Mijn kwartierstaat

Grietje Jans

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Jan Alberts Martjen Okkes

Partners

Partners Geboortedatum Kinderen
Kornelis Klasen Geert Kornelis Bos

Persoonsgebeurtenissen

Soort gebeurtenis Datum Plaats Omschrijving
Huwelijk 1782

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Partners
Kornelis Klasen Echtgenoot
Kinderen
Geert Kornelis Bos zoon
Ouders
Jan Alberts vader
Martjen Okkes moeder
Kleinkinderen
Grietje Bos kleindochter
Achterkleinkinderen
Gerret Woldman achterkleinzoon
Achterachterkleinkinderen
Grace Woldman achterachterkleindochter
Achterachterachterkleinkinderen
Joan Alberta Bond achterachterachterkleindochter
Achterachterachterachterkleinkinderen
Stacey Lynn Hamilton achterachterachterachterkleindochter
Grootouders
Albert Alberts grootvader
Courtjen Rijpkes Boijkema grootmoeder Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1698 Hornhuizen, Groningen, NL 08 jan. 1773
Overgrootouders
Grietje Pieters overgrootmoeder Groningen, NL ABT 1670 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1713
Rijpke Jans Boijkema overgrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1680 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1756
Betovergrootouders
Jan Boijkema betovergrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1625 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1696
Courtjen Rijpkes betovergrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1630 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 dec. 1686
Oudouders
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) oudmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Rijke Hindriks Boijkema oudvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Schoonzonen en schoondochters
Geeske Meertens Rozema schoondochter
Grootooms en -tantes
Jurjen Rijpkes Boijkema grootoom
Tjark Rijpkes Boijkema grootoom
Jan Rijpkes Boijkema grootoom Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1700 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 01 okt. 1770
Pieter Rijkes Boijkema grootoom Ulrum, Groningen, NL ABT 1702 Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1752
Rijke Rijpkes Boijkema grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 nov. 1704 Leens, Groningen, NL ABT 1743
Anje Rijpkes Boijkema groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 nov. 1707 Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1756
Menne Rijpkes Boijkema grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1710 ABT 1784
Allert Rijpkes Boijkema grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 okt. 1713 Schouwerzijl 13 mei 1796
Grietje Rijpkes Boijkema groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 dec. 1716 NL 1816
Jacob Rijpkes Boijkema grootoom NL 11 jul. 1718 NL ABT 1782
Agnete Rijpkes Boijkema groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1727 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1730
Agnete Rijpkes Boijkema groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1730
Overgrootooms en -tantes
Ebeltje Jans Boijkema overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL Rasquert, Groningen, NL
Jan Jans Boijkema overgrootoom ABT 1690
Rijke Jans Boijkema overgrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1654 Leens, Groningen, NL ABT 1717
Grietje Jans Boijkema overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1656 ABT 1700
Willem Jansen overgrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1657 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1715
Mentje Jans Boijkema overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1658 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Betovergrootooms en -tantes
Meijntje Rijpkes betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Verre neven en nichten
Pieter Jurriens Frik neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1768 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1848
Geeske Rijpkes Beukema nicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1777 Ulrum, Groningen, NL 03 mrt. 1814
Grietje Riezekamp nicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1778
Marieke Riezekamp nicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 27 mrt. 1780
Berendje Riezekamp nicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1783
Nanne Wagenveld neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mrt. 1785
Berentje Riezekamp nicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 aug. 1785
Welmoet Riezekamp nicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1788 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1828
Leuwe Teekes Wagenveld neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1788
Grietje Teekes Wagenveld nicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1789 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1864
Jacobje Riezekamp nicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 jan. 1791
Ijpe Teekes Wagenveld neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Leuwe Riezekamp neef 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 17 feb. 1794
Leue Teekes Wagenveld neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1794
Aaltje Riezekamp nicht 2e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1797 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1833
Rinse Teekes Wagenveld neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 sep. 1797
Hielkje Teekes Wagenveld nicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 mrt. 1852
Lewe Teekes Wagenveld neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1872
Rense Teekes Wagenveld neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 nov. 1804
Meiske Teekes Wagenveld nicht 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1809 Ulrum, Groningen, NL 08 mrt. 1866
Andere verwanten
Agnietje Rijkes Boijkema groottante 2e graad ABT 1751
Albert Rijkes Boijkema grootoom 2e graad
Albert Willems grootoom 2e graad
Allerdina Cornelis grootoom 2e graad
Anje Rijpkes Boijkema tante 3e graad
Benne Jans Boijkema oom 3e graad ABT 1786
Claeske Clasen tante 3e graad
Coertjen Rijkes Boijkema grootoom 2e graad
Courtjen Cornelis groottante 2e graad
Dina Jacobs Balk achter-achternicht 3e graad
Fenje Willems groottante 2e graad
Gebke Rijkes Boijkema groottante 2e graad
Geert Rijkes Boijkema grootoom 2e graad
Grietje Jans Boijkema tante 3e graad
Grietje Rijkes Boijkema groottante 2e graad
Grietje Rijpkes Boijkema tante 3e graad
Harm Jans Boijkema oom 3e graad Hornhuizen, Groningen, NL 13 nov. 1804
Heere Clasen oom 3e graad
Hidde Cornelis grootoom 2e graad
Jan Berends grootoom 2e graad
Jan Cornelis grootoom 2e graad
Jan Cornelis Boikema grootoom 2e graad
Jan Jans Boijkema oom 3e graad
Jan Rijkens Boijkema oom 3e graad ABT 1838
Jan Rijkes Boijkema grootoom 2e graad Leens, Groningen, NL ABT 1770
Jan Rijkes Boijkema grootoom 2e graad ABT 1776
Jan Rijpkes Bos oom 3e graad Wehe den Hoorn, Groningen, NL 27 jun. 1812
Johannes Jacobs Balk achter-achterneef 3e graad
Kornelis Rijpkes oom 3e graad
Lubke Berends groottante 2e graad
Lues Claessen grootoom 2e graad
Martje Jacobs Balk achter-achternicht 3e graad
Martje Jans Boijkema tante 3e graad
Mentje Rijpkes Boijkema tante 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1820
Nn Verburg achter-achternicht 3e graad
Nn Wagenveld achter-achterneef 3e graad
Onne Cornelis grootoom 2e graad
Peter Rijpkes Boijkema grootoom 2e graad
Pieter Cornelis grootoom 2e graad
Pieter Jans Boijkema oom 3e graad Leens, Groningen, NL
Pieter Jans Boijkema oom 3e graad
Rijke Jans Boijkema oom 3e graad
Rijke Jans Boijkema oom 3e graad Leens, Groningen, NL
Rijkje Jans Boijkema tante 3e graad Hornhuizen, Groningen, NL
Rijpke Cornelis Boijkema grootoom 2e graad
Rijpke Jans Beukema achteroom
Rijpke Rijkes Boijkema grootoom 2e graad Leens, Groningen, NL ABT 1731
Sijger Rijpkes Bos oom 3e graad 26 dec. 1808
Trijnje Frericks tante 3e graad
Trijntie Jans Boijkema tante 3e graad
Trijntje Cornelis Boijkema groottante 2e graad
Wietske Jans Boijkema tante 3e graad Hornhuizen, Groningen, NL 08 jun. 1807
Writser Jans Boijkema oom 3e graad Kloosterburen, Groningen, NL 21 jun. 1812
Meiske Jacobs Boijkema achtertante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1740
Meiske Lieuwes Beukema achtertante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1755 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 mrt. 1835
Welmoed Lieuwes Beukema achtertante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 jan. 1758
Aaltje Lieuwes Beukema achtertante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1763 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 28 dec. 1823
Jan Lourens Bol achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1799 Houwerzijl, Groningen, NL 09 dec. 1871
Rijpke Louwes Bol achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 sep. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 feb. 1882
Egbert Louwes Bol achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 sep. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 okt. 1848
Arend Louwes Bol achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1804 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 nov. 1848
Eltje Louwes Bol achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1806 Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1832
Anje Louwes Bol achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1853
Louwe Louwes Bol achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1808
Sijger Bol achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 nov. 1810 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1876
Lutgerdina Louwes Bol achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 10 mei 1813 03 okt. 1890
Teeke Ipes Wagenveld achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Heine Ipes Wagenveld achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Jan Wagenveld achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 jul. 1823 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1831
Knelske Ipes Wagenveld achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Wagenveld achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Louwe Egberts Bol achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1824 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 20 nov. 1852
Aaltje Ipes Wagenveld achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Wagenveld achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Brongers Postema achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 okt. 1826
Pieter Bol achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 30 okt. 1826
Louwe Rijpkes Bol achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 apr. 1828 Delfzijl, Groningen, NL 16 jun. 1913
Jan Bol achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 28 aug. 1828
Teke Postema achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1828
Louwe Bol achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1829
Aaltje Wagenveld achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1830
Jantje Bol achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1830
Bruna Jager achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1831 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jul. 1831
Wiegel Postema achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 03 okt. 1831
Gezina Aaltje Bol achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1832
Egbert Wagenveld achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 15 dec. 1832
Anna Jans Bol achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1834 Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1841
Aaltje Jager achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1834 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 13 mrt. 1878
Jacob Bol achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 okt. 1834
Aaltje Postema achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1834 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 sep. 1839
Ipe Wagenveld achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1835 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1858
Rijpke Bol achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1837
Geert Jager achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 10 mrt. 1837 Ulrum, Groningen, NL 06 aug. 1846
Antje Postema achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 feb. 1838
Aldert Bol achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 apr. 1838
Aafke Lieuwes Wagenveld achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1839 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1839
Bruna Jager achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1839 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1880
Tonnis Balk achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1839 Ulrum, Groningen, NL 06 apr. 1917
Rijkedina Bol achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1840
Anne Postema achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 feb. 1841 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1841
Lourens Balk achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 jul. 1841
Teeke Wagenveld achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1842 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 mei 1875
Jacob Bol achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 apr. 1842
Grietje Jager achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 23 mei 1842 Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1878
Nieske Balk achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jan. 1843 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1843
Sijger Bol achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 11 dec. 1844
Teeke Jager achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1845 Zuidlaren, Drenthe, NL 10 feb. 1927
Rijke Wagenveld achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1845
Aaltje Pilon achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Katharina (Klaassien) Wagenveld achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Waalke Balk achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1846
Nn Jager achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848 Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848
Aafke Zwart achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Iepe Pilon achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Jan Balk achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1849
Jantje Wagenveld achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Geert Jager achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 18 nov. 1850 Ulrum, Groningen, NL 12 aug. 1853
Martje Pilon achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Jantje Zwart achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Reinder Wagenveld achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Jantje Pilon achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Kornelis Zwart achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Diewerke Pilon achter-achternicht 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Ipe Zwart achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Jan Pilon achter-achterneef 3e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Rijke Wagenveld achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1859 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 aug. 1859
Jan Jager achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1862 Groningen, NL 03 nov. 1896
Gebina Verburg achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1863 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1863
Geert Jager achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 31 dec. 1864 Ulrum, Groningen, NL 20 okt. 1866
Gerbina Verburg achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL ABT 1865
Arendina Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Meiske Verburg achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1866
Wilhelmina Verburg achter-achternicht 3e graad Vliedorp, Groningen, NL 13 nov. 1867 Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1958
Grietje Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 28 okt. 1868 Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1974
Jan Jager achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jantje Verburg achter-achternicht 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 okt. 1869 Ulrum, Groningen, NL 16 jun. 1944
Marten Venema achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 jul. 1871 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 apr. 1874
Katharina Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Antje Verburg achter-achternicht 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 nov. 1871 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 03 mrt. 1873
Meiske Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Pieter Mennes achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1875 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1875
Jantje Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Gerrit Verburg achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 09 nov. 1875
Teke Venema achter-achterneef 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1876 Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1905
Pieter Mennes achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1876
Roelf Verburg achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1877 Ulrum, Groningen, NL 02 jun. 1878
Aaltje Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Nn Venema achter-achternicht 3e graad Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878
Teekelina Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Grietje Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Jacob Jager achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 18 mrt. 1886 Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Bruno Jager achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 31 okt. 1887 Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1889
Jacob Jager achter-achterneef 3e graad Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Jacoba Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 28 apr. 1889 Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1889
Jacoba Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 26 aug. 1890
Bruna Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Ida Jager achter-achternicht 3e graad Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 09 feb. 1893
Schoonkleinkinderen
Albert Bond Achter-achterschoonkleinzoon
Christine (Stientje) Stavenger Achterschoonkleindochter
Ewold Pieters Woldman schoon kleinzoon
Robert Andrew Korn Achter-achter-achter-achterschoonkleinzoon
Robert George Hamilton Achter-achter-achterschoonkleinzoon