vader | Geboortedatum | moeder | Geboortedatum |
---|---|---|---|
Jannes Alberts Hasecamp | 19 dec. 1766 | Harmtje Roelfs Zuidema | 12 feb. 1775 |
Partners | Geboortedatum | Kinderen |
---|---|---|
Derk Jacobs Ritzema | Ietje Ritzema Albert Ritzema Martje Ritzema Derktje Ritzema Hilje Ritzema |
|
Tonnis Theophilus Frieling | 01 feb. 1789 | Jannes Frieling Sibentje Frieling Harmtje Frieling Teophilus Frieling Tonnis Frieling |
Soort gebeurtenis | Datum | Plaats | Omschrijving |
---|---|---|---|
Geboorte | 1810 | Warffum | |
Huwelijk | 21 mrt. 1828 | Eenrum | |
Huwelijk | 03 mei 1839 | Eenrum | |
Overlijden | Y |
Naam | Soort | Geboorteplaats | Geboortedatum | Overlijdensplaats | Overlijdensdatum |
---|---|---|---|---|---|
Partners | |||||
Derk Jacobs Ritzema | Echtgenoot | ||||
Tonnis Theophilus Frieling | Echtgenoot | Leens | 01 feb. 1789 | Eenrum | 12 dec. 1837 |
Broers en zusters | |||||
Iedje Jannes Hasecamp | zuster | Eenrum | 1813 | ||
Kinderen | |||||
Jannes Frieling | zoon | Eenrum | 22 aug. 1831 | Eenrum | 20 jan. 1898 |
Sibentje Frieling | dochter | Eenrum | 22 sep. 1831 | Wierhuizen, Eenrum | 01 sep. 1859 |
Harmtje Frieling | dochter | Eenrum | 08 sep. 1833 | Wierhuizen, Eenrum | 06 mrt. 1862 |
Teophilus Frieling | dochter | Eenrum | 30 aug. 1835 | ||
Tonnis Frieling | zoon | Eenrum | 02 mrt. 1838 | Baflo | 21 sep. 1903 |
Ietje Ritzema | dochter | Eenrum | 1841 | ||
Albert Ritzema | zoon | Eenrum | 1844 | ||
Martje Ritzema | dochter | Eenrum | 1844 | ||
Derktje Ritzema | dochter | Eenrum | 1851 | ||
Hilje Ritzema | dochter | Eenrum | 1948 | ||
Ouders | |||||
Jannes Alberts Hasecamp | vader | Eenrum | 19 dec. 1766 | ||
Harmtje Roelfs Zuidema | moeder | Warffum | 12 feb. 1775 | ||
Kleinkinderen | |||||
Egbert Wiersema | kleinzoon | ||||
Simentje Frieling | kleindochter | Eenrum | 10 apr. 1860 | Groningen | 23 sep. 1923 |
Jantje Frieling | kleindochter | Eenrum | 21 aug. 1861 | Eenrum | 04 nov. 1861 |
Tonna Frieling | kleindochter | Tinallinge, Baflo | 12 dec. 1861 | Den Andel, Baflo | 12 jun. 1893 |
Jantje Frieling | kleindochter | Eenrum | 26 jan. 1863 | Groningen | 24 feb. 1917 |
Tonnis Frieling | kleinzoon | Eenrum | 21 feb. 1864 | Pieterburen, Eenrum | 18 jan. 1896 |
Geertruida Frieling | kleindochter | Eenrum | 20 apr. 1865 | Groningen | 10 jan. 1953 |
Eke Frieling | kleinzoon | Tinallinge, Baflo | 17 jul. 1866 | Tinallinge, Baflo | 21 sep. 1866 |
Anje Frieling | kleindochter | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 06 aug. 1958 |
Harmentje Frieling | kleindochter | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 31 mei 1963 |
Jurremina Frieling | kleindochter | Eenrum | 17 feb. 1868 | Eenrum | 07 nov. 1877 |
Jurrien Frieling | kleinzoon | Eenrum | 09 mei 1869 | Eenrum | 14 mei 1869 |
Jurjen Frieling | kleinzoon | Eenrum | 16 apr. 1871 | Eenrum | 18 okt. 1958 |
Evert Frieling | kleinzoon | Eenrum | 11 mrt. 1874 | ||
Trijntje Kuizenga | kleindochter | Baflo | 1874 | ||
Theophilus Frieling | kleinzoon | Eenrum | 20 mei 1876 | ||
Aaltje Ritzema | kleindochter | Warffum | 1876 | ||
Albert Frieling | kleinzoon | Eenrum | 06 feb. 1878 | Eenrum | 23 dec. 1961 |
Derk Ritzema | kleinzoon | Warffum | 1878 | ||
(Stillbirth) Frieling | kleindochter | Eenrum | 07 jun. 1879 | Eenrum | 07 jun. 1879 |
Anna Kuizenga | kleindochter | Baflo | 1883 | ||
Meindert Jan Frieling | kleinzoon | Tinallinge, Baflo | 07 jun. 1893 | Tinallinge, Baflo | 26 mei 1894 |
Tonna Frieling | kleindochter | Tinallinge, Baflo | 09 mrt. 1895 | Baflo | 15 okt. 1901 |
Meindert Frieling | kleinzoon | Tinallinge, Baflo | 09 nov. 1896 | ||
Achterkleinkinderen | |||||
Petrus Jan Wijk | achterkleinzoon | Winsum | 1890 | ||
Catharina Frederika Vennema | achterkleindochter | Baflo | 1892 | ||
Jakob Albertus Dekker | achterkleinzoon | Onderdendam | 1901 | ||
Seike Frieling | achterkleindochter | Slochteren | 1902 | ||
Jannes Tonnis Frieling | achterkleinzoon | Pieterburen, Eenrum | 18 apr. 1903 | ||
Jannes Tonnes Frieling | achterkleinzoon | Eenrum | 30 apr. 1904 | ||
Hendrik Harmannus Frieling | achterkleinzoon | Bedum | 1906 | ||
Jannes Frieling | achterkleinzoon | Eenrum | 07 mrt. 1909 | ||
Antje Henderika Frieling | achterkleindochter | Eenrum | 1911 | ||
Seike Antje Frieling | achterkleindochter | Nieuwolda | 1911 | ||
Grootouders | |||||
Roelf Geerts | grootvader | Baflo, Rasquert | 13 aug. 1741 | ||
Idje Gajes | grootmoeder | 1746 | Warffum | 21 mei 1809 | |
Overgrootouders | |||||
Geert Roelfs | overgrootvader | BEF 1741 | |||
Henderika Jans Frieling | overgrootmoeder | Rasquert | BEF 1741 | ||
Betovergrootouders | |||||
?? ?? | betovergrootvader | ||||
?? ?? | betovergrootmoeder | ||||
??? | betovergrootvader | ||||
Schoonouders | |||||
Sijmenje Tonnis Kapinga | schoonmoeder | ||||
Theophiles Geerts Frielink | schoonvader | Zuurdijk, Leens | 08 dec. 1825 | ||
Schoonzonen en schoondochters | |||||
Freerk Wiersum | schoonzoon | ||||
Gerrit Meijer | schoonzoon | ||||
Hiscolina Pettinga | schoondochter | Groningen | 23 jun. 1929 | ||
Johannes Hoeksema | schoonzoon | ||||
Luitje Van Der Meulen | schoonzoon | ||||
Nela Brands | schoondochter | ||||
Pieter Kuizinga | schoonzoon | ||||
Seike Mulder | schoondochter | Eenrum | 11 mei 1893 | ||
Siemon Boter | schoonzoon | ||||
Diewerke Van Der Laan | schoondochter | Winsum | 1821 | Tinallinge, Baflo | 08 aug. 1881 |
Schoonbroers en -zusters | |||||
Catrina Maria Theophiles Frielink | schoonzuster | ||||
Freerk Theophiles Frieling | schoonbroer | ||||
Menno Rennekes Koning | schoonbroer | ||||
Geert Geerts | schoonbroer | Leens | 22 aug. 1784 | ||
Tonnis Geerts | schoonbroer | Leens | 29 apr. 1787 | ||
Henderica Theophilus Frielink | schoonzuster | Ulrum | 1792 | ||
Geert Frielink | schoonbroer | Zuurdijk, Leens | 1801 | Mensingeweer, Leens | 03 mrt. 1880 |
Jan Theofilus Frielink | schoonbroer | Zuurdijk | 13 mei 1805 | ||
Neven en nichten | |||||
Anna Ekkes Frielink | Aangehuwde nicht | ||||
Anna Klimp | Aangehuwde nicht | ||||
Hendrik Frieling | Aangehuwde neef | ||||
Jan Frieling | Aangehuwde neef | ||||
Harmina Carolina Bonifacia Frieling | Aangehuwde nicht | Wirdum, Loppersum | 1835 | Wirdum, Loppersum | 29 apr. 1860 |
Ooms en tantes | |||||
Geert Roelfs Zuidema | oom | Warffum | 24 mei 1770 | Wierhuizen, Eenrum | 17 jan. 1837 |
Gaaje Geerts | oom | Warffum | 12 jan. 1772 | ||
Maria Geerts | tante | Warffum | 12 feb. 1775 | ||
Emme Roelfs Zuidema | oom | Warffum | 16 feb. 1777 | Warffum | 22 nov. 1829 |
Grootooms en -tantes | |||||
Hinderina Geerts Frieling | groottante | ||||
Theophiles Geerts Frielink | grootoom | Zuurdijk, Leens | 08 dec. 1825 | ||
Trijnje Roelfs | groottante | Baflo, Rasquert | 13 dec. 1739 | ||
Joest Geerts | grootoom | Baflo, Rasquert | 08 mrt. 1743 | ||
Aeltjen Geerts | groottante | Baflo, Rasquert | 01 aug. 1745 | Baflo | 25 okt. 1816 |
Freerk Roelfs | grootoom | Baflo, Rasquert | 11 jun. 1747 | ||
Ebel Ebels | grootoom | Tinallinge | 16 feb. 1749 | Tinallinge | 16 feb. 1749 |
Geertjen Roelfs | groottante | Baflo, Rasquert | 05 okt. 1749 | ||
Derktjen Derks | groottante | Tinallinge | 06 sep. 1750 | Rasquert, Baflo | 22 nov. 1836 |
Maria Roelfs | groottante | Tinallinge | 06 sep. 1750 | ||
Jan Geerts Frieling | grootoom | Tinallinge | 15 okt. 1752 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 14 mrt. 1824 |
Albert Geerts | grootoom | Tinallinge | 07 apr. 1754 | ||
Hinderina Geerts | groottante | Tinallinge | 22 okt. 1758 | Oldehove | 27 mrt. 1809 |
Aangehuwde ooms en tantes | |||||
Antje Gerrits Wiersum | tante (aangehuwd) | ||||
Derktje Melles | tante (aangehuwd) | ||||
Verre aangetrouwde ooms en tantes | |||||
Andries Rienewerf | grootoom (aangehuwd) | Oldehove | 07 apr. 1826 | ||
Cornellis Michiels | grootoom (aangehuwd) | ||||
Itje Cornellis | groottante (aangehuwd) | ||||
Matje Arijs | groottante (aangehuwd) | Rasquert | |||
Sijmenje Tonnis Kapinga | groottante (aangehuwd) | ||||
Thomas Freerks Kijft | grootoom (aangehuwd) | Rasquert | 05 mrt. 1752 | ||
Martje(N) Kornelis | groottante (aangehuwd) | Ulrum | 14 mrt. 1756 | Vierhuizen, Ulrum | 15 aug. 1825 |
Volle neven en nichten | |||||
Aaltje Geerts Zuidema | volle nicht | ||||
Geertje Zuidema | volle nicht | ||||
Roelf Geerts Zuidema | volle neef | ||||
Hietje Zuidema | volle nicht | Warffum | 16 sep. 1810 | Warffum | 12 jan. 1811 |
Gerrit Zuidema | volle neef | Warffum | 09 dec. 1811 | Warffum | 14 sep. 1872 |
Gaje Emmes Zuidema | volle neef | Warffum | 31 dec. 1815 | Stedum | 26 sep. 1886 |
Verre neven en nichten | |||||
Aaltje Sijtses De Vries | nicht 2e graad | ||||
Anna Ekkes Frielink | nicht 2e graad | ||||
Anna Klimp | nicht 2e graad | ||||
Derkje Derks Kijft | nicht 2e graad | ||||
Geert Reints Wierenga | neef 2e graad | ||||
Hendrik Frieling | neef 2e graad | ||||
Hike Onnes Vennema Frieling | nicht 2e graad | ||||
Jan Frieling | neef 2e graad | ||||
Menne Jacobs Noordwier | neef 2e graad | Baflo, Rasquert | 19 jun. 1796 | Neizijl, Grijpskerk | 25 jan. 1847 |
Aaltje Noordwier | nicht 2e graad | Baflo, Rasquert | 04 nov. 1798 | ||
Cornelis Jacobs Noordwier | neef 2e graad | Baflo | 1801 | Groningen | 26 sep. 1824 |
Claas Mennes Noordwier | neef 2e graad | Baflo, Rasquert | 11 sep. 1803 | Thesinge, Ten Boer | 06 sep. 1859 |
Migchiel Noordwier | neef 2e graad | Baflo, Rasquert | 21 sep. 1806 | ||
Martje Sierts Huizinga | nicht 2e graad | Saaxumhuizen | 1807 | Eenrum | 04 apr. 1881 |
Derk Sierts Huizinga | neef 2e graad | Saaxumhuizen | 17 jul. 1807 | Saaxumhuizen, Baflo | 11 mrt. 1817 |
Kornelis Sietses De Vries | neef 2e graad | Eenrum | 1809 | Uithuizen | 10 jul. 1831 |
Allert Noordwier | neef 2e graad | Baflo | 1810 | Niezijl, Grijpskerk | 25 jul. 1852 |
Aries Sierts Huizinga | neef 2e graad | Saaxumhuizen | 1811 | Eenrum | 26 aug. 1847 |
Derkje Thomas Kijft | nicht 2e graad | Rasquert, Baflo | 23 sep. 1811 | ||
Willem Alderts Wolthuis | neef 2e graad | Leens | 24 feb. 1812 | Leens | 04 jun. 1843 |
Marchien Aaldring | nicht 2e graad | Groningen | 1812 | Groningen | 23 sep. 1818 |
Martha Kornelis Frieling | nicht 2e graad | Vierhuizen, Ulrum | 22 nov. 1812 | Den Hoorn, Leens | 09 mrt. 1874 |
Anna Sijtzes De Vries | nicht 2e graad | Baflo | 13 mrt. 1813 | ||
Jacob Nicolaas Sijtsma | neef 2e graad | Winsum | 06 mei 1813 | Baflo | 02 sep. 1880 |
Catarina Noordwier | nicht 2e graad | Baflo | 01 okt. 1813 | ||
Jan Aaldring | neef 2e graad | Groningen | 26 okt. 1813 | Groningen | 04 okt. 1818 |
Jan Freerks Kijft | neef 2e graad | Onderwierum, Bedum | 08 dec. 1813 | ||
Aaltje Roelfs Mulder | nicht 2e graad | Thesinge, Ten Boer | 16 aug. 1814 | Wittewierum, Ten Boer | 17 okt. 1883 |
Grietje Sierts Huizinga | nicht 2e graad | Saaxumhuizen, Baflo | 04 sep. 1814 | Eenrum | 07 jul. 1845 |
Maijke Derks Kijft | nicht 2e graad | Rasquert | 22 nov. 1814 | ||
Albert Nikolaas Sijtsma | neef 2e graad | Winsum | 10 feb. 1815 | Baflo | 23 jan. 1855 |
Thomas Freerks Kijft | neef 2e graad | Onderwierum, Bedum | 02 mrt. 1815 | ||
Hinderina Aaldring | nicht 2e graad | Groningen | 05 okt. 1815 | Groningen | 16 sep. 1818 |
Jantje Roelfs Mulder | nicht 2e graad | Thesinge, Ten Boer | 13 jul. 1816 | Wirdum, Loppersum | 15 feb. 1890 |
Geertruid Sierts Huizinga | nicht 2e graad | Saaxumhuizen, Baflo | 05 dec. 1816 | Eenrum | 22 sep. 1884 |
Trientje Aaldring | nicht 2e graad | Groningen | 06 feb. 1817 | Groningen | 01 okt. 1818 |
Jacob Kornelis Frieling | neef 2e graad | Vierhuizen, Ulrum | 19 mrt. 1817 | ||
Michiel Sijtzes De Vries | neef 2e graad | Baflo | 29 apr. 1817 | Baflo, Rasquert | 11 jan. 1885 |
Elizabeth Sijtsma | nicht 2e graad | Winsum | 19 mei 1817 | Baflo | 27 okt. 1884 |
Trijntje Jacobs Noordwier | nicht 2e graad | Baflo | 30 nov. 1817 | ||
Thomas Jans Kijft | neef 2e graad | Baflo | 04 mrt. 1818 | ||
Eibeltje Derks Kijft | nicht 2e graad | Rasquert, Baflo | 1818 | ||
Kornelis Roelfs Mulder | neef 2e graad | Thesinge, Ten Boer | 09 aug. 1818 | Thesinge, Ten Boer | 02 mrt. 1874 |
Bouwina Sierts Huizinga | nicht 2e graad | Saaxumhuizen, Baflo | 18 jan. 1819 | Baflo | 19 mrt. 1903 |
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf | nicht 2e graad | Oldehove | 02 okt. 1819 | ||
Aaltje Geerts Mulder | nicht 2e graad | Baflo | 30 dec. 1819 | Baflo | 22 dec. 1875 |
Martjen Nicolaas Sijtsma | nicht 2e graad | Winsum | 16 feb. 1820 | Baflo | 21 dec. 1827 |
Andries Aaldring | neef 2e graad | Groningen | 03 mei 1820 | Groningen | 01 nov. 1869 |
Jantje Kijft | nicht 2e graad | Rasquert | 1820 | ||
Hindrika Frieling | nicht 2e graad | Ulrum | 19 nov. 1820 | ||
Henderika Alberts Frieling | nicht 2e graad | Vierhuizen, Groningen, NL | 04 mei 1821 | ||
Anje Freerks Kijft | nicht 2e graad | Onderdendam | 1821 | ||
Jakoba Mulder | nicht 2e graad | Thesinge, Ten Boer | 24 nov. 1821 | Thesinge, Ten Boer | 23 feb. 1822 |
Marchien Aaldring | nicht 2e graad | Groningen | 17 mrt. 1822 | ||
Ijzebrand Geerts Muller | neef 2e graad | Baflo | 21 jun. 1822 | Baflo | 31 aug. 1824 |
Beerent Alberts Frieling | neef 2e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | ABT 1822 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 05 feb. 1823 |
Berent Frieling | neef 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 24 nov. 1822 | Vierhuizen, Ulrum | 05 feb. 1823 |
Hinderina Aaldring | nicht 2e graad | Groningen | 12 okt. 1823 | ||
Jakob Mulder | neef 2e graad | Thesinge, Ten Boer | 09 mrt. 1824 | Thesinge, Ten Boer | 26 jul. 1893 |
Pieterke Geerts Rienewerf | nicht 2e graad | Noordhorn, Zuidhorn | 30 apr. 1824 | Zuidhorn | 01 sep. 1891 |
Derk Freerks Kijft | neef 2e graad | Zuidwolde | 1824 | ||
Geertje Aaldring | nicht 2e graad | Groningen | 25 jan. 1825 | Groningen | 02 okt. 1877 |
Janna Leonarda Kijft | nicht 2e graad | Baflo | 27 jan. 1825 | ||
Lammechien Kornelis Frieling | nicht 2e graad | Ulrum | 12 mrt. 1825 | Ulrum | 15 aug. 1828 |
Jan Aaldring | neef 2e graad | Groningen | 15 nov. 1827 | ||
Itje Frieling | nicht 2e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 04 dec. 1827 | Vierhuizen, Ulrum | 23 jul. 1858 |
Ijzebrand Geerts Muller | neef 2e graad | Baflo | 10 okt. 1828 | Baflo | 11 apr. 1830 |
Jan Pieters Kuiper | neef 2e graad | Usquert | 13 sep. 1829 | Usquert | 13 sep. 1829 |
Jan Frieling | neef 2e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 23 sep. 1829 | Vierhuizen, Ulrum | 25 apr. 1872 |
Hendericus Frieling | neef 2e graad | Cierhuizen, Ulrum | 28 jul. 1830 | ||
Jan Pieters Kuiper | neef 2e graad | Usquert | 25 nov. 1830 | Usquert | 26 mei 1837 |
Jannes Frieling | neef 2e graad | Eenrum | 22 aug. 1831 | Eenrum | 20 jan. 1898 |
Sibentje Frieling | nicht 2e graad | Eenrum | 22 sep. 1831 | Wierhuizen, Eenrum | 01 sep. 1859 |
Berendje Frieling | nicht 2e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 05 dec. 1831 | Vierhuizen, Ulrum | 07 aug. 1860 |
Klaas Pieters Kuiper | neef 2e graad | Usquert | 04 jun. 1833 | Usquert | 04 jun. 1833 |
Freerk Mulder | neef 2e graad | Baflo | 16 jul. 1833 | Baflo | 20 dec. 1916 |
Harmtje Frieling | nicht 2e graad | Eenrum | 08 sep. 1833 | Wierhuizen, Eenrum | 06 mrt. 1862 |
(Stillbirth) Kuiper | nicht 2e graad | Usquert | 29 sep. 1834 | ||
Aaltje Kuiper | nicht 2e graad | Usquert | 29 sep. 1834 | ||
Harmina Carolina Bonifacia Frieling | nicht 2e graad | Wirdum, Loppersum | 1835 | Wirdum, Loppersum | 29 apr. 1860 |
Teophilus Frieling | nicht 2e graad | Eenrum | 30 aug. 1835 | ||
Martje Kuiper | nicht 2e graad | Usquert | 22 feb. 1838 | Usquert | 08 feb. 1900 |
Tonnis Frieling | neef 2e graad | Eenrum | 02 mrt. 1838 | Baflo | 21 sep. 1903 |
Marten Frieling | neef 2e graad | Vierhuizen, Ulrum | 27 jan. 1840 | ||
(Stillbirth) Kuiper | neef 2e graad | Usquert | 22 mei 1841 | Usquert | 22 mei 1841 |
Achterneven en -nichten | |||||
Geertruida Zuidema | achternicht | ||||
Anna Zuidema | achternicht | Stedum | 01 jul. 1840 | 't Zandt | 15 jun. 1906 |
Antje Zuidema | achternicht | Stedum | 21 mei 1843 | Stedum | 20 okt. 1850 |
Derk Zuidema | achterneef | Warffum | 1848 | Warffum | 23 jan. 1942 |
Sebe Reinder Zuidema | achterneef | Stedum | 17 jan. 1849 | 't Zandt | 13 apr. 1882 |
Kornelis Zuidema | achterneef | Warffum | 1849 | Warffum | 08 jun. 1879 |
Martje Zuidema | achternicht | Warffum | 11 feb. 1853 | Groningen | 05 mrt. 1910 |
Tiemen Zuidema | achterneef | Stedum | 16 okt. 1853 | Tjamsweer, Appingedam | 19 okt. 1935 |
Trijntje Zuidema | achternicht | Stedum | 16 okt. 1853 | Stedum | 21 dec. 1853 |
Antje Zuidema | achternicht | Warffum | 22 mei 1854 | ||
Emme Zuidema | achterneef | Stedum | 23 mrt. 1855 | Stedum | 25 jan. 1856 |
Trijntje Zuidema | achternicht | Stedum | 23 mrt. 1855 | Stedum | 27 mrt. 1855 |
Anje Zuidema | achternicht | Warffum | 1856 | Den Andel, Baflo | 09 feb. 1922 |
Trijntje Zuidema | achternicht | Stedum | 01 mrt. 1858 | Godlinze, Bierum | 23 jan. 1949 |
Trijntje Mulder | achternicht | Thesinge, Ten Boer | 17 aug. 1858 | ||
Hindrik Zuidema | achterneef | Warffum | 29 jul. 1859 | Den Andel, Baflo | 24 jan. 1949 |
Antje Zuidema | achternicht | Stedum | 27 apr. 1866 | Stedum | 26 mei 1929 |
Achterachterneven en -nichten | |||||
Duurke Doornbos | achter-achternicht | ||||
Hidde Teissenga | Aangehuwde achterneef | ||||
Martje Tiessinga | Aangehuwde achternicht | ||||
Aagtje Te Bos | Aangehuwde achternicht | Wirdum, Loppersum | 17 mei 1859 | ||
Anna Van Dijken | achter-achternicht | 't Zandt | 29 mei 1869 | Spijk, Bierum | 23 okt. 1946 |
Gaije Van Dijken | achter-achterneef | 't Zandt | 27 mrt. 1871 | Groningen | 22 mrt. 1944 |
Klaas Tempel | achter-achterneef | Warffum | 05 feb. 1876 | ||
Grietje Zuidema | achter-achternicht | Warffum | 20 jan. 1877 | Groningen | 05 dec. 1956 |
Grietje Tempel | achter-achternicht | Tinallinge, Baflo | 04 apr. 1877 | ||
Arijna Klazina Zuidema | achter-achternicht | Warffum | 26 jan. 1879 | ||
Gaje Braam | achter-achterneef | Stedum | 03 feb. 1880 | Godlinze, Bierum | 01 jun. 1880 |
Gerrit Heidema | achter-achterneef | Tinallinge, Baflo | 04 aug. 1880 | Usquert | 27 nov. 1884 |
Gerrit Emme Zuidema | achter-achterneef | Warffum | 08 aug. 1880 | ||
Hendrik Heidema | achter-achterneef | Uithuizen | 11 mrt. 1882 | ||
Gaiko Braam | achter-achterneef | Godlinze, Bierum | 22 okt. 1882 | ||
Klaas Jan Zuidema | achter-achterneef | Warffum | 11 mrt. 1883 | ||
Antonie Heidema | achter-achterneef | Usquert | 22 sep. 1883 | ||
Harke Zuidema | achter-achterneef | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 19 mei 1886 | Ten Boer | 03 feb. 1961 |
Antje Heidema | achter-achternicht | Uithuizen | 08 jun. 1886 | ||
Gaiko Zuidema | achter-achterneef | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 28 jun. 1887 | ||
Gerrit Heidema | achter-achterneef | Usquert | 16 jul. 1887 | ||
Martje Heidema | achter-achternicht | Usquert | 17 nov. 1888 | ||
Antje Zuidema | achter-achternicht | Warffum | 22 jul. 1890 | Warffum | 04 aug. 1890 |
Ernst Jakobus Zuidema | achter-achterneef | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 09 dec. 1890 | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 16 feb. 1891 |
Ernst Jakobus Zuidema | achter-achterneef | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 23 apr. 1892 | Groningen | 29 apr. 1949 |
Anko Zuidema | achter-achterneef | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 12 nov. 1893 | 't Zandt | 10 feb. 1894 |
Janke De Boer | achter-achternicht | Warffum | 23 feb. 1894 | ||
Biefko Zuidema | achter-achterneef | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 27 dec. 1894 | 't Zandt | 23 mrt. 1895 |
Biefke Zuidema | achter-achternicht | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 02 jul. 1898 | ||
Achterachterachterneven en -nichten | |||||
Booije Harm Huizinga | achter-achter-achterneef | ||||
Aalida Geertruida Zuidema | achter-achter-achternicht | Oldekerk | 1916 | ||
Andere verwanten | |||||
Albertus Bogema | achter-achterneef 3e graad | ||||
Biefke Doornbos | achter-achternicht 3e graad | ||||
Catharina Maria Wierenga | achternicht 3e graad | ||||
Catrina Maria Theophiles Frielink | achtertante | ||||
Christine (Stientje) Stavenger | achter-achternicht 3e graad | ||||
Egbert Wiersema | achterneef 3e graad | ||||
Eltje Hoving | achternicht 3e graad | ||||
Eltje Van Dijk | achter-achternicht 3e graad | ||||
Freerk Theophiles Frieling | achteroom | ||||
Henderikus Bogema | achter-achterneef 3e graad | ||||
Henderikus Bogema | achter-achterneef 3e graad | ||||
Henderikus Wieringa | achter-achterneef 3e graad | ||||
Hidde Teissenga | achterneef 3e graad | ||||
Jantje Rustema | achter-achternicht 3e graad | ||||
Klaas Van Huis | achterneef 3e graad | ||||
Martje Tiessinga | achternicht 3e graad | ||||
Reinder Wierenga | achterneef 3e graad | ||||
Roelf Rustema | achter-achterneef 3e graad | ||||
Sietze Rustema | achter-achterneef 3e graad | ||||
Trientje Mulder | achternicht 3e graad | ||||
Michiel Michiels | achteroom | Baflo, Rasquert | 20 dec. 1767 | ||
Geert Cornelis Muller | achteroom | Baflo, Rasquert | 21 jan. 1770 | Baflo | 30 apr. 1837 |
Maria Cornelis Mulder | achtertante | Baflo | 1771 | ||
Trienje Michiels | achtertante | Baflo, Rasquert | 12 mrt. 1774 | ||
Geert Frieling | achteroom | Ulrum, Groningen, NL | 14 mei 1775 | ||
Anje Cornelis Mulder | achtertante | Baflo | 1777 | Baflo | 20 feb. 1821 |
Kornelis Jans Frieling | achteroom | Ulrum | 22 aug. 1779 | Ulrum | 30 nov. 1846 |
Freerk Thomas Kijft | achteroom | Baflo | 15 jan. 1780 | Rasquert, Baflo | 12 aug. 1832 |
Wobbenius Rienewerf | achteroom | Ulrum | 25 jul. 1781 | Ulrum | 04 aug. 1781 |
Anje Joosten Venhuis | achtertante | Leens | 05 aug. 1781 | ||
Hindrikje Thomas Kijft | achtertante | Baflo | 16 dec. 1781 | Baflo | 12 jan. 1848 |
Hindrika Frieling | achtertante | Ulrum | 13 jan. 1782 | ||
Jantjen Freerks | achtertante | Baflo | 09 mrt. 1783 | ||
Hinderijka Rienewerf | achtertante | Ulrum | 27 mei 1783 | ||
Johannes Jans Frieling | achteroom | Ulrum | 11 apr. 1784 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 24 apr. 1831 |
Derks Thomas Kijft | achteroom | 1784 | |||
Geert Geerts | achteroom | Leens | 22 aug. 1784 | ||
Henderika Alberts Frieling | achtertante | Eenrum | 1785 | Eenrum | 20 mei 1830 |
Roelf Cornelis Mulder | achteroom | Baflo | 1785 | Thesinge, Ten Boer | 24 mei 1854 |
Geertien Rienewerf | achtertante | Ulrum | 09 dec. 1785 | Groningen | 11 sep. 1849 |
Dietjen Thomas Kijft | achtertante | Baflo | 12 nov. 1786 | Baflo | 11 nov. 1826 |
Tonnis Geerts | achteroom | Leens | 29 apr. 1787 | ||
Arijs Geerts | achteroom | Eenrum | 23 sep. 1787 | ||
Jan Freerks | achteroom | Baflo | 27 aug. 1788 | ||
Tonnis Theophilus Frieling | achteroom | Leens | 01 feb. 1789 | Eenrum | 12 dec. 1837 |
Jan Frieling | achteroom | Ulrum | 19 jul. 1789 | ||
Maria Joesten Venhuis | achtertante | Leens | 09 aug. 1789 | Warfhuizen, Leens | 15 nov. 1854 |
Willemtje Rienewerf | achtertante | Ulrum | 06 dec. 1789 | ||
Grietje Alberts Frijlink | achtertante | Eenrum | 16 jan. 1791 | Baflo | 23 jan. 1855 |
Jan Thomas Kijft | achteroom | Baflo | 14 nov. 1791 | Baflo | 19 dec. 1824 |
Albert Jans Frieling | achteroom | Ulrum, Groningen, NL | 18 dec. 1791 | Ulurm | 07 sep. 1870 |
Wobbenius Rienewerf | achteroom | Ulrum | 09 mrt. 1792 | ||
Henderica Theophilus Frielink | achtertante | Ulrum | 1792 | ||
Eibelje Thomas Kijft | achtertante | Baflo | 30 mrt. 1794 | Baflo | 18 jun. 1816 |
Gepke Frieling | achtertante | Ulrum | 31 aug. 1794 | ||
Geert Andries Rienewerf | achteroom | Oldehove | 05 aug. 1798 | Westerhorn, Grijpskerk | 19 jun. 1844 |
Gepke Jans Frieling | achtertante | Ulrum | 25 dec. 1799 | Usquert | 16 feb. 1846 |
Geert Frielink | achteroom | Zuurdijk, Leens | 1801 | Mensingeweer, Leens | 03 mrt. 1880 |
Jan Theofilus Frielink | achteroom | Zuurdijk | 13 mei 1805 | ||
Trijntje Mennes Noordwier | achternicht 3e graad | Niezijl | 1827 | ||
Jan Noordwier | achterneef 3e graad | Niezijl | 1830 | ||
Jacob Noordwier | achterneef 3e graad | Niezijl, Grijpskerk | 1832 | ||
Maria Noordwier | achternicht 3e graad | Grijpskerk | 1835 | ||
Siert Huizinga | achterneef 3e graad | Eenrum | 12 jul. 1835 | ||
Jantje Heethuis | achternicht 3e graad | Kantens | 1836 | ||
Folkert Huizinga | achterneef 3e graad | Eenrum | 29 aug. 1836 | ||
Kornelis Tinga | achterneef 3e graad | Warffum | 29 dec. 1836 | ||
Mechiel Heethuis | achterneef 3e graad | Usquert | 1837 | ||
Garmt Baarveld | achterneef 3e graad | Eenrum | 31 mei 1838 | Eenrum | 03 dec. 1918 |
Aldert Noordwier | achterneef 3e graad | Niezil, Grijpskerk | 1838 | ||
Anje De Vries | achternicht 3e graad | Baflo | 1839 | ||
Johanna Margaretha Scholte | achternicht 3e graad | Eenrum | 1839 | ||
(Stillbirth) Huizinga | achternicht 3e graad | Eenrum | 18 sep. 1839 | Eenrum | 18 sep. 1839 |
Hinderika Baarveld | achternicht 3e graad | Eenrum | 13 okt. 1840 | Eenrum | 01 dec. 1896 |
Derk Huizinga | achterneef 3e graad | Eenrum | 08 nov. 1840 | ||
Derk Rustema | achterneef 3e graad | Baflo | 1841 | ||
Jakob De Vries | achterneef 3e graad | Baflo | 1841 | ||
Heere Huisman | achterneef 3e graad | Eenrum | 14 jan. 1842 | Baflo | 21 nov. 1932 |
Kornelis Scholte | achterneef 3e graad | Den Hoorn, Leens | 09 mrt. 1842 | ||
Aaltje Frieling | achternicht 3e graad | Ulrum, Groningen | 27 aug. 1842 | ||
Derk Hoek | achterneef 3e graad | Warffum | 1844 | ||
Barberdiena Baarveld | achternicht 3e graad | Eenrum | 12 okt. 1844 | Eenrum | 01 sep. 1904 |
Geertruida Scholte | achternicht 3e graad | Eenrum | 19 dec. 1844 | Groningen | 02 feb. 1922 |
(Stillbirth) Smit | achternicht 3e graad | Eenrum | 02 feb. 1845 | Eenrum | 02 feb. 1845 |
Rentje Kijft | achterneef 3e graad | Baflo | 1845 | ||
Siert Freerks Huisman | achterneef 3e graad | Eenrum | 26 sep. 1845 | Eenrum | 07 okt. 1845 |
Freerk Jans Kijft | achterneef 3e graad | Den Andel, Baflo | 08 mrt. 1846 | ||
Maike Rustema | achternicht 3e graad | Baflo | 1846 | ||
Aafke Jans Warners | achternicht 3e graad | Vliedorp, Ulrum, Netherlands | 30 nov. 1846 | 17 jul. 1929 | |
Aafke Warners | achternicht 3e graad | Vliedorp, Ulrum | 30 nov. 1846 | Illinois | 16 jul. 1928 |
Anje Rustema | achternicht 3e graad | Baflo | 1847 | ||
Kornelis Hoek | achterneef 3e graad | Warffum | 1847 | ||
Trijntje Jans Ploeg | achternicht 3e graad | Baflo | 09 sep. 1847 | Baflo | 03 okt. 1847 |
Luidje Pieters Berghuis | achternicht 3e graad | Baflo | 04 feb. 1848 | Baflo | 24 sep. 1848 |
Arendina Kijft | achternicht 3e graad | Baflo | 1848 | ||
Freerk Kijft | achterneef 3e graad | Baflo | 1848 | Pieterzijl, Grijpskerk | 10 feb. 1928 |
Albertje Warners | achternicht 3e graad | Ulrum, Groningen | 24 jan. 1849 | Chicago, Cook, Illinois, United States | 09 okt. 1909 |
Kornelis Jakobs Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 01 feb. 1849 | Eenrum | 12 dec. 1849 |
Johannes Scholte | achterneef 3e graad | Ulrum | 21 feb. 1849 | ||
Trijntje Ploeg | achternicht 3e graad | Baflo | 05 sep. 1849 | ||
Henderika Huisman | achternicht 3e graad | Eenrum | 29 okt. 1849 | Baflo | 07 jan. 1937 |
Johannes Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 21 dec. 1849 | ||
Geert Aaldring | achterneef 3e graad | Groningen | 1850 | ||
(Stillbirth) Baarveld | achterneef 3e graad | Eenrum | 19 apr. 1851 | Eenrum | 19 apr. 1851 |
Geertruida Douwina Ploeg | achternicht 3e graad | Baflo | 16 jun. 1851 | Den Andel, Baflo | 04 nov. 1854 |
Allerdina Kijft | achternicht 3e graad | Baflo | 1851 | ||
Geertje De Groot | achter-achternicht 3e graad | Feerwerd | 1851 | ||
Klaas Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 09 dec. 1851 | Eenrum | 15 dec. 1851 |
Kornelis Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 09 dec. 1851 | Eenrum | 18 dec. 1851 |
Tetje Warners | achternicht 3e graad | Houwerzijl, Ulrum | 23 jan. 1852 | ||
Grietje Bosman | achternicht 3e graad | Groningen | 1852 | ||
Margaretha Wilhelmina Kijft | achternicht 3e graad | Baflo | 1852 | ||
Kornelis Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 16 feb. 1853 | ||
Trijntje Elizabet Ploeg | achternicht 3e graad | Baflo | 04 mrt. 1853 | ||
Pieter Drolinga | achterneef 3e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 21 mrt. 1854 | ||
Derk Hoogheem | achterneef 3e graad | Westernieland, Eenrum | 1854 | ||
Harmannus Kijft | achterneef 3e graad | Rasquert, Baflo | 1854 | ||
Freerk Achterhof | achterneef 3e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 20 sep. 1854 | Hornhuizen, Kloosterburen | 05 mrt. 1855 |
Elizabet Willemina Ploeg | achternicht 3e graad | Den Andel, Baflo | 09 dec. 1854 | Baflo | 14 jan. 1869 |
Roelf Scholte | achterneef 3e graad | Ulrum | 20 dec. 1854 | Groningen | 18 apr. 1922 |
Menne De Groot | achter-achterneef 3e graad | Feerwerd | 1855 | ||
Antje Mechiels Heethuis | achter-achternicht 3e graad | Uithuizen | 08 feb. 1856 | Uithuizen | 27 okt. 1857 |
Itje Warners | achternicht 3e graad | Ulrum, Groningen | 10 mei 1856 | ||
Garmt Huizinga | achterneef 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 27 dec. 1856 | ||
(Stillbirth) Huisman | achterneef 3e graad | Eenrum | 17 apr. 1857 | Eenrum | 17 apr. 1857 |
Geertruida Catharina Ploeg | achternicht 3e graad | Spijk, Bierum | 03 mei 1857 | ||
Janna Kijft | achternicht 3e graad | Rasquert | 1857 | ||
Menne Noordwier | achter-achterneef 3e graad | Middelstum | 1858 | ||
Trijntje Mulder | achternicht 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 17 aug. 1858 | ||
Aagtje Te Bos | achternicht 3e graad | Wirdum, Loppersum | 17 mei 1859 | ||
Jakob De Groot | achter-achterneef 3e graad | Feerwerd | 1859 | ||
Jan Gerhardus Ploeg | achterneef 3e graad | Loppersum | 03 mrt. 1860 | ||
Simentje Frieling | achternicht 3e graad | Eenrum | 10 apr. 1860 | Groningen | 23 sep. 1923 |
Freerk Hoogheem | achterneef 3e graad | Westernieland | 1860 | ||
Johannes Noordwier | achter-achterneef 3e graad | Middelstum | 1861 | ||
Jantje Frieling | achternicht 3e graad | Eenrum | 21 aug. 1861 | Eenrum | 04 nov. 1861 |
Tonna Frieling | achternicht 3e graad | Tinallinge, Baflo | 12 dec. 1861 | Den Andel, Baflo | 12 jun. 1893 |
Andries Zuiderhoek | achterneef 3e graad | Groningen | 1862 | ||
Jantje Frieling | achternicht 3e graad | Eenrum | 26 jan. 1863 | Groningen | 24 feb. 1917 |
Tonnis Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 21 feb. 1864 | Pieterburen, Eenrum | 18 jan. 1896 |
Jacobus Noordwier | achter-achterneef 3e graad | Kantens | 1864 | ||
Mentje De Weerd | achter-achternicht 3e graad | Ezinge | 1864 | ||
Jantje (Jennie) Warners | achternicht 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 11 jul. 1864 | 26 jan. 1944 | |
Gepke Bogema | achternicht 3e graad | Usquert | 22 dec. 1864 | Uithuizen | 26 nov. 1876 |
Geertruida Frieling | achternicht 3e graad | Eenrum | 20 apr. 1865 | Groningen | 10 jan. 1953 |
Jaring Noordwier | achter-achterneef 3e graad | Termunterzijl | 1865 | ||
Trientje Bogema | achternicht 3e graad | Uithuizen | 15 jun. 1866 | Usquert | 12 nov. 1888 |
Arijs Huizinga | achter-achterneef 3e graad | Pieterburen | 1866 | ||
Henderika Hoogheem | achternicht 3e graad | Westernieland | 1866 | ||
Hilje De Weerd | achter-achternicht 3e graad | Feerwerd | 1866 | ||
Eke Frieling | achterneef 3e graad | Tinallinge, Baflo | 17 jul. 1866 | Tinallinge, Baflo | 21 sep. 1866 |
Anje Frieling | achternicht 3e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 06 aug. 1958 |
Harmentje Frieling | achternicht 3e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 31 mei 1963 |
Aaltje Frieling | achternicht 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 12 okt. 1866 | Vierhuizen, Ulrum | 29 okt. 1866 |
Peter Lubertus Stavenger | achter-achterneef 3e graad | Vierhuizen, Ulrum, Netherlands | 09 dec. 1866 | 26 mrt. 1899 | |
Geertje Zuiderhoek | achternicht 3e graad | Groningen | 1867 | ||
Tjaart Huizinga | achter-achterneef 3e graad | Pieterburen | 1867 | ||
Trientje Noordwier | achter-achternicht 3e graad | Termunten | 1867 | ||
Derk Bogema | achterneef 3e graad | Uithuizen | 02 feb. 1868 | Uithuizen | 18 nov. 1956 |
Jurremina Frieling | achternicht 3e graad | Eenrum | 17 feb. 1868 | Eenrum | 07 nov. 1877 |
Albert Frieling | achterneef 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 26 mrt. 1868 | Wehe, Leens | 02 jun. 1878 |
Jurrien Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 09 mei 1869 | Eenrum | 14 mei 1869 |
Pieterke Huizinga | achter-achternicht 3e graad | Pieterburen | 1869 | ||
John Stavenger | achter-achterneef 3e graad | Chicago, Illinois | 31 dec. 1869 | Pennington, Minnesota | 14 apr. 1951 |
Menno Frieling | achterneef 3e graad | Maarslag, Leens | 28 jul. 1870 | ||
Aaltje Bogema | achternicht 3e graad | Uithuizen | 21 feb. 1871 | Uithuizen | 10 jan. 1951 |
Jurjen Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 16 apr. 1871 | Eenrum | 18 okt. 1958 |
Christine (Stientje) Stavenger | achter-achternicht 3e graad | Illinois | 29 aug. 1871 | Illinois | 16 mei 1942 |
Pieterke Bogema | achternicht 3e graad | Uithuizen | 04 apr. 1872 | Usquert | 18 feb. 1893 |
Elizabeth Huizinga | achter-achternicht 3e graad | Wierhuizen | 1872 | ||
Geessien Noordwier | achter-achternicht 3e graad | Termunten | 1872 | ||
Lutgerdina Zeef | achter-achternicht 3e graad | Eenrum | 1872 | ||
Marten Frieling | achterneef 3e graad | Kloosterburen | 03 jan. 1873 | ||
Geert De Weerd | achter-achterneef 3e graad | Feerwerd, Ezinge | 1873 | Ezinge | 26 nov. 1934 |
Jan Klamer | achter-achterneef 3e graad | Oldehove | 1873 | ||
Freerk Bogema | achterneef 3e graad | Uithuizen | 30 okt. 1873 | Usquert | 16 jun. 1956 |
Evert Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 11 mrt. 1874 | ||
Aaltje Frieling | achternicht 3e graad | Kloosterburen | 23 feb. 1875 | Wehe, Leens | 12 aug. 1878 |
Neeltje Huizinga | achter-achternicht 3e graad | Wierhuizen | 1875 | ||
Hendrika "Rickie" Stavenger | achter-achternicht 3e graad | 29 jan. 1876 | Cicero, Illinois | 30 nov. 1957 | |
Theophilus Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 20 mei 1876 | ||
Trientje Noordwier | achter-achternicht 3e graad | Middelstum | 1876 | ||
Anje Bogema | achternicht 3e graad | Uithuizen | 12 sep. 1876 | Groningen | 22 sep. 1935 |
Trientje Bulthuis | achter-achternicht 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 03 apr. 1877 | ||
Foske Huizinga | achter-achternicht 3e graad | Pieterburen | 1877 | ||
Menne Noordwier | achter-achterneef 3e graad | Termunterzijl | 1877 | ||
Henderika Frieling | achternicht 3e graad | Kloosterburen | 25 okt. 1877 | ||
Albert Frieling | achterneef 3e graad | Eenrum | 06 feb. 1878 | Eenrum | 23 dec. 1961 |
Itje Huizinga | achter-achternicht 3e graad | Ulrum | 13 jun. 1878 | ||
Henderika Heiliena Huizinga | achter-achternicht 3e graad | Middelstum | 1878 | ||
Thomas Kuipers | achter-achterneef 3e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 1878 | ||
Geertruida Kijft | achter-achternicht 3e graad | Pieterzijl, Grijpskerk | 05 dec. 1878 | ||
Jan Bulthuis | achter-achterneef 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 11 jan. 1879 | ||
Kornelis Bogema | achterneef 3e graad | Usquert | 21 jan. 1879 | ||
(Stillbirth) Frieling | achternicht 3e graad | Eenrum | 07 jun. 1879 | Eenrum | 07 jun. 1879 |
Hendrik Huizinga | achter-achterneef 3e graad | Wierhuizen | 1879 | ||
Ale Huizinga | achter-achterneef 3e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 10 feb. 1880 | ||
Gepke Bogema | achternicht 3e graad | Usquert | 23 jun. 1880 | Usquert | 17 feb. 1892 |
Bouwina Kijft | achter-achternicht 3e graad | De Waard, Grijpskerk | 17 aug. 1880 | Groningen | 18 aug. 1957 |
Maike "Mary" Stavenger | achter-achternicht 3e graad | 19 sep. 1880 | 28 aug. 1964 | ||
Marchien Folkers | achter-achternicht 3e graad | Groningen | 22 aug. 1881 | Groningen ??? | 19 okt. 1970 |
Jetske Huizinga | achter-achternicht 3e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 07 feb. 1882 | ||
Henderikus Bogema | achterneef 3e graad | Uithuizen | 01 dec. 1882 | Groningen | 29 jun. 1964 |
Johannes Wilhelmus De Vries | achter-achterneef 3e graad | Groningen | 22 jun. 1883 | Groningen | 07 feb. 1965 |
Sietje Huizinga | achter-achternicht 3e graad | Wierhuizen | 1883 | ||
Albert Stavenger | achter-achterneef 3e graad | 03 jan. 1884 | Berwyn, Illinois | 18 dec. 1955 | |
Reinder Zeef | achter-achterneef 3e graad | Eenrum | 1884 | ||
Klaas Van Dijk | achter-achterneef 3e graad | Loppersum | 14 apr. 1885 | ||
Johannes Kijft | achter-achterneef 3e graad | Waarden | 17 jun. 1885 | De Waard, Grijpskerk | 31 okt. 1885 |
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries | achter-achternicht 3e graad | Groningen | 07 nov. 1885 | Groningen | 09 dec. 1916 |
Tetje Kuipers | achter-achternicht 3e graad | Hornhuizen | 1886 | ||
Joseph Fisher | achter-achterneef 3e graad | 10 jul. 1886 | 10 jul. 1886 | ||
Johanna Kijft | achter-achternicht 3e graad | Waarden | 27 dec. 1886 | ||
Margaretha Geertruida Maria Scholte | achter-achternicht 3e graad | Groningen | 07 mei 1887 | ||
Bouwinus Kuipers | achter-achterneef 3e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 1887 | ||
Joseph Fisher | achter-achterneef 3e graad | Illinois | 14 sep. 1887 | South Holland, Illinois | 10 mrt. 1945 |
Anje Hoogheem | achter-achternicht 3e graad | Westernieland, Eenrum | 1888 | ||
John Fisher | achter-achterneef 3e graad | Illinois | 03 jan. 1889 | 16 dec. 1956 | |
Thomas Kijft | achter-achterneef 3e graad | Pieterzijl | 28 mei 1890 | Pieterzijl, Grijpskerk | 05 aug. 1890 |
Petrus Jan Wijk | achter-achterneef 3e graad | Winsum | 1890 | ||
Geertruida Martha Maria Scholte | achter-achternicht 3e graad | Groningen | 25 mei 1891 | Groningen | 23 aug. 1963 |
Katy Fisher | achter-achternicht 3e graad | Illinois | 1891 | ||
Catharina Frederika Vennema | achter-achternicht 3e graad | Baflo | 1892 | ||
Roy Fisher | achter-achterneef 3e graad | 1892 | |||
Meindert Jan Frieling | achterneef 3e graad | Tinallinge, Baflo | 07 jun. 1893 | Tinallinge, Baflo | 26 mei 1894 |
Siepko Teerling | achter-achterneef 3e graad | Eenrum | 1893 | ||
Grietje Kijft | achter-achternicht 3e graad | Pieterzijl | 06 aug. 1893 | ||
Hattie Fisher | achter-achternicht 3e graad | Illinois | 11 feb. 1894 | 29 jun. 1917 | |
Johanna Harmanna Maria Scholte | achter-achternicht 3e graad | Groningen | 15 okt. 1894 | ||
Tonna Frieling | achternicht 3e graad | Tinallinge, Baflo | 09 mrt. 1895 | Baflo | 15 okt. 1901 |
Henritta (Henduereka) Fisher | achter-achternicht 3e graad | Illinois | 08 aug. 1896 | 22 dec. 1957 | |
Meindert Frieling | achterneef 3e graad | Tinallinge, Baflo | 09 nov. 1896 | ||
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte | achter-achterneef 3e graad | Groningen | 23 jun. 1897 | ||
Tetje Hoogheem | achter-achternicht 3e graad | Wehe | 1897 | ||
Folkert Hoogheem | achter-achterneef 3e graad | Wehe | 1898 | ||
Alice Fisher | achter-achternicht 3e graad | Illinois | 18 jul. 1898 | Dolton, Illinois | 24 aug. 1966 |
Kornelia Bogema | achter-achternicht 3e graad | Warffum | 1899 | ||
Johannes Bernardus Josephus Scholte | achter-achterneef 3e graad | Groningen | 22 feb. 1900 | Lubeck, Duitsland | 21 apr. 1945 |
Frederik Teerling | achter-achterneef 3e graad | Westernieland | 1902 | ||
Seike Frieling | achter-achternicht 3e graad | Slochteren | 1902 | ||
Effie Fisher | achter-achternicht 3e graad | Illinois | 13 apr. 1903 | 27 dec. 1946 | |
Jannes Tonnis Frieling | achter-achterneef 3e graad | Pieterburen, Eenrum | 18 apr. 1903 | ||
Jannes Tonnes Frieling | achter-achterneef 3e graad | Eenrum | 30 apr. 1904 | ||
Hendrik Harmannus Frieling | achter-achterneef 3e graad | Bedum | 1906 | ||
Martje Bogema | achter-achternicht 3e graad | Warffum | 02 aug. 1907 | ||
Hilje Bogema | achter-achternicht 3e graad | Usquert | 10 okt. 1908 | ||
Jannes Frieling | achter-achterneef 3e graad | Eenrum | 07 mrt. 1909 | ||
Henderika Bogema | achter-achternicht 3e graad | Usquert | 07 feb. 1910 | ||
Klaas Bogema | achter-achterneef 3e graad | Uithuizen | 09 jun. 1911 | ||
Antje Henderika Frieling | achter-achternicht 3e graad | Eenrum | 1911 | ||
Seike Antje Frieling | achter-achternicht 3e graad | Nieuwolda | 1911 | ||
Derk Bogema | achter-achterneef 3e graad | Uithuizen | 27 dec. 1912 | Groningen | 20 okt. 1942 |
Henderikus Bogema | achter-achterneef 3e graad | Uithuizen | 20 apr. 1914 | ||
Hendrikje Bogema | achter-achternicht 3e graad | Assen, Drenthe | 1919 | Warffum | 14 okt. 1929 |
Aangehuwde grootouders | |||||
?? ?? | Aangehuwde overgrootvader | ||||
?? ?? | Aangehuwde overgrootmoeder | ||||
??? | Aangehuwde overgrootvader | ||||
Geert Roelfs | schoongrootvader | BEF 1741 | |||
Henderika Jans Frieling | schoongrootmoeder | Rasquert | BEF 1741 | ||
Schoonkleinkinderen | |||||
Aaltje Masson | schoon kleindochter | ||||
Annechien Bolhuis | schoon kleindochter | ||||
Clazina Catharina Beekman | Achterschoonkleindochter | ||||
Derk Boukema | schoon kleinzoon | ||||
Derk Stol | Achterschoonkleinzoon | ||||
Geertje Bolhuis | schoon kleindochter | ||||
Geessien Knotnerus | schoon kleindochter | ||||
Grietje Fokelina Feringa | Achterschoonkleindochter | ||||
Grietje Gezina Addinga | Achterschoonkleindochter | ||||
Henderina Jacoba Nienoord | schoon kleindochter | ||||
Hendrik Boerhave | Achterschoonkleinzoon | ||||
Jakob Dekker | schoon kleinzoon | ||||
Johannes Rienks | schoon kleinzoon | ||||
Kornelis Pastoor | schoon kleinzoon | ||||
Kornelis Vennema | schoon kleinzoon | ||||
Lammina Doornbos | schoon kleindochter | ||||
Lena Bleker | schoon kleindochter | ||||
Melle Huizinga | schoon kleinzoon | ||||
Peterus Wijk | schoon kleinzoon | ||||
Pieter Jakob Huisman | Achterschoonkleinzoon | ||||
Siert Jan Smit | Achterschoonkleinzoon | ||||
Tibina Harmina Jansingh | Achterschoonkleindochter | ||||
Trijntje Klaartje Wiersum | Achterschoonkleindochter | ||||
Itje Hofman | schoon kleindochter | Leens | 1837 | ||
Jan Van Der Veen | schoon kleinzoon | Obergum, Winsum | 05 jan. 1868 | Obergum, Winsum | 07 jan. 1951 |
Elizabeth Margaretha Zandt | Achterschoonkleindochter | Baflo | 1907 |