Mijn kwartierstaat

Leue Teekes Wagenveld

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Teeke (Taeke) Nannes (Nannings) Wagenveld ABT 1758 Aaltje Lieuwes Beukema ABT 1763

Persoonsgebeurtenissen

Soort gebeurtenis Datum Plaats Omschrijving
Geboorte 26 okt. 1794 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Broers en zusters
Nanne Wagenveld broer Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mrt. 1785
Leuwe Teekes Wagenveld broer Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1788
Grietje Teekes Wagenveld zuster Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1789 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1864
Ijpe Teekes Wagenveld broer Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld broer Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Rinse Teekes Wagenveld broer Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 sep. 1797
Hielkje Teekes Wagenveld zuster Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 mrt. 1852
Lewe Teekes Wagenveld broer Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1872
Rense Teekes Wagenveld broer Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 nov. 1804
Meiske Teekes Wagenveld zuster Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1809 Ulrum, Groningen, NL 08 mrt. 1866
Ouders
Teeke (Taeke) Nannes (Nannings) Wagenveld vader Eibersburen, Groningen, NL ABT 1758 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 aug. 1828
Aaltje Lieuwes Beukema moeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1763 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 28 dec. 1823
Grootouders
Aaltje Rensens grootmoeder Groningen, NL
Nanne Tekes Wagenveld grootvader Munnekezijl, Gemeente Kollumerland en Nieuwkruisland, Friesland, NL
Liewe Ijpes grootvader Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1716 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808
Grietje Rijpkes Boijkema grootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 dec. 1716 NL 1816
Overgrootouders
Meiske Jacobs overgrootmoeder Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Rijpke Jans Boijkema overgrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1680 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1756
Betovergrootouders
Jan Boijkema betovergrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1625 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1696
Courtjen Rijpkes betovergrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1630 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 dec. 1686
Oudouders
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) oudmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Rijke Hindriks Boijkema oudvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Schoonbroers en -zusters
Jantje Heines Bosveld schoonzuster Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1844
Jantje Heines Bosveld schoonzuster
Martje Egberts Zijlstra schoonzuster Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1805 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 jun. 1850
Jan Geerts Jager schoonbroer Leens, Groningen, NL 27 dec. 1805 Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1863
Neven en nichten
Teeke Ipes Wagenveld neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Heine Ipes Wagenveld neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld neef Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Jan Wagenveld neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 jul. 1823 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1831
Knelske Ipes Wagenveld nicht Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Wagenveld nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Aaltje Ipes Wagenveld nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Wagenveld nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Brongers Postema neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 okt. 1826
Teke Postema neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1828
Aaltje Wagenveld nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1830
Bruna Jager nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1831 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jul. 1831
Wiegel Postema neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 03 okt. 1831
Egbert Wagenveld neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 15 dec. 1832
Aaltje Jager nicht Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1834 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 13 mrt. 1878
Aaltje Postema nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1834 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 sep. 1839
Ipe Wagenveld neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1835 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1858
Geert Jager neef Ulrum, Groningen, NL 10 mrt. 1837 Ulrum, Groningen, NL 06 aug. 1846
Antje Postema nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 feb. 1838
Aafke Lieuwes Wagenveld nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1839 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1839
Bruna Jager nicht Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1839 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1880
Anne Postema nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 feb. 1841 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1841
Teeke Wagenveld neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1842 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 mei 1875
Grietje Jager nicht Ulrum, Groningen, NL 23 mei 1842 Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1878
Teeke Jager neef Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1845 Zuidlaren, Drenthe, NL 10 feb. 1927
Rijke Wagenveld neef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1845
Nn Jager neef Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848 Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848
Geert Jager neef Ulrum, Groningen, NL 18 nov. 1850 Ulrum, Groningen, NL 12 aug. 1853
Achterachterachterachterneven en -nichten
Arthur Hempenius achter-achter-achterneef
Billie Hempenius achter-achter-achternicht
Christine Hempenius achter-achter-achternicht
Grace Hempenius achter-achter-achternicht
Harold Hempenius achter-achter-achterneef
Henk Groen achter-achter-achterneef
John Hempenius achter-achter-achterneef
Lena Hempenius achter-achter-achternicht
Marie Hempenius achter-achter-achternicht
Nn Groen achter-achter-achternicht
Nn Groen achter-achter-achternicht
Truus Groen achter-achter-achternicht Kruisweg, Groningen, NL Rotterdam, Zuid-Holland, NL
Klazina Dijkstra achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klaziena Siegers achter-achter-achternicht Groningen, NL 23 feb. 1896
Willem Dijkstra achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Diena Siegers achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Nn Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Jacoba Siegers achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Klaassien Barbara van Iperen achter-achter-achternicht Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Teeke Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Jacob Siegers achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Alderdina Jager achter-achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Hendrik Bolt achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Bastiaan van Iperen achter-achter-achterneef Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Teeke Siegers achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Klazina Bolt achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Aaltje Romeling achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Wilem Bolt achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Grace Jager achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA ABT 1905
Nellie Jager achter-achter-achternicht ABT 1905
Nn Bolt achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Teeke Bolt achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Catherine Jager achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA 10 dec. 1907 Kalamazoo, Michigan, USA 07 jun. 1977
Pieter Romeling achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
John Jager achter-achter-achterneef 13 mrt. 1908 Orland Park, USA 06 jun. 1993
Teeke Romeling achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Simon Bolt achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Albert Jager achter-achter-achterneef 28 apr. 1910
Jantje Jager achter-achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Trijntje Bolt achter-achter-achternicht ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Peter de Haan achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 08 aug. 1911 Chicago, Illinois, USA 12 nov. 1928
Berend Bolt achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Jan de Haan achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 25 jun. 1912
Jacob Jager achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 29 jan. 1913 Chicago, Illinois, USA 03 feb. 1970
Karel Bolt achter-achter-achterneef ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Marie de Haan achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA ABT 1913
Alida Roelfina Bolt achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Grace de Haan achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA 03 dec. 1914
Roelof Bolt achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Nn de Haan achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 05 nov. 1915 Chicago, Illinois, USA 06 nov. 1915
Henry Jager achter-achter-achterneef 08 jul. 1916 Worth, USA 23 feb. 2000
Meiske Bolt achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Samuel de Haan achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 20 dec. 1916 Albuquerque, New Mexico, USA 31 aug. 1994
Grietje (Grace) Groen achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1917 Kalamazoo, Michigan, USA
Frederick de Haan achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 27 mei 1918 Manteno, Illinois, USA 08 feb. 1990
Jan Bolt achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Nn Bolt achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Raymond Jager achter-achter-achterneef 15 nov. 1919 USA 07 apr. 1981
Maria Jager achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Pieter Bolt achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Gerrit Groen achter-achter-achterneef Kruisweg, Groningen, NL ABT 1921
Rosie Sluiter achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA 22 okt. 1921 Chicago, Illinois, USA 10 nov. 1921
Maynard Jager achter-achter-achterneef 25 nov. 1921 USA 10 jun. 1981
Nn Bolt achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Gerrit Groen achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL ABT 1922 Ulrum, Groningen, NL 06 jun. 1923
Albert Sluiter achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 12 sep. 1922 Chicago, Illinois, USA 09 okt. 1922
Keetje (Conny) Groen achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1924
Robert Sluiter achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 22 jan. 1925 Joliet, Illinois, USA 30 aug. 1947
Jantina Margaretha Bolt achter-achter-achternicht Groningen, NL 06 apr. 1925
Geertruida Lammechina Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Paulina Harmina Jager achter-achter-achternicht Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Johanna Anna Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Jan Poppe Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Poppe Harmannus Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Poppe Harmannus Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Leendert Bolt achter-achter-achterneef NL 27 feb. 1944
Willem Bolt achter-achter-achterneef NL 04 dec. 1946
Teekelina Bolt achter-achter-achternicht 07 aug. 1948
Anneke Bolt achter-achter-achternicht NL 16 sep. 1956
Achterachterachterachterachterneven en -nichten
Anita Jager achter-achter-achter-achternicht
Jan Groen achter-achter-achter-achterneef
Joke Jager achter-achter-achter-achternicht
Laura Kuijpers achter-achter-achter-achternicht
Ria Venhuizen achter-achter-achter-achternicht
Tiny Venhuizen achter-achter-achter-achternicht
Maria Jager achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Geertruida Lammechina Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Paulina Harmina Jager achter-achter-achter-achternicht Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Johanna Anna Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Jan Poppe Jager achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Poppe Harmannus Jager achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Poppe Harmannus Jager achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Leendert Bolt achter-achter-achter-achterneef NL 27 feb. 1944
Willem Bolt achter-achter-achter-achterneef NL 04 dec. 1946
Teekelina Bolt achter-achter-achter-achternicht 07 aug. 1948
Ria van der Wiel achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1950
Sjouke van der Wiel achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 nov. 1951
Thea Geertruida van der Wiel achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1953 Groningen, NL 03 mrt. 2008
Maria (Marijke) Siegers achter-achter-achter-achternicht Adorp, Groningen, NL 15 jun. 1953
Hennie van der Wiel achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1954
Paul van der Wiel achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1955
Benny Siegers achter-achter-achter-achterneef Groot Wetsinge, Groningen, NL 26 jun. 1956
Anneke Bolt achter-achter-achter-achternicht NL 16 sep. 1956
NN van der Wiel achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956 Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956
Wilma Margaretha van der Wiel achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 05 jun. 1958
Marian Gerda Wever achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 02 aug. 1959
Marcel Wever achter-achter-achter-achterneef NL 03 mei 1960
Jeannette Johanna Jager achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 08 nov. 1960
Theo van der Wiel achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1963 Groningen, NL 28 jul. 1984
Theo Jan Jager achter-achter-achter-achterneef Enschede, Overijssel, NL 03 nov. 1963
Andre Siegers achter-achter-achter-achterneef 30 mrt. 1964
Peter Wever achter-achter-achter-achterneef NL 31 mei 1964
Tonny Jager achter-achter-achter-achterneef ABT 1968
Nathan Maurice Kuijpers achter-achter-achter-achterneef Uden, Noord-Brabant, NL 16 sep. 1970
Bert-Jan Kuijpers achter-achter-achter-achterneef Uden, Noord-Brabant, NL 14 apr. 1976
Achterachterachterachterachterachterneven en -nichten
Alex Siegers achter-achter-achter-achter-achterneef 28 november
Anita Jager achter-achter-achter-achter-achternicht
Dewi Kuijpers achter-achter-achter-achter-achternicht
Dick Cleveringa achter-achter-achter-achter-achterneef
Gea Cleveringa achter-achter-achter-achter-achternicht
Ilonka Siegers achter-achter-achter-achter-achternicht 11 januari
Joke Jager achter-achter-achter-achter-achternicht
Kayleigh Siegers achter-achter-achter-achter-achternicht 6 april
Klaas Cleveringa achter-achter-achter-achter-achterneef
Klaas van der Wiel achter-achter-achter-achter-achterneef
Laura Kuijpers achter-achter-achter-achter-achternicht
Michael de Bruin achter-achter-achter-achter-achterneef
Natascha de Bruin achter-achter-achter-achter-achternicht
Ria Venhuizen achter-achter-achter-achter-achternicht
Tiny Venhuizen achter-achter-achter-achter-achternicht
Zoe Kuijpers achter-achter-achter-achter-achternicht
Ria van der Wiel achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1950
Sjouke van der Wiel achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 nov. 1951
Thea Geertruida van der Wiel achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1953 Groningen, NL 03 mrt. 2008
Maria (Marijke) Siegers achter-achter-achter-achter-achternicht Adorp, Groningen, NL 15 jun. 1953
Hennie van der Wiel achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1954
Paul van der Wiel achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1955
Benny Siegers achter-achter-achter-achter-achterneef Groot Wetsinge, Groningen, NL 26 jun. 1956
NN van der Wiel achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956 Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1956
Wilma Margaretha van der Wiel achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 05 jun. 1958
Marian Gerda Wever achter-achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 02 aug. 1959
Marcel Wever achter-achter-achter-achter-achterneef NL 03 mei 1960
Jeannette Johanna Jager achter-achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 08 nov. 1960
Theo van der Wiel achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1963 Groningen, NL 28 jul. 1984
Theo Jan Jager achter-achter-achter-achter-achterneef Enschede, Overijssel, NL 03 nov. 1963
Andre Siegers achter-achter-achter-achter-achterneef 30 mrt. 1964
Peter Wever achter-achter-achter-achter-achterneef NL 31 mei 1964
Tonny Jager achter-achter-achter-achter-achterneef ABT 1968
Nathan Maurice Kuijpers achter-achter-achter-achter-achterneef Uden, Noord-Brabant, NL 16 sep. 1970
Sandra Helder achter-achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 19 dec. 1975
Bert-Jan Kuijpers achter-achter-achter-achter-achterneef Uden, Noord-Brabant, NL 14 apr. 1976
Laura Helder achter-achter-achter-achter-achternicht Haren, Groningen, NL 09 jan. 1979
Bianca Siegers achter-achter-achter-achter-achternicht 19 mei 1984
Peter Wever achter-achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1985
Daniel Siegers achter-achter-achter-achter-achterneef 08 aug. 1987
Lisanne Henderika Elzes achter-achter-achter-achter-achternicht Baflo, Groningen, NL 29 dec. 1987
Nienke Cleveringa achter-achter-achter-achter-achternicht Delfzijl, Groningen, NL 05 sep. 1989
Marthyn Theo Elzes achter-achter-achter-achter-achterneef Baflo, Groningen, NL 27 feb. 1990
Esther Wever achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 29 nov. 1993
Ilona van der Wiel achter-achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 08 feb. 1999
Max Wever achter-achter-achter-achter-achterneef Alkmaar, Noord-Holland, NL 03 mrt. 2002
Tom Wever achter-achter-achter-achter-achterneef Alkmaar, Noord-Holland, NL 03 mrt. 2002
Wesley van der Wiel achter-achter-achter-achter-achterneef Groningen, NL 11 mrt. 2007
Milan van der Wiel achter-achter-achter-achter-achterneef Groningen, NL 15 feb. 2010
Ooms en tantes
Rijpke Jans Beukema oom
Meiske Lieuwes Beukema tante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1755 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 mrt. 1835
Welmoed Lieuwes Beukema tante Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 jan. 1758
Grootooms en -tantes
Jurjen Rijpkes Boijkema grootoom
Tjark Rijpkes Boijkema grootoom
Courtjen Rijpkes Boijkema groottante Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1698 Hornhuizen, Groningen, NL 08 jan. 1773
Jan Rijpkes Boijkema grootoom Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1700 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 01 okt. 1770
Pieter Rijkes Boijkema grootoom Ulrum, Groningen, NL ABT 1702 Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1752
Rijke Rijpkes Boijkema grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 nov. 1704 Leens, Groningen, NL ABT 1743
Anje Rijpkes Boijkema groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 nov. 1707 Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1756
Menne Rijpkes Boijkema grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1710 ABT 1784
Allert Rijpkes Boijkema grootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 okt. 1713 Schouwerzijl, Gemeente De Marne, Groningen, Nederland 13 mei 1796
Jacob Rijpkes Boijkema grootoom NL 11 jul. 1718 NL ABT 1782
Agnete Rijpkes Boijkema groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1727 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1730
Agnete Rijpkes Boijkema groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1730
Overgrootooms en -tantes
Ebeltje Jans Boijkema overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL Rasquert, Groningen, NL
Jan Jans Boijkema overgrootoom ABT 1690
Rijke Jans Boijkema overgrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1654 Leens, Groningen, NL ABT 1717
Grietje Jans Boijkema overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1656 ABT 1700
Willem Jansen overgrootoom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1657 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1715
Mentje Jans Boijkema overgroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1658 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Betovergrootooms en -tantes
Meijntje Rijpkes betovergroottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Verre aangetrouwde ooms en tantes
Juirt Jacobs overgrootoom (aangehuwd)
Renske Klasen overgroottante (aangehuwd)
Cornelijs Pieters overgrootoom (aangehuwd) Westernieland, Groningen, NL ABT 1667
Volle neven en nichten
Geeske Rijpkes Beukema volle nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1777 Ulrum, Groningen, NL 03 mrt. 1814
Grietje Riezekamp volle nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1778
Marieke Riezekamp volle nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 27 mrt. 1780
Berendje Riezekamp volle nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1783
Berentje Riezekamp volle nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 aug. 1785
Welmoet Riezekamp volle nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1788 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1828
Jacobje Riezekamp volle nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 jan. 1791
Leuwe Riezekamp volle neef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 17 feb. 1794
Aaltje Riezekamp volle nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1797 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1833
Verre neven en nichten
Grietje Jans nicht 2e graad
Pieter Jurriens Frik neef 2e graad Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1768 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1848
Achterneven en -nichten
Jan Lourens Bol achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1799 Houwerzijl, Groningen, NL 09 dec. 1871
Rijpke Louwes Bol achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 sep. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 feb. 1882
Egbert Louwes Bol achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 sep. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 okt. 1848
Arend Louwes Bol achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1804 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 nov. 1848
Eltje Louwes Bol achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1806 Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1832
Anje Louwes Bol achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1853
Louwe Louwes Bol achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1808
Sijger Bol achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 nov. 1810 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1876
Lutgerdina Louwes Bol achternicht Ulrum, Groningen, NL 10 mei 1813 03 okt. 1890
Achterachterneven en -nichten
Dina Jacobs Balk achternicht
Johannes Jacobs Balk achterneef
Martje Jacobs Balk achternicht
Nn Verburg achternicht
Nn Wagenveld achterneef
Louwe Egberts Bol achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1824 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 20 nov. 1852
Pieter Bol achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 30 okt. 1826
Louwe Rijpkes Bol achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 apr. 1828 Delfzijl, Groningen, NL 16 jun. 1913
Jan Bol achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 28 aug. 1828
Louwe Bol achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1829
Jantje Bol achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1830
Gezina Aaltje Bol achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1832
Anna Jans Bol achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1834 Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1841
Jacob Bol achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 okt. 1834
Rijpke Bol achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1837
Aldert Bol achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 apr. 1838
Tonnis Balk achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1839 Ulrum, Groningen, NL 06 apr. 1917
Rijkedina Bol achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1840
Lourens Balk achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 jul. 1841
Jacob Bol achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 apr. 1842
Nieske Balk achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jan. 1843 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1843
Sijger Bol achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 dec. 1844
Aaltje Pilon achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Katharina (Klaassien) Wagenveld achternicht Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Waalke Balk achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1846
Aafke Zwart achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Iepe Pilon achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Jan Balk achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1849
Jantje Wagenveld achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Martje Pilon achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Jantje Zwart achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Reinder Wagenveld achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Jantje Pilon achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Kornelis Zwart achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Diewerke Pilon achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Ipe Zwart achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Jan Pilon achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Rijke Wagenveld achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1859 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 aug. 1859
Jan Jager achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1862 Groningen, NL 03 nov. 1896
Gebina Verburg achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1863 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1863
Geert Jager achterneef Ulrum, Groningen, NL 31 dec. 1864 Ulrum, Groningen, NL 20 okt. 1866
Gerbina Verburg achternicht Ulrum, Groningen, NL ABT 1865
Arendina Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Meiske Verburg achternicht Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1866
Wilhelmina Verburg achternicht Vliedorp, Groningen, NL 13 nov. 1867 Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1958
Grietje Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 28 okt. 1868 Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1974
Jan Jager achterneef Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jantje Verburg achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 okt. 1869 Ulrum, Groningen, NL 16 jun. 1944
Marten Venema achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 jul. 1871 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 apr. 1874
Katharina Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Antje Verburg achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 nov. 1871 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 03 mrt. 1873
Meiske Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Pieter Mennes achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1875 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1875
Jantje Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Gerrit Verburg achterneef Ulrum, Groningen, NL 09 nov. 1875
Teke Venema achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1876 Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1905
Pieter Mennes achterneef Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1876
Roelf Verburg achterneef Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1877 Ulrum, Groningen, NL 02 jun. 1878
Aaltje Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Nn Venema achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878
Teekelina Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Grietje Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Jacob Jager achterneef Ulrum, Groningen, NL 18 mrt. 1886 Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Bruno Jager achterneef Ulrum, Groningen, NL 31 okt. 1887 Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1889
Jacob Jager achterneef Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Jacoba Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 28 apr. 1889 Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1889
Jacoba Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 26 aug. 1890
Bruna Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Ida Jager achternicht Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 09 feb. 1893
Achterachterachterneven en -nichten
Egbert Louwe Bol achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1850 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1852
Rijpke Bol achter-achter-achterneef Leens, Groningen, NL 07 apr. 1851
Gerritje Bol achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1851 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 10 apr. 1935
Jacob Lourens Bol achter-achter-achterneef Groningen, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland 07 sep. 1854 Delfzijl, Groningen, NL 24 jul. 1917
Eise Bol achter-achter-achterneef Leens, Groningen, NL 13 sep. 1856
Arendina Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Jan Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Katharina Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Meiske Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Jantje Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Jan Melle Balk achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 apr. 1877 Ulrum, Groningen, NL 31 jul. 1878
Aaltje Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Jan Melle Balk achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1879
Teekelina Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Louwe Jans Bol achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1881
Grietje Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Allienus (Albert) Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1884 Chicago, Illinois, USA 23 feb. 1951
Martje Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 02 apr. 1886 Illinois, USA 19 jul. 1955
Hendrik Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1887 Chicago, Illinois, USA 15 sep. 1958
Grietje Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 01 sep. 1889
Pieter Groen achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1890
Maria Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1891 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1892
Hendrik Groen achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1892 Ulrum, Groningen, NL 30 sep. 1892
Maria Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 28 jul. 1893 Chicago, Illinois, USA 17 dec. 1961
Klazina Dijkstra achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Roelina Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 02 nov. 1894
Hendrik Groen achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1894
Klaziena Siegers achter-achternicht Groningen, NL 23 feb. 1896
Hendrika Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1896 Ulrum, Groningen, NL 04 jun. 1896
Willem Dijkstra achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Diena Siegers achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Jan Groen achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 mei 1898
Nn Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Jacoba Siegers achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Klaassien Barbara van Iperen achter-achternicht Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Teeke Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Jacob Siegers achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Alderdina Jager achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Hendrik Bolt achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Bastiaan van Iperen achter-achterneef Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Teeke Siegers achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Klazina Bolt achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Aaltje Romeling achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Wilem Bolt achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Aaltje Groen achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 10 sep. 1904
Teke Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Nn Bolt achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Elisabeth Groen achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 18 mei 1907
Teeke Bolt achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Pieter Romeling achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Teeke Romeling achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Simon Bolt achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Jantje Jager achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Trijntje Bolt achter-achternicht ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Teke Groen achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 13 jul. 1910
Berend Bolt achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Karel Bolt achter-achterneef ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Alida Roelfina Bolt achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Roelof Bolt achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Meiske Bolt achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Jan Bolt achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Nn Bolt achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Pieter Bolt achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Nn Bolt achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Jantina Margaretha Bolt achter-achternicht Groningen, NL 06 apr. 1925
Andere verwanten
Agnietje Rijkes Boijkema groottante 2e graad ABT 1751
Albert Rijkes Boijkema grootoom 2e graad
Albert Willems grootoom 2e graad
Allerdina Cornelis grootoom 2e graad
Anje Rijpkes Boijkema tante 3e graad
Benne Jans Boijkema oom 3e graad ABT 1786
Claeske Clasen tante 3e graad
Coertjen Rijkes Boijkema grootoom 2e graad
Courtjen Cornelis groottante 2e graad
Fenje Willems groottante 2e graad
Gebke Rijkes Boijkema groottante 2e graad
Geert Kornelis Bos achterneef 3e graad
Geert Rijkes Boijkema grootoom 2e graad
Grietje Bos achter-achternicht 3e graad
Grietje Jans Boijkema tante 3e graad
Grietje Rijkes Boijkema groottante 2e graad
Grietje Rijpkes Boijkema tante 3e graad
Harm Jans Boijkema oom 3e graad Hornhuizen, Groningen, NL 13 nov. 1804
Heere Clasen oom 3e graad
Hidde Cornelis grootoom 2e graad
Jan Alberts achteroom
Jan Berends grootoom 2e graad
Jan Cornelis grootoom 2e graad
Jan Cornelis Boikema grootoom 2e graad
Jan Jans Boijkema oom 3e graad
Jan Rijkens Boijkema oom 3e graad ABT 1838
Jan Rijkes Boijkema grootoom 2e graad Leens, Groningen, NL ABT 1770
Jan Rijkes Boijkema grootoom 2e graad ABT 1776
Jan Rijpkes Bos oom 3e graad Wehe den Hoorn, Groningen, NL 27 jun. 1812
Kornelis Rijpkes oom 3e graad
Lubke Berends groottante 2e graad
Lues Claessen grootoom 2e graad
Martje Jans Boijkema tante 3e graad
Mentje Rijpkes Boijkema tante 3e graad Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1820
Onne Cornelis grootoom 2e graad
Peter Rijpkes Boijkema grootoom 2e graad
Pieter Cornelis grootoom 2e graad
Pieter Jans Boijkema oom 3e graad
Pieter Jans Boijkema oom 3e graad Leens, Groningen, NL
Rijke Jans Boijkema oom 3e graad Leens, Groningen, NL
Rijke Jans Boijkema oom 3e graad
Rijkje Jans Boijkema tante 3e graad Hornhuizen, Groningen, NL
Rijpke Cornelis Boijkema grootoom 2e graad
Rijpke Rijkes Boijkema grootoom 2e graad Leens, Groningen, NL ABT 1731
Sijger Rijpkes Bos oom 3e graad 26 dec. 1808
Trijnje Frericks tante 3e graad
Trijntie Jans Boijkema tante 3e graad
Trijntje Cornelis Boijkema groottante 2e graad
Wietske Jans Boijkema tante 3e graad Hornhuizen, Groningen, NL 08 jun. 1807
Writser Jans Boijkema oom 3e graad Kloosterburen, Groningen, NL 21 jun. 1812
Meiske Jacobs Boijkema achtertante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1740