Mijn kwartierstaat

Courtjen Rijpkes Boijkema

Persoonskaart

Ouders

vader Geboortedatum moeder Geboortedatum
Rijpke Jans Boijkema ABT 1680 Grietje Pieters ABT 1670

Partners

Partners Geboortedatum Kinderen
Albert Alberts Jan Alberts

Persoonsgebeurtenissen

Soort gebeurtenis Datum Plaats Omschrijving
Geboorte 07 jan. 1698 Ulrum, Groningen, NL
Overlijden 08 jan. 1773 Hornhuizen, Groningen, NL

Verwantschapstabel

Naam Soort Geboorteplaats Geboortedatum Overlijdensplaats Overlijdensdatum
Partners
Albert Alberts Partner of echtgenoot
Broers en zusters
Jurjen Rijpkes Boijkema halfbroer
Tjark Rijpkes Boijkema halfbroer
Jan Rijpkes Boijkema broer Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1700 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 01 okt. 1770
Pieter Rijkes Boijkema broer Ulrum, Groningen, NL ABT 1702 Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1752
Rijke Rijpkes Boijkema broer Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 nov. 1704 Leens, Groningen, NL ABT 1743
Anje Rijpkes Boijkema zuster Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 nov. 1707 Ulrum, Groningen, NL 27 feb. 1756
Menne Rijpkes Boijkema broer Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1710 ABT 1784
Allert Rijpkes Boijkema broer Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 okt. 1713 Schouwerzijl 13 mei 1796
Grietje Rijpkes Boijkema halfzuster Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 dec. 1716 NL 1816
Jacob Rijpkes Boijkema halfbroer NL 11 jul. 1718 NL ABT 1782
Agnete Rijpkes Boijkema halfzuster Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1727 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1730
Agnete Rijpkes Boijkema halfzuster Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1730
Kinderen
Jan Alberts zoon
Ouders
Grietje Pieters moeder Groningen, NL ABT 1670 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1713
Rijpke Jans Boijkema vader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1680 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1756
Kleinkinderen
Grietje Jans kleindochter
Achterkleinkinderen
Geert Kornelis Bos achterkleinzoon
Achterachterkleinkinderen
Grietje Bos achterachterkleindochter
Achterachterachterkleinkinderen
Gerret Woldman achterachterachterkleinzoon
Achterachterachterachterkleinkinderen
Grace Woldman achterachterachterachterkleindochter
Achterachterachterachterachterkleinkinderen
Joan Alberta Bond achterachterachterachterachterkleindochter
Achterachterachterachterachterachterkleinkinderen
Stacey Lynn Hamilton achterachterachterachterachterachterkleindochter
Grootouders
Jan Boijkema grootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1625 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1696
Courtjen Rijpkes grootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1630 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 dec. 1686
Overgrootouders
Grietje ( Mrs. Rijke Hindriks Boijkema) overgrootmoeder Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Rijke Hindriks Boijkema overgrootvader Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 1600
Schoonzonen en schoondochters
Martjen Okkes schoondochter
Schoonbroers en -zusters
Liewe Ijpes schoonbroer Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1716 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808
Neven en nichten
Rijpke Jans Beukema neef
Meiske Jacobs Boijkema nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1740
Meiske Lieuwes Beukema nicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1755 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 mrt. 1835
Welmoed Lieuwes Beukema nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 jan. 1758
Aaltje Lieuwes Beukema nicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1763 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 28 dec. 1823
Achterachterneven en -nichten
Pieter Jurriens Frik achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1768 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1848
Geeske Rijpkes Beukema achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1777 Ulrum, Groningen, NL 03 mrt. 1814
Grietje Riezekamp achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1778
Marieke Riezekamp achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 27 mrt. 1780
Berendje Riezekamp achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1783
Nanne Wagenveld achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mrt. 1785
Berentje Riezekamp achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 aug. 1785
Welmoet Riezekamp achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1788 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 apr. 1828
Leuwe Teekes Wagenveld achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1788
Grietje Teekes Wagenveld achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1789 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1864
Jacobje Riezekamp achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 jan. 1791
Ijpe Teekes Wagenveld achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 apr. 1792 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Ipe Teekes Wagenveld achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 1793 Ulrum, Groningen, NL 17 jan. 1826
Leuwe Riezekamp achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 17 feb. 1794
Leue Teekes Wagenveld achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 okt. 1794
Aaltje Riezekamp achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1797 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1833
Rinse Teekes Wagenveld achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 sep. 1797
Hielkje Teekes Wagenveld achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 feb. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 mrt. 1852
Lewe Teekes Wagenveld achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 18 apr. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 feb. 1872
Rense Teekes Wagenveld achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 nov. 1804
Meiske Teekes Wagenveld achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1809 Ulrum, Groningen, NL 08 mrt. 1866
Achterachterachterneven en -nichten
Jan Lourens Bol achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1799 Houwerzijl, Groningen, NL 09 dec. 1871
Rijpke Louwes Bol achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 sep. 1800 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 feb. 1882
Egbert Louwes Bol achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 sep. 1802 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 okt. 1848
Arend Louwes Bol achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 okt. 1804 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 nov. 1848
Eltje Louwes Bol achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1806 Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1832
Anje Louwes Bol achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1853
Louwe Louwes Bol achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1808 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1808
Sijger Bol achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 nov. 1810 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1876
Lutgerdina Louwes Bol achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 10 mei 1813 03 okt. 1890
Teeke Ipes Wagenveld achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1818
Heine Ipes Wagenveld achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Heine Wagenveld achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 01 feb. 1821 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 dec. 1821
Jan Wagenveld achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 jul. 1823 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 18 dec. 1831
Knelske Ipes Wagenveld achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823
Knelske Wagenveld achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 aug. 1823 Leens, Groningen, NL 03 apr. 1888
Aaltje Ipes Wagenveld achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 jun. 1912
Aaltje Wagenveld achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 nov. 1825
Brongers Postema achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 okt. 1826
Teke Postema achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1828
Aaltje Wagenveld achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 apr. 1830
Bruna Jager achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1831 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jul. 1831
Wiegel Postema achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 03 okt. 1831
Egbert Wagenveld achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 15 dec. 1832
Aaltje Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1834 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 13 mrt. 1878
Aaltje Postema achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 10 nov. 1834 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 05 sep. 1839
Ipe Wagenveld achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1835 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 11 mei 1858
Geert Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 10 mrt. 1837 Ulrum, Groningen, NL 06 aug. 1846
Antje Postema achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 feb. 1838
Aafke Lieuwes Wagenveld achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1839 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 mei 1839
Bruna Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1839 Ulrum, Groningen, NL 18 aug. 1880
Anne Postema achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 feb. 1841 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1841
Teeke Wagenveld achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 mrt. 1842 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 mei 1875
Grietje Jager achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 23 mei 1842 Ulrum, Groningen, NL 21 dec. 1878
Teeke Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1845 Zuidlaren, Drenthe, NL 10 feb. 1927
Rijke Wagenveld achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 11 jun. 1845
Nn Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848 Ulrum, Groningen, NL 18 feb. 1848
Geert Jager achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 18 nov. 1850 Ulrum, Groningen, NL 12 aug. 1853
Achterachterachterachterneven en -nichten
Dina Jacobs Balk achter-achter-achternicht
Johannes Jacobs Balk achter-achter-achterneef
Martje Jacobs Balk achter-achter-achternicht
Nn Verburg achter-achter-achternicht
Nn Wagenveld achter-achter-achterneef
Louwe Egberts Bol achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1824 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 20 nov. 1852
Pieter Bol achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 30 okt. 1826
Louwe Rijpkes Bol achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 13 apr. 1828 Delfzijl, Groningen, NL 16 jun. 1913
Jan Bol achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 28 aug. 1828
Louwe Bol achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1829
Jantje Bol achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 07 okt. 1830
Gezina Aaltje Bol achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 sep. 1832
Anna Jans Bol achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1834 Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1841
Jacob Bol achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 okt. 1834
Rijpke Bol achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 feb. 1837
Aldert Bol achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 apr. 1838
Tonnis Balk achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 okt. 1839 Ulrum, Groningen, NL 06 apr. 1917
Rijkedina Bol achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1840
Lourens Balk achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 jul. 1841
Jacob Bol achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 apr. 1842
Nieske Balk achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 jan. 1843 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1843
Sijger Bol achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 dec. 1844
Aaltje Pilon achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 jan. 1846
Katharina (Klaassien) Wagenveld achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1846 Ulrum, Groningen, NL 11 jan. 1884
Waalke Balk achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 sep. 1846
Aafke Zwart achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 17 aug. 1848
Iepe Pilon achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1848
Jan Balk achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1849
Jantje Wagenveld achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 02 mei 1850
Martje Pilon achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 29 mrt. 1851
Jantje Zwart achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 31 mrt. 1851
Reinder Wagenveld achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 09 aug. 1852
Jantje Pilon achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 30 mei 1853
Kornelis Zwart achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1853
Diewerke Pilon achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 14 jun. 1855
Ipe Zwart achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1857
Jan Pilon achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 19 okt. 1857
Rijke Wagenveld achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1859 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 13 aug. 1859
Jan Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 mrt. 1862 Groningen, NL 03 nov. 1896
Gebina Verburg achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 sep. 1863 Ulrum, Groningen, NL 25 okt. 1863
Geert Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 31 dec. 1864 Ulrum, Groningen, NL 20 okt. 1866
Gerbina Verburg achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL ABT 1865
Arendina Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Meiske Verburg achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1866
Wilhelmina Verburg achter-achter-achternicht Vliedorp, Groningen, NL 13 nov. 1867 Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1958
Grietje Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 28 okt. 1868 Ulrum, Groningen, NL 09 mrt. 1974
Jan Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Jantje Verburg achter-achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 okt. 1869 Ulrum, Groningen, NL 16 jun. 1944
Marten Venema achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 jul. 1871 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 apr. 1874
Katharina Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Antje Verburg achter-achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 23 nov. 1871 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 03 mrt. 1873
Meiske Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Pieter Mennes achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 mei 1875 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1875
Jantje Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Gerrit Verburg achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 09 nov. 1875
Teke Venema achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1876 Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1905
Pieter Mennes achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 20 jun. 1876
Roelf Verburg achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 12 nov. 1877 Ulrum, Groningen, NL 02 jun. 1878
Aaltje Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Nn Venema achter-achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878 Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 10 mrt. 1878
Teekelina Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Grietje Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Jacob Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 18 mrt. 1886 Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Bruno Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 31 okt. 1887 Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1889
Jacob Jager achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1888
Jacoba Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 28 apr. 1889 Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1889
Jacoba Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 26 aug. 1890
Bruna Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 23 mrt. 1893
Ida Jager achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 16 feb. 1892 Ulrum, Groningen, NL 09 feb. 1893
Achterachterachterachterachterneven en -nichten
Egbert Louwe Bol achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mrt. 1850 Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1852
Rijpke Bol achter-achter-achter-achterneef Leens, Groningen, NL 07 apr. 1851
Gerritje Bol achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 12 okt. 1851 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 10 apr. 1935
Jacob Lourens Bol achter-achter-achter-achterneef Groningen, NL 07 sep. 1854 Delfzijl, Groningen, NL 24 jul. 1917
Eise Bol achter-achter-achter-achterneef Leens, Groningen, NL 13 sep. 1856
Arendina Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1865
Jan Jager achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 04 aug. 1869 Wagenborgen, Groningen, NL 04 mei 1948
Katharina Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 24 jul. 1871
Meiske Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 14 dec. 1873
Jantje Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 14 sep. 1875
Jan Melle Balk achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 apr. 1877 Ulrum, Groningen, NL 31 jul. 1878
Aaltje Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 06 feb. 1878 Appingedam, Groningen, NL 26 nov. 1909
Jan Melle Balk achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 16 mei 1879
Teekelina Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 12 jun. 1880 Groningen, NL 22 mei 1970
Louwe Jans Bol achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL ABT 1881
Grietje Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 apr. 1882
Allienus (Albert) Jager achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 14 mei 1884 Chicago, Illinois, USA 23 feb. 1951
Martje Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 02 apr. 1886 Illinois, USA 19 jul. 1955
Hendrik Jager achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1887 Chicago, Illinois, USA 15 sep. 1958
Grietje Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 01 sep. 1889
Pieter Groen achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 17 mrt. 1890
Maria Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 07 jul. 1891 Ulrum, Groningen, NL 25 mei 1892
Hendrik Groen achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1892 Ulrum, Groningen, NL 30 sep. 1892
Maria Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 28 jul. 1893 Chicago, Illinois, USA 17 dec. 1961
Klazina Dijkstra achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Roelina Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 02 nov. 1894
Hendrik Groen achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 07 dec. 1894
Klaziena Siegers achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 23 feb. 1896
Hendrika Jager achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 02 mrt. 1896 Ulrum, Groningen, NL 04 jun. 1896
Willem Dijkstra achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Diena Siegers achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Jan Groen achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 mei 1898
Nn Jager achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Jacoba Siegers achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Klaassien Barbara van Iperen achter-achter-achter-achternicht Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Teeke Jager achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Jacob Siegers achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Alderdina Jager achter-achter-achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Hendrik Bolt achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Bastiaan van Iperen achter-achter-achter-achterneef Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Teeke Siegers achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Klazina Bolt achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Aaltje Romeling achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Wilem Bolt achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Aaltje Groen achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 10 sep. 1904
Teke Jager achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Nn Bolt achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Elisabeth Groen achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 18 mei 1907
Teeke Bolt achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Pieter Romeling achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
Teeke Romeling achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Simon Bolt achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Jantje Jager achter-achter-achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Trijntje Bolt achter-achter-achter-achternicht ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Teke Groen achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 13 jul. 1910
Berend Bolt achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Karel Bolt achter-achter-achter-achterneef ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Alida Roelfina Bolt achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Roelof Bolt achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Meiske Bolt achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Jan Bolt achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Nn Bolt achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Pieter Bolt achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Nn Bolt achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Jantina Margaretha Bolt achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 06 apr. 1925
Achterachterachterachterachterachterneven en -nichten
Arthur Hempenius achter-achter-achter-achter-achterneef
Billie Hempenius achter-achter-achter-achter-achternicht
Christine Hempenius achter-achter-achter-achter-achternicht
Grace Hempenius achter-achter-achter-achter-achternicht
Harold Hempenius achter-achter-achter-achter-achterneef
Henk Groen achter-achter-achter-achter-achterneef
John Hempenius achter-achter-achter-achter-achterneef
Lena Hempenius achter-achter-achter-achter-achternicht
Marie Hempenius achter-achter-achter-achter-achternicht
Nn Groen achter-achter-achter-achter-achternicht
Nn Groen achter-achter-achter-achter-achternicht
Truus Groen achter-achter-achter-achter-achternicht Kruisweg, Groningen, NL Rotterdam, Zuid-Holland, NL
Klazina Dijkstra achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 15 mrt. 1894
Klaziena Siegers achter-achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 23 feb. 1896
Willem Dijkstra achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 jun. 1896
Diena Siegers achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 mei 1897
Nn Jager achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899 Ulrum, Groningen, NL 03 feb. 1899
Jacoba Siegers achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 08 jul. 1899 Ulrum, Groningen, NL 18 jul. 1900
Klaassien Barbara van Iperen achter-achter-achter-achter-achternicht Den Haag, Zuid-Holland, NL 06 feb. 1900
Teeke Jager achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 jun. 1900 Hornhuizen, Groningen, NL 11 okt. 1989
Jacob Siegers achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 08 feb. 1901
Alderdina Jager achter-achter-achter-achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 27 aug. 1901 Ulrum, Groningen, NL 26 jun. 1902
Hendrik Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 aug. 1902
Bastiaan van Iperen achter-achter-achter-achter-achterneef Den Haag, Zuid-Holland, NL 27 dec. 1902
Teeke Siegers achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 07 apr. 1903
Klazina Bolt achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 20 aug. 1903
Aaltje Romeling achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 okt. 1903
Wilem Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 25 aug. 1904 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Teke Jager achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 16 nov. 1904 Ulrum, Groningen, NL 05 feb. 1905
Grace Jager achter-achter-achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA ABT 1905
Nellie Jager achter-achter-achter-achter-achternicht ABT 1905
Nn Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 okt. 1905
Nn Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 01 okt. 1906
Teeke Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 23 sep. 1907
Catherine Jager achter-achter-achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA 10 dec. 1907 Kalamazoo, Michigan, USA 07 jun. 1977
Pieter Romeling achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 19 dec. 1907 Groningen, NL 18 feb. 1908
John Jager achter-achter-achter-achter-achterneef 13 mrt. 1908 Orland Park, USA 06 jun. 1993
Teeke Romeling achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 20 dec. 1908
Simon Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 12 sep. 1909
Albert Jager achter-achter-achter-achter-achterneef 28 apr. 1910
Jantje Jager achter-achter-achter-achter-achternicht Niekerk, Gemeente De Marne, Groningen, NL 14 jun. 1910 Breede, Groningen, NL 26 dec. 1961
Trijntje Bolt achter-achter-achter-achter-achternicht ABT 1910 Ulrum, Groningen, NL 26 jul. 1911
Peter de Haan achter-achter-achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 08 aug. 1911 Chicago, Illinois, USA 12 nov. 1928
Berend Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 04 mrt. 1912
Jan de Haan achter-achter-achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 25 jun. 1912
Jacob Jager achter-achter-achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 29 jan. 1913 Chicago, Illinois, USA 03 feb. 1970
Karel Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef ABT 1913 Ulrum, Groningen, NL 03 mei 1914
Marie de Haan achter-achter-achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA ABT 1913
Alida Roelfina Bolt achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 23 apr. 1914
Grace de Haan achter-achter-achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA 03 dec. 1914
Freerk Bol achter-achter-achter-achter-achterneef Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 24 dec. 1914
Roelof Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1915
Nn de Haan achter-achter-achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 05 nov. 1915 Chicago, Illinois, USA 06 nov. 1915
Henry Jager achter-achter-achter-achter-achterneef 08 jul. 1916 Worth, USA 23 feb. 2000
Meiske Bolt achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 21 aug. 1916
Samuel de Haan achter-achter-achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 20 dec. 1916 Albuquerque, New Mexico, USA 31 aug. 1994
Grietje (Grace) Groen achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 07 jan. 1917 Kalamazoo, Michigan, USA
Frederick de Haan achter-achter-achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 27 mei 1918 Manteno, Illinois, USA 08 feb. 1990
Jan Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 22 aug. 1918
Nn Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919 Ulrum, Groningen, NL 15 aug. 1919
Raymond Jager achter-achter-achter-achter-achterneef 15 nov. 1919 USA 07 apr. 1981
Maria Jager achter-achter-achter-achter-achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 06 dec. 1920
Pieter Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 11 mrt. 1921
Gerrit Groen achter-achter-achter-achter-achterneef Kruisweg, Groningen, NL ABT 1921
Rosie Sluiter achter-achter-achter-achter-achternicht Chicago, Illinois, USA 22 okt. 1921 Chicago, Illinois, USA 10 nov. 1921
Maynard Jager achter-achter-achter-achter-achterneef 25 nov. 1921 USA 10 jun. 1981
Nn Bolt achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922 Ulrum, Groningen, NL 20 feb. 1922
Gerrit Groen achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL ABT 1922 Ulrum, Groningen, NL 06 jun. 1923
Albert Sluiter achter-achter-achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 12 sep. 1922 Chicago, Illinois, USA 09 okt. 1922
Keetje (Conny) Groen achter-achter-achter-achter-achternicht Zoutkamp, Ulrum, Groningen, NL 25 mrt. 1924
Robert Sluiter achter-achter-achter-achter-achterneef Chicago, Illinois, USA 22 jan. 1925 Joliet, Illinois, USA 30 aug. 1947
Jantina Margaretha Bolt achter-achter-achter-achter-achternicht Groningen, NL 06 apr. 1925
Geertruida Lammechina Jager achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 08 aug. 1929
Paulina Harmina Jager achter-achter-achter-achter-achternicht Kloosterburen, Groningen, NL 25 apr. 1931
Johanna Anna Jager achter-achter-achter-achter-achternicht Ulrum, Groningen, NL 27 nov. 1933
Jan Poppe Jager achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 02 aug. 1936
Poppe Harmannus Jager achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL ABT 1938 Ulrum, Groningen, NL 16 apr. 1938
Poppe Harmannus Jager achter-achter-achter-achter-achterneef Ulrum, Groningen, NL 26 nov. 1941
Leendert Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef NL 27 feb. 1944
Willem Bolt achter-achter-achter-achter-achterneef NL 04 dec. 1946
Teekelina Bolt achter-achter-achter-achter-achternicht 07 aug. 1948
Anneke Bolt achter-achter-achter-achter-achternicht NL 16 sep. 1956
Ooms en tantes
Ebeltje Jans Boijkema tante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL Rasquert, Groningen, NL
Jan Jans Boijkema oom ABT 1690
Rijke Jans Boijkema oom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1654 Leens, Groningen, NL ABT 1717
Grietje Jans Boijkema tante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1656 ABT 1700
Willem Jansen oom Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1657 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1715
Mentje Jans Boijkema tante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL ABT 1658 Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Grootooms en -tantes
Meijntje Rijpkes groottante Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL
Aangehuwde ooms en tantes
Juirt Jacobs oom (aangehuwd)
Renske Klasen tante (aangehuwd)
Cornelijs Pieters oom (aangehuwd) Westernieland, Groningen, NL ABT 1667
Volle neven en nichten
Agnietje Rijkes Boijkema volle nicht ABT 1751
Albert Rijkes Boijkema volle neef
Albert Willems volle neef
Allerdina Cornelis volle neef
Coertjen Rijkes Boijkema volle neef
Courtjen Cornelis volle nicht
Fenje Willems volle nicht
Gebke Rijkes Boijkema volle nicht
Geert Rijkes Boijkema volle neef
Grietje Rijkes Boijkema volle nicht
Hidde Cornelis volle neef
Jan Berends volle neef
Jan Cornelis volle neef
Jan Cornelis Boikema volle neef
Jan Rijkes Boijkema volle neef Leens, Groningen, NL ABT 1770
Jan Rijkes Boijkema volle neef ABT 1776
Lubke Berends volle nicht
Lues Claessen volle neef
Onne Cornelis volle neef
Peter Rijpkes Boijkema volle neef
Pieter Cornelis volle neef
Rijpke Cornelis Boijkema volle neef
Rijpke Rijkes Boijkema volle neef Leens, Groningen, NL ABT 1731
Trijntje Cornelis Boijkema volle nicht
Achterneven en -nichten
Anje Rijpkes Boijkema achternicht
Benne Jans Boijkema achterneef ABT 1786
Claeske Clasen achternicht
Grietje Jans Boijkema achternicht
Grietje Rijpkes Boijkema achternicht
Harm Jans Boijkema achterneef Hornhuizen, Groningen, NL 13 nov. 1804
Heere Clasen achterneef
Jan Jans Boijkema achterneef
Jan Rijkens Boijkema achterneef ABT 1838
Jan Rijpkes Bos achterneef Wehe den Hoorn, Groningen, NL 27 jun. 1812
Kornelis Rijpkes achterneef
Martje Jans Boijkema achternicht
Mentje Rijpkes Boijkema achternicht Vierhuizen, Ulrum, Groningen, NL 04 sep. 1820
Pieter Jans Boijkema achterneef Leens, Groningen, NL
Pieter Jans Boijkema achterneef
Rijke Jans Boijkema achterneef
Rijke Jans Boijkema achterneef Leens, Groningen, NL
Rijkje Jans Boijkema achternicht Hornhuizen, Groningen, NL
Sijger Rijpkes Bos achterneef 26 dec. 1808
Trijnje Frericks achternicht
Trijntie Jans Boijkema achternicht
Wietske Jans Boijkema achternicht Hornhuizen, Groningen, NL 08 jun. 1807
Writser Jans Boijkema achterneef Kloosterburen, Groningen, NL 21 jun. 1812
Schoonkleinkinderen
Albert Bond Achter-achter-achter-achterschoonkleinzoon
Christine (Stientje) Stavenger Achter-achter-achterschoonkleindochter
Ewold Pieters Woldman Achter-achterschoonkleinzoon
Geeske Meertens Rozema Achterschoonkleindochter
Kornelis Klasen schoon kleinzoon
Robert Andrew Korn Achter-achter-achter-achter-achter-achter-schoonkleinzoon
Robert George Hamilton Achter-achter-achter-achter-achterschoonkleinzoon