Mijn kwartierstaat

Peter Wever

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Jan Wever 10 okt. 1927 Johanna Anna Jager 27 nov. 1933

Partners

Partners Geboortedatum Kinderen
Yvonne Weydener Max Wever
Tom Wever

Persoonsgebeurtenissen

Soort gebeurtenis Datum Plaats Omschrijving
Geboorte 31 mei 1964 NL

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Partners
Yvonne Weydener Partner of vrouw
Broers en zusters
Marian Gerda Wever zuster Groningen, NL 02 aug. 1959
Marcel Wever broer NL 03 mei 1960
Kinderen
Max Wever zoon Alkmaar, Noord-Holland, NL 03 mrt. 2002
Tom Wever zoon Alkmaar, Noord-Holland, NL 03 mrt. 2002
Ouders
Jan Wever vader Onstwedde, Groningen, NL 10 okt. 1927 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 19 aug. 1999
Johanna Anna Jager moeder Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Grootouders
Berendje Koster grootmoeder
Mijme Wever grootvader
Teeke Jager grootvader Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Maria Koning grootmoeder Sappemeer, Groningen, NL 12 dec. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 26 jan. 2000
Overgrootouders
Jan Jager overgrootvader Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Geertruida Neut overgrootmoeder Hornhuizen, Groningen, NL 03 jan. 1875 Groningen, NL 20 apr. 1929
Poppe Harmannus Koning overgrootvader Kalkwijk, Groningen, NL 01 feb. 1876 Groningen, NL 27 jul. 1954
Geertruida Lammechina Freij overgrootmoeder Sappemeer, Groningen, NL ABT 1880 17 jan. 1954
Betovergrootouders
Maria Menzinga betovergrootmoeder Hoogezand, Groningen, NL 23 jul. 1829 Hoogezand, Groningen, NL 09 mrt. 1923
Poppe Koning betovergrootvader Hoogezand, Groningen, NL 18 okt. 1831 Kleinemeer, Groningen, NL 26 jan. 1901
Aldert Neut betovergrootvader Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1837 Ulrum, Groningen, NL 09 okt. 1914
Johanna Georgina de Vries betovergrootmoeder ABT 1844 Sappemeer, Groningen, NL 08 jun. 1930
Teeke Jager betovergrootvader Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1845 Zuidlaren, Drenthe, NL 10 feb. 1927
Katharina (Klaassien) Wagenveld betovergrootmoeder Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Jan Luppo Frey betovergrootvader ABT 1849 Kleinemeer, Groningen, NL 24 sep. 1923
Jantje Wierenga betovergrootmoeder Leens, Groningen, NL ABT 1851 Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1938
Oudouders
Harmke Westerhuis oudmoeder
Jan Klasens Wierenga oudvader
Margaretha Swartsenburg oudmoeder
Willem Hindriks Frey oudvader
Zwaantje Jans Menzinga oudmoeder
Boukje Poppes Damhuis oudmoeder Wonseradeel, Friesland, NL ABT 1802 Kleinemeer, Groningen, NL 04 jul. 1841
Lammert Berends Neut oudvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1804 Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1846
Remke Jeltes Bulthuis oudmoeder Hornhuizen, Groningen, NL ABT 1804
Harmannus Jans Koning oudvader Sappemeer, Groningen, NL 13 dec. 1804 Hoogezand, Groningen, NL 21 apr. 1870
Jan Geerts Jager oudvader Leens, Groningen, NL 27 dec. 1805 Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1863
Meiske Teekes Wagenveld oudmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1809 Ulrum, Groningen, NL 08 mrt. 1866
Teeke Ipes Wagenveld oudvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Catharina Klasens Zijlstra oudmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1820
Oudgrootouders
Geessien Everts Frik oudgrootmoeder
Itje Alderts oudgrootmoeder
Jantje Heines Bosveld oudgrootmoeder
Jantje Heines Bosveld oudgrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1844
Klaas Reinders Zijlstra oudgrootvader
Teeke (Taeke) Nannes (Nannings) Wagenveld oudgrootvader Eibersburen, Groningen, NL ABT 1758 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 aug. 1828
Aaltje Lieuwes Beukema oudgrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1763 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 28 dec. 1823
Berend Willems Neut oudgrootvader ABT 1763 Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1830
Jan Lubbers Mensinga oudgrootvader Residing in, Hoogezand, NL 1770 Hoogezand, Groningen, NL 29 jun. 1856
Mieke Egberts oudgrootmoeder Groningen, NL 1770 1830
Geert Jans Jager oudgrootvader Baflo, Groningen, NL ABT 1776 Leens, Groningen, NL 11 jan. 1811
Jan Herms Köning oudgrootvader Oude Rheen, Hannover, DE 30 jul. 1776 Sappemeer, Groningen, NL 31 jul. 1845
Thecla Bernards Smit oudgrootmoeder Sappemeer, Groningen, NL 27 aug. 1778 Sappemeer, Groningen, NL 14 feb. 1842
Bruna (Bruinje) Berents (Berends) Bruins oudgrootmoeder Leens, Groningen, NL 03 mrt. 1786 Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1856
Ijpe Teekes Wagenveld oudgrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld oudgrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Oudovergrootouders
Aaltje Rensens oudovergrootmoeder Groningen, NL
Aeltien Freriks oudovergrootmoeder
Allerd Lammerts oudovergrootvader
Anje Doekes oudovergrootmoeder
Antje (Aaltje) Jans Pieters oudovergrootmoeder
Berent Bruins oudovergrootvader Leens, Groningen, NL ABT april 1793
Bernardus Smit oudovergrootvader Sappemeer, Groningen, NL
Harm Harms Köning oudovergrootvader Oude Rheen, Hannover, DE BEF 1845
Heine Hindriks Bosveld oudovergrootvader
Korneliske Pieters oudovergrootmoeder
Margarita Hemmes oudovergrootmoeder Sappemeer, Groningen, NL
Nanne Tekes Wagenveld oudovergrootvader Munnekezijl, Gemeente Kollumerland en Nieuwkruisland, Friesland, NL
Willem Alles oudovergrootvader
Zwaantje Pieters oudovergrootmoeder
Liewe Ijpes oudovergrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1716 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808
Grietje Rijpkes Boijkema oudovergrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 dec. 1716 NL 1816
Lubbertus Boukes Mensinga oudovergrootvader Engelbert, Gemeente Groningen, Groningen, NL 23 aug. 1734 Noordijk, Berkelland, Gelderland, NL 20 feb. 1787
Trijntje Willems Kruiger oudovergrootmoeder Oude Rheen, Hannover, DE ABT 1755 Oude Rheen, Hannover, DE BEF 1845
Teeke (Taeke) Nannes (Nannings) Wagenveld oudovergrootvader Eibersburen, Groningen, NL ABT 1758 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 aug. 1828
Aaltje Lieuwes Beukema oudovergrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1763 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 28 dec. 1823
Oudbetovergrootouders
Aaltje Rensens oudbetovergrootmoeder Groningen, NL
Aaltjen Jans oudbetovergrootmoeder
Alle Willems oudbetovergrootvader
Altien Sijfkes oudbetovergrootmoeder
Anje Jaspers oudbetovergrootmoeder
Doke Berents oudbetovergrootvader
Frerik Claasen oudbetovergrootvader
Geertie Etes (Ittes) oudbetovergrootmoeder
Itien Jacobs oudbetovergrootmoeder
Lammert Hendricks oudbetovergrootvader
Meiske Jacobs oudbetovergrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Nanne Tekes Wagenveld oudbetovergrootvader Munnekezijl, Gemeente Kollumerland en Nieuwkruisland, Friesland, NL
Swaantjen Lubbers oudbetovergrootmoeder
Rijpke Jans Boijkema oudbetovergrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1680 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1756
Bouwke Bartelts oudbetovergrootvader Engelbert, Gemeente Groningen, Groningen, NL 1704 Engelbert, Gemeente Groningen, Groningen, NL 19 jul. 1781
Derk Pieters oudbetovergrootvader Scheemda, Groningen, NL 1714
Liewe Ijpes oudbetovergrootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1716 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808
Grietje Rijpkes Boijkema oudbetovergrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 dec. 1716 NL 1816
Verre voorouders
Aeffke Tonnis 9th great grandmother
Aeltjen Jurjens 8th great grandmother
Albert Heijne Grube (Groeve) 8th great grandfather
Allert Peters 8th great grandfather
Barteld Jans 7th great grandfather Kolham, Groningen, NL
Berentie Alberts 7th great grandfather
Derck Jacobs 9th great grandfather
Dieuwer Eeukes 8th great grandmother Scheemda, Groningen, NL Scheemda, Groningen, NL 1703
Drews Melies 10th great grandfather
Eeuwke Jeltes 9th great grandfather
Egbert Allerts 8th great grandfather
Ete Egberts 7th great grandfather
Geertien Drewes 9th great grandmother
Geertien Jans 9th great grandmother
Geertien Peters 8th great grandmother
Geertjen Reerts 7th great grandmother
Hiltje Harmens 7th great grandmother
Jacob Derx 10th great grandfather
Jacob Jans 7th great grandfather
Jacob Reerts 9th great grandfather
Jantien Dercks 8th great grandmother
Jantjen Jans 7th great grandmother
Jantjen Sijmens 7th great grandmother
Klaas Aages 7th great grandfather
Luijckjen Derricks 8th great grandmother
Marrechien Jans 8th great grandmother
Meiske Jacobs 7th great grandmother Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Peter Lubbes 9th great grandfather
Reenje Allerts 7th great grandmother
Reert Jacobs 8th great grandfather
Sijmen Claessen 8th great grandfather
Tonnis Jansen 10th great grandfather
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) 8th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) 9th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Rijke Hindriks Boijkema 8th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Rijke Hindriks Boijkema 9th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Jan Boijkema 8th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1625 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1696
Jan Boijkema 7th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1625 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1696
Courtjen Rijpkes 8th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1630 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 dec. 1686
Courtjen Rijpkes 7th great grandmother Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1630 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 dec. 1686
Jan Peters Smit 8th great grandfather Eexta, Gemeente Oldambt, Groningen, NL 1666
Rijpke Jans Boijkema 7th great grandfather Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1680 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1756
Peter Jans 7th great grandfather Scheemda, Groningen, NL 1691
Neven en nichten
Peter Wever neef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1985
Esther Wever nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 29 nov. 1993
Ooms en tantes
Maria Jager tante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Geertruida Lammechina Jager tante Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Paulina Harmina Jager tante Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Jan Poppe Jager oom Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Poppe Harmannus Jager oom Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Poppe Harmannus Jager oom Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Grootooms en -tantes
Nn Jager grootoom Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Alderdina Jager groottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Johanna Georgina Koning groottante Sappemeer, Groningen, NL 06 apr. 1902 Assen, Drenthe, NL
Poppe Koning grootoom Hoogezand, Groningen, NL 15 mrt. 1904
Jan Luppo Koning grootoom Kolham, Groningen, NL 26 apr. 1906 Groningen, NL 29 nov. 1976
Barbara Maria Koning groottante Kolham, Groningen, NL 15 aug. 1908 Kolham, Groningen, NL 19 mei 1909
Jantje Jager groottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Willem Johannes Koning grootoom Foxham, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 31 dec. 1910 2008
Harmke Anna Koning groottante Lula, Hoogezand, Groningen, NL 05 mrt. 1914
Overgrootooms en -tantes
Harmannus Bernardus Koning overgrootoom Kalkwijk, Groningen, NL 28 okt. 1852
Johannes Koning overgrootoom Maartenshoek, Groningen, NL 01 jun. 1854 Sappemeer, Groningen, NL 04 sep. 1936
Bernardus Hindericus Koning overgrootoom Hoogezand, Groningen, NL 03 aug. 1856 Sappemeer, Groningen, NL 05 feb. 1937
Barbera Maria Koning overgroottante Hoogezand, Groningen, NL 06 dec. 1858 Sappemeer, Groningen, NL 30 nov. 1946
Poppe Koning overgrootoom Groningen, NL 09 mei 1862 Kalkwijk, Groningen, NL 11 apr. 1868
Martinus Mattheus Koning overgrootoom Kalkwijk, Groningen, NL 16 feb. 1865 Kalkwijk, Groningen, NL 17 feb. 1944
Arendina Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Maria Koning overgroottante Maartenshoek, Groningen, NL 02 aug. 1868 Groningen, NL 21 apr. 1928
Remke Neut overgroottante Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1871
Katharina Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Tecla Harmanna Koning overgroottante Kalkwijk, Groningen, NL 05 okt. 1871 Hoogezand, Groningen, NL 03 aug. 1921
Willem Frey overgrootoom Sappemeer, Groningen, NL ABT 1872
Margaretha Neut overgroottante Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1872
Meiske Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Johannes Jans Frey overgrootoom ABT 1874
Jantje Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Harmke Frey overgroottante Sappemeer, Groningen, NL ABT 1877
Aaltje Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Teekelina Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Jantje Neut overgroottante Ulrum, Groningen, NL 04 dec. 1880 Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1887
Grietje Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Anna Frey overgroottante Kleinemeer, Groningen, NL ABT 1883
Hendrikje Neut overgroottante Ulrum, Groningen, NL 30 nov. 1883 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1944
Jacob Jager overgrootoom Ulrum, Groningen, NL 18 mrt. 1886 Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Itje Neut overgroottante Ulrum, Groningen, NL 29 mei 1886 Houwerzijl, Groningen, NL 16 jan. 1893
Bruno Jager overgrootoom Ulrum, Groningen, NL 31 okt. 1887 Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1889
Jacob Jager overgrootoom Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Jacoba Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 28 apr. 1889 Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1889
Jan Neut overgrootoom Houwerzijl, Groningen, NL 21 okt. 1889
Jacoba Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 26 aug. 1890
Bruna Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Ida Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 09 feb. 1893
Betovergrootooms en -tantes
Nn Wagenveld betovergrootoom
Jan Menzinga betovergrootoom Kalkwijk, Groningen, NL 18 nov. 1824 Kalkwijk, Groningen, NL 25 jul. 1898
Johannes Koning betovergrootoom Kalkwijk, Groningen, NL 30 apr. 1825 Veenhuizen, Drenthe, NL 29 sep. 1855
Geertruid Neut betovergroottante Ulrum, Groningen, NL ABT 1827
Bernardus Hinderikus Koning betovergrootoom Hoogezand, Groningen, NL 13 sep. 1827 Hoogezand, Groningen, NL 18 dec. 1890
Johannes Koning betovergrootoom Sappemeer, Groningen, NL 18 jul. 1829 Sappemeer, Groningen, NL 12 okt. 1834
Berend Lammerts Neut betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 mei 1830 Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1830
Bruna Jager betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1831 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jul. 1831
Ietje Neut betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 19 aug. 1831
Jelte Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1834 Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1853
Martinus Koning betovergrootoom Sappemeer, Groningen, NL ABT 1834 Hoogezand, Groningen, NL 12 mrt. 1845
Aaltje Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1834 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 13 mrt. 1878
Johannes Koning betovergrootoom Kleinemeer, Groningen, NL 18 jun. 1836 Sappemeer, Groningen, NL 22 nov. 1836
Geert Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 10 mrt. 1837 Ulrum, Groningen, NL 06 aug. 1846
Harmannus Koning betovergrootoom Kleinemeer, Groningen, NL 05 apr. 1838 Kleinemeer, Groningen, NL 14 jun. 1840
Bruna Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1839 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1880
Berend Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1840
Gerrit Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1840 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 apr. 1924
Harmanna Koning betovergroottante Kleinemeer, Groningen, NL 26 mrt. 1841 Kleinemeer, Groningen, NL 30 mei 1841
Grietje Jager betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 23 mei 1842 Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1878
Harmannus Mathias Koning betovergrootoom Sappemeer, Groningen, NL 24 feb. 1843
Pieter Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 07 jun. 1843
Maria Koning betovergroottante Hoogezand, Groningen, NL 28 okt. 1846 Hoogezand, Groningen, NL 11 jul. 1914
Nn Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848 Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848
Jantje Wagenveld betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Geert Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 18 nov. 1850 Ulrum, Groningen, NL 12 aug. 1853
Reinder Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Oudooms en -tantes
Nanne Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mrt. 1785
Leuwe Teekes Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1788
Grietje Teekes Wagenveld oudtante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1789 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1864
Ijpe Teekes Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Willem Berents Neut oudoom Ulrum, Groningen, NL ABT 1794 Ulrum, Groningen, NL 22 jan. 1833
Leue Teekes Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1794
Rinse Teekes Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 sep. 1797
Hielkje Teekes Wagenveld oudtante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 mrt. 1852
Aaltjen Berents Neut oudtante ABT 1800 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1857
Grietje Jans Mensinga oudtante Groningen, NL 11 nov. 1801
Lewe Teekes Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1872
Bernardus Jans Koning oudoom Sappemeer, Groningen, NL 22 aug. 1802 Groningen, NL 15 okt. 1861
Rense Teekes Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 nov. 1804
Joannes Henricus Koning oudoom Sappemeer, Groningen, NL 11 okt. 1807 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 05 jul. 1885
Antje Geerts Jager oudtante Leens, Groningen, NL 05 mrt. 1808 Leens, Groningen, NL 07 apr. 1812
Martinus Koning oudoom Sappemeer, Groningen, NL 18 mrt. 1810
Anna Catharina Koning oudtante Sappemeer, Groningen, NL ABT 1814 Groningen, NL 08 aug. 1860
Catharina Koning oudtante Sappemeer, Groningen, NL 31 aug. 1817 Groningen, NL 17 aug. 1866
Heine Ipes Wagenveld oudoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld oudoom Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Martha Elisabeth Koning oudtante Sappemeer, Groningen, NL 18 feb. 1822
Antje (Pleinma) Plein oudtante Ulrum, Groningen, NL 13 jun. 1823 Ulrum, Groningen, NL 17 okt. 1847
Knelske Ipes Wagenveld oudtante Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Wagenveld oudtante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Aaltje Ipes Wagenveld oudtante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Wagenveld oudtante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Annechien Pleinma oudtante Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1827 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1849
Maria Pleinma oudtante Ulrum, Groningen, NL 09 sep. 1830 Ulrum, Groningen, NL 08 jun. 1857
Oudgrootooms en -tantes
Martinus Mensinga oudgrootoom
Rijpke Jans Beukema oudgrootoom
Meiske Lieuwes Beukema oudgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1755 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 mrt. 1835
Welmoed Lieuwes Beukema oudgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 jan. 1758
Geert Harms Köning oudgrootoom Oude Rheen, Hannover, DE ABT 1779 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 30 okt. 1826
Nanne Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mrt. 1785
Leuwe Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1788
Marijke Berents Bruins oudgroottante Leens, Groningen, NL 28 mei 1788
Grietje Teekes Wagenveld oudgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1789 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1864
Anna Berents Bruins oudgroottante Leens, Groningen, NL 28 sep. 1790 Warffum, Groningen, NL 15 jan. 1859
Ijpe Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Leue Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1794
Rinse Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 sep. 1797
Hielkje Teekes Wagenveld oudgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 mrt. 1852
Lewe Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1872
Rense Teekes Wagenveld oudgrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 nov. 1804
Meiske Teekes Wagenveld oudgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1809 Ulrum, Groningen, NL 08 mrt. 1866
Oudovergrootooms en -tantes
Geesje oudovergroottante
Jannes oudovergrootoom
Jurjen Rijpkes Boijkema oudovergrootoom
Rijpke Jans Beukema oudovergrootoom
Tjark Rijpkes Boijkema oudovergrootoom
Courtjen Rijpkes Boijkema oudovergroottante Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1698 Hornhuizen, Groningen, NL 08 jan. 1773
Jan Rijpkes Boijkema oudovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1700 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 01 okt. 1770
Pieter Rijkes Boijkema oudovergrootoom Ulrum, Groningen, NL ABT 1702 Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1752
Rijke Rijpkes Boijkema oudovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 nov. 1704 Leens, Groningen, NL ABT 1743
Anje Rijpkes Boijkema oudovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 nov. 1707 Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1756
Menne Rijpkes Boijkema oudovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1710 ABT 1784
Allert Rijpkes Boijkema oudovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 okt. 1713 Schouwerzijl, Gemeente De Marne, Groningen, Nederland 13 mei 1796
Jacob Rijpkes Boijkema oudovergrootoom NL 11 jul. 1718 NL ABT 1782
Agnete Rijpkes Boijkema oudovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1727 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1730
Agnete Rijpkes Boijkema oudovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1730
Meiske Lieuwes Beukema oudovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1755 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 mrt. 1835
Welmoed Lieuwes Beukema oudovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 jan. 1758
Aangehuwde ooms en tantes
Wilhelmina Johanna Aadahl tante (aangehuwd) Bedum, Groningen, NL 10 jan. 1938
Verre aangetrouwde ooms en tantes
Albertus Johannes Teuben overgrootoom (aangehuwd)
Berend Jans Hottinga oudoom (aangehuwd)
Berendina Blaauw overgroottante (aangehuwd)
Geeesien Buist groottante (aangehuwd)
Grietje Geerts ter Veer oudgroottante (aangehuwd)
Jacoba Zwiers groottante (aangehuwd)
Jantje Heines Bosveld oudtante (aangehuwd) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1844
Jantje Heines Bosveld oudtante (aangehuwd)
Jantje Heines Bosveld oudgroottante (aangehuwd)
Jantje Heines Bosveld oudgroottante (aangehuwd) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1844
Johanna Maria Pragt overgroottante (aangehuwd)
Johannes Bos overgrootoom (aangehuwd)
Juirt Jacobs 8xGreat uncle-in-law
Juirt Jacobs 7xGreat uncle-in-law
Knelske Smit overgroottante (aangehuwd)
Lutgerdina van der Veen overgroottante (aangehuwd)
Pieter Frans overgrootoom (aangehuwd) Oude Pekela, Groningen, NL
Reinier Jans Voulon oudoom (aangehuwd)
Renske Klasen 7xGreat aunt-in-law
Renske Klasen 8xGreat aunt-in-law
Cornelijs Pieters 8xGreat uncle-in-law Westernieland, Groningen, NL ABT 1667
Cornelijs Pieters 7xGreat uncle-in-law Westernieland, Groningen, NL ABT 1667
Aries Roelfs Noordhof oudgrootoom (aangehuwd) Warffum, Groningen, NL 28 jan. 1781 Warffum, Groningen, NL 28 sep. 1847
Albert Jans Frieling oudoom (aangehuwd) ABT 1792 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 sep. 1870
Martje Egberts Zijlstra oudtante (aangehuwd) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1805 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 jun. 1850
Martje Egberts Zijlstra oudgroottante (aangehuwd) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1805 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 jun. 1850
Jan Geerts Jager oudgrootoom (aangehuwd) Leens, Groningen, NL 27 dec. 1805 Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1863
Douwe Jacobs Wijnstra oudoom (aangehuwd) Het Meer, Friesland, NL ABT 1809 Schoterland, Friesland, NL 11 mrt. 1871
Roelf Jakob Venema betovergrootoom (aangehuwd) Schildwolde, Groningen, NL ABT 1836
Margaretha Kreuger overgroottante (aangehuwd) Appingedam, Groningen, NL 14 aug. 1843 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 29 okt. 1888
Catharina Maria Weverink overgroottante (aangehuwd) Groningen, NL 23 aug. 1861 Groningen, NL 10 jul. 1945
Nanne Dijkstra overgrootoom (aangehuwd) Wierum, Groningen, NL ABT 1865 Appingedam, Groningen, NL 29 jan. 1915
Leendert Bolt overgrootoom (aangehuwd) Hornhuizen, Groningen, NL 16 jan. 1874 Groningen, NL 26 feb. 1938
Jacob Siegers overgrootoom (aangehuwd) Kloosterburen, Groningen, NL 22 mei 1877
Pieter Romeling overgrootoom (aangehuwd) Maartenshoek, Groningen, NL ABT 1880 Groningen, NL 01 sep. 1949
Pieter Haijema grootoom (aangehuwd) Vries, Drenthe, NL 16 apr. 1883 Assen, Drenthe, NL 30 jul. 1925
Anne Haaima overgrootoom (aangehuwd) Anjum, Friesland, NL 07 mei 1892
Almuth Johanna Meints groottante (aangehuwd) Uttum, DE ABT 1901 Groningen, NL 11 aug. 1959
Folkert Heijen Meints grootoom (aangehuwd) Uttum, DE 02 jan. 1903 Groningen, NL 10 mei 1987
Volle neven en nichten
Anita Jager volle nicht
Joke Jager volle nicht
Ria Venhuizen volle nicht
Tiny Venhuizen volle nicht
Ria van der Wiel volle nicht Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1950
Sjouke van der Wiel volle neef Ulrum, Groningen, NL 14 nov. 1951
Thea Geertruida van der Wiel volle nicht Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1953 Groningen, NL 03 mrt. 2008
Maria (Marijke) Siegers volle nicht Adorp, Groningen, NL 15 jun. 1953
Hennie van der Wiel volle nicht Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1954
Paul van der Wiel volle neef Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1955
Benny Siegers volle neef Groot Wetsinge, Groningen, NL 26 jun. 1956
NN van der Wiel volle neef Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956 Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956
Wilma Margaretha van der Wiel volle nicht Ulrum, Groningen, NL 05 jun. 1958
Jeannette Johanna Jager volle nicht Groningen, NL 08 nov. 1960
Theo van der Wiel volle neef Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1963 Groningen, NL 28 jul. 1984
Theo Jan Jager volle neef Enschede, Overijssel, NL 03 nov. 1963
Andre Siegers volle neef 30 mrt. 1964
Tonny Jager volle neef ABT 1968
Verre neven en nichten
Anita Jager nicht 2e graad
Jan Groen neef 4e graad
Joke Jager nicht 2e graad
Laura Kuijpers nicht 3e graad
NN Koning neef 3e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 16 jul. 1942 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 16 jul. 1942
Albertus Hendrikus Koning neef 3e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 05 dec. 1946 Amsterdam, Gemeente Amsterdam, North Holland, Nederland 12 nov. 2015
Tonny Jager neef 2e graad ABT 1968
Nathan Maurice Kuijpers neef 3e graad Uden, Noord-Brabant, NL 16 sep. 1970
Bert-Jan Kuijpers neef 3e graad Uden, Noord-Brabant, NL 14 apr. 1976
Achterneven en -nichten
Alex Siegers achterneef 28 november
Dick Cleveringa achterneef
Gea Cleveringa achternicht
Ilonka Siegers achternicht 11 januari
Kayleigh Siegers achternicht 6 april
Klaas Cleveringa achterneef
Klaas van der Wiel achterneef
Michael de Bruin achterneef
Natascha de Bruin achternicht
Sandra Helder achternicht Groningen, NL 19 dec. 1975
Laura Helder achternicht Haren, Groningen, NL 09 jan. 1979
Bianca Siegers achternicht 19 mei 1984
Daniel Siegers achterneef 08 aug. 1987
Lisanne Henderika Elzes achternicht Baflo, Groningen, NL 29 dec. 1987
Nienke Cleveringa achternicht Delfzijl, Groningen, NL 05 sep. 1989
Marthyn Theo Elzes achterneef Baflo, Groningen, NL 27 feb. 1990
Ilona van der Wiel achternicht Groningen, NL 08 feb. 1999
Wesley van der Wiel achterneef Groningen, NL 11 mrt. 2007
Milan van der Wiel achterneef Groningen, NL 15 feb. 2010
Achterachterneven en -nichten
Dieuwertje Cleveringa achter-achternicht 01 apr. 2020
Andere verwanten
Aafke Jans Warners overgroottante 4e graad
Agnietje Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (f) ABT 1751
Agnietje Rijkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (f) ABT 1751
Albert Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Albert Rijkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (m)
Albert Willems 1st cousin 8 times removed up (m)
Albert Willems 1st cousin 7 times removed up (m)
Alie Haijema achtertante
Allerdina Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Allerdina Cornelis 1st cousin 7 times removed up (m)
Anje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Anje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (f)
Arthur Hempenius oom 4e graad
Arthur Hempenius grootoom 5e graad
Benne Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) ABT 1786
Benne Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (m) ABT 1786
Billie Hempenius tante 4e graad
Billie Hempenius groottante 5e graad
Christine (Stientje) Stavenger groottante 4e graad
Christine Hempenius tante 4e graad
Christine Hempenius groottante 5e graad
Claeske Clasen 2nd cousin 7 times removed up (f)
Claeske Clasen 2nd cousin 6 times removed up (f)
Coertjen Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Coertjen Rijkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (m)
Courtjen Cornelis 1st cousin 8 times removed up (f)
Courtjen Cornelis 1st cousin 7 times removed up (f)
Dewi Kuijpers achternicht 4e graad
Dina Jacobs Balk overgroottante 4e graad
Dina Jacobs Balk oudtante 3e graad
Fenje Willems 1st cousin 8 times removed up (f)
Fenje Willems 1st cousin 7 times removed up (f)
Gebke Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (f)
Gebke Rijkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (f)
Geert Kornelis Bos 3rd cousin 5 times removed up (m)
Geert Kornelis Bos Achter-achter-achter-achterneef 3e graad
Geert Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Geert Rijkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (m)
Grace Hempenius tante 4e graad
Grace Hempenius groottante 5e graad
Grace Woldman Tante 5e graad
Grietje Bos Achter-achter-achternicht 4e graad
Grietje Bos 4th cousin 4 times removed up (f)
Grietje Jans Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad
Grietje Jans 2nd cousin 6 times removed up (f)
Grietje Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Grietje Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (f)
Grietje Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (f)
Grietje Rijkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (f)
Grietje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Grietje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (f)
Harm Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) Hornhuizen, Groningen, NL 13 nov. 1804
Harm Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (m) Hornhuizen, Groningen, NL 13 nov. 1804
Harold Hempenius oom 4e graad
Harold Hempenius grootoom 5e graad
Heere Clasen 2nd cousin 7 times removed up (m)
Heere Clasen 2nd cousin 6 times removed up (m)
Henk Groen oom 4e graad
Henk Groen grootoom 5e graad
Hidde Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Hidde Cornelis 1st cousin 7 times removed up (m)
Ingrid Koning achtertante
Jan Alberts 1st cousin 7 times removed up (m)
Jan Alberts Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef
Jan Berends 1st cousin 8 times removed up (m)
Jan Berends 1st cousin 7 times removed up (m)
Jan Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Jan Cornelis 1st cousin 7 times removed up (m)
Jan Cornelis Boikema 1st cousin 8 times removed up (m)
Jan Cornelis Boikema 1st cousin 7 times removed up (m)
Jan Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m)
Jan Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (m)
Jan Rijkens Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) ABT 1838
Jan Rijkens Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (m) ABT 1838
Jan Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m) Leens, Groningen, NL ABT 1770
Jan Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m) ABT 1776
Jan Rijkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (m) Leens, Groningen, NL ABT 1770
Jan Rijkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (m) ABT 1776
Jan Rijpkes Bos 2nd cousin 7 times removed up (m) Wehe den Hoorn, Groningen, NL 27 jun. 1812
Jan Rijpkes Bos 2nd cousin 6 times removed up (m) Wehe den Hoorn, Groningen, NL 27 jun. 1812
Johannes Jacobs Balk overgrootoom 4e graad
Johannes Jacobs Balk oudtante 3e graad
John Hempenius oom 4e graad
John Hempenius grootoom 5e graad
Kornelis Rijpkes 2nd cousin 7 times removed up (m)
Kornelis Rijpkes 2nd cousin 6 times removed up (m)
Lena Hempenius tante 4e graad
Lena Hempenius groottante 5e graad
Lubke Berends 1st cousin 8 times removed up (f)
Lubke Berends 1st cousin 7 times removed up (f)
Lues Claessen 1st cousin 8 times removed up (m)
Lues Claessen 1st cousin 7 times removed up (m)
Marie Hempenius tante 4e graad
Marie Hempenius groottante 5e graad
Martje Jacobs Balk overgroottante 4e graad
Martje Jacobs Balk oudtante 3e graad
Martje Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Martje Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (f)
Mentje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1820
Mentje Rijpkes Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1820
Nn Groen tante 4e graad
Nn Groen tante 4e graad
Nn Groen groottante 5e graad
Nn Groen groottante 5e graad
Nn Verburg overgroottante
Nn Verburg oudtante 3e graad
Nn Wagenveld overgrootoom 4e graad
Nn Wagenveld oudtante 3e graad
Onne Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Onne Cornelis 1st cousin 7 times removed up (m)
Peter Rijpkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Peter Rijpkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (m)
Pieter Cornelis 1st cousin 8 times removed up (m)
Pieter Cornelis 1st cousin 7 times removed up (m)
Pieter Frans grootoom 2e graad Sappemeer, Groningen, NL Hoogezand, Groningen, NL 04 feb. 1920
Pieter Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m)
Pieter Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) Leens, Groningen, NL
Pieter Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (m)
Pieter Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (m) Leens, Groningen, NL
Rijke Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) Leens, Groningen, NL
Rijke Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m)
Rijke Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (m) Leens, Groningen, NL
Rijke Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (m)
Rijkje Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f) Hornhuizen, Groningen, NL
Rijkje Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (f) Hornhuizen, Groningen, NL
Rijpke Cornelis Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m)
Rijpke Cornelis Boijkema 1st cousin 7 times removed up (m)
Rijpke Rijkes Boijkema 1st cousin 8 times removed up (m) Leens, Groningen, NL ABT 1731
Rijpke Rijkes Boijkema 1st cousin 7 times removed up (m) Leens, Groningen, NL ABT 1731
Sijger Rijpkes Bos 2nd cousin 7 times removed up (m) 26 dec. 1808
Sijger Rijpkes Bos 2nd cousin 6 times removed up (m) 26 dec. 1808
Trijnje Frericks 2nd cousin 7 times removed up (f)
Trijnje Frericks 2nd cousin 6 times removed up (f)
Trijntie Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f)
Trijntie Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (f)
Trijntje Cornelis Boijkema 1st cousin 8 times removed up (f)
Trijntje Cornelis Boijkema 1st cousin 7 times removed up (f)
Truus Groen tante 4e graad Kruisweg, Groningen, NL Rotterdam, Zuid-Holland, NL
Truus Groen groottante 5e graad Kruisweg, Groningen, NL Rotterdam, Zuid-Holland, NL
Wietske Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (f) Hornhuizen, Groningen, NL 08 jun. 1807
Wietske Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (f) Hornhuizen, Groningen, NL 08 jun. 1807
Writser Jans Boijkema 2nd cousin 7 times removed up (m) Kloosterburen, Groningen, NL 21 jun. 1812
Writser Jans Boijkema 2nd cousin 6 times removed up (m) Kloosterburen, Groningen, NL 21 jun. 1812
Zoe Kuijpers achternicht 4e graad
Meiske Jacobs Boijkema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1740
Meiske Jacobs Boijkema 1st cousin 7 times removed up (f) Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1740
Pieter Jurriens Frik Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1768 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1848
Pieter Jurriens Frik 2nd cousin 6 times removed up (m) Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1768 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1848
Geeske Rijpkes Beukema overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1777 Ulrum, Groningen, NL 03 mrt. 1814
Geeske Rijpkes Beukema Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1777 Ulrum, Groningen, NL 03 mrt. 1814
Grietje Riezekamp overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1778
Grietje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1778
Marieke Riezekamp overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 27 mrt. 1780
Marieke Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 27 mrt. 1780
Berendje Riezekamp overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1783
Berendje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1783
Berentje Riezekamp overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 aug. 1785
Berentje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 aug. 1785
Welmoet Riezekamp overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1788 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1828
Welmoet Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1788 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1828
Jacobje Riezekamp overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 jan. 1791
Jacobje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 jan. 1791
Leuwe Riezekamp betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 17 feb. 1794
Leuwe Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 17 feb. 1794
Aaltje Riezekamp overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1797 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1833
Aaltje Riezekamp Achter-achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1797 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1833
Jan Lourens Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1799 Houwerzijl, Groningen, NL 09 dec. 1871
Jan Lourens Bol oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1799 Houwerzijl, Groningen, NL 09 dec. 1871
Rijpke Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 sep. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 feb. 1882
Rijpke Louwes Bol oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 sep. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 feb. 1882
Egbert Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 sep. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 okt. 1848
Egbert Louwes Bol oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 sep. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 okt. 1848
Arend Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1804 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 nov. 1848
Arend Louwes Bol oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1804 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 nov. 1848
Trijntje Geerts Koning overgroottante Oude Rheen, Hannover, DE ABT 1805 Kalkwijk, Groningen, NL 30 aug. 1827
Eltje Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1806 Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1832
Eltje Louwes Bol oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1806 Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1832
Grietje Koning overgroottante ABT 1808 21 jun. 1808
Margarita Koning overgroottante ABT 1808
Anje Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1853
Anje Louwes Bol oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1853
Louwe Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1808
Louwe Louwes Bol oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1808
Susanna Keuning overgroottante Maartenshoek, Groningen, NL 01 jan. 1809 Kleinemeer, Groningen, NL 03 okt. 1871
Sijger Bol Achter-achter-achter-achter-achterneef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 nov. 1810 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1876
Sijger Bol oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 nov. 1810 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1876
Harmanna Koning overgroottante Maartenshoek, Groningen, NL 23 mei 1812 Maartenshoek, Groningen, NL 20 sep. 1813
Lutgerdina Louwes Bol Achter-achter-achter-achter-achternicht 2e graad Ulrum, Groningen, NL 10 mei 1813 03 okt. 1890
Lutgerdina Louwes Bol oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 10 mei 1813 03 okt. 1890
Harmannus Koning betovergrootoom Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland ABT 1815 Kleinemeer, Groningen, NL 09 jul. 1831
Teeke Ipes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Heine Ipes Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Ietje Neut betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1821 Houwerzijl, Groningen, NL 27 jan. 1872
Hinderika Frieling betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 mei 1821
Johannes Koning betovergrootoom Sappemeer, Groningen, NL 14 mei 1821 Sappemeer, Groningen, NL 14 mei 1821
Beerent Alberts Frieling betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1822 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1823
Berent Frieling betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 24 nov. 1822
Anna Koning overgroottante Kleinemeer, Groningen, NL 04 jan. 1823 Kleinemeer, Groningen, NL 06 jan. 1823
Jan Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 jul. 1823 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1831
Knelske Ipes Wagenveld overgroottante Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Ipes Wagenveld betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Knelske Wagenveld betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Nn Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 22 feb. 1824 Ulrum, Groningen, NL 22 feb. 1824
Louwe Egberts Bol betovergrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1824 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 20 nov. 1852
Louwe Egberts Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1824 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 20 nov. 1852
Aaltje Ipes Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Ipes Wagenveld betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Aaltje Wagenveld betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Brongers Postema betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 okt. 1826
Pieter Bol betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 30 okt. 1826
Pieter Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 30 okt. 1826
Berent Aries Noordhof betovergrootoom Warffum, Groningen, NL 10 nov. 1827 Warffum, Groningen, NL 24 mei 1906
Itje Frieling betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 dec. 1827 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 jul. 1858
Louwe Rijpkes Bol betovergrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 apr. 1828 Delfzijl, Groningen, NL 16 jun. 1913
Louwe Rijpkes Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 apr. 1828 Delfzijl, Groningen, NL 16 jun. 1913
Jan Bol betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 28 aug. 1828
Jan Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 28 aug. 1828
Teke Postema betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1828
Anje Neut betovergroottante Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1829 Ulrum, Groningen, NL 25 jul. 1831
Jan Frieling betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1829 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 apr. 1872
Louwe Bol betovergrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1829
Louwe Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1829
Aaltje Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1830
Aaltje Wagenveld betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1830
Jantje Bol Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1830
Jantje Bol betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1830
Berend Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 19 feb. 1831 Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1845
Bruna Jager overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1831 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jul. 1831
Johannes Noordhof betovergrootoom Warffum, Groningen, NL ABT 1831 Warffum, Groningen, NL 27 sep. 1904
NN Heijes oudtante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 26 jul. 1831 Hoogezand, Groningen, NL 26 jul. 1831
Wiegel Postema betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 03 okt. 1831
Berendje Frieling betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 dec. 1831 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 aug. 1860
Aaltje Heijes oudtante 3e graad Kalkwijk, Groningen, NL 30 aug. 1832 Sappemeer, Groningen, NL 07 okt. 1901
Gezina Aaltje Bol Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1832
Gezina Aaltje Bol betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1832
Egbert Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 15 dec. 1832
Anna Jans Bol Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1834 Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1841
Anna Jans Bol betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1834 Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1841
Aaltje Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1834 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 13 mrt. 1878
Jacob Bol betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 okt. 1834
Jacob Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 okt. 1834
Aaltje Postema overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1834 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 sep. 1839
Aaltje Postema betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1834 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 sep. 1839
Ipe Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1835 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1858
Geert Heijes oudtante 3e graad Kropswolde, Groningen, NL 10 sep. 1835 Maartenshoek, Groningen, NL 23 feb. 1837
Rijpke Bol betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1837
Rijpke Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1837
Geert Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 10 mrt. 1837 Ulrum, Groningen, NL 06 aug. 1846
Antje Postema overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 feb. 1838
Antje Postema betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 feb. 1838
Aldert Bol betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 22 apr. 1838
Aldert Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 apr. 1838
Margaretha Heijes oudtante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 30 dec. 1838 Hoogezand, Groningen, NL 08 apr. 1849
Aafke Lieuwes Wagenveld overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1839 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1839
Aafke Lieuwes Wagenveld betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1839 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1839
Bruna Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1839 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1880
Tonnis Balk betovergrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1839 Ulrum, Groningen, NL 06 apr. 1917
Tonnis Balk Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1839 Ulrum, Groningen, NL 06 apr. 1917
Marten Frieling betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 27 jan. 1840
Rijkedina Bol Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1840
Rijkedina Bol betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1840
Anne Postema overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 feb. 1841 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1841
Anne Postema betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 feb. 1841 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1841
Geert Heijes oudtante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 19 mrt. 1841
Lourens Balk betovergrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 jul. 1841
Lourens Balk Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 jul. 1841
Teeke Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1842 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 mei 1875
Jacob Bol betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 apr. 1842
Jacob Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 apr. 1842
Grietje Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 23 mei 1842 Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1878
Nieske Balk Achter-achter-achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jan. 1843 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1843
Nieske Balk betovergroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jan. 1843 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1843
NN Heijes oudtante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 20 apr. 1844 Hoogezand, Groningen, NL 20 apr. 1844
Sijger Bol betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 dec. 1844
Sijger Bol Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 dec. 1844
Teeke Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1845 Zuidlaren, Drenthe, NL 10 feb. 1927
Willem Heijes oudtante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 17 apr. 1845 Sappemeer, Groningen, NL 05 jul. 1895
Rijke Wagenveld betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1845
Aaltje Pilon overgroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Aaltje Pilon betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Aaltje Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Katharina (Klaassien) Wagenveld overgroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Katharina (Klaassien) Wagenveld oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Waalke Balk betovergrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1846
Waalke Balk Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1846
Nn Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848 Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848
Aafke Zwart overgroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Aafke Zwart betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Aafke Zwart oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Iepe Pilon overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Iepe Pilon betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Iepe Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Harmannus Heijes oudtante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 13 jan. 1849
Jan Balk betovergrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1849
Jan Balk Achter-achter-achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1849
Egbert Louwe Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1850 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1852
Egbert Louwe Bol grootoom 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1850 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1852
Jantje Wagenveld overgroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Jantje Wagenveld oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Geert Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 18 nov. 1850 Ulrum, Groningen, NL 12 aug. 1853
Martje Pilon overgroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Martje Pilon betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Martje Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Jantje Zwart overgroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Jantje Zwart betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Jantje Zwart oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Rijpke Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Leens, Groningen, NL 07 apr. 1851
Rijpke Bol grootoom 5e graad Leens, Groningen, NL 07 apr. 1851
Gerritje Bol Achter-achter-achternicht 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1851 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 10 apr. 1935
Gerritje Bol groottante 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1851 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 10 apr. 1935
Johannes Bernardus Heijes oudtante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 30 jul. 1852
Reinder Wagenveld overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Reinder Wagenveld oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Jantje Pilon overgroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Jantje Pilon betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Jantje Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Kornelis Zwart overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Kornelis Zwart betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Kornelis Zwart oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Jacobus Johannes Oostland betovergrootoom Sappemeer, Groningen, NL 20 feb. 1854
Johannes Bernardus Heijes oudtante 3e graad ABT 1854 09 sep. 1854
Anna Noordhof oudtante 3e graad Ezinge, Groningen, NL 02 sep. 1854 Warffum, Groningen, NL 24 jan. 1931
Hendrik Noordhof oudtante 3e graad Ezinge, Groningen, NL 02 sep. 1854 Warffum, Groningen, NL 23 feb. 1893
Jacob Lourens Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 07 sep. 1854 Delfzijl, Groningen, NL 24 jul. 1917
Jacob Lourens Bol grootoom 5e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 07 sep. 1854 Delfzijl, Groningen, NL 24 jul. 1917
Diewerke Pilon overgroottante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Diewerke Pilon betovergroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Diewerke Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Eise Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Leens, Groningen, NL 13 sep. 1856
Eise Bol grootoom 5e graad Leens, Groningen, NL 13 sep. 1856
Ipe Zwart overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Ipe Zwart betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Ipe Zwart oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Jan Pilon overgrootoom 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Jan Pilon betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Jan Pilon oudtante 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Rijke Wagenveld overgrootoom 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1859 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 aug. 1859
Rijke Wagenveld oudtante 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1859 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 aug. 1859
Martje Noordhof oudtante 3e graad Warffum, Groningen, NL 17 okt. 1860 Warffum, Groningen, NL 22 okt. 1860
Jan Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1862 Groningen, NL 03 nov. 1896
Jan Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1862 Groningen, NL 03 nov. 1896
Elizabeth Noordhof oudtante 3e graad Warffum, Groningen, NL 04 aug. 1863 Warffum, Groningen, NL 01 mei 1926
Gebina Verburg overgroottante Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1863 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1863
Gebina Verburg oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1863 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1863
Geert Jager betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 31 dec. 1864 Ulrum, Groningen, NL 20 okt. 1866
Geert Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 31 dec. 1864 Ulrum, Groningen, NL 20 okt. 1866
Gerbina Verburg overgroottante Ulrum, Groningen, NL ABT 1865
Gerbina Verburg oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1865
Arendina Jager groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Arendina Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Arendina Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Meiske Verburg overgroottante Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1866
Meiske Verburg oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1866
Anna Noordhof oudtante 3e graad Warffum, Groningen, NL 14 mrt. 1867 Uithuizermeeden, Groningen, NL 26 sep. 1913
Wilhelmina Verburg overgroottante Vliedorp, Groningen, NL 13 nov. 1867 Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1958
Wilhelmina Verburg oudtante 3e graad Vliedorp, Groningen, NL 13 nov. 1867 Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1958
Grietje Jager overgroottante Ulrum, Groningen, NL 28 okt. 1868 Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1974
Grietje Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 28 okt. 1868 Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1974
Jan Jager betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jan Jager grootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jan Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jantje Verburg overgroottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 okt. 1869 Ulrum, Groningen, NL 16 jun. 1944
Jantje Verburg oudtante 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 okt. 1869 Ulrum, Groningen, NL 16 jun. 1944
Jan Noordhof oudtante 3e graad Warffum, Groningen, NL 14 jan. 1870 Warffum, Groningen, NL 15 jun. 1943
Marten Venema betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 jul. 1871 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 apr. 1874
Marten Venema oudtante 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 jul. 1871 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 apr. 1874
Katharina Jager groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Katharina Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Katharina Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Antje Neut overgroottante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 nov. 1871 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 apr. 1872
Antje Verburg overgroottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 nov. 1871 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 03 mrt. 1873
Antje Verburg oudtante 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 nov. 1871 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 03 mrt. 1873
Lammert Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 13 mrt. 1873
Martje Noordhof oudtante 3e graad Warffum, Groningen, NL 27 aug. 1873 Warffum, Groningen, NL 25 jan. 1881
Meiske Jager groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Meiske Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Meiske Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Arien Neut betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 15 nov. 1874 Farmsum, Groningen, NL 11 nov. 1927
Pieter Mennes betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1875 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1875
Pieter Mennes oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1875 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1875
Jantje Jager groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Jantje Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Jantje Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Gerrit Verburg betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 09 nov. 1875
Gerrit Verburg oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 09 nov. 1875
Teke Venema betovergrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1876 Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1905
Teke Venema oudtante 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1876 Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1905
Pieter Mennes betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1876
Pieter Mennes oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1876
Jan Melle Balk Achter-achter-achterneef 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 apr. 1877 Ulrum, Groningen, NL 31 jul. 1878
Jan Melle Balk grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 apr. 1877 Ulrum, Groningen, NL 31 jul. 1878
Lammert Jacob Neut betovergrootoom Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 jul. 1877 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1949
Roelf Verburg betovergrootoom Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1877 Ulrum, Groningen, NL 02 jun. 1878
Roelf Verburg oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1877 Ulrum, Groningen, NL 02 jun. 1878
Aaltje Jager groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Aaltje Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Aaltje Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Nn Venema overgroottante Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878
Nn Venema oudtante 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878
Jan Melle Balk Achter-achter-achterneef 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1879
Jan Melle Balk grootoom 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1879
NN Koning grootoom 2e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 14 okt. 1879 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 14 okt. 1879
Teekelina Jager groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Teekelina Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Teekelina Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Catharina Maria Koning groottante 2e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 18 mrt. 1881 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 30 dec. 1884
Louwe Jans Bol Achter-achter-achterneef 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1881
Louwe Jans Bol grootoom 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1881
Grietje Jager groottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Grietje Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Grietje Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Harmannus Bernardus Koning grootoom 2e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 15 mrt. 1883 Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 04 aug. 1950
Annechien Koning groottante 2e graad Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 15 nov. 1883
Allienus (Albert) Jager betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1884 Chicago, Illinois, USA 23 feb. 1951
Allienus (Albert) Jager grootoom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1884 Chicago, Illinois, USA 23 feb. 1951
Jacob Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 18 mrt. 1886 Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Martje Jager groottante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 02 apr. 1886 Illinois, USA 19 jul. 1955
Martje Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 02 apr. 1886 Illinois, USA 19 jul. 1955
Poppe Koning grootoom 2e graad Kalkwijk, Groningen, NL 15 mei 1886 24 aug. 1965
Catharina Maria Koning groottante 2e graad Groningen, NL 11 jun. 1886
Berend Noordhof betovergrootoom 4e graad Zuidwolde, Groningen, NL 07 jul. 1886
Maria Koning groottante 2e graad Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 17 jun. 1887
Hendrik Jager betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1887 Chicago, Illinois, USA 15 sep. 1958
Hendrik Jager grootoom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1887 Chicago, Illinois, USA 15 sep. 1958
Bruno Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 31 okt. 1887 Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1889
Arend Noordhof betovergrootoom 4e graad Warffum, Groningen, NL 28 dec. 1887
Jacob Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Jacoba Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 28 apr. 1889 Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1889
Geert Koning grootoom 2e graad Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 08 mei 1889
Renso Noordhof betovergrootoom 4e graad Groningen, NL ABT 1889
Grietje Jager groottante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 01 sep. 1889
Grietje Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 01 sep. 1889
Maria Johanna Bos groottante 2e graad Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 02 mrt. 1890
Pieter Groen betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1890
Pieter Groen grootoom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1890
Antonetta Maria Margaretha Koning groottante 2e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 29 mrt. 1890
Jacoba Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 26 aug. 1890
Maria Alida Teuben groottante 2e graad Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 03 nov. 1890
Lubbert van der Horn grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 01 mrt. 1891
Petrus Johannes Koning grootoom 2e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 05 jul. 1891 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 18 apr. 1964
Maria Jager groottante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1891 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1892
Maria Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1891 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1892
Maria Johanna Bos groottante 2e graad Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 28 okt. 1891
Barbera Jantina Koning groottante 2e graad Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 30 jan. 1892
Bruna Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Ida Jager oudtante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 09 feb. 1893
Geilje Noordhof betovergroottante 4e graad Warffum, Groningen, NL 28 mei 1892 Warffum, Groningen, NL 03 jul. 1892
Hendrik Groen betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1892 Ulrum, Groningen, NL 30 sep. 1892
Hendrik Groen grootoom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1892 Ulrum, Groningen, NL 30 sep. 1892
Alida Martha Teuben groottante 2e graad Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 13 aug. 1892
Jantje van der Horn groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 26 dec. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Catharina Frans groottante 2e graad Kalkwijk, Groningen, NL 14 jul. 1893
Maria Jager groottante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 28 jul. 1893 Chicago, Illinois, USA 17 dec. 1961
Maria Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 28 jul. 1893 Chicago, Illinois, USA 17 dec. 1961
Antonius Johannes Koning grootoom 2e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 07 okt. 1893 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 11 dec. 1952
Jantje Buwalda groottante 2e graad Houwerzijl, Groningen, NL 24 dec. 1893
Jantje van der Horn groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1894
Klazina Dijkstra Tante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klazina Dijkstra groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klazina Dijkstra betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klazina Dijkstra groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Roelina Jager groottante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 02 nov. 1894
Roelina Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 02 nov. 1894
Hendrik Groen betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1894
Hendrik Groen grootoom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1894
Jan van der Hoek betovergrootoom 4e graad Warffum, Groningen, NL 10 jan. 1895
Maria Frans groottante 2e graad Sappemeer, Groningen, NL 15 feb. 1895 Sappemeer, Groningen, NL 17 okt. 1895
Klaziena Siegers Tante 5e graad Groningen, NL 23 feb. 1896
Klaziena Siegers groottante 2e graad Groningen, NL 23 feb. 1896
Klaziena Siegers betovergroottante 4e graad Groningen, NL 23 feb. 1896
Klaziena Siegers groottante 5e graad Groningen, NL 23 feb. 1896
Hendrika Jager groottante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1896 Ulrum, Groningen, NL 04 jun. 1896
Hendrika Jager betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1896 Ulrum, Groningen, NL 04 jun. 1896
Johannus Bernardus Koning grootoom 2e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 10 mrt. 1896
Pieter Frans grootoom 2e graad Sappemeer, Groningen, NL 03 jun. 1896 Hoogezand, Groningen, NL 04 feb. 1920
Willem Dijkstra betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Willem Dijkstra grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Willem Dijkstra Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Willem Dijkstra grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Johannes van der Hoek betovergrootoom 4e graad Warffum, Groningen, NL 25 mrt. 1897
Gaatske van der Horn groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1897
Diena Siegers Tante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Diena Siegers groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Diena Siegers betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Diena Siegers groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Jan Groen betovergrootoom 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 mei 1898
Jan Groen grootoom 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 mei 1898
Poppe Frans grootoom 2e graad Kalkwijk, Groningen, NL 12 okt. 1898
Nn Jager betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Nn Jager Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Nn Jager grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Christina Margaretha Koning groottante 2e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 07 mei 1899 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 20 jul. 1904
Jacoba Siegers Tante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Jacoba Siegers groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Jacoba Siegers betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Jacoba Siegers groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Ali van der Hoek betovergroottante 4e graad Warffum, Groningen, NL 27 jul. 1899
Klaassien Barbara van Iperen Tante 5e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Klaassien Barbara van Iperen groottante 2e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Klaassien Barbara van Iperen betovergroottante 4e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Klaassien Barbara van Iperen groottante 5e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Teeke Jager betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Teeke Jager Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Teeke Jager grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Siert Stuk betovergrootoom 4e graad Eenrum, Groningen, NL 12 jan. 1901
Jacob Siegers betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Jacob Siegers grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Jacob Siegers Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Jacob Siegers grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Johannes Frans grootoom 2e graad Kalkwijk, Groningen, NL 15 mei 1901
Alderdina Jager Tante 5e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Alderdina Jager betovergroottante 4e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Alderdina Jager groottante 5e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Aldert van der Horn grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1901
Hendrik Bolt betovergrootoom 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Hendrik Bolt grootoom 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Hendrik Bolt Oom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Hendrik Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Bastiaan van Iperen betovergrootoom 4e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Bastiaan van Iperen grootoom 2e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Bastiaan van Iperen Oom 5e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Bastiaan van Iperen grootoom 5e graad Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Teeke Siegers betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Teeke Siegers grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Teeke Siegers Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Teeke Siegers grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Martje Stuk betovergroottante 4e graad Eenrum, Groningen, NL 08 mei 1903
Klazina Bolt Tante 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Klazina Bolt groottante 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Klazina Bolt betovergroottante 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Klazina Bolt groottante 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Harmannus Bernardus Koning oom 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 30 aug. 1903 Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 11 nov. 1954
Aaltje Romeling Tante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Aaltje Romeling groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Aaltje Romeling betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Aaltje Romeling groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Maria Frans groottante 2e graad Foxhol, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 28 okt. 1903 Foxhol, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 22 nov. 1903
Jan van der Horn grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 28 jun. 1904
Wilem Bolt betovergrootoom 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Wilem Bolt grootoom 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Wilem Bolt Oom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Wilem Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Aaltje Groen groottante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 10 sep. 1904
Aaltje Groen betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 10 sep. 1904
Teke Jager betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Maria Frans groottante 2e graad Hoogezand, Groningen, NL 22 dec. 1904 Groningen, NL 16 apr. 1982
Grace Jager tante 4e graad Chicago, Illinois, USA ABT 1905
Grace Jager groottante 5e graad Chicago, Illinois, USA ABT 1905
Nellie Jager tante 4e graad ABT 1905
Nellie Jager groottante 5e graad ABT 1905
Telina Engelina Koning tante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 21 jul. 1905
Nn Bolt betovergrootoom 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt grootoom 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt Oom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt betovergrootoom 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Nn Bolt grootoom 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Nn Bolt Oom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Nn Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
NN Koning tante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 15 dec. 1906 Sappemeer, Groningen, NL 15 dec. 1906
Elisabeth Groen groottante 3e graad Ulrum, Groningen, NL 18 mei 1907
Elisabeth Groen betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 18 mei 1907
Teeke Bolt betovergrootoom 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Teeke Bolt grootoom 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Teeke Bolt Oom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Teeke Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Catherine Jager tante 4e graad Chicago, Illinois, USA 10 dec. 1907 Kalamazoo, Michigan, USA 07 jun. 1977
Catherine Jager groottante 5e graad Chicago, Illinois, USA 10 dec. 1907 Kalamazoo, Michigan, USA 07 jun. 1977
Pieter Romeling betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Pieter Romeling grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Pieter Romeling Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Pieter Romeling grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
John Jager oom 4e graad 13 mrt. 1908 Orland Park, USA 06 jun. 1993
John Jager grootoom 5e graad 13 mrt. 1908 Orland Park, USA 06 jun. 1993
Kasper Frans grootoom 2e graad Hoogezand, Groningen, NL 15 jul. 1908
Teeke Romeling betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Teeke Romeling grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Teeke Romeling Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Teeke Romeling grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Margaretha Koning tante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 07 jun. 1909
Simon Bolt betovergrootoom 4e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Simon Bolt grootoom 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Simon Bolt Oom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Simon Bolt grootoom 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Albert Jager oom 4e graad 28 apr. 1910
Albert Jager grootoom 5e graad 28 apr. 1910
Jantje Jager Tante 5e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Jantje Jager betovergroottante 4e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Jantje Jager groottante 5e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Gerrit van der Horn grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1931
Trijntje Bolt Tante 5e graad ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Trijntje Bolt groottante 2e graad ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Trijntje Bolt betovergroottante 4e graad ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Trijntje Bolt groottante 5e graad ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Teke Groen betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 13 jul. 1910
Teke Groen grootoom 3e graad Ulrum, Groningen, NL 13 jul. 1910
Berendina Koning tante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 17 sep. 1910
Henedrikus Koning oom 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 13 jun. 1911
Lutgerdina Frans groottante 2e graad Foxhol, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 02 aug. 1911
Peter de Haan oom 4e graad Chicago, Illinois, USA 08 aug. 1911 Chicago, Illinois, USA 12 nov. 1928
Peter de Haan grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 08 aug. 1911 Chicago, Illinois, USA 12 nov. 1928
Jantina Johanna Koning tante 3e graad Hoogezand, Groningen, NL 04 okt. 1911 Hoogezand, Groningen, NL 16 mrt. 1912
Berend Bolt betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Berend Bolt grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Berend Bolt Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Berend Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Jan de Haan oom 4e graad Chicago, Illinois, USA 25 jun. 1912
Jan de Haan grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 25 jun. 1912
Jantina Johanna Koning tante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 24 jan. 1913
Jacob Jager oom 4e graad Chicago, Illinois, USA 29 jan. 1913 Chicago, Illinois, USA 03 feb. 1970
Jacob Jager grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 29 jan. 1913 Chicago, Illinois, USA 03 feb. 1970
Karel Bolt betovergrootoom 4e graad ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Karel Bolt grootoom 2e graad ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Karel Bolt Oom 5e graad ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Karel Bolt grootoom 5e graad ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Marie de Haan tante 4e graad Chicago, Illinois, USA ABT 1913
Marie de Haan groottante 5e graad Chicago, Illinois, USA ABT 1913
Tecla Harmanna Frans groottante 2e graad Foxhol, Gemeente Hoogezand-Sappemeer, Groningen, NL 03 mrt. 1914
Annetta Koning tante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 16 apr. 1914 Sappemeer, Groningen, NL 14 mei 1914
Alida Roelfina Bolt Tante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Alida Roelfina Bolt groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Alida Roelfina Bolt betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Alida Roelfina Bolt groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Hendrik Noordhof grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL ABT augustus 1914 Ulrum, Groningen, NL 04 dec. 1914
Grace de Haan tante 4e graad Chicago, Illinois, USA 03 dec. 1914
Grace de Haan groottante 5e graad Chicago, Illinois, USA 03 dec. 1914
NN Koning oom 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 20 feb. 1915 Sappemeer, Groningen, NL 20 feb. 1915
Trijntje Koning tante 3e graad ABT 1915
Roelof Bolt betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Roelof Bolt grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Roelof Bolt Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Roelof Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Nn de Haan oom 4e graad Chicago, Illinois, USA 05 nov. 1915 Chicago, Illinois, USA 06 nov. 1915
Nn de Haan grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 05 nov. 1915 Chicago, Illinois, USA 06 nov. 1915
Henry Jager oom 4e graad 08 jul. 1916 Worth, USA 23 feb. 2000
Henry Jager grootoom 5e graad 08 jul. 1916 Worth, USA 23 feb. 2000
Meiske Bolt Tante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Meiske Bolt groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Meiske Bolt betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Meiske Bolt groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Samuel de Haan oom 4e graad Chicago, Illinois, USA 20 dec. 1916 Albuquerque, New Mexico, USA 31 aug. 1994
Samuel de Haan grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 20 dec. 1916 Albuquerque, New Mexico, USA 31 aug. 1994
Grietje (Grace) Groen tante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1917 Kalamazoo, Michigan, USA
Grietje (Grace) Groen groottante 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1917 Kalamazoo, Michigan, USA
Harmannus Bernardus Koning oom 3e graad Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 03 feb. 1917 Heemskerk, Gemeente Heemskerk, North Holland, Nederland 05 jul. 1993
Annetta Koning tante 3e graad Sappemeer, Groningen, NL 04 nov. 1917
Frederick de Haan oom 4e graad Chicago, Illinois, USA 27 mei 1918 Manteno, Illinois, USA 08 feb. 1990
Frederick de Haan grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 27 mei 1918 Manteno, Illinois, USA 08 feb. 1990
Knelske Koning tante 3e graad ABT 1918 Groningen, NL 21 jun. 1944
Jan Bolt betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Jan Bolt grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Jan Bolt Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Jan Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Nn Bolt betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Nn Bolt grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Nn Bolt Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Nn Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Raymond Jager oom 4e graad 15 nov. 1919 USA 07 apr. 1981
Raymond Jager grootoom 5e graad 15 nov. 1919 USA 07 apr. 1981
Maria Jager groottante 5e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Pieter Bolt betovergrootoom 4e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Pieter Bolt grootoom 2e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Pieter Bolt Oom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Pieter Bolt grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Gerrit Groen oom 4e graad Kruisweg, Groningen, NL ABT 1921
Gerrit Groen grootoom 5e graad Kruisweg, Groningen, NL ABT 1921
Rosie Sluiter tante 4e graad Chicago, Illinois, USA 22 okt. 1921 Chicago, Illinois, USA 10 nov. 1921
Rosie Sluiter groottante 5e graad Chicago, Illinois, USA 22 okt. 1921 Chicago, Illinois, USA 10 nov. 1921
Maynard Jager oom 4e graad 25 nov. 1921 USA 10 jun. 1981
Maynard Jager grootoom 5e graad 25 nov. 1921 USA 10 jun. 1981
Nn Bolt Tante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Nn Bolt groottante 2e graad Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Nn Bolt betovergroottante 4e graad Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Nn Bolt groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Gerrit Groen oom 4e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1922 Ulrum, Groningen, NL 06 jun. 1923
Gerrit Groen grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1922 Ulrum, Groningen, NL 06 jun. 1923
Albert Sluiter oom 4e graad Chicago, Illinois, USA 12 sep. 1922 Chicago, Illinois, USA 09 okt. 1922
Albert Sluiter grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 12 sep. 1922 Chicago, Illinois, USA 09 okt. 1922
Keetje (Conny) Groen tante 4e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1924
Keetje (Conny) Groen groottante 5e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1924
Robert Sluiter oom 4e graad Chicago, Illinois, USA 22 jan. 1925 Joliet, Illinois, USA 30 aug. 1947
Robert Sluiter grootoom 5e graad Chicago, Illinois, USA 22 jan. 1925 Joliet, Illinois, USA 30 aug. 1947
Jantina Margaretha Bolt Tante 5e graad Groningen, NL 06 apr. 1925
Jantina Margaretha Bolt groottante 2e graad Groningen, NL 06 apr. 1925
Jantina Margaretha Bolt betovergroottante 4e graad Groningen, NL 06 apr. 1925
Jantina Margaretha Bolt groottante 5e graad Groningen, NL 06 apr. 1925
Klazina Jantina Blaauw tante 3e graad Groningen, NL 29 jul. 1929 Leerdam, Zuid-Holland, NL 15 jul. 2005
Geertruida Lammechina Jager groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Theo Harmannus Blaauw oom 3e graad Groningen, NL 04 dec. 1930 Groningen, NL 16 okt. 1998
Paulina Harmina Jager groottante 5e graad Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Catharina Blaauw tante 3e graad Groningen, NL 15 mrt. 1933 Groningen, NL 29 jan. 1934
Johanna Anna Jager groottante 5e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Andries Blaauw oom 3e graad Groningen, NL 08 apr. 1934 Groningen, NL 09 apr. 1934
Tecla Harmanna Blaauw tante 3e graad Groningen, NL 28 mei 1935 Groningen, NL 15 mrt. 1995
Pieter Frans oom 3e graad Maartenshoek, Groningen, NL 1935 Groningen, NL 13 feb. 1936
Jan Poppe Jager grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Andries Blaauw oom 3e graad Groningen, NL 27 sep. 1936 Groningen, NL 18 jan. 1992
Marchien Koning achtertante ABT 1937 Maartenshoek, Groningen, NL 21 feb. 1938
Poppe Harmannus Jager grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Maria Blaauw tante 3e graad Groningen, NL 11 jan. 1940 Groningen, NL 08 okt. 1997
Poppe Harmannus Jager grootoom 5e graad Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Leendert Bolt oom 3e graad NL 27 feb. 1944
Leendert Bolt grootoom 5e graad NL 27 feb. 1944
Willem Bolt oom 3e graad NL 04 dec. 1946
Willem Bolt grootoom 5e graad NL 04 dec. 1946
Teekelina Bolt tante 3e graad 07 aug. 1948
Teekelina Bolt groottante 5e graad 07 aug. 1948
Anneke Bolt tante 3e graad NL 16 sep. 1956
Anneke Bolt groottante 5e graad NL 16 sep. 1956
Edwin Silvester Koning achterneef 4e graad Heemskerk, Gemeente Heemskerk, North Holland, Nederland 11 okt. 1970