http://allegroningers.nl/personen/weergave/akte/layout/default/id/d38bcbd0-335e-2e97-23f7-45b9eb3ed3f9/q/persoon_achternaam_t_0/kijft/q/persoon_voornaam_t_0/freerk/q/persoon_rol_s_0/0/q/persoon_achternaam_t_1/frik/q/persoon_rol_s_1/0 |
vader | Geboortedatum | moeder | Geboortedatum |
---|---|---|---|
Thomas Freerks Kijft | 02 mrt. 1815 | Bouwina Rentjes Vos |
Partners | Geboortedatum | Kinderen |
---|---|---|
Remke Frik | 18 sep. 1853 | Geertruida Kijft Bouwina Kijft Johannes Kijft Johanna Kijft Thomas Kijft Grietje Kijft |
Soort gebeurtenis | Datum | Plaats | Omschrijving |
---|---|---|---|
Geboorte | 1848 | Baflo | |
Huwelijk | 19 mei 1877 | Grijpskerk | |
Overlijden | 10 feb. 1928 | Pieterzijl, Grijpskerk |
Naam | Soort | Geboorteplaats | Geboortedatum | Overlijdensplaats | Overlijdensdatum |
---|---|---|---|---|---|
Partners | |||||
Remke Frik | Echtgenote | Ulrum | 18 sep. 1853 | Pieterzijl, Grijpskerk | 29 sep. 1946 |
Broers en zusters | |||||
Rentje Kijft | broer | Baflo | 1845 | ||
Arendina Kijft | zuster | Baflo | 1848 | ||
Allerdina Kijft | zuster | Baflo | 1851 | ||
Harmannus Kijft | broer | Rasquert, Baflo | 1854 | ||
Janna Kijft | zuster | Rasquert | 1857 | ||
Kinderen | |||||
Geertruida Kijft | dochter | Pieterzijl, Grijpskerk | 05 dec. 1878 | ||
Bouwina Kijft | dochter | De Waard, Grijpskerk | 17 aug. 1880 | Groningen | 18 aug. 1957 |
Johannes Kijft | zoon | Waarden | 17 jun. 1885 | De Waard, Grijpskerk | 31 okt. 1885 |
Johanna Kijft | dochter | Waarden | 27 dec. 1886 | ||
Thomas Kijft | zoon | Pieterzijl | 28 mei 1890 | Pieterzijl, Grijpskerk | 05 aug. 1890 |
Grietje Kijft | dochter | Pieterzijl | 06 aug. 1893 | ||
Ouders | |||||
Bouwina Rentjes Vos | moeder | ||||
Thomas Freerks Kijft | vader | Onderwierum, Bedum | 02 mrt. 1815 | ||
Kleinkinderen | |||||
Freerk Wouda | kleinzoon | Pieterzijl, Grijpskerk | 02 nov. 1909 | ||
Siebe Hielke Wouda | kleinzoon | Pieterzijl, Grijpskerk | 16 jul. 1911 | ||
Riemke Wouda | kleindochter | Pieterzijl, Grijpskerk | 1913 | Pieterzijl, Grijpskerk | 03 apr. 1914 |
Hijlke Wouda | kleinzoon | Pieterzijl, Grijpskerk | 02 jan. 1917 | Pieterzijl, Grijpskerk | 15 jan. 1917 |
Grootouders | |||||
Grietje Allerts Grashuis | grootmoeder | ||||
Freerk Thomas Kijft | grootvader | Baflo | 15 jan. 1780 | Rasquert, Baflo | 12 aug. 1832 |
Overgrootouders | |||||
Derktjen Derks | overgrootmoeder | Tinallinge | 06 sep. 1750 | Rasquert, Baflo | 22 nov. 1836 |
Thomas Freerks Kijft | overgrootvader | Rasquert | 05 mrt. 1752 | ||
Betovergrootouders | |||||
Derk (Cremer) Ebels | betovergrootvader | ||||
Henderika Jans Frieling | betovergrootmoeder | Rasquert | BEF 1741 | ||
Oudouders | |||||
?? ?? | oudvader | ||||
?? ?? | oudmoeder | ||||
Schoonzonen en schoondochters | |||||
Hotze Ellens | schoonzoon | ||||
Geert Wouda | schoonzoon | Twijzel | 1880 | Pieterzijl, Grijpskerk | 10 mrt. 1946 |
Schoonbroers en -zusters | |||||
Eleutherius Halsema | schoonbroer | ||||
Jakob Kuipers | schoonbroer | ||||
Maria Ammeraal | schoonzuster | ||||
Reina Dijkstra | schoonzuster | ||||
Tamme Klamer | schoonbroer | ||||
Neven en nichten | |||||
Jan Klamer | neef | Oldehove | 1873 | ||
Thomas Kuipers | neef | Hornhuizen, Kloosterburen | 1878 | ||
Tetje Kuipers | nicht | Hornhuizen | 1886 | ||
Bouwinus Kuipers | neef | Hornhuizen, Kloosterburen | 1887 | ||
Ooms en tantes | |||||
Derkje Thomas Kijft | tante | Rasquert, Baflo | 23 sep. 1811 | ||
Jan Freerks Kijft | oom | Onderwierum, Bedum | 08 dec. 1813 | ||
Anje Freerks Kijft | tante | Onderdendam | 1821 | ||
Derk Freerks Kijft | oom | Zuidwolde | 1824 | ||
Grootooms en -tantes | |||||
Hindrikje Thomas Kijft | groottante | Baflo | 16 dec. 1781 | Baflo | 12 jan. 1848 |
Jantjen Freerks | groottante | Baflo | 09 mrt. 1783 | ||
Derks Thomas Kijft | grootoom | 1784 | |||
Dietjen Thomas Kijft | groottante | Baflo | 12 nov. 1786 | Baflo | 11 nov. 1826 |
Jan Freerks | grootoom | Baflo | 27 aug. 1788 | ||
Jan Thomas Kijft | grootoom | Baflo | 14 nov. 1791 | Baflo | 19 dec. 1824 |
Eibelje Thomas Kijft | groottante | Baflo | 30 mrt. 1794 | Baflo | 18 jun. 1816 |
Overgrootooms en -tantes | |||||
Hinderina Geerts Frieling | overgroottante | ||||
Theophiles Geerts Frielink | overgrootoom | Zuurdijk, Leens | 08 dec. 1825 | ||
Trijnje Roelfs | overgroottante | Baflo, Rasquert | 13 dec. 1739 | ||
Roelf Geerts | overgrootoom | Baflo, Rasquert | 13 aug. 1741 | ||
Joest Geerts | overgrootoom | Baflo, Rasquert | 08 mrt. 1743 | ||
Aeltjen Geerts | overgroottante | Baflo, Rasquert | 01 aug. 1745 | Baflo | 25 okt. 1816 |
Freerk Roelfs | overgrootoom | Baflo, Rasquert | 11 jun. 1747 | ||
Ebel Ebels | overgrootoom | Tinallinge | 16 feb. 1749 | Tinallinge | 16 feb. 1749 |
Geertjen Roelfs | overgroottante | Baflo, Rasquert | 05 okt. 1749 | ||
Maria Roelfs | overgroottante | Tinallinge | 06 sep. 1750 | ||
Jan Geerts Frieling | overgrootoom | Tinallinge | 15 okt. 1752 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 14 mrt. 1824 |
Albert Geerts | overgrootoom | Tinallinge | 07 apr. 1754 | ||
Hinderina Geerts | overgroottante | Tinallinge | 22 okt. 1758 | Oldehove | 27 mrt. 1809 |
Aangehuwde ooms en tantes | |||||
Anje Reiziger | tante (aangehuwd) | ||||
Folkert Hoogheem | oom (aangehuwd) | ||||
Grietje Tjesses Haan | tante (aangehuwd) | ||||
Trinje Martens Meijer | tante (aangehuwd) | ||||
Garmt Luurts Achterhof | oom (aangehuwd) | Hornhuizen, Kloosterburen | 25 nov. 1824 | Hornhuizen, Kloosterburen | 17 apr. 1856 |
Verre aangetrouwde ooms en tantes | |||||
Andries Rienewerf | overgrootoom (aangehuwd) | Oldehove | 07 apr. 1826 | ||
Anje Jans Pier | groottante (aangehuwd) | ||||
Cornellis Michiels | overgrootoom (aangehuwd) | ||||
Itje Cornellis | overgroottante (aangehuwd) | ||||
Margaretha Wilhelmina Tapper | groottante (aangehuwd) | ||||
Matje Arijs | overgroottante (aangehuwd) | Rasquert | |||
Sijmenje Tonnis Kapinga | overgroottante (aangehuwd) | ||||
Idje Gajes | overgroottante (aangehuwd) | 1746 | Warffum | 21 mei 1809 | |
Martje(N) Kornelis | overgroottante (aangehuwd) | Ulrum | 14 mrt. 1756 | Vierhuizen, Ulrum | 15 aug. 1825 |
Volle neven en nichten | |||||
Freerk Jans Kijft | volle neef | Den Andel, Baflo | 08 mrt. 1846 | ||
Derk Hoogheem | volle neef | Westernieland, Eenrum | 1854 | ||
Freerk Achterhof | volle neef | Hornhuizen, Kloosterburen | 20 sep. 1854 | Hornhuizen, Kloosterburen | 05 mrt. 1855 |
Freerk Hoogheem | volle neef | Westernieland | 1860 | ||
Henderika Hoogheem | volle nicht | Westernieland | 1866 | ||
Verre neven en nichten | |||||
Catharina Maria Wierenga | nicht 3e graad | ||||
Egbert Wiersema | neef 3e graad | ||||
Eltje Hoving | nicht 3e graad | ||||
Geertruida Zuidema | nicht 3e graad | ||||
Hidde Teissenga | neef 3e graad | ||||
Klaas Van Huis | neef 3e graad | ||||
Martje Tiessinga | nicht 3e graad | ||||
Reinder Wierenga | neef 3e graad | ||||
Trientje Mulder | nicht 3e graad | ||||
Trijntje Mennes Noordwier | nicht 3e graad | Niezijl | 1827 | ||
Jan Noordwier | neef 3e graad | Niezijl | 1830 | ||
Jannes Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 22 aug. 1831 | Eenrum | 20 jan. 1898 |
Sibentje Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 22 sep. 1831 | Wierhuizen, Eenrum | 01 sep. 1859 |
Jacob Noordwier | neef 3e graad | Niezijl, Grijpskerk | 1832 | ||
Harmtje Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 08 sep. 1833 | Wierhuizen, Eenrum | 06 mrt. 1862 |
Maria Noordwier | nicht 3e graad | Grijpskerk | 1835 | ||
Siert Huizinga | neef 3e graad | Eenrum | 12 jul. 1835 | ||
Teophilus Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 30 aug. 1835 | ||
Jantje Heethuis | nicht 3e graad | Kantens | 1836 | ||
Folkert Huizinga | neef 3e graad | Eenrum | 29 aug. 1836 | ||
Kornelis Tinga | neef 2e graad | Warffum | 29 dec. 1836 | ||
Mechiel Heethuis | neef 3e graad | Usquert | 1837 | ||
Tonnis Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 02 mrt. 1838 | Baflo | 21 sep. 1903 |
Garmt Baarveld | neef 3e graad | Eenrum | 31 mei 1838 | Eenrum | 03 dec. 1918 |
Aldert Noordwier | neef 3e graad | Niezil, Grijpskerk | 1838 | ||
Anje De Vries | nicht 3e graad | Baflo | 1839 | ||
Johanna Margaretha Scholte | nicht 3e graad | Eenrum | 1839 | ||
(Stillbirth) Huizinga | nicht 3e graad | Eenrum | 18 sep. 1839 | Eenrum | 18 sep. 1839 |
Anna Zuidema | nicht 3e graad | Stedum | 01 jul. 1840 | 't Zandt | 15 jun. 1906 |
Hinderika Baarveld | nicht 3e graad | Eenrum | 13 okt. 1840 | Eenrum | 01 dec. 1896 |
Derk Huizinga | neef 3e graad | Eenrum | 08 nov. 1840 | ||
Derk Rustema | neef 2e graad | Baflo | 1841 | ||
Ietje Ritzema | nicht 3e graad | Eenrum | 1841 | ||
Jakob De Vries | neef 3e graad | Baflo | 1841 | ||
Heere Huisman | neef 3e graad | Eenrum | 14 jan. 1842 | Baflo | 21 nov. 1932 |
Kornelis Scholte | neef 3e graad | Den Hoorn, Leens | 09 mrt. 1842 | ||
Aaltje Frieling | nicht 3e graad | Ulrum, Groningen | 27 aug. 1842 | ||
Antje Zuidema | nicht 3e graad | Stedum | 21 mei 1843 | Stedum | 20 okt. 1850 |
Albert Ritzema | neef 3e graad | Eenrum | 1844 | ||
Derk Hoek | neef 2e graad | Warffum | 1844 | ||
Martje Ritzema | nicht 3e graad | Eenrum | 1844 | ||
Barberdiena Baarveld | nicht 3e graad | Eenrum | 12 okt. 1844 | Eenrum | 01 sep. 1904 |
Geertruida Scholte | nicht 3e graad | Eenrum | 19 dec. 1844 | Groningen | 02 feb. 1922 |
(Stillbirth) Smit | nicht 3e graad | Eenrum | 02 feb. 1845 | Eenrum | 02 feb. 1845 |
Siert Freerks Huisman | neef 3e graad | Eenrum | 26 sep. 1845 | Eenrum | 07 okt. 1845 |
Maike Rustema | nicht 2e graad | Baflo | 1846 | ||
Aafke Jans Warners | nicht 3e graad | Vliedorp, Ulrum, Netherlands | 30 nov. 1846 | 17 jul. 1929 | |
Aafke Warners | nicht 3e graad | Vliedorp, Ulrum | 30 nov. 1846 | Illinois | 16 jul. 1928 |
Anje Rustema | nicht 2e graad | Baflo | 1847 | ||
Kornelis Hoek | neef 2e graad | Warffum | 1847 | ||
Trijntje Jans Ploeg | nicht 3e graad | Baflo | 09 sep. 1847 | Baflo | 03 okt. 1847 |
Luidje Pieters Berghuis | nicht 3e graad | Baflo | 04 feb. 1848 | Baflo | 24 sep. 1848 |
Derk Zuidema | neef 3e graad | Warffum | 1848 | Warffum | 23 jan. 1942 |
Sebe Reinder Zuidema | neef 3e graad | Stedum | 17 jan. 1849 | 't Zandt | 13 apr. 1882 |
Albertje Warners | nicht 3e graad | Ulrum, Groningen | 24 jan. 1849 | Chicago, Cook, Illinois, United States | 09 okt. 1909 |
Kornelis Jakobs Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 01 feb. 1849 | Eenrum | 12 dec. 1849 |
Johannes Scholte | neef 3e graad | Ulrum | 21 feb. 1849 | ||
Kornelis Zuidema | neef 3e graad | Warffum | 1849 | Warffum | 08 jun. 1879 |
Trijntje Ploeg | nicht 3e graad | Baflo | 05 sep. 1849 | ||
Henderika Huisman | nicht 3e graad | Eenrum | 29 okt. 1849 | Baflo | 07 jan. 1937 |
Johannes Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 21 dec. 1849 | ||
Geert Aaldring | neef 3e graad | Groningen | 1850 | ||
(Stillbirth) Baarveld | neef 3e graad | Eenrum | 19 apr. 1851 | Eenrum | 19 apr. 1851 |
Geertruida Douwina Ploeg | nicht 3e graad | Baflo | 16 jun. 1851 | Den Andel, Baflo | 04 nov. 1854 |
Derktje Ritzema | nicht 3e graad | Eenrum | 1851 | ||
Klaas Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 09 dec. 1851 | Eenrum | 15 dec. 1851 |
Kornelis Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 09 dec. 1851 | Eenrum | 18 dec. 1851 |
Tetje Warners | nicht 3e graad | Houwerzijl, Ulrum | 23 jan. 1852 | ||
Grietje Bosman | nicht 3e graad | Groningen | 1852 | ||
Margaretha Wilhelmina Kijft | nicht 2e graad | Baflo | 1852 | ||
Martje Zuidema | nicht 3e graad | Warffum | 11 feb. 1853 | Groningen | 05 mrt. 1910 |
Kornelis Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 16 feb. 1853 | ||
Trijntje Elizabet Ploeg | nicht 3e graad | Baflo | 04 mrt. 1853 | ||
Tiemen Zuidema | neef 3e graad | Stedum | 16 okt. 1853 | Tjamsweer, Appingedam | 19 okt. 1935 |
Trijntje Zuidema | nicht 3e graad | Stedum | 16 okt. 1853 | Stedum | 21 dec. 1853 |
Pieter Drolinga | neef 3e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 21 mrt. 1854 | ||
Antje Zuidema | nicht 3e graad | Warffum | 22 mei 1854 | ||
Elizabet Willemina Ploeg | nicht 3e graad | Den Andel, Baflo | 09 dec. 1854 | Baflo | 14 jan. 1869 |
Roelf Scholte | neef 3e graad | Ulrum | 20 dec. 1854 | Groningen | 18 apr. 1922 |
Emme Zuidema | neef 3e graad | Stedum | 23 mrt. 1855 | Stedum | 25 jan. 1856 |
Trijntje Zuidema | nicht 3e graad | Stedum | 23 mrt. 1855 | Stedum | 27 mrt. 1855 |
Itje Warners | nicht 3e graad | Ulrum, Groningen | 10 mei 1856 | ||
Anje Zuidema | nicht 3e graad | Warffum | 1856 | Den Andel, Baflo | 09 feb. 1922 |
Garmt Huizinga | neef 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 27 dec. 1856 | ||
(Stillbirth) Huisman | neef 3e graad | Eenrum | 17 apr. 1857 | Eenrum | 17 apr. 1857 |
Geertruida Catharina Ploeg | nicht 3e graad | Spijk, Bierum | 03 mei 1857 | ||
Trijntje Zuidema | nicht 3e graad | Stedum | 01 mrt. 1858 | Godlinze, Bierum | 23 jan. 1949 |
Trijntje Mulder | nicht 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 17 aug. 1858 | ||
Aagtje Te Bos | nicht 3e graad | Wirdum, Loppersum | 17 mei 1859 | ||
Hindrik Zuidema | neef 3e graad | Warffum | 29 jul. 1859 | Den Andel, Baflo | 24 jan. 1949 |
Jan Gerhardus Ploeg | neef 3e graad | Loppersum | 03 mrt. 1860 | ||
Simentje Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 10 apr. 1860 | Groningen | 23 sep. 1923 |
Jantje Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 21 aug. 1861 | Eenrum | 04 nov. 1861 |
Tonna Frieling | nicht 3e graad | Tinallinge, Baflo | 12 dec. 1861 | Den Andel, Baflo | 12 jun. 1893 |
Andries Zuiderhoek | neef 3e graad | Groningen | 1862 | ||
Jantje Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 26 jan. 1863 | Groningen | 24 feb. 1917 |
Tonnis Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 21 feb. 1864 | Pieterburen, Eenrum | 18 jan. 1896 |
Jantje (Jennie) Warners | nicht 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 11 jul. 1864 | 26 jan. 1944 | |
Gepke Bogema | nicht 3e graad | Usquert | 22 dec. 1864 | Uithuizen | 26 nov. 1876 |
Geertruida Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 20 apr. 1865 | Groningen | 10 jan. 1953 |
Antje Zuidema | nicht 3e graad | Stedum | 27 apr. 1866 | Stedum | 26 mei 1929 |
Trientje Bogema | nicht 3e graad | Uithuizen | 15 jun. 1866 | Usquert | 12 nov. 1888 |
Eke Frieling | neef 3e graad | Tinallinge, Baflo | 17 jul. 1866 | Tinallinge, Baflo | 21 sep. 1866 |
Anje Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 06 aug. 1958 |
Harmentje Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 31 mei 1963 |
Aaltje Frieling | nicht 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 12 okt. 1866 | Vierhuizen, Ulrum | 29 okt. 1866 |
Geertje Zuiderhoek | nicht 3e graad | Groningen | 1867 | ||
Derk Bogema | neef 3e graad | Uithuizen | 02 feb. 1868 | Uithuizen | 18 nov. 1956 |
Jurremina Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 17 feb. 1868 | Eenrum | 07 nov. 1877 |
Albert Frieling | neef 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 26 mrt. 1868 | Wehe, Leens | 02 jun. 1878 |
Jurrien Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 09 mei 1869 | Eenrum | 14 mei 1869 |
Menno Frieling | neef 3e graad | Maarslag, Leens | 28 jul. 1870 | ||
Aaltje Bogema | nicht 3e graad | Uithuizen | 21 feb. 1871 | Uithuizen | 10 jan. 1951 |
Jurjen Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 16 apr. 1871 | Eenrum | 18 okt. 1958 |
Pieterke Bogema | nicht 3e graad | Uithuizen | 04 apr. 1872 | Usquert | 18 feb. 1893 |
Marten Frieling | neef 3e graad | Kloosterburen | 03 jan. 1873 | ||
Freerk Bogema | neef 3e graad | Uithuizen | 30 okt. 1873 | Usquert | 16 jun. 1956 |
Evert Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 11 mrt. 1874 | ||
Aaltje Frieling | nicht 3e graad | Kloosterburen | 23 feb. 1875 | Wehe, Leens | 12 aug. 1878 |
Theophilus Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 20 mei 1876 | ||
Anje Bogema | nicht 3e graad | Uithuizen | 12 sep. 1876 | Groningen | 22 sep. 1935 |
Henderika Frieling | nicht 3e graad | Kloosterburen | 25 okt. 1877 | ||
Albert Frieling | neef 3e graad | Eenrum | 06 feb. 1878 | Eenrum | 23 dec. 1961 |
Kornelis Bogema | neef 3e graad | Usquert | 21 jan. 1879 | ||
(Stillbirth) Frieling | nicht 3e graad | Eenrum | 07 jun. 1879 | Eenrum | 07 jun. 1879 |
Gepke Bogema | nicht 3e graad | Usquert | 23 jun. 1880 | Usquert | 17 feb. 1892 |
Henderikus Bogema | neef 3e graad | Uithuizen | 01 dec. 1882 | Groningen | 29 jun. 1964 |
Meindert Jan Frieling | neef 3e graad | Tinallinge, Baflo | 07 jun. 1893 | Tinallinge, Baflo | 26 mei 1894 |
Tonna Frieling | nicht 3e graad | Tinallinge, Baflo | 09 mrt. 1895 | Baflo | 15 okt. 1901 |
Meindert Frieling | neef 3e graad | Tinallinge, Baflo | 09 nov. 1896 | ||
Hilje Ritzema | nicht 3e graad | Eenrum | 1948 | ||
Achterneven en -nichten | |||||
Anje Hoogheem | achternicht | Westernieland, Eenrum | 1888 | ||
Siepko Teerling | achterneef | Eenrum | 1893 | ||
Tetje Hoogheem | achternicht | Wehe | 1897 | ||
Folkert Hoogheem | achterneef | Wehe | 1898 | ||
Frederik Teerling | achterneef | Westernieland | 1902 | ||
Achterachterneven en -nichten | |||||
Jakob Hendrik Bouwsma | achterneef | Toornwerd, Middelstum | 1908 | ||
Dietje Teerling | achter-achternicht | Nes, Ameland | 1920 | ||
Andere verwanten | |||||
Aaltje Geerts Zuidema | tante 3e graad | ||||
Aaltje Sijtses De Vries | tante 3e graad | ||||
Albertus Bogema | achterneef 4e graad | ||||
Anna Ekkes Frielink | tante 3e graad | ||||
Anna Klimp | tante 3e graad | ||||
Biefke Doornbos | achternicht 4e graad | ||||
Catrina Maria Theophiles Frielink | groottante 2e graad | ||||
Christine (Stientje) Stavenger | achternicht 4e graad | ||||
Derk Wiebe Rustema | achter-achterneef 3e graad | ||||
Derkje Derks Kijft | achtertante | ||||
Duurke Doornbos | achternicht 4e graad | ||||
Egbert Wiersema | achterneef 4e graad | ||||
Eltje Van Dijk | achternicht 4e graad | ||||
Freerk Theophiles Frieling | grootoom 2e graad | ||||
Geert Reints Wierenga | oom 3e graad | ||||
Geertje Zuidema | tante 3e graad | ||||
Henderikus Bogema | achterneef 4e graad | ||||
Henderikus Bogema | achterneef 4e graad | ||||
Henderikus Wieringa | achterneef 4e graad | ||||
Hendrik Frieling | oom 3e graad | ||||
Hike Onnes Vennema Frieling | tante 3e graad | ||||
Jan Frieling | oom 3e graad | ||||
Jantje Rustema | achternicht 3e graad | ||||
Pieter Lijnema | achter-achterneef 3e graad | ||||
Roelf Geerts Zuidema | oom 3e graad | ||||
Roelf Rustema | achterneef 3e graad | ||||
Sietze Rustema | achterneef 3e graad | ||||
Michiel Michiels | grootoom 2e graad | Baflo, Rasquert | 20 dec. 1767 | ||
Geert Cornelis Muller | grootoom 2e graad | Baflo, Rasquert | 21 jan. 1770 | Baflo | 30 apr. 1837 |
Geert Roelfs Zuidema | grootoom 2e graad | Warffum | 24 mei 1770 | Wierhuizen, Eenrum | 17 jan. 1837 |
Maria Cornelis Mulder | groottante 2e graad | Baflo | 1771 | ||
Gaaje Geerts | grootoom 2e graad | Warffum | 12 jan. 1772 | ||
Trienje Michiels | groottante 2e graad | Baflo, Rasquert | 12 mrt. 1774 | ||
Harmtje Roelfs Zuidema | groottante 2e graad | Warffum | 12 feb. 1775 | ||
Maria Geerts | groottante 2e graad | Warffum | 12 feb. 1775 | ||
Geert Frieling | grootoom 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 14 mei 1775 | ||
Emme Roelfs Zuidema | grootoom 2e graad | Warffum | 16 feb. 1777 | Warffum | 22 nov. 1829 |
Anje Cornelis Mulder | groottante 2e graad | Baflo | 1777 | Baflo | 20 feb. 1821 |
Kornelis Jans Frieling | grootoom 2e graad | Ulrum | 22 aug. 1779 | Ulrum | 30 nov. 1846 |
Wobbenius Rienewerf | grootoom 2e graad | Ulrum | 25 jul. 1781 | Ulrum | 04 aug. 1781 |
Anje Joosten Venhuis | groottante 2e graad | Leens | 05 aug. 1781 | ||
Hindrika Frieling | groottante 2e graad | Ulrum | 13 jan. 1782 | ||
Hinderijka Rienewerf | groottante 2e graad | Ulrum | 27 mei 1783 | ||
Johannes Jans Frieling | grootoom 2e graad | Ulrum | 11 apr. 1784 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 24 apr. 1831 |
Geert Geerts | grootoom 2e graad | Leens | 22 aug. 1784 | ||
Henderika Alberts Frieling | groottante 2e graad | Eenrum | 1785 | Eenrum | 20 mei 1830 |
Roelf Cornelis Mulder | grootoom 2e graad | Baflo | 1785 | Thesinge, Ten Boer | 24 mei 1854 |
Geertien Rienewerf | groottante 2e graad | Ulrum | 09 dec. 1785 | Groningen | 11 sep. 1849 |
Tonnis Geerts | grootoom 2e graad | Leens | 29 apr. 1787 | ||
Arijs Geerts | grootoom 2e graad | Eenrum | 23 sep. 1787 | ||
Tonnis Theophilus Frieling | grootoom 2e graad | Leens | 01 feb. 1789 | Eenrum | 12 dec. 1837 |
Jan Frieling | grootoom 2e graad | Ulrum | 19 jul. 1789 | ||
Maria Joesten Venhuis | groottante 2e graad | Leens | 09 aug. 1789 | Warfhuizen, Leens | 15 nov. 1854 |
Willemtje Rienewerf | groottante 2e graad | Ulrum | 06 dec. 1789 | ||
Grietje Alberts Frijlink | groottante 2e graad | Eenrum | 16 jan. 1791 | Baflo | 23 jan. 1855 |
Albert Jans Frieling | grootoom 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 18 dec. 1791 | Ulurm | 07 sep. 1870 |
Wobbenius Rienewerf | grootoom 2e graad | Ulrum | 09 mrt. 1792 | ||
Henderica Theophilus Frielink | groottante 2e graad | Ulrum | 1792 | ||
Gepke Frieling | groottante 2e graad | Ulrum | 31 aug. 1794 | ||
Menne Jacobs Noordwier | oom 3e graad | Baflo, Rasquert | 19 jun. 1796 | Neizijl, Grijpskerk | 25 jan. 1847 |
Geert Andries Rienewerf | grootoom 2e graad | Oldehove | 05 aug. 1798 | Westerhorn, Grijpskerk | 19 jun. 1844 |
Aaltje Noordwier | tante 3e graad | Baflo, Rasquert | 04 nov. 1798 | ||
Gepke Jans Frieling | groottante 2e graad | Ulrum | 25 dec. 1799 | Usquert | 16 feb. 1846 |
Cornelis Jacobs Noordwier | oom 3e graad | Baflo | 1801 | Groningen | 26 sep. 1824 |
Geert Frielink | grootoom 2e graad | Zuurdijk, Leens | 1801 | Mensingeweer, Leens | 03 mrt. 1880 |
Claas Mennes Noordwier | oom 3e graad | Baflo, Rasquert | 11 sep. 1803 | Thesinge, Ten Boer | 06 sep. 1859 |
Jan Theofilus Frielink | grootoom 2e graad | Zuurdijk | 13 mei 1805 | ||
Migchiel Noordwier | oom 3e graad | Baflo, Rasquert | 21 sep. 1806 | ||
Martje Sierts Huizinga | tante 3e graad | Saaxumhuizen | 1807 | Eenrum | 04 apr. 1881 |
Derk Sierts Huizinga | oom 3e graad | Saaxumhuizen | 17 jul. 1807 | Saaxumhuizen, Baflo | 11 mrt. 1817 |
Kornelis Sietses De Vries | oom 3e graad | Eenrum | 1809 | Uithuizen | 10 jul. 1831 |
Allert Noordwier | oom 3e graad | Baflo | 1810 | Niezijl, Grijpskerk | 25 jul. 1852 |
Anje Jannes Hazekamp | tante 3e graad | Warffum | 1810 | ||
Hietje Zuidema | tante 3e graad | Warffum | 16 sep. 1810 | Warffum | 12 jan. 1811 |
Aries Sierts Huizinga | oom 3e graad | Saaxumhuizen | 1811 | Eenrum | 26 aug. 1847 |
Gerrit Zuidema | oom 3e graad | Warffum | 09 dec. 1811 | Warffum | 14 sep. 1872 |
Willem Alderts Wolthuis | oom 3e graad | Leens | 24 feb. 1812 | Leens | 04 jun. 1843 |
Marchien Aaldring | tante 3e graad | Groningen | 1812 | Groningen | 23 sep. 1818 |
Martha Kornelis Frieling | tante 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 22 nov. 1812 | Den Hoorn, Leens | 09 mrt. 1874 |
Anna Sijtzes De Vries | tante 3e graad | Baflo | 13 mrt. 1813 | ||
Jacob Nicolaas Sijtsma | oom 3e graad | Winsum | 06 mei 1813 | Baflo | 02 sep. 1880 |
Iedje Jannes Hasecamp | tante 3e graad | Eenrum | 1813 | ||
Catarina Noordwier | tante 3e graad | Baflo | 01 okt. 1813 | ||
Jan Aaldring | oom 3e graad | Groningen | 26 okt. 1813 | Groningen | 04 okt. 1818 |
Aaltje Roelfs Mulder | tante 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 16 aug. 1814 | Wittewierum, Ten Boer | 17 okt. 1883 |
Grietje Sierts Huizinga | tante 3e graad | Saaxumhuizen, Baflo | 04 sep. 1814 | Eenrum | 07 jul. 1845 |
Maijke Derks Kijft | achtertante | Rasquert | 22 nov. 1814 | ||
Albert Nikolaas Sijtsma | oom 3e graad | Winsum | 10 feb. 1815 | Baflo | 23 jan. 1855 |
Hinderina Aaldring | tante 3e graad | Groningen | 05 okt. 1815 | Groningen | 16 sep. 1818 |
Gaje Emmes Zuidema | oom 3e graad | Warffum | 31 dec. 1815 | Stedum | 26 sep. 1886 |
Jantje Roelfs Mulder | tante 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 13 jul. 1816 | Wirdum, Loppersum | 15 feb. 1890 |
Geertruid Sierts Huizinga | tante 3e graad | Saaxumhuizen, Baflo | 05 dec. 1816 | Eenrum | 22 sep. 1884 |
Trientje Aaldring | tante 3e graad | Groningen | 06 feb. 1817 | Groningen | 01 okt. 1818 |
Jacob Kornelis Frieling | oom 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 19 mrt. 1817 | ||
Michiel Sijtzes De Vries | oom 3e graad | Baflo | 29 apr. 1817 | Baflo, Rasquert | 11 jan. 1885 |
Elizabeth Sijtsma | tante 3e graad | Winsum | 19 mei 1817 | Baflo | 27 okt. 1884 |
Trijntje Jacobs Noordwier | tante 3e graad | Baflo | 30 nov. 1817 | ||
Thomas Jans Kijft | achteroom | Baflo | 04 mrt. 1818 | ||
Eibeltje Derks Kijft | achtertante | Rasquert, Baflo | 1818 | ||
Kornelis Roelfs Mulder | oom 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 09 aug. 1818 | Thesinge, Ten Boer | 02 mrt. 1874 |
Bouwina Sierts Huizinga | tante 3e graad | Saaxumhuizen, Baflo | 18 jan. 1819 | Baflo | 19 mrt. 1903 |
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf | tante 3e graad | Oldehove | 02 okt. 1819 | ||
Aaltje Geerts Mulder | tante 3e graad | Baflo | 30 dec. 1819 | Baflo | 22 dec. 1875 |
Martjen Nicolaas Sijtsma | tante 3e graad | Winsum | 16 feb. 1820 | Baflo | 21 dec. 1827 |
Andries Aaldring | oom 3e graad | Groningen | 03 mei 1820 | Groningen | 01 nov. 1869 |
Jantje Kijft | achtertante | Rasquert | 1820 | ||
Hindrika Frieling | tante 3e graad | Ulrum | 19 nov. 1820 | ||
Henderika Alberts Frieling | tante 3e graad | Vierhuizen, Groningen, NL | 04 mei 1821 | ||
Jakoba Mulder | tante 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 24 nov. 1821 | Thesinge, Ten Boer | 23 feb. 1822 |
Marchien Aaldring | tante 3e graad | Groningen | 17 mrt. 1822 | ||
Ijzebrand Geerts Muller | oom 3e graad | Baflo | 21 jun. 1822 | Baflo | 31 aug. 1824 |
Beerent Alberts Frieling | oom 3e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | ABT 1822 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 05 feb. 1823 |
Berent Frieling | oom 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 24 nov. 1822 | Vierhuizen, Ulrum | 05 feb. 1823 |
Hinderina Aaldring | tante 3e graad | Groningen | 12 okt. 1823 | ||
Jakob Mulder | oom 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 09 mrt. 1824 | Thesinge, Ten Boer | 26 jul. 1893 |
Pieterke Geerts Rienewerf | tante 3e graad | Noordhorn, Zuidhorn | 30 apr. 1824 | Zuidhorn | 01 sep. 1891 |
Geertje Aaldring | tante 3e graad | Groningen | 25 jan. 1825 | Groningen | 02 okt. 1877 |
Janna Leonarda Kijft | achtertante | Baflo | 27 jan. 1825 | ||
Lammechien Kornelis Frieling | tante 3e graad | Ulrum | 12 mrt. 1825 | Ulrum | 15 aug. 1828 |
Jan Aaldring | oom 3e graad | Groningen | 15 nov. 1827 | ||
Itje Frieling | tante 3e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 04 dec. 1827 | Vierhuizen, Ulrum | 23 jul. 1858 |
Ijzebrand Geerts Muller | oom 3e graad | Baflo | 10 okt. 1828 | Baflo | 11 apr. 1830 |
Jan Pieters Kuiper | oom 3e graad | Usquert | 13 sep. 1829 | Usquert | 13 sep. 1829 |
Jan Frieling | oom 3e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 23 sep. 1829 | Vierhuizen, Ulrum | 25 apr. 1872 |
Hendericus Frieling | oom 3e graad | Cierhuizen, Ulrum | 28 jul. 1830 | ||
Jan Pieters Kuiper | oom 3e graad | Usquert | 25 nov. 1830 | Usquert | 26 mei 1837 |
Jannes Frieling | oom 3e graad | Eenrum | 22 aug. 1831 | Eenrum | 20 jan. 1898 |
Sibentje Frieling | tante 3e graad | Eenrum | 22 sep. 1831 | Wierhuizen, Eenrum | 01 sep. 1859 |
Berendje Frieling | tante 3e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 05 dec. 1831 | Vierhuizen, Ulrum | 07 aug. 1860 |
Klaas Pieters Kuiper | oom 3e graad | Usquert | 04 jun. 1833 | Usquert | 04 jun. 1833 |
Freerk Mulder | oom 3e graad | Baflo | 16 jul. 1833 | Baflo | 20 dec. 1916 |
Harmtje Frieling | tante 3e graad | Eenrum | 08 sep. 1833 | Wierhuizen, Eenrum | 06 mrt. 1862 |
(Stillbirth) Kuiper | tante 3e graad | Usquert | 29 sep. 1834 | ||
Aaltje Kuiper | tante 3e graad | Usquert | 29 sep. 1834 | ||
Harmina Carolina Bonifacia Frieling | tante 3e graad | Wirdum, Loppersum | 1835 | Wirdum, Loppersum | 29 apr. 1860 |
Teophilus Frieling | tante 3e graad | Eenrum | 30 aug. 1835 | ||
Martje Kuiper | tante 3e graad | Usquert | 22 feb. 1838 | Usquert | 08 feb. 1900 |
Tonnis Frieling | oom 3e graad | Eenrum | 02 mrt. 1838 | Baflo | 21 sep. 1903 |
Marten Frieling | oom 3e graad | Vierhuizen, Ulrum | 27 jan. 1840 | ||
(Stillbirth) Kuiper | oom 3e graad | Usquert | 22 mei 1841 | Usquert | 22 mei 1841 |
Geertje De Groot | achternicht 4e graad | Feerwerd | 1851 | ||
Menne De Groot | achterneef 4e graad | Feerwerd | 1855 | ||
Antje Mechiels Heethuis | achternicht 4e graad | Uithuizen | 08 feb. 1856 | Uithuizen | 27 okt. 1857 |
Menne Noordwier | achterneef 4e graad | Middelstum | 1858 | ||
Jakob De Groot | achterneef 4e graad | Feerwerd | 1859 | ||
Simentje Frieling | achternicht 4e graad | Eenrum | 10 apr. 1860 | Groningen | 23 sep. 1923 |
Johannes Noordwier | achterneef 4e graad | Middelstum | 1861 | ||
Jantje Frieling | achternicht 4e graad | Eenrum | 21 aug. 1861 | Eenrum | 04 nov. 1861 |
Tonna Frieling | achternicht 4e graad | Tinallinge, Baflo | 12 dec. 1861 | Den Andel, Baflo | 12 jun. 1893 |
Jantje Frieling | achternicht 4e graad | Eenrum | 26 jan. 1863 | Groningen | 24 feb. 1917 |
Tonnis Frieling | achterneef 4e graad | Eenrum | 21 feb. 1864 | Pieterburen, Eenrum | 18 jan. 1896 |
Jacobus Noordwier | achterneef 4e graad | Kantens | 1864 | ||
Mentje De Weerd | achternicht 4e graad | Ezinge | 1864 | ||
Geertruida Frieling | achternicht 4e graad | Eenrum | 20 apr. 1865 | Groningen | 10 jan. 1953 |
Jaring Noordwier | achterneef 4e graad | Termunterzijl | 1865 | ||
Arijs Huizinga | achterneef 4e graad | Pieterburen | 1866 | ||
Hilje De Weerd | achternicht 4e graad | Feerwerd | 1866 | ||
Eke Frieling | achterneef 4e graad | Tinallinge, Baflo | 17 jul. 1866 | Tinallinge, Baflo | 21 sep. 1866 |
Anje Frieling | achternicht 4e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 06 aug. 1958 |
Harmentje Frieling | achternicht 4e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 31 mei 1963 |
Peter Lubertus Stavenger | achterneef 4e graad | Vierhuizen, Ulrum, Netherlands | 09 dec. 1866 | 26 mrt. 1899 | |
Tjaart Huizinga | achterneef 4e graad | Pieterburen | 1867 | ||
Trientje Noordwier | achternicht 4e graad | Termunten | 1867 | ||
Jurremina Frieling | achternicht 4e graad | Eenrum | 17 feb. 1868 | Eenrum | 07 nov. 1877 |
Jurrien Frieling | achterneef 4e graad | Eenrum | 09 mei 1869 | Eenrum | 14 mei 1869 |
Anna Van Dijken | achternicht 4e graad | 't Zandt | 29 mei 1869 | Spijk, Bierum | 23 okt. 1946 |
Pieterke Huizinga | achternicht 4e graad | Pieterburen | 1869 | ||
John Stavenger | achterneef 4e graad | Chicago, Illinois | 31 dec. 1869 | Pennington, Minnesota | 14 apr. 1951 |
Gaije Van Dijken | achterneef 4e graad | 't Zandt | 27 mrt. 1871 | Groningen | 22 mrt. 1944 |
Jurjen Frieling | achterneef 4e graad | Eenrum | 16 apr. 1871 | Eenrum | 18 okt. 1958 |
Christine (Stientje) Stavenger | achternicht 4e graad | Illinois | 29 aug. 1871 | Illinois | 16 mei 1942 |
Elizabeth Huizinga | achternicht 4e graad | Wierhuizen | 1872 | ||
Geessien Noordwier | achternicht 4e graad | Termunten | 1872 | ||
Lutgerdina Zeef | achternicht 4e graad | Eenrum | 1872 | ||
Geert De Weerd | achterneef 4e graad | Feerwerd, Ezinge | 1873 | Ezinge | 26 nov. 1934 |
Evert Frieling | achterneef 4e graad | Eenrum | 11 mrt. 1874 | ||
Trijntje Kuizenga | achternicht 4e graad | Baflo | 1874 | ||
Neeltje Huizinga | achternicht 4e graad | Wierhuizen | 1875 | ||
Hendrika "Rickie" Stavenger | achternicht 4e graad | 29 jan. 1876 | Cicero, Illinois | 30 nov. 1957 | |
Klaas Tempel | achterneef 4e graad | Warffum | 05 feb. 1876 | ||
Theophilus Frieling | achterneef 4e graad | Eenrum | 20 mei 1876 | ||
Aaltje Ritzema | achternicht 4e graad | Warffum | 1876 | ||
Trientje Noordwier | achternicht 4e graad | Middelstum | 1876 | ||
Grietje Zuidema | achternicht 4e graad | Warffum | 20 jan. 1877 | Groningen | 05 dec. 1956 |
Trientje Bulthuis | achternicht 4e graad | Vierhuizen, Ulrum | 03 apr. 1877 | ||
Grietje Tempel | achternicht 4e graad | Tinallinge, Baflo | 04 apr. 1877 | ||
Foske Huizinga | achternicht 4e graad | Pieterburen | 1877 | ||
Menne Noordwier | achterneef 4e graad | Termunterzijl | 1877 | ||
Albert Frieling | achterneef 4e graad | Eenrum | 06 feb. 1878 | Eenrum | 23 dec. 1961 |
Itje Huizinga | achternicht 4e graad | Ulrum | 13 jun. 1878 | ||
Derk Ritzema | achterneef 4e graad | Warffum | 1878 | ||
Henderika Heiliena Huizinga | achternicht 4e graad | Middelstum | 1878 | ||
Jan Bulthuis | achterneef 4e graad | Vierhuizen, Ulrum | 11 jan. 1879 | ||
Arijna Klazina Zuidema | achternicht 4e graad | Warffum | 26 jan. 1879 | ||
(Stillbirth) Frieling | achternicht 4e graad | Eenrum | 07 jun. 1879 | Eenrum | 07 jun. 1879 |
Hendrik Huizinga | achterneef 4e graad | Wierhuizen | 1879 | ||
Gaje Braam | achterneef 4e graad | Stedum | 03 feb. 1880 | Godlinze, Bierum | 01 jun. 1880 |
Ale Huizinga | achterneef 4e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 10 feb. 1880 | ||
Gerrit Heidema | achterneef 4e graad | Tinallinge, Baflo | 04 aug. 1880 | Usquert | 27 nov. 1884 |
Gerrit Emme Zuidema | achterneef 4e graad | Warffum | 08 aug. 1880 | ||
Maike "Mary" Stavenger | achternicht 4e graad | 19 sep. 1880 | 28 aug. 1964 | ||
Marchien Folkers | achternicht 4e graad | Groningen | 22 aug. 1881 | Groningen ??? | 19 okt. 1970 |
Jetske Huizinga | achternicht 4e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 07 feb. 1882 | ||
Hendrik Heidema | achterneef 4e graad | Uithuizen | 11 mrt. 1882 | ||
Gaiko Braam | achterneef 4e graad | Godlinze, Bierum | 22 okt. 1882 | ||
Klaas Jan Zuidema | achterneef 4e graad | Warffum | 11 mrt. 1883 | ||
Johannes Wilhelmus De Vries | achterneef 4e graad | Groningen | 22 jun. 1883 | Groningen | 07 feb. 1965 |
Anna Kuizenga | achternicht 4e graad | Baflo | 1883 | ||
Sietje Huizinga | achternicht 4e graad | Wierhuizen | 1883 | ||
Antonie Heidema | achterneef 4e graad | Usquert | 22 sep. 1883 | ||
Albert Stavenger | achterneef 4e graad | 03 jan. 1884 | Berwyn, Illinois | 18 dec. 1955 | |
Reinder Zeef | achterneef 4e graad | Eenrum | 1884 | ||
Klaas Van Dijk | achterneef 4e graad | Loppersum | 14 apr. 1885 | ||
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries | achternicht 4e graad | Groningen | 07 nov. 1885 | Groningen | 09 dec. 1916 |
Harke Zuidema | achterneef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 19 mei 1886 | Ten Boer | 03 feb. 1961 |
Antje Heidema | achternicht 4e graad | Uithuizen | 08 jun. 1886 | ||
Joseph Fisher | achterneef 4e graad | 10 jul. 1886 | 10 jul. 1886 | ||
Margaretha Geertruida Maria Scholte | achternicht 4e graad | Groningen | 07 mei 1887 | ||
Gaiko Zuidema | achterneef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 28 jun. 1887 | ||
Gerrit Heidema | achterneef 4e graad | Usquert | 16 jul. 1887 | ||
Joseph Fisher | achterneef 4e graad | Illinois | 14 sep. 1887 | South Holland, Illinois | 10 mrt. 1945 |
Martje Heidema | achternicht 4e graad | Usquert | 17 nov. 1888 | ||
John Fisher | achterneef 4e graad | Illinois | 03 jan. 1889 | 16 dec. 1956 | |
Petrus Jan Wijk | achterneef 4e graad | Winsum | 1890 | ||
Antje Zuidema | achternicht 4e graad | Warffum | 22 jul. 1890 | Warffum | 04 aug. 1890 |
Ernst Jakobus Zuidema | achterneef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 09 dec. 1890 | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 16 feb. 1891 |
Geertruida Martha Maria Scholte | achternicht 4e graad | Groningen | 25 mei 1891 | Groningen | 23 aug. 1963 |
Katy Fisher | achternicht 4e graad | Illinois | 1891 | ||
Ernst Jakobus Zuidema | achterneef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 23 apr. 1892 | Groningen | 29 apr. 1949 |
Catharina Frederika Vennema | achternicht 4e graad | Baflo | 1892 | ||
Roy Fisher | achterneef 4e graad | 1892 | |||
Meindert Jan Frieling | achterneef 4e graad | Tinallinge, Baflo | 07 jun. 1893 | Tinallinge, Baflo | 26 mei 1894 |
Anko Zuidema | achterneef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 12 nov. 1893 | 't Zandt | 10 feb. 1894 |
Hattie Fisher | achternicht 4e graad | Illinois | 11 feb. 1894 | 29 jun. 1917 | |
Janke De Boer | achternicht 4e graad | Warffum | 23 feb. 1894 | ||
Johanna Harmanna Maria Scholte | achternicht 4e graad | Groningen | 15 okt. 1894 | ||
Biefko Zuidema | achterneef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 27 dec. 1894 | 't Zandt | 23 mrt. 1895 |
Tonna Frieling | achternicht 4e graad | Tinallinge, Baflo | 09 mrt. 1895 | Baflo | 15 okt. 1901 |
Henritta (Henduereka) Fisher | achternicht 4e graad | Illinois | 08 aug. 1896 | 22 dec. 1957 | |
Meindert Frieling | achterneef 4e graad | Tinallinge, Baflo | 09 nov. 1896 | ||
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte | achterneef 4e graad | Groningen | 23 jun. 1897 | ||
Biefke Zuidema | achternicht 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 02 jul. 1898 | ||
Alice Fisher | achternicht 4e graad | Illinois | 18 jul. 1898 | Dolton, Illinois | 24 aug. 1966 |
Kornelia Bogema | achternicht 4e graad | Warffum | 1899 | ||
Johannes Bernardus Josephus Scholte | achterneef 4e graad | Groningen | 22 feb. 1900 | Lubeck, Duitsland | 21 apr. 1945 |
Seike Frieling | achternicht 4e graad | Slochteren | 1902 | ||
Effie Fisher | achternicht 4e graad | Illinois | 13 apr. 1903 | 27 dec. 1946 | |
Jannes Tonnis Frieling | achterneef 4e graad | Pieterburen, Eenrum | 18 apr. 1903 | ||
Jannes Tonnes Frieling | achterneef 4e graad | Eenrum | 30 apr. 1904 | ||
Hendrik Harmannus Frieling | achterneef 4e graad | Bedum | 1906 | ||
Martje Bogema | achternicht 4e graad | Warffum | 02 aug. 1907 | ||
Hilje Bogema | achternicht 4e graad | Usquert | 10 okt. 1908 | ||
Jannes Frieling | achterneef 4e graad | Eenrum | 07 mrt. 1909 | ||
Henderika Bogema | achternicht 4e graad | Usquert | 07 feb. 1910 | ||
Klaas Bogema | achterneef 4e graad | Uithuizen | 09 jun. 1911 | ||
Antje Henderika Frieling | achternicht 4e graad | Eenrum | 1911 | ||
Seike Antje Frieling | achternicht 4e graad | Nieuwolda | 1911 | ||
Derk Bogema | achterneef 4e graad | Uithuizen | 27 dec. 1912 | Groningen | 20 okt. 1942 |
Henderikus Bogema | achterneef 4e graad | Uithuizen | 20 apr. 1914 | ||
Hendrikje Bogema | achternicht 4e graad | Assen, Drenthe | 1919 | Warffum | 14 okt. 1929 |
Schoonkleinkinderen | |||||
Geertje Blom | schoon kleindochter | Kollumerland | 1911 | ||
Geerte Pikstra | schoon kleindochter | Oldekerk | 1912 |