolda overgrootmoeder Oldekerk, Groningen, NL 06 apr. 1905
Gerhardus Jager overgrootvader Hoogezand, Groningen, NL 17 mei 1906
Ivo Johan Aadahl overgrootvader Nieuw en Sint Joosland, Zeeland, NL 07 mrt. 1912 Bedum, Groningen, NL 20 jan. 1990
Janna van den Berg overgrootmoeder 14 okt. 1916 Bedum, Groningen, NL 08 apr. 1993
Betovergrootouders
Jantje de Vries betovergrootmoeder
Nn betovergrootvader
Tjerk Wolda betovergrootvader
Albert Jager betovergrootvader Nieuw Scheemda, Groningen, NL 23 apr. 1875 Kiel, Groningen, NL 10 feb. 1915
Jantje Leininga betovergrootmoeder Haren, Groningen, NL ABT 1875
Jan van den Berg betovergrootvader Bedum, Groningen, NL 21 jul. 1875
Hendriktje de Boer betovergrootmoeder Wierum, Groningen, NL 14 jun. 1877
Wilhelmina Johanna Gilde betovergrootmoeder Goes, Zeeland, NL 27 aug. 1891 Rotterdam, Zuid-Holland, NL 02 sep. 1930
Kolbjørn Berntsen Aadahl betovergrootvader Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 20 jun. 1897 Gulf Station, USA 07 apr. 1923
Oudouders
Hillechiena Kemker oudmoeder
Klaas Leininga oudvader
Klaas de Boer oudvader Leegkerk, Groningen, NL 18 feb. 1845 Oostum, Groningen, NL 31 aug. 1892
Jan Geerts Jager oudvader Wagenborgen, Groningen, NL 01 nov. 1845 Nieuwolda, Groningen, NL 07 jul. 1912
Adriaan Gilde oudvader Middelburg, Zeeland, NL 29 dec. 1846 Vlissingen, Zeeland, NL 03 apr. 1919
Antje van der Zaag oudmoeder Niezijl, Groningen, NL 11 jul. 1847 Bedum, Groningen, NL 15 feb. 1932
Henderikus van den Berg oudvader Warffum, Groningen, NL 03 sep. 1850 Rottum, Groningen, NL 31 mrt. 1886
Klaassien Steernberg oudmoeder Nieuw Scheemda, Groningen, NL 14 jan. 1851 Veendam, Groningen, NL 21 sep. 1940
Sara Jacomina Louwerse oudmoeder Oostkapelle, Zeeland, NL 09 jul. 1853 Vlissingen, Zeeland, NL 08 dec. 1924
Martje Post oudmoeder Bedum, Groningen, NL 18 mrt. 1854 Bedum, Groningen, NL 17 mei 1879
Jonetta Johannesdatter oudmoeder Frosta, Nord-Trøndelag, NO 02 jul. 1859 Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 1936
Bernt Sakariassen Aadahl oudvader Frosta, Nord-Trøndelag, NO 08 sep. 1861 Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 30 dec. 1916
Oudgrootouders
Adam Jans Post oudgrootvader
Albert Lourens Steernberg oudgrootvader
Dina Jans Klatter oudgrootmoeder
Maria Hindriks Schreuder oudgrootmoeder
Antheunis Louwerse oudgrootvader Oostkapelle, Zeeland, NL 12 mei 1805 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 24 jun. 1896
Gouke Jochums van der Zaag oudgrootvader Augustinusga, Friesland, NL ABT 1807 Niezijl, Groningen, NL 09 nov. 1898
Geert Jacobs Jager oudgrootvader Farmsum, Groningen, NL 16 nov. 1810 Wagenborgen, Groningen, NL 07 mei 1869
Jan Klaassens de Boer oudgrootvader Leegkerk, Groningen, NL ABT 1813 Leegkerk, Groningen, NL 22 feb. 1855
Hilje Jans Groenewold oudgrootmoeder Heveskes, Groningen, NL 21 jan. 1814 Wagenborgen, Groningen, NL 02 sep. 1899
Hinderkien Jans Witwert oudgrootmoeder Sappemeer, Groningen, NL ABT 1814
Pieter Gilde oudgrootvader Middelburg, Zeeland, NL 20 aug. 1814
Willemina Johanna Zeegers oudgrootmoeder Gapinge, Zeeland, NL 22 jan. 1815
Sijmentje (Sijmke) Jans oudgrootmoeder Feerwerd, Groningen, NL ABT 1816 Warffum, Groningen, NL 08 sep. 1863
Roelfke Tunnis Brandsema oudgrootmoeder ABT 1818 Niezijl, Groningen, NL 01 okt. 1858
Johanna de Voogd oudgrootmoeder Domburg, Zeeland, NL ABT 1822 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 31 jan. 1884
Jan Hendrikus van den Berg oudgrootvader Tinallinge, Groningen, NL 08 okt. 1822 Warffum, Groningen, NL 06 feb. 1885
Sakarias Markussen Aadal oudgrootvader Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1823 Frosta, Nord-Trøndelag, NO
Ane Margrethe Andersdatter oudgrootmoeder Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1825 Frosta, Nord-Trøndelag, NO
Oudovergrootouders
Adriaan Zeegers oudovergrootvader
Janke Pieters oudovergrootmoeder
Johanna Berk oudovergrootmoeder
Klaas Klaassens de Boer oudovergrootvader
Knelske Jans van der Wal oudovergrootmoeder
Nn oudovergrootvader
Antheunis Louwerse oudovergrootvader Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1768 Oostkapelle, Zeeland, NL 25 sep. 1857
Sara Jacomina Geldof oudovergrootmoeder Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1768 Oostkapelle, Zeeland, NL 10 dec. 1849
Jacob Geerts Jager oudovergrootvader Nieuwolda, Groningen, NL 20 nov. 1781 Farmsum, Groningen, NL 31 okt. 1858
Jan Gilde oudovergrootvader Sint Laurens, Zeeland, NL 27 feb. 1787
Annechien Kornelius Zomerman oudovergrootmoeder Wagenborgen, Groningen, NL 12 nov. 1787 Wagenborgen, Groningen, NL 21 nov. 1810
Janna van Weijk oudovergrootmoeder Middelburg, Zeeland, NL 30 jul. 1788
Marcus Svendsen oudovergrootvader Leksvika, NO ABT 1790 ABT 1865
Beret Pedersdatter oudovergrootmoeder Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1791 Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1865
Henderikus (Hendriks) van den Berg oudovergrootvader Tinallinge, Groningen, NL ABT 1795 Tinallinge, Groningen, NL 04 aug. 1845
Hendrikje Jans oudovergrootmoeder Ezinge, Groningen, NL ABT 1800
Oudbetovergrootouders
Berit Olsdatter oudbetovergrootmoeder
Elizabet Harms oudbetovergrootmoeder
Hendrik van den Berg oudbetovergrootvader
Jan Hendriks oudbetovergrootvader
Peder Ravloaunet oudbetovergrootvader
Sijpke Jans oudbetovergrootmoeder
Geert Tjapkes Jager oudbetovergrootvader Westerlee, Groningen, NL 28 mei 1747 Nieuwolda, Groningen, NL 07 mei 1801
Hindertjen Nn oudbetovergrootmoeder Nieuwolda, Groningen, NL 23 aug. 1756 Nieuwolda, Groningen, NL 26 mei 1828
Johanna Andriesse oudbetovergrootmoeder Sint Laurens, Zeeland, NL ABT 1760 Sint Laurens, Zeeland, NL 18 mrt. 1795
Pieter Gilde oudbetovergrootvader Serooskerke, Zeeland, NL 25 dec. 1761 Serooskerke, Zeeland, NL 09 jan. 1810
Svend Markusen oudbetovergrootvader Leksvika, NO ABT 1764 Leksvika, NO ABT 1797
Ingeborg Andersdatter oudbetovergrootmoeder Leksvika, NO ABT 1767 Leksvika, NO 04 nov. 1861
Verre voorouders
Janna Cornelisse de Keysers 8th great grandmother Serooskerke, Zeeland, NL 09 dec. 1774
Nn 9th great grandmother
Markus Gulliksen 9th great grandfather ABT 1650
Mali Johnsdatter 9th great grandmother Rissa, NO ABT 1655
Anders Markusen 8th great grandfather Leksvika, NO ABT 1682 Leksvika, NO ABT 1742
Cornelis Gilde 9th great grandfather ABT 1690
Kirsten Arntsdatter 8th great grandmother ABT 1696 Leksvika, NO ABT 1743
Pieter Gilde 8th great grandfather ABT 1715 Vrouwenpolder, Zeeland, NL BEF 26 mei 1753
Marit Olsdatter 7th great grandmother Stadsbygd, NO ABT 1722
Markus Andersen 7th great grandfather Leksvika, NO ABT 1728
Janna Meils 7th great grandmother Serooskerke, Zeeland, NL 04 dec. 1735
Marit Kristoffersdatter 7th great grandmother Leksvika, NO ABT 1739
Pieter Gilde 7th great grandfather Serooskerke, Zeeland, NL ABT 1739 Serooskerke, Zeeland, NL 02 aug. 1773
Anders Pedersen 7th great grandfather Leksvika, NO ABT 1740 Leksvika, NO 16 nov. 1774
Grootooms en -tantes
Wilhelmina Johanna Aadahl groottante Bedum, Groningen, NL 10 jan. 1938
Jantje Jager groottante Groningen, NL 12 jun. 1943 CA 24 apr. 1990
Ivo Johan Aadahl grootoom Bedum, Groningen, NL 24 apr. 1944
Klazina Jantje Jager groottante Groningen, NL 01 apr. 1946
Jan Aadahl grootoom Bedum, Groningen, NL 27 jun. 1946
Roelfke Aadahl groottante Bedum, Groningen, NL 05 feb. 1954
Overgrootooms en -tantes
Hendriktje van den Berg overgroottante
Jan van den Berg overgrootoom
Klaas van den Berg overgrootoom
Kornelis van den Berg overgrootoom
Lutske van den Berg overgroottante
Roelfke van den Berg overgroottante
Antje van den Berg overgroottante Oostum, Groningen, NL 26 mrt. 1897
Henrikus van den Berg overgrootoom Bedum, Groningen, NL 27 jan. 1899
Klaassiena Jager overgroottante Scheemda, Groningen, NL ABT 1900
Klasina van den Berg overgroottante Middelstum, Groningen, NL 07 jan. 1901 01 okt. 1983
Gouke van den Berg overgrootoom Warffum, Groningen, NL 02 nov. 1902 Bedum, Groningen, NL 26 aug. 1903
Gouke van den Berg overgrootoom Bedum, Groningen, NL 30 mrt. 1904
Martje van den Berg overgroottante Bedum, Groningen, NL 14 nov. 1905
Alexander Gilde overgrootoom Vlissingen, Zeeland, NL 24 mrt. 1914 Vlissingen, Zeeland, NL 24 jul. 1914
Klaas van den Berg overgrootoom Bedum, Groningen, NL 24 mei 1918 Bedum, Groningen, NL 29 mei 1918
Betovergrootooms en -tantes
Hilje Jager betovergroottante Nieuwolda, Groningen, NL 06 okt. 1873 Zuidlaren, Drenthe, NL 28 okt. 1946
Gouke de Boer betovergrootoom Wierum, Groningen, NL 20 aug. 1875
Geert Jacob Jager betovergrootoom Nieuw Scheemda, Groningen, NL 08 jul. 1877
Alberdina Jager betovergroottante Nieuwolda, Groningen, NL 08 jan. 1879
Roelfke de Boer betovergroottante Oostum, Groningen, NL 26 mrt. 1879 Bedum, Groningen, NL 04 feb. 1929
Annechien Jager betovergroottante Oosterdiep, Groningen, NL 20 mei 1880
Kornelske van den Berg betovergroottante Bedum, Groningen, NL 09 feb. 1881 Groningen, NL 24 mei 1911
Jan de Boer betovergrootoom Oostum, Groningen, NL 29 sep. 1882
Trienje Jager betovergroottante 't Waar, Groningen, NL 03 nov. 1882
Søren Johan Berntsen Aadahl betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 12 feb. 1883 Melhus, Sør-Trøndelag, NO 02 apr. 1890
Nn van den Berg betovergroottante Toornwerd, Groningen, NL 04 apr. 1884 Toornwerd, Groningen, NL 04 apr. 1884
Pieternella Bakker betovergroottante Veere, Zeeland, NL 18 jun. 1884 Veere, Zeeland, NL 01 aug. 1884
Biefke Jager betovergroottante Nieuw Scheemda, Groningen, NL 20 jan. 1885
Lutske de Boer betovergroottante Oostum, Groningen, NL 19 nov. 1885
Borghild Berntsdatter Aadahl betovergroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO 16 mrt. 1886 Frosta, Nord-Trøndelag, NO 18 aug. 1887
Nn van den Berg betovergrootoom Rottum, Groningen, NL 22 mrt. 1886 Rottum, Groningen, NL 22 mrt. 1886
Jakobina Jager betovergroottante Musselkanaal, Groningen, NL 01 aug. 1887 Veendam, Groningen, NL 15 feb. 1941
Jan de Boer betovergrootoom Oostum, Groningen, NL 26 sep. 1888
Olav Bjarne Berntsen Aadahl betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 02 okt. 1888 Melhus, Sør-Trøndelag, NO 16 apr. 1890
Arne Margido Berntsen Aadahl betovergrootoom Melhus, Sør-Trøndelag, NO 08 jun. 1891
Jantina Jager betovergroottante Scheemda, Groningen, NL ABT 1891
Harm Jan Jager betovergrootoom 't Waar, Groningen, NL 17 jan. 1893 Groningen, NL 11 feb. 1926
Hildur Berntsdatter Aadahl betovergroottante Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 20 jul. 1901
Hjørdis Berntsdatter Aadahl betovergroottante Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 11 mei 1905 Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 28 sep. 1994
Oudooms en -tantes
Lutske van der Zaag oudoom Niehove, Groningen, NL 25 nov. 1834 Niezijl, Groningen, NL 01 mei 1917
Jan Gilde oudoom Gapinge, Zeeland, NL 04 dec. 1834 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 jun. 1906
Johanna Wilhelmina Gilde oudtante Gapinge, Zeeland, NL 11 dec. 1835
Antheunis Louwerse oudoom Oostkapelle, Zeeland, NL 02 sep. 1836 Oostkapelle, Zeeland, NL 02 sep. 1836
Maatje Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL 02 sep. 1836 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 23 okt. 1913
Trijntje van der Zaag oudtante Oldehove, Groningen, NL 29 nov. 1836 Niezijl, Groningen, NL 29 jul. 1870
Annechien Geerts Jager oudtante Wagenborgen, Groningen, NL 04 jun. 1838 Groningen, NL 24 sep. 1914
Leuntje Gilde oudtante Serooskerke, Zeeland, NL 21 aug. 1838 Middelburg, Zeeland, NL 12 okt. 1867
Johanna Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL 12 nov. 1838 Oostkapelle, Zeeland, NL 28 jun. 1840
Hiltje van der Zaag oudtante Niezijl, Groningen, NL 16 nov. 1839 Niezijl, Groningen, NL 21 jan. 1840
Adriana Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL ABT 1841 Middelburg, Zeeland, NL 23 jan. 1922
Jan de Boer oudoom Dorkwerd, Groningen, NL 09 apr. 1842
Maatje Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL 29 mei 1843
Antheunis Louwerse oudoom Oostkapelle, Zeeland, NL 20 jan. 1844 Middelburg, Zeeland, NL 18 feb. 1919
Nn de Boer oudoom Leegkerk, Groningen, NL 24 feb. 1844
Janneke Jans oudtante Warffum, Groningen, NL 11 mrt. 1844 Usquert, Groningen, NL 23 okt. 1911
Jochem van der Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 11 mrt. 1844 Niezijl, Groningen, NL 14 okt. 1847
Willemina Johanna Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL 29 dec. 1844 Middelburg, Zeeland, NL 27 mei 1921
Janna Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL 06 jan. 1846
Tunnis Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 15 feb. 1846 Niezijl, Groningen, NL 14 mei 1847
Knelske de Boer oudtante Leegkerk, Groningen, NL 04 apr. 1847 Leegkerk, Groningen, NL 19 aug. 1847
Jacob Geerts Jager oudoom Wagenborgen, Groningen, NL 12 jan. 1849 Wagenborgen, Groningen, NL 23 mrt. 1849
Jochum Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 11 feb. 1849 Groningen, NL 29 jan. 1870
Kornelis de Boer oudoom Leegkerk, Groningen, NL 26 feb. 1849 Hoogkerk, Groningen, NL 20 aug. 1905
Magnus Sakariassen Aadal oudoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 07 nov. 1849 ABT 1927
Albert Gilde oudoom Middelburg, Zeeland, NL 05 jan. 1850
Tunnis van der Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 21 feb. 1850 Kommerzijl, Groningen, NL 13 dec. 1926
Jacob Geerts Jager oudoom Wagenborgen, Groningen, NL 12 mei 1850 Wagenborgen, Groningen, NL 07 mei 1882
Neeltje Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL 18 jan. 1851
Nn de Boer oudoom Wierum, Groningen, NL 06 jan. 1853 Wierum, Groningen, NL 06 jan. 1853
Anton Sakariassen Aadal oudoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 22 jan. 1853 Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1927
Nn Jager oudoom Wagenborgen, Groningen, NL 03 mei 1853 Wagenborgen, Groningen, NL 03 mei 1853
Willem de Boer oudoom Leegkerk, Groningen, NL 21 nov. 1854 Hoogkerk, Groningen, NL 23 nov. 1854
Geertje Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1855
Anne van der Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 10 jun. 1856 Niezijl, Groningen, NL 20 apr. 1863
Harm Geerts Jager oudoom Wagenborgen, Groningen, NL 18 aug. 1856
Jacobus Louwerse oudoom Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1861 Oostkapelle, Zeeland, NL 14 sep. 1868
Johanna Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1864 Oostkapelle, Zeeland, NL 22 apr. 1867
Geertje Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1866 Serooskerke, Zeeland, NL 24 jul. 1932
Kristine Sakariasdatter Aadal oudtante Frosta, Nord-Trøndelag, NO 17 aug. 1870
Oudgrootooms en -tantes
Nn Jager oudgrootoom Wagenborgen, Groningen, NL Wagenborgen, Groningen, NL 16 jan. 1807
Maatje Louwerse oudgroottante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1796 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 19 mei 1882
Adriana Louwerse oudgroottante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1798 Oostkapelle, Zeeland, NL 27 dec. 1871
Jurgen? Jager oudgrootoom Wagenborgen, Groningen, NL 13 feb. 1806 Wagenborgen, Groningen, NL 15 feb. 1806
Kornelius Jacobs Jager oudgrootoom Wagenborgen, Groningen, NL 07 apr. 1807 Wagenborgen, Groningen, NL 01 nov. 1858
Louris Louwerse oudgrootoom Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1808
Jacobus Louwerse oudgrootoom Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1814 Oostkapelle, Zeeland, NL 12 mei 1819
Fenje Jacobs Jager oudgroottante Farmsum, Groningen, NL 30 dec. 1815 Farmsum, Groningen, NL 05 nov. 1897
Klaas de Boer oudgrootoom ABT 1816 Leens, Groningen, NL 08 mei 1856
Leuntje Gilde oudgroottante ABT 1816 Arnemuiden, Zeeland, NL 22 jul. 1816
Hindriktje Jacobs Jager oudgroottante Farmsum, Groningen, NL 18 jun. 1817 Farmsum, Groningen, NL 26 feb. 1874
Leuntje Gilde oudgroottante Arnemuiden, Zeeland, NL ABT 1818
Aaltje Jacobs Jager oudgroottante 13 okt. 1820 Farmsum, Groningen, NL 03 feb. 1847
Elijzabeth van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 10 mei 1821 Onderdendam, Groningen, NL 31 jan. 1876
Albert Gilde oudgrootoom Arnemuiden, Zeeland, NL ABT 1821
Cornelia Jacobs Jager oudgroottante Farmsum, Groningen, NL 30 okt. 1821 Farmsum, Groningen, NL 24 jun. 1851
Harm Jacobs Jager oudgrootoom 28 okt. 1823 Siddeburen, Groningen, NL 06 mrt. 1880
Johanna Maria Gilde oudgroottante Middelburg, Zeeland, NL ABT 1824
Hendrik van den Berg oudgrootoom Tinallinge, Groningen, NL 06 jul. 1824 Tinallinge, Groningen, NL 21 dec. 1864
Beret Marta Marcusdatter Småland Hogstadsve oudgroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO 01 feb. 1825 Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1900
Siepke van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 06 mei 1826
Fokke Jacobs Jager oudgroottante Geefsweer, Groningen, NL 07 aug. 1826 Geefsweer, Groningen, NL 13 okt. 1826
Fokke Jacobs Jager oudgroottante Geefsweer, Groningen, NL 07 jun. 1828 Geefsweer, Groningen, NL 13 sep. 1828
Laurens Gilde oudgrootoom Middelburg, Zeeland, NL 19 jun. 1828 Middelburg, Zeeland, NL 30 mrt. 1840
Johannes van den Berg oudgrootoom Tinallinge, Groningen, NL 05 mrt. 1829 Onderdendam, Groningen, NL 08 jan. 1911
Geertje Jacobs Jager oudgroottante Farmsum, Groningen, NL 30 jul. 1829 Farmsum, Groningen, NL 09 nov. 1903
Jantje van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 13 mei 1831 Tinallinge, Groningen, NL 19 jul. 1849
Jantje Jacobs Jager oudgroottante Geefsweer, Groningen, NL 06 jan. 1832 Geefsweer, Groningen, NL 13 jun. 1832
Grietje van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 01 mei 1833
Jantje Jacobs Jager oudgroottante 20 sep. 1833 Delfzijl, Groningen, NL 13 jul. 1855
Harmannus van den Berg oudgrootoom Tinallinge, Groningen, NL 20 mei 1835
Germt van den Berg oudgrootoom Tinallinge, Groningen, NL 06 mei 1837
Hendrikje van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 03 mei 1841
Jacobus Johannes Louwerse oudgrootoom Gapinge, Zeeland, NL ABT juli 1859 Gapinge, Zeeland, NL 04 aug. 1859
Oudovergrootooms en -tantes
Jacob Geerts Jager oudovergrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 25 jun. 1776 Nieuwolda, Groningen, NL 13 sep. 1776
Jacob Geerts Jager oudovergrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 10 okt. 1777 Nieuwolda, Groningen, NL 24 okt. 1777
Jacob Geerts Jager oudovergrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 06 feb. 1779 Nieuwolda, Groningen, NL 10 mrt. 1780
Jantje Geerts Jager oudovergroottante Nieuwolda, Groningen, NL 01 feb. 1780 Nieuwolda, Groningen, NL 08 dec. 1807
Andreas Pedersen oudovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1783 ABT 1872
Tjapko Geerts Jager oudovergrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 05 mrt. 1784 Nieuwolda, Groningen, NL 09 dec. 1816
Harm Geerts Jager oudovergrootoom Nieuwolda, Groningen, NL 19 sep. 1785 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 02 jan. 1857
Pieter Gilde oudovergrootoom Koudekerke, Zeeland, NL 01 jan. 1786
Geertje Geerts Jager oudovergroottante Nieuwolda, Groningen, NL 16 sep. 1787 Veendam, Groningen, NL 12 jul. 1865
Aaltjen Geerts Jager oudovergroottante Nieuwolda, Groningen, NL 03 mrt. 1790 BEF 1793
Hendrikje Hendriks van den Berg oudovergroottante Tinallinge, Groningen, NL ABT 1791
Aaltje Geerts Jager oudovergroottante Nieuwolda, Groningen, NL 02 sep. 1793 BEF 1798
Eefke Geerts Jager oudovergroottante Nieuwolda, Groningen, NL 13 aug. 1795
Marta Andrea Svendsdatter oudovergroottante Leksvika, NO ABT 1796
Aaltje Geerts Jager oudovergroottante Nieuwolda, Groningen, NL 11 feb. 1798 Nieuwolda, Groningen, NL 17 apr. 1847
Verre neven en nichten
Nienke Cleveringa nicht 2e graad Delfzijl, Groningen, NL 05 sep. 1989
Saskia Aadahl nicht 2e graad Groningen, NL 25 okt. 2002
Jordy Homan neef 2e graad Groningen, NL 20 dec. 2004
Levie Aadahl neef 2e graad Groningen, NL 12 aug. 2005
Andere verwanten
Aafke van den Berg groottante 2e graad
Anne de Boer betovergrootoom
Anne Medema grootoom 2e graad
Anneke de Boer groottante 3e graad
Annie Wierenga groottante 2e graad
Antje van den Berg groottante 2e graad
Be Medema groottante 2e graad
Cor van den Berg grootoom 2e graad
Elizabeth Hendriks groottante 2e graad
Fenny van den Berg groottante 2e graad
Frouktje van den Berg groottante 2e graad
Geert Jan van Dellen grootoom 2e graad
Gerrie Boer groottante 2e graad
Gouke de Boer betovergrootoom
Gouke van den Berg grootoom 2e graad
Harm van den Berg grootoom 2e graad
Hendrik de Boer betovergrootoom Perth, AU
Hendrik van den Berg grootoom 2e graad
Hendriktje Hendriks groottante 2e graad
Hennie Boer groottante 2e graad
Hennie Medema groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Jacob van den Berg grootoom 2e graad
Jan Boer grootoom 2e graad
Jan Inge Berntsen grootoom 3e graad
Jan van Dellen oom 3e graad
Jan van den Berg grootoom 2e graad
Jan van den Berg grootoom 2e graad
Jan van den Berg grootoom 2e graad
Jan van den Berg grootoom 2e graad
Jan Wierenga grootoom 2e graad
Jans de Boer betovergrootoom
Jans Medema grootoom 2e graad
Jans Schreuder grootoom 2e graad
Jantje Schreuder groottante 2e graad
Jantje van den Berg groottante 2e graad
Jemke van den Berg grootoom 2e graad
Jitske van den Berg groottante 2e graad
Johan Aadahl achteroom
Kari Johansen overgroottante
Klasiena van Dellen tante 3e graad
Leo de Boer grootoom 3e graad
Marta van den Berg groottante 2e graad
Nn overgroottante
Nn Boer grootoom 2e graad
Nn Boer grootoom 2e graad
Nn Nilsen overgroottante
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van den Berg grootoom 2e graad
Riek Boer groottante 2e graad
Rieks Medema grootoom 2e graad
Riekus van den Berg grootoom 2e graad
Rienkje van den Berg grootoom 2e graad
Rika van den Berg groottante 2e graad
Sietse van den Berg grootoom 2e graad
Turid Grøndal groottante 3e graad
Geert Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Veendam, Groningen, NL 21 aug. 1813 Veendam, Groningen, NL 15 mrt. 1815
Hindrikje Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Nieuwolda, Groningen, NL 17 sep. 1815 Midwolda, Groningen, NL 16 mrt. 1910
Tjapko Geerts Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Nieuwolda, Groningen, NL 19 mei 1817 Midwolda, Groningen, NL 13 aug. 1876
Hendrik van den Berg Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Tinallinge, Groningen, NL 27 okt. 1817 Tinallinge, Groningen, NL 01 jan. 1818
Jan Harms Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Nieuwolda, Groningen, NL 23 jul. 1822 Termunterzijl, Groningen, NL 12 mrt. 1908
Hindrikje Harms Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Nieuwolda, Groningen, NL 04 feb. 1825 Oterdum, Groningen, NL 26 feb. 1860
Geert Harms Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Nieuwolda, Groningen, NL 07 mrt. 1826 Nieuwolda, Groningen, NL 10 mrt. 1826
Geert Harms Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Nieuwolda, Groningen, NL 23 okt. 1828 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 27 feb. 1833
Egbert Harms Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Nieuw Scheemda, Groningen, NL 07 nov. 1831 Oterdum, Groningen, NL 13 mei 1863
Annechien Kornelis Jager overgroottante Wagenborgen, Groningen, NL 24 nov. 1831 Wagenborgen, Groningen, NL 26 dec. 1831
Bouwina Kornelis Jager overgroottante Wagenborgen, Groningen, NL 08 jul. 1833 Farmsum, Groningen, NL 01 mrt. 1920
Geert Harms Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Nieuw Scheemda, Groningen, NL 24 okt. 1835 Groningen, NL 18 mrt. 1909
Annegien Kornelis Jager overgroottante Wagenborgen, Groningen, NL 04 jan. 1836 Nieuwolda, Groningen, NL 21 jun. 1865
Jaaptje Kornelius Jager overgroottante Wagenborgen, Groningen, NL 02 aug. 1842 Wagenborgen, Groningen, NL 04 aug. 1842
Jantje Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Midwolda, Groningen, NL 13 mrt. 1845 Eexta, Gemeente Oldambt, Groningen, NL 25 dec. 1914
Mortinus Nilsen Tutterøen betovergrootoom 04 jul. 1846 ABT 1921
Hillechien Jans Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Lalleweer, Groningen, NL 21 aug. 1847 Groningen, NL 12 okt. 1915
Tjapko Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Midwolda, Groningen, NL 01 mei 1848 Hellum, Groningen, NL 25 mei 1932
Trijntje Haverkamp Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Borgsweer, Groningen, NL 08 mrt. 1850
Talje Jans Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Lalleweer, Groningen, NL 10 nov. 1850 Bellingwolde, Groningen, NL 22 aug. 1935
Albert Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Midwolda, Groningen, NL 28 jan. 1851 Winschoten, Groningen, NL 06 dec. 1933
Harmanna Jans Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Nieuwolda, Groningen, NL 15 jan. 1853 Farmsum, Groningen, NL 19 jul. 1920
Geert Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Midwolda, Groningen, NL 05 apr. 1854 Midwolda, Groningen, NL 09 mrt. 1855
Ebeltje Jans Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Lalleweer, Groningen, NL 19 aug. 1855 Lalleweer, Groningen, NL 03 mei 1860
Trijntje Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Midwolda, Groningen, NL 05 feb. 1856 Hellum, Groningen, NL 30 dec. 1941
Ole Andreas Nilsen betovergrootoom ABT 1857
Hindrikje Jans Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Lalleweer, Groningen, NL 25 jul. 1857 Delfzijl, Groningen, NL 27 jun. 1930
Sarina Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Oterdum, Groningen, NL 24 feb. 1858 Oterdum, Groningen, NL 11 okt. 1860
Maria Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 05 dec. 1858 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 10 jan. 1859
Geert Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Midwolda, Groningen, NL 17 jun. 1859 Midwolda, Groningen, NL 07 nov. 1924
Harm Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 14 jan. 1860 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 20 jan. 1860
Hindrikje Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Oterdum, Groningen, NL 26 apr. 1860 Groningen, NL 08 sep. 1935
Johannes Nilsen betovergrootoom ABT 1860
Harm Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 25 mrt. 1861 Wagenborgen, Groningen, NL 08 nov. 1927
Ebeltje Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Lalleweer, Groningen, NL 22 mei 1861 Lalleweer, Groningen, NL 05 mei 1862
Harm Jans Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Lalleweer, Groningen, NL 22 mei 1861 Lalleweer, Groningen, NL 10 sep. 1861
Hindrikje Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Midwolda, Groningen, NL 05 jan. 1863 Winschoten, Groningen, NL 01 feb. 1949
Harm Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Oterdum, Groningen, NL 18 mrt. 1863
Ebeltje Jans Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Lalleweer, Groningen, NL 22 okt. 1863
Maria Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 11 dec. 1863 Groningen, NL 20 mrt. 1955
Nn Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 02 apr. 1864 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 02 apr. 1864
Harm Jans Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Lalleweer, Groningen, NL 10 feb. 1865 Lalleweer, Groningen, NL 22 sep. 1865
Johannes Verhage betovergrootoom Middelburg, Zeeland, NL 03 aug. 1866 Middelburg, Zeeland, NL 25 jul. 1956
Hillechien Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 15 mrt. 1867 't Zandt, Groningen, NL 19 nov. 1955
Evert Jager betovergrootoom Wagenborgen, Groningen, NL 13 jun. 1867 Siddeburen, Groningen, NL 24 dec. 1930
Egbert Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 13 mei 1868 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 30 jul. 1868
Jakob Jager betovergrootoom Siddeburen, Groningen, NL ABT 1869 Siddeburen, Groningen, NL 23 aug. 1871
Marinus Gilde betovergrootoom Middelburg, Zeeland, NL ABT 1869
Egbert Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 18 sep. 1869 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 31 okt. 1869
Nn Louwerse betovergrootoom Veere, Zeeland, NL 24 aug. 1870 Veere, Zeeland, NL 24 aug. 1870
Egbert Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 02 feb. 1871 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 20 apr. 1871
Elizabeth Jager overgroottante Tjuchem, Groningen, NL 28 mei 1872 Opwierde, Groningen, NL 08 jun. 1946
Maatje Gilde betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL ABT 1872
Wilhelmina Johanna Verhage betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL 10 dec. 1872
Egbert Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 21 dec. 1872 Wagenborgen, Groningen, NL 23 jan. 1912
Nn Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Slochteren, Groningen, NL 18 dec. 1873
Wilhelmina Johanna Gilde betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL 23 mei 1874 Vlissingen, Zeeland, NL 16 aug. 1887
Maatje Meulmeester betovergroottante Arnemuiden, Zeeland, NL 17 sep. 1874 Middelburg, Zeeland, NL 26 feb. 1949
Jan Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 05 jan. 1875 Nieuw Scheemda, Groningen, NL 30 aug. 1875
Nella Mortinusdatter oudtante 3e graad Frosta, Nord-Trøndelag, NO 17 feb. 1875 Levanger, NO 07 mei 1943
Aafke Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Slochteren, Groningen, NL 03 mrt. 1875 Slochteren, Groningen, NL 28 mei 1876
Pieter Meulmeester betovergrootoom Arnemuiden, Zeeland, NL ABT september 1875 Arnemuiden, Zeeland, NL 16 sep. 1875
Albert Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 16 mrt. 1876 Groningen, NL 03 feb. 1921
Nn Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Slochteren, Groningen, NL 22 feb. 1877
Aafke Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Nieuw Scheemda, Groningen, NL 04 jun. 1878 05 mei 1967
Heero Alberts Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Winschoten, Groningen, NL 16 sep. 1879
Tjapko Alberts Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Winschoten, Groningen, NL 09 jan. 1881 Winschoten, Groningen, NL 06 jul. 1881
Aaffien Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Hellum, Groningen, NL 23 okt. 1881 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 okt. 1917
Trientje Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Hellum, Groningen, NL 06 dec. 1882 Thornleigh, AU 19 jul. 1976
Tjapko Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Hellum, Groningen, NL 07 mrt. 1884 Zuidbroek, Groningen, NL 12 okt. 1971
Geert Jakob Jager betovergrootoom Termunten, Groningen, NL 19 jul. 1884
Magda Aadal betovergroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1885
Frouke Tjapkes Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Hellum, Groningen, NL 16 apr. 1886 Hellum, Groningen, NL 10 mrt. 1940
Harm Jager betovergrootoom Termunten, Groningen, NL 05 jun. 1886
Åsta Antonsdatter Aadal betovergroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1890
Ir. Egbert Harm Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Buitenpost, Friesland, NL 29 mrt. 1891 Utrecht, Utrecht, NL 06 feb. 1975
Jakob Harmannus Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Hellum, Groningen, NL 07 jun. 1891 Leermens, Groningen, NL 19 nov. 1974
Alf Antonsen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 19 nov. 1893
Wolter Jager betovergrootoom Termunten, Groningen, NL 08 mrt. 1895
Trygve Antonsen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 23 jun. 1897 USA
Jenny Agate Mariusdatter betovergroottante 4e graad Levanger, NO 23 mrt. 1899 ABT 1936
Reidar Antonsen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 29 okt. 1899
Hilje Aafiena Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Wagenborgen, Groningen, NL 25 mrt. 1902 Noordbergum, Friesland, NL 17 nov. 1998
Geert Harm Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Wagenborgen, Groningen, NL 19 jul. 1903
Nn Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Wagenborgen, Groningen, NL 27 jan. 1908 Wagenborgen, Groningen, NL 27 jan. 1908
Jelle de Vries betovergrootoom ABT 1911 Groningen, NL 01 jul. 1918
Herman Jan Jager overgrootoom 4e graad Groningen, NL 29 mei 1912 Groningen, NL 20 mrt. 1976
Geert Harm Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Scheemda, Groningen, NL 15 nov. 1913
Johanna Kundina Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Hellum, Groningen, NL 29 mrt. 1915 Kropswolde, Groningen, NL 29 mei 1962
Harm Nicolaas Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Scheemda, Groningen, NL 19 jun. 1915 Scheemda, Groningen, NL 27 jun. 1982
Hilje Jacoba Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Groningen, NL 12 nov. 1916 Groningen, NL 27 mrt. 1943
Kundina Geesiena Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Hellum, Groningen, NL 01 mei 1917 Hellum, Groningen, NL 20 jun. 1996
Tjapko Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Hellum, Groningen, NL 23 jul. 1919
Tonnis Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Stootshorn, Groningen, NL 23 feb. 1920 Zuidlaren, Drenthe, NL 28 okt. 2001
Geessien Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Hellum, Groningen, NL 23 mei 1920
Jacoba Egberdina Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Scheemda, Groningen, NL 11 jun. 1920
Roelfina Kornelia Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Hellum, Groningen, NL 01 jul. 1922
Reinder Aafko Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Zuidbroek, Groningen, NL 24 jun. 1925
Egbert Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Wagenborgen, Groningen, NL 29 jan. 1928
Tjapko Jakob Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Hellum, Groningen, NL 12 jan. 1929
Aaltje Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Wagenborgen, Groningen, NL 22 mei 1929
Liv Lerfald overgroottante Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO ABT 1930
Roelina Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Wagenborgen, Groningen, NL 02 jun. 1932
Edith Lillian Segtnan groottante 5e graad Levanger, NO 26 dec. 1933 Levanger, NO 21 sep. 1955
Henderikus Klaas van Dellen grootoom 2e graad Stitswerd, Groningen, NL ABT juni 1942 Stitswerd, Groningen, NL 04 jul. 1942
Roelof Kornelis van Dellen grootoom 2e graad Kantens, Groningen, NL ABT februari 1946 Kantens, Groningen, NL 23 mei 1946
Nomkéa Jantina Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Nieuwolda, Groningen, NL 20 jan. 1948
Albert Aeilko Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Finsterwolde, Groningen, NL 25 mei 1950
Eli Heimstad groottante 3e graad Narvik, Nordland, NO ABT 1954
Odd O. Heimstad grootoom 3e graad Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO ABT 1957
Jeannette Johanna Jager achtertante Groningen, NL 08 nov. 1960
Trond Heimstad grootoom 3e graad Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO ABT 1962
Theo Jan Jager achteroom Enschede, Overijssel, NL 03 nov. 1963
Wilhelmina Johanna Aadahl achtertante ABT 1973
Ivonne Groenewold achtertante ABT 1975
Per Emil Ytterdal oom 4e graad NO ABT 1975
Ørjan Utne oom 4e graad NO ABT 1977
Albert Groenewold achteroom 19 jan. 1978
Jan Bijlholt achteroom 27 jun. 1978
Eirin Utne tante 4e graad NO ABT 1979
Jantina Groenewold achtertante 05 nov. 1980
Irene Beatrice Ytterdal tante 4e graad NO 25 jun. 1985
Kristiane Heimstad tante 4e graad NO ABT 1992
Edvin Heimstad oom 4e graad NO ABT 1994
Dieuwertje Cleveringa achternicht 3e graad 01 apr. 2020