Mijn kwartierstaat

Billie Hempenius

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Sam Sietze Hempenius 09 jan. 1884 Martje Jager 02 apr. 1886

Partners

Partners Geboortedatum Kinderen
NN Aggen

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Partners
NN Aggen Partner of echtgenoot
Broers en zusters
Arthur Hempenius broer
Christine Hempenius zuster
Grace Hempenius zuster
Harold Hempenius broer
John Hempenius broer
Lena Hempenius zuster
Marie Hempenius zuster
Ouders
Sam Sietze Hempenius vader Marum, Groningen, NL 09 jan. 1884 Feb 1964
Martje Jager moeder Ulrum, Groningen, NL 02 apr. 1886 Illinois, USA 19 jul. 1955
Grootouders
Grietje Stoepker grootmoeder Wehe den Hoorn, Groningen, NL 02 feb. 1862 Chicago, Illinois, USA 17 feb. 1932
Jan Jager grootvader Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1862 Groningen, NL 03 nov. 1896
Overgrootouders
Nn overgrootvader
Hendrik Stoepker overgrootvader Saaxum, Groningen, NL 26 aug. 1826 Leens, Groningen, NL 23 nov. 1873
Martje Donkes Oostema overgrootmoeder Visvliet, Groningen, NL 11 nov. 1828 USA ABT 1896
Aaltje Jager overgrootmoeder Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1834 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 13 mrt. 1878
Betovergrootouders
Donke Roelfs Oostema betovergrootvader
Menje Rennes Kampenga betovergrootmoeder
Jan Geerts Jager betovergrootvader Leens, Groningen, NL 27 dec. 1805 Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1863
Meiske Teekes Wagenveld betovergrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1809 Ulrum, Groningen, NL 08 mrt. 1866
Oudouders
Teeke (Taeke) Nannes (Nannings) Wagenveld oudvader Eibersburen, Groningen, NL ABT 1758 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 aug. 1828
Aaltje Lieuwes Beukema oudmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1763 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 28 dec. 1823
Geert Jans Jager oudvader Baflo, Groningen, NL ABT 1776 Leens, Groningen, NL 11 jan. 1811
Bruna (Bruinje) Berents (Berends) Bruins oudmoeder Leens, Groningen, NL 03 mrt. 1786 Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1856
Oudgrootouders
Aaltje Rensens oudgrootmoeder Groningen, NL
Antje (Aaltje) Jans Pieters oudgrootmoeder
Berent Bruins oudgrootvader Leens, Groningen, NL ABT april 1793
Nanne Tekes Wagenveld oudgrootvader Munnekezijl, Gemeente Kollumerland en Nieuwkruisland, Friesland, NL
Liewe Ijpes oudgrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1716 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808
Grietje Rijpkes Boijkema oudgrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 dec. 1716 NL 1816
Oudovergrootouders
Meiske Jacobs oudovergrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Rijpke Jans Boijkema oudovergrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1680 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1756
Oudbetovergrootouders
Jan Boijkema oudbetovergrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1625 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1696
Courtjen Rijpkes oudbetovergrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1630 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 dec. 1686
Verre voorouders
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) 7th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Rijke Hindriks Boijkema 7th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Ooms en tantes
Allienus (Albert) Jager oom Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1884 Chicago, Illinois, USA 23 feb. 1951
Hendrik Jager oom Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1887 Chicago, Illinois, USA 15 sep. 1958
Grietje Jager tante Ulrum, Groningen, NL 01 sep. 1889
Maria Jager tante Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1891 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1892
Maria Jager tante Ulrum, Groningen, NL 28 jul. 1893 Chicago, Illinois, USA 17 dec. 1961
Roelina Jager tante Ulrum, Groningen, NL 02 nov. 1894
Hendrika Jager tante Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1896 Ulrum, Groningen, NL 04 jun. 1896
Grootooms en -tantes
Hendrika Stoepker groottante Wehe den Hoorn, Groningen, NL januari 1853 Wehe den Hoorn, Groningen, NL 17 feb. 1853
Donke Stoepker grootoom Wehe den Hoorn, Groningen, NL ABT 1854
Menje Stoepker groottante Wehe den Hoorn, Groningen, NL ABT 1856
Klaaske Stoepker groottante Wehe den Hoorn, Groningen, NL 23 jan. 1860 Chicago, Illinois, USA 28 feb. 1933
Geert Jager grootoom Ulrum, Groningen, NL 31 dec. 1864 Ulrum, Groningen, NL 20 okt. 1866
Renne Stoepker grootoom Leens, Groningen, NL ABT 1866 Groningen, NL 28 dec. 1940
Grietje Jager groottante Ulrum, Groningen, NL 28 okt. 1868 Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1974
Allerdina Stoepker groottante Leens, Groningen, NL ABT 1870
Marten Venema grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 jul. 1871 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 apr. 1874
Siewerdina Stoepker groottante Leens, Groningen, NL ABT 1873 Leens, Groningen, NL 03 jul. 1874
Teke Venema grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1876 Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1905
Nn Venema groottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878
Overgrootooms en -tantes
Bruna Jager overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1831 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jul. 1831
Geert Jager overgrootoom Ulrum, Groningen, NL 10 mrt. 1837 Ulrum, Groningen, NL 06 aug. 1846
Bruna Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1839 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1880
Grietje Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 23 mei 1842 Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1878
Teeke Jager overgrootoom Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1845 Zuidlaren, Drenthe, NL 10 feb. 1927
Nn Jager overgrootoom Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848 Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848
Geert Jager overgrootoom Ulrum, Groningen, NL 18 nov. 1850 Ulrum, Groningen, NL 12 aug. 1853
Betovergrootooms en -tantes
Nanne Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mrt. 1785
Leuwe Teekes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1788
Grietje Teekes Wagenveld betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1789 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1864
Ijpe Teekes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Leue Teekes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1794
Rinse Teekes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 sep. 1797
Hielkje Teekes Wagenveld betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 mrt. 1852
Lewe Teekes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1872
Rense Teekes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 nov. 1804
Antje Geerts Jager betovergroottante Leens, Groningen, NL 05 mrt. 1808 Leens, Groningen, NL 07 apr. 1812
Antje (Pleinma) Plein betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 13 jun. 1823 Ulrum, Groningen, NL 17 okt. 1847
Annechien Pleinma betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1827 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1849
Maria Pleinma betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 09 sep. 1830 Ulrum, Groningen, NL 08 jun. 1857
Oudooms en -tantes
Rijpke Jans Beukema oudoom
Meiske Lieuwes Beukema oudtante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1755 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 mrt. 1835
Welmoed Lieuwes Beukema oudtante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 jan. 1758
Marijke Berents Bruins oudtante Leens, Groningen, NL 28 mei 1788
Anna Berents Bruins oudtante Leens, Groningen, NL 28 sep. 1790 Warffum, Groningen, NL 15 jan. 1859
Oudgrootooms en -tantes
Jurjen Rijpkes Boijkema oudgrootoom
Tjark Rijpkes Boijkema oudgrootoom
Courtjen Rijpkes Boijkema oudgroottante Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1698 Hornhuizen, Groningen, NL 08 jan. 1773
Jan Rijpkes Boijkema oudgrootoom Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1700 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 01 okt. 1770
Pieter Rijkes Boijkema oudgrootoom Ulrum, Groningen, NL ABT 1702 Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1752
Rijke Rijpkes Boijkema oudgrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 nov. 1704 Leens, Groningen, NL ABT 1743
Anje Rijpkes Boijkema oudgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 nov. 1707 Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1756
Menne Rijpkes Boijkema oudgrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1710 ABT 1784
Allert Rijpkes Boijkema oudgrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 okt. 1713 Schouwerzijl 13 mei 1796
Jacob Rijpkes Boijkema oudgrootoom NL 11 jul. 1718 NL ABT 1782
Agnete Rijpkes Boijkema oudgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1727 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1730
Agnete Rijpkes Boijkema oudgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1730
Oudovergrootooms en -tantes
Ebeltje Jans Boijkema oudovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL Rasquert, Groningen, NL
Jan Jans Boijkema oudovergrootoom ABT 1690
Rijke Jans Boijkema oudovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1654 Leens, Groningen, NL ABT 1717
Grietje Jans Boijkema oudovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1656 ABT 1700
Willem Jansen oudovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1657 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1715
Mentje Jans Boijkema oudovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1658 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Aangehuwde ooms en tantes
Margaretha Jansonius tante (aangehuwd) Marum, Groningen, NL 01 okt. 1886 Chicago, Illinois, USA 21 apr. 1955
Verre aangetrouwde ooms en tantes
Jantje Heines Bosveld betovergroottante (aangehuwd) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1844
Jantje Heines Bosveld betovergroottante (aangehuwd)
Juirt Jacobs oudovergrootoom(aangehuwd)
Renske Klasen oudovergroottante (aangehuwd)
Cornelijs Pieters oudovergrootoom(aangehuwd) Westernieland, Groningen, NL ABT 1667
Aries Roelfs Noordhof oudoom (aangehuwd) Warffum, Groningen, NL 28 jan. 1781 Warffum, Groningen, NL 28 sep. 1847
Martje Egberts Zijlstra betovergroottante (aangehuwd) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1805 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 jun. 1850
Katharina (Klaassien) Wagenveld overgroottante (aangehuwd) Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Siementje de Graaf overgroottante (aangehuwd) Kloosterburen, Groningen, NL 15 apr. 1852 Ulrum, Groningen, NL 17 feb. 1911
Volle neven en nichten
Grace Jager volle nicht Chicago, Illinois, USA ABT 1905
Nellie Jager volle nicht ABT 1905
Catherine Jager volle nicht Chicago, Illinois, USA 10 dec. 1907 Kalamazoo, Michigan, USA 07 jun. 1977
John Jager volle neef 13 mrt. 1908 Orland Park, USA 06 jun. 1993
Albert Jager volle neef 28 apr. 1910
Peter de Haan volle neef Chicago, Illinois, USA 08 aug. 1911 Chicago, Illinois, USA 12 nov. 1928
Jan de Haan volle neef Chicago, Illinois, USA 25 jun. 1912
Jacob Jager volle neef Chicago, Illinois, USA 29 jan. 1913 Chicago, Illinois, USA 03 feb. 1970
Marie de Haan volle nicht Chicago, Illinois, USA ABT 1913
Grace de Haan volle nicht Chicago, Illinois, USA 03 dec. 1914
Nn de Haan volle neef Chicago, Illinois, USA 05 nov. 1915 Chicago, Illinois, USA 06 nov. 1915
Henry Jager volle neef 08 jul. 1916 Worth, USA 23 feb. 2000
Samuel de Haan volle neef Chicago, Illinois, USA 20 dec. 1916 Albuquerque, New Mexico, USA 31 aug. 1994
Frederick de Haan volle neef Chicago, Illinois, USA 27 mei 1918 Manteno, Illinois, USA 08 feb. 1990
Raymond Jager volle neef 15 nov. 1919 USA 07 apr. 1981
Rosie Sluiter volle nicht Chicago, Illinois, USA 22 okt. 1921 Chicago, Illinois, USA 10 nov. 1921
Maynard Jager volle neef 25 nov. 1921 USA 10 jun. 1981
Albert Sluiter volle neef Chicago, Illinois, USA 12 sep. 1922 Chicago, Illinois, USA 09 okt. 1922
Robert Sluiter volle neef Chicago, Illinois, USA 22 jan. 1925 Joliet, Illinois, USA 30 aug. 1947
Verre neven en nichten
Henk Groen neef 2e graad
Nn Groen nicht 2e graad
Nn Groen nicht 2e graad
Truus Groen nicht 2e graad Kruisweg, Groningen, NL Rotterdam, Zuid-Holland, NL
Klazina Dijkstra nicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klaziena Siegers nicht 4e graad Groningen, NL 23 feb. 1896
Willem Dijkstra neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Diena Siegers nicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Nn Jager neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Jacoba Siegers nicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Klaassien Barbara van Iperen nicht 4e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Teeke Jager neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Jacob Siegers neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Alderdina Jager nicht 4e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Hendrik Bolt neef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Bastiaan van Iperen neef 4e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Teeke Siegers neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Klazina Bolt nicht 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Aaltje Romeling nicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Wilem Bolt neef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Nn Bolt neef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt neef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Teeke Bolt neef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Pieter Romeling neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Teeke Romeling neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Simon Bolt neef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Jantje Jager nicht 4e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Trijntje Bolt nicht 4e graad ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Berend Bolt neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Karel Bolt neef 4e graad ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Alida Roelfina Bolt nicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Roelof Bolt neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Meiske Bolt nicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Grietje (Grace) Groen nicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1917 Kalamazoo, Michigan, USA
Jan Bolt neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Nn Bolt neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Maria Jager nicht 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Pieter Bolt neef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Gerrit Groen neef 2e graad Kruisweg, Groningen, NL ABT 1921
Rosie Sluiter nicht 2e graad Chicago, Illinois, USA 22 okt. 1921 Chicago, Illinois, USA 10 nov. 1921
Nn Bolt nicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Gerrit Groen neef 2e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1922 Ulrum, Groningen, NL 06 jun. 1923
Albert Sluiter neef 2e graad Chicago, Illinois, USA 12 sep. 1922 Chicago, Illinois, USA 09 okt. 1922
Keetje (Conny) Groen nicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1924
Robert Sluiter neef 2e graad Chicago, Illinois, USA 22 jan. 1925 Joliet, Illinois, USA 30 aug. 1947
Jantina Margaretha Bolt nicht 4e graad Groningen, NL 06 apr. 1925
Geertruida Lammechina Jager nicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Paulina Harmina Jager nicht 3e graad Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Johanna Anna Jager nicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Jan Poppe Jager neef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Poppe Harmannus Jager neef 3e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Poppe Harmannus Jager neef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Leendert Bolt neef 3e graad NL 27 feb. 1944
Willem Bolt neef 3e graad NL 04 dec. 1946
Teekelina Bolt nicht 3e graad 07 aug. 1948
Anneke Bolt nicht 3e graad NL 16 sep. 1956
Andere verwanten
Agnietje Rijkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht ABT 1751
Albert Rijkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Albert Willems Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Allerdina Cornelis Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Anita Jager achternicht 4e graad
Anje Rijpkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Benne Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad ABT 1786
Claeske Clasen Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Coertjen Rijkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Courtjen Cornelis Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht
Dina Jacobs Balk groottante 3e graad
Fenje Willems Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht
Gebke Rijkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht
Geert Kornelis Bos betovergrootoom 4e graad
Geert Rijkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Grietje Bos groottante 5e graad
Grietje Jans oudtante 3e graad
Grietje Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Grietje Rijkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht
Grietje Rijpkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Harm Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Hornhuizen, Groningen, NL 13 nov. 1804
Heere Clasen Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad
Hidde Cornelis Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Jan Alberts betovergrootoom
Jan Berends Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Jan Cornelis Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Jan Cornelis Boikema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Jan Groen achterneef 3e graad
Jan Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad
Jan Rijkens Boijkema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad ABT 1838
Jan Rijkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Leens, Groningen, NL ABT 1770
Jan Rijkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef ABT 1776
Jan Rijpkes Bos Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Wehe den Hoorn, Groningen, NL 27 jun. 1812
Johannes Jacobs Balk grootoom 3e graad
Joke Jager achternicht 4e graad
Kornelis Rijpkes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad
Laura Kuijpers achternicht 4e graad
Lubke Berends Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht
Lues Claessen Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Martje Jacobs Balk groottante 3e graad
Martje Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Mentje Rijpkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1820
Nn Verburg groottante 2e graad
Nn Wagenveld grootoom 3e graad
Onne Cornelis Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Peter Rijpkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Pieter Cornelis Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Pieter Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Leens, Groningen, NL
Pieter Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad
Ria Venhuizen achternicht 4e graad
Rijke Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad
Rijke Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Leens, Groningen, NL
Rijkje Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Hornhuizen, Groningen, NL
Rijpke Cornelis Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Rijpke Rijkes Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Leens, Groningen, NL ABT 1731
Sijger Rijpkes Bos Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad 26 dec. 1808
Tiny Venhuizen achternicht 4e graad
Trijnje Frericks Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Trijntie Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Trijntje Cornelis Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht
Wietske Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Hornhuizen, Groningen, NL 08 jun. 1807
Writser Jans Boijkema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Kloosterburen, Groningen, NL 21 jun. 1812
Meiske Jacobs Boijkema overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1740
Pieter Jurriens Frik oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1768 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1848
Geeske Rijpkes Beukema betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1777 Ulrum, Groningen, NL 03 mrt. 1814
Grietje Riezekamp betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1778
Marieke Riezekamp betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 27 mrt. 1780
Berendje Riezekamp betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1783
Berentje Riezekamp betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 aug. 1785
Welmoet Riezekamp betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1788 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1828
Jacobje Riezekamp betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 jan. 1791
Leuwe Riezekamp betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 17 feb. 1794
Aaltje Riezekamp betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1797 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1833
Jan Lourens Bol overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1799 Houwerzijl, Groningen, NL 09 dec. 1871
Rijpke Louwes Bol overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 sep. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 feb. 1882
Egbert Louwes Bol overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 sep. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 okt. 1848
Arend Louwes Bol overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1804 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 nov. 1848
Eltje Louwes Bol overgroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1806 Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1832
Anje Louwes Bol overgroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1853
Louwe Louwes Bol overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1808
Sijger Bol overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 nov. 1810 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1876
Lutgerdina Louwes Bol overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 10 mei 1813 03 okt. 1890
Teeke Ipes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Heine Ipes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Jan Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 jul. 1823 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1831
Knelske Ipes Wagenveld overgroottante Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Louwe Egberts Bol grootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1824 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 20 nov. 1852
Aaltje Ipes Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Brongers Postema betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 okt. 1826
Pieter Bol grootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 30 okt. 1826
Berent Aries Noordhof betovergrootoom Warffum, Groningen, NL 10 nov. 1827 Warffum, Groningen, NL 24 mei 1906
Louwe Rijpkes Bol grootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 apr. 1828 Delfzijl, Groningen, NL 16 jun. 1913
Jan Bol grootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 28 aug. 1828
Teke Postema betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1828
Louwe Bol grootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1829
Aaltje Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1830
Jantje Bol groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1830
Johannes Noordhof betovergrootoom Warffum, Groningen, NL ABT 1831 Warffum, Groningen, NL 27 sep. 1904
Wiegel Postema betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 03 okt. 1831
Gezina Aaltje Bol groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1832
Egbert Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 15 dec. 1832
Anna Jans Bol groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1834 Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1841
Jacob Bol grootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 okt. 1834
Aaltje Postema overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1834 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 sep. 1839
Ipe Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1835 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1858
Rijpke Bol grootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1837
Antje Postema overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 feb. 1838
Aldert Bol grootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 22 apr. 1838
Aafke Lieuwes Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1839 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1839
Tonnis Balk grootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1839 Ulrum, Groningen, NL 06 apr. 1917
Rijkedina Bol groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1840
Anne Postema overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 feb. 1841 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1841
Lourens Balk grootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 jul. 1841
Teeke Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1842 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 mei 1875
Jacob Bol grootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 apr. 1842
Nieske Balk groottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jan. 1843 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1843
Sijger Bol grootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 dec. 1844
Rijke Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1845
Aaltje Pilon groottante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Katharina (Klaassien) Wagenveld groottante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Waalke Balk grootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1846
Aafke Zwart groottante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Iepe Pilon grootoom 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Jan Balk grootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1849
Egbert Louwe Bol Oom 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1850 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1852
Jantje Wagenveld groottante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Martje Pilon groottante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Jantje Zwart groottante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Rijpke Bol Oom 5e graad Leens, Groningen, NL 07 apr. 1851
Gerritje Bol Tante 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1851 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 10 apr. 1935
Reinder Wagenveld grootoom 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Jantje Pilon groottante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Kornelis Zwart grootoom 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Anna Noordhof overgroottante 4e graad Ezinge, Groningen, NL 02 sep. 1854 Warffum, Groningen, NL 24 jan. 1931
Hendrik Noordhof overgrootoom 4e graad Ezinge, Groningen, NL 02 sep. 1854 Warffum, Groningen, NL 23 feb. 1893
Jacob Lourens Bol Oom 5e graad Groningen, NL 07 sep. 1854 Delfzijl, Groningen, NL 24 jul. 1917
Diewerke Pilon groottante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Eise Bol Oom 5e graad Leens, Groningen, NL 13 sep. 1856
Ipe Zwart grootoom 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Jan Pilon grootoom 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Rijke Wagenveld grootoom 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1859 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 aug. 1859
Martje Noordhof overgroottante 4e graad Warffum, Groningen, NL 17 okt. 1860 Warffum, Groningen, NL 22 okt. 1860
Elizabeth Noordhof overgroottante 4e graad Warffum, Groningen, NL 04 aug. 1863 Warffum, Groningen, NL 01 mei 1926
Gebina Verburg groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1863 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1863
Gerbina Verburg groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1865
Arendina Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Arendina Jager tante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Meiske Verburg groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1866
Anna Noordhof overgroottante 4e graad Warffum, Groningen, NL 14 mrt. 1867 Uithuizermeeden, Groningen, NL 26 sep. 1913
Wilhelmina Verburg groottante 2e graad Vliedorp, Groningen, NL 13 nov. 1867 Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1958
Jan Jager oom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jan Jager grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jantje Verburg groottante 2e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 okt. 1869 Ulrum, Groningen, NL 16 jun. 1944
Jan Noordhof overgrootoom 4e graad Warffum, Groningen, NL 14 jan. 1870 Warffum, Groningen, NL 15 jun. 1943
Katharina Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Katharina Jager tante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Antje Verburg groottante 2e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 nov. 1871 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 03 mrt. 1873
Martje Noordhof overgroottante 4e graad Warffum, Groningen, NL 27 aug. 1873 Warffum, Groningen, NL 25 jan. 1881
Meiske Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Meiske Jager tante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Pieter Mennes grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1875 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1875
Jantje Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Jantje Jager tante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Gerrit Verburg grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 09 nov. 1875
Pieter Mennes grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1876
Jan Melle Balk Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 apr. 1877 Ulrum, Groningen, NL 31 jul. 1878
Roelf Verburg grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1877 Ulrum, Groningen, NL 02 jun. 1878
Aaltje Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Aaltje Jager tante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Jan Melle Balk Oom 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1879
Teekelina Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Teekelina Jager tante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Louwe Jans Bol Oom 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1881
Grietje Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Grietje Jager tante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Jacob Jager grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 18 mrt. 1886 Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Berend Noordhof grootoom 4e graad Zuidwolde, Groningen, NL 07 jul. 1886
Pieter Sluiter achteroom Ulrum, Groningen, NL 04 nov. 1886 Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1887
Bruno Jager grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 31 okt. 1887 Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1889
Arend Noordhof grootoom 4e graad Warffum, Groningen, NL 28 dec. 1887
Jacob Jager grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Pieter Sluiter achteroom Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1888
Jacoba Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 28 apr. 1889 Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1889
Henderika Sluiter achtertante Ulrum, Groningen, NL 09 jun. 1889 Ulrum, Groningen, NL 24 jun. 1889
Renso Noordhof grootoom 4e graad Groningen, NL ABT 1889
Pieter Groen achteroom Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1890
Jacoba Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 26 aug. 1890
Henderikus Sluiter achteroom NL 05 feb. 1891
Bruna Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Ida Jager groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 09 feb. 1893
Geilje Noordhof groottante 4e graad Warffum, Groningen, NL 28 mei 1892 Warffum, Groningen, NL 03 jul. 1892
Hendrik Groen achteroom Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1892 Ulrum, Groningen, NL 30 sep. 1892
Klazina Dijkstra tante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Hendrik Groen achteroom Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1894
Jan van der Hoek grootoom 4e graad Warffum, Groningen, NL 10 jan. 1895
Klaziena Siegers tante 3e graad Groningen, NL 23 feb. 1896
Willem Dijkstra oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Johannes van der Hoek grootoom 4e graad Warffum, Groningen, NL 25 mrt. 1897
Diena Siegers tante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Jan Groen achteroom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 mei 1898
Nn Jager oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Jacoba Siegers tante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Ali van der Hoek groottante 4e graad Warffum, Groningen, NL 27 jul. 1899
Klaassien Barbara van Iperen tante 3e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Teeke Jager oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Siert Stuk grootoom 4e graad Eenrum, Groningen, NL 12 jan. 1901
Jacob Siegers oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Alderdina Jager tante 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Hendrik Bolt oom 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Bastiaan van Iperen oom 3e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Teeke Siegers oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Martje Stuk groottante 4e graad Eenrum, Groningen, NL 08 mei 1903
Klazina Bolt tante 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Aaltje Romeling tante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Wilem Bolt oom 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Aaltje Groen achtertante Ulrum, Groningen, NL 10 sep. 1904
Teke Jager oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Nn Bolt oom 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt oom 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Elisabeth Groen achtertante Ulrum, Groningen, NL 18 mei 1907
Teeke Bolt oom 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Pieter Romeling oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Teeke Romeling oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Simon Bolt oom 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Jantje Jager tante 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Trijntje Bolt tante 3e graad ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Teke Groen achteroom Ulrum, Groningen, NL 13 jul. 1910
Berend Bolt oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Karel Bolt oom 3e graad ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Alida Roelfina Bolt tante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Hendrik Noordhof Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL ABT augustus 1914 Ulrum, Groningen, NL 04 dec. 1914
Roelof Bolt oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Meiske Bolt tante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Jan Bolt oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Nn Bolt oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Pieter Bolt oom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Nn Bolt tante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Jantina Margaretha Bolt tante 3e graad Groningen, NL 06 apr. 1925
Ria van der Wiel achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1950
Sjouke van der Wiel achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 nov. 1951
Thea Geertruida van der Wiel achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1953 Groningen, NL 03 mrt. 2008
Maria (Marijke) Siegers achternicht 4e graad Adorp, Groningen, NL 15 jun. 1953
Hennie van der Wiel achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1954
Paul van der Wiel achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1955
Benny Siegers achterneef 4e graad Groot Wetsinge, Groningen, NL 26 jun. 1956
NN van der Wiel achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956 Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956
Wilma Margaretha van der Wiel achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 05 jun. 1958
Marian Gerda Wever achternicht 4e graad Groningen, NL 02 aug. 1959
Marcel Wever achterneef 4e graad NL 03 mei 1960
Jeannette Johanna Jager achternicht 4e graad Groningen, NL 08 nov. 1960
Theo van der Wiel achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1963 Groningen, NL 28 jul. 1984
Theo Jan Jager achterneef 4e graad Enschede, Overijssel, NL 03 nov. 1963
Andre Siegers achterneef 4e graad 30 mrt. 1964
Peter Wever achterneef 4e graad NL 31 mei 1964
Tonny Jager achterneef 4e graad ABT 1968
Nathan Maurice Kuijpers achterneef 4e graad Uden, Noord-Brabant, NL 16 sep. 1970
Bert-Jan Kuijpers achterneef 4e graad Uden, Noord-Brabant, NL 14 apr. 1976