vader | Geboortedatum | moeder | Geboortedatum |
---|---|---|---|
Lubertus Stavenger | Aafke Warners | 30 nov. 1846 |
Partners | Geboortedatum | Kinderen |
---|---|---|
Gerrett Woldman | 24 nov. 1870 | Grace Woldman Louis Woldman Effie Woldman Edward Woldman John Woldman Walter Woldman Marie Woldman Christina Woldman Ethel Woldman (Roth) |
Soort gebeurtenis | Datum | Plaats | Omschrijving |
---|---|---|---|
Huwelijk | 29 jan. 1892 | Chicago, Cook, Illinois | |
Huwelijk | 1892 |
Naam | Soort | Geboorteplaats | Geboortedatum | Overlijdensplaats | Overlijdensdatum |
---|---|---|---|---|---|
Partners | |||||
Gerrett Woldman | Echtgenoot | Illinois | 24 nov. 1870 | Illinois | 09 okt. 1940 |
Kinderen | |||||
Grace Woldman | dochter | Illinois, USA | 22 nov. 1893 | 08 okt. 1992 | |
Louis Woldman | zoon | Illinois | 1895 | 1993 | |
Effie Woldman | dochter | Illinois | 25 jan. 1899 | 20 sep. 1973 | |
Edward Woldman | zoon | Illinois | 23 aug. 1901 | 1994 | |
John Woldman | zoon | Chicago, IL | 07 mrt. 1904 | 27 dec. 1956 | |
Walter Woldman | zoon | Illinois | 20 jul. 1905 | Chicago, Illinois | 17 apr. 1992 |
Marie Woldman | dochter | Illinois | 02 jul. 1909 | Naples, FL | 17 jan. 1998 |
Christina Woldman | dochter | Illinois | 09 mei 1912 | 2005 | |
Ethel Woldman (Roth) | dochter | Illinois | 16 okt. 1915 | 27 mei 2005 | |
Ouders | |||||
Lubertus Stavenger | vader | ||||
Aafke Warners | moeder | Vliedorp, Ulrum | 30 nov. 1846 | Illinois | 16 jul. 1928 |
Kleinkinderen | |||||
Amy Bolt | kleindochter | ||||
Lois Woldman | kleindochter | 22 dec. 1921 | 1994 | ||
Robert Woldman | kleinzoon | 20 jun. 1924 | |||
Charles Smith | kleinzoon | 21 jan. 1925 | |||
Miriam Grace Bond | kleindochter | Illinois | 15 okt. 1925 | ||
Doris Smith | kleindochter | 09 jun. 1927 | |||
Alice Woldman | kleindochter | Oak Park, IL | 16 okt. 1927 | Bradenton, Florida | 14 jun. 2007 |
Dorothy Woldman | kleindochter | 22 aug. 1928 | |||
Evelyn Carol Bond | kleindochter | Illinois | 29 mrt. 1929 | Mesa, AZ | 25 dec. 2013 |
John Albert Jr. Woldman | kleinzoon | Oak Park, IL | 16 okt. 1929 | 26 dec. 2001 | |
Evelyn Miedema | kleindochter | 22 sep. 1930 | |||
Leroy Smith | kleinzoon | 19 okt. 1930 | 07 jun. 2018 | ||
Joan Alberta Bond | kleindochter | Illinois | 29 sep. 1931 | Gainesville, FL | 10 jun. 2012 |
John Jr. Miedema | kleinzoon | 08 nov. 1931 | Ocala, Marion, Florida, United States of America | 02 jan. 2004 | |
Joseph Smith | kleinzoon | 05 apr. 1932 | |||
Harold Smith | kleinzoon | 25 dec. 1933 | |||
Charlene Miedema | kleindochter | 27 aug. 1934 | |||
Eleanor Smith | kleindochter | 27 aug. 1935 | |||
William Smith | kleinzoon | 21 feb. 1937 | |||
George Smith | kleinzoon | 03 jul. 1938 | |||
Lavera Woldman | kleindochter | 08 nov. 1938 | |||
Elaine Miedema | kleindochter | 29 jan. 1939 | |||
John Smith | kleinzoon | 05 apr. 1940 | |||
Barbara Louise Bolt | kleindochter | 14 feb. 1941 | |||
Dianne Elaine Bolt | kleindochter | 20 nov. 1942 | |||
Beverly C. Roth | kleindochter | 08 jun. 1943 | |||
Richard Smith | kleinzoon | 12 jun. 1943 | |||
William Allen Roth | kleinzoon | 12 aug. 1945 | |||
Arlene Marie Roth | kleindochter | 25 jan. 1949 | |||
Linda Lou Miedema | kleindochter | 14 sep. 1950 | |||
Kathy Earline Orvis | kleindochter | 03 dec. 1950 | |||
Carol Christine Orvis | kleindochter | 15 dec. 1951 | |||
Deborah Sue Orvis | kleindochter | 10 jan. 1953 | |||
Richard Earl Orvis | kleinzoon | 19 jun. 1954 | |||
Achterkleinkinderen | |||||
Thomas Iii Mulder | achterkleinzoon | 08 jan. 1944 | |||
James Mulder | achterkleinzoon | 06 jul. 1946 | |||
Warren Mulder | achterkleinzoon | 04 okt. 1947 | |||
James Smith | achterkleinzoon | Chicago, IL | 05 sep. 1949 | ||
James Richard Munk | achterkleinzoon | Oak Park, IL | 11 nov. 1949 | Downers Grove, Illinois | 23 apr. 1994 |
Wayne Forsberg | achterkleinzoon | 04 feb. 1950 | |||
Scott Arthur Siegfort | achterkleinzoon | 21 mei 1950 | |||
Cheryl Cleveringa | achterkleindochter | 19 feb. 1951 | |||
Ruthann Munk | achterkleindochter | 07 mei 1952 | |||
Suzanne Lee Smith | achterkleindochter | 25 nov. 1952 | 05 jun. 1953 | ||
Sharon Leann Siegfort | achterkleindochter | 23 dec. 1952 | |||
Carol Jean Ruiter | achterkleindochter | 11 dec. 1953 | |||
Kenneth Forsberg | achterkleinzoon | 06 mei 1954 | |||
Stephen Lee Smith | achterkleinzoon | 11 jun. 1954 | 04 okt. 1994 | ||
Roger Ruiter | achterkleinzoon | 03 nov. 1954 | |||
Robert A. Cleveringa | achterkleinzoon | 31 dec. 1954 | |||
James Allan Van Der Ploeg | achterkleinzoon | 26 mei 1955 | |||
Randall William Siegfort | achterkleinzoon | 27 sep. 1955 | |||
Karen Sue Woldman | achterkleindochter | Chicago, IL | 15 dec. 1955 | ||
Thomas Lee Smith | achterkleinzoon | 03 jan. 1956 | 14 feb. 2000 | ||
Larry Thomas Ruiter | achterkleinzoon | 20 apr. 1956 | |||
Debra Lynn Miedema | achterkleindochter | 11 jun. 1956 | |||
Dale Edward Van Der Ploeg | achterkleinzoon | 01 jul. 1956 | |||
Harry Van Der Ploeg | achterkleinzoon | 17 okt. 1956 | |||
Ray Jr. White | achterkleinzoon | 21 jan. 1957 | |||
Harold Jr. Smith | achterkleinzoon | 12 mrt. 1957 | |||
Dale White | achterkleinzoon | 18 aug. 1957 | |||
Richard Miller | achterkleinzoon | 24 apr. 1958 | |||
Susan Joyce Miedema | achterkleindochter | 25 apr. 1958 | |||
Kathy Ann Woldman | achterkleindochter | Oak Park, IL | 12 aug. 1958 | ||
John Jr. Munk | achterkleinzoon | 09 nov. 1958 | |||
Barbara Jean Ruiter | achterkleindochter | 11 nov. 1958 | |||
Nancy Lee Smith | achterkleindochter | 31 dec. 1958 | |||
Mitchell Smith | achterkleinzoon | 14 jun. 1959 | |||
Robert John Van Der Ploeg | achterkleinzoon | 13 sep. 1959 | |||
Carol Mulder | achterkleindochter | 27 feb. 1960 | |||
Bruce Forsberg | achterkleinzoon | 10 mei 1960 | |||
Kristine Margaret Woldman | achterkleindochter | 29 jun. 1960 | |||
David Engelhardt | achterkleinzoon | 07 jul. 1960 | |||
Peter Smith | achterkleinzoon | 03 aug. 1960 | |||
Betty Jean Munk | achterkleindochter | Oak Park, IL | 06 mei 1961 | ||
Elaine Mulder | achterkleindochter | 22 okt. 1961 | |||
John Charles Miedema | achterkleinzoon | 20 feb. 1962 | |||
Richard Tobin | achterkleinzoon | 13 mrt. 1962 | |||
Carol Jean Smith | achterkleindochter | 18 mei 1962 | |||
Patricia Ann Ruiter | achterkleindochter | 31 jul. 1962 | |||
John Jr. Smith | achterkleinzoon | 04 aug. 1962 | |||
Jack Tobin | achterkleinzoon | 05 apr. 1963 | |||
Steven Engelhardt | achterkleinzoon | 22 apr. 1963 | 29 apr. 1998 | ||
Joanne Smith | achterkleindochter | 20 jul. 1963 | |||
Lynette Forsberg | achterkleindochter | 11 dec. 1963 | |||
Robert Jr. Woldman | achterkleinzoon | 21 apr. 1964 | |||
Mary Tobin | achterkleindochter | 05 mei 1964 | |||
Sharon Ann Smith | achterkleindochter | 24 jul. 1964 | |||
Karyl Jean Woldman | achterkleindochter | 22 sep. 1964 | |||
Leo Smith | achterkleinzoon | 08 dec. 1964 | |||
David Smith | achterkleinzoon | 22 jan. 1965 | |||
William Jr. Smith | achterkleinzoon | 27 jan. 1965 | |||
Kathleen Smith | achterkleindochter | 07 aug. 1965 | |||
Richard Jr. Smith | achterkleinzoon | 20 apr. 1966 | |||
Julie Elaine Price | achterkleindochter | 20 mei 1966 | |||
Janet Lynn Ruiter | achterkleindochter | 23 mei 1966 | |||
Dawn Marie Smith | achterkleindochter | 28 jun. 1966 | |||
Christine Smith | achterkleindochter | 10 okt. 1966 | |||
Suzanne Smith | achterkleindochter | 26 feb. 1967 | |||
Donna Smith | achterkleindochter | 30 aug. 1967 | |||
Joseph Smith | achterkleinzoon | 06 feb. 1968 | |||
Jenifer Lee Price | achterkleindochter | 06 jun. 1968 | |||
John Tobin | achterkleinzoon | 13 jan. 1969 | |||
Michelle Smith | achterkleindochter | 14 feb. 1969 | |||
Robert Smith | achterkleinzoon | 13 jan. 1970 | |||
Laura Lee Smith | achterkleindochter | 24 jul. 1970 | |||
Tracy Lyn Smith | achterkleindochter | 09 feb. 1971 | |||
Stacey Lynn Hamilton | achterkleindochter | Oconomowoc, WI | 31 mei 1971 | ||
Janice Lynn Price | achterkleindochter | 12 jul. 1971 | |||
James Smith | achterkleinzoon | 08 mrt. 1972 | |||
Sarah L. Price | achterkleindochter | 20 mrt. 1973 | |||
Carrie Ann Maurer | achterkleindochter | 27 dec. 1974 | |||
Alison Marie Price | achterkleindochter | 11 jan. 1975 | |||
Raymond Micheal Gleason | achterkleinzoon | 29 mei 1975 | |||
Benjamin Allen Roth | achterkleinzoon | 07 mei 1976 | |||
James Edward Maurer | achterkleinzoon | 11 nov. 1977 | |||
Travis Elliott Withrow | achterkleinzoon | 02 mei 1980 | |||
Randall F. Maurer | achterkleinzoon | 06 aug. 1981 | |||
Christopher Colley | achterkleinzoon | 15 mei 1983 | |||
Jeremy Brandon Orvis | achterkleinzoon | 17 jul. 1990 | |||
Megan Michael Orvis | achterkleindochter | 26 sep. 1991 | |||
Achterachterkleinkinderen | |||||
Sierra Tyne Korn | achterachterkleindochter | Gainesville, FL | 15 okt. 2002 | ||
Jenna Shea Korn | achterachterkleindochter | Gainesville, FL | 09 jun. 2006 | ||
Grootouders | |||||
Jan Jannes Warners | grootvader | Niekerk, De Marne, Groningen, Netherlands | 27 sep. 1810 | Vierhuizen, Groningen, NL | 05 jun. 1869 |
Henderika Alberts Frieling | grootmoeder | Vierhuizen, Groningen, NL | 04 mei 1821 | ||
Overgrootouders | |||||
Albert Jans Frieling | overgrootvader | Ulrum, Groningen, NL | 18 dec. 1791 | Ulurm | 07 sep. 1870 |
Aaltjen Berents Neut | overgrootmoeder | 19 okt. 1800 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 22 jun. 1857 | |
Betovergrootouders | |||||
Itje Alderts | betovergrootmoeder | ||||
Jan Geerts Frieling | betovergrootvader | Tinallinge | 15 okt. 1752 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 14 mrt. 1824 |
Martje(N) Kornelis | betovergrootmoeder | Ulrum | 14 mrt. 1756 | Vierhuizen, Ulrum | 15 aug. 1825 |
Berend Willems Neut | betovergrootvader | ABT 1763 | Ulrum, Groningen, NL | 07 jul. 1830 | |
Oudouders | |||||
Aeltien Freriks | oudmoeder | ||||
Allerd Lammerts | oudvader | ||||
Anje Doekes | oudmoeder | ||||
Gepke Allerts Van Der Klei | oudmoeder | ||||
Kornelis Jans | oudvader | ||||
Willem Alles | oudvader | ||||
Geert Roelfs | oudvader | BEF 1741 | |||
Henderika Jans Frieling | oudmoeder | Rasquert | BEF 1741 | ||
Oudgrootouders | |||||
?? ?? | oudgrootvader | ||||
?? ?? | oudgrootmoeder | ||||
??? | oudgrootvader | ||||
Alle Willems | oudgrootvader | ||||
Altien Sijfkes | oudgrootmoeder | ||||
Anje Jaspers | oudgrootmoeder | ||||
Doke Berents | oudgrootvader | ||||
Frerik Claasen | oudgrootvader | ||||
Geertie Etes (Ittes) | oudgrootmoeder | ||||
Itien Jacobs | oudgrootmoeder | ||||
Lammert Hendricks | oudgrootvader | ||||
Oudovergrootouders | |||||
Berentie Alberts | oudovergrootvader | ||||
Ete Egberts | oudovergrootvader | ||||
Geertjen Reerts | oudovergrootmoeder | ||||
Hiltje Harmens | oudovergrootmoeder | ||||
Jacob Jans | oudovergrootvader | ||||
Jantjen Sijmens | oudovergrootmoeder | ||||
Klaas Aages | oudovergrootvader | ||||
Reenje Allerts | oudovergrootmoeder | ||||
Oudbetovergrootouders | |||||
Aeltjen Jurjens | oudbetovergrootmoeder | ||||
Albert Heijne Grube (Groeve) | oudbetovergrootvader | ||||
Allert Peters | oudbetovergrootvader | ||||
Egbert Allerts | oudbetovergrootvader | ||||
Geertien Peters | oudbetovergrootmoeder | ||||
Jantien Dercks | oudbetovergrootmoeder | ||||
Luijckjen Derricks | oudbetovergrootmoeder | ||||
Marrechien Jans | oudbetovergrootmoeder | ||||
Reert Jacobs | oudbetovergrootvader | ||||
Sijmen Claessen | oudbetovergrootvader | ||||
Verre voorouders | |||||
Aeffke Tonnis | 7th great grandmother | ||||
Derck Jacobs | 7th great grandfather | ||||
Drews Melies | 8th great grandfather | ||||
Geertien Drewes | 7th great grandmother | ||||
Jacob Derx | 8th great grandfather | ||||
Jacob Reerts | 7th great grandfather | ||||
Tonnis Jansen | 8th great grandfather | ||||
Schoonouders | |||||
Ewold Pieters Woldman | schoonvader | ||||
Grietje Bos | schoonmoeder | ||||
Schoonzonen en schoondochters | |||||
Clarence D. Orvis | schoonzoon | ||||
Hank Bolt | schoonzoon | ||||
Lavera Keill | schoondochter | 1990 | |||
Eleanor Bartlett | schoondochter | 24 sep. 1892 | 08 aug. 1977 | ||
Albert Bond | schoonzoon | Illinois | 1893 | 1956 | |
Joseph Smith | schoonzoon | 24 feb. 1902 | 12 okt. 1966 | ||
Margaret Kieft | schoondochter | Chicago, IL | 24 apr. 1903 | 07 okt. 1963 | |
John Miedema | schoonzoon | Chicago, Cook, Illinois | 12 aug. 1905 | Naples, Florida | 01 nov. 1990 |
Evelyn Rothweiler | schoondochter | 11 jun. 1906 | 1987 | ||
Nicholas Roth | schoonzoon | 27 nov. 1909 | Hinsdale, Illinois | 16 apr. 1978 | |
Ooms en tantes | |||||
Aaltje Frieling | tante | Ulrum, Groningen | 27 aug. 1842 | ||
Aafke Jans Warners | tante | Vliedorp, Ulrum, Netherlands | 30 nov. 1846 | 17 jul. 1929 | |
Albertje Warners | tante | Ulrum, Groningen | 24 jan. 1849 | Chicago, Cook, Illinois, United States | 09 okt. 1909 |
Tetje Warners | tante | Houwerzijl, Ulrum | 23 jan. 1852 | ||
Itje Warners | tante | Ulrum, Groningen | 10 mei 1856 | ||
Jantje (Jennie) Warners | tante | Vierhuizen, Ulrum | 11 jul. 1864 | 26 jan. 1944 | |
Grootooms en -tantes | |||||
Beerent Alberts Frieling | grootoom | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | ABT 1822 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 05 feb. 1823 |
Berent Frieling | grootoom | Ulrum, Groningen, NL | 24 nov. 1822 | Vierhuizen, Ulrum | 05 feb. 1823 |
Itje Frieling | groottante | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 04 dec. 1827 | Vierhuizen, Ulrum | 23 jul. 1858 |
Jan Frieling | grootoom | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 23 sep. 1829 | Vierhuizen, Ulrum | 25 apr. 1872 |
Berendje Frieling | groottante | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 05 dec. 1831 | Vierhuizen, Ulrum | 07 aug. 1860 |
Marten Frieling | grootoom | Vierhuizen, Ulrum | 27 jan. 1840 | ||
Overgrootooms en -tantes | |||||
Geert Frieling | overgrootoom | Ulrum, Groningen, NL | 14 mei 1775 | ||
Kornelis Jans Frieling | overgrootoom | Ulrum | 22 aug. 1779 | Ulrum | 30 nov. 1846 |
Hindrika Frieling | overgroottante | Ulrum | 13 jan. 1782 | ||
Johannes Jans Frieling | overgrootoom | Ulrum | 11 apr. 1784 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 24 apr. 1831 |
Jan Frieling | overgrootoom | Ulrum | 19 jul. 1789 | ||
Willem Berents Neut | overgrootoom | Ulrum, Groningen, NL | ABT 1794 | Ulrum, Groningen, NL | 22 jan. 1833 |
Gepke Frieling | overgroottante | Ulrum | 31 aug. 1794 | ||
Gepke Jans Frieling | overgroottante | Ulrum | 25 dec. 1799 | Usquert | 16 feb. 1846 |
Lammert Berends Neut | overgrootoom | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | ABT 1804 | Ulrum, Groningen, NL | 16 mei 1846 |
Betovergrootooms en -tantes | |||||
Allert Cornellis | betovergrootoom | ||||
Hinderina Geerts Frieling | betovergroottante | ||||
Theophiles Geerts Frielink | betovergrootoom | Zuurdijk, Leens | 08 dec. 1825 | ||
Trijnje Roelfs | betovergroottante | Baflo, Rasquert | 13 dec. 1739 | ||
Roelf Geerts | betovergrootoom | Baflo, Rasquert | 13 aug. 1741 | ||
Joest Geerts | betovergrootoom | Baflo, Rasquert | 08 mrt. 1743 | ||
Aeltjen Geerts | betovergroottante | Baflo, Rasquert | 01 aug. 1745 | Baflo | 25 okt. 1816 |
Freerk Roelfs | betovergrootoom | Baflo, Rasquert | 11 jun. 1747 | ||
Ebel Ebels | betovergrootoom | Tinallinge | 16 feb. 1749 | Tinallinge | 16 feb. 1749 |
Geertjen Roelfs | betovergroottante | Baflo, Rasquert | 05 okt. 1749 | ||
Derktjen Derks | betovergroottante | Tinallinge | 06 sep. 1750 | Rasquert, Baflo | 22 nov. 1836 |
Maria Roelfs | betovergroottante | Tinallinge | 06 sep. 1750 | ||
Albert Geerts | betovergrootoom | Tinallinge | 07 apr. 1754 | ||
Hinderina Geerts | betovergroottante | Tinallinge | 22 okt. 1758 | Oldehove | 27 mrt. 1809 |
Aangehuwde ooms en tantes | |||||
Jakob Visscher | oom (aangehuwd) | ||||
Marten Bulthuis | oom (aangehuwd) | ||||
Lubertus Stavenger | oom (aangehuwd) | Hornhuizen, Groningen, Netherlands | 24 mei 1843 | Muskegon, Muskegon, Michigan, United States | 30 apr. 1928 |
Verre aangetrouwde ooms en tantes | |||||
Andries Rienewerf | betovergrootoom (aangehuwd) | Oldehove | 07 apr. 1826 | ||
Cornellis Michiels | betovergrootoom (aangehuwd) | ||||
Itje Cornellis | betovergroottante (aangehuwd) | ||||
Klaaske Rietema | groottante (aangehuwd) | ||||
Lammegien Hendriks Noordhuis | overgroottante (aangehuwd) | ||||
Matje Arijs | betovergroottante (aangehuwd) | Rasquert | |||
Pieter Jans Kuiper | overgrootoom (aangehuwd) | ||||
Sijmenje Tonnis Kapinga | betovergroottante (aangehuwd) | ||||
Idje Gajes | betovergroottante (aangehuwd) | 1746 | Warffum | 21 mei 1809 | |
Thomas Freerks Kijft | betovergrootoom (aangehuwd) | Rasquert | 05 mrt. 1752 | ||
Derk Huizinga | grootoom (aangehuwd) | Pieterburen, Groningen, NL | 1826 | ||
Volle neven en nichten | |||||
Peter Lubertus Stavenger | volle neef | Vierhuizen, Ulrum, Netherlands | 09 dec. 1866 | 26 mrt. 1899 | |
John Stavenger | volle neef | Chicago, Illinois | 31 dec. 1869 | Pennington, Minnesota | 14 apr. 1951 |
Christine (Stientje) Stavenger | volle nicht | Illinois | 29 aug. 1871 | Illinois | 16 mei 1942 |
Hendrika "Rickie" Stavenger | volle nicht | 29 jan. 1876 | Cicero, Illinois | 30 nov. 1957 | |
Trientje Bulthuis | volle nicht | Vierhuizen, Ulrum | 03 apr. 1877 | ||
Jan Bulthuis | volle neef | Vierhuizen, Ulrum | 11 jan. 1879 | ||
Maike "Mary" Stavenger | volle nicht | 19 sep. 1880 | 28 aug. 1964 | ||
Albert Stavenger | volle neef | 03 jan. 1884 | Berwyn, Illinois | 18 dec. 1955 | |
Joseph Fisher | volle neef | 10 jul. 1886 | 10 jul. 1886 | ||
Joseph Fisher | volle neef | Illinois | 14 sep. 1887 | South Holland, Illinois | 10 mrt. 1945 |
John Fisher | volle neef | Illinois | 03 jan. 1889 | 16 dec. 1956 | |
Katy Fisher | volle nicht | Illinois | 1891 | ||
Roy Fisher | volle neef | 1892 | |||
Hattie Fisher | volle nicht | Illinois | 11 feb. 1894 | 29 jun. 1917 | |
Henritta (Henduereka) Fisher | volle nicht | Illinois | 08 aug. 1896 | 22 dec. 1957 | |
Alice Fisher | volle nicht | Illinois | 18 jul. 1898 | Dolton, Illinois | 24 aug. 1966 |
Effie Fisher | volle nicht | Illinois | 13 apr. 1903 | 27 dec. 1946 | |
Verre neven en nichten | |||||
Albertus Bogema | neef 3e graad | ||||
Biefke Doornbos | nicht 4e graad | ||||
Duurke Doornbos | nicht 4e graad | ||||
Egbert Wiersema | neef 4e graad | ||||
Eltje Van Dijk | nicht 4e graad | ||||
Henderikus Bogema | neef 3e graad | ||||
Henderikus Bogema | neef 3e graad | ||||
Henderikus Wieringa | neef 3e graad | ||||
Jantje Rustema | nicht 4e graad | ||||
Roelf Rustema | neef 4e graad | ||||
Sietze Rustema | neef 4e graad | ||||
Geertje De Groot | nicht 4e graad | Feerwerd | 1851 | ||
Menne De Groot | neef 4e graad | Feerwerd | 1855 | ||
Antje Mechiels Heethuis | nicht 4e graad | Uithuizen | 08 feb. 1856 | Uithuizen | 27 okt. 1857 |
Menne Noordwier | neef 4e graad | Middelstum | 1858 | ||
Jakob De Groot | neef 4e graad | Feerwerd | 1859 | ||
Simentje Frieling | nicht 4e graad | Eenrum | 10 apr. 1860 | Groningen | 23 sep. 1923 |
Johannes Noordwier | neef 4e graad | Middelstum | 1861 | ||
Jantje Frieling | nicht 4e graad | Eenrum | 21 aug. 1861 | Eenrum | 04 nov. 1861 |
Tonna Frieling | nicht 4e graad | Tinallinge, Baflo | 12 dec. 1861 | Den Andel, Baflo | 12 jun. 1893 |
Jantje Frieling | nicht 4e graad | Eenrum | 26 jan. 1863 | Groningen | 24 feb. 1917 |
Tonnis Frieling | neef 4e graad | Eenrum | 21 feb. 1864 | Pieterburen, Eenrum | 18 jan. 1896 |
Jacobus Noordwier | neef 4e graad | Kantens | 1864 | ||
Mentje De Weerd | nicht 4e graad | Ezinge | 1864 | ||
Geertruida Frieling | nicht 4e graad | Eenrum | 20 apr. 1865 | Groningen | 10 jan. 1953 |
Jaring Noordwier | neef 4e graad | Termunterzijl | 1865 | ||
Arijs Huizinga | neef 4e graad | Pieterburen | 1866 | ||
Hilje De Weerd | nicht 4e graad | Feerwerd | 1866 | ||
Eke Frieling | neef 4e graad | Tinallinge, Baflo | 17 jul. 1866 | Tinallinge, Baflo | 21 sep. 1866 |
Anje Frieling | nicht 4e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 06 aug. 1958 |
Harmentje Frieling | nicht 4e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 31 mei 1963 |
Tjaart Huizinga | neef 4e graad | Pieterburen | 1867 | ||
Trientje Noordwier | nicht 4e graad | Termunten | 1867 | ||
Jurremina Frieling | nicht 4e graad | Eenrum | 17 feb. 1868 | Eenrum | 07 nov. 1877 |
Jurrien Frieling | neef 4e graad | Eenrum | 09 mei 1869 | Eenrum | 14 mei 1869 |
Anna Van Dijken | nicht 4e graad | 't Zandt | 29 mei 1869 | Spijk, Bierum | 23 okt. 1946 |
Pieterke Huizinga | nicht 4e graad | Pieterburen | 1869 | ||
Gaije Van Dijken | neef 4e graad | 't Zandt | 27 mrt. 1871 | Groningen | 22 mrt. 1944 |
Jurjen Frieling | neef 4e graad | Eenrum | 16 apr. 1871 | Eenrum | 18 okt. 1958 |
Elizabeth Huizinga | nicht 4e graad | Wierhuizen | 1872 | ||
Geessien Noordwier | nicht 4e graad | Termunten | 1872 | ||
Lutgerdina Zeef | nicht 4e graad | Eenrum | 1872 | ||
Geert De Weerd | neef 4e graad | Feerwerd, Ezinge | 1873 | Ezinge | 26 nov. 1934 |
Jan Klamer | neef 4e graad | Oldehove | 1873 | ||
Evert Frieling | neef 4e graad | Eenrum | 11 mrt. 1874 | ||
Trijntje Kuizenga | nicht 4e graad | Baflo | 1874 | ||
Neeltje Huizinga | nicht 4e graad | Wierhuizen | 1875 | ||
Klaas Tempel | neef 4e graad | Warffum | 05 feb. 1876 | ||
Theophilus Frieling | neef 4e graad | Eenrum | 20 mei 1876 | ||
Aaltje Ritzema | nicht 4e graad | Warffum | 1876 | ||
Trientje Noordwier | nicht 4e graad | Middelstum | 1876 | ||
Grietje Zuidema | nicht 4e graad | Warffum | 20 jan. 1877 | Groningen | 05 dec. 1956 |
Grietje Tempel | nicht 4e graad | Tinallinge, Baflo | 04 apr. 1877 | ||
Foske Huizinga | nicht 4e graad | Pieterburen | 1877 | ||
Menne Noordwier | neef 4e graad | Termunterzijl | 1877 | ||
Albert Frieling | neef 4e graad | Eenrum | 06 feb. 1878 | Eenrum | 23 dec. 1961 |
Itje Huizinga | nicht 2e graad | Ulrum | 13 jun. 1878 | ||
Derk Ritzema | neef 4e graad | Warffum | 1878 | ||
Henderika Heiliena Huizinga | nicht 4e graad | Middelstum | 1878 | ||
Thomas Kuipers | neef 4e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 1878 | ||
Geertruida Kijft | nicht 4e graad | Pieterzijl, Grijpskerk | 05 dec. 1878 | ||
Arijna Klazina Zuidema | nicht 4e graad | Warffum | 26 jan. 1879 | ||
(Stillbirth) Frieling | nicht 4e graad | Eenrum | 07 jun. 1879 | Eenrum | 07 jun. 1879 |
Hendrik Huizinga | neef 4e graad | Wierhuizen | 1879 | ||
Gaje Braam | neef 4e graad | Stedum | 03 feb. 1880 | Godlinze, Bierum | 01 jun. 1880 |
Ale Huizinga | neef 2e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 10 feb. 1880 | ||
Gerrit Heidema | neef 4e graad | Tinallinge, Baflo | 04 aug. 1880 | Usquert | 27 nov. 1884 |
Gerrit Emme Zuidema | neef 4e graad | Warffum | 08 aug. 1880 | ||
Bouwina Kijft | nicht 4e graad | De Waard, Grijpskerk | 17 aug. 1880 | Groningen | 18 aug. 1957 |
Marchien Folkers | nicht 4e graad | Groningen | 22 aug. 1881 | Groningen ??? | 19 okt. 1970 |
Jetske Huizinga | nicht 2e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 07 feb. 1882 | ||
Hendrik Heidema | neef 4e graad | Uithuizen | 11 mrt. 1882 | ||
Gaiko Braam | neef 4e graad | Godlinze, Bierum | 22 okt. 1882 | ||
Klaas Jan Zuidema | neef 4e graad | Warffum | 11 mrt. 1883 | ||
Johannes Wilhelmus De Vries | neef 3e graad | Groningen | 22 jun. 1883 | Groningen | 07 feb. 1965 |
Anna Kuizenga | nicht 4e graad | Baflo | 1883 | ||
Sietje Huizinga | nicht 4e graad | Wierhuizen | 1883 | ||
Antonie Heidema | neef 4e graad | Usquert | 22 sep. 1883 | ||
Reinder Zeef | neef 4e graad | Eenrum | 1884 | ||
Klaas Van Dijk | neef 4e graad | Loppersum | 14 apr. 1885 | ||
Johannes Kijft | neef 4e graad | Waarden | 17 jun. 1885 | De Waard, Grijpskerk | 31 okt. 1885 |
Martha Margaretha Joanna Henrica De Vries | nicht 3e graad | Groningen | 07 nov. 1885 | Groningen | 09 dec. 1916 |
Harke Zuidema | neef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 19 mei 1886 | Ten Boer | 03 feb. 1961 |
Antje Heidema | nicht 4e graad | Uithuizen | 08 jun. 1886 | ||
Tetje Kuipers | nicht 4e graad | Hornhuizen | 1886 | ||
Johanna Kijft | nicht 4e graad | Waarden | 27 dec. 1886 | ||
Margaretha Geertruida Maria Scholte | nicht 3e graad | Groningen | 07 mei 1887 | ||
Gaiko Zuidema | neef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 28 jun. 1887 | ||
Bouwinus Kuipers | neef 4e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 1887 | ||
Gerrit Heidema | neef 4e graad | Usquert | 16 jul. 1887 | ||
Anje Hoogheem | nicht 4e graad | Westernieland, Eenrum | 1888 | ||
Martje Heidema | nicht 4e graad | Usquert | 17 nov. 1888 | ||
Thomas Kijft | neef 4e graad | Pieterzijl | 28 mei 1890 | Pieterzijl, Grijpskerk | 05 aug. 1890 |
Petrus Jan Wijk | neef 4e graad | Winsum | 1890 | ||
Antje Zuidema | nicht 4e graad | Warffum | 22 jul. 1890 | Warffum | 04 aug. 1890 |
Ernst Jakobus Zuidema | neef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 09 dec. 1890 | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 16 feb. 1891 |
Lubbert Van Der Horn | neef 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 01 mrt. 1891 | ||
Geertruida Martha Maria Scholte | nicht 3e graad | Groningen | 25 mei 1891 | Groningen | 23 aug. 1963 |
Ernst Jakobus Zuidema | neef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 23 apr. 1892 | Groningen | 29 apr. 1949 |
Catharina Frederika Vennema | nicht 4e graad | Baflo | 1892 | ||
Jantje Van Der Horn | nicht 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 26 dec. 1892 | Ulrum, Groningen, NL | 23 mrt. 1893 |
Meindert Jan Frieling | neef 4e graad | Tinallinge, Baflo | 07 jun. 1893 | Tinallinge, Baflo | 26 mei 1894 |
Siepko Teerling | neef 4e graad | Eenrum | 1893 | ||
Grietje Kijft | nicht 4e graad | Pieterzijl | 06 aug. 1893 | ||
Anko Zuidema | neef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 12 nov. 1893 | 't Zandt | 10 feb. 1894 |
Jantje Buwalda | nicht 3e graad | Houwerzijl, Groningen, NL | 24 dec. 1893 | ||
Jantje Van Der Horn | nicht 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 21 feb. 1894 | ||
Janke De Boer | nicht 4e graad | Warffum | 23 feb. 1894 | ||
Johanna Harmanna Maria Scholte | nicht 3e graad | Groningen | 15 okt. 1894 | ||
Biefko Zuidema | neef 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 27 dec. 1894 | 't Zandt | 23 mrt. 1895 |
Tonna Frieling | nicht 4e graad | Tinallinge, Baflo | 09 mrt. 1895 | Baflo | 15 okt. 1901 |
Meindert Frieling | neef 4e graad | Tinallinge, Baflo | 09 nov. 1896 | ||
Gaatske Van Der Horn | nicht 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 23 apr. 1897 | ||
Harmanus Johannes Henderikus Josephus Scholte | neef 3e graad | Groningen | 23 jun. 1897 | ||
Tetje Hoogheem | nicht 4e graad | Wehe | 1897 | ||
Folkert Hoogheem | neef 4e graad | Wehe | 1898 | ||
Biefke Zuidema | nicht 4e graad | Oosterwijtwerd, 't Zandt | 02 jul. 1898 | ||
Nn Jager | neef 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 03 feb. 1899 | Ulrum, Groningen, NL | 03 feb. 1899 |
Kornelia Bogema | nicht 3e graad | Warffum | 1899 | ||
Johannes Bernardus Josephus Scholte | neef 3e graad | Groningen | 22 feb. 1900 | Lubeck, Duitsland | 21 apr. 1945 |
Teeke Jager | neef 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 19 jun. 1900 | Hornhuizen, Groningen, NL | 11 okt. 1989 |
Alderdina Jager | nicht 3e graad | Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL | 27 aug. 1901 | Ulrum, Groningen, NL | 26 jun. 1902 |
Aldert Van Der Horn | neef 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 14 dec. 1901 | ||
Frederik Teerling | neef 4e graad | Westernieland | 1902 | ||
Seike Frieling | nicht 4e graad | Slochteren | 1902 | ||
Jannes Tonnis Frieling | neef 4e graad | Pieterburen, Eenrum | 18 apr. 1903 | ||
Jannes Tonnes Frieling | neef 4e graad | Eenrum | 30 apr. 1904 | ||
Jan Van Der Horn | neef 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 28 jun. 1904 | ||
Hendrik Harmannus Frieling | neef 4e graad | Bedum | 1906 | ||
Martje Bogema | nicht 3e graad | Warffum | 02 aug. 1907 | ||
Hilje Bogema | nicht 3e graad | Usquert | 10 okt. 1908 | ||
Jannes Frieling | neef 4e graad | Eenrum | 07 mrt. 1909 | ||
Henderika Bogema | nicht 3e graad | Usquert | 07 feb. 1910 | ||
Jantje Jager | nicht 3e graad | Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL | 14 jun. 1910 | Breede, Groningen, NL | 26 dec. 1961 |
Gerrit Van Der Horn | neef 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | ABT 1910 | Ulrum, Groningen, NL | 27 okt. 1931 |
Klaas Bogema | neef 3e graad | Uithuizen | 09 jun. 1911 | ||
Antje Henderika Frieling | nicht 4e graad | Eenrum | 1911 | ||
Seike Antje Frieling | nicht 4e graad | Nieuwolda | 1911 | ||
Derk Bogema | neef 3e graad | Uithuizen | 27 dec. 1912 | Groningen | 20 okt. 1942 |
Henderikus Bogema | neef 3e graad | Uithuizen | 20 apr. 1914 | ||
Hendrikje Bogema | nicht 3e graad | Assen, Drenthe | 1919 | Warffum | 14 okt. 1929 |
Achterneven en -nichten | |||||
Labertus "Louis" Stavenger | achterneef | Chicago, Illinois | 14 jul. 1896 | Berrien, Michigan | 20 feb. 1977 |
Nicholas Stavenger | achterneef | Sioux Center, Iowa | 24 sep. 1896 | Luverne, Rock, Minnesota | 05 sep. 1964 |
Effie Stavenger | achternicht | 15 jun. 1901 | 02 okt. 1977 | ||
Peter Klei | achterneef | 24 jan. 1905 | 20 jun. 1969 | ||
Jeanette Stavenger | achternicht | 08 aug. 1908 | 16 jun. 1996 | ||
Lawrence Stavenger | achterneef | 04 jul. 1910 | 01 jun. 1968 | ||
Edna Klei | achternicht | 21 dec. 1910 | |||
Jacob Fisher | achterneef | Dolton, Illinois | 27 apr. 1911 | South Holland, Illinois | 14 jul. 1999 |
Elroy Stavenger | achterneef | 06 jan. 1912 | 25 okt. 2000 | ||
John Stavenger | achterneef | 31 jul. 1912 | St. Louis Co., Minnesota | 04 jan. 1992 | |
Alice Fisher | achternicht | 11 mrt. 1913 | 25 okt. 2003 | ||
Louise Stavenger | achternicht | 07 dec. 1913 | 12 jun. 1937 | ||
Melvin Haas | achterneef | JAN 1915 | AUG 1915 | ||
Ruth Stavenger | achternicht | 01 nov. 1915 | |||
Marion Stavenger | achternicht | 31 okt. 1917 | 08 jan. 1990 | ||
Donald Stavenger | achterneef | 22 aug. 1919 | 08 okt. 1973 | ||
Audrey Van Dommelen | achternicht | Illinois | 1926 | ||
James Van Dommelen | achterneef | 1935 | |||
Achterachterneven en -nichten | |||||
John Orrin Stavenger | achter-achterneef | 19 mei 1921 | 17 feb. 1996 | ||
Mildred Van De Streek | achter-achternicht | 10 mrt. 1922 | |||
Clarence Stavenger | achter-achterneef | Family farm, Steen, Minnesota | 11 mrt. 1923 | Pipestone, Minnesota | 04 nov. 1997 |
Evelyn Van De Streek | achter-achternicht | 12 jun. 1924 | |||
Doris Minnie Stavenger | achter-achternicht | 12 jan. 1925 | 22 dec. 2003 | ||
Marvin Elroy Stavenger | achter-achterneef | 14 dec. 1926 | 25 okt. 1975 | ||
Dorothy Van De Streek | achter-achternicht | 11 dec. 1927 | |||
Phyllis Klei | achter-achternicht | 27 dec. 1927 | |||
Edward Van De Streek | achter-achterneef | 04 nov. 1929 | |||
Vernon Nicholas Stavenger | achter-achterneef | 31 dec. 1930 | 05 aug. 2007 | ||
Ruth Van De Streek | achter-achternicht | 20 feb. 1932 | |||
Marlene Ida Stavenger | achter-achternicht | Beaver Creek, Minnesota | 08 okt. 1932 | Sioux Falls, South Dakota | 27 feb. 2008 |
June Van De Streek | achter-achternicht | 22 jun. 1934 | |||
Lawrence Stavenger | achter-achterneef | 04 dec. 1934 | |||
Donna Mae Stavenger | achter-achternicht | 09 mei 1936 | |||
Barbara Stavenger | achter-achternicht | 26 jul. 1937 | |||
Robert Scholtens | achter-achterneef | 30 aug. 1937 | |||
Barbara Van De Streek | achter-achternicht | 16 nov. 1937 | |||
Judy Stavenger | achter-achternicht | 15 jun. 1938 | |||
Marilyn Dryfhout | achter-achternicht | 24 feb. 1939 | |||
Muriel Van De Streek | achter-achternicht | 28 apr. 1940 | |||
Thomas Dryfhout | achter-achterneef | 22 mei 1940 | |||
William Scholtens | achter-achterneef | 11 feb. 1941 | |||
Roy Stavenger | achter-achterneef | 29 apr. 1941 | |||
Howard Dryfhout | achter-achterneef | Chicago, Illinois, USA | 26 okt. 1941 | ||
Shirley Mae Stavenger | achter-achternicht | 12 dec. 1941 | |||
Loretta Dryfhout | achter-achternicht | 26 dec. 1941 | |||
Joy Stavenger | achter-achternicht | 01 dec. 1942 | |||
Karen Dryfhout | achter-achternicht | 01 jul. 1943 | |||
Joanne Dryfhout | achter-achternicht | 09 aug. 1943 | |||
Harold Van De Streek | achter-achterneef | 23 sep. 1943 | |||
Elaine J. Stavenger | achter-achternicht | 15 nov. 1943 | |||
Lenore Scholtens | achter-achternicht | 29 jan. 1944 | |||
Glenn Dryfhout | achter-achterneef | Chicago, Illinois, USA | 22 nov. 1944 | ||
David Stavenger | achter-achterneef | 24 nov. 1944 | |||
Joan Stavenger | achter-achternicht | 15 jul. 1945 | |||
Helen Jean Stavenger | achter-achternicht | 16 nov. 1945 | |||
Lois Dryfhout | achter-achternicht | 28 jun. 1948 | |||
Nancy Dryfhout | achter-achternicht | 20 jan. 1953 | |||
Gary G. Stavenger | achter-achterneef | 17 feb. 1953 | |||
John Iii Stavenger | achter-achterneef | 10 mrt. 1954 | |||
Judy Kay Stavenger | achter-achternicht | 04 aug. 1955 | |||
Achterachterachterneven en -nichten | |||||
Gail Stavenger | achter-achter-achternicht | 06 okt. 1956 | |||
Patricia Ridderhoff | achter-achter-achternicht | 03 jan. 1958 | |||
Leanne Stavenger | achter-achter-achternicht | 05 jan. 1959 | |||
Michael Ridderhoff | achter-achter-achterneef | 24 nov. 1959 | |||
Daniel Ridderhoff | achter-achter-achterneef | 01 sep. 1961 | |||
Lawrence Stavenger | achter-achter-achterneef | 25 jan. 1962 | |||
Heidi Stavenger Stavenger | achter-achter-achternicht | 19 aug. 1964 | |||
Eric Mook | achter-achter-achterneef | 24 jul. 1969 | |||
Julie Winkle | achter-achter-achternicht | 14 jul. 1972 | |||
Jason Mook | achter-achter-achterneef | 03 nov. 1972 | |||
Jeffrey Winkle | achter-achter-achterneef | 20 okt. 1975 | |||
Andere verwanten | |||||
Aaltje Geerts Zuidema | groottante 3e graad | ||||
Aaltje Sijtses De Vries | groottante 3e graad | ||||
Anna Ekkes Frielink | groottante 3e graad | ||||
Anna Klimp | groottante 3e graad | ||||
Catharina Maria Wierenga | tante 4e graad | ||||
Catrina Maria Theophiles Frielink | overgroottante | ||||
Derkje Derks Kijft | groottante 3e graad | ||||
Egbert Wiersema | oom 4e graad | ||||
Eltje Hoving | tante 4e graad | ||||
Freerk Theophiles Frieling | betovergrootoom | ||||
Geert Reints Wierenga | grootoom 3e graad | ||||
Geertje Zuidema | groottante 3e graad | ||||
Geertruida Zuidema | tante 4e graad | ||||
Hendrik Frieling | grootoom 3e graad | ||||
Hidde Teissenga | oom 4e graad | ||||
Hike Onnes Vennema Frieling | groottante 3e graad | ||||
Jan Frieling | grootoom 3e graad | ||||
Klaas Van Huis | oom 4e graad | ||||
Martje Tiessinga | tante 4e graad | ||||
Reinder Wierenga | oom 4e graad | ||||
Roelf Geerts Zuidema | grootoom 3e graad | ||||
Trientje Mulder | tante 4e graad | ||||
Michiel Michiels | betovergrootoom | Baflo, Rasquert | 20 dec. 1767 | ||
Geert Cornelis Muller | betovergrootoom | Baflo, Rasquert | 21 jan. 1770 | Baflo | 30 apr. 1837 |
Geert Roelfs Zuidema | betovergrootoom | Warffum | 24 mei 1770 | Wierhuizen, Eenrum | 17 jan. 1837 |
Maria Cornelis Mulder | overgroottante | Baflo | 1771 | ||
Gaaje Geerts | betovergrootoom | Warffum | 12 jan. 1772 | ||
Trienje Michiels | overgroottante | Baflo, Rasquert | 12 mrt. 1774 | ||
Harmtje Roelfs Zuidema | overgroottante | Warffum | 12 feb. 1775 | ||
Maria Geerts | overgroottante | Warffum | 12 feb. 1775 | ||
Emme Roelfs Zuidema | betovergrootoom | Warffum | 16 feb. 1777 | Warffum | 22 nov. 1829 |
Anje Cornelis Mulder | overgroottante | Baflo | 1777 | Baflo | 20 feb. 1821 |
Freerk Thomas Kijft | betovergrootoom | Baflo | 15 jan. 1780 | Rasquert, Baflo | 12 aug. 1832 |
Wobbenius Rienewerf | betovergrootoom | Ulrum | 25 jul. 1781 | Ulrum | 04 aug. 1781 |
Anje Joosten Venhuis | overgroottante | Leens | 05 aug. 1781 | ||
Hindrikje Thomas Kijft | overgroottante | Baflo | 16 dec. 1781 | Baflo | 12 jan. 1848 |
Jantjen Freerks | overgroottante | Baflo | 09 mrt. 1783 | ||
Hinderijka Rienewerf | overgroottante | Ulrum | 27 mei 1783 | ||
Derks Thomas Kijft | betovergrootoom | 1784 | |||
Geert Geerts | betovergrootoom | Leens | 22 aug. 1784 | ||
Henderika Alberts Frieling | overgroottante | Eenrum | 1785 | Eenrum | 20 mei 1830 |
Roelf Cornelis Mulder | betovergrootoom | Baflo | 1785 | Thesinge, Ten Boer | 24 mei 1854 |
Geertien Rienewerf | overgroottante | Ulrum | 09 dec. 1785 | Groningen | 11 sep. 1849 |
Dietjen Thomas Kijft | overgroottante | Baflo | 12 nov. 1786 | Baflo | 11 nov. 1826 |
Tonnis Geerts | betovergrootoom | Leens | 29 apr. 1787 | ||
Arijs Geerts | betovergrootoom | Eenrum | 23 sep. 1787 | ||
Jan Freerks | betovergrootoom | Baflo | 27 aug. 1788 | ||
Tonnis Theophilus Frieling | betovergrootoom | Leens | 01 feb. 1789 | Eenrum | 12 dec. 1837 |
Maria Joesten Venhuis | overgroottante | Leens | 09 aug. 1789 | Warfhuizen, Leens | 15 nov. 1854 |
Willemtje Rienewerf | overgroottante | Ulrum | 06 dec. 1789 | ||
Grietje Alberts Frijlink | overgroottante | Eenrum | 16 jan. 1791 | Baflo | 23 jan. 1855 |
Jan Thomas Kijft | betovergrootoom | Baflo | 14 nov. 1791 | Baflo | 19 dec. 1824 |
Wobbenius Rienewerf | betovergrootoom | Ulrum | 09 mrt. 1792 | ||
Henderica Theophilus Frielink | overgroottante | Ulrum | 1792 | ||
Eibelje Thomas Kijft | overgroottante | Baflo | 30 mrt. 1794 | Baflo | 18 jun. 1816 |
Menne Jacobs Noordwier | grootoom 3e graad | Baflo, Rasquert | 19 jun. 1796 | Neizijl, Grijpskerk | 25 jan. 1847 |
Geert Andries Rienewerf | betovergrootoom | Oldehove | 05 aug. 1798 | Westerhorn, Grijpskerk | 19 jun. 1844 |
Aaltje Noordwier | groottante 3e graad | Baflo, Rasquert | 04 nov. 1798 | ||
Cornelis Jacobs Noordwier | grootoom 3e graad | Baflo | 1801 | Groningen | 26 sep. 1824 |
Geert Frielink | betovergrootoom | Zuurdijk, Leens | 1801 | Mensingeweer, Leens | 03 mrt. 1880 |
Claas Mennes Noordwier | grootoom 3e graad | Baflo, Rasquert | 11 sep. 1803 | Thesinge, Ten Boer | 06 sep. 1859 |
Jan Theofilus Frielink | betovergrootoom | Zuurdijk | 13 mei 1805 | ||
Migchiel Noordwier | grootoom 3e graad | Baflo, Rasquert | 21 sep. 1806 | ||
Martje Sierts Huizinga | groottante 3e graad | Saaxumhuizen | 1807 | Eenrum | 04 apr. 1881 |
Derk Sierts Huizinga | grootoom 3e graad | Saaxumhuizen | 17 jul. 1807 | Saaxumhuizen, Baflo | 11 mrt. 1817 |
Kornelis Sietses De Vries | grootoom 3e graad | Eenrum | 1809 | Uithuizen | 10 jul. 1831 |
Allert Noordwier | grootoom 3e graad | Baflo | 1810 | Niezijl, Grijpskerk | 25 jul. 1852 |
Anje Jannes Hazekamp | groottante 3e graad | Warffum | 1810 | ||
Hietje Zuidema | groottante 3e graad | Warffum | 16 sep. 1810 | Warffum | 12 jan. 1811 |
Aries Sierts Huizinga | grootoom 3e graad | Saaxumhuizen | 1811 | Eenrum | 26 aug. 1847 |
Derkje Thomas Kijft | groottante 3e graad | Rasquert, Baflo | 23 sep. 1811 | ||
Gerrit Zuidema | grootoom 3e graad | Warffum | 09 dec. 1811 | Warffum | 14 sep. 1872 |
Willem Alderts Wolthuis | grootoom 3e graad | Leens | 24 feb. 1812 | Leens | 04 jun. 1843 |
Marchien Aaldring | groottante 3e graad | Groningen | 1812 | Groningen | 23 sep. 1818 |
Martha Kornelis Frieling | groottante 2e graad | Vierhuizen, Ulrum | 22 nov. 1812 | Den Hoorn, Leens | 09 mrt. 1874 |
Anna Sijtzes De Vries | groottante 3e graad | Baflo | 13 mrt. 1813 | ||
Jacob Nicolaas Sijtsma | grootoom 3e graad | Winsum | 06 mei 1813 | Baflo | 02 sep. 1880 |
Iedje Jannes Hasecamp | groottante 3e graad | Eenrum | 1813 | ||
Catarina Noordwier | groottante 3e graad | Baflo | 01 okt. 1813 | ||
Jan Aaldring | grootoom 3e graad | Groningen | 26 okt. 1813 | Groningen | 04 okt. 1818 |
Jan Freerks Kijft | grootoom 3e graad | Onderwierum, Bedum | 08 dec. 1813 | ||
Aaltje Roelfs Mulder | groottante 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 16 aug. 1814 | Wittewierum, Ten Boer | 17 okt. 1883 |
Grietje Sierts Huizinga | groottante 3e graad | Saaxumhuizen, Baflo | 04 sep. 1814 | Eenrum | 07 jul. 1845 |
Maijke Derks Kijft | groottante 3e graad | Rasquert | 22 nov. 1814 | ||
Albert Nikolaas Sijtsma | grootoom 3e graad | Winsum | 10 feb. 1815 | Baflo | 23 jan. 1855 |
Thomas Freerks Kijft | grootoom 3e graad | Onderwierum, Bedum | 02 mrt. 1815 | ||
Hinderina Aaldring | groottante 3e graad | Groningen | 05 okt. 1815 | Groningen | 16 sep. 1818 |
Gaje Emmes Zuidema | grootoom 3e graad | Warffum | 31 dec. 1815 | Stedum | 26 sep. 1886 |
Jantje Roelfs Mulder | groottante 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 13 jul. 1816 | Wirdum, Loppersum | 15 feb. 1890 |
Geertruid Sierts Huizinga | groottante 3e graad | Saaxumhuizen, Baflo | 05 dec. 1816 | Eenrum | 22 sep. 1884 |
Trientje Aaldring | groottante 3e graad | Groningen | 06 feb. 1817 | Groningen | 01 okt. 1818 |
Jacob Kornelis Frieling | grootoom 2e graad | Vierhuizen, Ulrum | 19 mrt. 1817 | ||
Michiel Sijtzes De Vries | grootoom 3e graad | Baflo | 29 apr. 1817 | Baflo, Rasquert | 11 jan. 1885 |
Elizabeth Sijtsma | groottante 3e graad | Winsum | 19 mei 1817 | Baflo | 27 okt. 1884 |
Trijntje Jacobs Noordwier | groottante 3e graad | Baflo | 30 nov. 1817 | ||
Thomas Jans Kijft | grootoom 3e graad | Baflo | 04 mrt. 1818 | ||
Eibeltje Derks Kijft | groottante 3e graad | Rasquert, Baflo | 1818 | ||
Kornelis Roelfs Mulder | grootoom 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 09 aug. 1818 | Thesinge, Ten Boer | 02 mrt. 1874 |
Bouwina Sierts Huizinga | groottante 3e graad | Saaxumhuizen, Baflo | 18 jan. 1819 | Baflo | 19 mrt. 1903 |
Hinderina Jakobs Swart Rienewerf | groottante 3e graad | Oldehove | 02 okt. 1819 | ||
Aaltje Geerts Mulder | groottante 3e graad | Baflo | 30 dec. 1819 | Baflo | 22 dec. 1875 |
Martjen Nicolaas Sijtsma | groottante 3e graad | Winsum | 16 feb. 1820 | Baflo | 21 dec. 1827 |
Andries Aaldring | grootoom 3e graad | Groningen | 03 mei 1820 | Groningen | 01 nov. 1869 |
Jantje Kijft | groottante 3e graad | Rasquert | 1820 | ||
Hindrika Frieling | groottante 2e graad | Ulrum | 19 nov. 1820 | ||
Ietje Neut | groottante 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 20 feb. 1821 | Houwerzijl, Groningen, NL | 27 jan. 1872 |
Anje Freerks Kijft | groottante 3e graad | Onderdendam | 1821 | ||
Jakoba Mulder | groottante 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 24 nov. 1821 | Thesinge, Ten Boer | 23 feb. 1822 |
Marchien Aaldring | groottante 3e graad | Groningen | 17 mrt. 1822 | ||
Ijzebrand Geerts Muller | grootoom 3e graad | Baflo | 21 jun. 1822 | Baflo | 31 aug. 1824 |
Hinderina Aaldring | groottante 3e graad | Groningen | 12 okt. 1823 | ||
Nn Neut | grootoom 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 22 feb. 1824 | Ulrum, Groningen, NL | 22 feb. 1824 |
Jakob Mulder | grootoom 3e graad | Thesinge, Ten Boer | 09 mrt. 1824 | Thesinge, Ten Boer | 26 jul. 1893 |
Pieterke Geerts Rienewerf | groottante 3e graad | Noordhorn, Zuidhorn | 30 apr. 1824 | Zuidhorn | 01 sep. 1891 |
Derk Freerks Kijft | grootoom 3e graad | Zuidwolde | 1824 | ||
Geertje Aaldring | groottante 3e graad | Groningen | 25 jan. 1825 | Groningen | 02 okt. 1877 |
Janna Leonarda Kijft | groottante 3e graad | Baflo | 27 jan. 1825 | ||
Lammechien Kornelis Frieling | groottante 2e graad | Ulrum | 12 mrt. 1825 | Ulrum | 15 aug. 1828 |
Geertruid Neut | groottante 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | ABT 1827 | ||
Trijntje Mennes Noordwier | tante 4e graad | Niezijl | 1827 | ||
Jan Aaldring | grootoom 3e graad | Groningen | 15 nov. 1827 | ||
Ijzebrand Geerts Muller | grootoom 3e graad | Baflo | 10 okt. 1828 | Baflo | 11 apr. 1830 |
Anje Neut | groottante 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 14 apr. 1829 | Ulrum, Groningen, NL | 25 jul. 1831 |
Jan Pieters Kuiper | grootoom 2e graad | Usquert | 13 sep. 1829 | Usquert | 13 sep. 1829 |
Berend Lammerts Neut | grootoom 2e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 04 mei 1830 | Ulrum, Groningen, NL | 07 jul. 1830 |
Jan Noordwier | oom 4e graad | Niezijl | 1830 | ||
Hendericus Frieling | grootoom 2e graad | Cierhuizen, Ulrum | 28 jul. 1830 | ||
Jan Pieters Kuiper | grootoom 2e graad | Usquert | 25 nov. 1830 | Usquert | 26 mei 1837 |
Berend Neut | grootoom 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 19 feb. 1831 | Ulrum, Groningen, NL | 01 feb. 1845 |
Ietje Neut | groottante 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 19 aug. 1831 | ||
Jannes Frieling | oom 4e graad | Eenrum | 22 aug. 1831 | Eenrum | 20 jan. 1898 |
Jannes Frieling | grootoom 3e graad | Eenrum | 22 aug. 1831 | Eenrum | 20 jan. 1898 |
Sibentje Frieling | groottante 3e graad | Eenrum | 22 sep. 1831 | Wierhuizen, Eenrum | 01 sep. 1859 |
Sibentje Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 22 sep. 1831 | Wierhuizen, Eenrum | 01 sep. 1859 |
Jacob Noordwier | oom 4e graad | Niezijl, Grijpskerk | 1832 | ||
Klaas Pieters Kuiper | grootoom 2e graad | Usquert | 04 jun. 1833 | Usquert | 04 jun. 1833 |
Freerk Mulder | grootoom 3e graad | Baflo | 16 jul. 1833 | Baflo | 20 dec. 1916 |
Harmtje Frieling | groottante 3e graad | Eenrum | 08 sep. 1833 | Wierhuizen, Eenrum | 06 mrt. 1862 |
Harmtje Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 08 sep. 1833 | Wierhuizen, Eenrum | 06 mrt. 1862 |
Jelte Neut | grootoom 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 14 feb. 1834 | Ulrum, Groningen, NL | 06 okt. 1853 |
(Stillbirth) Kuiper | groottante 2e graad | Usquert | 29 sep. 1834 | ||
Aaltje Kuiper | groottante 2e graad | Usquert | 29 sep. 1834 | ||
Harmina Carolina Bonifacia Frieling | groottante 3e graad | Wirdum, Loppersum | 1835 | Wirdum, Loppersum | 29 apr. 1860 |
Maria Noordwier | tante 4e graad | Grijpskerk | 1835 | ||
Siert Huizinga | oom 4e graad | Eenrum | 12 jul. 1835 | ||
Teophilus Frieling | groottante 3e graad | Eenrum | 30 aug. 1835 | ||
Teophilus Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 30 aug. 1835 | ||
Jantje Heethuis | tante 4e graad | Kantens | 1836 | ||
Folkert Huizinga | oom 4e graad | Eenrum | 29 aug. 1836 | ||
Kornelis Tinga | oom 4e graad | Warffum | 29 dec. 1836 | ||
Aldert Neut | grootoom 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 20 jun. 1837 | Ulrum, Groningen, NL | 09 okt. 1914 |
Mechiel Heethuis | oom 4e graad | Usquert | 1837 | ||
Martje Kuiper | groottante 2e graad | Usquert | 22 feb. 1838 | Usquert | 08 feb. 1900 |
Tonnis Frieling | oom 4e graad | Eenrum | 02 mrt. 1838 | Baflo | 21 sep. 1903 |
Tonnis Frieling | grootoom 3e graad | Eenrum | 02 mrt. 1838 | Baflo | 21 sep. 1903 |
Garmt Baarveld | oom 4e graad | Eenrum | 31 mei 1838 | Eenrum | 03 dec. 1918 |
Aldert Noordwier | oom 4e graad | Niezil, Grijpskerk | 1838 | ||
Anje De Vries | tante 4e graad | Baflo | 1839 | ||
Johanna Margaretha Scholte | tante 3e graad | Eenrum | 1839 | ||
(Stillbirth) Huizinga | tante 4e graad | Eenrum | 18 sep. 1839 | Eenrum | 18 sep. 1839 |
Anna Zuidema | tante 4e graad | Stedum | 01 jul. 1840 | 't Zandt | 15 jun. 1906 |
Berend Neut | grootoom 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 26 sep. 1840 | ||
Gerrit Neut | grootoom 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 27 sep. 1840 | Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL | 21 apr. 1924 |
Hinderika Baarveld | tante 4e graad | Eenrum | 13 okt. 1840 | Eenrum | 01 dec. 1896 |
Derk Huizinga | oom 4e graad | Eenrum | 08 nov. 1840 | ||
(Stillbirth) Kuiper | grootoom 2e graad | Usquert | 22 mei 1841 | Usquert | 22 mei 1841 |
Derk Rustema | oom 4e graad | Baflo | 1841 | ||
Ietje Ritzema | tante 4e graad | Eenrum | 1841 | ||
Jakob De Vries | oom 4e graad | Baflo | 1841 | ||
Heere Huisman | oom 4e graad | Eenrum | 14 jan. 1842 | Baflo | 21 nov. 1932 |
Kornelis Scholte | oom 3e graad | Den Hoorn, Leens | 09 mrt. 1842 | ||
Antje Zuidema | tante 4e graad | Stedum | 21 mei 1843 | Stedum | 20 okt. 1850 |
Pieter Neut | grootoom 2e graad | Ulrum, Groningen, NL | 07 jun. 1843 | ||
Albert Ritzema | oom 4e graad | Eenrum | 1844 | ||
Derk Hoek | oom 4e graad | Warffum | 1844 | ||
Martje Ritzema | tante 4e graad | Eenrum | 1844 | ||
Barberdiena Baarveld | tante 4e graad | Eenrum | 12 okt. 1844 | Eenrum | 01 sep. 1904 |
Geertruida Scholte | tante 3e graad | Eenrum | 19 dec. 1844 | Groningen | 02 feb. 1922 |
(Stillbirth) Smit | tante 4e graad | Eenrum | 02 feb. 1845 | Eenrum | 02 feb. 1845 |
Rentje Kijft | oom 4e graad | Baflo | 1845 | ||
Siert Freerks Huisman | oom 4e graad | Eenrum | 26 sep. 1845 | Eenrum | 07 okt. 1845 |
Freerk Jans Kijft | oom 4e graad | Den Andel, Baflo | 08 mrt. 1846 | ||
Maike Rustema | tante 4e graad | Baflo | 1846 | ||
Anje Rustema | tante 4e graad | Baflo | 1847 | ||
Kornelis Hoek | oom 4e graad | Warffum | 1847 | ||
Trijntje Jans Ploeg | tante 4e graad | Baflo | 09 sep. 1847 | Baflo | 03 okt. 1847 |
Luidje Pieters Berghuis | tante 4e graad | Baflo | 04 feb. 1848 | Baflo | 24 sep. 1848 |
Arendina Kijft | tante 4e graad | Baflo | 1848 | ||
Derk Zuidema | oom 4e graad | Warffum | 1848 | Warffum | 23 jan. 1942 |
Freerk Kijft | oom 4e graad | Baflo | 1848 | Pieterzijl, Grijpskerk | 10 feb. 1928 |
Sebe Reinder Zuidema | oom 4e graad | Stedum | 17 jan. 1849 | 't Zandt | 13 apr. 1882 |
Kornelis Jakobs Frieling | oom 3e graad | Eenrum | 01 feb. 1849 | Eenrum | 12 dec. 1849 |
Johannes Scholte | oom 3e graad | Ulrum | 21 feb. 1849 | ||
Kornelis Zuidema | oom 4e graad | Warffum | 1849 | Warffum | 08 jun. 1879 |
Trijntje Ploeg | tante 4e graad | Baflo | 05 sep. 1849 | ||
Henderika Huisman | tante 4e graad | Eenrum | 29 okt. 1849 | Baflo | 07 jan. 1937 |
Johannes Frieling | oom 3e graad | Eenrum | 21 dec. 1849 | ||
Geert Aaldring | oom 4e graad | Groningen | 1850 | ||
(Stillbirth) Baarveld | oom 4e graad | Eenrum | 19 apr. 1851 | Eenrum | 19 apr. 1851 |
Geertruida Douwina Ploeg | tante 4e graad | Baflo | 16 jun. 1851 | Den Andel, Baflo | 04 nov. 1854 |
Allerdina Kijft | tante 4e graad | Baflo | 1851 | ||
Derktje Ritzema | tante 4e graad | Eenrum | 1851 | ||
Klaas Frieling | oom 3e graad | Eenrum | 09 dec. 1851 | Eenrum | 15 dec. 1851 |
Kornelis Frieling | oom 3e graad | Eenrum | 09 dec. 1851 | Eenrum | 18 dec. 1851 |
Grietje Bosman | tante 4e graad | Groningen | 1852 | ||
Margaretha Wilhelmina Kijft | tante 4e graad | Baflo | 1852 | ||
Martje Zuidema | tante 4e graad | Warffum | 11 feb. 1853 | Groningen | 05 mrt. 1910 |
Kornelis Frieling | oom 3e graad | Eenrum | 16 feb. 1853 | ||
Trijntje Elizabet Ploeg | tante 4e graad | Baflo | 04 mrt. 1853 | ||
Tiemen Zuidema | oom 4e graad | Stedum | 16 okt. 1853 | Tjamsweer, Appingedam | 19 okt. 1935 |
Trijntje Zuidema | tante 4e graad | Stedum | 16 okt. 1853 | Stedum | 21 dec. 1853 |
Pieter Drolinga | oom 3e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 21 mrt. 1854 | ||
Antje Zuidema | tante 4e graad | Warffum | 22 mei 1854 | ||
Derk Hoogheem | oom 4e graad | Westernieland, Eenrum | 1854 | ||
Harmannus Kijft | oom 4e graad | Rasquert, Baflo | 1854 | ||
Freerk Achterhof | oom 4e graad | Hornhuizen, Kloosterburen | 20 sep. 1854 | Hornhuizen, Kloosterburen | 05 mrt. 1855 |
Elizabet Willemina Ploeg | tante 4e graad | Den Andel, Baflo | 09 dec. 1854 | Baflo | 14 jan. 1869 |
Roelf Scholte | oom 3e graad | Ulrum | 20 dec. 1854 | Groningen | 18 apr. 1922 |
Emme Zuidema | oom 4e graad | Stedum | 23 mrt. 1855 | Stedum | 25 jan. 1856 |
Trijntje Zuidema | tante 4e graad | Stedum | 23 mrt. 1855 | Stedum | 27 mrt. 1855 |
Anje Zuidema | tante 4e graad | Warffum | 1856 | Den Andel, Baflo | 09 feb. 1922 |
Garmt Huizinga | achteroom | Vierhuizen, Ulrum | 27 dec. 1856 | ||
(Stillbirth) Huisman | oom 4e graad | Eenrum | 17 apr. 1857 | Eenrum | 17 apr. 1857 |
Geertruida Catharina Ploeg | tante 4e graad | Spijk, Bierum | 03 mei 1857 | ||
Janna Kijft | tante 4e graad | Rasquert | 1857 | ||
Trijntje Zuidema | tante 4e graad | Stedum | 01 mrt. 1858 | Godlinze, Bierum | 23 jan. 1949 |
Trijntje Mulder | tante 4e graad | Thesinge, Ten Boer | 17 aug. 1858 | ||
Aagtje Te Bos | tante 4e graad | Wirdum, Loppersum | 17 mei 1859 | ||
Hindrik Zuidema | oom 4e graad | Warffum | 29 jul. 1859 | Den Andel, Baflo | 24 jan. 1949 |
Jan Gerhardus Ploeg | oom 4e graad | Loppersum | 03 mrt. 1860 | ||
Simentje Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 10 apr. 1860 | Groningen | 23 sep. 1923 |
Freerk Hoogheem | oom 4e graad | Westernieland | 1860 | ||
Jantje Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 21 aug. 1861 | Eenrum | 04 nov. 1861 |
Tonna Frieling | tante 4e graad | Tinallinge, Baflo | 12 dec. 1861 | Den Andel, Baflo | 12 jun. 1893 |
Andries Zuiderhoek | oom 4e graad | Groningen | 1862 | ||
Jantje Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 26 jan. 1863 | Groningen | 24 feb. 1917 |
Tonnis Frieling | oom 4e graad | Eenrum | 21 feb. 1864 | Pieterburen, Eenrum | 18 jan. 1896 |
Gepke Bogema | tante 3e graad | Usquert | 22 dec. 1864 | Uithuizen | 26 nov. 1876 |
Geertruida Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 20 apr. 1865 | Groningen | 10 jan. 1953 |
Antje Zuidema | tante 4e graad | Stedum | 27 apr. 1866 | Stedum | 26 mei 1929 |
Trientje Bogema | tante 3e graad | Uithuizen | 15 jun. 1866 | Usquert | 12 nov. 1888 |
Henderika Hoogheem | tante 4e graad | Westernieland | 1866 | ||
Eke Frieling | oom 4e graad | Tinallinge, Baflo | 17 jul. 1866 | Tinallinge, Baflo | 21 sep. 1866 |
Anje Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 06 aug. 1958 |
Harmentje Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 18 jul. 1866 | Uithuizermeeden | 31 mei 1963 |
Aaltje Frieling | achtertante | Vierhuizen, Ulrum | 12 okt. 1866 | Vierhuizen, Ulrum | 29 okt. 1866 |
Geertje Zuiderhoek | tante 4e graad | Groningen | 1867 | ||
Derk Bogema | oom 3e graad | Uithuizen | 02 feb. 1868 | Uithuizen | 18 nov. 1956 |
Jurremina Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 17 feb. 1868 | Eenrum | 07 nov. 1877 |
Albert Frieling | achteroom | Vierhuizen, Ulrum | 26 mrt. 1868 | Wehe, Leens | 02 jun. 1878 |
Jurrien Frieling | oom 4e graad | Eenrum | 09 mei 1869 | Eenrum | 14 mei 1869 |
Menno Frieling | achteroom | Maarslag, Leens | 28 jul. 1870 | ||
Aaltje Bogema | tante 3e graad | Uithuizen | 21 feb. 1871 | Uithuizen | 10 jan. 1951 |
Remke Neut | tante 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 24 mrt. 1871 | ||
Jurjen Frieling | oom 4e graad | Eenrum | 16 apr. 1871 | Eenrum | 18 okt. 1958 |
Antje Neut | tante 3e graad | Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL | 06 nov. 1871 | Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL | 30 apr. 1872 |
Pieterke Bogema | tante 3e graad | Uithuizen | 04 apr. 1872 | Usquert | 18 feb. 1893 |
Margaretha Neut | tante 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 26 okt. 1872 | ||
Marten Frieling | achteroom | Kloosterburen | 03 jan. 1873 | ||
Lammert Neut | oom 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 13 mrt. 1873 | ||
Freerk Bogema | oom 3e graad | Uithuizen | 30 okt. 1873 | Usquert | 16 jun. 1956 |
Evert Frieling | oom 4e graad | Eenrum | 11 mrt. 1874 | ||
Arien Neut | oom 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 15 nov. 1874 | Farmsum, Groningen, NL | 11 nov. 1927 |
Geertruida Neut | tante 3e graad | Hornhuizen, Groningen, NL | 03 jan. 1875 | Groningen, NL | 20 apr. 1929 |
Aaltje Frieling | achtertante | Kloosterburen | 23 feb. 1875 | Wehe, Leens | 12 aug. 1878 |
Theophilus Frieling | oom 4e graad | Eenrum | 20 mei 1876 | ||
Anje Bogema | tante 3e graad | Uithuizen | 12 sep. 1876 | Groningen | 22 sep. 1935 |
Lammert Jacob Neut | oom 3e graad | Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL | 05 jul. 1877 | Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL | 27 okt. 1949 |
Henderika Frieling | achtertante | Kloosterburen | 25 okt. 1877 | ||
Albert Frieling | oom 4e graad | Eenrum | 06 feb. 1878 | Eenrum | 23 dec. 1961 |
Kornelis Bogema | oom 3e graad | Usquert | 21 jan. 1879 | ||
(Stillbirth) Frieling | tante 4e graad | Eenrum | 07 jun. 1879 | Eenrum | 07 jun. 1879 |
Gepke Bogema | tante 3e graad | Usquert | 23 jun. 1880 | Usquert | 17 feb. 1892 |
Jantje Neut | tante 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 04 dec. 1880 | Ulrum, Groningen, NL | 21 sep. 1887 |
Henderikus Bogema | oom 3e graad | Uithuizen | 01 dec. 1882 | Groningen | 29 jun. 1964 |
Hendrikje Neut | tante 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 30 nov. 1883 | Ulrum, Groningen, NL | 25 okt. 1944 |
Itje Neut | tante 3e graad | Ulrum, Groningen, NL | 29 mei 1886 | Houwerzijl, Groningen, NL | 16 jan. 1893 |
Jan Neut | oom 3e graad | Houwerzijl, Groningen, NL | 21 okt. 1889 | ||
Meindert Jan Frieling | oom 4e graad | Tinallinge, Baflo | 07 jun. 1893 | Tinallinge, Baflo | 26 mei 1894 |
Tonna Frieling | tante 4e graad | Tinallinge, Baflo | 09 mrt. 1895 | Baflo | 15 okt. 1901 |
Meindert Frieling | oom 4e graad | Tinallinge, Baflo | 09 nov. 1896 | ||
Maria Jager | achternicht 4e graad | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 06 dec. 1920 | ||
Geertruida Lammechina Jager | achternicht 4e graad | Ulrum, Groningen, NL | 08 aug. 1929 | ||
Paulina Harmina Jager | achternicht 4e graad | Kloosterburen, Groningen, NL | 25 apr. 1931 | ||
Johanna Anna Jager | achternicht 4e graad | Ulrum, Groningen, NL | 27 nov. 1933 | ||
Jan Poppe Jager | achterneef 4e graad | Ulrum, Groningen, NL | 02 aug. 1936 | Hoogezand, Groningen, NL | 26 nov. 2021 |
Poppe Harmannus Jager | achterneef 4e graad | Ulrum, Groningen, NL | ABT 1938 | Ulrum, Groningen, NL | 16 apr. 1938 |
Poppe Harmannus Jager | achterneef 4e graad | Ulrum, Groningen, NL | 26 nov. 1941 | ||
Hilje Ritzema | tante 4e graad | Eenrum | 1948 | ||
Aangehuwde grootouders | |||||
Albert Alberts | Aangehuwde oudvader | ||||
Geert Kornelis Bos | schoongrootvader | ||||
Geeske Meertens Rozema (Bos) | schoongrootmoeder | ||||
Grietje Jans | Aangehuwde overgrootmoeder | ||||
Jan Alberts | Aangehuwde betovergrootvader | ||||
Kornelis Klasen | Aangehuwde overgrootvader | ||||
Martjen Okkes | Aangehuwde betovergrootmoeder | ||||
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) | Aangehuwde oudbetovergrootmoeder | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 1600 | ||
Rijke Hindriks Boijkema | Aangehuwde oudbetovergrootvader | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 1600 | ||
Jan Boijkema | Aangehuwde oudovergrootvader | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | ABT 1625 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 11 mei 1696 |
Courtjen Rijpkes | Aangehuwde oudovergrootmoeder | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | ABT 1630 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | 01 dec. 1686 |
Grietje Pieters | Aangehuwde oudgrootmoeder | Groningen, NL | ABT 1670 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | ABT 1713 |
Rijpke Jans Boijkema | Aangehuwde oudgrootvader | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | ABT 1680 | Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL | ABT 1756 |
Courtjen Rijpkes Boijkema | Aangehuwde oudmoeder | Ulrum, Groningen, NL | 07 jan. 1698 | Hornhuizen, Groningen, NL | 08 jan. 1773 |
Schoonkleinkinderen | |||||
Theresa Coley | schoon kleindochter | ||||
Thomas Jr. Mulder | schoon kleinzoon | ||||
Hermina (Eikelenboom) Oakhill | schoon kleindochter | 24 dec. 1920 | |||
Mary M. Sullivan | schoon kleindochter | 11 nov. 1922 | 19 mrt. 1959 | ||
Ray Homer White | schoon kleinzoon | 28 dec. 1922 | |||
Floyd Forsberg | schoon kleinzoon | 15 jul. 1925 | |||
Robert George Hamilton | schoon kleinzoon | Illinois | 01 aug. 1925 | Gainesville, FL | 06 aug. 2007 |
Theodore Ruiter | schoon kleinzoon | 07 jul. 1926 | |||
John Munk | schoon kleinzoon | Chicago, IL | 12 jul. 1926 | 28 feb. 2000 | |
Betty Barlow | schoon kleindochter | 19 mrt. 1927 | |||
George Engelhardt | schoon kleinzoon | Chicago | 30 mei 1928 | Coatesville, Indiana | 02 nov. 2010 |
Burton Pheatt | schoon kleinzoon | 23 dec. 1928 | |||
Theresa Hoeksema | schoon kleindochter | 03 mrt. 1929 | |||
Arthur Burt Columbo | schoon kleinzoon | 04 mrt. 1929 | |||
Anna Engledon | schoon kleindochter | 20 jul. 1929 | 09 okt. 1995 | ||
Richard Cleveringa | schoon kleinzoon | 11 mrt. 1930 | |||
Ervin Miller | schoon kleinzoon | 10 aug. 1933 | |||
Marilyn Higby | schoon kleindochter | 18 nov. 1933 | 04 aug. 1991 | ||
Barbara Wallenberg | schoon kleindochter | 23 jan. 1934 | |||
Nancy Strong | schoon kleindochter | 27 mei 1934 | |||
James H. Price | schoon kleinzoon | 04 okt. 1934 | |||
Marie Rauch | schoon kleindochter | 22 jan. 1937 | |||
Rosemary Guertler | schoon kleindochter | 27 jan. 1939 | |||
Rich Tobin | schoon kleinzoon | 26 aug. 1940 | |||
Diane Blecha | schoon kleindochter | 07 mei 1941 | |||
Alice Oostendorp | schoon kleindochter | 24 sep. 1941 | |||
Theodore R. Price | schoon kleinzoon | 05 sep. 1942 | |||
Carolyn Drenth | schoon kleindochter | 16 feb. 1943 | |||
Ralph B. Wyeth | schoon kleinzoon | 28 jun. 1945 | |||
Raymond L. Gleason | schoon kleinzoon | 16 jan. 1946 | |||
Larry Eugene Withrow | schoon kleinzoon | 14 jun. 1949 | |||
Susan Amanda Newman | schoon kleindochter | 27 jul. 1949 | |||
Richard J. Maurer | schoon kleinzoon | 04 mrt. 1952 | |||
Patricia M. Maddiex | schoon kleindochter | 27 nov. 1955 | |||
Robert Andrew Korn | Achterschoonkleinzoon | Middlesex Co., NJ | 28 nov. 1963 |