Mijn kwartierstaat

Nienke Cleveringa

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Theo Jan Jager 03 nov. 1963 Geertruida Marianne Cleveringa 31 mei 1962

Partners

Partners Geboortedatum Kinderen
Vincent Welles Dieuwertje Cleveringa

Persoonsgebeurtenissen

Soort gebeurtenis Datum Plaats Omschrijving
Geboorte 05 sep. 1989 Delfzijl, Groningen, NL

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Partners
Vincent Welles Partner of echtgenoot
Kinderen
Dieuwertje Cleveringa dochter 01 apr. 2020
Ouders
Geertruida Marianne Cleveringa moeder Groningen, NL 31 mei 1962
Theo Jan Jager vader Enschede, Overijssel, NL 03 nov. 1963
Grootouders
Jacob Cleveringa grootvader Den Andel, Groningen, NL 24 okt. 1931 19 okt. 2012
Tetje Drijfhout grootmoeder Ezinge, Groningen, NL 23 okt. 1935 Appingedam, Groningen, NL 08 jan. 2012
Jan Poppe Jager grootvader Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Wilhelmina Johanna Aadahl grootmoeder Bedum, Groningen, NL 10 jan. 1938
Overgrootouders
Dieuwertje Berghuis overgrootmoeder Baflo, Groningen, NL 10 okt. 1895 13 apr. 1988
Grieko Cleveringa overgrootvader Den Andel, Groningen, NL 12 jun. 1897
Teeke Jager overgrootvader Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Maria Koning overgrootmoeder Sappemeer, Groningen, NL 12 dec. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 26 jan. 2000
Tekke Drijfhout overgrootvader Noordhorn, Groningen, NL 05 mrt. 1910 Ezinge, Groningen, NL 09 okt. 1991
Geertruida Burgler overgrootmoeder 07 aug. 1911
Ivo Johan Aadahl overgrootvader Nieuw en Sint Joosland, Zeeland, NL 07 mrt. 1912 Bedum, Groningen, NL 20 jan. 1990
Janna van den Berg overgrootmoeder 14 okt. 1916 Bedum, Groningen, NL 08 apr. 1993
Betovergrootouders
Nn betovergrootvader
Wibbina Rijpma betovergrootmoeder Uithuizermeeden, Groningen, NL ABT 1855 Den Andel, Groningen, NL 06 sep. 1929
Klaas Cleveringa betovergrootvader Obergum, Groningen, NL 08 jul. 1856 Den Andel, Groningen, NL 07 jul. 1936
Jan Jager betovergrootvader Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Geertruida Neut betovergrootmoeder Hornhuizen, Groningen, NL 03 jan. 1875 Groningen, NL 20 apr. 1929
Jan van den Berg betovergrootvader Bedum, Groningen, NL 21 jul. 1875
Poppe Harmannus Koning betovergrootvader Kalkwijk, Groningen, NL 01 feb. 1876 Groningen, NL 27 jul. 1954
Hendriktje de Boer betovergrootmoeder Wierum, Groningen, NL 14 jun. 1877
Sjabbe Drijfhout betovergrootvader Niezijl, Groningen, NL 20 feb. 1878 Groningen, NL 26 apr. 1949
Tetje Jager betovergrootmoeder Grijpskerk, Groningen, NL 13 okt. 1878 Zevenhuizen, Groningen, NL 28 okt. 1955
Geertruida Lammechina Freij betovergrootmoeder Sappemeer, Groningen, NL ABT 1880 17 jan. 1954
Kornelis Burgler betovergrootvader Ezinge, Groningen, NL 16 aug. 1884 Ezinge, Groningen, NL 05 dec. 1964
Martje Zijlstra betovergrootmoeder Oldehove, Groningen, NL 08 apr. 1887 Oldehove, Groningen, NL 30 nov. 1955
Wilhelmina Johanna Gilde betovergrootmoeder Goes, Zeeland, NL 27 aug. 1891 Rotterdam, Zuid-Holland, NL 02 sep. 1930
Kolbjørn Berntsen Aadahl betovergrootvader Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 20 jun. 1897 Gulf Station, USA 07 apr. 1923
Oudouders
Alje Rijpma oudvader
Geesje Posthumus oudmoeder
Hendrik Burgler oudvader
Siepke Doorenbos oudmoeder
Trijntje Klaassens de Vries oudmoeder Winsum, Groningen, NL 02 jan. 1826 Obergum, Groningen, NL 21 sep. 1908
Kars Reinders Cleverenga oudvader Warfhuizen, Groningen, NL 10 dec. 1826 Obergum, Groningen, NL 17 jul. 1885
Maria Menzinga oudmoeder Hoogezand, Groningen, NL 23 jul. 1829 Hoogezand, Groningen, NL 09 mrt. 1923
Poppe Koning oudvader Hoogezand, Groningen, NL 18 okt. 1831 Kleinemeer, Groningen, NL 26 jan. 1901
Aldert Neut oudvader Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1837 Ulrum, Groningen, NL 09 okt. 1914
Fokke Drijfhout oudvader Zuidhorn, Groningen, NL 11 jun. 1843 Zuidhorn, Groningen, NL 20 okt. 1912
Johanna Georgina de Vries oudmoeder ABT 1844 Sappemeer, Groningen, NL 08 jun. 1930
Teeke Jager oudvader Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1845 Zuidlaren, Drenthe, NL 10 feb. 1927
Klaas de Boer oudvader Leegkerk, Groningen, NL 18 feb. 1845 Oostum, Groningen, NL 31 aug. 1892
Trijntje Land oudmoeder Grijpskerk, Groningen, NL ABT 1845 Groningen, NL 02 okt. 1926
Katharina (Klaassien) Wagenveld oudmoeder Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Adriaan Gilde oudvader Middelburg, Zeeland, NL 29 dec. 1846 Vlissingen, Zeeland, NL 03 apr. 1919
Antje van der Zaag oudmoeder Niezijl, Groningen, NL 11 jul. 1847 Bedum, Groningen, NL 15 feb. 1932
Jan Luppo Frey oudvader ABT 1849 Kleinemeer, Groningen, NL 24 sep. 1923
Henderikus van den Berg oudvader Warffum, Groningen, NL 03 sep. 1850 Rottum, Groningen, NL 31 mrt. 1886
Sijtze Jager oudvader Niezijl, Groningen, NL 07 feb. 1851 Kommerzijl, Groningen, NL 10 mrt. 1931
Jantje Wierenga oudmoeder Leens, Groningen, NL ABT 1851 Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1938
Sietske Hoekstra oudmoeder Niebert, Groningen, NL ABT 1852
Sara Jacomina Louwerse oudmoeder Oostkapelle, Zeeland, NL 09 jul. 1853 Vlissingen, Zeeland, NL 08 dec. 1924
Martje Post oudmoeder Bedum, Groningen, NL 18 mrt. 1854 Bedum, Groningen, NL 17 mei 1879
Jonetta Johannesdatter oudmoeder Frosta, Nord-Trøndelag, NO 02 jul. 1859 Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 1936
Bernt Sakariassen Aadahl oudvader Frosta, Nord-Trøndelag, NO 08 sep. 1861 Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 30 dec. 1916
Oudgrootouders
Adam Jans Post oudgrootvader
Albert Jacobs Land oudgrootvader
Anje Geerts Haan oudgrootmoeder
Grietje Derks Cleverenga oudgrootmoeder
Harmke Westerhuis oudgrootmoeder
Ijfke Ubels Hoeksema oudgrootmoeder
Jan Klasens Wierenga oudgrootvader
Klaas Aaldriks de Vries oudgrootvader
Margaretha Swartsenburg oudgrootmoeder
Maria Hindriks Schreuder oudgrootmoeder
Nn oudgrootvader
Willem Hindriks Frey oudgrootvader
Zwaantje Jans Menzinga oudgrootmoeder
Boukje Poppes Damhuis oudgrootmoeder Wonseradeel, Friesland, NL ABT 1802 Kleinemeer, Groningen, NL 04 jul. 1841
Douwe Sjabbes Drijfhout oudgrootvader Noordhorn, Groningen, NL 20 dec. 1803 Noordhorn, Groningen, NL 07 aug. 1856
Lammert Berends Neut oudgrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1804 Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1846
Remke Jeltes Bulthuis oudgrootmoeder Hornhuizen, Groningen, NL ABT 1804
Harmannus Jans Koning oudgrootvader Sappemeer, Groningen, NL 13 dec. 1804 Hoogezand, Groningen, NL 21 apr. 1870
Antheunis Louwerse oudgrootvader Oostkapelle, Zeeland, NL 12 mei 1805 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 24 jun. 1896
Jan Geerts Jager oudgrootvader Leens, Groningen, NL 27 dec. 1805 Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1863
Gouke Jochums van der Zaag oudgrootvader Augustinusga, Friesland, NL ABT 1807 Niezijl, Groningen, NL 09 nov. 1898
Meiske Teekes Wagenveld oudgrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1809 Ulrum, Groningen, NL 08 mrt. 1866
Jan Klaassens de Boer oudgrootvader Leegkerk, Groningen, NL ABT 1813 Leegkerk, Groningen, NL 22 feb. 1855
Hinderkien Jans Witwert oudgrootmoeder Sappemeer, Groningen, NL ABT 1814
Pieter Gilde oudgrootvader Middelburg, Zeeland, NL 20 aug. 1814
Willemina Johanna Zeegers oudgrootmoeder Gapinge, Zeeland, NL 22 jan. 1815
Sijmentje (Sijmke) Jans oudgrootmoeder Feerwerd, Groningen, NL ABT 1816 Warffum, Groningen, NL 08 sep. 1863
Roelfke Tunnis Brandsema oudgrootmoeder ABT 1818 Niezijl, Groningen, NL 01 okt. 1858
Teeke Ipes Wagenveld oudgrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Catharina Klasens Zijlstra oudgrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1820
Janna Fokkes Dijkstra oudgrootmoeder Noordhorn, Groningen, NL ABT 1821 Noordhorn, Groningen, NL 05 jan. 1909
Johanna de Voogd oudgrootmoeder Domburg, Zeeland, NL ABT 1822 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 31 jan. 1884
Jan Hendrikus van den Berg oudgrootvader Tinallinge, Groningen, NL 08 okt. 1822 Warffum, Groningen, NL 06 feb. 1885
Eltje Toles Woldinga oudgrootmoeder Zuidhorn, Groningen, NL ABT 1823 Niezijl, Groningen, NL 16 feb. 1876
Sakarias Markussen Aadal oudgrootvader Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1823 Frosta, Nord-Trøndelag, NO
Sijtse Postema Jager oudgrootvader Niezijl, Groningen, NL 04 apr. 1825 Niezijl, Groningen, NL 23 jul. 1867
Ane Margrethe Andersdatter oudgrootmoeder Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1825 Frosta, Nord-Trøndelag, NO
Oudovergrootouders
Adriaan Zeegers oudovergrootvader
Fokke Hindriks Dijkstra oudovergrootvader
Geessien Everts Frik oudovergrootmoeder
Itje Alderts oudovergrootmoeder
Janke Pieters oudovergrootmoeder
Jantje Heines Bosveld oudovergrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1844
Jantje Heines Bosveld oudovergrootmoeder
Johanna Berk oudovergrootmoeder
Klaas Klaassens de Boer oudovergrootvader
Klaas Reinders Zijlstra oudovergrootvader
Knelske Jans van der Wal oudovergrootmoeder
Nn oudovergrootvader
Trijntje Gales oudovergrootmoeder
Trijntje Harkes Pol oudovergrootmoeder
Teeke (Taeke) Nannes (Nannings) Wagenveld oudovergrootvader Eibersburen, Groningen, NL ABT 1758 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 aug. 1828
Aaltje Lieuwes Beukema oudovergrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1763 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 28 dec. 1823
Berend Willems Neut oudovergrootvader ABT 1763 Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1830
Antheunis Louwerse oudovergrootvader Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1768 Oostkapelle, Zeeland, NL 25 sep. 1857
Sara Jacomina Geldof oudovergrootmoeder Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1768 Oostkapelle, Zeeland, NL 10 dec. 1849
Jan Lubbers Mensinga oudovergrootvader Residing in, Hoogezand, NL 1770 Hoogezand, Groningen, NL 29 jun. 1856
Mieke Egberts oudovergrootmoeder Groningen, NL 1770 1830
Sjabbe Douwes Drijfhout oudovergrootvader Noordhorn, Groningen, NL 08 mei 1774 Noordhorn, Groningen, NL 14 jun. 1841
Geert Jans Jager oudovergrootvader Baflo, Groningen, NL ABT 1776 Leens, Groningen, NL 11 jan. 1811
Jan Herms Köning oudovergrootvader Oude Rheen, Hannover, DE 30 jul. 1776 Sappemeer, Groningen, NL 31 jul. 1845
Pieterke Douwes oudovergrootmoeder Ezinge, Groningen, NL ABT 1778 Noordhorn, Groningen, NL 02 sep. 1824
Thecla Bernards Smit oudovergrootmoeder Sappemeer, Groningen, NL 27 aug. 1778 Sappemeer, Groningen, NL 14 feb. 1842
Sijtze Annes Jager oudovergrootvader Augsbuurt, Friesland, NL 25 sep. 1785 Niezijl, Groningen, NL 15 aug. 1824
Bruna (Bruinje) Berents (Berends) Bruins oudovergrootmoeder Leens, Groningen, NL 03 mrt. 1786 Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1856
Jan Gilde oudovergrootvader Sint Laurens, Zeeland, NL 27 feb. 1787
Janna van Weijk oudovergrootmoeder Middelburg, Zeeland, NL 30 jul. 1788
Marcus Svendsen oudovergrootvader Leksvika, NO ABT 1790 ABT 1865
Beret Pedersdatter oudovergrootmoeder Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1791 Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1865
Ijpe Teekes Wagenveld oudovergrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld oudovergrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Henderikus (Hendriks) van den Berg oudovergrootvader Tinallinge, Groningen, NL ABT 1795 Tinallinge, Groningen, NL 04 aug. 1845
Hendrikje Jans oudovergrootmoeder Ezinge, Groningen, NL ABT 1800
Oudbetovergrootouders
Aaltje Rensens oudbetovergrootmoeder Groningen, NL
Aeltien Freriks oudbetovergrootmoeder
Allerd Lammerts oudbetovergrootvader
Anje Doekes oudbetovergrootmoeder
Antje (Aaltje) Jans Pieters oudbetovergrootmoeder
Berent Bruins oudbetovergrootvader Leens, Groningen, NL ABT april 1793
Berit Olsdatter oudbetovergrootmoeder
Bernardus Smit oudbetovergrootvader Sappemeer, Groningen, NL
Douwe Julles van der Tuuk oudbetovergrootvader
Elizabet Harms oudbetovergrootmoeder
Harke Jans oudbetovergrootvader
Harm Harms Köning oudbetovergrootvader Oude Rheen, Hannover, DE BEF 1845
Heine Hindriks Bosveld oudbetovergrootvader
Hendrik van den Berg oudbetovergrootvader
Jan Hendriks oudbetovergrootvader
Korneliske Pieters oudbetovergrootmoeder
Margarita Hemmes oudbetovergrootmoeder Sappemeer, Groningen, NL
Martje Klaassens Pol oudbetovergrootmoeder
Nanne Tekes Wagenveld oudbetovergrootvader Munnekezijl, Gemeente Kollumerland en Nieuwkruisland, Friesland, NL
Peder Ravloaunet oudbetovergrootvader
Sijpke Jans oudbetovergrootmoeder
Trijntje Pieters oudbetovergrootmoeder
Willem Alles oudbetovergrootvader
Zwaantje Pieters oudbetovergrootmoeder
Liewe Ijpes oudbetovergrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1716 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808
Grietje Rijpkes Boijkema oudbetovergrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 dec. 1716 NL 1816
Douwe Cnelis oudbetovergrootvader Grijpskerk, Groningen, NL 24 feb. 1732 Noordhorn, Groningen, NL 02 sep. 1809
Lubbertus Boukes Mensinga oudbetovergrootvader Engelbert, Gemeente Groningen, Groningen, NL 23 aug. 1734 Noordijk, Berkelland, Gelderland, NL 20 feb. 1787
Grietje Sjabbes oudbetovergrootmoeder Hoogemeeden, Groningen, NL ABT 1742 Noordhorn, Groningen, NL 20 jan. 1813
Anne Minnerts Jager oudbetovergrootvader Strobos, Friesland, NL ABT 1752 Gerkesklooster, Friesland, NL ABT 1805
Frietsen Gosses oudbetovergrootmoeder Surhuizum, Friesland, NL ABT 1752 Strobos, Friesland, NL ABT 1791
Trijntje Willems Kruiger oudbetovergrootmoeder Oude Rheen, Hannover, DE ABT 1755 Oude Rheen, Hannover, DE BEF 1845
Teeke (Taeke) Nannes (Nannings) Wagenveld oudbetovergrootvader Eibersburen, Groningen, NL ABT 1758 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 aug. 1828
Johanna Andriesse oudbetovergrootmoeder Sint Laurens, Zeeland, NL ABT 1760 Sint Laurens, Zeeland, NL 18 mrt. 1795
Pieter Gilde oudbetovergrootvader Serooskerke, Zeeland, NL 25 dec. 1761 Serooskerke, Zeeland, NL 09 jan. 1810
Aaltje Lieuwes Beukema oudbetovergrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1763 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 28 dec. 1823
Svend Markusen oudbetovergrootvader Leksvika, NO ABT 1764 Leksvika, NO ABT 1797
Ingeborg Andersdatter oudbetovergrootmoeder Leksvika, NO ABT 1767 Leksvika, NO 04 nov. 1861
Verre voorouders
Aaltje Rensens 7th great grandmother Groningen, NL
Aaltjen Jans 7th great grandmother
Aeffke Tonnis 10th great grandmother
Aeltjen Jurjens 9th great grandmother
Albert Heijne Grube (Groeve) 9th great grandfather
Alle Willems 7th great grandfather
Allert Peters 9th great grandfather
Altien Sijfkes 7th great grandmother
Anje Jaspers 7th great grandmother
Barteld Jans 8th great grandfather Kolham, Groningen, NL
Berentie Alberts 8th great grandfather
Derck Jacobs 10th great grandfather
Dieuwer Eeukes 9th great grandmother Scheemda, Groningen, NL Scheemda, Groningen, NL 1703
Doke Berents 7th great grandfather
Drews Melies 11th great grandfather
Eeuwke Jeltes 10th great grandfather
Egbert Allerts 9th great grandfather
Ete Egberts 8th great grandfather
Frerik Claasen 7th great grandfather
Geertie Etes (Ittes) 7th great grandmother
Geertien Drewes 10th great grandmother
Geertien Jans 10th great grandmother
Geertien Peters 9th great grandmother
Geertjen Reerts 8th great grandmother
Hiltje Harmens 8th great grandmother
Itien Jacobs 7th great grandmother
Jacob Derx 11th great grandfather
Jacob Jans 8th great grandfather
Jacob Reerts 10th great grandfather
Janna Cornelisse de Keysers 8th great grandmother Serooskerke, Zeeland, NL 09 dec. 1774
Jantien Dercks 9th great grandmother
Jantje Roelfs 7th great grandmother
Jantjen Jans 8th great grandmother
Jantjen Sijmens 8th great grandmother
Klaas Aages 8th great grandfather
Lammert Hendricks 7th great grandfather
Luijckjen Derricks 9th great grandmother
Marrechien Jans 9th great grandmother
Meiske Jacobs 8th great grandmother Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Meiske Jacobs 7th great grandmother Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Nanne Tekes Wagenveld 7th great grandfather Munnekezijl, Gemeente Kollumerland en Nieuwkruisland, Friesland, NL
Nn 9th great grandmother
Peter Lubbes 10th great grandfather
Reenje Allerts 8th great grandmother
Reert Jacobs 9th great grandfather
Sijmen Claessen 9th great grandfather
Swaantjen Lubbers 7th great grandmother
Tonnis Jansen 11th great grandfather
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) 10th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) 9th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Rijke Hindriks Boijkema 9th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Rijke Hindriks Boijkema 10th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Jan Boijkema 8th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1625 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1696
Jan Boijkema 9th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1625 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1696
Courtjen Rijpkes 8th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1630 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 dec. 1686
Courtjen Rijpkes 9th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1630 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 dec. 1686
Markus Gulliksen 9th great grandfather ABT 1650
Mali Johnsdatter 9th great grandmother Rissa, NO ABT 1655
Jan Peters Smit 9th great grandfather Eexta, Gemeente Oldambt, Groningen, NL 1666
Rijpke Jans Boijkema 8th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1680 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1756
Rijpke Jans Boijkema 7th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1680 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1756
Anders Markusen 8th great grandfather Leksvika, NO ABT 1682 Leksvika, NO ABT 1742
Cornelis Gilde 9th great grandfather ABT 1690
Peter Jans 8th great grandfather Scheemda, Groningen, NL 1691
Kirsten Arntsdatter 8th great grandmother ABT 1696 Leksvika, NO ABT 1743
Bouwke Bartelts 7th great grandfather Engelbert, Gemeente Groningen, Groningen, NL 1704 Engelbert, Gemeente Groningen, Groningen, NL 19 jul. 1781
Derk Pieters 7th great grandfather Scheemda, Groningen, NL 1714
Cnelis Douwes 7th great grandfather Noordhorn, Groningen, NL ABT 1715
Pieter Gilde 8th great grandfather ABT 1715 Vrouwenpolder, Zeeland, NL BEF 26 mei 1753
Liewe Ijpes 7th great grandfather Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1716 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808
Grietje Rijpkes Boijkema 7th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 dec. 1716 NL 1816
Minnert Jans Jager 7th great grandfather Oostermeer, Friesland, NL ABT 1719 Surhuizum, Friesland, NL 01 jan. 1812
Marit Olsdatter 7th great grandmother Stadsbygd, NO ABT 1722
Trijntje Broers 7th great grandmother Rauwerd, Friesland, NL ABT 1725
Markus Andersen 7th great grandfather Leksvika, NO ABT 1728
Janna Meils 7th great grandmother Serooskerke, Zeeland, NL 04 dec. 1735
Marit Kristoffersdatter 7th great grandmother Leksvika, NO ABT 1739
Pieter Gilde 7th great grandfather Serooskerke, Zeeland, NL ABT 1739 Serooskerke, Zeeland, NL 02 aug. 1773
Anders Pedersen 7th great grandfather Leksvika, NO ABT 1740 Leksvika, NO 16 nov. 1774
Ooms en tantes
Grieko Klaas (Koos) Cleveringa oom Baflo, Groningen, NL 14 sep. 1957
Jeannette Johanna Jager tante Groningen, NL 08 nov. 1960
Grootooms en -tantes
Annie Cleveringa groottante
Grietje Cleveringa groottante
Klaas Cleveringa grootoom Den Andel, Groningen, NL Den Andel, Groningen, NL
Mientje Cleveringa groottante
Trijn Cleveringa groottante
Wibbina Cleveringa groottante Den Andel, Groningen, NL 21 jul. 1919 Groningen, NL 02 aug. 1995
Maria Jager groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Nn Cleveringa groottante Den Andel, Groningen, NL 26 mrt. 1923
Geertruida Lammechina Jager groottante Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Paulina Harmina Jager groottante Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Martje Drijfhout groottante Groningen, NL 25 mrt. 1932
Johanna Anna Jager groottante Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Sjabbe Drijfhout grootoom Groningen, NL 27 feb. 1934
Kornelis Drijfhout grootoom Ezinge, Groningen, NL 15 dec. 1937
Poppe Harmannus Jager grootoom Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Geertje (Greet) Drijfhout groottante Ezinge, Groningen, NL 13 aug. 1939
Hendriktje Aadahl groottante Bedum, Groningen, NL 09 mei 1940
Sietse Drijfhout grootoom Ezinge, Groningen, NL 02 feb. 1941 Ezinge, Groningen, NL 01 mei 1943
Poppe Harmannus Jager grootoom Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Sietske (Siska) Drijfhout groottante Ezinge, Groningen, NL 27 feb. 1944
Ivo Johan Aadahl grootoom Bedum, Groningen, NL 24 apr. 1944
Wicher Drijfhout grootoom Ezinge, Groningen, NL 26 mei 1946 23 apr. 2010
Jan Aadahl grootoom Bedum, Groningen, NL 27 jun. 1946
Trientje (Trix) Drijfhout groottante Ezinge, Groningen, NL 01 dec. 1947
Jeltje (Jelly) Drijfhout groottante Ezinge, Groningen, NL 12 jun. 1949
Tine (Tineke) Drijfhout groottante Ezinge, Groningen, NL 30 mrt. 1953
Roelfke Aadahl groottante Bedum, Groningen, NL 05 feb. 1954
Overgrootooms en -tantes
Hendriktje van den Berg overgroottante
Jan van den Berg overgrootoom
Klaas van den Berg overgrootoom
Kornelis van den Berg overgrootoom
Lutske van den Berg overgroottante
Roelfke van den Berg overgroottante
Kars Cleveringa overgrootoom Den Andel, Groningen, NL 30 mei 1882 Groningen, NL 17 dec. 1945
Koert Cleveringa overgrootoom Den Andel, Groningen, NL ABT 1883
Siepke Cleveringa overgroottante Den Andel, Groningen, NL 16 jul. 1885 Den Andel, Groningen, NL 02 apr. 1906
Trijntje Cleveringa overgroottante Den Andel, Groningen, NL 21 aug. 1887
Anje Cleveringa overgroottante Den Andel, Groningen, NL 11 aug. 1889 Den Andel, Groningen, NL 05 mrt. 1905
Alje Cleveringa overgrootoom Den Andel, Groningen, NL 07 mei 1892
Grietje Cleveringa overgroottante Den Andel, Groningen, NL 25 jan. 1895 Den Andel, Groningen, NL 01 aug. 1896
Antje van den Berg overgroottante Oostum, Groningen, NL 26 mrt. 1897
Henrikus van den Berg overgrootoom Bedum, Groningen, NL 27 jan. 1899
Nn Jager overgrootoom Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Tammo Cleveringa overgrootoom Den Andel, Groningen, NL 13 nov. 1899 Den Andel, Groningen, NL 14 jul. 1900
Klasina van den Berg overgroottante Middelstum, Groningen, NL 07 jan. 1901 01 okt. 1983
Alderdina Jager overgroottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Johanna Georgina Koning overgroottante Sappemeer, Groningen, NL 06 apr. 1902 Assen, Drenthe, NL
Gouke van den Berg overgrootoom Warffum, Groningen, NL 02 nov. 1902 Bedum, Groningen, NL 26 aug. 1903
Fokke Drijfhout overgrootoom Niezijl, Groningen, NL 09 nov. 1903
Poppe Koning overgrootoom Hoogezand, Groningen, NL 15 mrt. 1904
Gouke van den Berg overgrootoom Bedum, Groningen, NL 30 mrt. 1904
Sietske Drijfhout overgroottante Niezijl, Groningen, NL 23 dec. 1904 Zevenhuizen, Groningen, NL 03 apr. 1988
Martje van den Berg overgroottante Bedum, Groningen, NL 14 nov. 1905
Sijtze Drijfhout overgrootoom Grijpskerk, Groningen, NL 10 feb. 1906 Brampton, Ontario, CA 19 jan. 1984
Jan Luppo Koning overgrootoom Kolham, Groningen, NL 26 apr. 1906 Groningen, NL 29 nov. 1976
Geertje Burgler overgroottante Ezinge, Groningen, NL 30 jan. 1908 Brampton, Ontario, CA 30 jun. 1993
Douwe Drijfhout overgrootoom Grijpskerk, Groningen, NL 04 feb. 1908 Groningen, NL 07 jan. 1967
Barbara Maria Koning overgroottante Kolham, Groningen, NL 15 aug. 1908 Kolham, Groningen, NL 19 mei 1909
Jantje Jager overgroottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Willem Johannes Koning overgrootoom Foxham, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 31 dec. 1910 2008
Albert Drijfhout overgrootoom Zuidhorn, Groningen, NL 05 okt. 1911 Bedum, Groningen, NL 12 aug. 1984
Harmke Anna Koning overgroottante Lula, Hoogezand, Groningen, NL 05 mrt. 1914
Alexander Gilde overgrootoom Vlissingen, Zeeland, NL 24 mrt. 1914 Vlissingen, Zeeland, NL 24 jul. 1914
Trijntje Drijfhout overgroottante Grijpskerk, Groningen, NL 02 okt. 1914 Uithuizen, Groningen, NL 06 dec. 1988
Klaas van den Berg overgrootoom Bedum, Groningen, NL 24 mei 1918 Bedum, Groningen, NL 29 mei 1918
Else Drijfhout overgrootoom Ezinge, Groningen, NL 24 aug. 1919 Ermelo, Gelderland, NL 18 apr. 1987
Pieter Drijfhout overgrootoom Ezinge, Groningen, NL 14 jan. 1925 22 aug. 2012
Betovergrootooms en -tantes
Harmannus Bernardus Koning betovergrootoom Kalkwijk, Groningen, NL 28 okt. 1852
Johannes Koning betovergrootoom Maartenshoek, Groningen, NL 01 jun. 1854 Sappemeer, Groningen, NL 04 sep. 1936
Bernardus Hindericus Koning betovergrootoom Hoogezand, Groningen, NL 03 aug. 1856 Sappemeer, Groningen, NL 05 feb. 1937
Barbera Maria Koning betovergroottante Hoogezand, Groningen, NL 06 dec. 1858 Sappemeer, Groningen, NL 30 nov. 1946
Grietje Cleveringa betovergroottante Obergum, Groningen, NL 30 aug. 1859 Obergum, Groningen, NL 01 dec. 1921
Poppe Koning betovergrootoom Groningen, NL 09 mei 1862 Kalkwijk, Groningen, NL 11 apr. 1868
Martinus Mattheus Koning betovergrootoom Kalkwijk, Groningen, NL 16 feb. 1865 Kalkwijk, Groningen, NL 17 feb. 1944
Arendina Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Maria Koning betovergroottante Maartenshoek, Groningen, NL 02 aug. 1868 Groningen, NL 21 apr. 1928
Douwe Drijfhout betovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 16 aug. 1870 Grijpskerk, Groningen, NL 06 dec. 1916
Remke Neut betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1871
Katharina Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Tecla Harmanna Koning betovergroottante Kalkwijk, Groningen, NL 05 okt. 1871 Hoogezand, Groningen, NL 03 aug. 1921
Willem Frey betovergrootoom Sappemeer, Groningen, NL ABT 1872
Eefken Drijfhout betovergroottante Noordhorn, Groningen, NL 20 okt. 1872 Niezijl, Groningen, NL 30 mrt. 1878
Margaretha Neut betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1872
Meiske Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Johannes Jans Frey betovergrootoom ABT 1874
Gouke de Boer betovergrootoom Wierum, Groningen, NL 20 aug. 1875
Jantje Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Janna Drijfhout betovergroottante Grijpskerk, Groningen, NL 29 jan. 1876 Groningen, NL 03 jun. 1947
Eltje Jager betovergroottante Grijpskerk, Groningen, NL 20 jul. 1876
Harmke Frey betovergroottante Sappemeer, Groningen, NL ABT 1877
Aaltje Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Roelfke de Boer betovergroottante Oostum, Groningen, NL 26 mrt. 1879 Bedum, Groningen, NL 04 feb. 1929
Teekelina Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Albert Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 21 jun. 1880 Niezijl, Groningen, NL 17 jul. 1956
Jantje Neut betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 04 dec. 1880 Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1887
Kornelske van den Berg betovergroottante Bedum, Groningen, NL 09 feb. 1881 Groningen, NL 24 mei 1911
Grietje Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Jan de Boer betovergrootoom Oostum, Groningen, NL 29 sep. 1882
Søren Johan Berntsen Aadahl betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 12 feb. 1883 Melhus, Sør-Trøndelag, NO 02 apr. 1890
Anna Frey betovergroottante Kleinemeer, Groningen, NL ABT 1883
Eefke Drijfhout betovergroottante Niezijl, Groningen, NL 27 jul. 1883 Leegkerk, Groningen, NL 26 jun. 1932
Sijtze Jager betovergrootoom Grijpskerk, Groningen, NL 17 aug. 1883
Hendrikje Neut betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 30 nov. 1883 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1944
Nn van den Berg betovergroottante Toornwerd, Groningen, NL 04 apr. 1884 Toornwerd, Groningen, NL 04 apr. 1884
Pieternella Bakker betovergroottante Veere, Zeeland, NL 18 jun. 1884 Veere, Zeeland, NL 01 aug. 1884
Lutske de Boer betovergroottante Oostum, Groningen, NL 19 nov. 1885
Borghild Berntsdatter Aadahl betovergroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO 16 mrt. 1886 Frosta, Nord-Trøndelag, NO 18 aug. 1887
Jacob Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 18 mrt. 1886 Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Nn van den Berg betovergrootoom Rottum, Groningen, NL 22 mrt. 1886 Rottum, Groningen, NL 22 mrt. 1886
Pieter Drijfhout betovergrootoom Grijpskerk, Groningen, NL 10 apr. 1886 Groningen, NL 19 nov. 1946
Itje Neut betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 29 mei 1886 Houwerzijl, Groningen, NL 16 jan. 1893
Tekke Jager betovergrootoom Grijpskerk, Groningen, NL 11 nov. 1886
Bruno Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 31 okt. 1887 Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1889
Jacob Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Jan de Boer betovergrootoom Oostum, Groningen, NL 26 sep. 1888
Olav Bjarne Berntsen Aadahl betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 02 okt. 1888 Melhus, Sør-Trøndelag, NO 16 apr. 1890
Jacoba Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 28 apr. 1889 Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1889
Anktje Drijfhout betovergroottante Noordhorn, Groningen, NL 08 mei 1889 Zuidhorn, Groningen, NL 19 sep. 1890
Jan Neut betovergrootoom Houwerzijl, Groningen, NL 21 okt. 1889
Jacoba Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 26 aug. 1890
Arne Margido Berntsen Aadahl betovergrootoom Melhus, Sør-Trøndelag, NO 08 jun. 1891
Bruna Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Ida Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 09 feb. 1893
Hildur Berntsdatter Aadahl betovergroottante Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 20 jul. 1901
Hjørdis Berntsdatter Aadahl betovergroottante Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 11 mei 1905 Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO 28 sep. 1994
Oudooms en -tantes
Nn Wagenveld oudoom
Jan Menzinga oudoom Kalkwijk, Groningen, NL 18 nov. 1824 Kalkwijk, Groningen, NL 25 jul. 1898
Johannes Koning oudoom Kalkwijk, Groningen, NL 30 apr. 1825 Veenhuizen, Drenthe, NL 29 sep. 1855
Geertruid Neut oudtante Ulrum, Groningen, NL ABT 1827
Bernardus Hinderikus Koning oudoom Hoogezand, Groningen, NL 13 sep. 1827 Hoogezand, Groningen, NL 18 dec. 1890
Johannes Koning oudoom Sappemeer, Groningen, NL 18 jul. 1829 Sappemeer, Groningen, NL 12 okt. 1834
Berend Lammerts Neut oudoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 mei 1830 Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1830
Bruna Jager oudtante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1831 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jul. 1831
Ietje Neut oudtante Ulrum, Groningen, NL 19 aug. 1831
Pieterke Drijfhout oudtante Noordhorn, Groningen, NL 10 aug. 1833 Noordhorn, Groningen, NL 18 mrt. 1846
Jelte Neut oudoom Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1834 Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1853
Martinus Koning oudoom Sappemeer, Groningen, NL ABT 1834 Hoogezand, Groningen, NL 12 mrt. 1845
Aaltje Jager oudtante Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1834 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 13 mrt. 1878
Lutske van der Zaag oudoom Niehove, Groningen, NL 25 nov. 1834 Niezijl, Groningen, NL 01 mei 1917
Jan Gilde oudoom Gapinge, Zeeland, NL 04 dec. 1834 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 jun. 1906
Grietje Drijfhout oudtante Noordhorn, Groningen, NL 10 jan. 1835 Noordhorn, Groningen, NL 16 nov. 1843
Johanna Wilhelmina Gilde oudtante Gapinge, Zeeland, NL 11 dec. 1835
Johannes Koning oudoom Kleinemeer, Groningen, NL 18 jun. 1836 Sappemeer, Groningen, NL 22 nov. 1836
Antheunis Louwerse oudoom Oostkapelle, Zeeland, NL 02 sep. 1836 Oostkapelle, Zeeland, NL 02 sep. 1836
Maatje Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL 02 sep. 1836 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 23 okt. 1913
Trijntje van der Zaag oudtante Oldehove, Groningen, NL 29 nov. 1836 Niezijl, Groningen, NL 29 jul. 1870
Geert Jager oudoom Ulrum, Groningen, NL 10 mrt. 1837 Ulrum, Groningen, NL 06 aug. 1846
Harmannus Koning oudoom Kleinemeer, Groningen, NL 05 apr. 1838 Kleinemeer, Groningen, NL 14 jun. 1840
Leuntje Gilde oudtante Serooskerke, Zeeland, NL 21 aug. 1838 Middelburg, Zeeland, NL 12 okt. 1867
Johanna Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL 12 nov. 1838 Oostkapelle, Zeeland, NL 28 jun. 1840
Bruna Jager oudtante Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1839 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1880
Hiltje van der Zaag oudtante Niezijl, Groningen, NL 16 nov. 1839 Niezijl, Groningen, NL 21 jan. 1840
Berend Neut oudoom Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1840
Gerrit Neut oudoom Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1840 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 apr. 1924
Harmanna Koning oudtante Kleinemeer, Groningen, NL 26 mrt. 1841 Kleinemeer, Groningen, NL 30 mei 1841
Adriana Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL ABT 1841 Middelburg, Zeeland, NL 23 jan. 1922
Fokke Drijfhout oudoom Noordhorn, Groningen, NL 18 sep. 1841 Noordhorn, Groningen, NL 05 okt. 1842
Trijntje Drijfhout oudtante Noordhorn, Groningen, NL 18 sep. 1841 Noordhorn, Groningen, NL 08 jun. 1938
Jan de Boer oudoom Dorkwerd, Groningen, NL 09 apr. 1842
Grietje Jager oudtante Ulrum, Groningen, NL 23 mei 1842 Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1878
Harmannus Mathias Koning oudoom Sappemeer, Groningen, NL 24 feb. 1843
Maatje Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL 29 mei 1843
Pieter Neut oudoom Ulrum, Groningen, NL 07 jun. 1843
Antheunis Louwerse oudoom Oostkapelle, Zeeland, NL 20 jan. 1844 Middelburg, Zeeland, NL 18 feb. 1919
Nn de Boer oudoom Leegkerk, Groningen, NL 24 feb. 1844
Janneke Jans oudtante Warffum, Groningen, NL 11 mrt. 1844 Usquert, Groningen, NL 23 okt. 1911
Jochem van der Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 11 mrt. 1844 Niezijl, Groningen, NL 14 okt. 1847
Willemina Johanna Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL 29 dec. 1844 Middelburg, Zeeland, NL 27 mei 1921
Trijntje Drijfhout oudtante Noordhorn, Groningen, NL 13 okt. 1845 Noordhorn, Groningen, NL 08 jun. 1938
Janna Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL 06 jan. 1846
Tunnis Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 15 feb. 1846 Niezijl, Groningen, NL 14 mei 1847
Maria Koning oudtante Hoogezand, Groningen, NL 28 okt. 1846 Hoogezand, Groningen, NL 11 jul. 1914
Knelske de Boer oudtante Leegkerk, Groningen, NL 04 apr. 1847 Leegkerk, Groningen, NL 19 aug. 1847
Pieterke Drijfhout oudtante Noordhorn, Groningen, NL 04 sep. 1847 Noordhorn, Groningen, NL 25 sep. 1849
Nn Jager oudoom Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848 Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848
Jochum Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 11 feb. 1849 Groningen, NL 29 jan. 1870
Kornelis de Boer oudoom Leegkerk, Groningen, NL 26 feb. 1849 Hoogkerk, Groningen, NL 20 aug. 1905
Pieterke Drijfhout oudtante Noordhorn, Groningen, NL 30 okt. 1849 Noordhorn, Groningen, NL 17 mei 1856
Magnus Sakariassen Aadal oudoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 07 nov. 1849 ABT 1927
Albert Gilde oudoom Middelburg, Zeeland, NL 05 jan. 1850
Tunnis van der Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 21 feb. 1850 Kommerzijl, Groningen, NL 13 dec. 1926
Jantje Wagenveld oudtante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Geert Jager oudoom Ulrum, Groningen, NL 18 nov. 1850 Ulrum, Groningen, NL 12 aug. 1853
Neeltje Gilde oudtante Middelburg, Zeeland, NL 18 jan. 1851
Grietje Drijfhout oudtante Noordhorn, Groningen, NL 28 dec. 1851
Reinder Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Nn de Boer oudoom Wierum, Groningen, NL 06 jan. 1853 Wierum, Groningen, NL 06 jan. 1853
Anton Sakariassen Aadal oudoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 22 jan. 1853 Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1927
Sjabbe Drijfhout oudoom Noordhorn, Groningen, NL 18 sep. 1854 Grootegast, Groningen, NL 21 nov. 1933
Willem de Boer oudoom Leegkerk, Groningen, NL 21 nov. 1854 Hoogkerk, Groningen, NL 23 nov. 1854
Thole Jager oudoom Niezijl, Groningen, NL 29 dec. 1854 Niezijl, Groningen, NL 23 okt. 1881
Geertje Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1855
Anne van der Zaag oudoom Niezijl, Groningen, NL 10 jun. 1856 Niezijl, Groningen, NL 20 apr. 1863
Trijntje Jager oudtante Niezijl, Groningen, NL 09 mrt. 1859 Niezijl, Groningen, NL 04 feb. 1860
Jacobus Louwerse oudoom Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1861 Oostkapelle, Zeeland, NL 14 sep. 1868
Johanna Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1864 Oostkapelle, Zeeland, NL 22 apr. 1867
Trijntje Jager oudtante Grijpskerk, Groningen, NL ABT 1864 Groningen, NL 06 apr. 1939
Geertje Louwerse oudtante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1866 Serooskerke, Zeeland, NL 24 jul. 1932
Albert Jager oudoom Niezijl, Groningen, NL 09 jan. 1867 Niezijl, Groningen, NL 30 aug. 1868
Kristine Sakariasdatter Aadal oudtante Frosta, Nord-Trøndelag, NO 17 aug. 1870
Oudgrootooms en -tantes
Nanne Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mrt. 1785
Leuwe Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1788
Grietje Teekes Wagenveld oudgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1789 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1864
Ijpe Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Willem Berents Neut oudgrootoom Ulrum, Groningen, NL ABT 1794 Ulrum, Groningen, NL 22 jan. 1833
Leue Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1794
Maatje Louwerse oudgroottante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1796 Vrouwenpolder, Zeeland, NL 19 mei 1882
Rinse Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 sep. 1797
Adriana Louwerse oudgroottante Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1798 Oostkapelle, Zeeland, NL 27 dec. 1871
Hielkje Teekes Wagenveld oudgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 mrt. 1852
Aaltjen Berents Neut oudgroottante ABT 1800 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1857
Grietje Jans Mensinga oudgroottante Groningen, NL 11 nov. 1801
Grietje Sjabbes Drijfhout oudgroottante Noordhorn, Groningen, NL 21 mrt. 1802 Noordhorn, Groningen, NL 07 feb. 1875
Lewe Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1872
Bernardus Jans Koning oudgrootoom Sappemeer, Groningen, NL 22 aug. 1802 Groningen, NL 15 okt. 1861
Rense Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 nov. 1804
Joannes Henricus Koning oudgrootoom Sappemeer, Groningen, NL 11 okt. 1807 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 05 jul. 1885
Antje Geerts Jager oudgroottante Leens, Groningen, NL 05 mrt. 1808 Leens, Groningen, NL 07 apr. 1812
Louris Louwerse oudgrootoom Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1808
Martinus Koning oudgrootoom Sappemeer, Groningen, NL 18 mrt. 1810
Cornelis Drijfhout oudgrootoom Noordhorn, Groningen, NL 05 nov. 1812 Noordhorn, Groningen, NL 22 aug. 1876
Anna Catharina Koning oudgroottante Sappemeer, Groningen, NL ABT 1814 Groningen, NL 08 aug. 1860
Jacobus Louwerse oudgrootoom Oostkapelle, Zeeland, NL ABT 1814 Oostkapelle, Zeeland, NL 12 mei 1819
Trijntje Sjabbes Drijfhout oudgroottante Noordhorn, Groningen, NL 15 mrt. 1815 Noordhorn, Groningen, NL 31 jul. 1877
Anne Sijtzes Jager oudgrootoom Niezijl, Groningen, NL 20 feb. 1816 Niezijl, Groningen, NL 04 mrt. 1816
Klaas de Boer oudgrootoom ABT 1816 Leens, Groningen, NL 08 mei 1856
Leuntje Gilde oudgroottante ABT 1816 Arnemuiden, Zeeland, NL 22 jul. 1816
Anne Sijtses Jager oudgrootoom Niezijl, Groningen, NL 13 mrt. 1817 Westerhorn, Groningen, NL 24 jun. 1866
Jantje Drijfhout oudgroottante Noordhorn, Groningen, NL 01 aug. 1817 Noordhorn, Groningen, NL 07 aug. 1817
Catharina Koning oudgroottante Sappemeer, Groningen, NL 31 aug. 1817 Groningen, NL 17 aug. 1866
Leuntje Gilde oudgroottante Arnemuiden, Zeeland, NL ABT 1818
Pieter Drijfhout oudgrootoom Noordhorn, Groningen, NL 02 okt. 1818 Noordhorn, Groningen, NL 10 jul. 1848
Martje Jager oudgroottante Niezijl, Groningen, NL 03 okt. 1819
Heine Ipes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld oudgrootoom Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Elijzabeth van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 10 mei 1821 Onderdendam, Groningen, NL 31 jan. 1876
Albert Gilde oudgrootoom Arnemuiden, Zeeland, NL ABT 1821
Martha Elisabeth Koning oudgroottante Sappemeer, Groningen, NL 18 feb. 1822
Harke Sijtzes Jager oudgrootoom Niezijl, Groningen, NL 19 apr. 1822 Grijpskerk, Groningen, NL 25 okt. 1868
Antje (Pleinma) Plein oudgroottante Ulrum, Groningen, NL 13 jun. 1823 Ulrum, Groningen, NL 17 okt. 1847
Knelske Ipes Wagenveld oudgroottante Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Wagenveld oudgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Johanna Maria Gilde oudgroottante Middelburg, Zeeland, NL ABT 1824
Hendrik van den Berg oudgrootoom Tinallinge, Groningen, NL 06 jul. 1824 Tinallinge, Groningen, NL 21 dec. 1864
Beret Marta Marcusdatter Småland Hogstadsve oudgroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO 01 feb. 1825 Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1900
Aaltje Ipes Wagenveld oudgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Wagenveld oudgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Siepke van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 06 mei 1826
Annechien Pleinma oudgroottante Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1827 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1849
Roelf Drijfhout oudgrootoom Noordhorn, Groningen, NL 03 feb. 1828 Noordhorn, Groningen, NL 10 dec. 1893
Laurens Gilde oudgrootoom Middelburg, Zeeland, NL 19 jun. 1828 Middelburg, Zeeland, NL 30 mrt. 1840
Johannes van den Berg oudgrootoom Tinallinge, Groningen, NL 05 mrt. 1829 Onderdendam, Groningen, NL 08 jan. 1911
Jantje Drijfhout oudgroottante Noordhorn, Groningen, NL 10 sep. 1829 Noordhorn, Groningen, NL 04 dec. 1842
Maria Pleinma oudgroottante Ulrum, Groningen, NL 09 sep. 1830 Ulrum, Groningen, NL 08 jun. 1857
Jantje van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 13 mei 1831 Tinallinge, Groningen, NL 19 jul. 1849
Jetske Drijfhout oudgroottante Noordhorn, Groningen, NL 08 nov. 1832 Noordhorn, Groningen, NL 16 nov. 1832
Grietje van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 01 mei 1833
Harmannus van den Berg oudgrootoom Tinallinge, Groningen, NL 20 mei 1835
Germt van den Berg oudgrootoom Tinallinge, Groningen, NL 06 mei 1837
Hendrikje van den Berg oudgroottante Tinallinge, Groningen, NL 03 mei 1841
Jacobus Johannes Louwerse oudgrootoom Gapinge, Zeeland, NL ABT juli 1859 Gapinge, Zeeland, NL 04 aug. 1859
Oudovergrootooms en -tantes
Martinus Mensinga oudovergrootoom
Rijpke Jans Beukema oudovergrootoom
Meiske Lieuwes Beukema oudovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1755 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 mrt. 1835
Welmoed Lieuwes Beukema oudovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 jan. 1758
Jantje Douwes oudovergroottante Noordhorn, Groningen, NL 25 mrt. 1768 Noordhorn, Groningen, NL ABT 1768
Jantie Douwes Drijfhout oudovergroottante Noordhorn, Groningen, NL 25 dec. 1768 Aduard, Groningen, NL 23 mrt. 1829
Sjabbe Douwes oudovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 07 okt. 1770 Noordhorn, Groningen, NL ABT 1774
Gosse Annes Jager oudovergrootoom Augsbuurt, Friesland, NL 15 mrt. 1775 Burum, Friesland, NL 09 okt. 1796
Mindert Annes Jager oudovergrootoom Augsbuurt, Friesland, NL 18 aug. 1776 Surhuizum, Friesland, NL 19 sep. 1852
Knels Kornelis oudovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 24 okt. 1776
Broer Annes Jager oudovergrootoom Augsbuurt, Friesland, NL 08 okt. 1778 Groningen, NL 24 apr. 1812
Geert Harms Köning oudovergrootoom Oude Rheen, Hannover, DE ABT 1779 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 30 okt. 1826
Roelf Kornelis oudovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 24 dec. 1780
Pieter Annes Jager oudovergrootoom Augsbuurt, Friesland, NL 01 okt. 1782 Grootegast, Groningen, NL 27 jun. 1854
Andreas Pedersen oudovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1783 ABT 1872
Jetske Douwes Kornelis oudovergroottante Noordhorn, Groningen, NL 03 jan. 1785
Nanne Wagenveld oudovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mrt. 1785
Pieter Gilde oudovergrootoom Koudekerke, Zeeland, NL 01 jan. 1786
Leuwe Teekes Wagenveld oudovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1788
Marijke Berents Bruins oudovergroottante Leens, Groningen, NL 28 mei 1788
Trijntje Annes Jager oudovergroottante De Blesse, Friesland, NL 19 sep. 1788
Grietje Teekes Wagenveld oudovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1789 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1864
Anna Berents Bruins oudovergroottante Leens, Groningen, NL 28 sep. 1790 Warffum, Groningen, NL 15 jan. 1859
Hendrikje Hendriks van den Berg oudovergroottante Tinallinge, Groningen, NL ABT 1791
Albert Jager oudovergrootoom Gerkesklooster, Friesland, NL 30 aug. 1791
Ijpe Teekes Wagenveld oudovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld oudovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Antje Jager oudovergroottante Burum, Friesland, NL 27 mei 1794
Leue Teekes Wagenveld oudovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1794
Marta Andrea Svendsdatter oudovergroottante Leksvika, NO ABT 1796
Gosse Jager oudovergrootoom Burum, Friesland, NL 08 sep. 1796
Rinse Teekes Wagenveld oudovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 sep. 1797
Geertje Jager oudovergroottante Gerkesklooster, Friesland, NL 14 okt. 1799
Hielkje Teekes Wagenveld oudovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 mrt. 1852
Lewe Teekes Wagenveld oudovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1872
Eede Jager oudovergrootoom Gerkesklooster, Friesland, NL 23 feb. 1804
Rense Teekes Wagenveld oudovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 nov. 1804
Meiske Teekes Wagenveld oudovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1809 Ulrum, Groningen, NL 08 mrt. 1866
Verre aangetrouwde ooms en tantes
Albertus Johannes Teuben betovergrootoom (aangehuwd)
Berend Jans Hottinga oudgrootoom (aangehuwd)
Berendina Blaauw betovergroottante (aangehuwd)
Geeesien Buist overgroottante (aangehuwd)
Grietje Geerts ter Veer oudovergroottante (aangehuwd)
Jacoba Zwiers overgroottante (aangehuwd)
Jantje Heines Bosveld oudovergroottante (aangehuwd)
Jantje Heines Bosveld oudovergroottante (aangehuwd) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1844
Jantje Heines Bosveld oudgroottante (aangehuwd) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1844
Jantje Heines Bosveld oudgroottante (aangehuwd)
Johanna Maria Pragt betovergroottante (aangehuwd)
Johannes Bos betovergrootoom (aangehuwd)
Juirt Jacobs 9xGreat uncle-in-law
Juirt Jacobs 8xGreat uncle-in-law
Knelske Smit betovergroottante (aangehuwd)
Kornelis Drewes oudovergrootoom(aangehuwd)
Lutgerdina van der Veen betovergroottante (aangehuwd)
Pieter Frans betovergrootoom (aangehuwd) Oude Pekela, Groningen, NL
Reinier Jans Voulon oudgrootoom (aangehuwd)
Renske Klasen 9xGreat aunt-in-law
Renske Klasen 8xGreat aunt-in-law
Cornelijs Pieters 9xGreat uncle-in-law Westernieland, Groningen, NL ABT 1667
Cornelijs Pieters 8xGreat uncle-in-law Westernieland, Groningen, NL ABT 1667
Aries Roelfs Noordhof oudovergrootoom(aangehuwd) Warffum, Groningen, NL 28 jan. 1781 Warffum, Groningen, NL 28 sep. 1847
Albert Jans Frieling oudgrootoom (aangehuwd) ABT 1792 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Martje Egberts Zijlstra oudovergroottante (aangehuwd) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1805 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 jun. 1850
Martje Egberts Zijlstra oudgroottante (aangehuwd) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1805 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 jun. 1850
Jan Geerts Jager oudovergrootoom(aangehuwd) Leens, Groningen, NL 27 dec. 1805 Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1863
Douwe Jacobs Wijnstra oudgrootoom (aangehuwd) Het Meer, Friesland, NL ABT 1809 Schoterland, Friesland, NL 11 mrt. 1871
Tecalina Johanna Theodora Jansema oudgroottante (aangehuwd) Noordhorn, Groningen, NL 07 jul. 1815 Noordhorn, Groningen, NL 17 nov. 1869
Margreta Harms van der Molen oudgroottante (aangehuwd) ABT 1822 02 apr. 1879
Roelf Jakob Venema oudoom (aangehuwd) Schildwolde, Groningen, NL ABT 1836
Margaretha Kreuger betovergroottante (aangehuwd) Appingedam, Groningen, NL 14 aug. 1843 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 29 okt. 1888
Allerd Poll oudoom (aangehuwd) 02 jul. 1845 Noordhorn, Groningen, NL 21 okt. 1947
Grietje Nijboer oudtante (aangehuwd) Drachten, Friesland, NL 26 jan. 1856 Opende, Groningen, NL 17 nov. 1922
Catharina Maria Weverink betovergroottante (aangehuwd) Groningen, NL 23 aug. 1861 Groningen, NL 10 jul. 1945
Bartje Boersma oudtante (aangehuwd) Siegerswoude, Friesland, NL 09 dec. 1864 Zuidhorn, Groningen, NL 29 mei 1893
Nanne Dijkstra betovergrootoom (aangehuwd) Wierum, Groningen, NL ABT 1865 Appingedam, Groningen, NL 29 jan. 1915
Jan de Wit betovergrootoom (aangehuwd) Zuidhorn, Groningen, NL 06 jul. 1872 Groningen, NL 10 mrt. 1958
Leendert Bolt betovergrootoom (aangehuwd) Hornhuizen, Groningen, NL 16 jan. 1874 Groningen, NL 26 feb. 1938
Jacob Siegers betovergrootoom (aangehuwd) Kloosterburen, Groningen, NL 22 mei 1877
Dina Talens betovergroottante (aangehuwd) Tolbert, Groningen, NL 13 jun. 1880 Niezijl, Groningen, NL 11 nov. 1918
Pieter Romeling betovergrootoom (aangehuwd) Maartenshoek, Groningen, NL ABT 1880 Groningen, NL 01 sep. 1949
Pieter Haijema overgrootoom (aangehuwd) Vries, Drenthe, NL 16 apr. 1883 Assen, Drenthe, NL 30 jul. 1925
Trijntje Feenstra betovergroottante (aangehuwd) Kollumerland, Friesland, NL 25 aug. 1889 Groningen, NL 19 aug. 1966
Anne Haaima betovergrootoom (aangehuwd) Anjum, Friesland, NL 07 mei 1892
Allert Schreuder overgrootoom (aangehuwd) Thesinge, Groningen, NL 05 sep. 1896 23 jun. 1981
Almuth Johanna Meints overgroottante (aangehuwd) Uttum, DE ABT 1901 Groningen, NL 11 aug. 1959
Folkert Heijen Meints overgrootoom (aangehuwd) Uttum, DE 02 jan. 1903 Groningen, NL 10 mei 1987
Sijtze Drijfhout overgrootoom (aangehuwd) Grijpskerk, Groningen, NL 10 feb. 1906 Brampton, Ontario, CA 19 jan. 1984
Roelfke Jacoba van de Dijk overgroottante (aangehuwd) Groningen, NL 21 okt. 1906 26 dec. 1998
Geertje Burgler overgroottante (aangehuwd) Ezinge, Groningen, NL 30 jan. 1908 Brampton, Ontario, CA 30 jun. 1993
Klaaske Terpstra overgroottante (aangehuwd) Feerwerd, Groningen, NL 20 feb. 1909 Winsum, Groningen, NL 01 sep. 1993
Lubbertus Brouwers overgrootoom (aangehuwd) Oldehove, Groningen, NL 12 aug. 1914 ABT 1998
Trientje Ijpema overgroottante (aangehuwd) Ezinge, Groningen, NL 11 okt. 1915 23 apr. 2005
Menke (Minnie) van den Berg groottante (aangehuwd) Buitenpost, Friesland, NL 08 jan. 1935
Jan Smits grootoom (aangehuwd) Bedum, Groningen, NL 23 apr. 1935 ABT 2007
Geertruida Harens groottante (aangehuwd) Aduard, Groningen, NL 07 dec. 1938
Gerrit-Jan Hardeman grootoom (aangehuwd) Veenendaal, Utrecht, NL 07 jul. 1946
Alberdina Hilda (Dineke) de Vries groottante (aangehuwd) Oldehove, Groningen, NL 03 jun. 1951
Willem van der Meer grootoom (aangehuwd) Oosterend, Friesland, NL 20 jun. 1952
Jamad Bashara grootoom (aangehuwd) ABT 1953
Volle neven en nichten
Kars Cleveringa volle neef
Suzanne Cleveringa volle nicht
Verre neven en nichten
Alex Siegers neef 2e graad 28 november
Anne Merkuur nicht 2e graad
Dewi Kuijpers nicht 4e graad
Dick Cleveringa neef 2e graad
Gea Cleveringa nicht 2e graad
Ilonka Siegers nicht 2e graad 11 januari
Kayleigh Siegers nicht 2e graad 6 april
Klaas Cleveringa neef 2e graad
Klaas van der Wiel neef 2e graad
Michael de Bruin neef 2e graad
Natascha de Bruin nicht 2e graad
Nn neef 2e graad
Nn neef 2e graad
Tirz Merkuur nicht 2e graad
Zoe Kuijpers nicht 4e graad
Edwin Silvester Koning neef 4e graad Heemskerk, Gemeente Heemskerk, North Holland, Nederland 11 okt. 1970
Sandra Helder nicht 2e graad Groningen, NL 19 dec. 1975
Laura Helder nicht 2e graad Haren, Groningen, NL 09 jan. 1979
Bianca Siegers nicht 2e graad 19 mei 1984
Peter Wever neef 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1985
Daniel Siegers neef 2e graad 08 aug. 1987
Lisanne Henderika Elzes nicht 2e graad Baflo, Groningen, NL 29 dec. 1987
Jeroen Arjan Jager neef 2e graad Groningen, NL 20 dec. 1988
Marthyn Theo Elzes neef 2e graad Baflo, Groningen, NL 27 feb. 1990
Wouter Stefan Jager neef 2e graad 28 mrt. 1991
Laura Drijfhout nicht 2e graad Nistelrode, Noord-Brabant, NL 20 dec. 1991
Luuk Balk neef 2e graad Noordbroek, Groningen, NL 11 jan. 1993
Kees Drijfhout neef 2e graad Nistelrode, Noord-Brabant, NL 07 jul. 1993
Esther Wever nicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 29 nov. 1993
Roel Balk neef 2e graad Noordbroek, Groningen, NL 20 okt. 1994
Ruud Drijfhout neef 2e graad Nistelrode, Noord-Brabant, NL 08 okt. 1995
Ilona van der Wiel nicht 2e graad Groningen, NL 08 feb. 1999
Kyra Antoinette Aalders nicht 2e graad 01 jan. 2001
Max Wever neef 2e graad Alkmaar, Noord-Holland, NL 03 mrt. 2002
Tom Wever neef 2e graad Alkmaar, Noord-Holland, NL 03 mrt. 2002
Saskia Aadahl nicht 2e graad Groningen, NL 25 okt. 2002
Naomi Martine Aalders nicht 2e graad 22 dec. 2002
Jordy Homan neef 2e graad Groningen, NL 20 dec. 2004
Aron Hardeman neef 2e graad Hilo, Hawaii, USA 21 dec. 2004
Levie Aadahl neef 2e graad Groningen, NL 12 aug. 2005
Imre Hardeman neef 2e graad Hilo, Hawaii, USA 09 jan. 2007
Wesley van der Wiel neef 2e graad Groningen, NL 11 mrt. 2007
Elodie Hardeman nicht 2e graad Groningen, NL 14 jun. 2009
Milan van der Wiel neef 2e graad Groningen, NL 15 feb. 2010
Noor Morren nicht 3e graad 12 aug. 2015
Andere verwanten
Aafke Jans Warners oudtante 3e graad
Aafke van den Berg groottante 2e graad
Agnietje Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (f) ABT 1751
Agnietje Rijkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (f) ABT 1751
Albert Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Albert Rijkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (m)
Albert Willems 1st cousin 8 times removed up (m)
Albert Willems 1st cousin 9 times removed up (m)
Alie Haijema groottante 2e graad
Allerdina Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Allerdina Cornelis 1st cousin 9 times removed up (m)
Amanda Wagenaar tante 4e graad
Amy L. ten Have tante 4e graad
Andrea ten Have tante 4e graad
Angela Grootenboer tante 4e graad
Angela Wagenaar tante 4e graad
Anita Jager achtertante
Anita Jager tante 3e graad
Anje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Anje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (f)
Anne de Boer betovergrootoom
Anne Medema grootoom 2e graad
Anneke de Boer groottante 3e graad
Annette ten Have tante 4e graad
Annie Wierenga groottante 2e graad
Antje van den Berg groottante 2e graad
Arlene ten Have tante 4e graad
Arthur Hempenius Achter-achter-achterneef 4e graad
Arthur Hempenius grootoom 4e graad
Be Medema groottante 2e graad
Benne Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) ABT 1786
Benne Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (m) ABT 1786
Billie Hempenius groottante 4e graad
Billie Hempenius Achter-achter-achternicht 4e graad
Catharina Grootenboer tante 4e graad
Charlene ten Have tante 4e graad
Charles Drijfhout oudtante 3e graad
Christine (Stientje) Stavenger betovergroottante 4e graad
Christine Hempenius groottante 4e graad
Christine Hempenius Achter-achter-achternicht 4e graad
Claeske Clasen 2nd cousin 7 times removed up (f)
Claeske Clasen 2nd cousin 8 times removed up (f)
Coertjen Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Coertjen Rijkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (m)
Cor van den Berg grootoom 2e graad
Courtjen Cornelis 1st cousin 8 times removed up (f)
Courtjen Cornelis 1st cousin 9 times removed up (f)
Dina Jacobs Balk Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Dina Jacobs Balk oudtante 3e graad
Earl ten Have oom 4e graad
Elizabeth Hendriks groottante 2e graad
Fenje Willems 1st cousin 8 times removed up (f)
Fenje Willems 1st cousin 9 times removed up (f)
Fenny van den Berg groottante 2e graad
Fokke de Wit betovergrootoom Groningen, NL Groningen, NL 11 aug. 1965
Frouktje van den Berg groottante 2e graad
Gebke Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (f)
Gebke Rijkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (f)
Geert Jan van Dellen grootoom 2e graad
Geert Kornelis Bos 3rd cousin 5 times removed up (m)
Geert Kornelis Bos 3rd cousin 6 times removed up (m)
Geert Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Geert Rijkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (m)
Gerrie Boer groottante 2e graad
Gerry ten Have oom 4e graad
Gouke de Boer betovergrootoom
Gouke van den Berg grootoom 2e graad
Grace Hempenius groottante 4e graad
Grace Hempenius Achter-achter-achternicht 4e graad
Grace Woldman groottante 5e graad
Grietje Bos 4th cousin 5 times removed up (f)
Grietje Bos 4th cousin 4 times removed up (f)
Grietje Jans 2nd cousin 7 times removed up (f)
Grietje Jans 2nd cousin 6 times removed up (f)
Grietje Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Grietje Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (f)
Grietje Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (f)
Grietje Rijkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (f)
Grietje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Grietje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (f)
Harm Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) Hornhuizen, Groningen, NL 13 nov. 1804
Harm Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (m) Hornhuizen, Groningen, NL 13 nov. 1804
Harm van den Berg grootoom 2e graad
Harold Hempenius Achter-achter-achterneef 4e graad
Harold Hempenius grootoom 4e graad
Heere Clasen 2nd cousin 7 times removed up (m)
Heere Clasen 2nd cousin 8 times removed up (m)
Hendrik de Boer betovergrootoom Perth, AU
Hendrik van den Berg grootoom 2e graad
Hendriktje Hendriks groottante 2e graad
Henk Groen Achter-achter-achterneef 4e graad
Henk Groen grootoom 4e graad
Hennie Boer groottante 2e graad
Hennie Medema groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Hennie van den Berg groottante 2e graad
Hidde Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Hidde Cornelis 1st cousin 9 times removed up (m)
Ingrid Koning groottante 2e graad
Jacob van den Berg grootoom 2e graad
Jan Alberts 1st cousin 8 times removed up (m)
Jan Alberts 1st cousin 7 times removed up (m)
Jan Berends 1st cousin 8 times removed up (m)
Jan Berends 1st cousin 9 times removed up (m)
Jan Boer grootoom 2e graad
Jan Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Jan Cornelis 1st cousin 9 times removed up (m)
Jan Cornelis Boikema 1st cousin 8 times removed up (m)
Jan Cornelis Boikema 1st cousin 9 times removed up (m)
Jan Groen Oom 5e graad
Jan Inge Berntsen grootoom 3e graad
Jan Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m)
Jan Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (m)
Jan Rijkens Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) ABT 1838
Jan Rijkens Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (m) ABT 1838
Jan Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m) Leens, Groningen, NL ABT 1770
Jan Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m) ABT 1776
Jan Rijkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (m) Leens, Groningen, NL ABT 1770
Jan Rijkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (m) ABT 1776
Jan Rijpkes Bos 2nd cousin 7 times removed up (m) Wehe den Hoorn, Groningen, NL 27 jun. 1812
Jan Rijpkes Bos 2nd cousin 8 times removed up (m) Wehe den Hoorn, Groningen, NL 27 jun. 1812
Jan van Dellen oom 3e graad
Jan van den Berg grootoom 2e graad
Jan van den Berg grootoom 2e graad
Jan van den Berg grootoom 2e graad
Jan van den Berg grootoom 2e graad
Jan Wierenga grootoom 2e graad
Jans de Boer betovergrootoom
Jans Medema grootoom 2e graad
Jans Schreuder grootoom 2e graad
Jantje Schreuder groottante 2e graad
Jantje van den Berg groottante 2e graad
Jason Grootenboer oom 4e graad
Jemke van den Berg grootoom 2e graad
Jitske van den Berg groottante 2e graad
Johan Aadahl achteroom
Johannes Jacobs Balk Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad
Johannes Jacobs Balk oudtante 3e graad
John Hempenius Achter-achter-achterneef 4e graad
John Hempenius grootoom 4e graad
Joke Jager achtertante
Joke Jager tante 3e graad
Kari Johansen overgroottante
Katrina ten Have tante 4e graad
Kelvin ten Have oom 4e graad
Kenneth ten Have oom 4e graad
Klasiena van Dellen tante 3e graad
Kornelis Rijpkes 2nd cousin 7 times removed up (m)
Kornelis Rijpkes 2nd cousin 8 times removed up (m)
Laura Kuijpers tante 4e graad
Lena Hempenius groottante 4e graad
Lena Hempenius Achter-achter-achternicht 4e graad
Leo de Boer grootoom 3e graad
Louie ten Have tante 4e graad
Lubke Berends 1st cousin 8 times removed up (f)
Lubke Berends 1st cousin 9 times removed up (f)
Lues Claessen 1st cousin 8 times removed up (m)
Lues Claessen 1st cousin 9 times removed up (m)
Marie Hempenius groottante 4e graad
Marie Hempenius Achter-achter-achternicht 4e graad
Marta van den Berg groottante 2e graad
Martje Jacobs Balk Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Martje Jacobs Balk oudtante 3e graad
Martje Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Martje Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (f)
Mentje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1820
Mentje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1820
Nancy ten Have tante 4e graad
Nn overgroottante
Nn Boer grootoom 2e graad
Nn Boer grootoom 2e graad
Nn Groen groottante 4e graad
Nn Groen groottante 4e graad
Nn Groen Achter-achter-achternicht 4e graad
Nn Groen Achter-achter-achternicht 4e graad
Nn Nilsen overgroottante
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van Dellen grootoom 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van Dellen groottante 2e graad
Nn van den Berg grootoom 2e graad
Nn Verburg Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Nn Verburg betovergroottante
Nn Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad
Nn Wagenveld oudtante 3e graad
Onne Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Onne Cornelis 1st cousin 9 times removed up (m)
Patrick ten Have oom 4e graad
Perry Wagenaar oom 4e graad
Peter Rijpkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Peter Rijpkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (m)
Pieter Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Pieter Cornelis 1st cousin 9 times removed up (m)
Pieter Frans betovergrootoom Sappemeer, Groningen, NL Hoogezand, Groningen, NL 04 feb. 1920
Pieter Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m)
Pieter Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) Leens, Groningen, NL
Pieter Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (m)
Pieter Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (m) Leens, Groningen, NL
Ralph ten Have oom 4e graad
Randolph ten Have oom 4e graad
Reinder van der Weij overgrootoom 4e graad Opende, Groningen, NL Opende, Groningen, NL 29 aug. 1944
Ria Venhuizen achtertante
Ricky Wagenaar oom 4e graad
Riek Boer groottante 2e graad
Rieks Medema grootoom 2e graad
Riekus van den Berg grootoom 2e graad
Rienkje van den Berg grootoom 2e graad
Rijke Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) Leens, Groningen, NL
Rijke Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m)
Rijke Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (m) Leens, Groningen, NL
Rijke Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (m)
Rijkje Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f) Hornhuizen, Groningen, NL
Rijkje Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (f) Hornhuizen, Groningen, NL
Rijpke Cornelis Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Rijpke Cornelis Boijkema 1st cousin 9 times removed up (m)
Rijpke Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m) Leens, Groningen, NL ABT 1731
Rijpke Rijkes Boijkema 1st cousin 9 times removed up (m) Leens, Groningen, NL ABT 1731
Rika van den Berg groottante 2e graad
Rolf W. ten Have oom 4e graad
Ronald Grootenboer oom 4e graad
Sietse van den Berg grootoom 2e graad
Sijger Rijpkes Bos 2nd cousin 7 times removed up (m) 26 dec. 1808
Sijger Rijpkes Bos 2nd cousin 8 times removed up (m) 26 dec. 1808
Steven ten Have oom 4e graad
Timmy ten Have oom 4e graad
Tiny Venhuizen achtertante
Trijnje Frericks 2nd cousin 7 times removed up (f)
Trijnje Frericks 2nd cousin 8 times removed up (f)
Trijntie Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Trijntie Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (f)
Trijntje Cornelis Boijkema 1st cousin 8 times removed up (f)
Trijntje Cornelis Boijkema 1st cousin 9 times removed up (f)
Truus Groen groottante 4e graad Kruisweg, Groningen, NL Rotterdam, Zuid-Holland, NL
Truus Groen Achter-achter-achternicht 4e graad Kruisweg, Groningen, NL Rotterdam, Zuid-Holland, NL
Turid Grøndal groottante 3e graad
Wietske Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f) Hornhuizen, Groningen, NL 08 jun. 1807
Wietske Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (f) Hornhuizen, Groningen, NL 08 jun. 1807
Writser Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) Kloosterburen, Groningen, NL 21 jun. 1812
Writser Jans Boijkema 2nd cousin 8 times removed up (m) Kloosterburen, Groningen, NL 21 jun. 1812
Meiske Jacobs Boijkema 1st cousin 8 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1740
Meiske Jacobs Boijkema 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1740
Pieter Jurriens Frik 2nd cousin 7 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1768 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1848
Pieter Jurriens Frik 2nd cousin 6 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1768 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1848
Geeske Rijpkes Beukema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1777 Ulrum, Groningen, NL 03 mrt. 1814
Geeske Rijpkes Beukema 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1777 Ulrum, Groningen, NL 03 mrt. 1814
Grietje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1778
Grietje Riezekamp 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1778
Marieke Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 27 mrt. 1780
Marieke Riezekamp 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 27 mrt. 1780
Berendje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1783
Berendje Riezekamp 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1783
Berentje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 aug. 1785
Berentje Riezekamp 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 aug. 1785
Welmoet Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1788 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1828
Welmoet Riezekamp 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1788 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1828
Jacobje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 jan. 1791
Jacobje Riezekamp 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 jan. 1791
Leuwe Riezekamp 1st cousin 7 times removed up (m) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 17 feb. 1794
Leuwe Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 17 feb. 1794
Aaltje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1797 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1833
Aaltje Riezekamp 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1797 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1833
Jan Lourens Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1799 Houwerzijl, Groningen, NL 09 dec. 1871
Jan Lourens Bol 2nd cousin 6 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1799 Houwerzijl, Groningen, NL 09 dec. 1871
Rijpke Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 sep. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 feb. 1882
Rijpke Louwes Bol 2nd cousin 6 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 sep. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 feb. 1882
Egbert Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 sep. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 okt. 1848
Egbert Louwes Bol 2nd cousin 6 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 sep. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 okt. 1848
Arend Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1804 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 nov. 1848
Arend Louwes Bol 2nd cousin 6 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1804 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 nov. 1848
Trijntje Geerts Koning Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Oude Rheen, Hannover, DE ABT 1805 Kalkwijk, Groningen, NL 30 aug. 1827
Eltje Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1806 Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1832
Eltje Louwes Bol 2nd cousin 6 times removed up (f) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1806 Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1832
Grietje Koning Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht ABT 1808 21 jun. 1808
Margarita Koning Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht ABT 1808
Anje Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1853
Anje Louwes Bol 2nd cousin 6 times removed up (f) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1853
Louwe Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1808
Louwe Louwes Bol 2nd cousin 6 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1808
Susanna Keuning Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Maartenshoek, Groningen, NL 01 jan. 1809 Kleinemeer, Groningen, NL 03 okt. 1871
Sijger Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 nov. 1810 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1876
Sijger Bol 2nd cousin 6 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 nov. 1810 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1876
Harmanna Koning Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Maartenshoek, Groningen, NL 23 mei 1812 Maartenshoek, Groningen, NL 20 sep. 1813
Lutgerdina Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 10 mei 1813 03 okt. 1890
Lutgerdina Louwes Bol 2nd cousin 6 times removed up (f) Ulrum, Groningen, NL 10 mei 1813 03 okt. 1890
Harmannus Koning Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland ABT 1815 Kleinemeer, Groningen, NL 09 jul. 1831
Hendrik van den Berg Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Tinallinge, Groningen, NL 27 okt. 1817 Tinallinge, Groningen, NL 01 jan. 1818
Teeke Ipes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Teeke Ipes Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Heine Ipes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Ipes Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Ietje Neut overgroottante Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1821 Houwerzijl, Groningen, NL 27 jan. 1872
Hinderika Frieling overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 mei 1821
Johannes Koning Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Sappemeer, Groningen, NL 14 mei 1821 Sappemeer, Groningen, NL 14 mei 1821
Beerent Alberts Frieling betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 24 nov. 1822
Anna Koning Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Kleinemeer, Groningen, NL 04 jan. 1823 Kleinemeer, Groningen, NL 06 jan. 1823
Jan Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 jul. 1823 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1831
Jan Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 jul. 1823 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1831
Knelske Ipes Wagenveld overgroottante Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Ipes Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Knelske Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Nn Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 22 feb. 1824 Ulrum, Groningen, NL 22 feb. 1824
Louwe Egberts Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1824 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 20 nov. 1852
Louwe Egberts Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1824 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 20 nov. 1852
Aaltje Ipes Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Ipes Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Aaltje Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Brongers Postema betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 okt. 1826
Brongers Postema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 okt. 1826
Pieter Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Ulrum, Groningen, NL 30 okt. 1826
Pieter Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 30 okt. 1826
Berent Aries Noordhof Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Warffum, Groningen, NL 10 nov. 1827 Warffum, Groningen, NL 24 mei 1906
Itje Frieling overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 jul. 1858
Louwe Rijpkes Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 apr. 1828 Delfzijl, Groningen, NL 16 jun. 1913
Louwe Rijpkes Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 apr. 1828 Delfzijl, Groningen, NL 16 jun. 1913
Jan Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Ulrum, Groningen, NL 28 aug. 1828
Jan Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 28 aug. 1828
Teke Postema betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1828
Teke Postema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1828
Anje Neut overgroottante Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1829 Ulrum, Groningen, NL 25 jul. 1831
Jan Frieling betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Louwe Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1829
Louwe Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1829
Aaltje Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1830
Aaltje Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1830
Jantje Bol 3rd cousin 5 times removed up (f) Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1830
Jantje Bol Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1830
Berend Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 19 feb. 1831 Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1845
Bruna Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1831 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jul. 1831
Johannes Noordhof Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Warffum, Groningen, NL ABT 1831 Warffum, Groningen, NL 27 sep. 1904
NN Heijes Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Hoogezand, Groningen, NL 26 jul. 1831 Hoogezand, Groningen, NL 26 jul. 1831
Wiegel Postema betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 03 okt. 1831
Wiegel Postema Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 03 okt. 1831
Berendje Frieling overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Aaltje Heijes Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Kalkwijk, Groningen, NL 30 aug. 1832 Sappemeer, Groningen, NL 07 okt. 1901
Gezina Aaltje Bol 3rd cousin 5 times removed up (f) Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1832
Gezina Aaltje Bol Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1832
Egbert Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 15 dec. 1832
Egbert Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 15 dec. 1832
Anna Jans Bol 3rd cousin 5 times removed up (f) Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1834 Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1841
Anna Jans Bol Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1834 Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1841
Aaltje Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1834 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 13 mrt. 1878
Jacob Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Ulrum, Groningen, NL 11 okt. 1834
Jacob Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 okt. 1834
Aaltje Postema overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1834 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 sep. 1839
Aaltje Postema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1834 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 sep. 1839
Ipe Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1835 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1858
Ipe Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1835 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1858
Geert Heijes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Kropswolde, Groningen, NL 10 sep. 1835 Maartenshoek, Groningen, NL 23 feb. 1837
Rijpke Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1837
Rijpke Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1837
Geert Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 10 mrt. 1837 Ulrum, Groningen, NL 06 aug. 1846
Antje Postema overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 feb. 1838
Antje Postema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 feb. 1838
Aldert Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Ulrum, Groningen, NL 22 apr. 1838
Aldert Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 apr. 1838
Pieterke Drijfhout overgroottante Noordhorn, Groningen, NL 26 jun. 1838 Noordhorn, Groningen, NL 08 jan. 1850
Margaretha Heijes Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Hoogezand, Groningen, NL 30 dec. 1838 Hoogezand, Groningen, NL 08 apr. 1849
Aafke Lieuwes Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1839 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1839
Aafke Lieuwes Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1839 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1839
Bruna Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1839 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1880
Tonnis Balk 3rd cousin 5 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1839 Ulrum, Groningen, NL 06 apr. 1917
Tonnis Balk Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1839 Ulrum, Groningen, NL 06 apr. 1917
Marten Frieling betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
Rijkedina Bol 3rd cousin 5 times removed up (f) Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1840
Rijkedina Bol Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1840
Anne Postema overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 feb. 1841 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1841
Anne Postema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 feb. 1841 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1841
Geert Heijes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Hoogezand, Groningen, NL 19 mrt. 1841
Lourens Balk 3rd cousin 5 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 jul. 1841
Lourens Balk Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 jul. 1841
Teeke Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1842 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 mei 1875
Teeke Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1842 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 mei 1875
Jacob Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Ulrum, Groningen, NL 11 apr. 1842
Jacob Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 apr. 1842
Grietje Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 23 mei 1842 Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1878
Jelle Drijfhout betovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 04 jun. 1842 Chicago, Illinois, USA 07 jul. 1897
Nieske Balk 3rd cousin 5 times removed up (f) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jan. 1843 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1843
Nieske Balk Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jan. 1843 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1843
NN Heijes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Hoogezand, Groningen, NL 20 apr. 1844 Hoogezand, Groningen, NL 20 apr. 1844
Sijger Bol 3rd cousin 5 times removed up (m) Ulrum, Groningen, NL 11 dec. 1844
Sijger Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 dec. 1844
Sjabbe Drijfhout betovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 06 feb. 1845 Oosterwolde, Friesland, NL 30 sep. 1933
Teeke Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1845 Zuidlaren, Drenthe, NL 10 feb. 1927
Willem Heijes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Hoogezand, Groningen, NL 17 apr. 1845 Sappemeer, Groningen, NL 05 jul. 1895
Rijke Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1845
Rijke Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1845
Aaltje Pilon overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Aaltje Pilon Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Aaltje Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Katharina (Klaassien) Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Katharina (Klaassien) Wagenveld oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Mortinus Nilsen Tutterøen betovergrootoom 04 jul. 1846 ABT 1921
Waalke Balk 3rd cousin 5 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1846
Waalke Balk Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1846
Willem Drijfhout betovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 27 sep. 1847
Nn Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848 Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848
Aafke Zwart overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Aafke Zwart Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Aafke Zwart oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Iepe Pilon Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Iepe Pilon betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Iepe Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Harmannus Heijes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Hoogezand, Groningen, NL 13 jan. 1849
Jan Balk 3rd cousin 5 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1849
Jan Balk Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1849
Egbert Louwe Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1850 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1852
Egbert Louwe Bol 4th cousin 4 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1850 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1852
Pieterke Drijfhout overgroottante Noordhorn, Groningen, NL 26 mrt. 1850
Jantje Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Jantje Wagenveld oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Geert Jager Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 18 nov. 1850 Ulrum, Groningen, NL 12 aug. 1853
Martje Pilon overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Martje Pilon Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Martje Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Jantje Zwart overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Jantje Zwart Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Jantje Zwart oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Rijpke Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Leens, Groningen, NL 07 apr. 1851
Rijpke Bol 4th cousin 4 times removed up (m) Leens, Groningen, NL 07 apr. 1851
Gerritje Bol Achter-achter-achternicht 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1851 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 10 apr. 1935
Gerritje Bol 4th cousin 4 times removed up (f) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1851 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 10 apr. 1935
Johannes Bernardus Heijes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Hoogezand, Groningen, NL 30 jul. 1852
Reinder Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Reinder Wagenveld oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Jantje Pilon overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Jantje Pilon Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Jantje Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Kornelis Zwart Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Kornelis Zwart betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Kornelis Zwart oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Jacobus Johannes Oostland betovergrootoom Sappemeer, Groningen, NL 20 feb. 1854
Sijtze Jager betovergrootoom Visvliet, Groningen, NL 11 mrt. 1854
Douwe Pieter Drijfhout betovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 04 mei 1854
Johannes Bernardus Heijes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad ABT 1854 09 sep. 1854
Anna Noordhof Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ezinge, Groningen, NL 02 sep. 1854 Warffum, Groningen, NL 24 jan. 1931
Hendrik Noordhof Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ezinge, Groningen, NL 02 sep. 1854 Warffum, Groningen, NL 23 feb. 1893
Jacob Lourens Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 07 sep. 1854 Delfzijl, Groningen, NL 24 jul. 1917
Jacob Lourens Bol 4th cousin 4 times removed up (m) Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 07 sep. 1854 Delfzijl, Groningen, NL 24 jul. 1917
Diewerke Pilon overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Diewerke Pilon Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Diewerke Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Eise Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Leens, Groningen, NL 13 sep. 1856
Eise Bol 4th cousin 4 times removed up (m) Leens, Groningen, NL 13 sep. 1856
Ole Andreas Nilsen betovergrootoom ABT 1857
Ipe Zwart Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Ipe Zwart betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Ipe Zwart oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Jan Pilon Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Jan Pilon betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Jan Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Rijke Wagenveld Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1859 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 aug. 1859
Rijke Wagenveld oudtante 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1859 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 aug. 1859
Sjabbelina Drijfhout overgroottante Noordhorn, Groningen, NL 08 mrt. 1860 Noordhorn, Groningen, NL 08 apr. 1861
Johannes Nilsen betovergrootoom ABT 1860
Martje Noordhof Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Warffum, Groningen, NL 17 okt. 1860 Warffum, Groningen, NL 22 okt. 1860
Sjabbelina Drijfhout overgroottante Noordhorn, Groningen, NL 27 feb. 1862 Noordhorn, Groningen, NL 12 mrt. 1882
Jan Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1862 Groningen, NL 03 nov. 1896
Jan Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1862 Groningen, NL 03 nov. 1896
Elizabeth Noordhof Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Warffum, Groningen, NL 04 aug. 1863 Warffum, Groningen, NL 01 mei 1926
Gebina Verburg Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1863 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1863
Gebina Verburg betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1863 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1863
Geert Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 31 dec. 1864 Ulrum, Groningen, NL 20 okt. 1866
Geert Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 31 dec. 1864 Ulrum, Groningen, NL 20 okt. 1866
Gerbina Verburg Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1865
Gerbina Verburg betovergroottante Ulrum, Groningen, NL ABT 1865
Arendina Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Arendina Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Arendina Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Douwe Drijfhout betovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 03 jan. 1866 21 dec. 1929
Meiske Verburg Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1866
Meiske Verburg betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1866
Johannes Verhage betovergrootoom Middelburg, Zeeland, NL 03 aug. 1866 Middelburg, Zeeland, NL 25 jul. 1956
Anna Noordhof Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Warffum, Groningen, NL 14 mrt. 1867 Uithuizermeeden, Groningen, NL 26 sep. 1913
Wilhelmina Verburg Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Vliedorp, Groningen, NL 13 nov. 1867 Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1958
Wilhelmina Verburg betovergroottante Vliedorp, Groningen, NL 13 nov. 1867 Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1958
Grietje Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 28 okt. 1868 Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1974
Grietje Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 28 okt. 1868 Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1974
Marinus Gilde betovergrootoom Middelburg, Zeeland, NL ABT 1869
Jan Jager betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jan Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jan Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jantje Verburg Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 okt. 1869 Ulrum, Groningen, NL 16 jun. 1944
Jantje Verburg betovergroottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 okt. 1869 Ulrum, Groningen, NL 16 jun. 1944
Jan Noordhof Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Warffum, Groningen, NL 14 jan. 1870 Warffum, Groningen, NL 15 jun. 1943
Nn Louwerse betovergrootoom Veere, Zeeland, NL 24 aug. 1870 Veere, Zeeland, NL 24 aug. 1870
Marten Venema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 jul. 1871 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 apr. 1874
Marten Venema betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 jul. 1871 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 apr. 1874
Katharina Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Katharina Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Katharina Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Antje Neut betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 nov. 1871 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 apr. 1872
Antje Verburg Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 nov. 1871 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 03 mrt. 1873
Antje Verburg betovergroottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 nov. 1871 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 03 mrt. 1873
Maatje Gilde betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL ABT 1872
Wilhelmina Johanna Verhage betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL 10 dec. 1872
Ettje Drijfhout oudtante 3e graad Niehove, Groningen, NL 07 mrt. 1873
Lammert Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 13 mrt. 1873
Kornelis Drijfhout oudtante 3e graad Ten Boer, Groningen, NL 12 mei 1873 Chicago, Illinois, USA ABT 1938
Martje Noordhof Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Warffum, Groningen, NL 27 aug. 1873 Warffum, Groningen, NL 25 jan. 1881
Meiske Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Meiske Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Meiske Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Wilhelmina Johanna Gilde betovergroottante Middelburg, Zeeland, NL 23 mei 1874 Vlissingen, Zeeland, NL 16 aug. 1887
Maatje Meulmeester betovergroottante Arnemuiden, Zeeland, NL 17 sep. 1874 Middelburg, Zeeland, NL 26 feb. 1949
Arien Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 15 nov. 1874 Farmsum, Groningen, NL 11 nov. 1927
Nella Mortinusdatter oudtante 3e graad Frosta, Nord-Trøndelag, NO 17 feb. 1875 Levanger, NO 07 mei 1943
Hendrik Drijfhout oudtante 3e graad Ten Boer, Groningen, NL 08 apr. 1875 Ten Boer, Groningen, NL 09 aug. 1875
Pieter Mennes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1875 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1875
Pieter Mennes betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1875 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1875
Pieter Poll betovergrootoom Zuidhorn, Groningen, NL 02 jul. 1875
Jantje Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Jantje Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Jantje Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Pieter Meulmeester betovergrootoom Arnemuiden, Zeeland, NL ABT september 1875 Arnemuiden, Zeeland, NL 16 sep. 1875
Gerrit Verburg Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 09 nov. 1875
Gerrit Verburg betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 09 nov. 1875
Teke Venema Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1876 Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1905
Teke Venema betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1876 Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1905
Pieter Mennes Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1876
Pieter Mennes betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1876
Jan Melle Balk Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 apr. 1877 Ulrum, Groningen, NL 31 jul. 1878
Jan Melle Balk 4th cousin 4 times removed up (m) Ulrum, Groningen, NL 15 apr. 1877 Ulrum, Groningen, NL 31 jul. 1878
Lammert Jacob Neut betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 jul. 1877 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1949
Roelf Verburg Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1877 Ulrum, Groningen, NL 02 jun. 1878
Roelf Verburg betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1877 Ulrum, Groningen, NL 02 jun. 1878
Aaltje Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Aaltje Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Aaltje Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Nn Venema Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878
Nn Venema betovergroottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878
Hendrik Drijfhout oudtante 3e graad Ten Boer, Groningen, NL 27 apr. 1878
Janna Poll betovergroottante Zuidhorn, Groningen, NL 11 jun. 1878
Kornelis Drijfhout oudtante 3e graad Noordhorn, Groningen, NL 13 sep. 1878
Jan Melle Balk Achter-achter-achterneef 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1879
Jan Melle Balk 4th cousin 4 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1879
NN Koning betovergrootoom Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 14 okt. 1879 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 14 okt. 1879
Teekelina Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Teekelina Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Teekelina Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Tecaline Johanna Theodora Wilh Drijfhout oudtante 3e graad Ten Boer, Groningen, NL 23 aug. 1880
Catharina Maria Koning overgroottante Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 18 mrt. 1881 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 30 dec. 1884
Louwe Jans Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1881
Louwe Jans Bol 4th cousin 4 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1881
Grietje Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Grietje Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Grietje Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Harmannus Bernardus Koning betovergrootoom Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 15 mrt. 1883 Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 04 aug. 1950
Annechien Koning overgroottante Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 15 nov. 1883
Allienus (Albert) Jager overgrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1884 Chicago, Illinois, USA 23 feb. 1951
Allienus (Albert) Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1884 Chicago, Illinois, USA 23 feb. 1951
Magda Aadal betovergroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1885
Jacob Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 18 mrt. 1886 Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Martje Jager overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 02 apr. 1886 Illinois, USA 19 jul. 1955
Martje Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 02 apr. 1886 Illinois, USA 19 jul. 1955
Poppe Koning betovergrootoom Kalkwijk, Groningen, NL 15 mei 1886 24 aug. 1965
Catharina Maria Koning overgroottante Groningen, NL 11 jun. 1886
Berend Noordhof Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zuidwolde, Groningen, NL 07 jul. 1886
Maria Koning overgroottante Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 17 jun. 1887
Douwe Drijfhout betovergrootoom Noordhorn, Groningen, NL 03 jul. 1887 Leeuwarden, Friesland, NL 28 jan. 1971
Hendrik Jager overgrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1887 Chicago, Illinois, USA 15 sep. 1958
Hendrik Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1887 Chicago, Illinois, USA 15 sep. 1958
Bruno Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 31 okt. 1887 Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1889
Arend Noordhof Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Warffum, Groningen, NL 28 dec. 1887
Jacob Jager Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Jacoba Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 28 apr. 1889 Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1889
Geert Koning betovergrootoom Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 08 mei 1889
Renso Noordhof Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Groningen, NL ABT 1889
IJtje Drijfhout betovergroottante Noordhorn, Groningen, NL 10 aug. 1889 Opende, Groningen, NL 28 sep. 1956
Grietje Jager overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 01 sep. 1889
Grietje Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 01 sep. 1889
Maria Johanna Bos overgroottante Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 02 mrt. 1890
Pieter Groen overgrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1890
Pieter Groen Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1890
Antonetta Maria Margaretha Koning overgroottante Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 29 mrt. 1890
Åsta Antonsdatter Aadal betovergroottante Frosta, Nord-Trøndelag, NO ABT 1890
Jacoba Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 26 aug. 1890
Maria Alida Teuben overgroottante Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 03 nov. 1890
Janna Drijfhout betovergroottante Noordhorn, Groningen, NL 05 feb. 1891 Marum, Groningen, NL
Lubbert van der Horn betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 01 mrt. 1891
Petrus Johannes Koning betovergrootoom Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 05 jul. 1891 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 18 apr. 1964
Maria Jager overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1891 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1892
Maria Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1891 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1892
Maria Johanna Bos overgroottante Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 28 okt. 1891
Barbera Jantina Koning overgroottante Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 30 jan. 1892
Bruna Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Ida Jager Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 09 feb. 1893
Geilje Noordhof Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Warffum, Groningen, NL 28 mei 1892 Warffum, Groningen, NL 03 jul. 1892
Hendrik Groen overgrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1892 Ulrum, Groningen, NL 30 sep. 1892
Hendrik Groen Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1892 Ulrum, Groningen, NL 30 sep. 1892
Alida Martha Teuben overgroottante Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 13 aug. 1892
Jantje van der Horn overgroottante Ulrum, Groningen, NL 26 dec. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Hendrik Drijfhout overgrootoom 4e graad Noordhorn, Groningen, NL 30 apr. 1893 15 apr. 1964
Catharina Frans overgroottante Kalkwijk, Groningen, NL 14 jul. 1893
Maria Jager overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 28 jul. 1893 Chicago, Illinois, USA 17 dec. 1961
Maria Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 28 jul. 1893 Chicago, Illinois, USA 17 dec. 1961
Antonius Johannes Koning betovergrootoom Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 07 okt. 1893 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 11 dec. 1952
Alf Antonsen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 19 nov. 1893
Jantje Buwalda overgroottante Houwerzijl, Groningen, NL 24 dec. 1893
Jantje van der Horn overgroottante Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1894
Klazina Dijkstra overgroottante Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klazina Dijkstra Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klazina Dijkstra Achter-achter-achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klazina Dijkstra groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Roelina Jager overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 02 nov. 1894
Roelina Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 02 nov. 1894
Hendrik Groen overgrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1894
Hendrik Groen Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1894
Jan van der Hoek Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Warffum, Groningen, NL 10 jan. 1895
Maria Frans overgroottante Sappemeer, Groningen, NL 15 feb. 1895 Sappemeer, Groningen, NL 17 okt. 1895
Klaziena Siegers overgroottante Groningen, NL 23 feb. 1896
Klaziena Siegers Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Groningen, NL 23 feb. 1896
Klaziena Siegers Achter-achter-achternicht 4e graad Groningen, NL 23 feb. 1896
Klaziena Siegers groottante 5e graad Groningen, NL 23 feb. 1896
Hendrika Jager overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1896 Ulrum, Groningen, NL 04 jun. 1896
Hendrika Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1896 Ulrum, Groningen, NL 04 jun. 1896
Johannus Bernardus Koning betovergrootoom Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 10 mrt. 1896
Grietje Louwina Drijfhout overgroottante 4e graad Noordhorn, Groningen, NL 03 apr. 1896
Pieter Frans betovergrootoom Sappemeer, Groningen, NL 03 jun. 1896 Hoogezand, Groningen, NL 04 feb. 1920
Willem Dijkstra Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Willem Dijkstra Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Willem Dijkstra betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Willem Dijkstra grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Johannes van der Hoek Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Warffum, Groningen, NL 25 mrt. 1897
Gaatske van der Horn overgroottante Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1897
Diena Siegers overgroottante Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Diena Siegers Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Diena Siegers Achter-achter-achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Diena Siegers groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Trygve Antonsen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 23 jun. 1897 USA
Jan Groen overgrootoom 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 mei 1898
Jan Groen Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 mei 1898
Fokke Drijfhout betovergrootoom De Waarden, NL 17 sep. 1898 Niezijl, Groningen, NL 20 nov. 1968
Poppe Frans betovergrootoom Kalkwijk, Groningen, NL 12 okt. 1898
Nn Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Nn Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Nn Jager grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Jenny Agate Mariusdatter betovergroottante 4e graad Levanger, NO 23 mrt. 1899 ABT 1936
Christina Margaretha Koning overgroottante Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 07 mei 1899 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 20 jul. 1904
Jacoba Siegers overgroottante Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Jacoba Siegers Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Jacoba Siegers Achter-achter-achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Jacoba Siegers groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Ali van der Hoek Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Warffum, Groningen, NL 27 jul. 1899
Reidar Antonsen Aadal betovergrootoom Frosta, Nord-Trøndelag, NO 29 okt. 1899
Anje Drijfhout overgroottante De Waarden, NL 05 jan. 1900 Niezijl, Groningen, NL 13 aug. 1900
Klaassien Barbara van Iperen overgroottante Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Klaassien Barbara van Iperen Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Klaassien Barbara van Iperen Achter-achter-achternicht 4e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Klaassien Barbara van Iperen groottante 5e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Teeke Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Teeke Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Teeke Jager grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Siert Stuk Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Eenrum, Groningen, NL 12 jan. 1901
Jacob Siegers Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Jacob Siegers Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Jacob Siegers betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Jacob Siegers grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Johannes Frans betovergrootoom Kalkwijk, Groningen, NL 15 mei 1901
Alderdina Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Alderdina Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Alderdina Jager groottante 5e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Aldert van der Horn betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1901
Trientje Drijfhout overgroottante Niezijl, Groningen, NL 15 dec. 1901 Winsum, Groningen, NL 04 okt. 1952
Jelle Drijfhout betovergrootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 26 feb. 1902 Chicago, Illinois, USA 06 feb. 1983
Hendrik Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Hendrik Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Hendrik Bolt betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Hendrik Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Bastiaan van Iperen Achter-achter-achterneef 4e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Bastiaan van Iperen Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Bastiaan van Iperen betovergrootoom Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Bastiaan van Iperen grootoom 5e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Teeke Siegers Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Teeke Siegers Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Teeke Siegers betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Teeke Siegers grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Martje Stuk Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Eenrum, Groningen, NL 08 mei 1903
Anje Drijfhout overgroottante Niezijl, Groningen, NL 16 jun. 1903 Niezijl, Groningen, NL 14 mei 1907
Melle Drijfhout betovergrootoom 4e graad ABT 1903 ABT 1985
Klazina Bolt overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Klazina Bolt Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Klazina Bolt Achter-achter-achternicht 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Klazina Bolt groottante 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Harmannus Bernardus Koning grootoom 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 30 aug. 1903 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 11 nov. 1954
Aaltje Romeling overgroottante Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Aaltje Romeling Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Aaltje Romeling Achter-achter-achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Aaltje Romeling groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Maria Frans overgroottante Foxhol, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 28 okt. 1903 Foxhol, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 22 nov. 1903
Trientje Drijfhout overgroottante 15 feb. 1904 Noordhorn, Groningen, NL 15 sep. 1981
Jan van der Horn betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 28 jun. 1904
Jacob de Wit betovergrootoom ABT 1904 Groningen, NL 28 feb. 1958
Wilem Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Wilem Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Wilem Bolt betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Wilem Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Aaltje Groen overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 10 sep. 1904
Aaltje Groen Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 10 sep. 1904
Teke Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Maria Frans overgroottante Hoogezand, Groningen, NL 22 dec. 1904 Groningen, NL 16 apr. 1982
Jan Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 04 jun. 1905 11 jul. 1972
Grace Jager groottante 4e graad Chicago, Illinois, USA ABT 1905
Grace Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Chicago, Illinois, USA ABT 1905
Nellie Jager groottante 4e graad ABT 1905
Nellie Jager Achter-achter-achternicht 4e graad ABT 1905
Telina Engelina Koning groottante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 21 jul. 1905
Hendrik Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 14 aug. 1905 Emmeloord, Fevoland, NL 01 nov. 1974
Nn Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Trientje de Wit overgroottante Groningen, NL ABT 1906 Groningen, NL 24 jul. 1966
Berendje Drijfhout overgroottante Niezijl, Groningen, NL 14 sep. 1906 Niezijl, Groningen, NL 14 sep. 1932
Anne Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 01 okt. 1906 Niezijl, Groningen, NL 14 mei 1907
Nn Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Nn Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Nn Bolt betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Nn Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
NN Koning groottante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 15 dec. 1906 Sappemeer, Groningen, NL 15 dec. 1906
Elisabeth Groen overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 18 mei 1907
Elisabeth Groen Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 18 mei 1907
Teeke Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Teeke Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Teeke Bolt betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Teeke Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Anje Drijfhout overgroottante Niezijl, Groningen, NL 20 nov. 1907
Catherine Jager groottante 4e graad Chicago, Illinois, USA 10 dec. 1907 Kalamazoo, Michigan, USA 07 jun. 1977
Catherine Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Chicago, Illinois, USA 10 dec. 1907 Kalamazoo, Michigan, USA 07 jun. 1977
Pieter Romeling Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Pieter Romeling Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Pieter Romeling betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Pieter Romeling grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
John Jager Achter-achter-achterneef 4e graad 13 mrt. 1908 Orland Park, USA 06 jun. 1993
John Jager grootoom 4e graad 13 mrt. 1908 Orland Park, USA 06 jun. 1993
Fokke Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 23 mrt. 1908 Niezijl, Groningen, NL 17 mei 1909
Kasper Frans betovergrootoom Hoogezand, Groningen, NL 15 jul. 1908
Teeke Romeling Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Teeke Romeling Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Teeke Romeling betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Teeke Romeling grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Margaretha Koning groottante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 07 jun. 1909
Fokke Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 26 jun. 1909 Emmeloord, Fevoland, NL 01 jun. 1993
Simon Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Simon Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Simon Bolt betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Simon Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Sjabbe Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 02 nov. 1909 Groningen, NL 25 apr. 1940
Henry Theodore Drijfhout betovergrootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 10 jan. 1910
Albert Jager Achter-achter-achterneef 4e graad 28 apr. 1910
Albert Jager grootoom 4e graad 28 apr. 1910
Jantje Jager Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Jantje Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Jantje Jager groottante 5e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Gerrit van der Horn betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1931
Trijntje Bolt overgroottante ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Trijntje Bolt Achter-achter-achter-achternicht 3e graad ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Trijntje Bolt Achter-achter-achternicht 4e graad ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Trijntje Bolt groottante 5e graad ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Teke Groen overgrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 13 jul. 1910
Teke Groen Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 13 jul. 1910
Berendina Koning groottante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 17 sep. 1910
Kornelis Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 12 feb. 1911 Groningen, NL 16 jun. 1956
Wijtske Drijfhout overgrootoom 4e graad Surhuisterveen, Friesland, NL 09 mrt. 1911
Henedrikus Koning grootoom 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 13 jun. 1911
Jelle de Vries betovergrootoom ABT 1911 Groningen, NL 01 jul. 1918
Lutgerdina Frans overgroottante Foxhol, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 02 aug. 1911
Peter de Haan Achter-achter-achterneef 4e graad Chicago, Illinois, USA 08 aug. 1911 Chicago, Illinois, USA 12 nov. 1928
Peter de Haan grootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 08 aug. 1911 Chicago, Illinois, USA 12 nov. 1928
Jantina Johanna Koning groottante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 04 okt. 1911 Hoogezand, Groningen, NL 16 mrt. 1912
Bartje van der Weij overgroottante 4e graad 08 jan. 1912
Berend Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Berend Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Berend Bolt betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Berend Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Jan de Haan Achter-achter-achterneef 4e graad Chicago, Illinois, USA 25 jun. 1912
Jan de Haan grootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 25 jun. 1912
Cornelius Drijfhout betovergrootoom 4e graad ABT 1912
Jan Klaas Werkman betovergrootoom Leegkerk, Groningen, NL 13 aug. 1912 Leegkerk, Groningen, NL 28 okt. 1929
Bartje Drijfhout overgrootoom 4e graad Opende, Groningen, NL 18 sep. 1912
Jan Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 23 okt. 1912 Niezijl, Groningen, NL 18 sep. 1922
Jantina Johanna Koning groottante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 24 jan. 1913
Jacob Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Chicago, Illinois, USA 29 jan. 1913 Chicago, Illinois, USA 03 feb. 1970
Jacob Jager grootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 29 jan. 1913 Chicago, Illinois, USA 03 feb. 1970
Karel Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Karel Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Karel Bolt betovergrootoom ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Karel Bolt grootoom 5e graad ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Marie de Haan groottante 4e graad Chicago, Illinois, USA ABT 1913
Marie de Haan Achter-achter-achternicht 4e graad Chicago, Illinois, USA ABT 1913
Martha Drijfhout betovergroottante 4e graad ABT 1913
Trijntje van der Weij overgroottante 4e graad 06 okt. 1913
Douwe Drijfhout betovergrootoom Niezijl, Groningen, NL 07 feb. 1914 Zuidhorn, Groningen, NL 27 jul. 1993
Tecla Harmanna Frans overgroottante Foxhol, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 03 mrt. 1914
Annetta Koning groottante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 16 apr. 1914 Sappemeer, Groningen, NL 14 mei 1914
Alida Roelfina Bolt overgroottante Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Alida Roelfina Bolt Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Alida Roelfina Bolt Achter-achter-achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Alida Roelfina Bolt groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Trientje Werkman overgroottante Leegkerk, Groningen, NL 27 aug. 1914 Groningen, NL 17 jul. 1975
Hendrik Noordhof Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL ABT augustus 1914 Ulrum, Groningen, NL 04 dec. 1914
Janna Drijfhout overgroottante Niezijl, Groningen, NL 21 nov. 1914 Groningen, NL 05 sep. 1972
Grace de Haan groottante 4e graad Chicago, Illinois, USA 03 dec. 1914
Grace de Haan Achter-achter-achternicht 4e graad Chicago, Illinois, USA 03 dec. 1914
Ietje van der Weij overgroottante 4e graad 04 jan. 1915 05 apr. 1917
NN Koning grootoom 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 20 feb. 1915 Sappemeer, Groningen, NL 20 feb. 1915
Trijntje Koning groottante 3e graad ABT 1915
Roelof Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Roelof Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Roelof Bolt betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Roelof Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Benjamin Drijfhout betovergrootoom 4e graad 30 okt. 1915
Nn de Haan Achter-achter-achterneef 4e graad Chicago, Illinois, USA 05 nov. 1915 Chicago, Illinois, USA 06 nov. 1915
Nn de Haan grootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 05 nov. 1915 Chicago, Illinois, USA 06 nov. 1915
Henry Jager Achter-achter-achterneef 4e graad 08 jul. 1916 Worth, USA 23 feb. 2000
Henry Jager grootoom 4e graad 08 jul. 1916 Worth, USA 23 feb. 2000
Meiske Bolt overgroottante Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Meiske Bolt Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Meiske Bolt Achter-achter-achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Meiske Bolt groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Samuel de Haan Achter-achter-achterneef 4e graad Chicago, Illinois, USA 20 dec. 1916 Albuquerque, New Mexico, USA 31 aug. 1994
Samuel de Haan grootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 20 dec. 1916 Albuquerque, New Mexico, USA 31 aug. 1994
Grietje (Grace) Groen groottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1917 Kalamazoo, Michigan, USA
Grietje (Grace) Groen Achter-achter-achternicht 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1917 Kalamazoo, Michigan, USA
Harmannus Bernardus Koning grootoom 3e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 03 feb. 1917 Heemskerk, Gemeente Heemskerk, North Holland, Nederland 05 jul. 1993
Aukje Drijfhout overgroottante Niezijl, Groningen, NL 06 feb. 1917
Antje Drijfhout overgroottante Groningen, NL 23 mrt. 1917
Harmina Werkman overgroottante Leegkerk, Groningen, NL 03 nov. 1917 Leegkerk, Groningen, NL 26 feb. 1927
Annetta Koning groottante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 04 nov. 1917
Frederick de Haan Achter-achter-achterneef 4e graad Chicago, Illinois, USA 27 mei 1918 Manteno, Illinois, USA 08 feb. 1990
Frederick de Haan grootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 27 mei 1918 Manteno, Illinois, USA 08 feb. 1990
Knelske Koning groottante 3e graad ABT 1918 Groningen, NL 21 jun. 1944
IJtje van der Weij overgroottante 4e graad 02 aug. 1918 10 jul. 1919
Jan Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Jan Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Jan Bolt betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Jan Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Trijntje Drijfhout overgroottante Groningen, NL 16 jun. 1919 Groningen, NL 02 okt. 1919
Nn Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Nn Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Nn Bolt betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Nn Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Reinder van der Weij overgrootoom 4e graad 12 nov. 1919
Raymond Jager Achter-achter-achterneef 4e graad 15 nov. 1919 USA 07 apr. 1981
Raymond Jager grootoom 4e graad 15 nov. 1919 USA 07 apr. 1981
Bartje van der Weij overgroottante 4e graad Opende, Groningen, NL 29 mei 1920
Maria Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Fokke Drijfhout betovergrootoom Groningen, NL 02 feb. 1921
Pieter Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Pieter Bolt Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Pieter Bolt betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Pieter Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Sjabbe van der Weij overgrootoom 4e graad 04 mei 1921
Gerrit Groen Achter-achter-achterneef 4e graad Kruisweg, Groningen, NL ABT 1921
Gerrit Groen grootoom 4e graad Kruisweg, Groningen, NL ABT 1921
Rosie Sluiter groottante 4e graad Chicago, Illinois, USA 22 okt. 1921 Chicago, Illinois, USA 10 nov. 1921
Rosie Sluiter Achter-achter-achternicht 4e graad Chicago, Illinois, USA 22 okt. 1921 Chicago, Illinois, USA 10 nov. 1921
Maynard Jager Achter-achter-achterneef 4e graad 25 nov. 1921 USA 10 jun. 1981
Maynard Jager grootoom 4e graad 25 nov. 1921 USA 10 jun. 1981
Nn Bolt overgroottante Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Nn Bolt Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Nn Bolt Achter-achter-achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Nn Bolt groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Charles Drijfhout betovergrootoom 4e graad ABT 1922
Gerrit Groen Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1922 Ulrum, Groningen, NL 06 jun. 1923
Gerrit Groen grootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1922 Ulrum, Groningen, NL 06 jun. 1923
IJtje van der Weij overgroottante 4e graad 14 aug. 1922 11 jan. 1982
Albert Sluiter Achter-achter-achterneef 4e graad Chicago, Illinois, USA 12 sep. 1922 Chicago, Illinois, USA 09 okt. 1922
Albert Sluiter grootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 12 sep. 1922 Chicago, Illinois, USA 09 okt. 1922
Geert Drijfhout betovergrootoom Groningen, NL 23 jun. 1923 Groningen, NL 15 mrt. 1994
Arend Veninga grootoom 3e graad Kommerzijl, Groningen, NL 05 jul. 1923
Petronella van der Weij overgroottante 4e graad 23 okt. 1923
Keetje (Conny) Groen groottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1924
Keetje (Conny) Groen Achter-achter-achternicht 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1924
Trijntje van der Weij overgroottante 4e graad Opende, Groningen, NL 11 okt. 1924
Robert Sluiter Achter-achter-achterneef 4e graad Chicago, Illinois, USA 22 jan. 1925 Joliet, Illinois, USA 30 aug. 1947
Robert Sluiter grootoom 4e graad Chicago, Illinois, USA 22 jan. 1925 Joliet, Illinois, USA 30 aug. 1947
Aukje Veninga groottante 3e graad Ferwerd, Groningen, NL 12 mrt. 1925
Jantina Margaretha Bolt overgroottante Groningen, NL 06 apr. 1925
Jantina Margaretha Bolt Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Groningen, NL 06 apr. 1925
Jantina Margaretha Bolt Achter-achter-achternicht 4e graad Groningen, NL 06 apr. 1925
Jantina Margaretha Bolt groottante 5e graad Groningen, NL 06 apr. 1925
Jan Drijfhout betovergrootoom Groningen, NL 04 jun. 1925 Groningen, NL 08 jul. 1981
Trijntje Drijfhout overgroottante Groningen, NL 04 jun. 1925 Launceston, AU 21 okt. 1955
Douwe Veninga grootoom 3e graad Ferwerd, Groningen, NL 15 apr. 1926
Douwe Drijfhout grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 14 jun. 1926 Ameland, Friesland, NL 08 jul. 1978
Janna van der Weij overgroottante 4e graad Opende, Groningen, NL 09 jan. 1927
Renske van der Weij overgroottante 4e graad 30 mei 1927
Tetje Drijfhout groottante 2e graad Ezinge, Groningen, NL 19 aug. 1927
Ijmtje Pater groottante 2e graad Zevenhuizen, Groningen, NL 08 feb. 1928
Jan Veninga grootoom 3e graad Ferwerd, Groningen, NL 06 mrt. 1928 Roodeschool, Groningen, NL 21 apr. 1935
Douwe Drijfhout betovergrootoom Groningen, NL 13 sep. 1928
Halbe van der Weij overgroottante 4e graad Opende, Groningen, NL 12 jan. 1929
Kornelis Drijfhout grootoom 2e graad Ezinge, Groningen, NL 09 mrt. 1929 02 dec. 1998
Trijntje Pater groottante 2e graad Zevenhuizen, Groningen, NL 19 mrt. 1929
Grietje van der Weij overgroottante 4e graad 19 apr. 1929
Klazina Jantina Blaauw groottante 3e graad Groningen, NL 29 jul. 1929 Leerdam, Zuid-Holland, NL 15 jul. 2005
Geertruida Lammechina Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Fokke Veninga grootoom 3e graad Aduard, Groningen, NL 27 dec. 1929
Klaas ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 05 mrt. 1930
Grietje Drijfhout groottante 3e graad Niezijl, Groningen, NL 21 mrt. 1930
Sjoerd Drijfhout grootoom 3e graad Giethoorn, Overijssel, NL 27 jun. 1930
Liv Lerfald overgroottante Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO ABT 1930
Sjabbe Drijfhout grootoom 2e graad Ezinge, Groningen, NL 04 aug. 1930
Sjabbe Pater grootoom 2e graad Zevenhuizen, Groningen, NL 22 okt. 1930 Zevenhuizen, Groningen, NL 12 jun. 1997
Theo Harmannus Blaauw grootoom 3e graad Groningen, NL 04 dec. 1930 Groningen, NL 16 okt. 1998
Douwe Drijfhout grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 17 apr. 1931 Tolbert, Groningen, NL 05 apr. 1995
Paulina Harmina Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Albert Drijfhout grootoom 3e graad Niehove, Groningen, NL 30 apr. 1931
Douwe van der Weij overgrootoom 4e graad Opende, Groningen, NL 03 jul. 1931
Douwe ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 12 nov. 1931
Martje Pater groottante 2e graad Zevenhuizen, Groningen, NL 28 jan. 1932
Jetske Drijfhout groottante 2e graad Feerwerd, Groningen, NL 24 mrt. 1932 Groningen, NL 06 feb. 1958
Tjeerd Drijfhout grootoom 3e graad Groningen, NL 13 apr. 1932
Albertus Veninga grootoom 3e graad Tinallinge, Groningen, NL 18 mei 1932
Hendrik Drijfhout grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 18 jun. 1932
Fokke Drijfhout grootoom 2e graad Ezinge, Groningen, NL 04 sep. 1932
Catharina Blaauw groottante 3e graad Groningen, NL 15 mrt. 1933 Groningen, NL 29 jan. 1934
Geertje Drijfhout groottante 3e graad Niezijl, Groningen, NL 19 jun. 1933
Johanna Anna Jager Achter-achter-achternicht 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Edith Lillian Segtnan groottante 5e graad Levanger, NO 26 dec. 1933 Levanger, NO 21 sep. 1955
Aukje Drijfhout groottante 3e graad Hoogkerk, Groningen, NL 05 mrt. 1934
Andries Blaauw grootoom 3e graad Groningen, NL 08 apr. 1934 Groningen, NL 09 apr. 1934
Tetje Drijfhout groottante 2e graad Feerwerd, Groningen, NL 27 jun. 1934
Aafke van der Weij overgroottante 4e graad Opende, Groningen, NL ABT 1934 Opende, Groningen, NL 20 nov. 1934
Martje Drijfhout groottante 2e graad Ezinge, Groningen, NL 11 okt. 1934
Jenke Pater groottante 2e graad Zevenhuizen, Groningen, NL 20 okt. 1934
Lodewijk ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 05 nov. 1934
Henry Theodore Drijfhout grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 10 feb. 1935
Albert Drijfhout grootoom 3e graad Oldehove, Groningen, NL 05 mei 1935
Jan Veninga grootoom 3e graad Roodeschool, Groningen, NL 13 mei 1935
Tecla Harmanna Blaauw groottante 3e graad Groningen, NL 28 mei 1935 Groningen, NL 15 mrt. 1995
Pieter Frans grootoom 3e graad Maartenshoek, Groningen, NL 1935 Groningen, NL 13 feb. 1936
Jan Drijfhout grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 18 jul. 1935
Fokke Drijfhout grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 09 okt. 1935
Jantje Drijfhout groottante 2e graad Feerwerd, Groningen, NL 04 dec. 1935
Wicher Drijfhout grootoom 2e graad Ezinge, Groningen, NL 26 feb. 1936
Jan Poppe Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Andries Blaauw grootoom 3e graad Groningen, NL 27 sep. 1936 Groningen, NL 18 jan. 1992
Janna Drijfhout groottante 3e graad Oldehove, Groningen, NL 09 mrt. 1937
Marchien Koning groottante 2e graad ABT 1937 Maartenshoek, Groningen, NL 21 feb. 1938
Klaas ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 10 jul. 1937
Pieter Drijfhout grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 14 nov. 1937
Carol Joyce Drijfhout groottante 5e graad Chicago, Illinois, USA 17 mrt. 1938
Jan Brouwers grootoom 2e graad Saaksum, Groningen, NL 25 mrt. 1938
Poppe Harmannus Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Boudina Drijfhout groottante 3e graad Westerbroek, Groningen, NL 10 jul. 1938
Sietske Drijfhout groottante 2e graad Ezinge, Groningen, NL 24 jul. 1938 CA 11 aug. 1989
Sjabbe Drijfhout grootoom 2e graad Feerwerd, Groningen, NL 20 sep. 1938
Douwe Drijfhout grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 29 sep. 1938
Douwe ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 02 okt. 1938 Hoogkerk, Groningen, NL 26 nov. 1990
Marilyn Drijfhout groottante 5e graad 24 feb. 1939
Sjabbe Brouwers grootoom 2e graad Saaksum, Groningen, NL 27 mrt. 1939
Anje Veninga groottante 3e graad Groningen, NL 16 nov. 1939
Fokke ten Have grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 28 nov. 1939
Roelof ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 24 dec. 1939 Grijpskerk, Groningen, NL 09 jul. 1941
Maria Blaauw groottante 3e graad Groningen, NL 11 jan. 1940 Groningen, NL 08 okt. 1997
Dina Drijfhout groottante 3e graad Groningen, NL 04 feb. 1940
Jenne Drijfhout grootoom 3e graad Zuidhorn, Groningen, NL 07 mrt. 1940
Fokke Jan Brouwers grootoom 2e graad Saaksum, Groningen, NL 08 apr. 1940
Trijntje Drijfhout groottante 2e graad Ezinge, Groningen, NL 22 jun. 1940
Lodewijk Drijfhout grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 23 dec. 1940 Assen, Drenthe, NL 02 okt. 2005
Sjabbe ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 29 dec. 1940
Fokje Pater groottante 2e graad Zevenhuizen, Groningen, NL 07 jan. 1941
Sijtze Bernhard Brouwers grootoom 2e graad Saaksum, Groningen, NL 17 apr. 1941
Dina Drijfhout groottante 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 15 jun. 1941
Tjitske ten Have groottante 3e graad Niezijl, Groningen, NL 05 jul. 1941
Aukje Drijfhout groottante 3e graad Niezijl, Groningen, NL 20 jul. 1941
Howard John Drijfhout grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 26 okt. 1941
Poppe Harmannus Jager Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Henderikus Klaas van Dellen grootoom 2e graad Stitswerd, Groningen, NL ABT juni 1942 Stitswerd, Groningen, NL 04 jul. 1942
NN Koning oom 4e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 16 jul. 1942 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 16 jul. 1942
Aukje Drijfhout groottante 3e graad Kommerzijl, Groningen, NL 06 aug. 1942
Tjitske ten Have groottante 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 05 sep. 1942
Hendrik Drijfhout grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 02 nov. 1942 Emmeloord, Fevoland, NL 20 mrt. 1954
Douwe Drijfhout grootoom 2e graad Ezinge, Groningen, NL 27 mrt. 1943
Karen Drijfhout groottante 5e graad 01 jul. 1943
Ekke Hendrik Drijfhout grootoom 2e graad Feerwerd, Groningen, NL 04 aug. 1943
Jan ten Have grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 20 aug. 1943
Femmina Drijfhout groottante 3e graad Niezijl, Groningen, NL 10 sep. 1943
Trientje Drijfhout groottante 3e graad Lemmer, Friesland, NL 20 sep. 1943 Groningen, NL 24 dec. 1944
Douwe Brouwers grootoom 2e graad Saaksum, Groningen, NL 23 dec. 1943
Hendrik Drijfhout grootoom 3e graad 11 feb. 1944
Leendert Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad NL 27 feb. 1944
Leendert Bolt grootoom 3e graad NL 27 feb. 1944
Bralt Drijfhout grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 09 mrt. 1944
Roelof ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 12 mrt. 1944
Glenn Drijfhout grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 22 nov. 1944
Geertruda Drijfhout groottante 2e graad Ezinge, Groningen, NL 10 feb. 1945
Aukje Brouwers groottante 2e graad Pieterburen, Groningen, NL 08 okt. 1945
Sjabbe Drijfhout grootoom 3e graad Niezijl, Groningen, NL 29 okt. 1945
Trijntje Drijfhout groottante 3e graad Lemmer, Friesland, NL 31 okt. 1945
Douwe Drijfhout grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 19 dec. 1945
Aukje ten Have groottante 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 28 dec. 1945
Roelof Kornelis van Dellen grootoom 2e graad Kantens, Groningen, NL ABT februari 1946 Kantens, Groningen, NL 23 mei 1946
Lebertus Drijfhout grootoom 3e graad Kommerzijl, Groningen, NL 07 apr. 1946
Willem Bolt Achter-achter-achterneef 4e graad NL 04 dec. 1946
Willem Bolt grootoom 3e graad NL 04 dec. 1946
Albertus Hendrikus Koning oom 4e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 05 dec. 1946 Amsterdam, Gemeente Amsterdam, North Holland, Nederland 12 nov. 2015
Auktje ten Have groottante 3e graad Niezijl, Groningen, NL 06 dec. 1946
Dirk Drijfhout grootoom 3e graad Nieuwerkerk aan den IJsel, Zuid-Holland, NL 10 okt. 1947
Albert Drijfhout grootoom 3e graad 14 okt. 1947
Tetje Brouwers groottante 2e graad Pieterburen, Groningen, NL 16 mrt. 1948
Grietje Drijfhout groottante 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 18 mrt. 1948
Douwe Pieter Drijfhout grootoom 2e graad Feerwerd, Groningen, NL 05 jul. 1948
Teekelina Bolt groottante 3e graad 07 aug. 1948
Teekelina Bolt Achter-achter-achternicht 4e graad 07 aug. 1948
Jan ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 03 okt. 1948
Jeltje Aukje Drijfhout groottante 3e graad Emmeloord, Fevoland, NL 14 feb. 1949
Teake Drijfhout grootoom 2e graad Pieterburen, Groningen, NL 20 feb. 1949
Fokke ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 23 okt. 1949
Lodewijk ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 23 okt. 1949 Groningen, NL 17 jul. 1991
Trientje Drijfhout groottante 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 13 dec. 1949
Tekke Brouwers grootoom 2e graad Pieterburen, Groningen, NL 30 mei 1950
Cornelis Drijfhout grootoom 3e graad Kommerzijl, Groningen, NL 11 jul. 1950
Ria van der Wiel achtertante Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1950
Sjabbe Drijfhout grootoom 2e graad Ermelo, Gelderland, NL 01 jun. 1951 Apeldoorn, Gelderland, NL 08 aug. 2008
Trijntje ten Have groottante 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 09 jul. 1951
Lammert Diele Drijfhout grootoom 3e graad 14 aug. 1951
Albert Brouwers grootoom 2e graad Pieterburen, Groningen, NL 19 sep. 1951
Sjouke van der Wiel achteroom Ulrum, Groningen, NL 14 nov. 1951
Anja Brouwers groottante 2e graad Pieterburen, Groningen, NL 03 dec. 1952
Roelie Drijfhout groottante 3e graad Emmeloord, Fevoland, NL 24 jan. 1953
Hendrikje Drijfhout groottante 2e graad Ermelo, Gelderland, NL 04 feb. 1953
Thea Geertruida van der Wiel achtertante Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1953 Groningen, NL 03 mrt. 2008
Cornelis ten Have grootoom 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 07 apr. 1953
Maria (Marijke) Siegers achtertante Adorp, Groningen, NL 15 jun. 1953
Hennie van der Wiel achtertante Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1954
Luit Drijfhout grootoom 2e graad Feerwerd, Groningen, NL 24 jun. 1954
Eli Heimstad groottante 3e graad Narvik, Nordland, NO ABT 1954
Anje Janna Drijfhout groottante 3e graad Grijpskerk, Groningen, NL 04 okt. 1954
Paul van der Wiel achteroom Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1955
Benny Siegers achteroom Groot Wetsinge, Groningen, NL 26 jun. 1956
Anneke Bolt groottante 3e graad NL 16 sep. 1956
Anneke Bolt Achter-achter-achternicht 4e graad NL 16 sep. 1956
NN van der Wiel achteroom Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956 Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956
Odd O. Heimstad grootoom 3e graad Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO ABT 1957
Klaas Smits achteroom Potchefstroom, ZA 23 nov. 1957
Wilma Margaretha van der Wiel achtertante Ulrum, Groningen, NL 05 jun. 1958
Elizabeth Susanna Drijfhout groottante 2e graad Ermelo, Gelderland, NL 13 jun. 1959
Marian Gerda Wever achtertante Groningen, NL 02 aug. 1959
Geertruida Smits achtertante Potchefstroom, ZA 14 feb. 1960
Marcel Wever achteroom NL 03 mei 1960
Emmy Drijfhout achtertante Groningen, NL 03 jan. 1961
Tekke Drijfhout achteroom Aduard, Groningen, NL 21 feb. 1961
Trond Heimstad grootoom 3e graad Trondheim, Bakklandet, Sør-Trøndelag, NO ABT 1962
Gerhardus Jager achteroom Groningen, NL 10 jul. 1962
Gosina (Gina) Drijfhout achtertante Aduard, Groningen, NL 05 sep. 1962
Theo van der Wiel achteroom Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1963 Groningen, NL 28 jul. 1984
Theo Drijfhout achteroom Delfzijl, Groningen, NL 23 aug. 1963
Andre Siegers achteroom 30 mrt. 1964
Peter Wever achteroom NL 31 mei 1964
Geertruida (Truus) Drijfhout achtertante Aduard, Groningen, NL 07 okt. 1964
Tonny Jager oom 3e graad ABT 1968
Tonny Jager achteroom ABT 1968
Nathan Maurice Kuijpers oom 4e graad Uden, Noord-Brabant, NL 16 sep. 1970
Lambertus (Bert) Drijfhout achteroom Oldehove, Groningen, NL 23 feb. 1971
Miriam van der Meer achtertante Zuidlaren, Drenthe, NL 06 feb. 1972
Tekke Marten (Tim) Drijfhout achteroom Niehove, Groningen, NL 19 aug. 1972
Kirsten van der Meer achtertante Zuidlaren, Drenthe, NL 02 jun. 1973
Martijn Hardeman achteroom Ede, Gelderland, NL 06 jun. 1973
Wilhelmina Johanna Aadahl achtertante ABT 1973
Albert Michiel (Michiel) Drijfhout achteroom Oldehove, Groningen, NL 02 jan. 1975
Hester Hardeman achtertante Genemuiden, Overijssel, NL 08 apr. 1975
Ivonne Groenewold achtertante ABT 1975
Per Emil Ytterdal oom 4e graad NO ABT 1975
Bert-Jan Kuijpers oom 4e graad Uden, Noord-Brabant, NL 14 apr. 1976
Ørjan Utne oom 4e graad NO ABT 1977
Albert Groenewold achteroom 19 jan. 1978
Jan Bijlholt achteroom 27 jun. 1978
Susanne Mary Drijfhout achtertante Oldehove, Groningen, NL 03 jul. 1978
Eirin Utne tante 4e graad NO ABT 1979
Jantina Groenewold achtertante 05 nov. 1980
Samyr Romaun Bashara achteroom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 09 nov. 1981
Geertruide Marielle (Margreet) Drijfhout achtertante Oldehove, Groningen, NL 29 jan. 1982
Jochem Christiaan van Beek oom 3e graad NL 25 jul. 1982
Irene Beatrice Ytterdal tante 4e graad NO 25 jun. 1985
Freek Morren oom 3e graad Ermelo, Gelderland, NL 17 jul. 1985
Thomas Michiel van Beek oom 3e graad NL 08 mrt. 1986
Maarten Morren oom 3e graad Ermelo, Gelderland, NL 22 jul. 1988
Nienke Morren tante 3e graad Ermelo, Gelderland, NL 16 mei 1991
Kristiane Heimstad tante 4e graad NO ABT 1992
Susanne Morren tante 3e graad Ermelo, Gelderland, NL 15 jun. 1994
Edvin Heimstad oom 4e graad NO ABT 1994

Media

Afbeeldingen

Nienke01

Nienke

Nienke 2009

Beeld05